x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

مهاجرت به سوریه

دمشق از شهرهای مهم کشور سوریه و پایتخت این کشور محسوب می شود. این شهر به طور کلی توانسته در چند سال اخیر مهاجرپذیری زیادی داشته باشد و رتبه های گردشگری در این شهر به نسبت سایر شهرها بیشتر اعلام شده است. ایرانیان اغلب شهر دمشق را گزینه خوبی برای مهاجرت به سوریه می دانند. آمار مهاجرانی که سفر لوکس به سوریه را انتخاب می کنند نیز این روزها بیشتر از قبل است و هزینه بالای 300 دلاری برای این سری از سفرها ارزیابی شده است. به طور کلی سفر لوکس به کشور سوریه با هتل های 5 ستاره همراه است و هزینه غذا بیش از 60 دلار است. این سفرها اغلب برای کسانی که به قصد سرمایه گذاری به کشور سوریه می روند دیده می شود. حقیقت این است که سیستم مهاجرتی به کشور سوریه این روزها بیشتر از قبل دیده می‌شود. مردم در این کشور از تاکسی نیز استفاده می کنند که کمی هزینه بر است، البته تاکسی ها دارای کیفیت بالایی بوده و خبری از هزینه اضافی نخواهد بود. اتوبوس از دیگر وسایل حمل و نقل عمومی در سوریه است که هزینه 3 دلاری به همراه دارد و اغلب به رنگ سبز و آبی هستند. بهداشت و درمان در سوریه وضعیت عالی ندارد، هنوز نیاز است که بیمارستان ها رشد بهتری داشته باشند، وضعیت خدمات درمانی در سوریه باید به رشد مشخصی برسد و نیاز است که سیستم بیمه ای در این کشور نیز به طور دقیق ارزیابی شود حقیقت این است که سیستم بیمه ای در سوریه در سال های اخیر می تواند به چندین شکل ممکن دنبال شود. برای ورود به کشور سوریه نیازی به واکسن ندارید. سرمایه گذاری اولین و بهترین روش برای مهاجرت به کشور سوریه محسوب می شود، در این مسیر یک اقامت بلند مدت برای شما لحاظ می شود و هدف اصلی انتقال سرمایه خواهد بود. سرمایه شما در این زمینه باید به رشد اقتصادی دولت سوریه کمک نماید ، مبرهن است که مدرک تحصیلی و سابقه کاری در این مدل از ویزای کشور سوریه دخالت مستقیمی ندارد اما تأثیر خوبی خواهد گذاشت. در صورتی که سرمایه مورد نظر مناسب باشد می توانید در کمتر از سه ماه از ویزای سوریه استفاده نمایید. وضعیت ازدواج در سوریه آزاد است و یک ایرانی می تواند با یک شخص از تبعه کشور سوریه ازدواج نماید. در این زمینه نیاز است که در ابتدا مراحل قانونی طی شود. به طورکلی شما برای ازدواج با یک شخص در سوریه می بایست از نظر سنی با وی همخوانی داشته باشید. هر دو شخص می بایست بالای 18 سال سن داشته باشند و به طور کلی ازدواج باید در یک مسیر درست و واقعی صورت بگیرد.

