x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

مهاجرت به جمهوری دومینیکن

شما برای اخذ پاسپورت جمهوری دومینیکن نیاز به گواهی عدم سوء پیشینه دارید که البته نیاز است از طریق پلیس fbi ارزیابی شده باشد و مشخص شود هیچ سابقه کیفری ندارید مشخص است که این رویکرد باید برای 5 سال اخیر باشد و در نهایت از طریق محل اقامت شما نیز بررسی‌های لازم صورت می‌گیرد. در صورتی که در مدت سی روز در این کشور یا بیشتر زندگی کرده‌اید در طول دوره اقامت خود پیش از درخواست شهروندی نیاز است که تقاضای 16 سال خود را داشته باشید تا پاسپورت شما اعتبار تحت هر شرایط برای بیش از 15 سال داشته باشد. افراد باید 9 قطعه عکس در اندازه پاسپورتی داشته باشند نیاز است که 6 قطعه عکس به صورت تمام رخ و 3 قطعه عکس به صورت نیم رخ راست گرفته شود و در صورتی که فرد کمتر از 16 سال سن دارد باید 5 قطعه عکس در اندازه پاسپورتی به طوریکه 3 قطعه تمام رخ و 2 قطعه نیم رخ راست است ارزیابی شود. جمهوری دومینیکن در طول دوره طولانی در لاین صادرات شناسایی شده است به طوریکه در سال 2019 این کشور بخش خدمات خود را در لاین ساخت و ساز و گردشگری و مناطق آزاد تجاری به بزرگترین کارفرما تبدیل کرد مشخص است که نیمی از صادرات در این کشور درصد بالاتری دارد و البته که درصد تولید ناخالص داخلی نیز در این کشور رشد داشته است. رکورد اقتصادی در این کشور بر اساس موقعیت کارآفرینی ارزیابی می‌شود و سیاست‌های کلانی را بررسی کرده است. بسته‌های صلاحیت مالیاتی در این کشور خود یک شاخص ورود به بازار محسوب می‌شود و شخص باید این بسته ها را بررسی کرده باشد مشخص است که رویکرد سرمایه گذاری در این کشور بر اساس موقعیت اقتصادی بررسی می‌شود. برای اخذ ویزای ازدواج جمهوری دومینیکن به اولین چیزی که توجه می‌شود شرایط سنی است در واقع آقایان باید 16 سال تمام و بانوان نیز باید 15 سال تمام سن داشته باشند در غیر این صورت خارج از قوانین اساسی این کشور ازدواج به ثبت نمی‌رسد. مدارکی که برای ازدواج با یک شخص از تبعه جمهوری دومینیکن نیاز دارید از قرار زیر است:شخص باید کپی شناسنامه و پاسپورت معتبر داشته باشد نیاز است که فرد فتوکپی از تمبرها داشته باشد نیاز است که مدارکی ارائه شود دال بر سکونت شما در جمهوری دومینیکن در صورتی که ملکی در این کشور ندارید نیاز است که اجاره نامه ملک ارزیابی شود.نیاز است که یک مدرک دال بر مجرد بود شما به اعتبار دادگستری ارائه شود و بررسی‌های صورت گرفته باید امور خارجه را در این راستا بررسی کند مشخص است که دفاتر قانونی در این کشور موقعیت ترجمه خوبی برای مدارک شما ارزیابی می‌کنند.

مشاوره مهاجرت به جمهوری دومینیکن

مهاجرپذیری جمهوری دومینیکن

مهاجرپذیری جمهوری دومینیکن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در جمهوری دومینیکن وضعیت اقتصادی به این صورت است که اولاً تولید ناخالص داخل در این کشور به میزان 4.85 میلیارد است این یعنی شما موقعیت اقتصادی خوبی در جمهوری دومینیکن دارید و مشکلی در این زمینه رویت نمی‌شود. مورد دیگر اینکه نیروی کار در جمهوری دومینیکن بیشتر از قبل هستند پس شما به واسطه موقعیت اقتصادی که دارید می‌توانید ورود به کار نیز داشته باشید مهاجرپذیری جمهوری دومینیکن روز به روز بیشتر می‌شود این کشور توانسته استقلال مالی و اقتصادی به نسبت سایر کشورهای همسایه داشته باشد و موقعیت زیر خط فقر مردم را به حداقل رسانده است. وضعیت صادراتی  در این کشور می‌تواند دسته بندی شده باشد در هر صورت برای صادرات محصولات در این کشور نیاز است که کشورهای دیگر بررسی شود. در زمینه واردات و صادرات در این کشور بهترین رویکرد این است که مهاجرت می‌تواند بررسی‌های دقیقی داشته باشد اینطور که ارزیابی‌ها نشان می‌دهد رویکرد صادراتی و وارداتی جمهوری دومینیکن می‌بایست یک شرایط بهبود یافته باشد و در زمینه‌های اقتصادی این کشور توانسته رشد بالایی داشته باشد مشخص است که صادرات محصولات می‌تواند در این کشور خود آمار مهاجرتی را افزایش دهد. دولت جمهوری دومینیکن سهمیه وام اقتصادی صادر شده به فضای اقتصادی را بهبود داده است و شرایط وارداتی در این کشور بهتر از قبل ارزیابی می‌شود مشخص است که افراد برای مهاجرت در این کشور می‌توانند صادرات را بررسی کنند و سپس ورود نمایند، لاین صادراتی جمهوری دومینیکن مشخص و قابل قبول است.

