دانشگاه دیکن استرالیا

در این مقاله به بررسی کامل تحصیل در دانشگاه دیکن استرالیا به همراه آشنایی با شرایط پذیرش تحصیلی، هزینه های تحصیل، دانشکده ها و رشته های این دانشگاه می پردازیم.

مقدمه

دانشگاه دیکن استرالیا

دیکین یکی از پیشرفته‌ترین دانشگاه‌های تحقیقاتی استرالیا است. 89٪ از تحقیقات دیکین در سطح جهانی یا بالاتر از آن رتبه‌بندی شده است. بودجه تحقیقاتی ترکیبی آن از 4.5 میلیون دلار در سال 1997 به 47.2 میلیون دلار در سال 2015 افزایش یافت.

دانشگاه دیکین به‌طور مداوم از نظر رضایت دانشجویان رتبه بالایی دارد. در نظرسنجی تجربه دانشجویی 2019، دیکین دارای چهارمین بالاترین میزان رضایت دانشجویی در سطح کشور و بالاترین میزان رضایت دانشجویان از بین دانشگاه‌های ویکتوریا بود. دیکین از سال 2010 بالاترین امتیازات رضایت دانشجویان کارشناسی را در بین دانشگاه‌های ویکتوریا هرساله داشته است و از سال 2010 به بعد به‌طور مداوم در بین دو دانشگاه برتر برای بالاترین میزان رضایت دانشجویان کارشناسی ارشد قرار دارد. از معروف‌ترین فارغ‌التحصیلان دانشگاه دیکین که شهرت ملی و بین‌المللی دارند، می‌توان به جان برامبی (نخست‌وزیر پیشین و خزانه‌دار ایالت ویکتوریا)، لیندزی مکستر (رییس مرکز بانکی وست پک)، مارگارت مدن (رییس مرکز آموزش نوتردام) و جولی آتوود (عضو شورای قانون‌گذاری کویینزلند) اشاره کرد.

دیکین بیش از 2600 کارمند تمام‌وقت دارد. کتابخانه دیکن حدود 1600000 جلد کتاب و 88000 مجله و کتاب الکترونیکی دارد.

تاریخچه دانشگاه دیکین

دانشگاه دیکین به‌طور رسمی در سال 1974 با تصویب قانون تأسیس شد. دیکین چهارمین دانشگاه ویکتوریا بود، اولین دانشگاهی که در منطقه ویکتوریا تأسیس شد و اولین شخصی بود که در آموزش از راه دور تخصص داشت.

اولین پردیس دانشگاه Deakin در Waurn Ponds تأسیس شد. این دانشگاه نتیجه ادغام کالج ایالتی ویکتوریا، جیلونگ (کالج معلمان Geelong سابق) و دوره‌های آموزش عالی انستیتوی فناوری گوردون بود. دیکین اولین دانشجویان خود را در واورن در سال 1977 ثبت‌نام کرد.

محوطه دانشگاه بوروود در محل کالج معلمان سابق بوروود قرار دارد و همچنین در سایت‌های سابق دبستان بنت وود و دبیرستان بوروود فعالیت می‌کند. دانشكده معلمان دوره‌های آموزشي دوساله براي معلمان دبستان و دوره‌های سه‌ساله براي معلمان مهدکودک (فقط زنان) برگزار كرد. محل اقامت مستقیمی برای دانشجویان کشور فراهم کرد.

به‌عنوان بخشی از اصلاحات آموزشی داوکینز که در سال 1988 توسط دولت مشترک‌المنافع اعلام شد، ادغام با موسسه آموزش پیشرفته Warrnambool در سال 1990 صورت گرفت.

پردیس روسدن در سال 2003 بسته شد و کلیه دوره ها به پردیس ملبورن بوروود منتقل شدند. پس‌ازآن روسدن به دلیل اقامت در دانشجویان توسط دانشگاه موناش خریداری شد.

پردیس توراک سابق، واقع در مالورن، در سال 2006 برای فروش ارائه شد. دوره ها و منابع در نوامبر 2007 به محوطه دانشگاه ملبورن بوروود منتقل شد؛ که از آن زمان به مرکز بین‌المللی و ساختمان تجارت در دانشگاه ملبورن بوروود نقل‌مکان کرده‌اند.

