x
مشاوره:021 43000 021

سفر به انگلیس

سفر به انگلیس، سفر به یکی از چهار بخش کشور پادشاهی متحد بریتانیای کبیر است. انگلستان، انگلیس و یا  England  نام نیمه جنوبی جزیره بریتانیای کبیر است و سه بخش دیگر شامل ایرلند، اسکاتلند و ولز می­‌باشد. از شمال با اسکاتلند و از غرب با ولز همسایه است. با فاصله دریایی دریای شمال، درغرب نزدیک به ایرلند و در جنوب نزدیک به فرانسه است. انگلستان دارای بیش از یکصد جزیره کوچک و بزرگ است. شهر لندن پایتخت انگلستان و در عین حال پایتخت پادشاهی بریتانیا است. در سفر به انگلیس، در کناره‌های رود تیمز پیاده روی کنید. پرآب‌‌ترین رود انگستان، رود تیمز است که از میان شهر لندن می‌گذرد و به دریای شمال می‌ریزد. بشر تنها در طول ۶۰۰۰ سال گذشته در این منطقه به‌طور دائم ساکن شده‌، از زمان نصب سنگ‌های استون هنج، که به ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ سال پیش از میلاد مسیح، تخمین زده می‌شود، بشر متمدن در آن زندگی می­کرده است. یقیناً مسیحیت پیش از قرن چهارم میلادی و احتمالاً خیلی زودتر از آن در انگلستان رواج پیدا کرده‌است. در قرون میانه تحت سلطه رومیان  و در اوایل قرن دهم تحت حکومت نرماندی­های فرانسوی و پس از آن در حوالی قرن 14 تحت حکومت ایتالیایی­ها بوده است. آغاز دوران جدید با پادشاهی جیمز اول به عنوان اولین پادشاه انگلستان، از دوران رنسانس آغاز می­شود. در سفر به انگلیس، آثار تاریخی این دوران را خواهید دید. در طول دوره سلطنت ویکتوریایی، لندن بزرگترین و پرجمعیت‌ترین منطقه شهری در جهان شد و تجارت در درون امپراتوری بریتانیا گستردگی یافت و همچنین جایگاه ارتش و نیروی دریایی بریتانیا بر دیگران، برتری چشمگیری پیدا کرد. از آن پس، راه برای تشکیل امپراتوری بریتانیا هموار شد و در داخل کشور انقلاب صنعتی را پدید آورد. از قرن بیستم گروه‌هایی از مردم انگلستان به بخش‌های دیگر جزایر بریتانیا و تعدادی از کشورهای مشترک‌المنافع، به خصوص شبه قاره هند مهاجرت کردند.  از اواخر قرن بیستم دولت بریتانیا بخشی از قدرت خود را به اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی سپرد.  امروزه اداره انگلستان توسط پارلمان بریتانیا، انجام می‌شود،  مساحت این کشور حدود 1,572–23,829 km² کیلومتر مربع و جمعیت آن تا سال ۲۰۱۴ میلادی کمتر از 55 میلیون نفر بوده‌است. لندن، بیرمنگام، منچستر و لیورپول، بریستول و مراکز دانشگاه آکسفورد و کمبریج از شهرهای مهم انگلستان هستند.
 لندن پایتخت انگلیس بوده و از جاذبه‌های گردشگری تور لندن، بازدید رودخانه تیمز، خانه پارلمان، بیگ بن و برج لندن مربوط به قرن 11 می‌باشد. در سفر به انگلیس، ارز این کشور یعنی پوند به همراه داشته باشید. البته ارزهای خارجی دلار و یورو نیز قابل تعویض در صرافی­ها و بانک‌ها می­‌باشند.

جاذبه‌ های گردشگری و اماکن معروف انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- جاذبه‌ های گردشگری و اماکن معروف انگلیس - go2tr

انگلستان یکی از پرطرفدارترین کشورهای جهان در میان گردشگران است. سفر به انگلیس فرصت‌هایی را برای انجام همه چیزهایی که هر توریست به دنبال آن است، فراهم می‌کند.