آمار مهاجران به جمهوری دومینیکن

آمار مهاجران به جمهوری دومینیکن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای اینکه از موقعیت آمار مهاجرتی در جمهوری دومینیکن اطلاعات دقیق تری داشته باشید بهتر است وضعیت کاری این کشور را ارزیابی کنید اول اینکه مهاجرت در این کشور برای موقعیت اقتصادی بررسی می‌شود. در این کشور موقعیت مهاجرتی بسیار گسترده تر از قبل بررسی می‌شود در واقع افرادی که مهاجرت کاری جمهوری دومینیکن را انتخاب می‌کنند رضایت خوبی از وضعیت موجود دارند، برای مهاجرانی که در جمهوری دومینیکن حضور دارند موقعیت کاری بسیار دقیق و قابل رویت خواهد بود این کشور توانسته در مسیر مهاجرتی دقیق تر عمل نماید البته که شما باید آمار اقتصادی این کشور را در بخش صادرات نیز بررسی کنید. اول اینکه برای کار در جمهوری دومینیکن نیاز به مجوز ندارید در واقع کار در این کشور در قالب ویزای کاری صادر می‌شود و شخص در مسیر اقتصادی می‌تواند ورود به حیطه کاری جمهوری دومینیکن نیز داشته باشد. تبدیل شدن به یک ساکن در جمهوری دومینیکن یک رویکرد تقریباً ساده است و به طورکلی یک سری رویکردهای اداری و کاغذ بازی هایی دارد که اگر صبور باشید به صورت جدی ارزیابی می‌شود.

شما به منظور کار در این کشور می‌توانید یک سال از اعتبار برگه خود استفاده کنید و برای 5 دوره نیز برگه شما در وضعیت تمدید قرار می‌گیرد و در نهایت مشخص است شغل دلخواه در این کشور برای افرادی که تخصص کاری بالایی دارد صادر می‌شود مشخص است که وضعیت تمدید در این کشور می‌تواند دسته بندی شده باشد.

در وضعیت کاری این کشور بهترین موقعیت برای افرادی است که قصد دارند رویکرد مهاجرتی داشته باشند و در نهایت به فضای اقامتی دست یابند.

میزان رضایت مهاجران به جمهوری دومینیکن

میزان رضایت مهاجران به جمهوری دومینیکن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

حقیقت امر اینکه انتظار بر آن است که نرخ بیکاری در جمهوری دومینیکن بسیار کمتر شود اما هنوز هم بیکاری در این کشور رتبه بالاتری دارد و این موضوع از دو حیث قابل ارزیابی است. اول اینکه در جمهوری دومینیکن رقابت بسیار زیاد است در واقع شرکت های رقابتی مدام در حال بر زمین زدن موقعیت روبروی خود هستند و این رویه سبب می‌شود بسیاری از افراد شغل خود را از دست بدهند از سوی دیگر افرادی که تخصص کافی برای کار ندارند از موقعیت کاری جمهوری دومینیکن ناراضی هستند و مشخص است که موقعیت کاری در این کشور دسته بندی های اصلی را دنبال می‌کند. پیش از شروع کار نیاز است که موقعیت مهاجران بررسی شده باشد در واقع رضایت برای کسانی که بر اساس شرایط موجود وارد جمهوری دومینیکن شده‌اند بهتر از سایر افراد دیده می‌شود و همین رویکرد بسیار مهم و تأثیرگذار محسوب می‌شود.

پیش از شروع به کار در جمهوری دومینیکن بهتر است که در وب سایت‌های موجود به دنبال کار باشید تا ایمن‌ترین موقعیت‌ها را شناسایی کنید البته که رضایت در بخش کاری برای افرادی که تخصص کافی دارند در حدود 70 درصد ارزیابی شده است مشخص است که موقعیت مهاجرتی در این کشور می‌تواند رضایت بخش باشد اما باید بدانید که برخی از بخش ها نیاز به نیروی بالایی دارند و برخی دیگر هنوز در پرداخت حقوق عقب افتاده نیروی خودشان مانده‌اند.

راحت‌ترین روش مهاجرت به جمهوری دومینیکن

راحت‌ترین روش مهاجرت به جمهوری دومینیکن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

راحت ترین روشی که برای مهاجرت به جمهوری دومینیکن دیده می‌شود روش ایجاد شرایط کار است در واقع شروع کسب و کار در جمهوری دومینیکن کمی دشوار است اما در سال های اخیر این کشور تبدیل به یکی از مراکز مطرح در کارآفرینی شده است و ویزای کسب و کار این کشور بارها مورد ارزیابی گروه‌های مهاجرتی قرار می‌گیرد تا عنوان دقیق برای ویزا در لاین کاری رویت شود و هنوز هم موفقیتی در این راستا دیده نمی‌شود.

