کشور یمن

کشور یمن در جنوب غربی آسیا قرار دارد و در جنوب شبه جزیره عربستان قرار دارد، پایتخت این کشور شهر زیبای صنعا است. تجربه سفر به یمن بسیار بی نظیر و ارزشمند است. این کشور در مجاورت عربستان سعودی و امارات قرار دارد و یک بهشت دیدنی محسوب می ­شود. این کشور اخیرا درگیر جنگ های داخلی و همینطور دیگری های قبیله ای بوده است اما در حال حاضر یکی از مناطق گردشگری و دیدنی بسیار زیبا محسوب می ­شود. وضعیت سفر و گردشگری و همینطور بهبود زیر ساخت های حمل و نقل در یمن بهتر از سال های گذشته اعلام شده­ است. محصولات صادراتی در کشور یمن در سال های اخیر تغییرات زیادی داشته است اینطور که شواهد نشان می ­دهد محصولات وارداتی به کشور یمن بیشتر در زمینه غذا و احشام زنده است. ماشین آلات و همینطور تجهیزات و مواد شیمیایی از دیگر محصولات مهم وارداتی به کشور یمن محسوب می ­شود.

کشور یمن در جنوب غربی آسیا قرار دارد و در جنوب شبه جزیره عربستان قرار دارد، پایتخت این کشور شهر زیبای صنعا است. تجربه سفر به یمن بسیار بی‌نظیر و ارزشمند است. این کشور در مجاورت عربستان سعودی و امارات قرار دارد و یک بهشت دیدنی محسوب می‌شود. این کشور اخیرا درگیر جنگ‌های داخلی و همینطور دیگری‌های قبیله‌ای بوده است اما در حال حاضر یکی از مناطق گردشگری و دیدنی بسیار زیبا محسوب می‌شود. وضعیت سفر و گردشگری و همینطور بهبود زیر ساخت‌های حمل و نقل در یمن بهتر از سال‌های گذشته اعلام شده است. محصولات صادراتی در کشور یمن در سال‌های اخیر تغییرات زیادی داشته است اینطور که شواهد نشان می‌دهد محصولات وارداتی به کشور یمن بیشتر در زمینه غذا و احشام زنده است. ماشین آلات و همینطور تجهیزات و مواد شیمیایی از دیگر محصولات مهم وارداتی به کشور یمن محسوب می‌شود.

اینطور که ارزیابی‌ها نشان می‌دهد وضعیت درآمدزایی در کشور یمن در سال ۲۰۱۹ در حدود ۱۲ درصد رشد داشته است. در اقتصاد کشور یمن آنچه بسیار مهم است وضعیت نرخ رشد تولید ناخالص داخلی سالانه است که رشد ۲۰.۰۰ درصدی داشته است. موازنه‌های تجاری در کشور یمن در حدود ۱۴ درصد بیشتر از قبل است و رشد در این زمینه قابل قبول ارزیابی شده است. وضعیت حساب جاری در کشور یمن در حدود ۱۳ درصد دیده می‌شود این در حالی است که وضعیت حساب جاری به تولید ناخالص در این کشور بیش از ۱۳ درصد رشد داشته است. سیستم صادرات و واردات در کشور یمن رشد ۷۴ درصدی داشته است و مشخص است که روال تجاری در کشور یمن به طور جدی دنبال می‌شود. در نظر داشته باشید که وضعیت گردش سرمایه در کشور یمن نیز به میزان ۱۷ درصد رشد داشته است. رتبه کشور یمن لاین دولتی به طور جدی دنبال شده است، سرعت اینترنت در این کشور رشد ۱۲ درصدی داشته است. وضعیت کشور یمن در زمینه آسانی کسب و کار با رشد ۱۸ درصدی همراه بوده است.

