x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

مهاجرت به اروگوئه

سالها است که کشور اروگوئه با حمایت از یک دموکراسی تلفیقی و اطمینان قاطع قانونی ، ثبات سیاسی و اجتماعی قدرتمندی از خود نشان داده است. امروزه ، سیستم سیاسی دارای سه حزب اصلی است که به نوبت وظیفه خود را اتخاذ کرده‌اند و همیشه احترام قاطعی به قوانین بازی و ملزومات فعالیت اقتصادی می‌گذارند. این تصمیم در هنگام انتخاب اروگوئه به عنوان یک ویژگی متمایز در نظر گرفته می‌شود. پایه اصلی برای ایجاد اعتماد در محیط کسب و کار نیز فراهم است. شرایطی که منجر به نرخ رشد پایین امروز شده است ، انتظار نمی رود در سالهای آینده بهبود یابد و پیش بینی می شود جمعیت تا سال 2050 به حالت بیکاری درآید. به احتمال زیاد مهاجرت خالص تقریباً به همین صورت باقی خواهد ماند پایین بودن نرخ تولد و امید به زندگی ، بیشترین مشارکت کننده در این امر خواهند بود. خرید خانه در اروگوئه و گرفتن اقامت از موضوعاتی است که نیاز به بررسی بیشتر دارد.

 

 

 

مشاوره مهاجرت به اروگوئه

مهاجرپذیری اروگوئه

مهاجرپذیری اروگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

2020

اروگوئه در منطقه جنوب شرقی آمریکای جنوبی قرار دارد و دومین کشور کوچک در قاره پس از سورینام است . تا اواخر قرن هفدهم ، اکثریت کشور تا تأسیس شهرک پرتغالی سکونت نداشتند. جمعیت تخمینی سال 2020 اروگوئه 3.47 میلیون نفر است که در سال 2013 به 3،320،000 افزایش یافته است. این رتبه در جهان در رتبه 134 قرار دارد.

منطقه اروگوئه و تراکم جمعیت

کشور اروگوئه واقع در جنوب شرقی آمریکای جنوبی در امتداد سواحل اقیانوس اطلس ، تا سال 2019 3.48 میلیون نفر جمعیت داشته است. این کشور با آرژانتین و برزیل هم مرز است و دومین کشور کوچک در آمریکای جنوبی است و 68037 مایل مربع (176،220 کیلومترمربع) را پوشش می‌دهد. بیشتر منظر کشور دشتهای نوردی و تپه های کم ارتفاع است و 410 مایل ساحل زیبا وجود دارد. در کل ، تقریباً 51 نفر در هر مایل مربع (20 نفر در هر کیلومتر مربع) در اروگوئه وجود دارد که از نظر تراکم جمعیت ، 168 ام در جهان است. اقامت اروگوئه برای ایرانیان در برخی از مناطق موقعیت بهتری را شامل می‌شود.

اکثریت جمعیت - حدود 88٪ - تبار اروپایی دارند. در یک نظرسنجی در سال 2008 که خواستار گزارش خود از اجدادی غالب بود ، 95٪ اروپایی ، 3.4٪ سیاه / آفریقایی ، 1.1٪ بومی و 0.1٪ آسیایی را انتخاب كردند. یک مطالعه دوم که در همان سال انجام شد ، نشان داد که 10٪ مقداری از اجداد سیاه یا آفریقایی ، 5.5٪ جزئی بومی و 0.3٪ جزئی از آسیایی هستند. اداره مهاجرت اروگوئه اعلام کرد که موقعیت جمعیتی این کشور رشد بهتری خواهد داشت.

تعداد کمی از فرزندان مستقیم بومیان باقی مانده در این کشور وجود دارد و بیشتر اروگوئه ها از مبدأ اروپایی هستند که از مهاجران قرن نوزدهم و بیستم از ایتالیا و اسپانیا تبعید شده‌اند . اروگوئه یکی از آهسته ترین نرخ های رشد در آمریکای لاتین را دارد ، بخشی از آن به دلیل بالا بودن سن ، میزان تولد پایین و میزان مهاجرت زیاد. مترو مونته ویدئو تنها شهر بزرگ کشور است که بیش از نیمی از جمعیت کشور را در خود جای داده است و بقیه افراد شهری در حدود 30 شهر کوچک زندگی می‌کنند.

 

آمار مهاجران به اروگوئه

آمار مهاجران به اروگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

رشد جمعیت اروگوئه

نرخ رشد جمعیت در اروگوئه پایین تر از میانگین جهانی است و از بسیاری از کشورهای اطراف آمریکای لاتین پایین است. یکی از دلایل این امر ، میزان زاد و ولد پایین و راکد تقریباً 2 کودک متولد یک زن متوسط ​​است. این همراه با امید به زندگی نسبتاً زیاد 70 ساله برای آقایان و 76 سال برای زنان ، جمعیت پیری را به طور نامتناسب ایجاد کرده است که از نظر اقتصادی اقتصادی اروگوئه بیشتر از یک کشور توسعه یافته است. تعداد بیشتری از مردم از مهاجرت به آن برای چندین دهه از کشور مهاجرت کرده اند. همه این شرایط منجر به پایین آمدن نرخ رشد جمعیت در سال 2019 0f 0.36٪  شده است.

پیش بینی های جمعیت اروگوئه

شرایطی که منجر به نرخ رشد پایین امروز شده است ، انتظار نمی رود در سالهای آینده بهبود یابد و پیش بینی می‌شود جمعیت تا سال 2050 به حالت بیکاری درآید. به احتمال زیاد مهاجرت خالص تقریباً به همین صورت باقی خواهد ماند پایین بودن نرخ تولد و امید به زندگی ، بیشترین مشارکت کننده در این امر خواهند بود. پیش بینی های فعلی معتقد است که جمعیت اروگوئه تقریباً در سال 2020 3،494،387 ، در سال 2049 ، 3،594،299 ، در 2030 ، 3،650،962 در 2040 ، و 3،662،437 در سال 2050 خواهد بود.