عمارت اصلی این بنا عمارت Stonnington با قدمت 116 ساله بود فروش عمارت Stonnington توسط Deakin خشم عمومی را برانگیخت زیرا این ساختمان شامل یک عمارت بود که در معرض خطر بازسازی توسط توسعه‌دهندگان املاک قرار داشت. گالری هنری Stonnington Stables و مجموعه هنرهای معاصر دانشگاه در اینجا قرار داشتند، اما از آن زمان به گالری هنری دانشگاه Deakin در پردیس ملبورن بوروود نقل‌مکان کرد.

رتبه‌بندی دانشگاه دیکین استرالیا

 • سومین دانشگاه استرالیا از نظر اشتغال فارغ‌التحصیلان در شاخص اعتبار آموزش عالی تایمز
 • در 2٪ رتبه‌بندی‌های جهانی ARWU، QS و آموزش عالی تایمز
 • پیشرو در رضایت فارغ‌التحصیلان در ویکتوریا برای 6 سال متوالی (2010 تا 2015)
 • 90٪ از تحقیقات دانشگاه دیکن در حد استانداردهای جهانی و یا بالاتر از آن رتبه‌بندی شده‌اند (برتری تحقیقاتی در استرالیا در سال 2015)
 • برنده اسکار آموزشی
 • پیشرو در سطح جهان در رشته‌های حسابداری و امور مالی، مدیریت آموزش و ورزش
 • برنده‌ی جوایز جهانی در سال 2015
 • برنده‌ی رتبه‌بندی QS در حوزه‌ی MBA آنلاین و از راه دور
 • اولین دانشگاه استرالیا و 16 امین دانشگاه جهان در MBA آنلاین و از راه دور
 • رتبه‌ی 39 ام در رتبه‌بندی دانشگاه‌های زیر 50 سال QS و آموزش عالی تایمز (یکی از دانشگاه‌های جوان دنیا)
 • رتبه‌ی بالاتر از استانداردهای جهانی در برتری تحقیقاتی در ارزیابی ملی استرالیا در رشته‌های (ماکرو مولکولی و شیمی مواد- علوم زیست‌محیطی و مدیریت- جانورشناسی- مهندسی مواد- جنبش بشر و علوم ورزشی، میکروب‌شناسی پزشکی- مواد غذایی و رژیمی‌ها- علوم داروشناسی- فیزیولوژی پزشکی)

مقطع کارشناسی دانشگاه دیکین – استرالیا

دیکین، در دوره‌های کارشناسی خود، گزینه‌های نامحدودی ارائه می‌کند. باوجود انواع رشته‌های تحصیلی مانند معماری، علوم اجتماعی، تجارت، جرم‌شناسی، آموزش، مهندسی، سرگرمی، بهداشت، سیستم‌ها و روان‌شناسی اطلاعات، دانشجویان می‌توانند رشته موردعلاقه خود را انتخاب کنند.

گزینه‌های تحصیلی انعطاف‌پذیر مانند تحصیل آنلاین، گزینه‌های تمام‌وقت، پاره‌وقت یا سه ترمی، دوره‌های تلفیقی، یادگیری ترکیبی و بین مؤسساتی هم در دیکین موجود هستند. یادگیری تلفیقی کار، جای‌گیری در کار و برنامه کارآموزی دیکین هم به دانشجویان، فرصت جای‌گیری در شغل خاص به‌عنوان بخشی از مدرک را می‌دهد. فرصت‌های مطالعاتی جهانی نیز وجود دارند.

مقطع کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه دیکین – استرالیا

برنامه‌های تحصیلات تکمیلی دیکین را می‌توان با مدرک‌های گواهی فارغ‌التحصیلی، فوق‌لیسانس (تحصیلی) و پژوهشی دریافت کرد. انواع رشته‌ها در زمینه‌های گواهی فارغ‌التحصیلی و برنامه کارشناسی ارشد، شامل آموزش و یادگیری عملی، حقوق تجاری، آموزش، علوم تغذیه، رهبری و مدیریت، حقوق، روان‌شناسی و امور اجتماعی هستند.

بخشی از مدارک پژوهشی، شامل هیئت‌علمی هنر و آموزش، تجارت و حقوق، بهداشت، علوم و مهندسی هستند. دیکین، راهنمای دوره تحصیلات تکمیلی جزءبه‌جزء هم دارد که مخصوص دانشجویان تحصیلات تکمیلی است. این راهنما حاوی اطلاعاتی در خصوص دوره‌های ارائه‌شده دیکین، خدمات پشتیبانی موجود و نگاه دقیق به زندگی دانشجویان تحصیلات تکمیلی دیکین است.