مشاوره مهاجرت به سوریه

مهاجرپذیری سوریه

مهاجرپذیری سوریه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور سوریه از دسته کشورهای مذهبی همسایه ایران محسوب می شود و زیبایی های زیادی دارد که سبب شده ایرانیان زیادی علاوه بر زیارت وارد بخش های سیاحتی آن نیز شوند. برای مهاجرت به کشور سوریه راه دور و درازی در پیش ندارید و نیاز است که از نظر زمان و مدارک هماهنگ باشید. اینطور که ارزیابی ها نشان می دهد مردم سوریه بسیار مهربان و خونگرم هستند. در این کشور هزینه زندگی وضعیت بهتری به نسبت سایر کشورها دارد و مشخص است که ایرانیان از نظر هزینه ای موافق زندگی در سوریه هستند. شاخص های اقتصادی در کشور سوریه در سال های اخیر تغییراتی داشته است. وضعیت مهاجرپذیری سوریه نیز به نسبت سال های گذشته رشد 11 درصدی داشته است. در این کشور مردم علاقه زیادی به سرو غذا دارند و غذاهای تند کشور سوریه بسیار خوش طعم و دل انگیز است. شما می توانید در کشور سوریه مشغول به کار یا سرمایه گذاری شوید. همینطور شرایط برای گردشگری در سوریه نیز برای شما فراهم شده است. اینطور که مشخص است رتبه مهاجرپذیری سوریه روز به روز بیشتر از قبل می شود و ایرانیان معتقد هستند که زندگی در این کشور از نظر هزینه در وضعیت خوبی قرار دارد. یک ایرانی در سوریه از امنیت بالایی برخوردار است و مشخص است که دولت سوریه سعی داشته در این زمینه سرمایه مشخصی را مدنظر قرار دهد. مردم این کشور به عقاید مهاجران احترام می گذارند.  رشد مهاجرپذیری کشور سوریه بیشتر در بخش گردشگری دیده می شود و این کشور سعی به جذب سرمایه گذاران خارجی نیز دارد.

آمار مهاجران به سوریه

آمار مهاجران به سوریه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

بسیاری از افراد به دنبال سفرهای کم هزینه هستند و به طور کلی دوست دارند در کشوری زندگی کنند که از نظر هزینه با شرایط آنها سازگار است به این ترتیب سوریه یک گزینه بسیار خوب محسوب می‌شود. شما برای سفر به سوریه نیاز به صد دلار دارید که می تواند بخش مهمی از هزینه زندگی شما در نظر داشته باشد. مثلاً اگر بخواهید یک اتاق یک تخته اجاره کنید 19 دلار کفایت می کند و همینطور برای استفاده از وسایل حمل و نقل شهری در سوریه نیز 1 الی 4 دلار هزینه کفایت می کند. مشخص است که افراد در سفر به یک کشور علاقه به بازدید از فضای گردشگری آن دارند و برای این بخش هزینه 8 دلاری کفایت می کند. برخی از افراد هزینه سفر متوسط به کشور سوریه را انتخاب می کنند و از هتل های دو ستاره استفاده می کنند که هزینه در این راستا بیش از 150 دلار است که البته بیشتر بخش آن برای سرو غذا در رستوران خواهد بود.

آمار مهاجرانی که سفر لوکس به سوریه را انتخاب می کنند نیز این روزها بیشتر از قبل است و هزینه بالای 300 دلاری برای این سری از سفرها ارزیابی شده است. به طور کلی سفر لوکس به سوریه با هتل‌های 5 ستاره همراه است و هزینه غذا بیش از 60 دلار است. این سفرها اغلب برای کسانی که به قصد سرمایه گذاری به کشور سوریه می روند دیده می شود. حقیقت این است که سیستم مهاجرتی به کشور سوریه این روزها بیشتر از قبل دیده می شود. تنوع گردشگری در سوریه بسیار زیاد است و این مسیر سبب شده است که شرایط خاصی در زمینه گردشگری در این کشور دیده شود. حقیقت این است که آمار مهاجرت ایرانیان به سوریه به نسبت سال های گذشته بیشتر شده و مشخص است که وضعیت مهاجرت به این کشور می تواند رویکردهای دقیق تری داشته باشد.

میزان رضایت مهاجران به سوریه

میزان رضایت مهاجران به سوریه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سبک زندگی در کشور سوریه رضایت بالایی به همراه دارد، در واقع در این کشور نیازی به پرداخت انعام به خدمه های رستوران نبوده و همه چیز حساب شده ارزیابی می شود. وضعیت مالیات در کشور سوریه نیز به طور دقیق ارزیابی شده است به طوریکه مالیات مازاد به خارجیان در وضعیت ثابتی دیده می شود. وضعیت حمل و نقل در سوریه نیز به طور جدی دنبال شده است به طوریکه افراد از خودروهایی استفاده می کنند که بر اساس برنامه سفر ارزیابی شده است. برنامه‌ریزی که برای اخذ گواهینامه در سوریه دیده می شود نیز درست و به جا است. هزینه استفاده از خودرو بر اساس مدل خودرو و میزان زمان استفاده ارزیابی می شود. رضایت مهاجران از وضعیت حمل و نقل در سوریه روتین های مشخصی را دنبال کرده است. به طور کلی شما برای اجاره خودرو در این کشور باید هزینه 40 دلاری را در نظر داشته باشید.

