x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!

آکادمی مد و لباس del lusso

«Accademia del Lusso» «آکادمی دل لوسو» که در سال 2005 تأسیس شد، یک دانشکده بسیار تخصصی برای مد و طراحی است. این مدرسه شخصیت‌های کلیدی حرفه‌ای زیادی را در بخش‌های مد، طراحی و فشن آموزش داده است. پردیس اصلی در «Via Monte Napoleone» واقع‌شده است که مکانی الهام‌بخش در قلب منطقه مد میلان است و یک توقف اجباری برای هرکسی که می‌خواهد با هسته درونی دنیای مد ارتباط برقرار کند محسوب می‌شود.

مقدمه

آکادمی دل لوسو «Accademia del Lusso» با هدف ارتباط نیازهای بازار کار با آرزوهای کسانی که مایل به شروع یا توسعه حرفه خود در بخش‌های مد، طراحی و فشن هستند متولد شد. این دانشکده، واقع در میلان ایتالیا، در تلاش است تا شور و شوق دانشجویان جوان و بااستعداد را به یک حرفه تبدیل کند و آن‌ها را به حرفه‌ای‌هایی با دید جهانی تبدیل کند که در بازار کار رقابتی امروزی ایستادگی می‌کنند. کیفیت بین‌المللی کلیه دوره‌ها همراه با تخصص و تجربه معلمان حرفه‌ای، تجربه تحصیل چند رشته‌ای را به دانشجویان می‌دهد که هر دو جدیدترین نوآوری‌های موجود در دنیای مد و طراحی را در برمی‌گیرد و به‌طور مستقیم با مطالبات واقعی بخش مد و طراحی پیوند می‌یابد.

صنعت مد در ایتالیا

در این مرحله، ممکن است از خود بپرسید که چرا باید طراحی و مد را در آکادمی دل لوسو مطالعه کنم؟

این‌یک سؤال بسیار خوب است! شما می‌خواهید مطمئن شوید که تحصیل شما در خارج از کشور، نه‌تنها یک سرگرمی بین‌المللی جالب است بلکه از یک دانشگاه ارزشمند است! پس چرا ایتالیا؟ زیرا سرشار از هنر است!

مطالعه هنرهای خلاقانه در فضایی غنی از محرک و القای بالاترین ارتباط ممکن، مزایای غیرقابل تخمین را ارائه می‌دهد.  مد ایتالیایی با پارچه‌های باکیفیت و خیاطی‌های سطح بالا تعریف می‌شود. میلان محل زندگی برخی از معروف‌ترین برندهای لوکس مد در جهان است: این شهر به داشتن یک میراث قدیمی قرن متمایل می‌شود و مردم محلی به‌طورقطع راه خود را در مورد شیوه پوشیدن می‌دانند. شهر میلان در ایتالیا در کنار پاریس، لندن، توکیو و نیویورک به‌عنوان یکی از پایتخت‌های مد در جهان مطرح‌شده است؛ گرچه شهرهای بزرگ دیگری همچون روم و فلورانس درزمینه مد فعال هستند، اما میلان به‌عنوان مهم‌ترین شهر در صنعت مد و فشن در سطح ایتالیا شناخته شده است.

میلان تاریخ بلند بالایی درزمینه صنعت مد، لباس و پارچه دارد. در قرن نوزدهم، این شهر به یکی از قدرتمندترین شهرهای اقتصادی ایتالیا تبدیل شد. شهری که درزمینه صنعت و تجارت توانایی بالایی در ایتالیا ایجاد کرد. هرچند مد در میلان، از مد پاریس بسیار الهام گرفته بود و تأثیر دوخت و طراحی پاریسی که در آن زمان مطرح‌ترین مرکز مد در دنیا بود را می‌توان در آثار پایتخت مد ایتالیا دید، اما طراحی ساده و هوشیارانه طراحان این شهر که الهام گرفته از طبیعت زیبای ایتالیا بود، تفاوت‌های شایانی بین مد در این دو شهر اروپایی ایجاد کرد. با شروع قرن بیستم و ظهور طراحان جدید در این شهر، مد و فشن رونق تازه‌ای گرفت و توانست میلان را به‌عنوان یکی از پایتخت‌های مد در دنیا مطرح سازد. این پیشرفت را به‌سادگی می‌توان در افزایش اهمیت مد میلان در صنعت جهانی مد و فشن دید.

