x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
مهاجرت به تانزانیا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مهاجرت به تانزانیا

کشور تانزانیا در لیست کشورهایی است که هنوز در آن خبری از زیر ساخت های خوب در زمینه آموزش عمومی ، آب آشامیدنی و تغذیه مناسب و حتی بهداشت رویت نمی شود همه این موارد هم زمان زیادی می خواهد و هم سرمایه مشخص! در آمارهای موجود در چند سال گذشته برخی از سرمایه گذاران بزرگ تلاش خود را کرده اند که آموزش عالی گسترش یافته ای در کشور تانزانیا شکل دهند همینطور یک سری نیروهای متخصص وارد این کشور شده است که سبب شده سطح بهداشت عمومی و گسترده تر شود و وضعیت تغذیه نیز بهبود داشته باشد به این ترتیب مشخص است که رویکرد مهاجرتی در این کشور بیشتر در مسیر سرمایه گذاری دنبال می شود یعنی سرمایه گذاری از نظر مردم کشور تانزانیا موضوع پر اهمیتی بوده و افراد باید آن را به طور دقیق دنبال کنند در مسیر سرمایه گذاری کشور تانزانیا دارای سیاست دقیق تری است. یک موضوع مهم از سطح رضایت مردم ایرانی در کشور تانزانیا است که فرهنگ مردم کشور تانزانیا بسیار مشابه با مردم ایران است مثلاً مردم کشور تانزانیا یکی از لذت بخش ترین عادت زندگی خود را غذا خوردن می دانند این رویکرد در ایران برایتان آشنا نیست؟ مردم کشور تانزانیا برای خوردن یک غذای مختصر دور هم جمع می شوند و گپ می زنند در واقع ایستاده غذا خوردن و یا سریع تمام کردن غذا از دیدن مردم کشور تانزانیا بی احترامی محسوب می شود و بسیار مواظب هستند البته قبول است در شهرهای بزرگ ایران این سنت ها تا حد زیادی کنار رفته است و باید دقت ویژه صورت بگیرد. ساختار آموزش کشور تانزانیا دارای 7 سال دوره ابتدایی است و 4 سال دوره متوسطه را ارزیابی می کند و دو سال دوره عالی متوسطه و سه سال آموزش عالی نیز دارد که وابسته به تعلیمات فنی و حرفه ای دنبال می شود. هزینه های آموزشی فقط شامل معلمان است و مشخص است که شهریه های تحصیلی رویکرد دقیقی دارد. کشور تانزانیا در لیست سی کشوری قرار دارد که تولد فرزند بدون چون و چرا در خاک این کشور یک رویکرد اقامتی محسوب می شود و به طور کلی تابعیت در این مسیر از طریق خاک صورت می گیرد تابعیت از طریق خاک در کشور تانزانیا یک موقعیت دقیق اقامتی دارد به طور کلی رویکرد در این زمینه ارزیابی های دقیقی دارد. در واقع اگر فرزندی در خاک کشور تانزانیا متولد شده باشد شرایط اقامتی برای وی می تواند با موقعیت دقیق اقامتی همراه باشد.

 

 

 

 

مشاوره مهاجرت به تانزانیا

مهاجرپذیری تانزانیا

مهاجرپذیری تانزانیا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تیتر خبرگذاری های آنقدر به سمت کشورهای اروپایی کشیده شده است که کمتر کسی اصلا به این فکر می کند که کشور تانزانیا را برای مهاجرت انتخاب نماید.یک کشور آفریقایی برای مهاجرت خوب به نظر برسد؟

حقیقت این است که ما ایرانی ها کشورهای آفریقایی را بیشتر با فقر و گرسنگی می شناسیم و گوشمان عادت به شنیدن نقاط منفی و ضعیف کشورهای آفریقایی دارد اما آیا حقیقت این است؟ در ضمین کشور تانزانیا در بخش شرقی آفریقا قرار دارد!

برای اینکه موقعیت دقیق مهاجرتی در کشور تانزانیا را بررسی کرده باشیم به مصاحبه پناه بردیم. مصاحبه با فردی که در کشور تانزانیا یک رستوران راه اندازی کرده است! به نظر هیجان انگیز است. البته که او معتقد بود پس از ورود به کشور تانزانیا در ایران یک روزنامه نگار بوده است و حالا در کشور تانزانیا یک رستوران موفق دارد. موضوع این است که او پس از ورود به کشور تانزانیا اثری از ترس و نگرانی در این کشور ندید. از سوی دیگر کشور تانزانیا را یک کشور توسعه یافته نیز به شمار می آورد که مردمش در آرامش می توانند زندگی کنند. مهاجرپذیری کشور تانزانیا بیشتر از قبل است اما ایرانی ها این کشور را نه می شناسند و نه به دنبال آن هستند! یک موضوع مهم دیگر اینکه از نظر او کشور تانزانیا یک کشور آرام است و خبری از شتابزدگی و اصرار برای حرکت و دویدن در بین مردم این کشور رویت نمی شود ! شنیدن این سرنوشت برای شما هم جالب خواهد بود پس با ما همراه باشید.