توریسم سلامت در انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- توریسم سلامت در انگلیس - go2tr

بخش عمده خدمات بهداشتی و درمانی برای جامعه انگلیس توسط ارگان­های دولتی صورت می­گیرد. بخش کوچک‌تری از حوزه درمانی از طریق بیمه خصوصی اداره می­گردد.

توریسم مذهبی در انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- توریسم مذهبی در انگلیس - go2tr

گردشگری مذهبی گردشگری مذهبی در انگلستان رو به رشد است. طبق گفته کلیسای ولز، گردشگری مذهبی با افزایش شمار افرادی که از مکان‌های تاریخی بازدید می‌کنند افزایش یافته است به طوریکه در سال‌های اخیر از حدود 6000 نفر بازدید کننده به  36000 نفر رسیده­است.

جاذبه های طبیعی در انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- جاذبه های طبیعی در انگلیس - go2tr

باغ وحش چسترchester zoo 
  در ناحیه اورتون در شمال مرکز شهر چستر، واقع شده است، اینجا یکی از جذاب‌ترین جاذبه انگلستان در خارج از لندن و مخصوصا برای خانواده‌هااست. بیش از 11000 حیوان با حدود 400 گونه مختلف در این سایت 125 هکتاری زندگی می‌کنند. سیستم باغ وحش شامل جزیره شامپانزه، یک استخر پنگوئن، و بزرگترین خانه گرمسیری اروپا است. در چستر ساختمان‌های تراس‌دار با قدمت قرن چهاردهم را می­توانید ببینید.
 

مکان های تاریخی در انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- مکان های تاریخی در انگلیس - go2tr

برج لندن
 برج لندن در سال 1078 توسط ویلیام فاتح ساخته شده است. در طول سالیان، این برج یک زندان، کاخ، رصدخانه و موزه بوده است. در حال حاضر مهمترین ساختمان در انگلستان است، بازدید‌کنندگان از این میراث جهانی، ساعت­ها برای بازدید آن مشغول می­شوند. برج لندن حدود 12 هکتار را پوشش می‌دهد و هم اکنون یک نمایشگاه شگفت انگیز برای نگهداری خط پادشاهان، زره­های سلطنتی، نمایشگاه جواهرات طلائی عجیب و غریب و قدیمی سلطنتی، نمایشگاه و نمایش در مورد زندانیان و اعدام‌ها می‌باشد.

فستیوال ها و رویدادها و جشن ها در انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- فستیوال ها و رویدادها و جشن ها در انگلیس - go2tr

در سفر به انگلیس در فستیوال­های جالب این کشور شرکت کنید. 

نمایشگاه ها و کنفرانس ها در انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- نمایشگاه ها و کنفرانس ها در انگلیس - go2tr

در سفر به انگلیس در نمایشگاه‌های تجاری و کنفرانس‌های انگلیس شرکت کنید.

تورهای تفریحی یک روزه انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- تورهای تفریحی یک روزه انگلیس - go2tr

گشت یک روزه در لندن
 در یک روز از برنامه سفر به انگلیس که همزمان با تعطیلات شهر لندن است، برای بازدید از آکسفورد و ساختمان‌های دانشگاهی آن، محل تولد ویلیام شکسپیر در استراتفورد، برون آون و قلعه وارویک بروید و به سه مکان از محبوب‌ترین سایت‌های انگلستان سفر کنید.

سفر زمینی، هوایی، دریایی و سفر با قطار و بک پک به انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- سفر زمینی، هوایی، دریایی و سفر با قطار و بک پک به انگلیس - go2tr

در داخل کشور با خودرو و یا امکانات قطار و اتوبوس‌ها برای رفتن به مقصد دلخواه خود یعنی لندن اقدام کنید. این گونه سفر به انگلیس از تهران، بدون هیچ توقف و ترافیک در زمان‌های حرکت، حدود 60 ساعت زمان می­برد.
 