میلان در دهه‌های پایانی قرن بیستم به‌ویژه دهه‌های ۱۹۷۰ و ۱۹۸۰ به‌خوبی مشاهده کرد. رشدی که در دو دهه بعدی و تا شروع سال ۲۰۰۰ ادامه پیدا کرد و این شهر را به‌عنوان یکی از چهار پایتخت مد جهان معرفی کرد. این شهرت میلان البته به دلیل صنعت لباس آماده «به انگلیسی: Ready-to-wear» چند برابر شده است. میلان تأثیر به سزایی در رشد این شاخه از صنعت مد داشت.

در سال ۲۰۰۹ شهر میلان به‌عنوان پایتخت مد دنیا از سوی مؤسسه «Global Language Monitor» شناخته شد البته این شهر در سال ۲۰۱۰ پسرفت محسوسی درزمینه صنعت مد داشت به‌نحوی‌که از رده چهارم به رده ششم مهم‌ترین شهر در صنعت مد کشانده شد اما صنعت‌گران به‌سرعت دست به کار شدند و سال بعد از این پسرفت بزرگ، نام میلان را به‌عنوان یکی از چهار پایتخت مد بازگرداندند. میلان همچون سایر مراکز مد در جهان دارای هفته مد است که یکی بهار و دیگری پاییز. رویداد دنیای فشن، از سال ۱۹۵۸ در کنار هفته مد لندن، هفته مد پاریس و هفته مد نیویورک به یکی از مطرح‌ترین رویدادهای جهان درزمینه مد و لباس تبدیل شده است.

درباره آکادمی دل لوسو

آکادمی دل لوسو مدرسه مد و طراحی واقع در میلان است که آموزش‌های سطح بالایی را ارائه می‌دهد. آموزش های این آکادمی هم خلاقانه و هم اصیل هستند. از زمان تأسیس در سال 2005، این آکادمی در راستای خواسته‌های بازار کار حرکت کرده و راه را برای کسانی که مایل به شروع کار با نام‌های بزرگ در صنعتی که محصولات شیک و با کیفیت بالا دارند، هموار می کند. مکان اصلی این مدرسه در «Via Monte Napoleone» در میلان واقع‌شده است و یک مقصد اساسی برای همه‌کسانی است که می‌خواهند به‌عنوان یک حرفه‌ای واقعی در این بخش کار کنند.

Accademia del Lusso شخصیت‌های اصلی حرفه‌ای را که در این بخش فعالیت دارند آموزش می‌دهد؛ از مد گرفته تا بازاریابی، مدیریت برند تا طراحی مد و ارتباطات مد و این در حالی‌ است که همیشه ارتباط مستقیمی با دنیای تجارت دارد. تکنیک آموزش مدرسه دل لوسو ابتکاری است؛ زیرا اساتید و معلم‌های این آکادمی در طراحی و مد بدون تقلید از روش‌های قدیمی دست به ابداع می‌زنند و بر اساس سه جنبه اساسی و متقابل دانش، کاربرد و زندگی در صنعت مد فعالیت می‌کنند. Accademia del Lusso دو ساختمان در میلان دارد که با مترو در فاصله 10 دقیقه از هم واقع‌شده است. سایت اصلی از طریق «Montenapoleone» در مرکز منطقه مد میلان است.