میزان رضایت مهاجران به اروگوئه

میزان رضایت مهاجران به اروگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


کاوشگر اسپانیایی خوان دیاز دو سولیس به سرزمینی رسید که هم اکنون اروگوئه است و توسط افراد بومی کشته شد و هیچ کشور دیگری سعی در بازگشت ندارد تا اینکه اسپانیایی ها دوباره برگشتند و تقریباً 200 سال بعد این منطقه را در سال 1726 فتح کردند. اروگوئه پس از سرنگونی سلطنت اسپانیا توسط ناپلئون بناپارت ، در سال 1808 علیه اسپانیایی ها قیام کرد و خیلی زود پس از جنگ با آرژانتینی ها و برزیلی ها که به این منطقه حمله کردند ، جنگید. آرژانتین و برزیل در سال 1828 ادعاهای مربوط به اروگوئه را رد کردند و سرانجام توانستند قانون اساسی خود را تشکیل دهند. اروگوئه برای اکثریت هر دو جهان بی طرف بودجنگ قبل از پیوستن به متفقین در پایان جنگ جهانی دوم. تیم راگبی اروگوئه در سال 1972 یک سقوط هواپیما داشت که شانزده نفر از افراد مشهور با خوردن گوشت آنهایی که در طی این سانحه جان باختند زنده مانده بودند. وخیم تر شدن شرایط اقتصادی منجر به جنگ و اصلاحات دولت در قسمت دوم دهه 1900 به چپ می‌شود.


کلیسا و ایالت در اروگوئه رسماً از هم جدا می‌شوند و 48 درصد قابل توجهی از جمعیت آن بی‌دین هستند. مسیحیت بیشترین اعتقاد راسخ است ، اما حتی کسانی که مسیحی بودن را معرفی می‌کنند ، غالباً فعال عمل نمی‌کنند. در جامعه مسیحیان ، 4/37 درصد کل جمعیت كاتولیك و 9/9 درصد پروتستان هستند و پروتستان ها تمایل دارند كه مشاركت كننده تر باشند. جمعیت باقیمانده تعداد کمی دارند که اوباندا یا یهودیت را تمرین می‌کنند.

اقتصاد به ویژه با گوشت گاو و پشم به ویژه صادرات محور است ، به طوری که گوشت گاو به صنعت فزاینده‌ای در سالهای اخیر تبدیل شده است. پلاستیک صادرات قابل توجهی دیگر است که از کشور خارج می‌شود و بخش قابل توجهی از تولید ناخالص داخلی آنها را تشکیل می‌دهد. مسافرت و جهانگردی سومین صنعت بزرگ کشور است که تقریباً 10٪ تولید ناخالص داخلی را تشکیل می دهد. اروگوئه در اوایل دهه 2000 رکود اقتصادی را تجربه کرد که بیشتر ناشی از مشکلات اقتصادی در کشورهای همسایه آرژانتین و برزیل بود.

راحت‌ترین روش مهاجرت به اروگوئه

راحت‌ترین روش مهاجرت به اروگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


10 دلیل برای سرمایه گذاری در اروگوئه -  ثبات سیاسی و اقتصادی شدید

سالها است که این کشور با حمایت از یک دموکراسی تلفیقی و اطمینان قاطع قانونی ، ثبات سیاسی و اجتماعی قدرتمندی از خود نشان داده است. امروزه ، سیستم سیاسی دارای سه حزب اصلی است که به نوبت وظیفه خود را اتخاذ کرده‌اند و همیشه احترام قاطعی به قوانین بازی و ملزومات فعالیت اقتصادی می‌گذارند. این تصمیم در هنگام انتخاب اروگوئه به عنوان یک ویژگی متمایز در نظر گرفته می‌شود. پایه اصلی برای ایجاد اعتماد در محیط کسب و کار. 

 

صدا و سیمای کلان

اقتصاد اروگوئه با انباشت 12 سال رشد بی وقفه تولید ناخالص داخلی خود به طولانی ترین دوره رشد تاریخ رسیده است - میانگین متوسط ​​سالیانه 5.4٪ بین سال های 2004 و 2014. این گسترش با رشد تولید ناخالص داخلی سرانه همراه بود ، که رشد کرد. از 10،000 دلار در سال 2005 تا تقریباً 17،000 دلار در سال 2014. این به اقتصاد اروگوئه اجازه داده است که بالاترین تولید ناخالص داخلی سرانه در آمریکای لاتین را داشته باشد (که با دلار فعلی اندازه گیری می شود.)

 

دسترسی به بازار با پتانسیل عالی

اروگوئه دروازه‌ای به مرکوسور است. دسترسی آزاد ما به Mercosur با بیش از 270 میلیون نفر دسترسی به بازارهایی را فراهم می‌کند که 56٪ از تولید ناخالص داخلی آمریکای لاتین را جمع می‌کند. علاوه بر این ، با مرکوسور و توافق نامه تجارت آزاد با مکزیک ، اروگوئه دسترسی آزاد به تعرفه به بازار 400 میلیون نفری دارد که این نشانگر 76٪ تولید ناخالص داخلی آمریكای لاتین و جریان تجارت خارجی است كه تقریباً 80٪ از لاتین را به خود اختصاص می‌دهد.

روش‌ های مهاجرت به اروگوئه

روش‌ های مهاجرت به اروگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

انواع مختلفی از ویزا وجود دارد.

ویزا Rentista برای حمایت از شما و خانواده خود به درآمدی مناسب در نظر گرفته شده است. در حالی که مبلغ مشخصی وجود ندارد ، معمولاً درآمد 1500 دلار در ماه برای یک متقاضی تنها کفایت خواهد کرد.

