australia
کشور استرالیا

سفر به استرالیا

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو - سفر به کشور استرالیا - go2TR

سفر به استرالیا، سفری به کوچک‌ترین قاره و بزرگ‌ترین جزیره جهان است. استرالیا تنها کشوری است که به تنهایی یک قاره است. این کشور توسط اقیانوس هند و اقیانوس آرام احاطه شده است. استرالیا یکی از کشورهای پرجمعیت جهان است؛ شهرهای اصلی آن سیدنی، بریزبن، ملبورن، پرت Perth، و آدلاید شهرهای ساحلی این کشور هستند. شهر کانبرا، پایتخت آن، تقریبا در مرکز کشور در مجاورت سیدنی و ملبورن واقع است. جمعیت کانبرا حدود چهارصد هزار نفر است، و بزرگ‌ترین شهر استرالیا محسوب می­شود. این کشور به خاطر اپرای سیدنی، صخره­های دریایی بزرگ، و بیابان وسیع غیر مسکونی در مرکز کشور، شناخته می‌شود و انواع حیوانات منحصر به فرد مانند کانگورو، کوآلا و پلاتیپوس را در خود دارد. سفر به استرالیا از دیرباز سرزمین رویاها بوده­ است از آن زمان که در افسانه‌های مقدس بومی، ارواح بزرگ صخره‌های مرجانی، جنگل‌های بارانی و بیابان‌های قرمز سوخته آن در داستان­­‌ها توصیف می‌­شده تا مسافران امروزه که استرالیا را به عنوان مقصد رویاهای خود توصیف می‌کنند. تور استرالیا به خاطر بازدید از شگفتی‌های طبیعی و دشت­های گسترده، سواحل، بیابان‌ها، مردم بومی یا بوش‌ها،  معروف است. دین اصلی در استرالیا، مسیحیت است که حدود 52٪ جمعیت این کشور مسیحی هستند. به طور کلی در حدود 76.8 درصد از مردم  استرالیا، فقط به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند، به غیر از انگلیسی، ماندارین زبان غالبی است که مردم در خانه با آن صحبت می­کنند. سایر زبان­های نسبتا رایج عبارتند از: پنجابی، فیلیپینی، تاگالوگ و عربی. پول ملی استرالیا، دلار استرالیا است و علامت اختصاری آن $ Aاست. یک دلار آمریکا برابر با 1.39 دلار استرالیا است.

صخرههای دریایی The Great Barrier Reef، صحرا­های وسیع Outback، پارک‌های ملی ناهموار و زمین‌های سرخ بیابانی، بازدید کنند

اگر با تور سیدنی مسافرت می‌کنید و می‌خواهید یک روز پر از لذت و آرامش داشته­باشید، از یکی از سالن‌های شگفت‌انگیز اسپا با حمام آبگرم، استفاده کنید.
 
 

- حرم بانوی ما در Yankalilla، واقع در استرالیای جنوبی، بعضی از مردم گفته­اند تصویری از مریم را در دیوار این کلیسا مشاهده کرده‌اند و به همین دلیل، این مکان توسط مردم زیارت می‌شود

. مونولیت قرمز، ناحیه قابل توجهی را در پارک ملی Uluru-Kata Tjuta، بوجود آورده و در حال حاضر این منطقه جزو میراث جهانی یونسکو است که به طور مشترک توسط پارک استرالیا و مالکین سنتی، مردم Aṉangu اداره می‌شود.

هنرهای سنگی باستانی در Kakadu، و محل فرود کوک، برخی از مکان‌های مهم تاریخی در استرالیای ماقبل تاریخ هستند.

این نمایشگاه مدرن در استرالیا برای تامین منابع بین‌المللی در پوشاک، پارچه، کفش، و لوازم جانبی، برگزار شده و بیش از 450 شرکت در بیش از 13 کشور از جمله نمایندگی عمده از چین و هند و آسیا در آن حضور دارند.

ین نمایشگاه مدرن در استرالیا برای تامین منابع بین‌المللی در پوشاک، پارچه، کفش، و لوازم جانبی، برگزار شده و بیش از 450 شرکت در بیش از 13 کشور از جمله نمایندگی عمده از چین و هند و آسیا در آن حضور دارند.

یکی از بهترین سایت‌های عکاسی در خانه اپرا، کاخ خانم مک کوئری در باغ گیاه شناسی سلطنتی است

اصله هوایی دو کشور بدون توقف حدود 17 ساعت و 20 دقیقه می­‌باشد. تقریبا بهترین امکان سفر به استرالیا، از راه هوایی است.

ماه‌های گرم تابستان، ماه ژانویه و فوریه برای سفر به ایالات جنوبی استرالیا بهترین زمان است.

هتل نیوتری (ویرینا) New Terry و گلف ریزورت،
 
 هتل سه ستاره با ویوی خلیج با صبحانه و وایفای رایگان، متوسط کرایه هر شب اتاق دوتخته حدود 50 دلار امریکا می­‌باشد

- امکان سفر به استرالیا به عنوان گردشگر وجود دارد و تا مدت ۳ یا ۶ و یا ۱۲ ماه می­توانید در آنجا اقامت داشته باشید.
 - هزینه دریافت ویزای توریستی در ایران ۱۳۵ دلار

طول زمان پرواز از تهران به سمت دوحه 2 ساعت و 05 دقیقه است و از دوحه به سمت ملبورن 13 ساعت و 35 دقیقه است. 

ایالت های شمالی معمولا در طول سال گرم هستند، در حالی که در ایالت‌های جنوبی، زمستان سردتر است. 

جهت آماده بودن در هر شرایط آب و هوایی بایستی لباس مناسب با خود همراه داشته باشید. در روزهای بارانی و یا گردش در طبیعت و کوهستان­ها لازم است که کفش و لباس و کلاه مناسب داشته باشید. 

در معاملات نقدی با ده هزار دلار یا بیشتر، باید به دولت فدرال گزارش شود، و اگر از مرز ده هزار دلار یا بیشتر عبور کنید، مجبورید آن را اعلام کنید یا خطر ریسک آن را بپذیرید

گردشگران در سفر به استرالیا برای دریافت ویزا، باید حداقل شرایط بیمه و تسهیلات درمانی را مانند اکثر کشورها،  تامین کنند. 

- کرایه ماشین در سفر به استرالیا می­تواند از طریق آنلاین و توسط یکی از شرکت‌های کرایه خودرو و ماشین در استرالیا انجام گیرد، اجاره یک خودرو معمولی برای گردش­های روزانه در ملبورن به طور متوسط حدود 30 دلار می­باشد

 در رتبه‌بندی جهانی از لحاظ امنیت ملبوردن در رده پنجم و سیدنی در رده هفتم امنیت می‌­باشد. خطرهای رایج در استرالیا خطرات حاصل از وقایع طبیعی و حیوانات خطرناک هستند

- واکسن دیفتری، واکسن سه گانه یا توأم حاوی واکسن برای سه بیماری دیفتری، سیاه سرفه و کزاز می‌باشد و برای ایمن‌سازی افراد تزریق می­‌شود.

مطالب مرتبط