 • ساختمان اول مکانی بی‌نظیر است که ازنظر تأثیرات الهام‌بخش روی دانش‌آموزان حرف اول را می‌زند. در همین خیابان است که بسیاری از معروف‌ترین برندهای لوکس ایتالیا فروشگاه‌های پرچم‌دار خود را دارند.
 • ساختمان دوم که بیشتر کلاس‌ها در آنجا برگزار می‌شود دفتر دانشجویی و آزمایشگاه‌های فنی را در دل خود جای داده که فعالیت هایی ازجمله طراحی، پارچه، طراحی وب و لابراتوارهای تجاری بصری در آن‌جا انجام می گیرد.

روش‌های تدریس: اثبات‌شده پویا و آوانگارد

شیوه تدریس در این آکادمی نوآورانه است و درعین‌حال یادگیری نظری را با تجربه عملی برای ایجاد یک محیط آموزشی که به دانشجویان امکان می‌دهد مجموعه‌ای از مهارت‌های گسترده را در هنگام مطالعه مد و طراحی در ایتالیا بسازند آمیخته است. دوره‌ها به‌گونه‌ای است که تعامل معلم و دانش‌آموز را اصیل و پویا می‌کند. همه معلمان آکادمی دل لوسو متخصص در حرفه‌ی خود هستند و در بخش‌های مد، طراحی و فشن در ایتالیا نقش‌هایی درزمینه تجارت دارند. معلمان مدرسه چه در برندها و مشاغل مشهور مد و چه در شرکت‌های خاص خود کار می‌کنند، اولین نقطه تماس دانش‌آموزان با دنیای واقعی کار هستند.

این باعث می‌شود یک تجربه یادگیری بسیار معتبر ایجاد شود و بدان معنی است که دانش‌آموزان همیشه با جدیدترین و به‌روزترین تکنیک‌ها و روندهای صنعت مد و طراحی آشنا می‌شوند؛ علاوه بر این فرصت‌های مکرر دانشجویان برای دیدار چهره به چهره با متخصصان صنعت و بازدید از مشاغل و برند‌های مهم وجود دارد. روش تدریس در Accademia del Lusso مبتنی بر یک رویکرد نوآورانه است که طبق آن دو مسیر از نزدیک، پیوندی را با هم دنبال می‌کنند که یکی از آن‌ها فنی خلاق است و یکی دیگر بر مدیریت متمرکز است. سبک تدریس Accademia del Lusso به لطف شهرت و تجربه معلمان خود که همگی درزمینه های مختلف مد صاحب‌نظر هستند و به‌طور مرتب مطالب درسی را مرور و به‌روز می‌کنند، منحصربه‌فرد است.

کیفیت بین‌المللی

به دلیل آموزش به زبان انگلیسی کیفیت این دانشگاه به صورت بین‌المللی سنجیده می‌شود. آموزش و کار به یک‌زبان اساسی در محیط کسب‌وکار، پیوند با مدارس و دانشگاه‌ها در سراسر جهان و این واقعیت که کلاس‌ها با حضور دانشجویانی از سراسر جهان تشکیل‌شده است همگی باعث بالا بردن کیفیت بین‌المللی آکادمی دل لوسو شده است. در کنار هم این سه عنصر تضمین می‌کنند که دانش‌آموختگان، کار در یک محیط بین‌المللی را تجربه می‌کنند و از تعامل با افراد بسیاری از ملیت‌های مختلف بهره‌مند ‌می‌شوند؛ درست شبیه آنچه دانشجویان پس از ورود به بازار کار در مد و طراحی با آن‌ها روبه‌رو می‌شوند.

