x
مشاوره:021 43000 021

زندگی در استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - زندگی در کشور استرالیا - GO2TR

تابستان‌های کشور استرالیا به طور کلی دارای دمای کمتری است. زمستان‌های این کشور باران بیشتری به دنبال دارد. دسامبر یکی از گرم‌ترین ماه‌های سال محسوب می‌شود. جولای از ماه‌های بسیار سرد این کشور محسوب می‌شود.بخش‌های جنوبی کشور استرالیا عموماً ملایم و گرم هستند دمای هوا در این بخش‌ها بین 25 الی 30 درجه در نظر گرفته می‌شود. دمای هوای زمستان در این کشور بین 5 الی 10 درجه سانتی گراد است. رشته کوه تاسمانی یکی از مشهورترین رشته کوه‌های کشور استرالیا محسوب می‌شود که دارای آب و هوای کوهستانی است. امنیت مالی در زمینه مواد معدنی از جمله ان ، نیکل و مس بسیار دیده می‌شود. درآمدزایی در این کشور به طور دقیق و جدی پیش می‌رود.این کشور در زمینه آلومینیوم نیز به اقتصاد خوبی رسیده است.یک مدیر ارشد اجرایی در کشور استرالیا در صورتی که مدرک بیشتر از لیسانس داشته باشد 257 هزار دلار درآمد در سال دارد که رقم قابل قبولی است. یک مهندس برق در استرالیا 119000 دلار درآمد دارد این در حالی است که مهندس الکترونیک در این کشور درآمد 123000 دلاری خواهد داشت. مهندسان مکانیک که از جدیدترین متریال‌های تعمیراتی استفاده می‌کنند بیش از 140000 دلار درآمد دارند. مهندس عمران نیز در استرالیا 133000 دلار برای زمانی که تجربه کاری خوبی دارد دریافت خواهد نمود. در بخش مکانیک خودرو در کشور استرالیا دستمزد کمتری نسبت به مهندس عمران در نظر گرفته شده است به طوری که او بین 20 الی 25 دلار برای هر ساعت هزینه در نظر می‌گیرد. شایان ذکر است که هر رشته و شغل بر اساس شرایط مربوط به خود حقوق گذاری می‌شود و نرخ تعیین شده ثابت نخواهد بود. درآمد یک حسابدار با مدرک لیسانس در استرالیا 77 هزار در سال است و در این کشور 59 درصد بانوان و 41 آقایان در زمینه حسابداری فعالیت می‌کنند. بنابراین در بین رشته‌های مختلف حسابداری می‌تواند یک گزینه بسیار عالی محسوب شود.کاریابی در کشور استرالیا شاید در ابتدا سخت باشد شما می‌توانید از طریق سایت‌هایی که در این زمینه به کمکتان می‌آید استفاده نمایید سایت‌ها بر اساس تخصص و نوع رشته افراد دسته‌بند‌ی‌های را در نظر گرفته‌اند که می‌تواند به شما کمک نماید.

حداقل حقوق در استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - حداقل حقوق در استرالیا - go2TR

سترالیا برای هر ساعت کار یک کارگر ساده 17 دلار و 25 سنت در نظر گرفته شده است. دانستن زبان انگلیسی در این کشور سبب می‌شود که 21 درصد به حقوق فرد افزوده شود که رقم بسیار جالب است.

میانگین درآمد در استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - میانگین درآمد در استرالیا - go2TR

یک مهندس برق در کشور استرالیا 119000 دلار درآمد دارد این در حالی است که مهندس الکترونیک در این کشور درآمد 123000 دلاری خواهد داشت.