این کشور در شاخص رقابتی خود به رتبه بیش از ۱۴ درصدی رسیده است. شاخص فساد مالی در این کشور در حدود ۲۷ امتیاز دیده می‌شود. رتبه فساد مالی در این کشور نیز رشد ۱۷ درصدی داشته است وضعیت اقتصادی و تجاری در کشور یمن بر اساس شاخص‌های رقابتی بیش از ۲۹ درصد دیده می‌شود. نرخ مالیات شرکتی در کشور یمن در حدود ۳۵.۰۰ درصد دیده می‌شود این در حالی است که وضعیت نرخ مالیاتی در کشور یمن از سوی دولت مشخص می‌شود و ارزیابی‌ها نشان می‌دهد که به طور کلی داده‌های تاریخی در چند سال اخیر بهتر از قبل بوده است. نمودار و تقویم اقتصادی کشور یمن نشان داده است که وضعیت نرخ مالیات درآمد شخصی در کشور یمن در ابتدا ۱۵ درصد بوده است که امروز در وضعیت ۲۰ درصد دیده می‌شود. اینطور که مشخص است در کشور یمن وضعیت نرخ مالیات بر فروش در حدود ۲ الی ۵ درصد دیده می‌شود. ثبت شرکت در کشور یمن بیشتر در مسیر غذایی دیده می‌شود. قیمت دینار کشور یمن تغییر زیادی نداشته و در تغییر نرخ دینار کشور یمن فضای اقتصادی روز ارزیابی می‌شود.

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی یمن

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی یمن

کشاورزی بخش مهمی در اقتصاد کشور یمن است قهوه صادراتی از کشور یمن به کشورهای درگیر شهرت زیادی دارد و به طور کلی در منطقه‌ای به نام موکا کشت می‌شود. تولید محصولات غذایی در کشور یمن روز به روز بیشتر از قبل است به طوری که وضعیت اقتصادی کشور یمن به دست گرفته است. تولید و صادرات محصولات غذایی از کشور یمن به کشورهای دیگر بسیار دیده می‌شود. در این کشور نفت و گاز از محصولات صادراتی بسیار ارزشمند است. مشخص است که درآمد‌های اقتصادی کشور یمن روز به روز پیشرفت کرده است. این کشور در زمینه مالیاتی نیز به گردش اقتصادی خود کمک کرده است. وضعیت تولید ناخالص داخلی در کشور یمن بیش از ۵ میلیارد دلار اعلام شده است در این کشور بیش از ۶ میلیون نفر مشغول به کار هستند.

اینطور که مشخص است نرخ بیکاری در کشور یمن بالا است رویکرد اقتصادی کشور یمن در زمینه افزایش شغل رو به پیشرفت است. مشخص است که درآمدهای حاصل از کشت در کشور یمن در روز‌های اخیر بیشتر از سال‌های گذشته اعلام شده است. محصولات صادراتی در کشور یمن بیشتر در زمینه نفت خام، قهوه و ماهی خشک شده دیده می‌شود. محصولات صادراتی در کشور یمن در سال‌های اخیر تغییرات زیادی داشته است اینطور که شواهد نشان می‌دهد محصولات وارداتی به کشور یمن بیشتر در زمینه غذا و احشام زنده است. ماشین‌آلات و همینطور تجهیزات و مواد شیمیایی از دیگر محصولات مهم وارداتی به کشور یمن محسوب می‌شود. اینطور که ارزیابی‌ها نشان می‌دهد وضعیت درآمدزایی در کشور یمن در سال ۲۰۱۹ در حدود ۱۲ درصد رشد داشته است. در اقتصاد کشور یمن آنچه بسیار مهم است وضعیت نرخ رشد تولید ناخالص داخلی سالانه است که رشد ۲۰.۰۰ درصدی داشته است. این در حالی است که در سال‌های گذشته نرخ رشد در این کشور منفی ۲ درصد دیده شده است. وضعیت تولید ناخالص داخلی در کشور یمن نیز در حدود ۴۳.۲۳ درصد رشد داشته است. مشخص است که این کشور رویکردهای اقتصادی خوبی را مدنظر قرار داده و نتیجه خوبی را به ثبت رسانده است.