لوکس: بازاری با رشد مداوم

تخصص ویژه Accademia del Lusso خلاقیت است که به سمت تجمل‌گرایی می‌رود؛ انتخابی که از دو دلیل اصلی ناشی می‌شود که به شرح زیر است:

 1.  اول این که بازار لوکس نشان‌دهنده تجارت با رشد مداوم هم در ایتالیا و هم در سراسر جهان با سطح توسعه است که بسیار برتر از سایر موارد است. برندهای مشهور با طراحی های بحث برانگیز و پرمخاطب مهر تائید بر یکه‌تازی بازار محصولات لوکس می‌زند.
 2. دلیل دوم این است که از جنبه‌ عملیاتی ناشی می‌شود که شامل بازار است: مشکلی که در این راه وجود دارد رقابت سنگین و حذف شدن توسط برندهای قدرتمند است.

مأموریت این آکادمی ایجاد شور و شوق در حرفه طراحی و مد، با شکل دادن دانش‌آموختگان به متخصصان کاملاً حرفه‌ای و با دیدگاهی جهانی است که در بازار کار رقابتی امروز ایستادگی می‌کنند. کالیبر بین‌المللی دوره‌های آکادمی دل لوسو همراه با تخصص معلمان، تجربه آموزش چند رشته‌ای را ارائه می‌دهد که هر دو جدیدترین نوآوری‌ها را در برمی‌گیرد و مستقیماً با خواسته‌های واقعی مرتبط است.

معلمان آکادمی: متخصصان کار

همه معلمان آکادمی دل لوسو در حال کار حرفه‌ای با نقش و مشاغل برجسته در بخش‌های مد، طراحی و لوکس هستند. معلمان اولین نقطه تماس دانش‌آموزان با دنیای کار هستند و این امر باعث می‌شود یک محیط یادگیری معتبر ایجاد شود و این بدان معناست که دانش‌آموزان همیشه از آخرین فنون و روندها آگاه هستند. فرصت‌های مکرر برای دانشجویان وجود دارد که چهره به چهره با دیگر متخصصان صنعت ملاقات کنند و از مشاغل مهم مرتبط با بخش بازدید کنند.

دوره‌ها: کیفیت بین‌المللی

کیفیت بین‌المللی دوره‌های آکادمی دل لوسو از سه جنبه اصلی نشان داده می‌شود؛

اولاً امکان تحصیل به زبان انگلیسی، یک‌زبان اساسی در صحنه تجاری امروز؛

ثانیاً از طریق پیوندهای دانشگاه با مدارس و دانشگاه‌های سراسر جهان؛ 

سوما این واقعیت که دوره‌ها از دانشجویان با ملیت‌های مختلف استقبال می‌کنند.

این خصوصیات، به صورت ترکیبی، محیطی واقعاً چندملیتی را ایجاد می‌کنند که چیزی را که دانش‌آموزان احتمالاً در مشاغل آینده خود با آن روبرو می‌شوند شبیه‌سازی می‌کند و این بدان معناست که آن‌ها از قبل آماده هستند تا درزمینه های کار بین‌المللی، چه در ایتالیا و چه در سراسر جهان، وارد شغل‌ها شوند.

مزایای تحصیل در آکادمی دل لوسو

در Accademia del Lusso، دانش‌آموزان فرصتی برای توسعه سبک شخصی خود دارند و همیشه راهنمایی معلمان متخصص را دریافت می‌کنند. این کارکنان حرفه‌ای از شرکت‌های مد مشغول به کار هستند و از مطالب به‌روز و تحت رهبری بازار در کلیه دوره‌ها اطمینان حاصل می‌کنند.

