x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

مهاجرت به تووالو

یک تبعه خارجی ، که با یک شهروند تووالو ازدواج می کند ، ممکن است بعد از ازدواج برای تابعیت ثبت نام کند. ... هدف از این قانون اصلاح قانون گذرنامه ها به گونه ای است که موضوع گذرنامه های تووالو را برای مهاجران سرمایه گذار و همسران آنها و فرزندان وابسته فراهم می کند. همراه با تشکیل شرکت ، افتتاح یک یا چند حساب بانکی در تووالو ضروری است. Confidus Solutions امکان باز کردن حساب بانکی را در بیش از بیست و یک حوزه قضایی فراهم می کند ، بنابراین اجتناب از ایجاد موانع زبانی یا حلق آویزهای دیوانسالار را برای شما آسان می کند.جمعیت تووالو بیشتر از قومیت پولینزی است و تقریباً 5.6٪ از جمعیت میکرونزیایی هستند. تووالوایی ها از نظر قومی با مردم ساموآ و تونگا ارتباط دارند. شواهدی در مورد منشا ژنتیکی دوگانه جزایر اقیانوس آرام در آسیا و ملانزیا وجود دارد که نتیجه آنالیز کروموزوم Y (NRY) و نشانگرهای DNA میتوکندری (mtDNA) است. همچنین شواهدی وجود دارد که فیجی نقش محوری را در گسترش غربی به شرق در پلینزی بازی می کند. قتل های عمدی تخمین هایی از قتل های غیرقانونی است که عمداً در نتیجه اختلافات خانگی ، خشونت بین فردی ، درگیری های شدید در مورد منابع اراضی ، خشونت های ناشی از چمن یا کنترل ، و خشونت های شکارچی و کشتار توسط گروه های مسلح تحمیل شده است. قتل عمدی همه قتل های عمدی را شامل نمی شود. تفاوت معمولاً در سازمان قتل است.

 

مشاوره مهاجرت به تووالو

مهاجرپذیری تووالو

مهاجرپذیری تووالو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سهام بین المللی مهاجرت در واقع تعداد افرادی است که در کشوری به غیر از کشورهایی که در آن زندگی می کنند متولد شده اند. این رقم شامل پناهندگان نیز می شود. داده های مورد استفاده برای برآورد سهام بین المللی مهاجران در یک زمان خاص ، عمدتا از سرشماری جمعیت بدست می آید. این تخمین ها از داده های مربوط به جمعیت متولد خارجی گرفته شده است - افرادی که در یک کشور اقامت دارند اما در کشور دیگری متولد شده اند. هنگامی که اطلاعات مربوط به جمعیت متولد خارجی در دسترس نیست ، از داده های مربوط به جمعیت خارجی - یعنی افرادی که تابعیت یک کشور غیر از کشوری است که در آن ساکن هستند - به عنوان تخمین استفاده می شود. پس از تجزیه اتحاد جماهیر شوروی در سال 1991 ، افراد ساكن در یكی از كشورهای تازه استقلال یافته كه در دیگری به دنیا آمدند ، به عنوان مهاجران بین المللی طبقه بندی شدند. تخمین موجودی سهام مهاجران در کشورهای تازه استقلال یافته از سال 1990 براساس سرشماری سال 1989 اتحاد جماهیر شوروی است. برای کشورهایی که اطلاعاتی در مورد سهام بین المللی مهاجرت حداقل برای دو زمان دارند ، از برون یابی برای تخمین سهام مهاجرین بین المللی در اول ژوئیه سال های مرجع استفاده شده است. برای کشورهایی که تنها یک مشاهدات دارند ، تخمین برای سالهای مرجع با استفاده از نرخ تغییر در سهام مهاجر در سالهای قبل یا بعد از مشاهده واحد در دسترس بدست آمده است. از مدل برای تخمین مهاجران برای کشورهایی که فاقد داده بودند استفاده شد.

آمار مهاجرت تووالو برای سال 2015 141.00 بود که نسبت به سال 2010 8.44٪ کاهش داشته است.

آمار مهاجرت تووالو برای سال 2010 154.00 بوده است که نسبت به سال 2005 کاهش 15.85٪ داشته است.

آمار مهاجرت تووالو برای سال 2005 183.00 بود که نسبت به سال 2000 افت 15.67٪ داشت.

آمار مهاجرت تووالو برای سال 2000 217.00 بود که نسبت به سال 1995 با 17.49٪ کاهش نشان می دهد.

آمار مهاجران به تووالو

آمار مهاجران به تووالو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

نرخ خالص مهاجرت:

 

-6.6 مهاجر (بازدید کنندگان) / 1000 نفر جمعیت (سال 2019)

تعریف: این نوشته شامل شکل تفاوت بین تعداد افراد ورودی و خروج از کشور در طول سال به ازای هر 1000 نفر (بر اساس جمعیت میانسال) است. تعداد اضافی افراد وارد کشور به مهاجرت خالص (به عنوان مثال ، 3.56 مهاجر / 1000 نفر جمعیت) گفته می شود. تعداد اضافی از افرادی که به عنوان مهاجرت خالص از کشور خارج می شوند (به عنوان مثال ، -9.26 مهاجر / 1000 جمعیت). نرخ خالص مهاجرت بیانگر سهم مهاجرت در سطح کلی تغییر جمعیت است. نرخ مهاجرت خالص بین مهاجران اقتصادی ، پناهندگان و سایر مهاجران فرق نمی گذارد و همچنین بین مهاجران قانونی و مهاجران بدون سند فرق نمی گذارد.