تشکیل سرمایه ثابت ناخالص در کشور یمن بیش از ۱۰ درصد رشد داشته است این در حالی است که رتبه تولید ناخالص داخلی سرانه در این کشور در حدود ۱۳ درصد رشد را به خود اختصاص داده است. وضعیت اقتصادی در کشور یمن بیشتر از ۵۹ درصد دیده می‌شود و در جدیدترین ارزیابی‌های صورت گرفته مشخص شده است که این کشور به طور دقیق در جدیدترین وضعیت خود پیشرفت داشته است.

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های یمن

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های یمن

موازنه‌های تجاری در کشور یمن در حدود ۱۴ درصد بیشتر از قبل است و رشد در این زمینه قابل قبول ارزیابی شده است. وضعیت حساب جاری در کشور یمن در حدود ۱۳ درصد دیده می‌شود این در حالی است که وضعیت حساب جاری به تولید ناخالص در این کشور بیش از ۱۳ درصد رشد داشته است. سیستم صادرات و واردات در کشور یمن رشد ۷۴ درصدی داشته است و مشخص است که روال تجاری در کشور یمن به طور جدی دنبال می‌شود. در نظر داشته باشید که وضعیت گردش سرمایه در کشور یمن نیز به میزان ۱۷ درصد رشد داشته است. وضعیت ذخایر طلا در کشور یمن در حدود ۱.۶۰ تن است (۴۶۸۸۰۰۰۰۰۰ دلار). شاخص تروریسم در این کشور بیش از ۸.۰۸ درصد دیده می‌شود. میزان سرمایه‌گذاری‌های مستقیم خارجی در این کشور نیز رشد ۱۵ درصدی را در نظر گرفته است. وضعیت تولید نفت خام کشور یمن بیش از ۱۱ درصد دیده می‌شود میزان ۴۶۶.۲۹ بی‌بی ال را به خود اختصاص داده است. حقیقت این است که رتبه اقتصادی کشور یمن خوب اعلام شده است و این کشور ساختار خوبی در مسیری تجاری دارد.

رتبه کشور یمن لاین دولتی به طور جدی دنبال شده است، سرعت اینترنت در این کشور رشد ۱۲ درصدی داشته است. وضعیت کشور یمن در زمینه آسانی کسب و کار با رشد ۱۸ درصدی همراه بوده است. این کشور در شاخص رقابتی خود به رتبه بیش از ۱۴ درصدی رسیده است. شاخص فساد مالی در این کشور در حدود ۲۷ امتیاز دیده می‌شود. رتبه فساد مالی در این کشور نیز رشد ۱۷ درصدی داشته است وضعیت اقتصادی و تجاری در کشور یمن بر اساس شاخص‌های رقابتی بیش از ۲۹ درصد دیده می‌شود. پیش بینی‌های اقتصادی نشان می‌دهد که این کشور وضعیت دولتی روتینی در پیش دارد.

رشد هزینه‌های مصرف‌کننده در کشور یمن بیش از ۳ درصد دیده می‌شود و مشخص است که به طور کلی زندگی در کشور یمن رویکردهای مشخصی را در پیش گرفته است. رتبه این کشور در زمینه ارتباطات نیز بیش از ۷۹ درصد بوده است. اینطور که شواهد نشان می‌دهد کشور یمن در زمینه رفاه اجتماعی رشد بیش از ۱۹ درصدی دارد. اینطور که مشخص است وضعیت تجاری در کشور یمن بیش از ۵۶ درصد رشد دیده می‌شود.

نوع حکومت و ساختار سیاسی یمن

نوع حکومت و ساختار سیاسی یمن

در کشور یمن رئیس جمهور، رئیس حکومت محسوب می‌شود که با رأی مردم برای دوره‌های ۷ساله انتخاب می‌شود. رئیس جمهور می‌بایست رئیس مملکت را انتخاب نماید. رئیس دولت اولی وزیر است و توسط رئیس جمهور مشخص می‌شود. مجلس سنا در این کشور دارای ۱۱۱ کرسی است و نمایندگان آن نیز توسط رئیس جمهور مشخص می‌شود. مجلس نمایندگان در یمن در حدود ۳۰۱ کرسی دارد و نمایندگان در این کشور توسط رأی مردم برای دوره‌های ۶ساله انتخاب می‌شوند. در نظر داشته باشید که ساختار سیاسی کشور یمن تغییری تا به امروز به صورت مکتوب نداشته است.