 • این دوره‌ها یادگیری نظری را از طریق سخنرانی در کلاس با کارگاه‌های عملی و تماس مستقیم بسیار با برند‌ها و مشاغل موجود در بخش مد و لوکس ترکیب می‌کنند.
 • Accademia del Lusso Milan بورس‌های تحصیلی را برای دانشجویان بین‌المللی و اتحادیه اروپا، ارائه می‌دهد.
 • تدریس باکیفیت عالی توسط متخصصان مد، محتوای معتبر را تضمین می‌کند و مهارت‌های لازم برای شروع یک حرفه موفق را به دانشجویان می‌دهد.
 • کلاس‌های کم‌جمعیت، تجربه یادگیری باکیفیت و تماس فراوان یک‌به‌یک با معلمان را تضمین می‌کند.
 • یادگیری نظری با کارگاه‌های عملی و تجربه صنعت معتبر همراه است.
 • دوره‌ها مستقیماً به زبان انگلیسی تدریس می‌شود.
 • سطح بالایی از رضایت دانش‌آموزان
 • فارغ‌التحصیلان شاغل در شرکت‌های برتر مد جهانی کار و برند خاص خود را راه‌اندازی کرده‌اند.
 • ارزش‌ها و سنت‌های ساخته‌شده در ایتالیا را در یک چارچوب جهانی بیاموزید.
 • نمایش مد دانشجویی پایان سال با مخاطبان بین‌المللی از متخصصان صنعت، رسانه‌ها و تأثیرگذاران این عرصه
 • خدمات و امکانات دانشجویی
 • محل استقرار کارآموزی و فرصت‌های شغلی و ایجاد پیوند با مشاغل
 • برنامه‌های منظم، سمینارها، کارگاه‌ها و جلسات با برندها و شرکت‌ها در بخش مد، طراحی و لوکس
 • دفتر بین‌المللی پشتیبانی دانشجویی با ارائه کمک‌های کامل
 • دسترسی به مناطق مطالعاتی در محل، آزمایشگاه‌های فناوری اطلاعات، آزمایشگاه‌های طراحی فنی / محصول
 • مطالب دوره دیجیتالی تهیه‌شده توسط معلمان

دلایلی برای مطالعه در آکادمیا دل لوسو Accademia del Lusso

 • موقعیتی منحصربه‌فرد و بی‌نظیر در ویا مونتناپولئون که این منطقه را به‌عنوان قلب مد میلان می‌شناسند.
 • پیوندهای عالی و ارتباط مستقیم با برندها و مشاغل موجود در بخش مد و لوکس
 • تدریس باکیفیت عالی از متخصصان مد، محتوای معتبر را تضمین می‌کند و مهارت‌هایی را در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد که آن‌ها را به سمت حرفه‌ای موفق سوق می‌دهد.

سبک زندگی دانشجویی

به‌عنوان یک دانش‌آموز آکادمیا دلوسو به لطف موقعیت‌های بی‌شماری که توسط این مدرسه ایجاد شده است، یک شیوه زندگی بسیار فعال و پرمعنا وجود دارد. میلان یک منبع الهام‌ بی‌پایان برای همه سلیقه‌ها، به‌ویژه علاقه‌مندان به مد و طراحی است و این شهر فرصتی بی‌پایان را هم برای معاشرت و هم برای اجتماعی شدن فراهم می‌کند.

Accademia del Lusso به آژانس‌های املاک و مستغلات در میلان وابسته است تا به همه دانش‌آموزان دریافتن محل‌های مناسب در نزدیکی مدرسه کمک کند. اکثر دانش‌آموزان زندگی در شهر میلان را در محل‌های اجاره‌ای انتخاب می‌کنند و موسسه GO2TR به دانشجویان بین‌المللی که مایل به انجام همان کار هستند کاملا کمک می‌کند. در محوطه دانشگاه، اتاق‌های اختصاصی، اتاق‌های خصوصی و همچنین سه وعده غذایی در روز و کلیه امکانات داخل دانشگاه فراهم است.

فرصت بورس تحصیلی

Accademia del Lusso Milan بورس‌های تحصیلی را برای دانشجویان بین‌المللی و اتحادیه اروپا که متقاضی گذراندن دوره مد هستند و از اکتبر 2020 یا فوریه 2021 شروع می‌شود، ارائه می‌دهد.