جمعیتی از تووالو -

جمعیت تووالو بیشتر از قومیت پولینزی است و تقریباً 5.6٪ از جمعیت میکرونزیایی هستند. تووالوایی ها از نظر قومی با مردم ساموآ و تونگا ارتباط دارند. شواهدی در مورد منشا ژنتیکی دوگانه جزایر اقیانوس آرام در آسیا و ملانزیا وجود دارد که نتیجه آنالیز کروموزوم Y (NRY) و نشانگرهای DNA میتوکندری (mtDNA) است. همچنین شواهدی وجود دارد که فیجی نقش محوری را در گسترش غربی به شرق در پلینزی بازی می کند. اکثریت قریب به اتفاق Tuvaluans متعلق به کلیسای تووالو ، فرقه پروتستان است. اجداد آنها توسط مبلغان مسیحی در قرن نوزدهم گرویده شدند.

 

مرگ و میر نوزادان در تووالو 25 مرگ در هر 1000 تولد زنده در سال 2012 بود که میزان مرگ و میر زیر 5 مورد 30 فوت در هر 1000 تولد زنده بود. از سال 1990 به طور مداوم میزان مرگ و میر زیر 5 سال کاهش یافته است.

 

حضور دانش آموزان در مدرسه برای آقایان 10 سال و برای دختران 11 سال (2001) است. میزان سواد بزرگسالان 99.0٪ است (2002).

 

ثبت نام مدارس ابتدایی (2006): 100٪

ثبت نام مدارس متوسطه (2001): 79.5٪

امید به زندگی برای زنان در تووالو 68.41 سال و برای آقایان 64.01 سال است (2015).

 

جمعیت تووالو توسط اطلاعات مرکز آمار (CSD) تووالو در اطلاعات سرشماری ثبت شده است.

میزان رضایت مهاجران به تووالو

میزان رضایت مهاجران به تووالو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

بهداشت:

مخارج جاری سرانه بهداشت به دلار آمریکا فعلی. برآوردهای مخارج درمانی فعلی شامل کالاهای بهداشتی و خدماتی است که در طول هر سال مصرف می شود.

هزینه های مراقبت های بهداشتی تووالو برای سال 2016 / 507 دلار بوده است که نسبت به سال 2015 11.98٪ افزایش داشته است.

هزینه های مراقبت های بهداشتی تووالو برای سال 2015 / 453 دلار بوده است که نسبت به سال 2014 13.25٪ کاهش داشته است.

هزینه های مراقبت های بهداشتی تووالو برای سال 2014/  522 دلار بوده است که نسبت به سال 2013 2.07 درصد افزایش داشته است.

هزینه های مراقبت های بهداشتی تووالو برای سال 2013/ 512 دلار بوده است که نسبت به سال 2012 2.61 درصد افزایش داشته است

 

پیشرفت:

نسبت جمعیت فقر در 5.50 دلار در روز ، درصد جمعیتی است که کمتر از 5.50 دلار در روز با قیمت های بین المللی 2011 زندگی می کنند. در نتیجه تجدید نظر در نرخ ارز PPP ، نرخ فقر برای کشورهای مختلف را نمی توان با نرخ فقر گزارش شده در نسخه های قبلی مقایسه کرد.

نرخ فقر تووالو برای سال 2010 ، 70 درصد بوده است که از این میزان 46.7٪ افزایش یافته است.

نرخ فقر تووالو برای٪ 0.00 ، افزایش 0٪ از.

نرخ فقر تووالو برای٪ 0.00 ، افزایش 0٪ از.

نرخ فقر تووالو برای٪ 0.00 ، افزایش 0٪ از.

 

 

قتل های عمدی تخمین هایی از قتل های غیرقانونی است که عمداً در نتیجه اختلافات خانگی ، خشونت بین فردی ، درگیری های شدید در مورد منابع اراضی ، خشونت های ناشی از چمن یا کنترل ، و خشونت های شکارچی و کشتار توسط گروه های مسلح تحمیل شده است. قتل عمدی همه قتل های عمدی را شامل نمی شود. تفاوت معمولاً در سازمان قتل است. افراد یا گروه های کوچک معمولاً مرتکب قتل می شوند ، در حالی که کشتار در درگیری های مسلحانه معمولاً توسط گروههای نسبتاً منسجمی تا چند صد عضو انجام می شود و بنابراین معمولاً از این امر مستثنا هستند.

آمار و میزان جرم و جنایات تووالو در سال 2012 18/65 بود که نسبت به سال 2011 افزایش 98.19 درصدی داشته است.

میزان و آمار جرم و جنایات تووالو برای سال 2011 ، 9.41 بود که نسبت به سال 2010 افت 0.91٪ داشت.

میزان و آمار جرم و جنایات تووالو برای سال 2010 9.50 بود که نسبت به سال 2009 افزایش یافته است.

آمار و میزان جرم و جنایات تووالو برای سال 2009 0.00 بوده است که نسبت به سال 2008 کاهش یافته است.

