استرالیا

اطلاعات کلی درباره استرالیا

کشور استرالیا در قاره استرالیا قرار دارد و پایتخت این کشور کانبرا است. بزرگ‌ترین شهر این کشور سیدنی است. کشور استرالیا هیچ مرز خاکی با سایر کشورها ندارد و دور تا دور این کشور اقیانوس‌های زیادی دیده می‌شود. کانبرا پایتخت کشور استرالیا محسوب می‌شود و البته بزرگترین شهر غیر بندری این کشور است.کشور استرالیا در زمینه کشاورزی رتبه اول در جهان را دارد این کشور دارای فضای بسیار مدرن در زمین کاشت و کشاورزی است به طور یکه محصولات کشاورزی کشور استرالیا در زمینه صادرات نیز بسیار با کیفیت اعلام شده است. حکومت در این کشور پادشاهی مشروطه است.جزیره استرالیا در 50 سال پیش یک زیستگاه بسیار دیدنی محسوب شده است. به طوری که موج‌های پی در پی مهاجران به این کشور از سمت جنوب شرقی آسیا دیده شده است. هدیه دادن در کشور استرالیا بسیار مرسوم است به طوری که برای ورود به خانه یک شخص در کشور استرالیا چه خوب است گل یا شکلات به همراه داشته باشید.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: Australia عربی: أستراليا
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: نخست وزیر/ پادشاهی مشروطه
 • زبان های رایج: گویش‌های محلی
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: دلار استرالیا
 • پیش شماره تلفن: 0061
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 161
 • پایتخت: کانبرا
 • زبان های رسمی: انگلیسی
 • جمعیت: 26 میلیون نفر در سال 2017
 • منطقه زمانی: GMT +10 . UTC+8;+9.5;+10
 • دامنه اینترنتی: au.
 • رتبه تولید ناخالص: 460827.00 دلار استرالیا در سال 2018

سفر به استرالیا

سفر به استرالیا، سفری به کوچک‌ترین قاره و بزرگ‌ترین جزیره جهان است. استرالیا کشوری جدید است که جمعیت، و فرصت‌های اقتصادی به سرعت در آن در حال رشد هستند.دین اصلی در استرالیا، مسیحیت است که حدود 52٪ جمعیت این کشور مسیحی هستند. درصد از مردم  استرالیا، فقط به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند، به غیر از انگلیسی، ماندارین زبان غالبی است که مردم در خانه با آن صحبت می­‌کنند. این کشور به خاطر اپرای سیدنی، صخره­های دریایی بزرگ، و بیابان وسیع غیر مسکونی در مرکز کشور، شناخته می‌شود و انواع حیوانات منحصر به فرد مانند کانگورو، کوآلا و پلاتیپوس را در خود دارد. این کشور توسط اقیانوس هند و اقیانوس آرام احاطه شده است.جمعیت کانبرا حدود چهارصد هزار نفر است، و بزرگ‌ترین شهر استرالیا محسوب می‌­شود.سیدنی، بریزبن، ملبورن، پرت، سبک زندگی اجتماعی اروپا و شمال امریکا را دارند و انواع خدمات، رفاه و سرگرمی را به گردشگران استرالیا این سرزمین رویاها ارائه می‌دهند.

سفر به استرالیا

زندگی در استرالیا

تابستان‌های کشور استرالیا به طور کلی دارای دمای کمتری است. زمستان‌های این کشور باران بیشتری به دنبال دارد. دسامبر یکی از گرم‌ترین ماه‌های سال محسوب می‌شود.دمای هوا در این بخش‌ها بین 25 الی 30 درجه در نظر گرفته می‌شود. . رشته کوه تاسمانی یکی از مشهورترین رشته کوه‌های کشور استرالیا محسوب می‌شود که دارای آب و هوای کوهستانی است. مهندسان مکانیک که از جدیدترین متریال‌های تعمیراتی استفاده می‌کنند بیش از 140000 دلار درآمد دارند. شایان ذکر است که هر رشته و شغل بر اساس شرایط مربوط به خود حقوق گذاری می‌شود و نرخ تعیین شده ثابت نخواهد بود. مهندس عمران نیز در استرالیا 133000 دلار برای زمانی که تجربه کاری خوبی دارد دریافت خواهد نمود. درآمد یک حسابدار با مدرک لیسانس در استرالیا 77 هزار در سال است و در این کشور 59 درصد بانوان و 41 آقایان در زمینه حسابداری فعالیت می‌کنند. امنیت مالی در زمینه مواد معدنی از جمله ان ، نیکل و مس بسیار دیده می‌شود. درآمدزایی در این کشور به طور دقیق و جدی پیش می‌رود.