در خصوص سایر جنبه های اقامتی در جمهوری دومینیکن بهتر است پرونده های مربوطه را بررسی کنید مشخص است که شرایط اقامت موقت در این کشور نیاز است که مهاجرت کاری شما بررسی شود و سه الی 6 ماه زمان نیاز است، مشخص است که موقعیت اقامتی در این کشور بر اساس اثبات شرایط اقتصادی بررسی شده است.

جمهوری دومینیکن در طول دوره طولانی در لاین صادرات شناسایی شده است به طوریکه در سال 2019 این کشور بخش خدمات خود را در لاین ساخت و ساز و گردشگری و مناطق آزاد تجاری به بزرگترین کارفرما تبدیل کرد مشخص است که نیمی از صادرات در این کشور درصد بالاتری دارد و البته که درصد تولید ناخالص داخلی نیز در این کشور رشد داشته است. رکورد اقتصادی در این کشور بر اساس موقعیت کارآفرینی ارزیابی می‌شود و سیاست های کلانی را بررسی کرده است.

بسته‌های صلاحیت مالیاتی در این کشور خود یک شاخص ورود به بازار محسوب می‌شود و شخص باید این بسته‌ها را بررسی کرده باشد مشخص است که رویکرد سرمایه گذاری در این کشور بر اساس موقعیت اقتصادی بررسی می‌شود.

روش‌ های مهاجرت به جمهوری دومینیکن

روش‌ های مهاجرت به جمهوری دومینیکن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

روش‌های سرمایه گذاری در جمهوری دومینیکن زیاد است اما ورود به صنایع اصلی سرمایه گذاری اهمیت زیادی دارد. مشخص است که ورود به بخش کشاورزی و سیمان و همینطور پردازش مواد غذایی در جمهوری دومینیکن بسیار موضوع پر اهمیتی است شما می‌توانید ورود به بخش پالایش نیز داشته باشید و در نهایت موقعیت خوبی در بخش گردشگری نیز در این کشور دیده می‌شود. ویزای سرمایه گذاری در جمهوری دومینیکن می‌بایست یک رویکرد دقیق‌تری داشته باشد، شما برای وضعیت نیروی کار در این کشور نیاز است که جنبه‌های اقتصادی را بررسی کنید مشخص است که رویکرد کشاورزی و صنعت و همینطور بخش خدمات موقعیت خوبی داشته است در بخش خدمات لطف گردشگری شامل حال چنین آماری شده است. در هر صورت بهتر است از یاد نبرید که روش سرمایه گذاری می‌بایست موقعیت دقیق اقتصادی این کشور را بررسی کرده باشد. شما برای سرمایه گذاری در این کشور باید بودجه کافی داشته باشید و سیاست‌های سرمایه گذاری را نیز بررسی کنید.

برای مهاجرت کاری در صورتی که از تخصص خود مطمئن باشید جمهوری دومینیکن گزینه خوبی است در غیر این صورت قطعاً سرمایه‌ای که دارید زیر سوال می‌رود و موقعیت مهاجرتی این کشور دسته‌بندی‌هایی خواهد داشت مشخص است که موقعیت تحصیلی در این کشور بررسی می‌شود. وقتی نیاز است موقعیت اقتصادی جمهوری دومینیکن بررسی شود باید بتوانید رویکرد اقتصادی را بررسی کرده باشید مشخص است که موقعیت اقتصادی در این کشور دسته بندی های زیادی دارد و البته که فضای اقتصادی به صورت دقیق بررسی می‌شود.

مهاجرت سرمایه گذاری به جمهوری دومینیکن

مهاجرت سرمایه گذاری به جمهوری دومینیکن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شما با سرمایه گذاری در جمهوری دومینیکن می‌توانید از سیستم مالی مناسب استفاده کنید. وضعیت اقتصاد در جمهوری دومینیکن پایدار است و مالیات در شرایط اندکی ارائه می‌شود. موضوع دیگر اینکه امکان سرمایه گذاری برای همه بخش ها در اختیار شما قرار می‌گیرد می‌توانید ورود به بخش توریسم داشته باشید و یا تجارت را انتخاب کنید. می‌توانید پس از اخذ تابعیت جمهوری دومینیکن تابعیت قبلی خود را نیز حفظ نمایید. در هر صورت نیاز است که موقعیت بوروکراسی اندک برای جمهوری دومینیکن برای شما ارزیابی شود. بهتر است در نظر بگیرید که جمهوری دومینیکن یک جامعه پذیرای مهاجر محسوب می‌شود و این جامعه موقعیت اقتصادی بالاتری دارد. بهتر است در نظر داشته باشید که جمهوری دومینیکن دارای طبیعتی چشمگیر است و برای گردشگری یک موقعیت عالی محسوب می‌شود.