ساختار سازمانی

دانشگاه دیکن استرالیا

این دانشگاه به چهار دانشكده تقسیم‌شده است كه شامل هنرها و معارف، تجارت و حقوق، بهداشت و علوم، مهندسی و محیط ساخته‌شده است. در دانشکده هنر و آموزش‌وپرورش این سه مدرسه آموزش، علوم اجتماعی، علوم انسانی، ارتباطات و هنرهای خلاق را پوشش می‌دهند. موسسه آموزش کُر نیز زیرمجموعه دانشکده هنر و آموزش است. دانشکده بهداشت نیز دانشکده پزشکی دارد، همراه با مدارس پرستاری و مامایی، علوم ورزشی و تغذیه‌ای، روانشناسی و موضوعاتی مانند کاردرمانی، مددکاری اجتماعی و اقتصاد بهداشت را در دانشکده بهداشت و توسعه اجتماعی گنجانده است. دانشکده حقوق دانشگاه دیکین و دانشکده تجارت دیکین هر دو تحت دانشکده تجارت و حقوق قرار می‌گیرند و دانشکده علوم، مهندسی و محیط ساخته‌شده شامل معماری، فناوری اطلاعات، مهندسی و علوم زیست‌محیطی و زیست‌محیطی است.

دانشکده‌های دانشگاه دیکین استرالیا

دانشگاه دیکن استرالیا

 • دانشکده هنر و آموزش: برنامه‌های این دانشکده عبارت‌اند از ارتباطات، دبیری، تاریخ و جامعه، مطالعات بین‌المللی و سیاسی.
 • دانشکده تجارت و حقوق: برنامه‌های این دانشکده عبارت‌اند از تجارت، حسابداری، اقتصاد، دارایی، اطلاعات سیستم‌ها، حقوق، مدیریت و بازاریابی.
 • دانشکده علوم بهداشتی و علوم رفتاری: برنامه‌های این دانشکده عبارت‌اند از روانشناسی، تغذیه، گسترش بهداشت در جامعه، پزشکی، مامایی و پرستاری.
 • دانشکده علوم و فناوری: برنامه‌های این دانشکده عبارت‌اند از معماری و ساختمان، مهندسی، فناوری اطلاعات و علوم زیست‌محیطی.

ریاست دانشگاه

شورای دانشگاه دیکین هیئت ریاست دانشگاه است و رئیس آن، جان استنهوپ AM است. شورا مسئولیت هدایت و نظارت عمومی بر دانشگاه را بر عهده دارد و در مورد اقدامات دانشگاه علناً پاسخگو است.

معاون آموزشی، مدیر ارشد اجرایی دانشگاه است و مسئول شورای است. پروفسور آئین مارتین معاون دانشگاه و رئیس دانشگاه دیکین است و هفتمین معاون دیکین است.

پژوهش دانشگاه دیکین استرالیا

دیكین یكی از پیشرفته‌ترین دانشگاه‌های تحقیقاتی استرالیا است. بودجه تحقیقاتی ترکیبی آن از 4.5 میلیون دلار استرالیا در 1997 به 47.2 میلیون دلار استرالیا در سال 2015 افزایش‌یافته بود. 89٪ از تحقیقات دیکین در رتبه‌بندی ERA 2015 در استاندارد جهانی یا بالاتر از آن رتبه‌بندی شده است، ارزیابی کیفی تمام تحقیقات تولیدشده در دانشگاه‌های استرالیا صورت گرفته است.