ویزای کارمندی مستلزم ارائه یک قرارداد کار یا تعهد کارفرمای شما در اروگوئه است. داده های محضری درباره شرکت ، حقوق و مدت اشتغال شما نیز مورد نیاز خواهد بود.

کارآفرینان مستقل به اظهارنامه ای معتبر در مورد شغل شما ، از جمله اطلاعات ثبت نام اروگوئه و همچنین درآمد شما ، احتیاج دارند.

کارمندان مذهبی نیاز به گواهینامه از کلیسای شما دارند ، شما را شناسایی کرده و مسئولیت حمایت اروگوئه شما را بر عهده می گیرند. از گواهینامه كلیسا به جای اسناد رسمی استفاده می‌شود.

دانش آموزان به گواهینامه محضری از مدرسه شما احتیاج دارند که نشان می دهد شما در آنجا دانش آموز هستید ، تحصیل می کنید و در کجا زندگی خواهید کرد. همچنین باید ثابت کنید که از حمایت اروگوئه کافی برخوردار هستید.

قبل از عزیمت به کشور خود ، باید تمام مدارک لازم را که باید بدست آورید و مقرر شود (نوعی تمبر) در خارج از اروگوئه جمع کند. آنها شناسنامه ، شناسنامه ازدواج و سوابق پلیس هستند.

شناسنامه ، شناسنامه ازدواج و سوابق پلیس غیر آمریکایی باید در کنسولگری اروگوئه در کشوری که آنها صادر شده اند قانونی شوند. یک مترجم رسمی رسمی نیز باید پس از ورود به اروگوئه ، آنها را به اسپانیایی ترجمه کنید.

اگر شما شهروند ایالات متحده باشید ، بررسی پیش زمینه FBI به جای گزارش پلیس لازم است. می‌توانید یک نسخه قانونی از ایالات متحده بیاورید یا این روند را از دفتر Interpol در مونته ویدئو شروع کنید.

پس از تأیید درآمد ، گواهی درآمد شما توسط یک متخصص در اروگوئه به نام escribano برای دفتر مهاجرت تهیه می‌شود.

در طی 90 روز از ورود به اروگوئه به عنوان توریست ، شما باید برای تغییر وضعیت مهاجرت خود از مهاجرت درخواست کنید. درخواست باید به صورت کتبی باشد و تمایل شما را برای تغییر وضعیت از یک توریست به یک ساکن اعلام کند.

در این نامه باید نام ، مکان و تاریخ تولد ، آدرس و شماره تلفن شما در اروگوئه ، کپی کارت ورود شما و بیانیه دلایل شما برای اقامت در کشور ذکر شود.

مهاجرت سرمایه گذاری به اروگوئه

مهاجرت سرمایه گذاری به اروگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دولت اروگوئه با پیگیری یک بودجه محتاطانه و سیاست های پولی ، همراه با یک برنامه اصلاح ساختاری با هدف جذب سرمایه گذاری خارجی ، برنامه اقتصادی خود را تمدید کرد که در نهایت باعث اطمینان کسب و کارها شد. سرمایه گذاران خارجی از همان حقوق و مشوق های اروگوئه مانند سرمایه گذاران محلی برخوردار هستند. FDI از هرگونه محدودیتی عاری است و هیچگونه اظهارنامه ای ندارد. علاوه بر این ، هیچ محدودیتی در مورد انتقال سود یا بازپرداخت سرمایه وجود ندارد. اروگوئه عضو MIGA ، آژانس ضمانت سرمایه گذاری چند جانبه بانک جهانی است . مطابق گزارش سرمایه گذاری جهانی UNCTAD در سال 2019، میزان ورود مستقیم به سرمایه مستقیم برای سومین سال پیاپی در سال 2018 با 626 میلیون دلار منفی بود. 29 میلیارد دلار تخمین زده می شود ، کل سهام FDI 48.2٪ از تولید ناخالص داخلی کشور را در سال 2018 نشان می دهد. این تا حدودی به دلیل تکمیل پروژه های بزرگ زیرساختی و وضعیت اقتصاد در آرژانتین و برزیل است. هجوم مستقیم مستقیم مستقیم از آرژانتین ، برزیل ، اسپانیا ، هلند و ایالات متحده است و سرمایه گذاری به سمت تولید ، ساخت و ساز ، کشاورزی، هدایت می شود.

اروگوئه در گزارش کسب و کار بانک جهانی در سال 2020 ، رتبه 101 از 190 کشور جهان را به خود اختصاص داده است، افت شش نقطه نسبت به سال قبل. باوجود رتبه نسبتاً پایین ، اروگوئه در سالهای اخیر پیشرفت مهمی در رابطه با پرداخت اروگوئه داشته است. این کشور مشتاق جذب FDI است و یک آژانس تبلیغاتی سرمایه گذاری ، اروگوئه XXI دارد. همچنین یک قانون ترقی سرمایه گذاری در کشور وجود دارد که رفتار برابر با سرمایه گذاران داخلی و خارجی را تضمین می‌کند.

مهاجرت از طریق ازدواج به اروگوئه

مهاجرت از طریق ازدواج به اروگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

نماینده کنسولگری اروگوئه در اتاوا اظهار داشت که روش مشخصی برای همسر یک شهروند اروگوئه برای اخذ تابعیت اروگوئه وجود ندارد (اروگوئه 11 ژوئیه 2019). وی تصریح کرد که برای به دست آوردن تابعیت اروگوئه ، همسر باید "تعداد معینی از سالها" در اروگوئه زندگی کند و سپس تقاضای تابعیت را به مراجع ذیربط بدهد (اروگوئه 11 ژوئیه 2019). اطلاعات تأییدکننده یا اطلاعات اضافی را نمی توان در میان منابعی که توسط اداره تحقیقات مشورت شده در محدودیت های زمانی این پاسخ مشاوره یافت می‌شود.