راحت‌ترین روش مهاجرت به تووالو

راحت‌ترین روش مهاجرت به تووالو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

از زمان استقلال در سال 1979 و قطع معدن فسفات در بنابا (1979) و نائورو (2002) ، مهاجرت نیروی کار در خارج از ساحل اساساً به قراردادهایی برای دریانوردان آموزش دیده در مرکز آموزش دریایی کشور در Funafuti محدود است (میراثی از عصر استعمار - آموزش دریانوردان برای کار در خطوط حمل و نقل تجاری در سال 1967 در تاراوا آغاز شد) و از اواسط دهه 1980 در برنامه های مختلف اجازه کار در نیوزلند ادامه دار شد. در سال منتهی به 30 ژوئن 2013 ، 56 تووالو در قراردادهای کار فصلی در نیوزیلند تحت برنامه شناخته شده کارفرمای فصلی (RSE) مشغول به کار شدند. در سال 2013 ، دولت های تووالو و استرالیا برای تسهیل اشتغال فصلی تووالوان تحت برنامه کارگر فصلی استرالیا (SWP) تفاهم نامه همکاری امضا کردند.سازمان بین المللی کار (از طریق پروژه تغییرات اقلیمی اقیانوس آرام و تأمین مالی اتحادیه اروپا) با وزارت امور خارجه ، جهانگردی ، تجارت ، محیط زیست و کار همکاری کرده است تا یک سیاست ملی مهاجرت کارگری را تهیه کند که در آگوست سال 2015 توسط هیئت دولت تصویب شد. این سیاست شامل فعالیتهای توافق شده توسط ذینفعان دولتی و غیردولتی است که هدف آنها فراهم کردن فرصت های بیشتر برای گردش و مهاجرت برای فرصت های شغلی مناسب در خارج از کشور برای شهروندان تووالو است. به رسمیت شناخته شده است که مهاجرت موقت کار ، و همچنین اقامت طولانی مدت در خارج از کشور ، به گزینه های واقع بینانه برای افزایش تعداد افرادی که مایل هستند با عزت مهاجرت کنند ، برای دنبال کردن فرصت ها در سایر کشورها تبدیل می شوند.

روش‌ های مهاجرت به تووالو

روش‌ های مهاجرت به تووالو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اگر تابعیت یکی از این کشورها هستید و برای شرکتی کار می کنید که یا یک کار کشور تووالویی دارد یا با یک شرکت کشور تووالویی قرارداد دارد ، ممکن است بدون ارزیابی اثر بازار (LMIA) در کشور تووالو کار کنید. این توافق نامه ها به شما امکان می دهد تا برای شرکت یا شرکت های تابعه ، شعبه ، شرکت وابسته یا شرکت مادر در کشور تووالو در آنچه به عنوان انتقال داخل شرکت خوانده می شود ، کار کنید.این لیست در آینده افزایش می یابد زیرا کشور تووالو بسیاری از موافقت نامه های تجارت آزاد را در آثار خود دارد ، اما در حال حاضر فقط این اتباع این کشورها واجد شرایط دریافت به اصطلاح "ویزای نفتا" هستند.اگر به اندازه کافی طولانی اینجا هستید ، ممکن است بتوانید از تجربه کاری کشور تووالویی خود برای درخواست اقامت دائم از طریق کلاس تجربه کشور تووالو (CEC) یا از طریق یک برنامه نامزدی استان استفاده کنید.اقامت در کشور تووالو با اجاره خانه امکانپذیر نیست.

 

اگر برای اکثر افراد نیمه ماهر یا "ماهر" هستید (تحصیلات دانشگاهی) ، ساده ترین راه برای آمدن به کشور تووالو دریافت مجوز کار است. دو مشکل وجود دارد:

اول ، شما باید یک کارفرمای کشور تووالویی را متقاعد کنید تا در مورد یک شهروند کشور تووالویی یا اقامت دائم شغلی به شما بدهد.

دوم ، کارفرمای شما مجبور است منابع انسانی و توسعه کشور تووالو را متقاعد کند که آنها باید یک کارگر خارجی را استخدام کنند ، زیرا هیچ کشور تووالویی نمی تواند آن کار را انجام دهد (نظر بازار کار). بنابراین آنچه به نظر می رسد فرایندی آسان انجام می شود ، پیچیده است.

الان شروع کن

مشکل درخواست کار از خارج از کشور را نیز اضافه کنید و به نظر غیرممکن است. اگر در کشور تووالو هرگونه ارتباطی دارید ، این بهترین راه است. با آنها تماس بگیرید و ببینید که آیا کسی را که استخدام شده است می شناسند یا خیر. یا گزینه شماره 1 زیر را ببینید.

 

تجربه کاری شما می تواند از طریق یکی از برنامه های زیر به اقامت دائم منجر شود:

کارگر ماهر فدرال برنامه های تجارت - اگر واجد شرایط باشید ،

یا از طریق برنامه های کارگر ماهر و نیمه ماهر استان.

در مورد کدهای NOC و نحوه ارتباط آنها با پیشنهادات شغلی در کشور تووالو اطلاعات کسب کنید.