پایتخت و ۹ شهر بزرگ یمن

پایتخت و 9 شهر بزرگ یمن

صنعا یکی از شهرهای بسیار مهم در یمن است که در زمینه کاری بسیار رشد داشته است این شهر زیبا در زمینه گردشگری نیز در لیست شهرهای مهم کشور یمن قرار گرفته است. مشخص است که این شهر در سال های اخیر مورد بازسازی قرار گرفته و بسیار ارزشمند در نظر گرفته می ­شود. همینطور شهر عدن از دیگر شهرهای مهم در یمن است که توانسته در سال­های اخیر به نتیجه خوبی دست یابد، این شهر به طور جدی به رویکردهای اقتصادی خوبی رسیده است و مسیر تجاری برای آن باشد.

تعز از دیگر شهرهای یمن است که به صورت پایه‌ریزی پیش رفته است، تعز در لیست شهرهای دیدنی یمن قرار دارد و به طور کلی یکی از شهرهایی است که در سال های اخیر در زمینه دانشگاهی نیز فعال شده است. حدیده و همینطور ذمار از دسته شهرهایی است که به طور جدی پیشرفته و مشخص است که به طور جدی بسیار دقیق و ایده‌­آل پیشرفته است.

شهر حضرموت یکی از شهرهای تاریخی یمن محسوب می­ شود این شهر به طور کلی دارای رویکردهای اقتصادی مشخصی است و در سال های پیش روی سعی بر بازسازی بخش­‌های از بین رفته در شهر خواهد شد.

جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در یمن

جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در یمن

نرخ مالیات شرکتی در کشور یمن در حدود ۳۵.۰۰ درصد دیده می‌شود این در حالی است که وضعیت نرخ مالیاتی در کشور یمن از سوی دولت مشخص می‌شود و ارزیابی‌ها نشان می‌دهد که به طور کلی داده‌های تاریخی در چند سال اخیر بهتر از قبل بوده است. نمودار و تقویم اقتصادی کشور یمن نشان داده است که وضعیت نرخ مالیات درآمد شخصی در کشور یمن در ابتدا ۱۵ درصد بوده است که امروز در وضعیت ۲۰ درصد دیده می‌شود. اینطور که مشخص است در کشور یمن وضعیت نرخ مالیات بر فروش در حدود ۲ الی ۵ درصد دیده می‌شود. ثبت شرکت در کشور یمن بیشتر در مسیر غذایی دیده می‌شود و محصولات غذایی تولید شده از سوی کشور یمن به سایر کشورها صادر می‌شود. در نظر داشته باشید که کشور یمن سعی داشته که ارزش‌های فعلی ثبت شرکت را به رشد بیش از ۹۶ درصدی برساند که البته بررسی‌های جدید نشان می‌دهد کشور یمن می‌تواند ساختار روتین در مسیر ثبت شرکت به صورت اختصاص فراهم سازد. رشد جمعیت ایرانی در کشور یمن در حدود ۳۶ درصد است و بسیاری از ایرانیان در صدد هستند که در واردات محصولات و تجهیزات ماشینی در کشور یمن اقدام به ثبت شرکت داشته باشند مشخص است که وضعیت ثبت شرکت در این کشور در سال‌های اخیر بسیار ایده آل دیده می‌شود. نرخ مالیات بر فروش به طور جدی در سال ۲۰۲۰ افزایش خواهد داشت. دولت در زمینه افزایش نرخ مالیات شرکت تصمیم‌گیری نداشته است اما نرخ مالیات درآمد شخصی نیز می‌تواند رویکردهای کاهشی داشته باشد. مشخص است که ثبت شرکت در کشور یمن یکی از روش‌های بسیار عالی بوده و می‌تواند آینده اقتصادی خوبی فراهم سازد. برای ثبت شرکت در کشور یمن نیاز به سرمایه بالایی نبوده و افراد می‌توانند با در نظر گرفتن جدیدترین نرخ در زمینه ثبت شرکت ورود به بخش سرمایه‌گذاری در کشور یمن داشته باشند. حقیقت این است که داده‌های اقتصادی در کشور یمن بیش از سال‌های گذشته تغییر داشته است. رویکردها نشان می‌دهد در این کشور ثبت شرکت می‌تواند در چندین زمینه پیش برود.