مردم در این کشور از تاکسی نیز استفاده می کنند که کمی هزینه بر است، البته تاکسی ها دارای کیفیت بالایی بوده و خبری از هزینه اضافی نخواهد بود. اتوبوس از دیگر وسایل حمل و نقل عمومی در سوریه است که هزینه 3 دلاری به همراه دارد و اغلب به رنگ سبز و آبی هستند.

بهداشت و درمان در سوریه وضعیت عالی ندارد، هنوز نیاز است که بیمارستان ها رشد بهتری داشته باشند، وضعیت خدمات درمانی در سوریه باید به رشد مشخصی برسد و نیاز است که سیستم بیمه ای در این کشور نیز به طور دقیق ارزیابی شود حقیقت این است که سیستم بیمه ای در سوریه در سال های اخیر می تواند به چندین شکل ممکن دنبال شود. برای ورود به سوریه نیازی به واکسن ندارید.

وضعیت امنیت کشور سوریه با رشد 20 درصدی همراه است اما هنوز در لیست کشورهای امن برای زندگی قرار ندارد. حقیقت این است که دولت سعی کرده فضای گردشگری درستی در کشور سوریه ایجاد نماید به این ترتیب مسیر برای ورود خارجیان به کشور سوریه آسانتر خواهد بود.

راحت‌ترین روش مهاجرت به سوریه

راحت‌ترین روش مهاجرت به سوریه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ویزای توریستی کشور سوریه از گزینه های آسان برای ایرانیان محسوب می شود که به فرد اجازه می دهد به مدت 90 روز در خاک این کشور زندگی نماید. در این روش فرد اجازه خرید ملک و سرمایه گذاری و تحصیل و کار ندارد اما به طور کلی اجازه بازدید از فضای گردشگری و همینطور صحبت با کارفرما فراهم می شود. اغلب ایرانیانی که سوریه را برای زندگی انتخاب می کنند معتقد هستند که ویزای گردشگری انتخاب اولیه خوبی محسوب می شود. شایان ذکر است که اقامت طولانی مدت در این کشور می تواند رویکردهای اقتصادی مشخصی داشته باشد.

افراد زیادی سرمایه گذاری در سوریه را انتخاب می کنند.در نظر داشته باشید که اقامت دائم در این کشور می تواند رویکردهای مشخصی داشته باشد. افرادی که به هر دلیل به دنبال تحصیل یا کار نمی‌روند می توانند سرمایه گذاری در کشور سوریه را یک انتخاب بسیار عالی در نظر داشته باشند. حقیقت این است که سرمایه گذاری در سوریه می تواند منجر به اقامت دائم شود.

پذیرش در دانشگاه های سوریه از ایران بسیار آسانتر است و وضعیت برای پذیرش در دانشگاه های این کشور رویکردهای مشخصی دارد. اینطور که ارزیابی ها نشان می دهد یادگیری زبان در کشور سوریه به طور جدی می تواند به مهاجرت فرد کمک نماید. ارزیابی ها نشان می دهد که ویزای کاری سوریه نیاز به تجربه کاری بالایی دارد و افراد باید از نظر کاری در وضعیت خوبی باشند. مشخص است که ویزای کاری این کشور به سادگی صادر نمی شود. شرایط اقامت کشور سوریه به طور دقیق مشخص شده است.

 

روش‌ های مهاجرت به سوریه

روش‌ های مهاجرت به سوریه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سرمایه گذاری اولین و بهترین روش برای مهاجرت به کشور سوریه محسوب می شود، در این مسیر یک اقامت بلند مدت برای شما لحاظ می‌شود و هدف اصلی انتقال سرمایه خواهد بود. سرمایه شما در این زمینه باید به رشد اقتصادی دولت سوریه کمک نماید ، مبرهن است که مدرک تحصیلی و سابقه کاری در این مدل از ویزای کشور سوریه دخالت مستقیمی ندارد اما تأثیر خوبی خواهد گذاشت. در صورتی که سرمایه مورد نظر مناسب باشد می توانید در کمتر از سه ماه از ویزای کشور سوریه استفاده نمایید. ثبت شرکت در کشور سوریه از نظر اقتصادی وضعیت خوبی دارد. کاریابی در کشور سوریه در زمینه سرمایه گذاری بهتر از سایر روش ها است.