مهلت درخواست بورس تحصیلی 10 آگوست 2020 است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. بر اساس رزمه و شرایط شما برای سال اول تا 30درصد و برای سالهای بعدی تا 10  درصد از تخفیف موسسه GO2TR  برخوردار خواهید شد .

چگونه درخواست کنید؟

داوطلبان باید اسناد زیر را (که به زبان انگلیسی نوشته یا ترجمه‌شده است) به موسسه GO2TR برای انجام روند کاری‌شان ارائه دهند:

 • رزومه
 • مشخصات هنری / شخصی
 • معرفی نامه
 • لطفاً توجه داشته باشید که در صورت لزوم، یک مصاحبه انگیزه و ارزیابی زبان می‌تواند بخشی از روند انتخاب (از طریق اسکایپ) باشد.
مهلت درخواست پیش‌بینی‌شده مارس 2021 است.

الزامات واجد شرایط بودن

 • دانش مناسب انگلیسی
 • برای دوره‌های 3 ساله: صلاحیت دبیرستان
 • برای دوره‌های کارشناسی ارشد: مدرک لیسانس در هر زمینه (یا معادل آن)

بورس‌های خاص تحصیلی دیگری هم وجود دارند که می‌توان برای آن‌ها اقدام نمود و مرتبط با دوره‌های زیر هستند که به زبان انگلیسی تدریس می‌شوند و از اکتبر 2020 شروع می‌شوند:

 • دوره 3 ساله در طراحی مد
 • دوره 3 ساله در مدیریت برند مد
 • دوره 3 ساله در سبک‌سازی و ارتباطات مد
 • دوره کارشناسی ارشد طراحی مد پایدار
 • دوره کارشناسی ارشد مدیریت مجموعه
 • دوره کارشناسی ارشد مدیریت برند مد
 • دوره کارشناسی ارشد مدیریت ارتباطات مد

بورسیه‌ها می‌توانند برای دانشجویان اتحادیه اروپا و غیر اتحادیه اروپا باشند که قصد دارند برای دوره 3 ساله یا کارشناسی ارشد انگلیسی در آکادمییا دل لوسو میلان اقدام کنند که از اکتبر سال 2020 آغاز می‌شود.

هزینه تحصیل

 • شهریه تحصیل برای شهروندان اتحادیه اروپا: 14.950 یورو
 • شهریه تحصیل برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا: 16.900 یورو
 • چه کسی می‌تواند درخواست تحصیل در اکادمی دل لوسو کند؟ همه متقاضیان بین‌المللی
 • هزینه‌های زندگی دانشجویی در سال گذشته چقدر بود؟ هزینه‌های زندگی 7هزار تا 15000 یورو
 • هزینه تحصیل دوره کارشناسی (شهریه) چقدر است؟ 16،900 یورو
 • هزینه تحصیل دوره کارشناسی ارشد (شهریه) چقدر است؟ 23،900 یورو

توضیحات برنامه‌های تحصیلی

آیا می‌خواهید خلاقیت‌های خود را در طراحی و مد ببینید؟ آیا می‌خواهید برای یک برند اصلی مد خلاقانه کار کنید؟ آیا آرزو دارید که برند خود را دارا باشید؟ دوره 3 ساله درزمینه طراحی مد در Accademia del Lusso با در اختیار داشتن همه مهارت‌های فنی و تجربه لازم برای موفقیت در صنعت مد و طراحی، شما را در انجام این کارها و سایر موارد کمک خواهد کرد. در Accademia del Lusso به خلاقیت منحصربه‌فرد هر فرد اعتقاد دارند.

معلمان، همه متخصصان متخصص در این بخش، مهارت‌های فنی صحیحی لازم را برای طراحی و ایجاد محصولات مد موفقیت‌آمیز از ابتدا تا انتها به شما ارائه می‌دهند؛ درحالی‌که اصالت خود را پرورش داده و شما را به‌عنوان یک طراح در هویت خود ترغیب می‌کنند. در میلان شما قادر خواهید بود تا بیان شخصی را در محیطی ارائه دهید که منبع الهام و تأثیرناپذیری در کنار دانشجویان ایتالیا و سراسر جهان باشد.