عجایب یمن

عجایب یمن

آرامگاه باستانی صنعا

آرامگاه باستانی صنعا از بخش های دیدنی در سفر به یمن محسوب می ­شود که به شکل خاصی طراحی شده است. این آرامگاه در بخش جنوب غربی آسیا قرار دارد و به طور کلی قسمت شمال شرقی آفریقا را نیز در بر گرفته است. در این منطقه چندین مقبره باستانی دیده می­ شود. صدها موزه باستانی نیز در این بخش کشف شده است. به طور کلی این مقبره­‌ها یکی از قدیمی‌ترین نشانه‌های تاریخی هستند که در لیست سفر افراد قرار می ‌گیرد.

جزیره سوکوترا

جزیره سوکوترا خلیج عدن یکی از مناطق دیدنی در یمن محسوب می‌شود که در ۲۸۰ کیلومتری جنوب کشور یمن قرار دارد. به طور کلی در این جزیره درختان عجیب و غریب به صورت بطری شکل قرار گرفته است که در زمین‌های سنگی رشد کرده است و هیچ کس از این راز سر در نخواهد آورد. ساقه این درختان بزرگ است و به زمین که نزدیکتر می‌شود ضخیم‌تر خواهد بود. به طور کلی این منطقه برای پیاده‌روی یک گزینه بسیار خوب محسوب می‌شود. تپه‌های ساحلی بسیار سفید و کریستالی هستند و برای شنا، عکاسی و همینطور فعالیت‌های ورزشی گزینه بسیار خوبی محسوب می‌شود.

بندر مکلا

بندر مکلا یک بندر اصلی در یمن است که در وسط خط ساحلی جنوب این کشور قرار دارد. این بندر کاملاً شلوغ است و قایق‌های ماهیگیری کوچکی در آن دیده می‌شود همینطور قایق‌های بزرگی نیز در این بندر وجود دارد. به طور کلی بندر مکلا یکی از شگفت انگیزترین نقاط دیدنی در یمن محسوب می‌شود و اقامتگاه‌های متنوعی را در برگرفته است. در این بندر رستوران و امکانات دیدنی زیادی دیده می‌شود.

خلیج عدن

خلیج عدن در دریای عرب یمن قرار دارد و به دریای سرخ منتهی می ­شود. این مسیر بسیار عجیب است و از نظر تاریخی نیز رتبه زیادی دارد. به طور کلی بازدید از این بندر در غروب آفتاب بسیار دیدنی و خاص است.

شهرک آسمان خراش ­های گلی

شهرک آسمان خراش‌های گلی در یمن یکی از شهرهای عجیب است که بازدید از آن می‌تواند بسیار لذت بخش باشد. به طور کلی این شهر دارای فضای گلی و آجری است. این شهر زیبا یکی از قدیمی‌ترین شهرهای جهان محسوب می‌شود. سازه‌های عمودی و بلند در این شهرک نیز سبب خاص بودن آن می‌شود. اینطور که شواهد نشان می‌دهد این شهرک در سال‌های گذشته مورد بازدید قرار گرفته و بسیار زیبا و خاص است. در این شهرک خانه‌ها به صورت شبکه‌های مربعی و مستطیلی طراحی شده است، شهر در بستر رودخانه سنگی قرار دارد و به طور کلی یکی از شهرهای دیدنی و خاص محسوب می‌شود. این شهر برای استراحت و غذا بسیار جالب است و خرید ادویه در این شهرک یک فعالیت مهم و همیشگی محسوب می‌شود. این منطقه در سال‌های مختلف مورد بازدید ایرانیان قرار گرفته است.