ویزای تحصیلی کشور سوریه برای جوانانی که قصد ادامه تحصیل دارند گزینه خوبی خواهد بود. در این مسیر به طور کلی باید چندین موضوع را لحاظ کنید، در ابتدا باید دانشگاهی که قرار است پذیرش صورت بگیرد انتخاب شده و رشته تحصیلی و شرایط علمی شما می بایست لحاظ شود. ویزای تحصیلی سوریه به افراد اجازه می دهد که به سادگی ورود به شغل مناسب داشته باشند و کار و تحصیل همزمان نیز فراهم شده است. ویزای تحصیلی کشور سوریه به طور کلی یک ویزای موقت محسوب می شود و برای رسیدن به اقامت دائم نیاز به تبدیل ویزا خواهد بود.

ویزای کاری کشور سوریه یعنی شما در کشور خود از نظر تجربه و سابقه کاری وضعیت خوبی دارید و حالا طبق نظر کارفرما می خواهید برای ادامه کار کشور سوریه را انتخاب کنید. در این زمینه کارفرما برای شما نامه صادر می کند و میزان حقوق شما ارزیابی می شود. در نظر داشته باشید که مدت زمان کاری در کشور سوریه به طور کلی توسط کارفرما ارزیابی شده و مدارک لازم در این زمینه نیز به طور دقیق ارزیابی می شود. ویزای کاری می تواند به اقامت دائم کشور سوریه تبدیل شود.

ازدواج با یک فرد از تبعه کشور سوریه نیز می تواند منجر به اقامت این کشور شود، مبرهن است که هر دو شخص باید مسلمان باشند و همینطور از نظر سنی، مالی، نوع آشنایی و مراحل ازدواج سوالاتی پرسیده می شود. نامه تمکن مالی فرد از کشور سوریه بسیار مهم است.

افرادی که دارای ایده کاری قوی هستند می توانند ویزای کارآفرینی سوریه را انتخاب نمایند که در چند سال اخیر توسط دولت ارزیابی شده و مشخص است که این ویزا رویکردهای مشخصی را دارد. اینطور که مشخص شده است صندوق های کمک مالی در کشور سوریه در سال های اخیر کمی بهتر از گذشته عمل می کنند.

برای خرید ملک در کشور سوریه باید چندین وضعیت در نظر گرفته شود. خرید ملک در کشور سوریه نیاز به سرمایه مشخصی دارد و باید ملک در محدوده ای خریداری شود که توسط دولت مشخص شده است. تابعیت از طریق خرید ملک در سوریه صورت نمی گیرد اما می تواند یک زیر مجموعه سرمایه گذاری بسیار عالی باشد. حقیقت این است که خرید ملک در سوریه می بایست از سوی شهرداری با تأیید همراه باشد. اقامت کشور سوریه با اجاره خانه دیده نشده اما خرید خانه در کشور سوریه و گرفتن اقامت مسائل مهمی محسوب می شود.

مهاجرت سرمایه گذاری به سوریه

مهاجرت سرمایه گذاری به سوریه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سرمایه گذاری در کشور سوریه یعنی افراد بتوانند در مسیری حرکت کنند که بتواند سود خوبی برای دولت این کشور داشته باشد. سرمایه‌گذاری می تواند در مسیر خدمت باشد و یا محصول درستی را پیش بگیرد. به طور کلی سرمایه گذاری در این کشور باید هدف اقتصادی مشخصی داشته باشد این هدف است که نشان می دهد که چه میزان ابزار نیاز است و آیا با بودجه مشخص شده سرمایه گذاری درست صورت می گیرد یا نه. برای ثبت شرکت در کشور سوریه در ابتدا باید نامی برای شرکت خود انتخاب نمایید، این نام می تواند بخشی از فعالیت شما باشد و یا از یک برند مشخص استفاده شود. در نظر داشته باشید که نام های تکراری و یا نام هایی که جنبه های نامناسبی دارند مسیر سرمایه گذاری را به خطر می اندازند. توجیه اقتصادی برای یک سال اول باید لحاظ شود. توجیه اقتصادی می بایست به صورتی باشد که دولت بتواند از مسیر کاری شما راضی باشد. وضعیت مالیاتی در سوریه ثابت و مشخص است. روند اقتصادی در سوریه به طور دقیق مشخص می شود. روند اقتصادی در سوریه می بایست در ابتدا مشخص شود. در صورتی که ثبت شرکت با مسئولیت محدود را انتخاب کرده باشید نیاز است که 30 درصد از هزینه اولیه ارزیابی شود.