اسناد و مدارک موردنیاز

 • مدارک موردنیاز برای اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی دانشگاه دیکین
 • برای پذیرش در مقطع کارشناسی در دانشگاه دیکین، باید دوره Foundation (معادل پیش‌دانشگاهی یا سال ۱۲ دبیرستان در ایران ) را در این دانشگاه بگذرانید. این دوره عموماً یک‌ساله است و علاوه بر زبان انگلیسی که واحد اجباری این دوره است باید واحدهای ضروری دیگر نیز گذرانده شوند. نمره زبان موردنیاز برای ورود به دوره Foundation آیلتس آکادمیک ۵.۵ (با حداقل ۵ در هر مهارت) است و باید سال ۱۱ دبیرستان در ایران را با نمرات قابل‌قبول گذرانده باشید. لازم به ذکر است گرفتن پذیرش برای دوره Foundation و مقطع کارشناسی به‌طور هم‌زمان انجام می‌شود.
 • در اکثر موارد اگر سال اول دانشگاه را در یک دانشگاه معتبر در ایران با موفقیت گذرانده باشید، نیازی به گذراندن دوره Foundation ندارید و می‌توانید به‌طور مستقیم وارد دوره کارشناسی دانشگاه دیکین شوید.
 • مدارک موردنیاز برای اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه دیکین
 • مدرک کارشناسی مورد تائید
 • حداقل معدل مقطع لیسانس که بسته به رشته موردنظر متفاوت است.
 • ریزنمرات مقطع کارشناسی
 • ممکن است دانشگاه برای شما مصاحبه‌ای تشکیل داده یا Portfolio بخواهد. ارائه Portfolio بیشتر به رشته‌های هنر و معماری مربوط است. ارائه رزومه، انگیزه نامه و نامه سابقه کاری ممکن است لازم باشد.
 • مدارک موردنیاز برای اخذ پذیرش در مقطع دکتری دانشگاه دیکین
 • ارائه پیشنهاد تحقیقاتی
 • مدرک کارشناسی ارشد
 • کار تحقیقاتی و مقاله
 • معدل خوب‌ بیش از ۷۵ درصد
 • نمره زبان‌بستگی به رشته دارد ولی عموماً ۶.۵ تا ۷ آکادمیک
 • رزومه آکادمیک
 • انگیزه نامه
 • توصیه‌نامه
 • سایر مدارک موردنیاز دانشگاه دیکین

لازم به ذکر است مدارک لازم برای گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد تحقیقی دانشگاه دیکین مانند دوره دکتراست.

نمره زبان برای دریافت پذیرش از دانشگاه دیکین استرالیا

حداقل نمره زبان برای اخذ پذیرش از دانشگاه دیکین استرالیا در مقطع کارشناسی برای اکثر رشته‌ها ازجمله رشته‌های مهندسی آیلتس آکادمیک ۶ ( با حداقل ۶ در هر مهارت)، یا تافل ۶۵ (Writing:21)، یا نمره PTE 52 (با حداقل ۵۰ در هر مهارت) و یا نمره CAE 169  است. البته برای برخی رشته‌ها مانند اکثر رشته‌های دانشکده پزشکی و بهداشت آیلتس آکادمیک ۶.۵ ( با حداقل ۶ در هر مهارت) موردنیاز است.

در مقطع کارشناسی ارشد و بالاتر، حداقل نمره زبان برای پذیرش در بیشتر رشته‌ها آیلتس آکادمیک ۶.۵ ( با حداقل ۶ در هر مهارت)، یا تافل ۷۰ (Writing:21)، یا نمره PTE 58 (با حداقل ۵۰ در هر مهارت) و یا نمره CAE 176 است.

اگر نمره زبان شما کمتر از نمره موردنظر برای رشته دلخواهتان باشد، ابتدا باید در دوره‌های زبان که توسط موسسه زبان دانشگاه دیکین برگزار می‌شود شرکت کنید. حداقل نمره زبان برای ورود به دوره‌های زبان آکادمیک دیکین نمره ۴.۵ آیلتس آکادمیک است. طول این دوره ها با توجه به نمره آیلتس قبل از ورود به دوره و نمره زبان موردنیاز برای رشته موردنظر متفاوت است ولی معمولاً طول این دوره برای اکثر دانشجویان ۱۰ تا ۲۰ هفته با ۲۰ ساعت آموزشی در طول هفته است.

رفاه دانشجویی دانشگاه دیکین استرالیا

خوابگاه‌های دانشگاه دیکین استرالیا دارای ۴ پردیس در ایالت ویکتوریا است. یکی از پردیس‌ها در بروود ملبورن، ۲ پردیس در شهر جیلانگ (جیلانگ وارن پاندز و جیلانگ واتر فرانت) و یک پردیس در شهر وارنامبول قرار دارد. در هر ۴ پردیس دانشجویان ۲ گزینه برای سکونت دارند.

خوابگاه‌های تحت مدیریت دانشگاه دیکین استرالیا: در تمامی این خوابگاه‌ها دانشجو اتاق‌خواب شخصی خود را دارد و اتاق‌ها کاملاً مبله هستند. هزینه سکونت در این خوابگاه‌ها، بسته به پردیس موردنظر، بین ۲۰۰ تا ۳۵۰ دلار در هفته است.