اگر شما یا والدینتان بتوانید از پس آن برآیید ، راهی بهتر از آموختن در دانشگاه یا کالج کشور تووالویی برای کشور تووالو وجود ندارد. کشور تووالو برنامه های بی شماری را ارائه می دهد و چند دانشگاه کشور تووالو جزء بهترین های جهان محسوب می شوند. کالج ها ، که آموزش های عملی تری ارائه می دهند ، گزینه دیگری است. بهترین بخش: استانهای کشور تووالو برای فارغ التحصیلان مؤسسات دوره متوسطه ، اقامت دائم را ارائه می دهند. اما اطمینان حاصل کنید که وقتی دانشگاه خود را انتخاب می کنید ، در مورد برنامه نامزد استان برای استان دانشگاه خود تحقیق کنید تا ببینید اقامت دائم چه چیزی لازم است. معمولاً پیشنهاد شغلی بعد از فارغ التحصیلی و تعهد حداقل برای ماندن در استان صورت می گیرد. همچنین مهم است که بخاطر بسپارید که هر کاری که می کنید در حالی که دانش آموز به هیچ عنوان از کارهای کاری برای مهاجرت به حساب نمی آید ، بنابراین اگر مجوز کار دانشجویی را برای حمایت از خود دریافت می کنید ، این را در خاطر داشته باشید

مهاجرت سرمایه گذاری به تووالو

مهاجرت سرمایه گذاری به تووالو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

نیاز است برای سرمایه گذاری دولت گذرنامه تووالو را صادر کند که به مدت 5 سال معتبر باشد و برای مسافرت به کشورهایی معتبر باشد که ممکن است در آنجا به هر مهاجر سرمایه گذار ، برای هر همسر سرمایه گذار و هر کودک وابسته به سرمایه گذار اهدا شود که متقاضی یکی از آنها به روش مقرر باشد و چه کسی معتبر است. شرایط مقرر را شامل می شود ، که شامل هزینه ای می شود که یک سرمایه گذاری قابل توجه در تووالو را شامل می شود.

 

ممکن است گذرنامه تووالو شامل همسر متقاضی تمدید شود و ممکن است گذرنامه شامل هر کودک چنین متقاضی باشد.

 

 کمیته گذرنامه سرمایه گذاری

 

(1) کمیته گذرنامه سرمایه گذاری وجود خواهد داشت که به عنوان رئیس ، وزیر امور خارجه پلیس ، دادستان کل و سایر مأمورین دولتی دیگری که ممکن است هر از گاهی وزیر تعیین کند تشکیل می شود.

 

(2) وظایف کمیته گذرنامه سرمایه گذاری باید -

 

(الف) برای دریافت درخواست از افرادی که مایل به مهاجر سرمایه گذار هستند و به روال مقرر اقدام می کنند. (ب) تصمیم بگیرد كه با توجه به مقررات مقرر در این رابطه یا هرگونه دستور كتبی توسط وزیر ، به این افراد وضعیت مهاجر سرمایه گذار اعطا كند.

 

(ج) گذرنامه تووالو را به شخصي كه شرايط مهاجرين سرمايه گذاري را صادر كرده باشد كه از طريق مقرر براي يك فرد تقاضا مي كند ، صادر كند. (د) اگر یک سرمایه گذار مهاجر به شیوه مقرر اقدام کند ، تصمیم بگیرد که آیا همسر و حداکثر 2 فرزند وابسته متقاضی اشخاص مناسبی هستند که بتوانند از آنها گذرنامه تووالو دریافت کنند و در این صورت اگر آنها را در گذرنامه متقاضی گنجانند یا صادر کنند ، با گذرنامه جداگانه ، مطابق درخواست متقاضی؛

 

ه) در صورت عدم رضایت از اینکه دیگر شرایط برای اعطای آن وضعیت وجود داشته باشد ، وضعیت مهاجر سرمایه گذار ، همسر سرمایه گذار یا فرزند وابسته به سرمایه گذار را ابطال می کند.

 

(f) وظایف دیگری که ممکن است توسط این یا هر قانون دیگری یا توسط وزیر به کمیته اعطا شود.

 

(3) به منظور انجام وظایف خود در این بخش ، کمیته گذرنامه سرمایه گذاری در نظر گرفته می شود که به طور جمعی از طرف وزیر تحت بند 6 (1) به عنوان افسر گذرنامه منصوب شده و در رابطه با مهاجران سرمایه گذار ، همسران سرمایه گذار و سرمایه گذار است. کودکان وابسته تحت این یا هر قانون دیگری دارای اختیارات یک افسر گذرنامه هستند.

مهاجرت از طریق ازدواج به تووالو

مهاجرت از طریق ازدواج به تووالو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ازدواج: یک تبعه خارجی ، که با یک شهروند تووالو ازدواج می کند ، ممکن است بعد از ازدواج برای تابعیت ثبت نام کند. ... هدف از این قانون اصلاح قانون گذرنامه ها به گونه ای است که موضوع گذرنامه های تووالو را برای مهاجران سرمایه گذار و همسران آنها و فرزندان وابسته فراهم می کند.

مهاجرت از طریق تولد به تووالو

مهاجرت از طریق تولد به تووالو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شهروندی

تابعیت برای یک کودک

کودک تابعیت کشور تووالو است ، اگر در زمان تولد کودک، مادر یک شهروند کشور تووالو بود

پدر تبعه کشور تووالو ، مادر یک تبعه خارجی بود و والدین متاهل بودند

کودکی که در خارج از ازدواج متولد شده است

اگر کودکی در خارج از ازدواج متولد شد و در هنگام تولد فقط پدر ، شهروند کشور تووالو بود ، اعلامیه تأیید پدری لازم است. درخواست اخذ تابعیت کشور تووالو برای کودک می تواند پس از آن با اعلامیه ثبت شود.لطفاً به یاد داشته باشید که تولد یک شهروند کشور تووالو را در دفتر ثبت محلی ثبت کنید.