وضعیت سرمایه گذاری در سوریه به صورت روتین ارزیابی شده است و مسیر سرمایه گذاری در این کشور به طور دقیق مشخص شود. خرید ملک در کشور سوریه می تواند از دسته روش های اقتصادی مشخص باشد، برای سرمایه گذاری به صورت خرید ملک می بایست از شهرداری تأییدیه اخذ شود. مشخص است که حداقل نرخی که برای ملک در نظر گرفته می‌شود بر اساس رویکردهای اقتصادی مشخصه های خاصی دارد. وضعیت سرمایه‌گذاری در این کشور به چندین دسته تقسیم شده است. شما می‌توانید نمایندگی برای یک شرکت مادر را انتخاب نمایید، نمایندگی برای یک شرکت مادر سبب می شود که وضعیت سود و زیان به طور دقیق بر اساس شرکت اصلی ارزیابی شود. در روش سرمایه گذاری در کشور سوریه می بایست میزان سرمایه اولیه در وضعیت مشخصی دنبال شود. دولت سوریه در زمینه سرمایه گذاری در کشور سوریه رویکردهای مشخصی را مدنظر قرار داده است.

مهاجرت از طریق ازدواج به سوریه

مهاجرت از طریق ازدواج به سوریه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

وضعیت ازدواج در کشور سوریه آزاد است و یک ایرانی می تواند با یک شخص از تبعه سوریه ازدواج نماید. در این زمینه نیاز است که در ابتدا مراحل قانونی طی شود. به طور کلی شما برای ازدواج با یک شخص در سوریه می بایست از نظر سنی با وی همخوانی داشته باشید. هر دو شخص می بایست بالای 18 سال سن داشته باشند و به طور کلی ازدواج باید در یک مسیر درست و واقعی صورت بگیرد. تناسب زن و مرد برای ازدواج از موضوعات بسیار مهم محسوب می شود و رضایت ازدواج از سوی پدر دختر نیز نیاز است. در صورتی که زن و مرد از قبل ازدواج داشته اند باید به طور دقیق مشخص شود که ازدواج به طلاق رسیده و یا همسر شخص فوت شده است.

فرد از تبعه کشور سوریه می بایست ثابت نماید که از نظر مالی می‌تواند از پس هزینه های زندگی بر آید در این راستا گردش مالی بسیار مهم است. پس از اینکه شرایط و مدارک ارزیابی شد نیاز است که فرد از تبعه کشور سوریه برای شما دعوت نامه ارسال نماید در نظر داشته باشید که دو هفته پس از ورود به سوریه نیاز است که ازدواج به ثبت برسد. بسیار مهم است که افراد بتوانند ثابت نمایند ازدواج در یک مسیر واقعی صورت می گیرد و مدارکی مبنی بر اثبات این بخش هم نیاز است. تسلط شما به زبان سوریه بسیار مهم است ، در صورتی که فرد صاحب فرزند شده باشد می تواند کمتر از سه سال درخواست اقامت دائم دهد در غیر این صورت نیاز است که حتماً سه سال از ازدواج واقعی فرد بگذرد تا مسیر برای اخذ اقامت دائم این کشور فراهم شود. ارزیابی ها نشان می دهد به طور کلی ازدواج در کشور سوریه می تواند یکی از روش های خوب اقامت باشد و مشخص است که دولت در این زمینه سخت گیری خود را کمتر از قبل کرده است.