آپارتمان‌های متفرقه: در این حالت دانشجویان به‌صورت شخصی و یا گروهی آپارتمانی برای خود اجاره می‌کنند. این آپارتمان‌ها معمولاً مبله نیستند و تهیه‌ی وسایل موردنیاز به عهده‌ی خود ساکنین است. اجاره یک آپارتمان یک خوابه در محله بروود ملبورن حدود ۳۰۰ دلار در هفته، در شهر جیلانگ حدود ۲۰۰ دلار در هفته و در شهر وارنامبول نیز حدود ۱۵۰ تا ۲۰۰ دلار در هفته است

رفت‌وآمد

برای رفت‌وآمد به هر ۴ پردیس دانشگاه دیکین استرالیا می‌توان از وسایل نقلیه‌ی عمومی استفاده کرد. برای حمل‌ونقل با وسایل نقلیه عمومی شامل قطار، ترام و اتوبوس در سراسر ایالت ویکتوریا باید از کارت حمل‌ونقل در ایالت ویکتوریا به نام کارت مایکی استفاده کنید.

حداکثر هزینه‌ی رفت‌وآمد با کارت مایکی، صرف‌نظر از نوع وسیله نقلیه و تعداد دفعاتی از که از وسایل نقلیه‌ی عمومی استفاده می‌کنید، روزانه حدود ۸ دلار است.

امکانات ورزشی دانشگاه دیکین استرالیا

هر ۴ پردیس دانشگاه دیکین استرالیا مجهز به باشگاه بدن‌سازی و فیتنس بسیار مجهز است که کلاس‌های گروهی فیتنس نیز در آن‌ها برگزار می‌شود. همچنین پردیس‌های مختلف زمین فوتبال، بسکتبال، تنیس و… نیز برای تمرین و مسابقات ورزشی در اختیار دانشجویان قرار می‌دهند.

فعالیت‌های اجتماعی در دانشگاه دیکین استرالیا

دانشگاه دیکین استرالیا بالغ‌بر ۱۳۰ کلوب دانشجویی دارد که در پردیس‌های متفاوت این دانشگاه در زمینه‌های مختلف علمی، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و سرگرمی فعالیت می‌کنند. انجمن دانشجویی دانشگاه دیکین DUSA نام دارد. اعضای DUSA می‌توانند با هزینه کمتری در کلوب های مختلف دانشجویی عضو شوند.

بورسیه

به‌طورکلی در دانشگاه‌های استرالیا بورسیه کامل یا کمک‌هزینه تحصیلی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به دانشجویان تعلق نمی‌گیرد، اما با توجه به رزومه و معدل دانشجو ممکن است بورسیه‌هایی تحت عنوان کمک شهریه بین ۵۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ دلار به دانشجویان واجد شرایط داده شود.

در مقطع دکترا، داشتن رزومه قوی شامل نمره زبان بالا و سابقه تحقیقاتی شامل چاپ مقاله در منابع معتبر و معدل قابل‌قبول، می‌تواند منجر به دریافت بورسیه کامل و عدم پرداخت شهریه گردد.

تعداد بورسیه‌های تحصیلی دانشگاه دیکین محدود است که در اینجا فهرست شده‌اند:

IPRS • این بورسیه متعلق به همه دوره‌های تحقیقاتی همه رشته‌ها است و شهریه دانشگاه و بیمه دانشجویی را تا پایان دوران تحصیل پوشش می‌دهد. دانشجویانی که موفق به دریافت این بورس از طرف دولت می‌شوند از طرف دانشگاه سالانه 22500$ جهت هزینه‌های زندگی دریافت می‌کنند.

DUPRS • این بورسیه از طرف دانشگاه است و خاص دوره‌های تحقیقاتی است. این بورس سالانه به 10 نفر اهدا می‌شود و شهریه دانشگاه و بیمه دانشجویی را پرداخت می‌کند به‌علاوه سالانه 22500$ هزینه زندگی.

 DUISP •این بورس متعلق به دوره‌های تحصیلی دانشگاه است و به‌صورت کمک‌هزینه تحصیلی است و در هر کمپس متفاوت است.

 1. دانشجویان کمپس وارنامبول سالانه 8000$،
 2. کمپس جیلانگ سالانه 5000$،
 3. کمپس ملبورن سالانه 3000$.
 • بورسیه ارشد مدیریت منابع آب: این بورس از طرف دانشکده به دانشجویانی است که این رشته را انتخاب کرده‌اند و سالانه دو بار اهدا می‌شود. این بورسیه کسری از شهریه دانشگاه، مبلغی جهت سفر و گاهی دستمزد ماهیانه نیز پرداخت می‌کند.