آمار مهاجران به تانزانیا

آمار مهاجران به تانزانیا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اولین سوالی از مهاجر به کشور تانزانیا این بود که چه چیزی در آمارهای مهاجرتی در کشور تانزانیا شما را ترغیب به رفتن به کشور تانزانیا می کند؟ در واقع چقدر شناخت و تجربه برای ورود به کشور تانزانیا می تواند مهم باشد؟ شما چه فکر می کنید.

آمارهای مهاجرتی نشان داده است افراد ریسک پذیرش بیشتر از سایر افراد در لیست مهاجران کشور تانزانیا قرار دارند افرادی که امروز مهاجر و یا تابعیت کشور تانزانیا را دنبال کرده اند در واقع روزی با ویزای توریستی وارد این کشور شده اند و گشت و گذاری در مکان های دیدنی کشور تانزانیا داشته اند زیبایی و آرامش این بخش به نسبت سایر بخش ها رویت شده است و موقعیت خوب گردشگری را شامل شده است.

آمارها اینطور به ما رسانده اند که:

مردم کشور تانزانیا پول ندارند یعنی اینکه از واژه فقیر باری مردم این کشور استفاده می شود کلا درست است و مردم پایین تر از استانداردهای موجود زندگی می کنند اما حقیقت این است که بسیار مهربان هستند همیشه لبخند می زنند و سلام و علیک و خوش و بش بخشی از فرهنگ مردم کشور تانزانیا است پس یک دلیلی برای بالاتر آمار مهاجران به کشور تانزانیا همین اخلاق است.

افرادی که مهاجر کشور تانزانیا هستند به خصوص فرد خانم روزنامه نگار ایرانی معتقد هستند در کشور تانزانیا هیچ غربتی احساس نمی شود . مردم به زبان محلی بسیار زیبای خود صحبت می کنند و زندگی در کشور تانزانیا در واقع زندگی در گذشته است که در عین سادگی می تواند صمیمیت و مهربان هم به نظر برسد این رویکرد بسیار عالی است.

میزان رضایت مهاجران به تانزانیا

میزان رضایت مهاجران به تانزانیا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای ارزیابی بخش رضایت از مهاجرت در کشور تانزانیا ایرانی های مقیم این کشور را بر روی نقطه پرگار قرار دادیم تا اطلاعاتمان به روز و به درد بخور باشد!

یک موضوع مهم از سطح رضایت مردم ایرانی در کشور تانزانیا است که فرهنگ مردم کشور تانزانیا بسیار مشابه با مردم ایران است مثلاً مردم کشور تانزانیا یکی از لذت بخش ترین عادت زندگی خود را غذا خوردن می دانند این رویکرد در ایران برایتان آشنا نیست؟ مردم کشور تانزانیا برای خوردن یک غذای مختصر دور هم جمع می شوند و گپ می زنند در واقع ایستاده غذا خوردن و یا سریع تمام کردن غذا از دیدن مردم کشور تانزانیا بی احترامی محسوب می شود و بسیار مواظب هستند البته قبول است در شهرهای بزرگ ایران این سنت ها تا حد زیادی کنار رفته است و باید دقت ویژه صورت بگیرد.

از دیگر بخش های رضایتمندی مردم کشور تانزانیا این است که در حال زندگی می کنند در واقع نه درگیر گذشته هستند و نه آینده را دوست دارند این افراد در فرهنگ خود بسیار صبور هستند و همه چیز برایشان در حال معنی می شود. در کشور تانزانیا اگر گشت و گذاری کرده باشید استفاده از کلمه " ساساهیوی" بسیار دیده می شود معنی این کلمه یعنی همین حالا!

مردم کشور تانزانیا همین که غذای روزشان را داشته باشند برایشان کفایت می کند و خود را درگیر چالش های بزرگ نمی کنند این رویکرد در ایران کمتر دیده می شود. باید قبول کرد ما ایرانی ها انبارداران خوبی هستیم!

راحت‌ترین روش مهاجرت به تانزانیا

راحت‌ترین روش مهاجرت به تانزانیا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

موضوع این است که بهترین روش مهاجرت به کشور تانزانیا سرمایه گذاری اعلام شده است حالا چرا؟

در ابتدا این نکته را در نظر داشته باشید مردم کشور تانزانیا چندان در قید و بند توسعه کشور خود نیستند در واقع اینکه بتوانند گذران زندگی بدون دغدغه داشته باشند برایشان کفایت می کند این همان موضوعی است که گریبان سازمان های بین المللی فعال را گرفته است و به نوعی مشکل ساز شده است. همه موسسه های بین المللی در آفریقا به فکر همسان سازی معیارهای توسعه با فرهنگ رایج خود هستند که به طور کلی سبب می شود اوضاع اقتصادی درگیر شود. مردم کشور تانزانیا شاید به سختی قادر باشند دو دو تا چهارتا را حساب کنند حال فرض کنید قرار است همین مردم را با معیارهای شناخته شده برای توسعه یافتگی آشنا و همراه کرد ! بسیار سخت است.