خلاصه تاریخ یمن

خلاصه تاریخ یمن

یمن در سال‌های گذشته موقعیت خاصی داشته است. به طور کلی در آن دوران می‌توان یمن را یک کشور خوشبخت در نظر گرفت. اولین دولتی که در یمن برپا شد معینیان نام داشت که در حدود ۱۲۰۰ سال پیش از میلاد در این سرزمین حکومت داشته است. سطح بازرگانی این قوم وسعت زیادی داشته است از خلیج فارس تا کنار دریای مدیترانه به طور دقیق پیش رفته است. دولت بعدی در این کشور قتبان است، قتبان در هزاره اول پیش از میلاد تأسیس شده است و تا قرن دوم میلادی نیز ادامه داشته است. راه بازگردانی اقیانوس هند به دریای سرخ نیز در دوره‌های مشخص دنبال می‌شود. سبائیان در حدود ۹ قرن روی منطقه حکومت داشتند. این حکومت توسط حمیریان منقرض گشت. دولت حمیریان از سال ۵۱۵ پیش از میلاد تا سال ۵۳۱ به طول انجامید و توسط حبشیان منقرض شد.

در سال 1750 میلادی این سرزمین جز قلمرو دولت عثمانی درآمد و به استقلال رسید.

خلاصه ای از جغرافیای یمن

خلاصه ای از جغرافیای یمن

کشور یمن در جنوب غربی آسیا قرار دارد و در جنوب شبه جزیره عربستان قرار دارد، پایتخت این کشور شهر زیبای صنعا است. تجربه سفر به یمن بسیار بی نظیر و ارزشمند است. این کشور در مجاورت عربستان سعودی و امارات قرار دارد و یک بهشت دیدنی محسوب می­ شود. این کشور اخیرا درگیر جنگ­ های داخلی و همینطور درگیری ­های قبیله­ ای بوده است اما در حال حاضر یکی از مناطق گردشگری و دیدنی بسیار زیبا محسوب می ­شود. وضعیت سفر و گردشگری و همینطور بهبود زیر ساخت­ های حمل و نقل در یمن بهتر از سال ­های گذشته اعلام شده است. مردم این کشور خونگرم و مهربان هستند. به طور کلی در یمن خبری از فضای سرسبز و همینطور جانوری نیز دیده می ­شود. بیشتر ارتفاعات شمال و غرب کشور دارای آب و هوای معتدل است و باقی کشور نیز به صورت خشک و داغ دیده می ­شود. این کشور دارای مناطق کوهستانی خنک است. وضعیت امنیتی در یمن متوسط است اما سیستم بمب گذاری در این کشور کاهش یافته است. به طور کلی وضعیت بهداشت و درمان در یمن نیز بهتر از سال های گذشته اعلام شده است و مشخص است که دولت قصد به بهبود وضعیت معیشتی مردم یمن دارد. حقیقت این است که زندگی در کشور یمن همانند کشورهای اروپایی مدرن و با امکانات بالا دیده نمی ­شود اما بسیار مشخص است که زندگی در یمن رویکردهای اقتصادی مشخصی را در پیش گرفته و دولت سعی دارد که وضعیت زندگی و مسکن را به طور جدی بهبود بخشد.

مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری یمن

مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری یمن

اطلاعاتی در این زمینه دیده نمی شود اما اینطور که مشخص است مردم در یمن بیشتر در زمینه معماری و فضای تاریخی ورود داشته­اند. معماران در یمن روز به روز پیشرفت می کنند. این کشور تاریخ دانان بسیار قدرتمندی دارد و چهره­ های سیاسی یمن اغلب پنهان هستند اما در رویکرد سیاسی جهانی نقش مهمی ایفا کرده­ اند.