کار و کاریابی و اجازه کار و ویزای کاری در استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - کار و کاریابی و اجازه کار و ویزای کاری در استرالیا - go2TR

درآمد مشاغل مرتبط با نفت و گاز در کشور استرالیا میانگین حداقل 135 هزار دلار است. در صورتی که فرد بتواند مهارت خود را در زمینه انرژی نفت و گاز بیشتر کنترل نماید می‌تواند 172 هزار دلار درآمد داشته باشد

هزینه ها و صرفه جویی در هزینه ها در استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - هزینه ها و صرفه جویی در هزینه ها در استرالیا - go2TR

هزینه اصلی زندگی در استرالیا از جمله برق، وسیله گرمایشی آب و زباله برای آپارتمان 85 متر مربعی 192.57 دلار است. پرداخت تعرفه یک دقیقه مکالمه داخلی موبایل در این کشور 0.40 دلار در نظر گرفته می‌شود. اینترنت به میزان 10 مگابایت 70.82 دلار است.

قیمت برخی کالاهای اساسی در استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - قیمت برخی کالاهای اساسی در کشور استرالیا - go2TR

یک قرص نان سفید تازه ( 500 گرم)2.76 دلار

برنج ( سفید)، (1 کیلوگرم)2.96 دلار

اقتصاد در استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - اقتصاد در استرالیا - go2TR

استرالیا بزرگ‌ترین تولید کننده طلا در جهان است. این کشور در زمینه موادکانی نیز به رشد خوبی رسیده است.

امنیت مالی و اقتصادی در استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - امنیت مالی و اقتصادی در استرالیا - go2TR

نمایندگی‌های فروش از دیگر شغل‌های پردرآمد در کشور استرالیا محسوب می‌شود که میزان درآمد آن بر طبق تجربه کاری فرد تعیین می‌شود.

امنیت در استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - امنیت در استرالیا - go2TR

بانوان و کودکان تحت حفاظت دولت هستند.

مراحل و شرایط اخذ اقامت برای خود و همراه در استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - مراحل و شرایط اخذ اقامت برای خود و همراه در استرالیا - go2TR

ویزای کلاس 489 کشور استرالیا یک اقامت موقت ایالتی 4 ساله است این گزینه برای کسانی که از طریق تخصص نتوانستد به ویزا برسند یک ویزای امتیازی محسوب می‌شود.

ازدواج خارجی ها در استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - ازدواج خارجی ها در استرالیا - go2TR

طلاق در استرالیا به طور کلی نیاز به ارائه مدارک مهمی دارد و افراد باید به مدت حداقل یک سال به دور از هم زندگی کرده باشند.

اجاره خانه در استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - اجاره خانه در استرالیا - go2TR

اگر فرد بخواهد در خارج از مرکز یک آپارتمان سه خوابه اجاره نماید باید در حدود 1990.50 هزینه دریافت کند این در حالی است که هزینه همان آپارتمان در مرکز شهر 3073.04 دلار تعیین شده است.

خرید ملک در استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - خرید ملک در استرالیا - go2TR

در صورتی که بخواهید یک آپارتمان با شرایط متوسط به طوری که بیش از یک اتاق خواب و دو سرویس بهداشتی داشته باشد خریداری کنید باید برای هر متر مربع به میزان 8433.56 دلار هزینه در نظر بگیرید

ثبت شرکت در استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - ثبت شرکت در استرالیا - go2TR

برای دریافت اقامت دائم این کشور فرد باید ویزای 4 ساله اخذ نماید ( ویزای دو ساله اجاره اقامت دائم را به دنبال نخواهد داشت) فرد باید کمتر از 45 سال داشته باشد، شغل مورد نظر در کشور استرالیا باید به مدت حداقل سه سال در قالب یک شغل تعیین شده باشد و نیاز است که فرد بتواند در آموزش زبان انگلیسی این کشور حداقل نمره مورد نظر را کسب نماید.

انواع ویزا و انواع اقامت در استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - انواع ویزا و انواع اقامت در استرالیا - go2TR

ویزای کلاس 189 کشور استرالیا بهترین نوع ورود به این کشور محسوب می‌شود و فرد از همان ابتدا می‌تواند اقامت دائم این کشور را اخذ نماید. شما برای اخذ این ویزا باید 60 امتیاز داشته باشید.