کشور تانزانیا در لیست کشورهایی است که هنوز در آن خبری از زیر ساخت های خوب در زمینه آموزش عمومی ، آب آشامیدنی و تغذیه مناسب و حتی بهداشت رویت نمی شود همه این موارد هم زمان زیادی می خواهد و هم سرمایه مشخص! در آمارهای موجود در چند سال گذشته برخی از سرمایه گذاران بزرگ تلاش خود را کرده اند که آموزش عالی گسترش یافته ای در کشور تانزانیا شکل دهند همینطور یک سری نیروهای متخصص وارد این کشور شده است که سبب شده سطح بهداشت عمومی و گسترده تر شود و وضعیت تغذیه نیز بهبود داشته باشد به این ترتیب مشخص است که رویکرد مهاجرتی در این کشور بیشتر در مسیر سرمایه گذاری دنبال می شود یعنی سرمایه گذاری از نظر مردم کشور تانزانیا موضوع پر اهمیتی بوده و افراد باید آن را به طور دقیق دنبال کنند در مسیر سرمایه گذاری کشور تانزانیا دارای سیاست دقیق تری است.

روش‌ های مهاجرت به تانزانیا

روش‌ های مهاجرت به تانزانیا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اگر بخش های قبلی در خصوص شرایط زندگی در کشور تانزانیا را مطالعه کرده باشید حتما با خود می گویید در حال حاضر بیشتر از قبل از زندگی در کشور تانزانیا می ترسم اما اصلاً اینطور نیست!

اینکه شما روش کاری یا سرمایه گذاری و یا ازدواج با یک شخص از تبعه کشور تانزانیا را انتخاب کنید به خودتان ارتباط مستقیمی دارد اما ترس و دلهره ها و شرایط موجود بسیار قابل رویت هستند که باید بررسی صورت بگیرد.

یک داستان بسیار بامزه برایتان تعریف می کنیم. حقیقت این است که مردم از زندگی در کشور تانزانیا به دلیل وجود بیماری مالاریا می ترسند و این موضوع به خصوص در بخش ازدواج با یک شخص از تبعه کشور تانزانیا که درگیری بیماری مالاریا است بیشتر هم دیده می شود حال جریان چیست؟ اول اینکه مالاریا در لیست مشکلاتی قرار دارد که مردم بسیار درگیر آن هستند و اصلاً هیچ ترسی هم ندارد حتما می پرسید چطور ؟ در واقع در کشور تانزانیا بیماری مالاریا یک بیماری همه گیر است اما با یک ویزیت ساده و مصرف دارو کنترل می شود یعنی اصلا هیچ نوع ترسی در این زمینه رویت نمی شود اتقلاً پرسه درمان آن بسیار ارزان و ساده است خب سوال اینجاست پس این آمار مرگ و میر در خصوص بیماری مالاریا دروغ است خیر دروغ نیست! حالا چرا دروغ نیست؟ مردم کشور تانزانیا در پروسه درمان ضعیف هستند یعنی حتی یک ویزویت ساده دکتر هم برایشان بسیار دشوار و شاید گران باشد و فقر و البته شاید هم ناآگاهی این رویکرد را دشوارتر نماید مشخص است که هزینه های زیادی برای درمان این بیماری ارزیابی می شود که بهتر است همه هزینه های موجود به صورت دقیق و رسمی ارزیابی شده باشد.

مهاجرت سرمایه گذاری به تانزانیا

مهاجرت سرمایه گذاری به تانزانیا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 دو نکته در خصوص فضای سرمایه گذاری در کشور تانزانیا دیده می شود که مشخص می کند شرایط برای زندگی و مهاجرت و کار در کشور تانزانیا سخت نیست!

اول اینکه شما شهروند درجه دو حساب نمی شوید این موضوع خود دو دلیل مهم دارد دلیل اول اینکه سفیدپوست هستید و این رویکرد سبب می شود افراد سرمایه گذار و مدیران متخصص با شما همراه شوند مورد بعدی اینکه شما به عنوان یک فرد از تبعه کشور تانزانیا با هر میزان سرمایه ای احتمال از رفاه بیشتری به نسبت مردم کشور تانزانیا همراه خواهید بود. در مسیر سرمایه گذاری مشخص است که بسیاری از افراد تلاش می کنند موقعیت دقیق اقتصادی را ارزیابی کنند.

