x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

استرالیا

جزیره استرالیا در 50 سال پیش یک زیستگاه بسیار دیدنی محسوب شده است. به طوری که موج‌های پی در پی مهاجران به این کشور از سمت جنوب شرقی آسیا دیده شده است. زمانی که سطح آب دریاها بالا رفت پس از آخرین عصر یخبندان، این کشور تا حد زیادی از سایر دنیا جدا شد. در این کشور در زمان‌های قبل طبیعت و زمین و فرهنگ‌های گوناگون دیده شده است. مردم کشور استرالیا خیلی رسمی نیستند، در این کشور احوالپرسی در وضعیت مستقیم و معمولی صورت می‌گیرد، دست دادن بسیار رایج بوده و افراد همدیگر را به اسم کوچک صدا می‌زنند البته در صورتی که کمی بیشتر با هم صمیمی باشند. هدیه دادن در کشور استرالیا بسیار مرسوم است به طوری که برای ورود به خانه یک شخص در کشور استرالیا چه خوب است گل یا شکلات به همراه داشته باشید.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: Australia عربی: أستراليا
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: نخست وزیر/ پادشاهی مشروطه
 • زبان های رایج: گویش‌های محلی
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: دلار استرالیا
 • پیش شماره تلفن: 0061
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 161
 • پایتخت: کانبرا
 • زبان های رسمی: انگلیسی
 • جمعیت: 26 میلیون نفر در سال 2017
 • منطقه زمانی: GMT +10 . UTC+8;+9.5;+10
 • دامنه اینترنتی: .au
 • رتبه تولید ناخالص: 460827.00 دلار استرالیا در سال 2018

سفر به استرالیا

سفر به استرالیا از دیرباز سرزمین رویاها بوده­ است از آن زمان که در افسانه‌های مقدس بومی، ارواح بزرگ صخره‌های مرجانی، جنگل‌های بارانی و بیابان‌های قرمز سوخته آن در داستان­­‌ها توصیف می‌­شده تا مسافران امروزه که استرالیا را به عنوان مقصد رویاهای خود توصیف می‌کنند.

سفر به استرالیا

زندگی در استرالیا

تابستان‌های کشور استرالیا به طور کلی دارای دمای کمتری است. زمستان‌های این کشور باران بیشتری به دنبال دارد. دسامبر یکی از گرم‌ترین ماه‌های سال محسوب می‌شود.دمای هوا در این بخش‌ها بین 25 الی 30 درجه در نظر گرفته می‌شود. . رشته کوه تاسمانی یکی از مشهورترین رشته کوه‌های کشور استرالیا محسوب می‌شود که دارای آب و هوای کوهستانی است. مهندسان مکانیک که از جدیدترین متریال‌های تعمیراتی استفاده می‌کنند بیش از 140000 دلار درآمد دارند. شایان ذکر است که هر رشته و شغل بر اساس شرایط مربوط به خود حقوق گذاری می‌شود و نرخ تعیین شده ثابت نخواهد بود. مهندس عمران نیز در استرالیا 133000 دلار برای زمانی که تجربه کاری خوبی دارد دریافت خواهد نمود. درآمد یک حسابدار با مدرک لیسانس در استرالیا 77 هزار در سال است و در این کشور 59 درصد بانوان و 41 آقایان در زمینه حسابداری فعالیت می‌کنند. امنیت مالی در زمینه مواد معدنی از جمله ان ، نیکل و مس بسیار دیده می‌شود. درآمدزایی در این کشور به طور دقیق و جدی پیش می‌رود.

زندگی در استرالیا

مهاجرت به استرالیا

شاید شما هم جز آن دسته از افرادی باشید که تصمیم به مهاجرت گرفته‌اند؛ اگر به کشور استرالیا به عنوان مقصدی برای مهاجرت فکر کرده‌اید، لازم است متناسب با هدفتان این کشور را مورد بررسی قرار دهید. ما در این مقاله سعی کرده‌ایم مختصری از شرایط لازم و مسیر‌های مختلف مهاجرت به استرالیا را در اختیار شما قرار دهیم.

مهاجرت به استرالیا

تحصیل در استرالیا

در این مقاله قصد داریم تحصیل در استرالیا را مورد بررسی قرار دهیم. شما چه ملاک‌هایی برای انتخاب کشور مقصد خود در نظر گرفته‌اید؟ کیفیت دانشگاه‌ها و سطح علمی آن‌ها، شرایط زندگی در کشور مقصد، هزینه‌های تحصیلی و زندگی، کمک هزینه‌ها و بورسیه‌ها، امنیت، شرایط کار دانشجویی و... از مهمترین عواملی هستند که برای انتخاب مقصد تحصیلی باید به آن‌ها توجه کرد. شما باید پیش از سفر به هر کشور درباره جوانب مختلف اطلاعات جامعی به دست آورید. در این مقاله ما اطلاعات مورد نیاز شما درباره تحصیل در استرالیا را ارائه داده‌ایم. البته نکته‌ای که وجود دارد این است که توضیحات در این متن کلی هستند و در برخی از قسمت‌ها لازم است شما به صورت انحصاری درباره دانشگاه یا رشته‌ی تحصیلی خود تحقیق و بررسی انجام دهید.

اعزام دانشجو به استرالیا در سالهای اخیر به عنوان هدف بسیاری از دانشجویان بین المللی بوده است. همان طور که می دانید سالانه بیش از 60000 هزار دانشجو از کشورهای دنیا خواهان تحصیل در این کشور هستند برخی از دلایل انتخاب این گزینه کیفیت و اعتبار بالای دانشگاه ها و محیط امن و شهرهای فوق العاده ی این کشور است.

تحصیل در استرالیا

پیشنهادها

مشاهده همه پیشنهادها

ویزای کاری تو کدوم کشور میشه گرفت‌ ؟کدوم کشور بهتره‌ ؟

2019-04-03 12:48:54

سلام هزینه رشته پزشکی همراه با خوابگاه وخوردخوراک چقدر میشه. ممنون

2019-08-18 23:14:39

کدام کشور بدون ویزا مجوز جهت زندگی وکار را دارد

2020-01-29 15:13:02

بله.به نظر خودم،طرح و ایده ی صنعتی ام که قابلیّت اجرایی و عملیّاتی شدن را دارد،خودش به تنهایی،ارزش چند میلیون دلاری دارد.طرح و ایده ی اختراعی،که فی الواقع در بطن آن،چندین اختراع نهفته است.نام طرحم را بیسوخت گذاشته ام و به جرا'ت میتوانم بگویم،بیسوخت حاصل دهها سال تلاش،کوشش و تفکّر پیرامون آن است.

2020-04-13 08:52:27