x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
اروگوئه

اروگوئه

کشور اروگوئه یکی از بهترین کشورهای آمریکای جنوبی محسوب می‌شود مساحت این کشور به 176.215 کیلومتر مربع مساحت است و البته که موقعیت این کشور بر اساس جمعیتی که دارد بررسی می‌شود. در راستای جمعیت این کشور بیش از 1 میلیون در مونتو ویدئو زندگی می‌کنند و بسیاری از افراد نیز در حاشیه این شهر سکونت دارند. این کشور از سمت شمال با برزیل و از سمت غرب با رود اروگوئه همسایه است کشور اروگوئه از سمت جنوب غربی با دهانه رودخانه پارانا همسایه است و رودخانه نقره نیز برا این شهر ارزیابی شده است و البته که  کشور اروگوئه از سمت جنوب با آرژانتین و از سمت جنوب شرقی با اقیانوس اطلس همسایه است. کشور اروگوئه دومین کشور مستقل است که از سورینام بزرگتر است . کشور اروگوئه دارای تقسیم بندی کشوری بیش از 19 کشور است. بخشی از سرزمین های آرژانتین در محدوده کشور اروگوئه قرار دارد. کشاورزی یک نقش بسیار مهم در تاریخ کشور اروگوئه محسوب می‌شود و هویت ملی و مشخصی را شامل شده است به طوری که از اواسط سده بیستم این کشور توانسته موقعیت کشاورزی را برای اساس چراگاه های بزرگ شکل دهد اینطور که مشخص است امروزه کشاورزی رشد بیشتری در کشور اروگوئه داشته است و یکی از راه‌های اصلی ورود ارز به خاک این کشور محسوب می‌شود.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: Uruguay عربی: البلد أوروغواي
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: جمهوری
 • زبان های رایج: انگلیسی
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: پزوی اروگوئه معادل 0.027 دلار آمریکا
 • پیش شماره تلفن: 00598
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 141
 • پایتخت: مونته‌ ویدئو
 • زبان های رسمی: اسپانیایی
 • جمعیت: بیش از 3.457 million در سال 2019
 • منطقه زمانی: (GMT-3)
 • دامنه اینترنتی: uy.
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از 56.16 billion USD

سفر به اروگوئه

سفر به اروگوئه، سفر به کشوری است که دومین کشور کوچک در آمریکای جنوبی (بعد از سورینام) می­باشد. کشور اروگوئه Uruguay در قاره آمریکای جنوبی واقع است که به دلیل فضای سبز بی نظیر و سواحل صخره ای شناخته شده است. نام اروگوئه به معنی رودخانه پرندگان رنگارنگ است و یک کلمه در زبان گوارانی است که توسط بومیان منطقه استفاده می­شود. این کشور دارای ساحل اقیانوس اطلس جنوبی است و مانند یک نگین انگشتر بین آرژانتین در غرب و برزیل در شمال قرار دارد.
در اطلاعات تاریخی سفر به اروگوئه می­خوانید که در اواخر قرن شانزدهم اولین استعمارگر اروگوئه، آدلانتادوس اسپانیایی بود که مهاجرین این کشور تا سال 1811 بر بخشی از استانهای همجوار رودخانه د لا پلاتا تسلط داشتند. هنگامی که سرانجام مونته ویدئو از تسلط اسپانیا آزاد شد، اروگوئه قصد داشت از بوئنوس آیرس جدا شود ولی جنگ میان آرژانتین و برزیل در سال 1813 آغاز شد. این جنگ در نهایت منجر به ایجاد دو گروه مخالف در اروگوئه گردید.