در حال حاضر بیشترین مهاجران به کشور تانزانیا از کشورهای اروپایی هستند و در شرکت های بزرگ کار می کنند به طوری که بخشی از نیروی متخصص در این کشور در شرایط ویژه ای قرار دارد مدت های طولانی اقامتی در کشور تانزانیا ارزیابی می شود. وضعیت سرمایه گذاری در این کشور به طور کلی در یک مسیر مشخص دنبال می شود.  فکر ایجاد یک رستوران ایرانی در کشور تانزانیا می تواند بسیار جالب باشد دقیقاً همراهان کاری که خانم روزنامه نگار ایرانی انجام داد و موفق هم بود اینکه شهر دارالسلام را برای تأسیس این رستوران انتخاب کنید و یا به سراغ شهرهای دیگر بروید.

قوانین سرمایه گذاری و کار در کشور تانزانیا بالا است و مردم تلاش می کنند قوانین کاری را دنبال کنند.

یک نکته بسیار جالب در خصوص مردم کشور تانزانیا این است که عاشق خورشت فسنجان ایرانی هستند و در رستوران ایرانی این غذا بیشترین تأیید را کسب می کند و طعم بی نظیری دارد این غذا به نسبت سایر غذاها طعم بهتری برایشان دارد و حتی برای مهمانان خود نیز از آن استفاده می کنند در قوانین سرمایه گذاری در این کشور مردم تلاش می کنند رویکرد دقیق تری داشته باشند و تا حد زیادی نیز موفق هستند.

مهاجرت از طریق ازدواج به تانزانیا

مهاجرت از طریق ازدواج به تانزانیا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یک نوع ویزای نامزدی در کشور تانزانیا صادر می شود این ویزا برای فردی است که قرار است با یک شهروند کشور تانزانیا نامزد نماید و هدف اصلی این ویزا نیز ازدواج در قالب واقعی است و اعتبار این ویزا سه ماه است یعنی وارد کشور تانزانیا می شوید و از لحظه ورود سه ماه زمان دارید تصمیمی برای خود و نامزد خود داشته باشید در نظر بگیرید که شما باید نامزد خود را از قبل پیدا کرده باشید و در لحاظ صدور این ویزا اسم و نشانی نامزد شما خواسته می شود.

ویزای دیگر ویزای شریک زندگی است این ویزا برای فردی صادر می شود که با فردی که دارای اقامت دائم کشور تانزانیا دوست می شود و یا سالها با وی هم خانه بوده است برای این ویزا هنوز رویکرد رسمی نیست. در کشور تانزانیا رویکرد هم جنس گرایانه دیده می شود و مشکلی وجود دارد. مدت زمان این ویزا دو سال است و فرد این امکان را دارد که با این ویزا تحصیل در کشور تانزانیا نیز داشته باشد.

در صورتی که فرد متقاضی با یک شهروند آفریقایی جنوبی یا فردی که دارای اقامت دائم است حداقل 5 سال زندگی کند به وی اجازه اقامت دائم داده می شود. فرد می تواند با این مجوز به تحصیل و کار در کشور تانزانیا مشغول شود و شخص پس از اعطای مجوز اقامت دائم می تواند 5 سال در این کشور کسب و کار نیز داشته باشد. شما باید گواهی ازدواج را ارائه دهید.

یک نکته مهم: افرادی که دارای بیماری های عفونی هستند و افراد بازداشت شده و یا محکوم می بایست تحت پیگیری های قانونی فضای درمان را برای خودشان شکل دهند.

مهاجرت از طریق تولد به تانزانیا

مهاجرت از طریق تولد به تانزانیا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

خب در خصوص تابعیت تولد می دانیم که دو رویکرد خون و خاک دیده می شود هر یک از این موارد به نوبه خود موقعیت مخصوصی دارند. کشور تانزانیا اخذ تابعیت از طریق تولد را دنبال می کند و سیستم خاک را در این زمینه دنبال کرده است.

کشور تانزانیا در لیست سی کشوری قرار دارد که تولد فرزند بدون چون و چرا در خاک این کشور یک رویکرد اقامتی محسوب می شود و به طور کلی تابعیت در این مسیر از طریق خاک صورت می گیرد تابعیت از طریق خاک در کشور تانزانیا یک موقعیت دقیق اقامتی دارد به طور کلی رویکرد در این زمینه ارزیابی های دقیقی دارد. در واقع اگر فرزندی در خاک کشور تانزانیا متولد شده باشد شرایط اقامتی برای وی می تواند با موقعیت دقیق اقامتی همراه باشد.