اطلاعات در بند زیر از وب سایت دادگاه انتخاباتی اروگوئه آمده است.

کارت تابعیت ( Carta de Ciudadanía ) اثبات این امر است که یک تبعه خارجی تابعیت قانونی اروگوئه است. دادگاه انتخابیه مسئولیت صدور سند را بر عهده دارد. برای ارسال درخواست ، متقاضیان باید به صورت حضوری از بخش شهروندی حقوقی ( Sección Ciudadanía Legal ) در مونته ویدئو ، در دفاتر انتخاباتی دپارتمان ( Oficinas Electorales Departgmentes ) در داخل کشور یا بخش Canelones ، یا دفاتر ثبت نام دائم ( Oficinas Inscribtoras Permanentes) بازدید کنند. ) واقع در شهرهای پاندو ، لاس پیدراس و سیوداد دو لا کاستا. برای به دست آوردن تابعیت قانونی ، عناصر زیر باید از طریق اسناد ذکر شده ایجاد شوند:

 

شناسنامه از کشور مبدا ، تأیید شده توسط کنسولگری اروگوئه در آن کشور ، توسط وزارت امور خارجه قانونی و در صورت لزوم توسط یک مترجم عمومی ترجمه شده است.

سند دیگری از کشور مبدا (گواهی ازدواج ، گذرنامه ، شناسنامه و غیره) که تابعیت متقاضی را تعیین می‌کند. این مجوز باید توسط کنسولگری اروگوئه در کشور مبدا تأیید شود ، توسط وزارت امور خارجه قانونی شده و در صورت لزوم توسط یک مترجم عمومی ترجمه شود.

سن (از طریق یکی از مدارک زیر):

شناسنامه که قبلاً ذکر شد

گذرنامه معتبر ، قانونی و ترجمه شده ، اگر ثابت شود که با گواهی نامه مطابقت دارد.

اسناد عمومی ملی با منابع خاص؛

گواهی دفتر اسناد رسمی که گواهی مورد نظر را بررسی کرده است ، در صورت همراهی با فتوکپی گواهی نامه معتبر و قانونی و ترجمه مربوط به آن ، در صورت لزوم.

گواهی پزشکی.

هویت: از طریق مستندات ارائه شده و اعلام دو شاهد بیش از 25 سال ، ثبت شده در ثبت احوال ملی ، و چه کسی ممکن است مأمور پلیس یا خدمت اعضای نظامی ، یا یک افسر انتخاباتی نباشد.

محل اقامت:

بدون خانواده مستقر: اسناد عمومی یا خصوصی که نشان می‌دهد متقاضی 5 سال گذشته در اروگوئه زندگی کرده است. این اسناد باید به وضوح مشخص کنند که ، برای دوره مورد نیاز ، اقامت همیشگی متقاضی در کشور بوده است.

با یک خانواده مستقر: اسناد دولتی یا خصوصی که نشان می‌دهد متقاضی سه سال گذشته در اروگوئه زندگی کرده است. این اسناد باید به وضوح مشخص کنند که ، برای دوره مورد نیاز ، اقامت همیشگی متقاضی در کشور بوده است.

مهاجرت از طریق تولد به اروگوئه

مهاجرت از طریق تولد به اروگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در اروگوئه ، تمایز بین تابعیت طبیعی و قانونی ، مشابه ایالات متحده ، وجود دارد.

 

شهروندان طبیعی 

هر شخصی که در اروگوئه متولد می‌شود ، از بدو تولد تابعیت طبیعی اروگوئه را بدست می‌آورد.

هر کودک یک شهروند اروگوئه یک شهروند اروگوئه، با این حال آنها فقط به عنوان یک طبقه بندی طبیعی شهروند اگر آنها در قلمرو جمهوری متولد شد.

شهروندان حقوقی 

قانونی شهروند کسی است که پس از تولد شهروندی به دست آمده است. در این حالت ، برای اطمینان از اینكه شخص اسپانیایی بلد باشد ، امتحان زبان ضروری است . می توان تابعیت اروگوئه را از سه طریق مختلف بدست آورد:

پس از سرمایه گذاری مبلغ زیادی در اروگوئه و یا سهم مهمی در علم ، هنر یا صنعت اروگوئه و پس از 3 سال اقامت در این کشور.

همسر یک شهروند اروگوئه حق اقامت در اروگوئه را دارد و پس از پنج سال اقامت ، امکان پذیرش تابعیت برای آنها امکان پذیر است.

با اعطای مجمع عمومی اروگوئه به شخصی که سهم قابل توجهی در اروگوئه داشته باشد یا شایستگی های بسیار خوبی داشته باشد.

شهروندان قانونی اروگوئه طبق قانون اساسی نمی توانند تابعیت اروگوئه را داشته باشند. تابعیت قبلی آنها باقی مانده است. در شناسنامه و گذرنامه اروگوئه ، ملیت اروگوئه نیست بلکه ملیت قبلی آنها است.

مهاجرت پناهندگی به اروگوئه

مهاجرت پناهندگی به اروگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تعداد کل برنامه های اولیه و مداوم مربوط به سال 2018 می باشد. لطفاً توجه داشته باشید که تعداد تصمیمات (پذیرش یا رد) لازم نیست با تعداد برنامه ها خلاصه شود ، زیرا ممکن است هنوز از سال های گذشته پرونده های باز وجود داشته باشد. همچنین آنها مجبور نیستند در همان سال تقویم بسته شوند. علاوه بر این ، در صورت ناپدید شدن متقاضی یا پس گرفتن درخواست ، مراحل پناهندگی نیز می تواند بسته شود.