مهاجرت پناهندگی به تووالو

مهاجرت پناهندگی به تووالو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

آیا پناهجویان می توانند به هر کشوری بروند؟

پناهجو (همچنین به ندرت متقاضی آسیایی خوانده می شود) شخصی است که از کشور خود فرار می کند ، وارد کشور دیگری می شود و درخواست پناهندگی می کند ، یعنی حق حمایت بین المللی ، در این کشور دیگر.

چه عواملی باعث می شود پناهندگان کشور خود را ترک کنند؟

دلایل بحران آوارگان می تواند شامل جنگ و جنگ داخلی ، نقض حقوق بشر ، محیط زیست و آب و هوا باشد.

حقوق بین الملل در مورد پناهجویان چه می گوید؟

برای اینکه به آنها پناهندگی داده شود ، باید تعریف پناهنده را رعایت کند. با این حال ، قوانین بین المللی تصدیق می کند که روند تعیین وضعیت پناهندگان می تواند طولانی و پیچیده باشد. بنابراین ، پناهجویان باید قبل از اینکه یک کشور رسماً آنها را به عنوان پناهنده به رسمیت بشناسد ، از حمایت خاصی برخوردار باشد.

مهاجرت تحصیلی‌ به تووالو

مهاجرت تحصیلی‌ به تووالو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشگاه اقیانوس آرام جنوبی یک موسسه مشهور و رسمی است که به طور رسمی به رسمیت شناخته شده آموزش عالی در کشور تووالو است و قدمت آن به سال 1968 برمی گردد که اولین بار به عنوان یک مرکز گسترش به عنوان یک مرکز تحقیقاتی و تدریس بین المللی برای فرهنگ و محیط زیست اقیانوس آرام تاسیس شد. ارائه برنامه های آموزش عالی به جمعیت دانشجویی بیش از سیصد دانشجو که سالانه پذیرش می شوند. دانشگاه اقیانوس آرام جنوبی ارزش های سیستم آموزشی تووالو را به تصویر می کشد و در پشتیبانی کامل از آموزش و یادگیری چاپی است. در حال حاضر در دانشگاه اقیانوس آرام جنوبی ، دوره های تحصیلی نیز به دلیل عدم دسترسی برنامه های دانشگاه اقیانوس آرام جنوبی توسط دانشجویان دوردست در محوطه دانشگاه تووالو برگزار می شود ، دانشجویانی که به صورت آنلاین تحصیل می کنند ، از طریق چاپ و یا با روش ترکیبی می توانند. همچنین به آموزش ها و سخنرانی های ماهواره ای که به دانشجویانی که در دانشگاه پردیس لاکالای اقیانوس آرام جنوبی تحصیل می کنند ، ارائه می شود. آموزش های چهره به چهره توسط تسهیل کنندگان پاره وقت برای چاپ حالت و دانشجویان آنلاین ارائه می شود و دانشجویان آنها در برنامه های دانشگاهی که جواز اعطای گواهینامه را ثبت می کنند ، ثبت شده اند و به دانشجویان کمک می کند تا تحصیلات خود را برای برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد ادامه دهند. برنامه های مدرک دکترا  نیز برای دانشجویان بین المللی فراهم شده است. برنامه های آموزشی به طور رایگان از دبستان که حدوداً هفت سال به سطح دوره متوسطه ادامه می دهد بطور رایگان به شهروندان تووالوایی ارائه می شود که مدت شش سال قبل از اتمام آن طول می کشد. به منظور ارائه برنامه های آموزشی با کیفیت به دانشجویان ملی و بین المللی در سراسر جهان ، دولت تووالوان کمک های زیادی را از نیکوکاران سایر کشورها دریافت می کند که شامل آنها می شود. دولت فرانسه ، اتحادیه اروپا ، نیوزلند ، کانادا ، استرالیا و ژاپن. مقداری از پول مورد استفاده در تقویت آموزش بزرگسالان توسط دولت تووالو تأمین می شود.

مهاجرت کاری تووالو

مهاجرت کاری تووالو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کار اجباری در تووالو ممنوع است. قوانین کار حداقل دستمزد و 8 ساعت کار روزانه را تعیین می کنند ، اما بازار بیشتر مقیاس های دستمزد در تووالو را تعیین می کند. متوسط ​​دستمزد ساعتی در تووالو برای کارگران غیر ماهر بین 40 تا 92 سنت آمریکا در ساعت است که 47 سنت در ساعت متوسط ​​است. حداقل دستمزد فعلی بدون در نظر گرفتن سن و جنس ، هر دو هفته 81.25 دلار آمریکا است. دستمزدهای مدیریتی یا فنی از 3000 دلار تا 9000 دلار در سال است. اگرچه ممکن است کارگران سازماندهی کرده و از حق معامله جمعی برخوردار باشند ، اما هیچگاه در تاریخ ملت اعتصاب صورت نگرفته است. تنها اتحادیه کارگری ثبت شده اتحادیه دریانوردان تووالو است که به فدراسیون بین المللی کارگران حمل و نقل وابسته است. با این حال ، کارگران دولت متعلق به انجمن هایی هستند که برخی از ویژگی های اتحادیه ها را دارند.