فواید دریافت تابعیت جمهوری دومینیکن بسیار مهم است و بهتر است که بدانید از طریق سرمایه گذاری در جمهوری دومینیکن می‌توانید درخواست برای شرایط اقتصادی بالایی داشته باشید، می‌توانید از تابعیت تمام و کمال جمهوری دومینیکن استفاده کنید، می‌توانید یک وضعیت حقوقی مشخص داشته باشید و البته که این رویکرد در اختیار شما قرار می‌گیرد که یک ایده کاری مشخص داشته باشید برای شما گواهی تولد جمهوری دومینیکن نیز صادر می‌شود.

شما برای سرمایه گذاری در جمهوری دومینیکن نیاز به یک سری مدارک دارید که می بایست به زبان اسپانیایی ترجمه شده باشد و نیاز است که به صورت دقیق به اداره مهاجرت جمهوری دومینیکن ارائه شده باشد این مدرک مشخص می‌کند موقعیت شما در جمهوری دومینیکن به چه صورت است و برای شما شرایط خوبی دارد.

مهاجرت از طریق ازدواج به جمهوری دومینیکن

مهاجرت از طریق ازدواج به جمهوری دومینیکن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در صورتی که پدر یا مادر شما اهل جمهوری دومینیکن است بهترین حالت برای اینکه پاسپورت جمهوری دومینیکن به شما تعلق بگیرد یا اینکه با یک شهروند از تبعه جمهوری دومینیکن ازدواج کنید و یا حداقل دو سال در جمهوری دومینیکن کسب و کار داشته باشید البته که روش های خرید ملک نیز در این کشور ارزیابی می‌شود و مشخص است که در این روش، شخص باید بودجه مورد نظر را بررسی کند.

برای اخذ ویزای ازدواج جمهوری دومینیکن به اولین چیزی که توجه می‌شود شرایط سنی است در واقع آقایان باید 16 سال تمام و بانوان نیز باید 15 سال تمام سن داشته باشند در غیر این صورت خارج از قوانین اساسی این کشور ازدواج به ثبت نمی‌رسد مدارکی که برای ازدواج با یک شخص از تبعه جمهوری دومینیکن نیاز دارید از قرار زیر است:

شخص باید کپی شناسنامه و پاسپورت معتبر داشته باشد، نیاز است که فرد فتوکپی از تمبرها داشته باشد، نیاز است که مدارکی ارائه شود دال بر سکونت شما در جمهوری دومینیکن در صورتی که ملکی در این کشور ندارید نیاز است که اجاره نامه ملک ارزیابی شود.

نیاز است که یک مدرک دال بر مجرد بود شما به اعتبار دادگستری ارائه شود و بررسی های صورت گرفته باید امور خارجه را در این راستا بررسی کند مشخص است که دفاتر قانونی در این کشور موقعیت ترجمه خوبی برای مدارک شما ارزیابی می‌کنند.

نیاز است که یک نسخه از گواهی تولد داشته باشید که در مراکز قانونی ارزیابی می‌شود باید نسخه ای که دارید دقیق تنظیم شده باشد در صورتی که از قبل ازدواج داشته باشید نیاز به ارائه گواهی طلاق و گواهی فوت برای همسر است مشخص است که حضور دو نفر شاهد در زمان ازدواج مهم است.

مهاجرت از طریق تولد به جمهوری دومینیکن

مهاجرت از طریق تولد به جمهوری دومینیکن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

بر اساس قانون اخذ تابعیت جمهوری دومینیکن از طریق تولد در صورتی که فرد در جمهوری دومینیکن متولد شده باشد و یا والدین وی تبعه جمهوری دومینیکن باشد به صورت خودکار برای وی تابعیت جمهوری دومینیکن در نظر گرفته می‌شود و شرایط دریافت گذرنامه جمهوری دومینیکن را دارد. اینطور که مشخص است میراث تولد خارج از کشور والدین در تاریخ تولد لحاظ شده و در نهایت فرزند را تبدیل به یک شهروند جمهوری دومینیکن می‌کند مشخص است که کودک تلاش خود را به عنوان شهروند واجد شرایط در این کشور دارد در هر صورت موقعیت پاسپورت این کشور بررسی هایی داشته است که عبارت از موقعیت دقیق اقتصادی در این کشور خواهد بود.

شما می‌توانید درخواست برای گذرنامه مشترک المنافع جمهوری دومینیکن داشته باشید و نیاز است که یک سری مورد ارزیابی شود. در هر صورت مراجعه به اداره مهاجرت جمهوری دومینیکن این رویکرد را بررسی می‌کند. هزینه درخواست گذرنامه جمهوری دومینیکن با پرداخت 100 یورو به وزارت خزانه دارایی جمهوری دومینیکن بررسی می‌شود نیاز است که بزرگسالان به میزان 50 ec برای کودک کمتر از 16 سال خود در نظر داشته باشند نیاز است که مدرک در وضعیت دقیق و درستی درخواست شود و البته که باید تمبر برای درخواست گذرنامه نیز ارزیابی و بررسی شود. افراد باید دو عدد عکس گذرنامه جدید داشته باشد و نیاز به گواهی تولد اصلی یا گواهینامه حقوقی است مشخص است که درخواست گذرنامه در این کشور بر اساس شرایط مخصوصی دنبال می‌شود.