مهاجرت از طریق تولد به سوریه

مهاجرت از طریق تولد به سوریه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تابعیت تولد در کشور سوریه وجود ندارد و به طور کلی فرزندانی که از پدر و مادر تبعه سوریه متولد می شوند می توانند تابعیت کشور سوریه را داشته باشند. سیستم خاک در این کشور دیده نمی شود.

مهاجرت پناهندگی به سوریه

مهاجرت پناهندگی به سوریه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در صورتی که تحت شرایط خاص مجبور به انتخاب پناهندگی به کشور سوریه شده‌اید باید در ابتدا به محض ورود درخواست خود را اعلام نمایید. ارزیابی ها نشان می دهد که پناهندگی در این کشور بیشتر در زمینه مذهبی و همینطور سیاسی دیده می شود. دولت در ابتدا شرایط اسکان محدودی برای شما انتخاب می کند و پس از دوره ای در صورتی که مسیر پناهندگی برای شما باز تر شد این امکان را خواهید داشت که به سادگی به عنوان شهروند سوریه محسوب شوید. دلایل زیادی نشان می دهد که زندگی در سوریه در سال های اخیر تغییرات زیادی داشته و مشخص است که پناهندگی در این کشور ضعیف تر از سال های گذشته دیده می شود. دولت سوریه مسیرهای ساده دیگری به جز پناهندگی را اعلام کرده است و به طور کلی مهاجرت از طریق Un کشور سوریه شاید هرگز مسیر درست و مشخصی نباشد. پناهندگی به کشور سوریه از طریق کشور سوریه رویکردهای مشخصی دارد.

مهاجرت تحصیلی‌ به سوریه

مهاجرت تحصیلی‌ به سوریه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تحصیل در کشور سوریه دسته بندی های مشخصی دارد، به طور کلی افرادی که به قصد تحصیل وارد کشور سوریه می شوند می بایست در ابتدا ارزیابی دقیقی در زمینه شرایط تحصیلی این کشور داشته باشند. در سوریه 29 دانشگاه برای تحصیل وجود دارد که اغلب خصوصی هستند و شاید از نظر هزینه کمی بالا باشند. یادگیری دروس برای مقطع لیسانس و فوق لیسانس در کشور سوریه اغلب به زبان عربی صورت می گیرد اما افراد زبان انگلیسی را گزینه بهتری می دانند و در مقطع ارشد و دکترا دروس به زبان انگلیسی تدریس می شود.

مقطع لیسانس در کشور سوریه 4 ساله بوده که عموماً 3 سال و نیم زمان به خود اختصاص داده است. نیاز است که افراد در آزمون های پایان سال شرکت داشته باشند و مدارک لازم در این زمینه نیاز به معدل مشخصی دارد. برای ورود به مقطع فوق لیسانس در سوریه نیاز است که دو سال زمان سپری شود، در طول این دوره افراد باید پایان‌نامه بگذرانند و همینطور نیاز است که یک تز پایان نامه مشخص داشته باشند. تحصیل برای مقطع دکترا در کشور سوریه 5 سال زمان نیاز است و به طور کلی ایده های کارشناسی ارشد در این کشور به شکل دقیقی پیاده سازی شده است. از یاد نبرید که تحصیل در کشور سوریه رتبه بندی های مشخصی دارد و طبق دوره های اعلام شده ورود به دانشگاه های پزشکی در سوریه نیاز به اخذ مجوز از وزارت علوم خواهد داشت. داشتن مدرک دیپلم و همینطور ریز نمرات یکی از موارد بسیار مهم برای تحصیل در کشور سوریه است که باید به طور دقیق رعایت شود. از یاد نبرید که به طور کلی تحصیل در این کشور می تواند منجر به کار شده و مسیر خوبی ایجاد نماید.

با اخذ ویزای تحصیلی سوریه می توانید بین 10 الی 30 ساعت در هفته مشغول به کار شوید و همینطور در طرح های کارآموزی نیز شرکت داشته باشید. شما می توانید ویزای خود را به ویزای کار تبدیل کنید مشخص است که رویکردهای کاری در سوریه از موضوعات مهم محسوب می‌شود.