 

کودکان زیر 14 سال از کار ممنوع هستند و کودکان زیر 15 سال از کار با کشتی یا صنعت ممنوع هستند. کارفرمایان موظف هستند آب کافی ، تجهیزات بهداشتی و مراقبت های پزشکی کافی را تأمین کنند. وزارت کار ، کار و ارتباطات مسئولیت نظارت بر رویه و قانون کار را بر عهده دارد

مهاجرت از طریق همراه به تووالو

مهاجرت از طریق همراه به تووالو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

آیا اعضای خانواده من نیز می توانند ویزای مهاجرتی دریافت کنند؟

آیا اعضای خانواده من نیز می توانند ویزای مهاجرتی دریافت کنند؟ ... همسران هم جنس از شهروندان تووالو و ساکنان ثابت قانونی (LPRs) به همراه فرزندان خردسال خود ، اکنون واجد شرایط دریافت مزایای مهاجرتی مشابه همسران جنس مخالف هستند.

چگونه می توانم برای ویزای خانوادگی اقدام کنم؟

برای برقراری روابط خانوادگی ، شما به عنوان درخواست کننده شهروند ایالات متحده باید:

فرم I-130 ، دادخواست برای Alien Relative را تکمیل کنید. برای جزئیات بیشتر به دستورالعمل های فرم I-130 مراجعه کنید. ...

هزینه (های) تشکیل پرونده را ارسال کنید هزینه تشکیل پرونده مناسب را با فرم I-130 خود درج کنید. ...

شواهد ارسال کنید ...

فرم I-130 را امضا و ثبت کنید

مهاجرت توریستی به تووالو

مهاجرت توریستی به تووالو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای رفتن به تووالو به ویزا نیاز دارید؟

مطابق قانون ، شهروندان همه کشورها به جز منطقه شینگن موظف به ویزا برای بازدید از تووالو هستند. ویزا ها هنگام ورود به دست می آیند و برای حداکثر مدت اقامت 1 ماه صادر می شود. همه بازدید کنندگان باید گذرنامه معتبر 6 ماه داشته باشند.

تغییرات آب و هوایی چگونه روی تووالو تأثیر دارد؟

گرم شدن کره زمین (تغییر اوضاع اخیر) در تووالو خطرناک است زیرا میانگین ارتفاع جزایر کمتر از 2 متر (6/6 فوت) از سطح دریا است و بالاترین نقطه Niulakita در حدود 4.6 متر (15 فوت) از سطح دریا است.

مهاجرت شرایط خاص به تووالو

مهاجرت شرایط خاص به تووالو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

هنگام تأسیس شرکتی در تووالو ، یک سرمایه گذار علاقه مند باید با توجه به مراحل قانونی ، مقررات بین المللی و سرمایه گذاری کافی برای موفقیت ، دقت لازم را انجام دهد. درک عوامل فرهنگی ، اجتماعی و سیاسی که در ایجاد و رشد مشاغل شخص تأثیر می گذارد بسیار مهم است. عدم انجام این کار می تواند منجر به عواقب ناخواسته شود. پرتاب های بین المللی فقیر تحقیق و لحن ناشناخته اغلب به فاجعه ختم می شوند ، زیرا زمان ، پول و انرژی به دلیل برنامه ریزی ضعیف از بین می رود.

 

برای اطلاع از اطلاعات اضافی هنگام راه اندازی مشاغل تحت نظارت تووالو ، با ما تماس بگیرید.

 

اسناد حقوقی

هر کشور جهان مجموعه ای از چالش های پیچیده خود را در رابطه با شکل گیری ، توسعه و پایداری یک کسب و کار ارائه می دهد. دارندگان ، سرمایه داران و سرمایه گذاران باید با پشتیبانی یک تیم حقوقی آگاه و با تجربه وارد این تعامل شوند. فقط شخصی که دانش دقیق در مورد قوانین شرکت های محلی و بین المللی دارد می تواند ضمن جلوگیری از مشکلات و مشکلات موجود در بسیاری از شرکت های جدید ، بتواند یک تجارت خارجی را راه اندازی کند.

 

علاوه بر این ، افراد متبحر ممکن است فرصت هایی را برای سرمایه گذاری در مشاغل خارج از کشور در نظر بگیرند بدون اینکه در واقع شرکت های خود را تشکیل دهند. در این شرایط ، سرمایه گذار همچنان به نفع سرمایه گذار است تا با یک مشاور آگاه در اقتصاد جهانی و دادخواهی همکاری کند. سرمایه گذاری های بین المللی یک نمونه کارها واقعاً متنوع را ایجاد می کند و فرصت هایی را برای رشد فراهم می کند که فقط چند دهه پیش غیرقابل تصور بودند.

 

سرمایه گذاران بالقوه ، سرمایه داران و کارآفرینان باید هنگام برنامه ریزی راه اندازی یک تجارت جدید ، زیرساخت های موجود در تووالو را در نظر بگیرند. در حالی که زیرساخت ها و سیستم های قابل توجه می توانند به ایجاد یک فرآیند یکپارچه در تجارت کمک کنند ، اما می تواند نمایانگر اشباع بازار و کاهش پتانسیل رشد باشد. از طرف دیگر ، کمبود زیرساخت ها اغلب به عنوان مانع اصلی رشد محسوب می شود. با این وجود ، عدم وجود زیرساخت ها نشانگر گشودگی بازار برای یک تجارت جدید خلاق و کارآمد است.