مهاجرت پناهندگی به جمهوری دومینیکن

مهاجرت پناهندگی به جمهوری دومینیکن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در صورتی که قصد شما انتخاب شما درخواست پناهندگی در جمهوری دومینیکن از طریق جمهوری دومینیکن است باید فرم درخواست مشخصی را تنظیم کنید بهتر است بدانید که این فرم توسط اداره مهاجرت در ایستگاه پلیس توزیع می‌شود و در نهایت باید بتوانید این فرم را با دلیلی به اداره پناهندگی ارائه دهید. اگر کودک کمتر از 16 سال دارید باید به همراه والدین خود ورود کنند و فرم فرزند در قالب‌های جداگانه در نظر گرفته می‌شود و به طور کلی امضا در این راستا صورت می‌گیرد مشخص است که بیماری و کسب و کار در این کشور در یک دوره سه روز کاری ارزیابی می‌شود.

وضعیت مهاجرت از طریق Un جمهوری دومینیکن یک موقعیت دقیق محسوب می‌شود افراد بهتر است که در ارزیابی پاسپورت این کشور توانایی لازم مهاجرتی را لحاظ نمایند مشخص است که افراد از طریق پناهندگی خطرات زیادی را تحمل می‌کنند اما این انتخاب از سوی خودشان صورت گرفته و دولت هیچ تضمینی برای فضای ایمن در جمهوری دومینیکن به آنها نمی‌دهد از یاد نبرید که برای پناهندگی در این کشور نیاز است که شرایط پردازش شده بررسی شود.

برای پناهندگی در جمهوری دومینیکن باید دلیل داشته باشید دلیل شما موقعیت اقتصادی شما را مشخص می‌کند بهتر است دلیل خود را ارزیابی کنید و از یاد نبرید که افراد برای پناهندگی در این کشور باید بتوانند در ابتدا مقداری پول به همراه داشته باشند بهتر است ارز بین المللی جمهوری دومینیکن را وارد کرده و همانجا تبدیل داشته باشید این کشور پناهندگی را روش مناسبی نمی‌داند.

مهاجرت تحصیلی‌ به جمهوری دومینیکن

مهاجرت تحصیلی‌ به جمهوری دومینیکن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

به طور کلی در این کشور 11 دانشگاه برای تحصیل وجود دارد دانشگاه هایی که در این کشور دیده می‌شود رتبه خوبی کسب کرده است به طوریکه یک دانشگاه جمهوری دومینیکن رتبه کمتر از 200 جهانی را به خود اختصاص داده است.

دانشگاه‌های پزشکی و دندانپزشکی در این کشور بر اساس شهریه‌های مختلفی ارزیابی می‌شود شما باید بتوانید دامنه گسترده‌ای از موضوعات را پوشش دهید مشخص است که روند مهاجرت تحصیلی در این کشور بررسی شود.

رویکرد دقیق تحصیلی در این کشور بیشتر برای بخش کشاورزی ارزیابی می‌شود مشخص است که رویکرد آموزش عالی در این کشور ارزیابی‌هایی داشته است برای تحصیل در این کشور نیاز است که رویکرد خصوصی ارزیابی شود.

برای مهاجرت تحصیلی در جمهوری دومینیکن نیاز است که در ابتدا ویزای تحصیلی این کشور را داشته باشید مشخص است که افراد باید مدرک مورد نیاز برای اخذ این ویزا را داشته باشند نیاز است که فرم ویزا پر شده باشد و رویکرد دقیق و تکمیلی در این زمینه بررسی شود نیاز است که شخص یک قطعه عکس از روبرو داشته باشد و عکس در پس زمینه سفید گرفته شده باشد. گذرنامه اصلی نیاز است که باید حداقل اعتبار مورد نیاز را رعایت کرده باشد.

گواهینامه پذیرش از دانشگاه یا مرکز مطالعاتی در جمهوری دومینیکن نیاز است که می‌بایست بر اساس موقعیت پذیرش ارزیابی شود. افراد باید اسناد ضروری ویزای دانشجویی جمهوری دومینیکن داشته باشند که می‌تواند رتبه بندی شده باشد.

مهاجرت کاری جمهوری دومینیکن

مهاجرت کاری جمهوری دومینیکن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای مهاجرت کاری در جمهوری دومینیکن نیاز است که کارفرما موقعیت دقیق کاری را مشخص کرده باشد و در نهایت نیاز است که موقعیت کاری با توجه به درخواست متقاضی ارزیابی شود مشخص است که فرد مورد نظر در این زمینه باید بررسی هایی داشته باشد. قانون کارفرما در این زمینه بسیار مهم است. مشخص است که مهاجرت کاری در این کشور می‌تواند پس از سه ماه برای فرد در شرایط دقیق اخذ وام صورت بگیرد.