مهاجرت کاری سوریه

مهاجرت کاری سوریه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای مهاجرت کاری به کشور سوریه نیاز به سابقه کاری و تجربه کاری دارد، همینطور افراد می بایست رتبه های مشخصی داشته باشند و نیاز است که در ابتدا شغل های پر درآمد جدید در سوریه را ارزیابی کنید. بیشترین شغل های مورد نظر در این کشور در زمینه مهندسی و صنعت دیده می شود. مهاجرت کاری در کشور سوریه به طورکلی رویکردهای مشخصی دارد، نیاز است که در ابتدا درخواست شما از سوی کارفرما ارزیابی شود تا مشخص شود که آیا سمت کاری شما مناسب شرایط کاری سوریه است یا خیر.

میزان حقوق و همینطور شرایط کاری از سوی کارفرما ارزیابی می شود و باید مشخص است که آیا مهاجرت کاری در وضعیت صحیحی پیش می رود یا خیر. ویزای کاری کشور سوریه یک ویزای موقت 6 ماهه محسوب می‌شود و شما می توانید به میزان سه بار آن را تمدید نمایید. رتبه بندی‌های مشخصی در زمینه ویزای کاری سوریه دیده می شود و بر اساس مهارت و شرایط افراد گزینه مناسب انتخاب می شود. ویزای کاری کشور سوریه نیاز به تسلط بالا داشته و مشخص است که در این زمینه زمان بندی های مختلفی وجود دارد.

 

مهاجرت از طریق همراه به سوریه

مهاجرت از طریق همراه به سوریه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ویزای همراه کشور سوریه برای همسر و فرزندان شما فراهم شده است. در این زمینه نیاز است که از نظر مالی در وضعیت خوبی باشید و همینطور پرونده های کیفری نداشته باشید.

 

مهاجرت توریستی به سوریه

مهاجرت توریستی به سوریه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

به طور کلی شما نیاز به ویزای توریستی سوریه دارید، ویزای توریستی کشور سوریه به مدت 90 روزه صادر می شود و افراد می بایست در طول زمان تعیین شده به کشور خود باز گردد. ویزای توریستی سوریه نیاز به یک سری مدارک لازم دارد و باید سعی کنید از نظر مالی در وضعیت خوبی باشید. ویزای توریستی سوریه یک ماهه و 3 ماهه بوده و به طور کلی نتیجه خوبی به همراه دارد. ویزای توریستی سوریه گزینه ای است که می تواند برای بررسی شرایط زندگی در این کشور مناسب باشد.

مهاجرت شرایط خاص به سوریه

مهاجرت شرایط خاص به سوریه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مهاجرت به سوریه در شرایط خاص رویکردهای مشخصی دارد، در واقع شما می توانید از طریق کارآفرینی وارد سوریه شوید و طرح کاری خود را به دولت اعلام نمایید. طرح کاری شما بررسی می شود و میزان سرمایه اولیه در این زمینه نیز ارزیابی می شود. سرمایه اولیه افراد می بایست مشخص باشد و همینطور نیاز است که طرح توجیه اقتصادی نیز مشخص باشد. ویزای سرمایه گذاری سوریه به ویزایی گفته می شود که در سال های اخیر شرایط مخصوص به خود داشته و اینطور که دولت نشان داده است افرادی که قصد دارند در مسیر شرکت در همایش ها و یا شرکت در یک فضای کاری باشند می توانند از این ویزا استفاده نمایند. ویزای پزشکی سوریه نیز در دوره های گذشته وجود داشته است که امروزه این ویزا کنار رفته است.

شهرهای مهاجر پذیر سوریه

شهرهای مهاجر پذیر سوریه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از مهمترین شهرهای مهاجرپذیر به سوریه حلب است. حلب بزرگترین شهر این کشور بوده و توانسته مسیر مهاجرتی خوبی برای افراد فراهم سازد. ارزیابی ها نشان می دهد که مردم این شهر علاقه زیادی به زندگی آسان دارند و از طرفی به سختکوشی نیز مشهور هستند.

دمشق از دیگر شهرهای سوریه و پایتخت این کشور محسوب می شود. این شهر به طور کلی توانسته در چند سال اخیر مهاجرپذیری زیادی داشته باشد و رتبه های گردشگری در این شهر به نسبت سایر شهرها بیشتر اعلام شده است. ایرانیان اغلب شهر دمشق را گزینه خوبی برای مهاجرت به سوریه می دانند.