اروگوئه یکی از کشورها است ، بلکه پناهندگان نه تنها مهاجرت می کنند. فقط در سال 2018 تعداد 57 درخواست پناهندگی وجود داشته است که برای سایر شهروندان از اروگوئه در کشورهای دیگر دریافت شده است. موفق ترین برنامه های کاربردی در ایالات متحده بوده است.

مهاجرت تحصیلی‌ به اروگوئه

مهاجرت تحصیلی‌ به اروگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


آموزش عمومی در اروگوئه ، از زمان کودکی تا سطح دانشگاه ، برای شهروندان این کشور کاملاً رایگان است. با این حال ، تنها یک دانشگاه دولتی در اروگوئه وجود دارد ، در کنار چهار دانشگاه خصوصی که هزینه آن را پرداخت می‌کنند. موضوعات محبوب برای تحصیل در اروگوئه شامل قانون ، پزشکی ، مهندسی ، اقتصاد و چندین علوم اجتماعی دیگر است.زبان اسپانیایی زبان اصلی در اروگوئه است ، بنابراین دانش خوب دانش زبان برای دانشجویان بین المللی که مایل به تحصیل در آنجا هستند ضروری است. طیف وسیعی از دوره های کوتاه مدت و فشرده و همچنین شهریه یک به یک ارائه می‌شود. چهار دانشگاه در اروگوئه در  رتبه بندی های دانشگاه QS آمریکای لاتین 2020 قرار دارند که همگی جزء 100 کشور برتر منطقه هستند. بالاترین رتبه است  دانشگاه دلا República (UdelaR) .

 

یک دانشگاه خصوصی مستقر در شهرستان از مونته ویدئو،  دانشگاه د مونته ویدئو  در رتبه بندی  دانشگاه های جهان QS Rankings® 2018  و 64   است همواره در میان دانشگاه های برتر در اروگوئه و دانشگاهی بنام در امریکا لاتین، با وجود تنها تبدیل شدن به طور قانونی به عنوان معتبر دانشگاه در سال 1997. با ارائه هفت بخش از جمله مدیریت ، اقتصاد ، حقوق ، علوم انسانی ، مهندسی و علوم زیست پزشکی ، این دانشگاه از دانشجویان بین المللی استقبال می‌کند و با دانشگاه های سراسر دنیا همکاری دارد. مؤسسات مشارکتی عبارتند از: Universidade de São Paulo ، برزیل ، دانشگاه اتاوا کانادا و دانشگاه La Trobe استرالیا.

مهاجرت کاری اروگوئه

مهاجرت کاری اروگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یروی کار اروگوئه بسیار ماهر و تحصیل کرده است. میزان سواد آماری این کشور ، 97 درصد ، بالاترین در آمریکای لاتین و قابل مقایسه با ایالات متحده است. شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد نژادپرستی و نابرابری جنسیتی است. سیاهپوستان این کشور 1.5 برابر بیکاری نسبت به جمعیت عمومی دارند و متوسط ​​حقوق آنها 20 درصد کمتر از همتایان سفیدپوست در همان مشاغل است. در حالی که زنان بر طبق قانون از برابری کامل برخوردار هستند ، در استخدام ، ارتقاء و دستمزدها با تبعیض روبرو هستند. یک مطالعه دولتی در سال 1999 نشان داد که زنان فقط 65 درصد از دستمزدی را که مردان در مشاغل مشابه دریافت میکنند را دریافت می کنند.

قانون اساسی در مورد اتحادیه ها در اروگوئه وجود دارد ، اگرچه کارگران حق اعتصاب و معامله جمعی دارند. حدود 15 درصد از نیروی کار اتحادیه ، به طور عمده کارگران در ساخت و ساز ، صنعت و بانکداری. عضویت اتحادیه در بخش دولتی تقریباً 80 درصد است ، اما نرخ برای شرکت های خصوصی 5 درصد است. همه کارمندان ، از جمله کارمندان دولت ، ممکن است به اتحادیه ها بپیوندند. در صورت تهدید برای رفاه عمومی ، دولت دارای قدرت قانونی برای پایان دادن به اعتصاب است. اگرچه ممکن است کارگران در مناطق آزاد تجاری کشور سازماندهی کنند ، اما اتحادیه هایی در این مناطق وجود ندارند. کارگران خارجی حقوق و حمایت های قانونی یکسان با اروگوئه ها دارند.

حداقل دستمزد این کشور معادل 93 دلار آمریکا در هر ماه است ، برای حمایت از یک خانواده کافی نیست ، اگرچه اکثریت قریب به اتفاق کارگران بیشتر از حداقل درآمد دارند. هفته کار استاندارد اروگوئه در صنعت 48 ساعت و در تجارت 44 ساعت است. در هر دو بخش ، کارگران باید حداقل استراحت 36 ساعته در هفته داشته باشند و برای ساعات اضافی که کار می‌کنند ، اضافه کار دریافت می‌کنند. کلیه کارگران حق دارند حداقل 20 روز مرخصی با حقوق در هر سال دریافت کنند. سن بازنشستگی ملی 60 سال است. به دلیل سیستم گسترده تأمین اجتماعی کشور ، کارفرمایان باید اروگوئهاتی بپردازند که معادل 50 درصد دستمزد هر کارگر باشد.