 

فصول مناسب سفر به انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- فصول مناسب سفر به انگلیس - go2tr

انتظار می‌رود که جشن­ های کریسمس، چراغانی‌ها، نمایش‌ها و بازارها در طول ماه ژانویه ادامه داشته باشد. فصل شلوغ یا  ( high season) تا اواسط سپتامبر و دسامبر ادامه دارد.

هتل های انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- هتل های انگلیس - go2tr

 هتل پارک پلازو وست مینستر پل
 هتل  چهار ستاره در لندن با صبحانه و وایفای رایگان

ویزای توریستی انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- ویزای توریستی انگلیس - go2tr

برای دریافت ویزای توریستی سفر به انگلیس بایستی در وبسایت کارگزار سفارت انگلیس در ایران به آدرس gov.uk وقت ملاقات حضوری گرفت. پس از آن می‌توان مراجعه حضوری کرده و مدارک لازم را ارئه کرد.

پروازها از ایران به انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- پروازها از ایران به انگلیس - go2tr

پرواز مستقیم در سفر به انگلیس، از تهران به لندن حدود 6 ساعت طول می‌کشد. در زمان خرید بلیط انگلیس باید به این نکته توجه کنید که اگر پروازتان توقف داشته باشد، زمان پرواز به 10 ساعت و یا بیشتر تغییر پیدا می­کند.

آب و هوای انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- آب و هوای انگلیس - go2tr

 اقیانوس دما را به شدت کاهش می‌دهد و در طول زمستان این مناطق را گرم می‌کند. کانال انگلیسی در جنوب، به طورمعمول گرم­ترین مکان در انگلستان است.

وسایل ضروری برای سفر به انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- وسایل ضروری برای سفر به انگلیس - go2tr

کوله پشتی و چمدان
 سعی کنید یک چمدان با وزن 20تا30 کیلوگرم در سفر به انگلیس همراه داشته باشید و همه وسایل خود را در ان بگذارید و در گردش‌های روزانه و خریدها از کوله پشتی می‌توانید استفاده کنی و به راحتی آن را با پشت خود حمل می­کنید. 

خدمات بانکی و مالی برای گردشگران در انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- خدمات بانکی و مالی برای گردشگران در انگلیس - go2tr

در نظر داشته باشید که هنگام باز کردن یک حساب کاربری در بانک‌های انگلیس نیاز به آدرس واجازه اقامت دارید. برای گردشگران ایرانی در سفر به انگلیس در مدت محدود، امکان استفاده از خدمات بانکی انگلیس وجود ندارد.

بیمه و تسهیلات درمانی برای گردشگران در انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- بیمه و تسهیلات درمانی برای گردشگران در انگلیس - go2tr

 به توریست‌های بین المللی توصیه می‌شود که که در سفر به انگلیس باید از بیمه مسافرت پزشکی خود برای سفر برخوردار شوند، زیرا مراقبت‌های بهداشتی بدون پوشش مناسب بیمه بهداشتی، می‌تواند برای گردشگران بسیار گران باشد.

اجاره اتومبیل در انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- اجاره اتومبیل در انگلیس - go2tr

نکته مهمی که متقاضی برای کرایه خودرو در سفر به انگلیس باید به آن توجه کند همراه بودن مدارک مربوط به بیمه خودرو با خودرو می‌باشد، که در صورت تصادف، شرکت بیمه جبران خسارت نماید.

خطرات احتمالی برای گردشگران در انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- خطرات احتمالی برای گردشگران در انگلیس - go2tr

لازم است همه مسافران از خود و وسایل شخصی‌شان به خوبی مراقبت کنند.

بیماری ها و واکسن های مورد نیاز قبل از سفر به انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- بیماری ها و واکسن های مورد نیاز قبل از سفر به انگلیس - go2tr

واکسن دیفتری 

واکسن سه گانه یا توأم حاوی واکسن برای سه بیماری دیفتری، سیاه سرفه و کزاز می‌باشد و برای ایمن‌سازی افراد تزریق می‌شود.