x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
تانزانیا

تانزانیا

در کشور تانزانیا نرخ مالیات دولتی به واسطه میزان فروش مشخص می شود. وضعیت تجاری این کشور به وابسته مسیر های صنعتی بهتر شده است. تولید ناخالص داخلی در کشور تانزانیا در یک شاخص مهم اقتصادی رشد داشته است. این کشور نرخ مالیات شرکتی را ثابت نگهداشته است.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: Tanzania عربی: تانزانيا
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: چند حزبی فدرال/ پادشاهی
 • زبان های رایج: عاملی
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: شیلینگ تانزانیا معادل با 0.00044 دلار آمریکا
 • پیش شماره تلفن: 00255
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 70
 • پایتخت: دارالسلام
 • زبان های رسمی: دوفاکتو
 • جمعیت: بیش از ,57.31 نفر در سال 2019
 • منطقه زمانی: (GMT+3)
 • دامنه اینترنتی: .tz
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از 52.09 billion USD

سفر به تانزانیا

کشور تانزانیا کمی پایین تر از خط استوا قرار دارد به این ترتیب موقعیت آب و هوای این کشور استوایی است بارش باران در یک آب و هوای استوایی فضای خوبی ایجاد می کند و زمان بارندگی به ماه مارس باز می گردد مشخص است که وضعیت آب و هوایی این منطقه ارزیابی شده است و در نهایت کسانی که دوست دارند از موقعیت آب و هوایی کشور تانزانیا برخوردار شوند می توانند این کشور را بهترین موقعیت خود در نظر بگیرند شما برای اینکه بتوانید به کشور تانزانیا سفر کنید می توانید موقعیت منطقه ای مخصوصی داشته باشید این کشور به واسطه سایر بخش ها دارای فضای گردشگری خوبی است در فصل زمستان موقعیت بارندگی وسیع تری دارد و شاید از نظر هزینه نیز ارزان تر به نظر برسد آب و هوای کشور تانزانیا همیشه متوسط است یعنی خبری از باران های عجیب و غریب نیست.

سفر به تانزانیا

زندگی در تانزانیا

کشور تانزانیا در بخش شمال شرقی آفریقا واقع شده است کشور تانزانیا با کشورهای کنیا و روآندا همسایه است این کشور از سمت دیگر با موزامبیک مرز مشترک دارد. بیشتر خاک این کشور از یک فلات با پوشش گیاهی مشخص تشکیل شده است بوته زارها و یک سری علفزارهای مشخص نیز در جغرافیای این کشور دیده می شود مشخص است که این کشور موقعیت خوبی برای رویکرد جغرافیایی ارزیابی کرده است. کشور تانزانیا با زمین های مرتفع اطراف ارتباط خوبی داشته و موقعیت جغرافیای دقیقی را شامل شده است. متوسط حقوق در سال 2016 در کشور تانزانیا به ارزش 1161.521 TZS اعلام شد این میزان حقوق به نسبت سایر بخش های درآمدزایی چنگی به دل نمی زند به این ترتیب رویکرد دقیق حقوق و مزایا در این کشور رشد 4 درصدی را دنبال کرد برای سال 2017 رشد 4 درصدی وضعیت حقوق و دستمزد به صورتی بود که افراد در میانگین حقوق خود رقم 1204.497 TZS را دریافت می کردند

زندگی در تانزانیا

مهاجرت به تانزانیا

کشور تانزانیا در لیست کشورهایی است که هنوز در آن خبری از زیر ساخت های خوب در زمینه آموزش عمومی ، آب آشامیدنی و تغذیه مناسب و حتی بهداشت رویت نمی شود همه این موارد هم زمان زیادی می خواهد و هم سرمایه مشخص! در آمارهای موجود در چند سال گذشته برخی از سرمایه گذاران بزرگ تلاش خود را کرده اند که آموزش عالی گسترش یافته ای در کشور تانزانیا شکل دهند همینطور یک سری نیروهای متخصص وارد این کشور شده است که سبب شده سطح بهداشت عمومی و گسترده تر شود و وضعیت تغذیه نیز بهبود داشته باشد به این ترتیب مشخص است که رویکرد مهاجرتی در این کشور بیشتر در مسیر سرمایه گذاری دنبال می شود یعنی سرمایه گذاری از نظر مردم کشور تانزانیا موضوع پر اهمیتی بوده و افراد باید آن را به طور دقیق دنبال کنند در مسیر سرمایه گذاری کشور تانزانیا دارای سیاست دقیق تری است. یک موضوع مهم از سطح رضایت مردم ایرانی در کشور تانزانیا است که فرهنگ مردم کشور تانزانیا بسیار مشابه با مردم ایران است مثلاً مردم کشور تانزانیا یکی از لذت بخش ترین عادت زندگی خود را غذا خوردن می دانند این رویکرد در ایران برایتان آشنا نیست؟

مهاجرت به تانزانیا

تحصیل در تانزانیا

دانشگاه آردی یک دانشگاه دولتی در دارالسلام کشور تانزانیا است و در 28 مارس 2007 تاسیس شده است و وضعیت مختلف آموزشی را پوشش داده است این دانشگاه از اراضی و مطالعات معماری مختلفی تشکیل شده است و به طور کلی موقعیت منطقه ای خوبی دارد دانشگاه آردی با نشان اختصاری خود شناخته می شود.این دانشگاه بیش از 237 هیات علمی دارد و دانش آموزان این دانشگاه در بخش موسسه بین المللی به بیش از 2 هزار نفر می رسند. برای تحصیل رایگان در کشور تانزانیا بهتر است یک سری شرایط به درستی ارزیابی شده باشد و دانشگاه هایی که در این زمینه به شما کمک می کنند را دقیقاً شناسایی کنید. دانشگاه ایالتی زنگبار یک دانشگاه دولتی در کشور تانزانیا است که در این راستا رشد زیادی داشته است و توانسته موقعیت بورسیه تحصیلی بسیار ایده آلی را فراهم سازد این دانشگاه موقعیت منطقه ای خوبی دارد و توسط نمایندگان محلی نیز مورد بازدید قرار گرفته است این دانشگاه در دوره های زمانی جدید به بهره برداری رسیده است و یکی از بهترین دانشگاه های مخصوص در کشور تانزانیا محسوب می شود.

تحصیل در تانزانیا