بیمه و تسهیلات درمانی برای افراد مقیم استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - بیمه و تسهیلات درمانی برای افراد مقیم استرالیا - go2TR

کشور استرالیا دو برنامه برای بیمه مردم در نظر گرفته است که سبب کاهش هزینه‌های درمان می‌شود. بیمه درمانی مدیکر و طرح حمایت دارویی .

خدمات بانکی و مالی در استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - خدمات بانکی و مالی در استرالیا - GO2TR

یکی از مهمترین و اولین گزینه‌ای که برای سفر به کشور استرالیا نیاز دارید افتتاح حساب جدید است. این کار سبب می‌شود که پس‌انداز وجوه نقدی شما به صورت شبانه روزی در نظر گرفته شود. شما بانکداری آنلاین و پرداخت در محل خرید خواهید داشت و به طور کلی روال کاری شما آسان‌تر می‌شود.

ویزای مشترک و سهولت رفت و آمد به کشورهای دیگر در استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - ویزای مشترک و سهولت رفت و آمد به کشورهای دیگر در استرالیا - GO2TR

خرید خانه در کشور استرالیا می‌تواند در اخذ ویزا به شما کمک نماید به طوری که سبب می‌شود شرایط زندگی در استرالیا نیز بهبود یابد.

تشابهات فرهنگی استرالیا با ایران

موسسه اعزام دانشجو - تشابهات فرهنگی استرالیا با ایران - GO2TR

آب و هوای کشور استرالیا مانند ایران است. در این کشور فضای سبز زیادی وجود دارد و یک فضای بسیار چشم نواز دیده می‌شود. مردم این کشور از نظر رنگ پوست نیز مشابه با ایرانیان هستند.

اعیاد و تعطیلات رسمی در استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - اعیاد و تعطیلات رسمی در استرالیا - GO2TR

 فوریه در کشور استرالیا روز ولنتاین و یا روز عشاق است. در این روز زوج‌های جوان به هم هدیه و شکلات می‌دهند. مرد و زن سعی می‌کنند با هم خاطرات خوبی داشته باشند و یک روز بسیار عاطفی محسوب می‌شود.

دین در استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - دین در استرالیا - GO2TR

طبق آخرین آماری که به دست ما رسیده است 25 درصد از مردم این کشور دین مسیحیت کلیسای کاتولیک هستند، به میزان 17 درصد مسیحیت کلیسای انگلیس هستند.

تفریح در استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - تفریح در استرالیا - GO2TR

آب تنی کردن از دیگر تفریحات رایگان در کشور استرالیا محسوب می‌شود. در شهر سیدنی استخرهای روباز زیادی دیده می‌شود که به شما اجازه یک شنای کلاسیک را می‌دهد. استخر برونته بث یکی از استخرهای رایگان در کشور استرالیا که بهترین شرایط را برای شما فراهم ساخته است.

حمل و نقل درون شهری و هزینه های آن در استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - حمل و نقل درون شهری و هزینه های آن در استرالیا - go2tr

تاکسی در کشور استرالیا از 4 دلار آغاز می‌شود البته این نرخ در وضعیت حداقل قرار دارد و عموماً از این تعرفه بیشتر است به ازای هر یک کیلومتر تاکسی از شما 2.15 دلار هزینه در دریافت می‌کند این در حالی است که تعرفه انتظار یک ساعت تاکسی 50 دلار در نظر گرفته شده است

فرهنگ استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - فرهنگ استرالیا - GO2TR

ارگان‌های مذهبی در کشور استرالیا هنوز هم نقش پررنگی دارد. کلیساهای این کشور نقش کلید در آموزش و سلامت دارند و به طور کلی خدمات رفاهی در این کشور رشد خوبی داشته است

هنر استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - هنر استرالیا - GO2TR

امروزه به سراغ هر سالن ارکستر بروید شاهد یک شرکت رادیویی استرالیای هستند. ستارگان بزرگ در زمینه موسیقی مربوط به کشور استرالیا هستند.