 

افتتاح حساب بانکی در تووالو

همراه با تشکیل شرکت ، افتتاح یک یا چند حساب بانکی در تووالو ضروری است. Confidus Solutions امکان باز کردن حساب بانکی را در بیش از بیست و یک حوزه قضایی فراهم می کند ، بنابراین اجتناب از ایجاد موانع زبانی یا حلق آویزهای دیوانسالار را برای شما آسان می کند.

 

دفتر مجازی در تووالو

Confidus Solutions با داشتن یک آدرس ثبت شده برای تجارت بین المللی یک ضرورت است ، سرمایه گذاران خارج از کشور را قادر می سازد که یک دفتر مجازی در تووالو راه اندازی کنند. این آدرس به کارآفرینان بین المللی اجازه می دهد تا نامه پستی ، ترتیب حمل و نقل و راه اندازی حساب بانکی ثبت شده در کشور محل کار خود را بپذیرند.

شهرهای مهاجر پذیر تووالو

شهرهای مهاجر پذیر تووالو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

afuti یک آتول و پایتخت کشور جزیره تووالو است. این جمعیت 6،025 نفر جمعیت دارد ، که آن را با جمعیت 6/6 درصد از جمعیت تووالو با 6/6 درصد از جمعیت پرجمعیت ترین اتل کشور تشکیل می دهد. این منطقه یك باریك از زمین است كه بین 20 تا 400 متر (66 و 1312 پا) عرض دارد و یك تالاب بزرگ (Te Namo) 18 كیلومتر (11 مایل) طول و 14 كیلومتر (9 مایل) عرض را محاصره می كند. عمق متوسط در تالاب Funafuti حدود 20 فتوم (36.5 متر یا 120 فوت) است. با مساحت 275 کیلومتر مربع (106.2 مایل مربع) ، بزرگترین تالاب در تووالو است. مساحت 33 جزیره جزایر تا 2.4 کیلومتر مربع (0.9 مایل مربع) ، کمتر از یک درصد از کل مساحت اتل است. کشتی های باری می توانند وارد تالاب Funafuti شوند و در بندر در Fongafal اسکله کنند.

اخذ ویزای تووالو

اخذ ویزای تووالو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شرایط ویزا برای شهروندان تووالوایی محدودیت ورود اداری توسط مقامات سایر ایالت هایی است که بر روی شهروندان تووالو قرار می گیرند. از تاریخ 02 ژوئیه سال 2019 ، شهروندان تووالوآنا بدون دسترسی به ویزا یا ویزا در هنگام ورود به 126 کشور و قلمرو ، رتبه گذرنامه تووالوان 44 را از نظر آزادی سفر (با گذرنامه های نیکاراگوئه و اوکراین) مطابق با شاخص گذرنامه هنلی رتبه بندی کردند.

 

تووالو در تاریخ 1 ژوئیه 2016 توافقنامه متقابل ویزا را با کشورهای منطقه شینگن امضا کرد.

.

صفحات گذرنامه خالی

در بسیاری از کشورها حداقل تعداد صفحات خالی در گذرنامه ارائه شده ، به طور کلی یک یا دو صفحه نیاز دارند. صفحات تأیید ، که اغلب پس از صفحات ویزا ظاهر می شوند ، در دسترس نیستند.

 

واکسیناسیون

یک گواهی بین المللی واکسیناسیون لازم است تا ثابت کند شخصی علیه تب زرد واکسینه شده است

مقاله اصلی: Carte Jaune

بسیاری از کشورهای آفریقایی از جمله آنگولا ، بنین ، بورکینا فاسو ، کامرون ، جمهوری آفریقای مرکزی ، چاد ، جمهوری دموکراتیک کنگو ، جمهوری کنگو ، ساحل عاج ، گینه استوایی ، تووالو ، غنا ، گینه ، لیبریا ، مالی ، موریتانی ، نیجر ، رواندا ، سائو تامه و پرنسیپ ، سنگال ، سیرالئون ، اوگاندا و زامبیا ، همه مسافران ورودی را ملزم به داشتن گواهینامه بین المللی واکسیناسیون ، همانطور که قلمرو آمریکای جنوبی گویان فرانسه نیز می کند ، می کنند. برخی دیگر از کشورها فقط در صورتی که مسافر از منطقه آلوده شده یا به تازگی بازدید کرده باشد به واکسیناسیون نیاز دارند.

 

طول اعتبار گذرنامه

در غیاب توافق نامه های دو جانبه خاص ، کشورهایی که باید اعتبار لازم برای گذراندن حداقل 6 ماه گذرنامه را داشته باشند عبارتند از افغانستان ، الجزایر ، آنگولا ، بحرین ، بوتان ، بوتسوانا ، جزایر ویرجین انگلیس ، برونئی ، کامبوج ، کامرون ، کیپ ورد ، جزایر کیمن ، جمهوری آفریقای مرکزی ، چاد ، کوموروس ، کاستاریکا ، ساحل عاج ، کورسائو ، اکوادور ، مصر ، السالوادور ، گینه استوایی ، فیجی ، تووالو ، گینه بیسائو ، گویانا ، هائیتی ، اندونزی ، ایران ، عراق ، اسرائیل ، اردن ، کنیا ، کیریباتی ، کویت ، لائوس ، ماداگاسکار ، مالزی ، مالدیو ، جزایر مارشال ، مغولستان ، میانمار ، نامیبیا ، نپال ، نیکاراگوئه ، نیجریه ، عمان ، پالائو ، پاپوا گینه نو ، فیلیپین ، قطر ، رواندا ، ساموآ ، عربستان سعودی ، سنگاپور ، جزایر سلیمان ، سومالی ، سریلانکا ، سودان ، سورینام ، تانزانیا ، تایلند ، تیمور-لست ، توكلائو ، تونگا ، تووالو ، اوگاندا ، امارات متحده عربی ، وناتو ، ونزوئلا و ویتنام.