سفر به اروگوئه

زندگی در اروگوئه

اروگوئه (با 176214 کیلومتر 2 (68037 مایل مربع از زمین قاره‌ای و (142199 کیلومتر 2 (54903 مایل مربع از جزایر آب و قضایی و رودخانه کوچک، دوم کوچکترین کشور مستقل در جنوب امریکا (پس از است سورینام ) و سوم کوچکترین قلمرو ( گویانای فرانسه کوچکترین است). این منظره بیشتر دشت های نوردی و دامنه های مرتفع کوه ( کوشیلا ) با یک زمین ساحلی حاصلخیز دارد.  اروگوئه 660 کیلومتر (410 مایل خط ساحلی دارد .اقتصاد اروگوئه با بخش کشاورزی صادرات محور ، نیروی کار تحصیل کرده و سطح بالایی از هزینه های اجتماعی مشخص می‌شود. پس از متوسط ​​رشد 5٪ سالانه در طی سالهای 1996-1998 ، در 1999-2002 اقتصاد ركود بزرگی را متحمل شد ، كه بیشتر ناشی از تأثیرات گسترده مشکلات اقتصادی همسایگان بزرگ خود یعنی آرژانتین و برزیل است.در سالهای 2001-2002 ، شهروندان آرژانتین پس از یخ زدگی سپرده های بانکی در آرژانتین ، برداشت های گسترده ای از دلارهای سپرده شده در بانک های اروگوئه را انجام دادند که منجر به ریزش در پزو اروگوئه ، بحران بانکی و انقباض شدید اقتصادی شد. 

زندگی در اروگوئه

مهاجرت به اروگوئه

سالها است که کشور اروگوئه با حمایت از یک دموکراسی تلفیقی و اطمینان قاطع قانونی ، ثبات سیاسی و اجتماعی قدرتمندی از خود نشان داده است. امروزه ، سیستم سیاسی دارای سه حزب اصلی است که به نوبت وظیفه خود را اتخاذ کرده‌اند و همیشه احترام قاطعی به قوانین بازی و ملزومات فعالیت اقتصادی می‌گذارند. این تصمیم در هنگام انتخاب اروگوئه به عنوان یک ویژگی متمایز در نظر گرفته می‌شود. پایه اصلی برای ایجاد اعتماد در محیط کسب و کار نیز فراهم است. شرایطی که منجر به نرخ رشد پایین امروز شده است ، انتظار نمی رود در سالهای آینده بهبود یابد و پیش بینی می شود جمعیت تا سال 2050 به حالت بیکاری درآید. به احتمال زیاد مهاجرت خالص تقریباً به همین صورت باقی خواهد ماند پایین بودن نرخ تولد و امید به زندگی ، بیشترین مشارکت کننده در این امر خواهند بود. خرید خانه در اروگوئه و گرفتن اقامت از موضوعاتی است که نیاز به بررسی بیشتر دارد.

 

 

 

مهاجرت به اروگوئه

تحصیل در اروگوئه

آموزش ابتدایی در کشور اروگوئه رایگان و اجباری است و شامل شش سال آموزش بود. تعداد مدارس ابتدایی در سال 1987 22382 بود که شامل 240 مدرسه خصوصی بود. 16.568 معلم دبستان و 354179 دانش آموز دبستان وجود داشتند. در نتیجه ، نسبت دانش آموز-معلم تقریباً بیست و یک به یک در سال 1987 ، در مقایسه با قبل در سال 1970 انجام شد. پسران و دختران تقریباً برابر بودند.آموزش عمومی در مدارس متوسطه شامل شش سال آموزش تقسیم شده به دو دوره  سه ساله است. چرخه اول یا اساسی ، اجباری است. چرخه دوم به آماده سازی دانشگاه اختصاص یافته است . علاوه بر مسیر دانشگاهی ، مدارس آموزش فنی دولتی آموزش متوسطه را نیز ارائه می‌دادند که از نظر فنی و حرفه‌ای موفق بوده‌اند. این دو سیستم از نظر ساختاری موازی بودند و امکان انتقال کمی بین این دو فراهم بود. اروگوئه بسیار ایمن است‌، امن ترین کشور برای بازدید در کل آمریکای لاتین است‌، و اگر قصد کاوش در فضاهای وسیع آمریکای جنوبی را دارید ، اروگوئه بهترین مکان برای شروع است. از نظر اقتصادی و سیاسی پایدار است و می‌تواند بینشی از آمریکای جنوبی به شما ارائه دهد بدون اینکه نگران جنایتی باشید که سایر کشورهای آمریکای جنوبی به آن معروف هستند.

تحصیل در اروگوئه