متقاضی نیاز است که شرایط دعوت به همکاری را داشته باشد در هر صورت کارفرما می‌بایست توانایی لازم در مسیر تخصصی را دنبال کرده باشد و البته که رویکرد کاری در این کشور می‌بایست بررسی شده باشد. جمهوری دومینیکن برای کار  مجوز کاری جداگانه ارائه نمی‌دهد و شخص می بایست موقعیت کاری خود را شش ماه در خاک این کشور حفظ نماید و پس از آن درخواست مجوز داشته باشد مشخص است که مجوز کاری در این کشور در یک موقعیت دقیق اقتصادی دیده می‌شود.

مجوز کاری در این کشور یک سال اعتبار دارد و به صورت سالانه تمدید می‌شود مشخص است که قوانین مالکیت در این کشور وابسته به موقعیت خرید و ملک ارزیابی می‌شود مشخص است که داشتن مجوز کاری در این کشور به طور کلی رویکرد دقیقی ندارد.

افراد باید بتوانند پیشنهادات کاری خوبی از کارفرما داشته باشند و موقعیت پذیرش را بررسی کنند مشخص است که دو عکس شبیه به سبک گذرنامه نیاز است و البته که اگر ازدواج کرده‌اید باید گواهی ازدواج داشته باشید مشخص است که رضایت نامه‌های شغلی را بررسی کنید.

مهاجرت از طریق همراه به جمهوری دومینیکن

مهاجرت از طریق همراه به جمهوری دومینیکن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

فرض ما بر این است که شما ویزای ازدواج جمهوری دومینیکن را انتخاب کرده‌اید در این شرایط شما دو رویکرد دارید تا بتوانید همسر خود را وارد جمهوری دومینیکن کنید. در صورتی که ازدواج شما مدنی صورت بگیرد نیاز است که مراسمی از سوی مسئول مشخص به ثبت برسد که البته در این روش شخص تبعه جمهوری دومینیکن می‌تواند پس از دوره مشخصی برای همسر خود ویزای همراه  پس از آن اقامت دائم کسب کرده باشد.

موقعیت بعدی اینکه ازدواج در این بخش بر اساس موقعیتی که افراد دارند بررسی می‌شود و در کلیسا صورت می‌گیرد.

از یاد نبرید که اقدام شما برای ورود همسرتان در جمهوری دومینیکن باید کاملاً دقیق صورت بگیرد و نیاز است که دسترسی به موقعیت کاری شما باید بررسی شده باشد در هر صورت موقعیت دقیق همراه باید بررسی شود و نیاز است که همراه بتواند اقدامات لازم در این زمینه را داشته باشد. در نظر داشته باشید شخص همراه در جمهوری دومینیکن می‌تواند در این کشور کار کند و موقعیت سرمایه گذاری قوی داشته باشد شخص همراه باید در یک موقعیت دقیق اقتصادی بررسی‌هایی داشته باشد مشخص است که موقعیت دقیق فرد همراه باید بررسی شود و البته که سیاست‌های اقتصادی در خصوص شخص همراه می‌تواند یک عملکرد دقیقی را شامل شود. شخص همراه می‌تواند از بیمه و سایر امکانات شهروندی استفاده نماید به وی این امکان داده می‌شود موقعیت گردشگری خوبی برای خود در نظر بگیرد و البته که سیاست‌های همراه برای وی در بهترین موقعیت بررسی می‌شود شخص همراه به واسطه گردشگری در این کشور می‌تواند دسته‌بندی های اقتصادی کلانی داشته باشد و موقعیت اقتصادی در این زمینه بسیار مهم است.

مهاجرت توریستی به جمهوری دومینیکن

مهاجرت توریستی به جمهوری دومینیکن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اتباع ایرانی برای کاریابی در جمهوری دومینیکن و یا برای اینکه مهاجرت به جمهوری دومینیکن با اجاره خانه داشته باشند نیاز به ویزا دارند. در هر صورت باید بدانید که جمهوری دومینیکن در ایران سفارت ندارد و در هر صورت بهتر است که کشورهای امارت و قطر را انتخاب نمایید. مهاجرت توریستی در این کشور بر اساس موقعیت اقتصادی که شخص دارد بررسی می‌شود و موقعیت مالی هم نیاز است که بررسی شود.

برای ویزای توریستی جمهوری دومینیکن نیاز است که اصل گذرنامه با اعتبار بالای 6 ماه داشته باشید که باید امضا شده باشد. نیاز است که اصل گذرنامه باطل شده را ارائه دهید و همینطور نیاز است که فتوکپی از صفحه 1 گذرنامه باید ارائه شود و البته که نیاز است یک سری فتوکپی از صفحات پاسپورت خود داشته باشید نیاز است که اصل فرم درخواست ویزای همراه ارزیابی شده باشد شخص باید بتواند اصل فرم درخواست را داشته باشد و نیاز است که تکمیل فرم مشخصات فردی به طور کامل بررسی شود.