دولت کار اجباری و کار کودکان زیر 14 سال را ممنوع می‌کند. کودکان 16 ساله و بالاتر در صورت 9 سال آموزش اجباری می‌توانند کار کنند. بعضی از کودکان مدرسه را ترک می‌کنند و به صورت غیرقانونی در خیابان ها به عنوان فروشنده یا گدا کار می‌کنند. ملت در ازای بیرون راندن این کودکان در خیابان ها و بازگشت آنها به مدرسه ، برنامه ای را پرداخت کرده است که در ماه 83 دلار به والدین بپردازد. به منظور ترغیب کارفرمایان به استخدام جوانان بیشتر ، دولت کاهش اروگوئهات 12 تا 18 را ارائه می‌دهد


شایع ترین شغل در اروگوئه چیست؟

گوسفند و دامداری مهمترین فعالیت های کشاورزی است. بسیاری از ساکنان شهری کارهایی را در صنایع مربوط به فرآوری محصولات کشاورزی پیدا می‌کنند. این موارد از جمله کنسرو و صنعت چرم است. مشاغل مونته ویدئو به عنوان پیشخدمت ، رانندگان تاکسی و مغازه داران شغل ارائه می‌دهند .

 

آیا اروگوئه یک کشور توسعه یافته است؟

با کمال تعجب ، اروگوئه یکی از کشورهای توسعه یافته اقتصادی در آمریکای لاتین است. Montevideo به دلیل موقعیت مکانی مرکزی شهر ، درآمد درآمدی ، تاریخ غنی ، جمعیت پر جمعیت و فعالیت های فرهنگی کاملاً به کانون اروگوئه تبدیل شده است .

مهاجرت از طریق همراه به اروگوئه

مهاجرت از طریق همراه به اروگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

چگونه می توانم شهروند پاراگوئه شوم؟

خارجی ها می‌توانند در صورت برآورده شدن شرایط زیر ، تابعیت اروگوئه را بدست آورند، رسیدن به سن: حداقل پرونده سه سال در سرزمین ملی. ورزش در کشور برخی از حرفه ها ، تجارت ، علم ، هنر یا صنعت و رفتار خوب ، تعریف شده در قانون.

 

آیا اروگوئه یک کشور فقیر یا ثروتمند است؟

" پاراگوئه است کشور ثروتمند ، اما پر از ضعیف مردم، می گوید:" نام Eladio فلیچا، دبیر کل پارتیدو پاراگوئه Pyahura. وی گفت: "توزیع ثروت بسیار نابرابر است: 80 درصد از اراضی توسط 2.5 درصد از جمعیت و 161 نفر نیز 90 درصد از ثروت کشور ما را کنترل می‌کنند .

 

ویزای اروگوئه چقدر هزینه دارد؟

شهروندان آمریكا می‌توانند ویزا چند ورودی دریافت كنند كه می‌تواند تا 10 سال اعتبار داشته باشد و حداكثر 3 ماه (90 روز) در هر زمان بماند. هزینه ویزا برای شهروندان ایالات متحده 160،00 دلار است که به ترتیب پول یا چک صندوق پول که به کنسولگری عمومی پاراگوئه صادر شده است قابل پرداخت است .

 

آیا اروگوئه اجازه تابعیت دوگانه را می دهد؟

BY BIRTH: کودکی که در جمهوری اروگوئه متولد شده است ، فارغ از ملیت والدین. قانون اروگوئه از این امر به عنوان تابعیت "طبیعی" یاد می‌کند . ... CITIZENSHIP DUAL : شناسایی شده است. (

مهاجرت توریستی به اروگوئه

مهاجرت توریستی به اروگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کدام کشورها برای اروگوئه به ویزا احتیاج دارند؟

سیاست ویزا

آندورا

شناسه آرژانتین

ارمنستان

استرالیا.

باهاما

باربادوس

بلیز

بولیوی

و ...

 

چگونه ویزای اروگوئه دریافت کنم؟

شرایط ویزای تجاری ویزای اروگوئه

گذرنامه معتبر برای حداقل شش ماه از تاریخ خروج کشور خود و با یک صفحه ویزا خالی داشته باشید.

اثبات پروازهای رو به جلو و برگشت را داشته باشید.

تمام مدارک مورد نیاز برای مقصد بعدی را نگه دارید.

 

چه مدت می توانید بدون ویزا در اروگوئه بمانید؟

شما مجاز به گذراندن 90 روز بدون ویزا در کشور هستید . شما ، با این حال، نیاز به یک پاسپورت است که به مدت 90 روز معتبر پس از شما کشور را وارد کنید.

 

آیا اروگوئه برای گردشگران بی خطر است؟

اروگوئه بسیار ایمن است ، امن ترین کشور برای بازدید در کل آمریکای لاتین است ، و اگر قصد کاوش در فضاهای وسیع آمریکای جنوبی را دارید ، اروگوئه بهترین مکان برای شروع است.