شهریه تحصیل در دانشگاه دیکین استرالیا

شهریه‌ی سالیانه‌ی دوره‌های لیسانس:

 • معماری و محیط‌زیست/ (لیسانس): 28,000 تا 31,000 دلار— (ارشد): 31,000 تا 33,280 دلار
 • بازرگانی:  26,000 تا 32,032 دلار— (ارشد): 16,640 تا 37,440 دلار
 • ارتباطات و هنرهای زیبا: 25,088 تا 28,624 دلار— (ارشد): 13,520 تا 28,624 دلار
 • آموزش: 26,000 تا 28,080 دلار— (ارشد): 11,440 تا 26,312 دلار
 • مهندسی: 28,000 تا 33,000 دلار— (ارشد): 32,340 تا 33,320 دلار
 • محیط‌زیست: 32,240 دلار
 • مواد غذایی و تغذیه: 32,240 دلار
 • بهداشت و بهداشت کشورهای هم‌پیمان: 28,600 تا 33,280 دلار
 • انسان شناسی و علوم اجتماعی: 24,416 تا 32,240 دلار
 • فناوری اطلاعات: 26,000 تا 31,200 دلار
 • حقوق: 31,200 تا 32,240 دلار
 • پزشکی: 33,280 تا 64,520 دلار
 • پرستاری و مامایی: 31,416 تا 32,032
 • روانشناسی: 24,752 تا 33,280 دلار
 • علوم: 28,624 تا 32,240 دلار
 • ورزش: 26,000 تا 31,640 دلار

شهریه‌ی سالیانه‌ی دوره‌های ارشد:

 • معماری و محیط‌زیست: 31,000 تا 33,280 دلار
 • بازرگانی: 16,640 تا 37,440 دلار
 • ارتباطات و هنرهای زیبا: 13,520 تا 28,624 دلار
 • آموزش: 11,440 تا 26,312 دلار
 • مهندسی: 32,340 تا 33,320 دلار
 • بهداشت: 11,440 تا 30,080 دلار
 • انسان شناسی: 12,480 تا 26,800 دلار
 • بهداشت و بهداشت کشورهای هم‌پیمان: 28,600 تا 33,280 دلار
 • فناوری اطلاعات: 13,140 تا 32,240 دلار
 • حقوق: 33,280 دلار
 • پرستاری: 11,440 تا 26,000 دلار
 • تغذیه و برنامه‌ی غذایی: 13,520 تا 38,000 دلار
 • روانشناسی: 27,704 تا 31,200 دلار
 • علوم و محیط‌زیست: 16,120 تا 32,240 دلار
 • ورزش: 17,148 تا 34,296 دلار
 • سایر (رشته‌ی MQP): 12,100 دلار

شهریه‌ی سالیانه‌ی دوره‌های تحقیقاتی:

 • معماری و محیط‌زیست: 31,000 دلار
 • هنر: 27,200 دلار
 • علوم زیستی، زیست پزشکی و شیمی: 32,240 تا 34,960 دلار
 • بازرگانی: 27,200 تا 28,400 دلار
 • آموزش: 27,200 دلار
 • Electromaterial: 32,680 تا 34,960 دلار
 • مهندسی: 32,240 تا 34,960 دلار
 • ورزش و علوم تغذیه: 32,240 تا 34,960 دلار
 • بهداشت و توسعه‌ی اجتماعی: 32,240 تا 34,960 دلار
 • فناوری اطلاعات: 32,240 تا 32,680 دلار
 • حقوق: 28,400 دلار
 • پزشکی: 32,680 تا 34,960 دلار
 • پرستاری و مامایی: 32,680 دلار
 • روانشناسی: 34,960 دلار

مشاوره

جهت مهاجرت تحصیلی در کشور دیگر و کسب اطلاعات بیشتر برای شرایط و روند آن لازم است که حتماً از یک متخصص کمک بگیرید تا در انجام همه‌ی مراحل به درست‌ترین روش ممکن عمل کنید.

پیشنهاد ما به شما این است که اگر خواهان مهاجرت و تحصیل در دانشگاه دیکین استرالیا هستید و یا هرگونه سؤال در همین رابطه دارید با مشاورین ما GO2TR تماس بگیرید تا بعد از بررسی تخصصی شرایط شما، بهترین راهنمایی‌ها را در اختیارتان قرار دهند.

ارزیابی تحصیلی
برای ارزیابی تحصیلی، با موسسه ما تماس بگیرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه‌بندی: آرشیو دانشگاه ها
برای مهاجرت از متخصصان GO2TR مشاوره بگیرید:تماس: ۰۲۱ ۴۳۰۰۰ ۰۲۱