شرایط پذیرش دوره 3 ساله؛

 • صلاحیت دبیرستان
 • دانش مناسب انگلیسی یا ایتالیایی (بسته به انتخاب زبان دوره)
 • آزمون TOEFL یا IELTS

سال 1

سال اول عناصر اصلی سیستم مد را پوشش می‌دهد، دانش‌آموزان را با طیف گسترده‌ای از مهارت‌های فنی آشنا می‌کند که در طی سال‌های بعد و در طول حرفه خود به آن‌ها خدمت می‌کند.

سال 2

سال دوم این دوره به دانشجویان اجازه می‌دهد تا درک خود را از صنعت طراحی مد تعمیق بخشند و مهارت‌های خود را بیشتر گسترش دهند. دانش‌آموزان فن‌هایی را یاد می‌گیرند که به آن‌ها امکان می‌دهد کار خود را روی مجموعه‌های شخصی خود که بخشی از سال سوم را تشکیل می‌دهند، شروع کنند و گذرنامه حرفه‌ای آن‌ها برای آینده خواهد بود.

سال 3

سال سوم و آخر دوره 3 ساله در طراحی مد، آموزش‌های پیشرفته‌ای را درزمینه مهارت‌های اصلی موردنیاز برای کار به‌عنوان طراحان موفق مد ارائه می‌دهد. طی سال جاری، دانش‌آموزان مهارت‌های خود را با ایجاد مجموعه‌های شخصی خود تحت نظارت متخصصان قرار داده و با تهیه نمونه کارهای نهایی خود، فعالیتشان را در معرض دید گذاشته و ارزشمند می‌کنند. پس از پایان سال جاری، دانشجویان کاملاً آماده‌شده‌اند تا با سبکی و هویتی بی‌نظیر وارد صنعت شوند. از کلیه دانشجویان سال آخر دعوت‌شده است تا خلاقیت خود را در نمایشگاه مد پایان سال در مکانی لوکس در میلان در مقابل کارشناسان صنعت، رسانه‌ها و تأثیرگذاران ایتالیا و سراسر جهان به نمایش بگذارند.

فرصت‌های شغلی

این دوره شما را برای نقش‌های زیر آماده می‌کند؛

 • طراح مد
 • طراح گرافیک مد یا «Illustrator»
 • هماهنگ‌کننده مد
 • دستیار طراح
 • مدیر محصول
 • محقق‌ ترند
 • مشاور مد
 • طراحی سایت
 • اپراتور CAD
 • پیراهن‌ساز
 • خیاط
 • کنترل کیفیت
 • توسعه محصول
مهارت‌هایی که در این آکادمی و این زمینه‌ها یاد می‌گیرید به سایر مناطق کار به راحتی قابل‌انتقال خواهد بود.

مشاوره

جهت مهاجرت تحصیلی در کشور دیگر و کسب اطلاعات بیشتر برای شرایط و روند آن لازم است که حتماً از یک متخصص کمک بگیرید تا در انجام همه‌ی مراحل به درست‌ترین روش ممکن عمل کنید. پیشنهاد ما به شما این است که اگر خواهان مهاجرت و تحصیل در آکادمی دل لوسو (Accademia del Lusso) و یا هرگونه سؤال در همین رابطه دارید با مشاوران ما GO2TR تماس بگیرید تا بعد از بررسی تخصصی شرایط شما، بهترین راهنمایی‌ها را در اختیارتان قرار دهند.

مشاوره آکادمی مد و لباس del lusso
آخرین ویرایش: ‏2 ماه پیش - 227 نمایش

دانشگاه‌ها

مشاهده دانشگاه های برتر در ترکیه

مطالب مرتبط

پیشنهادات مرتبط

مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