اخذ اقامت تووالو

اخذ اقامت تووالو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ترکیه لازم است گذرنامه ها حداقل 150 روز پس از ورود معتبر باشد.

 

کشورهایی که حداقل 4 ماه برای ورود به پاسپورت معتبر هستند میکرونزی و زامبیا.

 

کشورهایی که برای ورود حداقل 3 ماه به گذرنامه معتبر هستند شامل آلبانی ، هندوراس ، مقدونیه شمالی ، پاناما و سنگال است.

 

کشورهایی که نیاز به گذرنامه هایی با اعتبار حداقل 3 ماه از تاریخ عزیمت در نظر گرفته شده اند شامل آذربایجان ، بوسنی و هرزگوین ، مونته نگرو ، نائورو ، مولداوی و نیوزلند است. به همین ترتیب ، کشورهای EEA از ایسلند ، لیختن اشتاین ، نروژ ، همه کشورهای اتحادیه اروپا (به جز جمهوری ایرلند) به همراه سوئیس و انگلستان نیز به اعتبار 3 ماه اعتبار بیش از تاریخ عزیمت قصد دارنده دارند. ملیت سوئیس. برمودا برای ورود حداقل 45 روز نیاز به گذرنامه دارد.

 

کشورهایی که حداقل یک ماه از گذراندن تاریخ در نظر گرفته شده دارای اعتبار گذرنامه باشند شامل اریتره ، هنگ کنگ ، لبنان ، ماکائو و آفریقای جنوبی هستند.سایر کشورها به گذرنامه معتبر در هنگام ورود یا گذرنامه معتبر در طول مدت اقامت در نظر گرفته شده نیاز دارند. برخی از کشورها توافق نامه های دو جانبه با سایر کشورها دارند تا مدت اعتبار پاسپورت مورد نیاز شهروندان یکدیگر را کوتاه کنند  یا حتی پاسپورت هایی را که قبلاً منقضی شده اند (اما لغو نشده اند) بپذیرند.

 

سوابق کیفری

برخی از کشورها ، از جمله استرالیا ، کشور تووالو ، فیجی ، نیوزلند و ایالات متحده ،  به طور معمول ورود غیر اتباع دارای سابقه کیفری را انکار می کنند.

 

Persona non grata

دولت یک کشور می تواند یک شخص دیپلمات را غیر grata اعلام کند و ورود آنها را به آن کشور ممنوع اعلام کند. در استفاده غیر دیپلماتیک ، مقامات یک کشور نیز معمولاً به دلیل فعالیت غیرقانونی می توانند شخص خارجی non grata را به طور دائم یا موقت اعلام کنند.

اخذ پاسپورت تووالو

اخذ پاسپورت تووالو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

همچنین ببینید: کشورهایی که بیومتریک استفاده می کنند.

 

یک اسکنر اثر انگشت در فرودگاه بین المللی دالس داده های بیومتریک را در مورد بازدید کنندگان جمع می کند ، که می تواند برای تأیید هویت مورد استفاده قرار گیرد.

چندین کشور دستور می دهند که همه مسافران ، یا همه مسافران خارجی ، در هنگام ورود اثر انگشت بر روی شما قرار بگیرند و از پذیرش در مسافرت یا حتی بازداشت مسافرانی که از انطباق خودداری می کنند خودداری کنند. در برخی از کشورها ، مانند ایالات متحده ، این ممکن است حتی برای مسافرانی در حال ترانزیت که صرفاً مایل به تغییر سریع هواپیماها هستند به جای اینکه به سمت سرزمین برود ، اعمال شود.

 

همچنین در بسیاری از کشورها عکس از افرادی که وارد کشور می شوند عکس گرفته شده است. ایالات متحده ، که تشریفات کنترل خروجی را در مرزهای سرزمین خود به طور کامل اجرا نمی کند (گرچه مدت طولانی توسط مقننه آن اجباری است) ، قصد دارد تا تشخیص چهره را برای مسافرانی که از فرودگاه های بین المللی خارج می شوند ، برای شناسایی افرادی که نظارت می کنند ، انجام دهد. ویزای آنها.

 

همراه با اثر انگشت و تشخیص چهره ، اسکن عنبیه یکی از سه فناوری شناسایی بیومتریک بین المللی است که از سال 2006 توسط سازمان بین المللی هواپیمایی کشوری (ICAO) برای استفاده در گذرنامه های الکترونیکی و امارات متحده عربی اسکن عنبیه را برای بازدید کنندگان مورد نیاز انجام می دهد. برای درخواست ویزا. وزارت امنیت داخلی آمریكا اعلام كرده است كه قصد دارد داده های بیومتریک را كه در مرزهای ایالات متحده جمع می كند ، به میزان قابل توجهی افزایش دهد. در سال 2018 ، سنگاپور آزمایشات اسکن عنبیه را در سه ایست بازرسی زمینی و دریایی آغاز کرد.

آخرین ویرایش: 2020-04-09 18:28:11 245