تکمیل فرم مشخصات فردی به طور کامل ارائه شود. نیاز است که ترجمه انگلیس شناسنامه توسط دارالترجمه ارائه می‌شود. ترجمه انگلیسی گواهی اشتغال داشته باشد و نیاز است که اشتغال به تحصیل در ترجمه 3 فیش اخیر ارائه شود.

ترجمه اسناد ملکی به نام مسافر ارزیابی می‌شود و نیاز به مهر و تأیید وزارت امور خارجه دارد بهتر است که یک سری موارد دیگر این بخش رعایت شود. در صورتی که میزان درآمد ماهانه شما مشخص نیست شش ماه را به صورت اقامت ثابت در یک حساب بانکی گردش بگیرید به این ترتیب میزان گردش مالی شما ارزیابی می‌شود، پروانه کسب اتحادیه در این کشور بررسی می‌شود و مشخص است که سیاست‌های توریستی ارزیابی شده‌اند.

 

مهاجرت شرایط خاص به جمهوری دومینیکن

مهاجرت شرایط خاص به جمهوری دومینیکن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای اینکه بتوانید در برخی از بخش های سرمایه گذاری جمهوری دومینیکن ورود داشته باشید نیاز به یک سری مدارک دارید که می‌بایست بررسی شده باشد در ابتدا باید مدارک رسمی گواهی تولید متقاضی ارائه شود به طور کلی ترجمه رسمی در این زمینه بسیار مورد قبول است باید ترجمه رسمی اسپانیایی از همه صفحات پاسپورت خود داشته باشید این ترجمه باید مشخص و قابل قبول باشد. نیاز است که ترجمه رسمی اسپانیایی از عدم سوء پیشینه داشته باشید مشخص است که برای این بخش نیاز است آزمایش های پزشکی شما توسط پزشکان نیز ارزیابی شده باشد و یا دولت جمهوری دومینیکن را تأیید کرده باشد نیاز است که بتوانید همه مدارک خود را به طور دقیق ترجمه کنید.

متقاضی می‌بایست پس از ورود به جمهوری دومینیکن یک پروسه دقیق را بررسی نماید مشخص است که رویکرد توریست در این کشور در وضعیت اقامتی ارزیابی نمی‌شود. اسناد رسمی در این کشور به خصوص در بخش نسخه کتبی پاسپورت بررسی شده است مشخص است که همه مدارک در این کشور می‌تواند دسته‌بندی‌های گسترده‌ای داشته باشد متقاضی می‌بابیست در صدد باشد که موقعیت اقتصادی جمهوری دومینیکن را بررسی کرده باشد جمهوری دومینیکن برای شما یک شماره ثبت نام نیاز دارد که وضعیت رسمی و دقیقی را بررسی کند و راه‌های تجارتی در این زمینه بررسی می‌شود.

شهرهای مهاجر پذیر جمهوری دومینیکن

شهرهای مهاجر پذیر جمهوری دومینیکن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

لیست شهرهای زیر در رویکرد مهاجرتی جمهوری دومینیکن بسیار دیده شده است این شهرها دارای موقعیت گردشگری بسیار خوبی است و دارای سیاست های مهاجرتی کلان نیز هستند.

 

۱

سانتو دومینگو

دیستریتو ناسیونال

۲٬۹۰۸٬۶۰۷

۲

سانتیاگو

سانتیاگو

۵۵۳٬۰۹۱

۳

لا وگا

لا وگا

۲۱۰٬۷۳۶

۴

سن کریستوبال

سن کریستوبال

۲۰۹٬۱۶۵

۵

سن پدرو ده ماکوریس

سن پدرو ده ماکوریس

۲۰۵٬۹۱۱

۶

سن فرانسیسکو ده ماکوریس

دوارته

۱۳۸٬۱۶۷

۷

لا رومانا

لا رومانا

۱۳۰٬۸۴۲

۸

ایگوی

لا آلتاگراسیا

۱۲۸٬۱۲۰

۹

پوئرتو پلاتا

پوئرتو پلاتا

۱۲۲٬۱۸۶

۱۰

موکا

   

اخذ ویزای جمهوری دومینیکن

اخذ ویزای جمهوری دومینیکن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شما برای اخذ ویزای جمهوری دومینیکن چندان دردسری ندارید حتی هزینه اقامت در جمهوری دومینیکن نیز ارزان است و شرایط اقامت در جمهوری دومینیکن به نسبت قبل آسانتر شده است اما اینطور که مشخص است مدارک شما باید به درستی بررسی شود پس میزان کافی در نظر بگیرید و مدارک خودتان را بررسی کنید. مشخص است که رویکرد سفر به این کشور در دسته بندی های دقیق ارزیابی می‌شود بهتر است بدانید که رویکرد پاسپورت در معامله خصوصی بررسی می‌شود. وضعیت مالیات سرمایه گذاری در جمهوری دومینیکن بسیار مهم است شما برای اخذ ویزای سرمایه گذاری جمهوری دومینیکن نیاز است که موقعیت دقیق علمی را بررسی  کنید در این کشور دولت سعی خود را کرده است که صدور وضعیت ویزای جمهوری دومینیکن را بهبود دهد بهتر است بدانید که موقعیت ویزای جمهوری دومینیکن در بررسی‌های صورت گرفته در لاین کاری بسیار دیده شده است. مقالات اطلاعاتی در این کشور می‌تواند دسته بندی دقیقی داشته باشد از سوی دیگر در این کشور یک سری سیاست های اقتصادی نیز دیده می‌شود که می‌تواند لاین های خوبی برای شما شکل دهد. جمهوری دومینیکن در لیست کشورهایی است که افراد باید بتوانند به موقعیت اقتصاد دقیق تری در خصوص آن دست یابند. وضعیت ویزای این کشور برای گروه های توریستی در یک دوره کمتر از 3 ماه صادر می‌شود و البته که رویکرد 90 روزه در این زمینه بسیار مهم است.