البته سیستم خون هم در کشور تانزانیا حاکم است و افراد بر اساس سیستم خون تلاش خود را می کنند در ابتدا برای خودشان تابعیت کشور تانزانیا را اخذ نمایند. شرایط اقامت کشور تانزانیا به نسبت گذشته ارزیابی شده است و تلاش در این زمینه بسیار دیده می شود. در مسیر تولد افراد باید موقعیت دقیق تولد اشخاص را بررسی کنند. برای تولد در کشور تانزانیا نیاز است که قوانین دقیق تری ارزیابی شده باشد بهترین موقعیت در این کشور در زمینه اقامتی بررسی می شود. در راستای رسیدن به موقعیت اقتصادی خوب اینکه بخواهید از طریق فرزند آوری اقدام نمایید روش منطقی به نظر نمی رسد بهتر است همه موارد را در این راستا دقت کنید.

مهاجرت پناهندگی به تانزانیا

مهاجرت پناهندگی به تانزانیا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

با وجود سیاست های اقتصادی عجیب و غریب و فقر و نداری و نبود امکانات و وجود بیماری های عجیب و غریب و ... چرا عده ای به سراغ روش مهاجرت از طریق un کشور تانزانیا می روند؟ در این زمینه بهترین یک نگاه وجود دارد و آن هم اینکه شما با کشور تانزانیا از صفر شروع نمی کنید! در واقع پناهندگی به کشور تانزانیا از طریق کشور تانزانیا سبب می شود که بتوانید موقعیت خوب اقتصادی خود را بررسی کنید مردم این کشور با شما رفتار غریبانه ای ندارند در این کشور هیچ کس حق ندارد شما را زیر سوال ببرد و در کشور تانزانیا رنگ پوست روشن یک برگ برنده است برعکس سایر کشورهای آفریقایی که چنین سیاستی را دنبال می کنند. کشور تانزانیا در لیست کشورهایی قرار دارد که رویکرد پناهندگی در آن قابل رویت خواهد بود در واقع برای پناهندگی در این کشور بهترین موقعیت را شامل شده است برای پناهندگی در این کشور شما باید دلیلی قانع کننده ای داشته باشید داشتن یک دلیل قانع کننده در این کشور خود یک روال خوب محسوب می شود.

در کشور تانزانیا موقعیت پناهندگی روز به روز بهبود می یابد در واقع پناهندگی در این کشور می تواند موقعیت خوب اقتصادی را شامل شده باشد افرادی که سعی می کنند برای پناهندگی در کشور تانزانیا اقدام کنند بهتر است در ابتدای امر رویکرد دقیق علمی را بررسی کرده باشند یعنی بدانند قرار نیست از همین ابتدای راه در یک مدرسه خوب درس بخوانند و یا موقعیت برای تحصیل ارزان قیمت در ابتدا در اختیارشان قرار نمی گیرد بهتر است رویکرد پناهندگی در این کشور به واسطه موقعیتی که موجود است بررسی هایی را شامل می شود.

 

 

مهاجرت تحصیلی‌ به تانزانیا

مهاجرت تحصیلی‌ به تانزانیا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تا قبل از اینکه اروپاییان وارد کشور تانزانیا شوند شیوه تعلیم در این کشور به دو کل دنبال می شد. تعلیم آداب و سنت های قبیله ای و شیوه جنسیت و رشد تحصیلی که هر یک دارای موقعیت مشخصی بودند این روال سبب شد تا دومین نوع آموزش یعنی تعلیم قرآن و اصول اولیه اسلام نیز در این کشور ارزیابی شده باشد. مناطق ساحلی این کشور در دوره های مختلف در فضای موسسه های اقامتی ارزیابی شده اند.

ساختار آموزش کشور تانزانیا دارای 7 سال دوره ابتدایی است و 4 سال دوره متوسطه را ارزیابی می کند و دو سال دوره عالی متوسطه و سه سال آموزش عالی نیز دارد که وابسته به تعلیمات فنی و حرفه ای دنبال می شود. هزینه های آموزشی فقط شامل معلمان است و مشخص است که شهریه های تحصیلی رویکرد دقیقی دارد.

شهریه دانشگاهی در کشور تانزانیا در موقعیت با سایر بخش ها کمی بالا است البته این موضوع به این دلیل است که اغلب افرادی که موسسه های مختلف در کشور تانزانیا را تأسیس کرده اند در گروه سرمایه گذاران خارجی قرار دارند و تعرفه ها به دلار بین المللی ارزیابی شده است شاید علت کم سوادی مردم کشور تانزانیا نیز همین باشد. برای ویزای تحصیلی کشور تانزانیا نیازی به مدرک زبان ندارید نیازی نیست همه شهریه های موجود را در ابتدا پرداخت نمایید و به طور کلی ویزای تحصیلی کشور تانزانیا یک ویزای قابل قبول محسوب می شود و موقعیت خوبی برای کار در اختیار شما قرار می دهد.

مهاجرت کاری تانزانیا

مهاجرت کاری تانزانیا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور تانزانیا یک مقصد توریستی برای گردشگران محسوب می شود در واقع مردم در این کشور تلاش می کنند که در بررسی هزینه های زندگی دقیق باشند در کشور تانزانیا مردم تلاش خود را دارند که گردشگر را جذب نمایند. این رویکرد سبب می شود که روال کاری در کشور تانزانیا یک روال بسیار مهم محسوب شود.