مهاجرت شرایط خاص به اروگوئه

مهاجرت شرایط خاص به اروگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

افراد و شرکت ها می‌توانند بدون نیاز به رعایت پیش شرط ها ، مشاغل راه اندازی کنند ، مجوزهای ویژه‌ای را از دولت دریافت کنند یا یک همتای محلی داشته باشند. علاوه بر این ، هیچ تمایزی بین سرمایه های ملی و خارجی وجود ندارد و مشوق های تقویت سرمایه گذاری برای هر دو موجود است. سرمایه گذاران خارجی جذب ثبات سیاسی کشور ، فضای کسب و کار و نیروی کار ماهر می‌شوند. اروگوئه یک منطقه مرکزی با یک موقعیت استراتژیک برای دسترسی به بقیه منطقه است. همچنین ، اروگوئه به عنوان یکی از اعضای Mercosur و داشتن توافق نامه تجارت آزاد با سایر کشورهای آمریکای لاتین ، دسترسی به بازار بیش از 400 میلیون نفر را فراهم می‌کند و نشان دهنده جریان تجارت خارجی تقریبا 74٪ از کل آمریکای لاتین است. از دیگر نقاط قوت اروگوئه می‌توان به بالاترین میزان سواد آموزی در آمریکای لاتین (98٪ از جمعیت) و زیرساخت های مدرن اشاره کرد. با این حال ، همچنین برخی از چالش ها ، از جمله انعطاف پذیری محدود در تعیین دستمزدها ، اعمال سخت استخدام و اخراج ، جمعیت اندک و آسیب پذیری در برابر وضعیت اقتصادی همسایگانش وجود دارد. برخی از مهمترین پروژه های سرمایه گذاری خارجی و معاملات M&A که در چند سال گذشته در اروگوئه اتفاق افتاد ، بانک ها را درگیر کردند ، مانند خرید Crédit Uruguay Banco توسط BBVA ، تملک بانک ABN AMRO توسط Santander و خرید صندوق بازنشستگی اروگوئه Afinidad AFAP توسط Grupo Sura. ارزش ساخت حدود 3 میلیارد دلار ، ساخت کارخانه تولید خمیر کاغذ توسط گروه فنلاندی UPM بزرگترین سرمایه گذاری خصوصی است که تاکنون در این کشور انجام شده است. این باعث افزایش ورودی های مستقیم خارجی ، که برای چهار سال منفی بوده است ، اما باعث تحریک ساخت و ساز و اشتغال می‌شود. با این حال ، آرژانتین منبع اصلی FDI و جهانگردان است و تأثیر بحران آرژانتین همچنان باید احساس شود. ساخت کارخانه تولید خمیر کاغذ توسط گروه فنلاندی UPM بزرگترین سرمایه گذاری خصوصی است که تاکنون در این کشور انجام شده است. این باعث افزایش ورودی های مستقیم خارجی ، که برای چهار سال منفی بوده است ، اما باعث تحریک ساخت و ساز و اشتغال می شود.

شهرهای مهاجر پذیر اروگوئه

شهرهای مهاجر پذیر اروگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


95 درصد جمعیت چشمگیر اروگوئه در مناطق شهری یا اطراف آن زندگی می‌کنند و بیشتر این افراد در پایتخت مونته ویدئو زندگی می‌کنند . در ساحل جنوب شرقی واقع شده است و دورترین شهر جنوب در قاره آمریکا است و تقریبا نیمی از جمعیت این کشور تنها با جمعیت 1.3 میلیون نفر در این شهر زندگی می‌کنند. کیفیت زندگی در آنجا بسیار بالاست و یک مرکز فرهنگی پر جنب و جوش منطقه است. هیچ شهر دیگری به جمعیت Montevideo نزدیک نیست. دومین شهر بزرگ سالتو با 104011 نفر جمعیت است. سایر شهرهای قابل توجه با جمعیت کمی کمتر از 100000 شامل Ciudad de la Costa ، Paysandú و Las Piedras است.

 

 

نام

جمعیت 

 

مونته ویدئو

1،270،737

 

پرش

99،823

 

پیساندو

73،249

 

سنگها

69،682

 

ریورا

64،631

 

مالدونادو

55،478

 

تاکوارمبو

51،854

 

ملو

51،023

 

مرسدس

42،359

 

آرتیگاس

41،909

 

معادن

38،025

 

سان خوزه د مایو

36،529

 

دورازنو

33،926

 

فلوریدا

32،234

 

گل سفید

31،650

 

سی و سه

25653

 

روچا

25،515

 

سان کارلوس

24،938

 

پاندو

24،047

 

بنتوس فری

23،279

 

اخذ ویزای اروگوئه

اخذ ویزای اروگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ثبت شرکت در اروگوئه:


نقاط قوت

دارایی اصلی اروگوئه عبارتند از:

یک سیستم سیاسی دموکراتیک و پایدار

آموزش و سیستم های درمانی مؤثر

منابع کشاورزی فراوان

نیروی کار بسیار ماهر

ثبات اقتصادی. اروگوئه جزو اولین کشورهایی در آمریکای لاتین بود که به یک سطح مشخصی از ثبات و رفاه اقتصادی دست یافت و پیشرفت های نسبتاً بالایی در بخش صنعت داشت ، حفظ شد.

در سالهای اخیر ، اقتصاد اروگوئه از سناریوی بین المللی مطلوب برای صادرات تولید محصولات کشاورزی خود سود برده است.

این کشور دارای ذخایر ارزی مناسب است.

چشم انداز رشد مطلوب. اروگوئه از افزایش مصرف داخلی ، توسعه صادرات آن ، سطح بالای و متنوع بودن سرمایه گذاری های خود سود می‌برد.

روابط تجاری ممتاز با اعضای Mercosur ، اتحادیه اروپا و ایالات متحده که باعث ایجاد سطح FDI می‌شوند.

 

نقاط ضعف

نقاط ضعف اصلی کشور عبارتند از:

سطح بالایی از بدهی خارجی که در معرض نوسانات تجاری و شوکهای خارجی است.

سطح بالایی از تورم که مهار آن دشوار است

بدهی عمومی بالاتر از میانگین منطقه ای

آسیب پذیری در برابر وضعیت اقتصادی همسایگان و اعضای دیگر Mercosur ، به ویژه آرژانتین و برزیل ، نسبت به صادرات و پیوند بین بخش های اروگوئه آنها.

 

 

در اروگوئه ، سرمایه گذاران خارجی امکان توسعه هر نوع تجارت را دارند و همانند سرمایه گذاران محلی رفتار می‌کنند. دولت با ارائه معافیت اروگوئهاتی برای سرمایه گذاری ، سرمایه گذاری های خارجی را ترغیب می‌کند و این کشور همچنین یک آژانس ارتقاء سرمایه گذاری ، اروگوئه XXI ایجاد کرده است . همچنین ، در پایان سال 2017 ، رئیس جمهور وازكوز از سرمایه گذاری های قابل توجه (12 میلیارد یورو) در زیرساخت ها (حمل و نقل ، انرژی تجدید پذیر ، مسكن و ارتباطات) برای رشد اقتصادی و ایجاد شغل خبر داد.