کشورها و مناطق وابسته یمن

کشورها و مناطق وابسته یمن

در سال ۱۹۴۳ انگلیس یمن را مورد تسلط خود قرار داده اما در سال ۱۹۶۷ این کشور استقلال پیدا نمود جمهوری یمن امروزی در سال ۱۹۹۰ در یمن برپا شد.

فرهنگ مردم یمن

فرهنگ مردم یمن

مردم یمن در میانگین سنی ۱۷ سال دیده می‌شود به طور کلی این کشور دارای جوانان زیادی است و امید به زندگی نیز در بین مردم یمن برای بانوان ۶۵ سال و برای آقایان در حدود ۶۱ سال دیده می‌شود. دین رسمی در یمن اسلام است و به طور کلی زبان کشور یمن نیز عربی اعلام شده است. در فرهنگ مردم یمن صحبت کردن به زبان عربی مقدس است و بسیار ارزشمند است. نیمی از مردم یمن با سواد هستند و رویکرد سواد و علم اندوزی در یمن بسیار بالا اعلام شده است ارزیابی‌ها نشان می‌دهد که وضعیت درآمدزایی در این کشور نیز بهتر از قبل است. فرهنگ شهرنشینی در یمن بسیار بالا است و مشخص است که دولت سعی دارد که فرهنگ زندگی سالم را در بین مردم یمن فراهم سازد.

پیشرفت در یمن

پیشرفت در یمن

پیشرفت کشور یمن بیشتر در بخش‌های مواد غذایی ارگانیک دیده می‌شود. در این کشور محصولات غذایی تولید شده اغلب در وضعیت ارگانیک به صادرات می‌رسد و خوشبختانه دولت کشور یمن سعی کرده مسیر صادرات سالم را باز نگه دارد. از طرفی سرویس‌های اقتصادی در کشور یمن در سال‌های اخیر تغییرات زیادی داشته است و این کشور در زمینه تجهیزات ماشینی نیز به رتبه خوبی رسیده است. تجهیزات ماشینی و همینطور اجزای ماشینی که در کشور یمن تولید می‌شود هر یک دارای کیفیت بالایی هستند مشخص است که رویکردهای اقتصادی در این کشور بهتر از سال‌های گذشته اعلام می‌شود. در کشور یمن وضعیت اقتصاد کلان به دو بخش تقسیم شده است اقتصاد کلان ساخت و ساز در کشور یمن به میزان ۱۱ درصد رشد داشته است و پیشرفت‌های روتینی در زمینه سازه‌های شهری نیز در یمن دیده می‌شود. حقیقت این است که دولت سرمایه‌گذاری‌های خود را مستقیم‌تر از سال‌های گذشته اعلام کرده و معتقد است که مسیر سرمایه‌گذاری در کشور یمن بیشتر از سال‌های گذشته دیده می‌شود. شایان ذکر است که کشور یمن یکی از بهترین کشورهایی است که توانسته رویکردهای ثابتی در زمینه حمل و نقل شهری مدنظر قرار دهد و خوشبختانه در این زمینه موفقیت زیادی نیز دیده می‌شود و حمل و نقل نیز از بخش‌های پیشرفته در کشور یمن محسوب می‌شود.

قوانین عمومی در یمن

قوانین عمومی در یمن

مردم یمن علاقه ای به استفاده از لباس­ های بدحجاب ندارند و این موضوع در خصوص حجاب کشور یمن تبدیل به یک قانون شده است.

در قوانین کشور یمن زندگی به صورت خاص دیده می شود و مشخص است که مسیر زندگی در این کشور با قناعت همراه است.

مردم کشور یمن هیچ علاقه ­ای به اسراف ندارند و این موضوع در همه شهرهای کشور یمن دیده می­ شود.

پرچم کشور یمن در تاریخ این کشور گره خورده است.دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره رایگان مهاجرت:021 43000 021
شما در حال تماس با GO2TR هستید ۰۲۱ ۴۳۰۰۰ ۰۲۱ برای برقراری تماس دکمه زیر را فشار دهید