یک نکته کاری دیگر اینکه وضعیت صادراتی کشور تانزانیا چندان تعریفی ندارد و در سال های گذشته این رویکرد صفر اعلام شده است بنابراین ورود به بخش صادراتی کشور تانزانیا خود یک رویکرد تجاری بسیار خوب محسوب می شود مردم کشور تانزانیا را یک مقصد صادراتی بسیار خوب می دانند و آن را دنبال می کنند.مردم در این کشور زندگی با رویکردهای خاص را بسیار جدی می گیرند و سعی می کنند همیشه در کنار هم قرار بگیرند.

اگر شهرهای صنعتی و بزرگ را در کشور تانزانیا را انتخاب کنید اینکه رشد خوبی در کارهای خود داشته باشید بسیار دیده می شود رشد کاری در این کشور بر اساس موقعیت دقیق کاری ارزیابی می شود اینطور که مشخص است مردم کشور تانزانیا علاقه زیادی به شغل های جدید دارند و رویکرد جدید شغلی در این کشور مورد ارزیابی قرار می گیرد.

مهاجرت از طریق همراه به تانزانیا

مهاجرت از طریق همراه به تانزانیا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

افرادی که ویزای کاری کشور تانزانیا را انتخاب کرده باشند می توانند همراه را شریک کاری خود اعلام نمایند و به سادگی برای او ویزای همراه دریافت کنند. مهاجرت از طریق همراه به کشور تانزانیا یک رویکرد دقیق محسوب می شود افرادی که سعی می کنند این مسیر را دنبال کنند در قالب خانوادگی زودتر می توانند به اقامت دائم کشور تانزانیا دست یابند. کشور تانزانیا در لیست کشورهایی قرار دارد که مردم آن تلاش می کنند به واسطه موقعیت همراه زندگی بهبود یافته ای داشته باشند.

وضعیت اقامت همراه در کشور تانزانیا به نسبت سایر بخش ها ارزیابی شده است اقامت همراه در این کشور به صورت حرفه ای ارزیابی شده است افراد برای اقامت همراه در این کشور باید بتوانند هزینه اقامت شریک یا همراه خود را نیز ثابت نمایند مشخص است که هزینه اقامتی در این کشور به واسطه موقعیت اقامتی می تواند دسته بندی های زیادی داشته باشد.

اقامت از طریق همراه در کشور تانزانیا موقعیت دقیق تری را شکل داده است افرادی که وضعیت اقامتی کشور تانزانیا را دنبال می کنند باید بدانند تا زمانی که شخص اصلی در این کشور به اقامت دائم نرسیده است شخص همراه اجازه درخواست اقامت این کشور را ندارد این موقعیت به نسبت سایر بخش ها ارزیابی می شود و مشخص است که وضعیت اقامت همراه در این کشور بسیار پر اهمیت است. در فضای اقامتی این کشور رویکرد بهبود یافته ای دیده می شود.

مهاجرت توریستی به تانزانیا

مهاجرت توریستی به تانزانیا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اتباع ایرانی برای ورود به کشور تانزانیا نیاز به ویزا ندارد یعنی ویزا در قالب ورودی به محض ورود به کشور تانزانیا صادر می شود.

آدرس و تلفن سفارت تانزانیا در مسقط عمان : Way 2135, Building 1798 - Madinat Al-Sultan Qaboos Street, Khuwair - P.O. Box 1170, Ruwi, PC 133 - MuscaT oMAN تلفن : 24601174-968+ و 24603373-968+ فکس : 24604425-968+ ایمیل : [email protected] و [email protected] وب سایت :www.tanzaniaembassyoman.com

آدرس و تلفن سفارت تانزانیا در ابوظبی امارات : Madinat Zayed Street 14, Villa No. 1-27 - P.O. Box 43714 - Abu Dhabi - United Arab Emirates - تلفن : 26313088-971+ فکس : 26316618-971+ ایمیل :[email protected]

 

ویزای توریستی کشور تانزانیا در یک دوره سه ماهه صادر می شود و افراد می توانند به سفارت هایی که در لیست بالا با ادرس اعلام شده است حضور داشته باشند کشور تانزانیا در ایران سفارت ندارد.