 

اخذ اقامت اروگوئه

اخذ اقامت اروگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سهولت در انجام کار

اروگوئه همان رفتار با سرمایه گذاران را تضمین می‌کند و امکان فعالیت آزاد و بدون محدودیت در فعالیت‌های تجاری ، هم از نظر حرکت سرمایه و هم سود سهام و هم چنین ارز مبادله ای دارد. این کشور برای تأمین فضای کسب و کار مناسب بطور مداوم و بهترین امکانات برای سرمایه گذاران تلاش می‌کند. بنابراین ، اروگوئه اصلاحات متعددی را در جهت افزایش مادی و كارآیی و تسریع در فرایندهای دولتی از جمله ، اما محدود به برنامه روزانه شركت ، صورتحساب الكترونیكی ، امضای الکترونیك و تجارت بین الملل یك توقف انجام داده است. 

 

زیرساخت های مدرن

اروگوئه دارای زیرساخت بندر درجه یک در مونته ویدئو است که با تماس های بسیار خوبی با کشورهای همسایه به متراکم ترین شبکه جاده های سراسر قاره متصل است. همچنین دارای یک فرودگاه مدرن است که به عنوان یکی از بهترین فرودگاه های جهان معرفی شده است. بنادر و فرودگاه های اروگوئه می‌توانند تحت برنامه رایگان بندر / فرودگاه رایگان فعالیت کنند ، به موجب آن عملیات تدارکات ، حتی با فرآیندهای اضافه کردن ارزش و صادرات مجدد ، می‌تواند بدون پرداخت اروگوئهات انجام شود.

 

رهبر فناوری

اروگوئه دارای بیشترین نفوذ اینترنت و بیشترین سرعت بارگیری در منطقه است. اروگوئه مطابق با شاخص توسعه فناوری های اطلاعات و ارتباطات اتحادیه بین المللی ارتباطات در سال 2014 ، پیشرفته ترین کشور آمریکای لاتین است. این نیز با توجه به میزان نفوذ به اینترنت و توسط کاربران تلفن همراه نشان داده شده است ، جایی که کشور ما دارای موقعیت برجسته‌ای در منطقه است. 

 

در دسترس بودن استعداد

منابع انسانی در اروگوئه به دلیل ترکیبی از عوامل مختلف ، از جمله کیفیت بالای آموزش های پایه ، فنی و دانشگاهی ، انعطاف پذیری و سهولت کارگران اروگوئه برای سازگاری با فرآیندهای جدید تولید یا فناوری ، بسیار رقابتی هستند. نیروی کار اروگوئه افزایش مداوم توانایی خود در تسلط به سایر زبانها ، به ویژه انگلیسی را نشان داده است. 

اخذ پاسپورت اروگوئه

اخذ پاسپورت اروگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

احترام به محیط زیست

اروگوئه "اروگوئه طبیعی" را به عنوان برند کشور ، استراتژی موقعیت یابی شامل نشان دادن مصرف کنندگان مبنی بر تولید محصولات اروگوئه با سازگار با محیط زیست ، عنوان کرده است. این مسئولیت بزرگ کشور را در قبال مسائل زیست محیطی نشان می‌دهد و برای بسیاری از مصرف کنندگان ارزش افزوده ای دارد. 50٪ ماتریس انرژی جهانی و 90٪ ماتریس برقی در اروگوئه در سال 2015 از انرژی های تجدید پذیر حاصل می‌شود ، این کشور با بیشترین سهم از منابع تجدید پذیر در آمریکای لاتین است. از جمله موارد دیگر ، این ثبات جهانی و پایداری در تأمین انرژی و قبض های برقی را در دراز مدت تضمین می‌کند. 

 

کشوری برای زندگی 

Montevideo یک شهر صلح آمیز با 1.5 میلیون نفر جمعیت است که دقیقاً مانند Punta del Este با دسترسی به خدمات درمانی و آموزش درجه یک ، شرایط عالی زندگی را برای مدیران و خانواده های آنها فراهم می‌کند. روز به روز بیشتر خارجی های نیمکره شاروگوئه اروگوئه را به عنوان محل زندگی خود انتخاب می‌کنند. Montevideo بهترین کیفیت زندگی را در آمریکای لاتین ارائه می‌دهد. ساکنان ، چه در شغل و چه بازنشسته ، از آب و هوای مطبوع ، عدم وجود وقایع شدید ، افراد دوستانه و آرامش و آرامش بیشتر زندگی لذت می‌برند. 


براساس وب سایت وزارت امور خارجه ، این روال شخصی است و ممکن است با انجام قرار ملاقات در دفتر مرکزی وزارت امور خارجه ، در مونته ویدئو یا در دفتر کنسولی خارج از اروگوئه ، قبل از ورود به کشور انجام شود .

به گفته همین منبع ، اسناد ارائه شده برای چنین روشی به شرح زیر است: سند هویت متقاضی ، سند هویت اتباع خارجی اروگوئه و گواهی ازدواج متقاضی با شهروند اروگوئه. در وزارت امور خارجه ، متقاضی اظهار سوگندی از سوابق كیفری بین المللی تمیز را كه باید امضا كند (اظهارات اروگوئه) ارائه می‌دهد.

این پاسخ پس از تحقیق در مورد اطلاعات قابل دسترس عمومی که در حال حاضر در محدوده زمانی محدود در اختیار اداره تحقیقات قرار دارد تهیه شده است. این پاسخ به دلیل شایستگی هرگونه ادعای خاص برای حمایت از پناهندگان ، قطعی نیست. لطفا در زیر لیست منابعی که برای تحقیق در مورد این درخواست اطلاعات مشورت شده‌اند را پیدا کنید.

آخرین ویرایش: 2020-04-27 17:47:51 243