ورزش در استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - ورزش در استرالیا - GO2TR

اولین ورزش بسیار پر طرفدار در کشور استرالیا فوتبال قانونی کشور استرالیا است. شهر ملبورن در این روال توانسته رتبه خوبی را برای خود فراهم سازد.

خرافات در استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - خرافات در استرالیا - GO2TR

مردم کشور استرالیا معتقد هستند که اگر یک گربه بر روی یک تخته در یک کشتی نشسته باشد برای آن‌ها خوش شانسی دارد. در صورتی که عکس سه نفر در این کشور گرفته شود نفر وسط زودتر میمیرد به این ترتیب عکس‌های سه نفره در کشور استرالیا بسیار کم دیده می‌شود

شایعات در مورد استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - شایعات در مورد استرالیا - GO2TR

شایعه‌سازی در زمینه فوتبال در کشور استرالیا بسیار دیده می‌شود اما این کشور به طور کلی به رتبه خوبی در زمینه فوتبال رسیده است و توانسته به موفقیت برسد.

موارد ممنوعه در استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - موارد ممنوعه در استرالیا - GO2TR

شما اجازه فخر فروشی در کشور استرالیا را ندارید به طوری که اگر در محل کار فخرفروشی نمایید قطعاً از کار بیکار خواهید شد مردم این کشور از بالانشینی بسیار بیزار هستند

خطرات احتمالی برای افراد مقیم استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - خطرات احتمالی برای افراد مقیم کشور استرالیا - GO2TR

در کشور استرالیا مراقبت خطراتی ناشی از آزبست‌ها باشید. آزبست‌ها یک وسیله متحرک بین زمین و هوا هستند و احتمال اینکه به شما آسیب برسانند را دارند پس بهتر است حواسمان جمع باشد

تشابهات قوانین استرالیا با ایران

موسسه اعزام دانشجو - تشابهات قوانین استرالیا با ایران - GO2TR

مردم این کشور از ایرانیان شادتر و رک‌تر هستند. اما احساسات مردم ایران بیشتر از مردم کشور استرالیا است.

گواهینامه و خرید ماشین در استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - گواهینامه و خرید ماشین در استرالیا - GO2TR

در صورتی که شما دارای گواهینامه رانندگی خارج از کشور هستید در صورتی که بخواهید در این کشور رانندگی نمایید باید در طی سه ماه اولیه ورود به کشور استرالیا برای این کار اقدام نمایید.

سفارت‌ها و کنسولگری های ایران در استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - سفارت‌ها و کنسولگری های ایران در استرالیا - GO2TR

کنسولگری ایران در کشور استرالیا در شهر کانبرا قرار دارد. ساعات کاری روزهای سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه از ساعت 9 الی 14 است.

نوع پوشش مردم استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - نوع پوشش مردم استرالیا - GO2TR

در کشور استرالیا حجاب آزاد است. مردم این کشور در جشن‌ها بسیار شیک هستند و سعی می‌کنند بهترین لباس خود را بپوشند

جغرافیا و شرایط آب و هوایی استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - جغرافیا و شرایط آب و هوایی استرالیا - GO2TR

کشور استرالیا یک کشور بسیار پهناور است و دارای اقلیم‌های آب و هوایی بسیار متنوعی است. عموماً بخش‌های شمالی این کشور تحت تأثیر آب و هوای گرمسیری هستند.

غذاهای استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - غذاهای استرالیا - GO2TR

پاولولا یک دسر بسیار خوش طعم در کشور استرالیا است که از سفیده تخم مرغ و آرد به دست می‌آید. بر روی این درس از انواع میوه‌های ترش و شیرین استفاده می‌شود. برخی از افراد تمشک را نیز داخل این دسر در نظر می‌گیرند و طعم آن را بسیار دل انگیز می‌کند.