مهاجرت شرایط خاص به تانزانیا

مهاجرت شرایط خاص به تانزانیا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

حقیقت اینکه جمعیت ایرانی در کشور تانزانیا زیاد نیست و معمولاً آفریقا در اولویت ایرانی ها قرار ندارد. در کشور تانزانیا نیز تحصیل کودکان در موقعیت بین المللی، مراکز تفریحی خوب و فضای خردی و زندگی با استانداردهای بالا دیده می شود اما حقیقت اینکه موضوع کار و کسب درآمد در کشور تانزانیا در مقایسه با سایر جاها کمی پیچیده تر است. در کشور تانزانیا در صورتی که بخواهید از یک روش خاص وارد شوید یا دارد از طرف شرکت های بین المللی برای کار دعوت شده باشید و یا با سرمایه خودتان اقدام به کار کنید. شما در کشور تانزانیا حس یک شهروند درجه بودن را دارید این رویکرد به شما اجازه می دهد بهتر از سایر افراد زدگی کنید و به طور کلی زندگی برای شما مناسب به نظر می رسد اگر دقت کنید اقامت به کشور تانزانیا ارزان است شرایط برای اقامت کشور تانزانیا با اجاره خانه رویت می شود و از دیگر روش های خاص خرید خانه در کشور تانزانیا و گرفتن اقامت است که وابسته به منطقه ای که ملک در آن قرار دارد دسته بندی شغلی ایجاد می شود.

شرکت های بین المللی خارجی در کشور تانزانیا مدام در بین این کشور و ایران لینک می دهند این موقعیت سبب می شود که وضعیت جمعی ایرانی در کشور تانزانیا بهبود بهتری داشته باشد کشور تانزانیا در لیست کشورهایی قرار دارد که وضعیت درآمدزایی بالاتری را گزارش کرده است.

شهرهای مهاجر پذیر تانزانیا

شهرهای مهاجر پذیر تانزانیا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

امبیا یک شهر پر رونق است که در بخش جنوب غربی کشور تانزانیا قرار دارد این شهر دارای دامنه های قله های مرتفع است این شهر به طور کلی بین رشته های کوه های امبیا قرار دارد و به دلیل فضای کشف معدن یکی از بهترین شهرهای کشور تانزانیا محسوب می شود این شهر به واسطه فضایی که برای تماشای پرندگان در آن رویت می شود اهمیت زیادی دارد مردم این شهر بسیار مهربان هستند مسیرهای طبیعت گردی در این شهر به واسطه رویکرد دقیق اقتصادی ارزیابی می شود.

دارالسلام یک بندر تجاری در کشور تانزانیا محسوب می شود و یکی از سریع ترین شهرهایی است که توانسته موقعیت خوب اقتصادی را شامل شود این شهر به واسطه تحرک و موقعیت خوبی که دارد دسته بندی های مهاجرتی زیادی داشته است البته افراد با ویزای توریستی کشور تانزانیا وارد این شهر می شوند.

موشی در پای کوه کلیمانجارو واقع شده است و یکی از زیباترین شهرهای تانزانیا محسوب می شود این شهر هم شلوغ است و هم گران و به طور کلی رونق بیشتری به نسبت سایر شهرها دارد اسب سواری و تورهای فرنگی در این شهر بسیار دیده می شود این شهر بسیار تمیز است و یکی از تمیزترین شهرهای کشور تانزانیا محسوب می شود و موقعیت بهبود یافته ای دارد این شهر دارای موقعیت دقیق اقتصادی نیز می بایست و رویکرد شهری آن به صورت دقیق و جامع ارزیابی شده است. در بین سایر شهرهایی که در کشور تانزانیا دیده می شود این مکان فضای گردشگری بالاتری دارد و برای کسانی که علاقه به بازدید از این شهر دارند یک موقعیت خوب است.

اخذ ویزای تانزانیا

اخذ ویزای تانزانیا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

چرا اخذ ویزای کشور تانزانیا سخت است؟ آیا به فضای داخلی و شکاف بین طبقات این کشور مربوط است؟ بله!

حقیقت امر اینکه  قله تضاد کرده زمین به حساب می آید این کشور مقصد گردشگری سوپر میلیاردهایی شده است که دنبال تورهای لاکچری و بسیار گران قیمتی هستند و تفریح و شکار را دوست دارند این هزینه ها وارد چرخه اقتصادی کشور تانزانیا می شود اما حتی یک دلار هم سهامداران مالاریا کودکان کشور تانزانیا نمی شود! اگر دقت کرده باشید کشور تانزانیا در لیست کشورهایی قرار دارد که دارای منابع معدنی و ثروت زیادی است اما موقعیت اقتصادی در این کشور همه گیر نیست و تنها تعداد طبقات مشخصی درآمدهای خوبی دارند و در همین راستا می توانند زندگی بهتری نیز داشته باشند. اگر به ترکیب جمعیتی کشور تانزانیا دقت کنید ولین گروه در این کشور عرب های مهاجر هستند که درآمد بالایی دارند بعد از این گروه هندی ها بوده و در نهایت نیز سیاه پوستان هستند که موقعیت خوب طبقاتی را دنبال کرده اند. پس از این گروه هندی ها بیشترین افرادی هستند که ویزای کشور تانزانیا را دریافت کرده اند و پس از هندی ها نیز مردم سیاه پوست هستند که تلاش کرده اند موقعیت تجارتی و رویکرد دقیق تر زندگی در کشور تانزانیا را رویت کنند. در کشور تانزانیا دیدن یک قصر برای یک فرد عرب یا هندی در کنار یک بیغوله بدون در و پنجره که متعلق به یک فرد از تبعه کشور تانزانیا اصلاً چیز عجیبی نیست .