زندگی در استرالیا

مهاجرت به استرالیا

کانبرا پایتخت کشور استرالیا است و یکی از بزرگترین شهرهای غیر بندری محسوب می‌شود. این شهر دارای فضای اداری و تحصیلی بسیار قدرتمند است و یکی از شهرهای مهاجر پذیر در این کشور محسوب می‌شود. در نظر داشته باشید که هزینه زندگی در این شهر گران است.در 50 سال گذشته تا به امروز طرح‌ها و روش‌های مختلفی برای این گزینه در نظر گرفته شده است. آمار مهاجرانی که مهاجرت به استرالیا را برای تحصیل در رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی انتخاب می‌کنند روز به روز در حال افزایش است و این موضوع به دلیل فضای آزمایشگاهی بسیار گسترده‌ای است که در دانشگاه‌های کشور استرالیا دیده می‌شود.ویزای بیزینس موقت از دیگر ویزای کوتاه مدت برای مهاجرت به استرالیا محسوب می‌شود این ویزا تنها یک بار صادر شده و عموماً یک ماه معتبر است از این نوع ویزا برای شرکت در سمینارها و کنفرانس‌ها استفاده می‌شود.هزینه اقامت در استرالیا بستگی به شرایط مهاجرت به استرالیا دارد. هر یک از روش‌های اقامت دائم برای مهاجرت به استرالیا می‌تواند با ویزای همراه پیش برود. 

مهاجرت به استرالیا

تحصیل در استرالیا

استرالیا یکی از کشورهایی است که به دلیل سطح علمی بالای دانشگاه‌ها، آب و هوای خوب، سطح زندگی مناسب و فرصت‌های شغلی بسیار مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته است. به همین دلیل اخذ پذیرش و تحصیل در استرالیا بسیار رقابتی است.کیفیت دانشگاه‌ها و سطح علمی آن‌ها، شرایط زندگی در کشور مقصد، هزینه‌های تحصیلی و زندگی، کمک هزینه‌ها و بورسیه‌ها، امنیت، شرایط کار دانشجویی و... از مهمترین عواملی هستند که برای انتخاب مقصد تحصیلی باید به آن‌ها توجه کرد.پایتخت استرالیا شهر کانبرا است.تحصیل در استرالیا علاوه بر این که از شما یک متخصص حرفه‌ای خواهد ساخت، فرصت زندگی در کشوری زیبا و توریستی را برای شما فراهم خواهد کرد.شما باید پیش از سفر به هر کشور درباره جوانب مختلف اطلاعات جامعی به دست آورید. در این مقاله ما اطلاعات مورد نیاز شما درباره تحصیل در استرالیا را ارائه داده‌ایم. تحصیل در استرالیا علاوه بر این که از شما یک متخصص حرفه‌ای خواهد ساخت، فرصت زندگی در کشوری زیبا و توریستی را برای شما فراهم خواهد کرد.

تحصیل در استرالیا

ویزای کاری تو کدوم کشور میشه گرفت‌ ؟کدوم کشور بهتره‌ ؟

2019-04-03 03:48:54

سلام دوست عزیز: بهتر است که شما یک مقطع تحصیلی رو در کشور مورد نظرتون بگذرونید و پس از آن درخواست ویزای کار دهید. برای اطلاعات بیشتر با شماره های:02195119493/09981082046 تماس بگیرید. قدردان شما تیم GO2TR.

2019-08-13 23:43:47