حمص از شهرهای خوب اما بومی سوریه است و کمتر مهاجری این شهر را گزینه خوبی برای مهاجرت می داند این شهر به طور کلی از نظر گردشگری وضعیت خوبی دارد.

اخذ ویزای سوریه

اخذ ویزای سوریه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ایرانیانی که به قصد زیارت وارد این کشور می شوند، نیازی به تهیه ویزا کشور سوریه ندارند. متقاضیان هنگام ورود به این کشور فقط با ارائه پاسپورت معتبر به راحتی اجازه اقامت در سوریه را کسب می کنند.

تنها مدارک ویزا سوریه:

پاسپورت معتبر و دو قطعه عکس پاسپورتی است که باید در اختیار مقامات مرزی این کشور بگذارید.

اخذ اقامت سوریه

اخذ اقامت سوریه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شما برای اخذ ویزا و اقامت سوریه نیاز به یک سری مدارک دارید. ما در این بخش مدارکی که تقریباً برای همه نوع ویزا مشترک است را لیست کرده ایم به این ترتیب مسیر برای شما آسانتر می شود.

1-      همه افراد برای اخذ هر نوع ویزا و اقامتی نیاز به پاسپورت دارند، تاریخ انقضای پاسپورت می بایست حداقل سه ماه پس از پایان سفر باشد.

2-      افراد نیاز به شناسنامه دارند، شناسنامه و کپی از آن می‌بایست در نظر گرفته شود و نیاز به ترجمه خواهد بود.

3-      نیاز است که فرم ویزا به صورت کاغذی و یا آنلاین تکمیل شود. در این فرم ها سوالاتی پرسیده می شود که مشخص شود هدف از سفر چیست. حقیقت این است که گاهاً فرم بسیار ساده است که تکمیل آن 5 دقیقه زمان می گیرد و گاهاً آنقدر پیچیده است که یک روز کامل زمان در نظر گرفته می شود.

4-      نیاز به مدارکی است که نشان دهد در کشور خود شغل مشخصی دارد و یا دانشجو هستید. این مدرک برای اخذ ویزای توریستی سوریه بسیار مهم است و نشان می دهد که شما قصد بازگشت به کشور خود را دارید. در صورتی که بازنشسته باشید نیاز به مدرک مربوطه خواهد بود

5-      نیاز به مدارکی است که نشان دهنده توانایی مالی شما باشد در این زمینه حسب بانکی ، سند ملکی و اوراق سهام بسیار مهم است.

6-      نیاز به عکس دیجیتالی بوده که گاهاً عکس چاپی هم نیاز است. بر روی جدید بودن عکس و همینطور بدون روتوش بودن تأکید می شود.

7-      نیاز به رزرو پرواز رفت و برگشت بوده و به طور کلی اگر فرد دارای دعوت نامه از سوریه است می تواند مسیر کاری خود را آسانتر ببینید.

8-      برای اخذ اقامت سوریه باید حداقل سه سال در این کشور زندگی کرده باشید و بسیار مهم است که از پس هزینه های زندگی بر آیید.

9-      بیمه مسافرتی در هر زمینه اهمیت زیادی دارد.

اخذ پاسپورت سوریه

اخذ پاسپورت سوریه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای اخذ پاسپورت سوریه باید در ابتدا 10 سال در این کشور زندگی کنید. پاسپورت سوریه در زمینه های مختلف صادر می شود. پاسپورت این کشور گزینه خوبی است که می تواند مسیر ورود به کشورهای دیگر را برای شما بازتر نماید. شما برای اخذ پاسپورت این کشور باید به زبان عربی تسلط داشته باشید و همینطور نیاز به نامه تمکن مالی دارید. اقامت کشور سوریه در صورتی می تواند مسیر درستی را پیش بگیرد که بتوانید شرایط مهاجرت به کشور سوریه را ارزیابی کنید. اداره مهاجرت کشور سوریه اعلام کرده است که وضعیت هزینه اقامت در کشور سوریه بهتر از سال های گذشته است.

 

آخرین ویرایش: 2020-04-30 17:25:52 242