x
مشاوره:021 43000 021

سفر به آلمان

سفر به آلمان، بازدید از یک کشور اروپای غربی است که دارای بیش از 2 هزار سال تاریخ و فرهنگ است و جاذبه‌های گردشگری زیادی در مناطق مختلف آن دیده می شود از جنگل ها و رودخانه ها گرفته، تا کوه ها و سواحل دریای شمال. برلین، پایتخت آلمان، به صحنه های نمایش­­های هنری، دروازه براندنبورگ و بسیاری از مناطق بازمانده از جنگ جهانی دوم مشهور است. شهر مونیخ به سالن های جشن Oktoberfest و رستوران­های باواریایی و کارخانه Hofbräuhaus که مربوط به قرن شانزدهم است ، شناخته شده است. فرانکفورت، آسمان خراش های مدرن و بانک مرکزی اروپا را در اختیار دارد. آلمان کشوری است که از لحاظ جغرافیایی و فرهنگی بسیارمتنوع است. دره رود درخشان راین و جنگل سیاه و همچنین شهرهای پر جنب و جوش و مکان­های تاریخی دیدنی، بخشی از جذابیت‌­های آن است که می توان از آن ها نام برد. در هر زمانی از سال، سفر به آلمان یک انتخاب عالی برای شماست، آب و هوای متنوع با تابستان­های گرم و زمستان­های سرد را داراست. هزینه­های مسافرتی به این کشور خیلی در نوسان نیست ، اما قیمت‌­های خوبی در پروازها و اقامت آن در بیشتر موارد می­‌توانید پیدا کنید. آلمانی ها به طور کلی مردمی با رفتارهای دوستانه هستند، هرچند رفتارهای طبیعی آنها ممکن است با بی اعتنایی اشتباه گرفته شود. پول رسمی آلمان یورو است و یک دلار آمریکا تقریبا برابر با 9/0 یورو ارزش دارد.

جاذبه‌ های گردشگری و اماکن معروف آلمان

موسسه اعزام دانشجو-جاذبه‌ های گردشگری و اماکن معروف آلمان-go2tr


بسیاری از گردشگران معمولا درفصل  پاییز برای جشنواره (oktoberfest) به باواریا سفر می کنند. در تابستان ساحل دریای شمال و سواحل دریای بالتیک بسیار هیجان انگیز است، و در زمستان دوستداران ورزش اسکی در شهرهایی مانند گارمیش، به این ورزش جذاب می‌پردازند

توریسم سلامت در آلمان

موسسه اعزام دانشجو-توریسم سلامت در آلمان-go2tr

از سال­ها قبل کشور آلمان به صنعت توریسم سلامت و گردشگری توجه زیادی نشان داده است. بیمارستان­های مجهز و تجهیزات پیشرفته آنها، امکانات خیلی زیادی را برای بیماران گردشگر خود فراهم کرده است.

توریسم مذهبی در آلمان

موسسه اعزام دانشجو-توریسم مذهبی در آلمان-go2tr

 اماکن مقدس و مذهبی مختلفی برای ادیان گوناگون در شهرهای مختلف آلمان وجود دارد.
 حدود 45 مسجد بزرگ در شهر های آلمان قرار دارد.
 

جاذبه های طبیعی در آلمان

موسسه اعزام دانشجو-جاذبه های طبیعی در آلمان-go2tr

رشته کوههای هارز، از بلند ترین رشته کوهها در آلمان به حساب می آید  که قله های آن در بیشتر طول سال از برف پوشیده شده است. در این ناحیه خانه­های سنتی که سقف های رنگی دارد در دل کوه های سبز واقع شده است، مناظر شگفت آوری را پدید آورده­ است.

مکان های تاریخی در آلمان

موسسه اعزام دانشجو-مکان های تاریخی در آلمان-go2tr

 در قلب بندر تاریخی هامبورگ، با شکوه ترین و بزرگترین مدل مینیاتوری راه آهن جهان، قرار دارد. جاذبه ای است که  در سفر به آلمان، همه گروه های سنی دوست دارند به بازدید از آن بپردازند. دارای بیش از12هزار متر مسیر است، که بازدیدکنندگان می­توانند ساعتها با آن سرگرم شوند.

فستیوال ها و رویدادها و جشن ها در آلمان

موسسه اعزام دانشجو-فستیوال ها و رویدادها و جشن ها در آلمان-go2tr

جشنواره بین المللی فیلم برلین، سالانه بین روزهای 15 تا 25 فوریه در شهر برلین برگزار می شود. بسیاری از علاقمندان هنر سینما مایلند دراین فصل به این شهر سفر کنند.

نمایشگاه ها و کنفرانس ها در آلمان

موسسه اعزام دانشجو-نمایشگاه ها و کنفرانس ها در آلمان-go2tr

هنگام سفر به آلمان، از یکی از بزرگترین کشورهای صنعتی دنیا، بازدید می­کنید. آلمان در بسیاری از صنایع، پیشرو بوده است. از سالیان قبل نمایشگاه های زیادی در آلمان برگزار شده است.