یک موضوع جالب دیگر اینکه کشور تانزانیا سال ها پیش مقصد مهاجرانی از شیراز بوده است! این اطلاعات درست است  گروهی از هموطنان ایرانی در طول 800 الی 900 سال گذشته وارد کشور تانزانیا شده اند و با افراد محلی این کشور ازدواج کرده اند و پس از گذشت چند نسل دیگر هنوز هم این ترکیب جمعیتی تا حدودی در کشور تانزانیا رویت می شود. در این کشور شهری وجود دارد که می توانید با ورود به آن از آثار شیرازی های مهربان بازدید کنید مهاجرت مردم شیراز به این کشور سبب شد تا رسم ها و عادت هایی در بین مردم ایرن کشور باقی بماند به طوری که بسیاری از واژگان فارسی وارد زبان سواحیلی شده است.

اخذ اقامت تانزانیا

اخذ اقامت تانزانیا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای اخذ اقامت کشور تانزانیا باید نگاهی دقیق به زبان رسمی مردم این کشور داشته باشید. زبان انگلیسی و سواحیلی در لیست دو زبان رسمی کشور تانزانیا قرار دارد البته افراد تحصیل کرده در این کشور به زبان انگلیسی نیز صحبت می کنند.

البته زبان انگلیسی در صورتی که مرحله تسلط برسد برای زندگی در کشور تانزانیا موقعیت خوبی ایجاد می کند این زبان می تواند یک زبان مرجع برای گروه های مختلف محسوب شود یکی از شرایط اقامتی در کشور تانزانیا این است که زبان این کشور را یاد بگیرید البته زبان سواحیلی نیز برای شما مورد خوبی محسوب می شود. این زبان ترکیبی از زبان های فارسی و عربی و انگلیسی است که صورت دایره زبانشناسی ارزیابی شده است و دارای موقعیت بومی بهبود یافته ای است این زبان دارای وضعیت خوب زبان سواحیلی نیز محسوب می شود.

در صورتی که اقامت در کشور تانزانیا را انتخاب کرده باشید باید به زندگی قبیله ای در این کشور عادت کنید مردم شدیدا درگیر زندگی قبیله ای هستند و البته این رویه در شهرها و رویکرد شهرنشینی تغییرات زیادی داشته است اما هنوز هم در دهکده ها ماسایی و روستاهای این کشور روابط قبیله ای دیده می شود. در این کشور هنوز هم ساختار قومی حفظ شه است و بیاری از آیین ها و رسم و رسومات رویت می شود مردم این کشور درگیر توریست ها و دهکده هایی هستند که وضعیت مالی بسیار خوبی دارند. اصول زندگی  ازدواج و ارتباط در بین مردم این کشور یک امر طبیعی محسوب می شود و دخترها در سنین پایین ازدواج می کنند و بچه دار می شوند.

 

اخذ پاسپورت تانزانیا

اخذ پاسپورت تانزانیا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اگر پاسپورت کشور تانزانیا را دریافت کرده باشید می دانید که در این کشور یک سری مراسم عجیب و جادوگری ها دیده می شود که بخشی از فرهنگ مردم این کشور است در واقع این جامعه سنتی است و مشخص است که پیرو ادیان اسلام ارزیابی می شود. در این کشور افرادی که تبعه هستند می توانند خودشان را کاندید در فضای جادوگری نمایند فضای جادویی در این کشور یک فضای کسب و کار نیز محسوب می شود . مثلاً برخی از خانواده های کشور تانزانیا علاقه به تولد فرزند سفید دارند و از جادوگران در این زمینه استفاده می کنند جادوگران تانزانیایی بر این باور هستند که همیشه برای یک زندگی جدید باید تلاش کرد.

افرادی که پاسپورت کشور تانزانیا را دارند در رونق کسب و کار موفق تر هستند این افراد می توانند موقعیت بهتری در زمینه فضای علمی نیز داشته بشند موقعیت گردشگری در کشور تانزانیا بهبود یافته است یعنی مردم تلاش خود را می کنند که اصول دقیق اقتصاد را بررسی کنند.

در این کشور در حدود 30 الی 35 درصد از مردم مسلمان هستند و همین حدود نیز مسیحی در این کشور حضور دارد. بقیه افراد پیروان آیین های بومی بوده و این رویکرد به واسطه محیط کاری این کشور ارزیابی می شود. مشخص است که صدور پاسپورت در این کشور نیاز به زندگی حداقل به اندازه 8 سال دارد.

آخرین ویرایش: 2020-02-21 10:51:38 260