اخذ اقامت جمهوری دومینیکن

اخذ اقامت جمهوری دومینیکن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

متقاضیان برای تکمیل درخواست اقامت جمهوری دومینیکن نیاز است مدارک زیر را تهیه کنند و با خود به همراه داشته باشند.

در ابتدا نیاز است که یک پرسشنامه برای هر یک از اعضای خانواده تنظیم شود و البته که نیاز به یک کپی از پاسپورت هر یک از اعضای متقاضی است که باید تأیید شده باشد، نیاز است که یک فرم خدماتی شامل اسم  آدرس نیز دریافت شود. فرد باید بررسی نماید که می‌تواند وابسته به موقعیت سنی که دارد از اقامت جمهوری دومینیکن استفاده کند یا خیر. نیاز است که اگر شخص کمتر از 18 سال سن دارد ولی باید تمکن مالی داشته باشد و البته که دانشجوی مقطع تحصیلات تکمیلی نیز در این کشور نیاز به حمایت مالی مشخص دارد در نظر داشته باشید که بررسی شرایط اعضای خانواده برای این بخش بسیار مهم است. شخص نیاز به یک برگ کپی از پاسپورت دارد که به صورت تمام صفحه و همینطور شامل صفحات خالی نیز باشد نیاز است که پاسپورت نیز حداقل 4 ماه اعتبار داشته باشد در غیر این صورت پیش از ارائه درخواست به جمهوری دومینیکن نیاز است که پاسپورت در وضعیت تمدید قرار بگیرد. گواهی تولد جمهوری دومینیکن در نزدیکترین کنسولگری صادر می‌شود و بهتر است که همه مدارک شما به زبان اسپانیایی ترجمه شده باشد در سال‌های اخیر وضعیت درجه در این کشور بسیار با سختگیری‌ همراه است و بهتر است دقت لازم در این زمینه صورت بگیرد.

شخص باید رزومه یا بیوگرافی خود و همسر خود را ارائه دهد نیاز است که در این زمینه سطح تحصیلات در تجربه کاری و سایر اطلاعات ارائه شود برای این بخش فرمت خاصی در نظر گرفته نشده است. درخواست افراد برای بخش بازنشستگی باید ارزیابی شود و مدارک لازم برای حقوق بازنشستگی می‌بایست ارزیابی شود نیاز است که درخواست لازم برای سرمایه گذاری در وضعیت غیر فعال بررسی شود و مشخص است که یک برگ از کپی قرارداد می‌بایست در این راستا ارائه شده باشد.

اخذ پاسپورت جمهوری دومینیکن

اخذ پاسپورت جمهوری دومینیکن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شما برای اخذ پاسپورت جمهوری دومینیکن نیاز به گواهی عدم سوء پیشینه دارید که البته نیاز است از طریق پلیس fbi ارزیابی شده باشد و مشخص شود هیچ سابقه کیفری ندارید مشخص است که این رویکرد باید برای 5 سال اخیر باشد و در نهایت از طریق محل اقامت شما نیز بررسی‌های لازم صورت می‌گیرد. در صورتی که در مدت سی روز در این کشور یا بیشتر زندگی کرده‌اید در طول دوره اقامت خود پیش از درخواست شهروندی نیاز است که تقاضای 16 سال خود را داشته باشید تا پاسپورت شما اعتبار تحت هر شرایط برای بیش از 15 سال داشته باشد. افراد باید 9 قطعه عکس در اندازه پاسپورتی داشته باشند نیاز است که 6 قطعه عکس به صورت تمام رخ و 3 قطعه عکس به صورت نیم رخ راست گرفته شود و در صورتی که فرد کمتر از 16 سال سن دارد باید 5 قطعه عکس در اندازه پاسپورتی به طوریکه 3 قطعه تمام رخ و 2 قطعه نیم رخ راست است ارزیابی شود عکس ها در اندازه 2 در 2 تهیه شده باشند و پس زمینه سفید را در بر می‌گیرد مشخص است که نباید هیچ لوازم جانبی در زمان عکس رویت شود. در برخی از شرایط از شما مدارک دیگری نیز خواسته می‌شود و مشخص است باید تکمیل دقیق صورت بگیرد و پرسشنامه نیز تنظیم شود.

آخرین ویرایش: 2020-02-26 07:11:22 525