تورهای تفریحی یک روزه آلمان

موسسه اعزام دانشجو-تورهای تفریحی یک روزه آلمان-go2tr

تور فرانکفورت که یک روزه برگزار می شود که شما می توانید از  گشت شهری که  شامل عمارت رومر frankfurt cathedralکلیسای جامع فرانکفورت، کلیسای سن پلsaint paul cathedral، خانه گوته،goethe house و آسمان خراش ماینmain tower است ، بازدید کنید.

سفر زمینی، هوایی، دریایی و سفر با قطار و بک پک به آلمان

موسسه اعزام دانشجو-سفر زمینی، هوایی، دریایی و سفر با قطار و بک پک به آلمان-go2tr

برای سفر به آلمان از طریق غیر هوایی باید ابتدا خود را به ترکیه برسانید. سفر زمینی به ترکیه حدود 60 ساعت زمان می­برد. در استانبول ترکیه می توانید سفر زمینی خود به آلمان را شروع کنید. از چند کشور اروپایی عبور کنید تا به آلمان برسید.

فصول مناسب سفر به آلمان

موسسه اعزام دانشجو-فصول مناسب سفر به آلمان-go2tr

بهترین فرصت برای بازدید از آلمان از ماه مارس تا ماه مه و از اواخر اکتبر تا نوامبر است. به ویژه هنگامی که روزهای تابستان گرم به سمت پاییزی شدن می رود.

هتل های آلمان

موسسه اعزام دانشجو- هتل های آلمان -go2tr

در سفر به آلمان در شهرهای دیدنی آن، امکان اقامت در هتل های مختلف برای گردشگران وجود دارد.

ویزای توریستی آلمان

موسسه اعزام دانشجو-ویزای توریستی آلمان-go2tr


 - ویزای توریستی آلمان برای ۹۰م معتبر است.
 - در طول اقامت در سفر به آلمان با ویزای توریستی، به مسافران اجازه تحصیل و کار داده نخواهد شد.
 
- تمام شهروندان کشورهای دیگر که خارج از اتحادیه اروپا هستند. برای سفر به آلمان نیاز به ویزای توریستی آلمان دارند.

پروازها از ایران به آلمان

موسسه اعزام دانشجو-پروازها از ایران به آلمان-go2tr

در سفر به آلمان، از ایران پروازهای متنوعی به مقصد شهرهای مختلفی در آن کشور، وجود دارد. این شهرها عبارتند از: برلین، دوسلدورف، کلن، فرانکفورت، هامبورگ، مونیخ. تقریبا هر روز هفته، پرواز از ایران به آلمان انجام می شود و می توانید بلیط آلمان را از شرکت های مختلف هواپیمایی تهیه کنید.

آب و هوای آلمان

موسسه اعزام دانشجو-آب و هوای آلمان-go2tr

سمت بیشتری از آلمان در ناحیه آب و هوای سرد و معتدل قرار دارد و غالبا وزش باد های مرطوب جریان دارد. در سفر به آلمان خود را برای شرایط آب و هوایی این کشور آماده کنید.

وسایل ضروری برای سفر به آلمان

موسسه اعزام دانشجو-وسایل ضروری برای سفر به آلمان-go2tr

از ضروریات سفر به آلمان، ایجاد ارتباط با همسفران تور آلمان و یا خویشاوندان در ایران است. از ارتباطات اینترنتی موبایل به راحتی می­توانید برای مکالمات و پیام­های خود، استفاده کنید.

خدمات بانکی و مالی برای گردشگران در آلمان

موسسه اعزام دانشجو-خدمات بانکی و مالی برای گردشگران در آلمان-go2tr

به هر حال ممکن است اگر حساب ارزی بیت کوین داشته باشید، بتوانید در سفر به آلمان از آن استفاده کنید ولی فقط متکی به تامین ارز از این کانال نباشید.

بیمه و تسهیلات درمانی برای گردشگران در آلمان

موسسه اعزام دانشجو-بیمه و تسهیلات درمانی برای گردشگران در آلمان-go2tr

چون هزینه های درمانی در سفر به آلمان برای مسافران ایرانی زیاد است، گردشگران جهت مراقبت های درمانی بهتر است قبل از سفر به این کشور برای خود و خانواده و همراهان، بیمه مسافرتی مناسب خریداری کنند تا بتوانند با خیال راحت به سفر بروند.

اجاره اتومبیل در آلمان

موسسه اعزام دانشجو-اجاره اتومبیل در آلمان-go2tr

اگر در مسافرت آلمان همراه خانواده هستید، اجاره خودرو می­تواند مناسب باشد. آلمان در میان کشورهای اروپایی، ارزان ترین هزینه برای کرایه ماشین را دارد.

خطرات احتمالی برای گردشگران در آلمان

موسسه اعزام دانشجو-خطرات احتمالی برای گردشگران در آلمان-go2tr

آلمان برای گردشگران در سفر به آلمان، در بیشتر مناطقی که توریست ها از آنها بازدید می­کنند،  نکات ایمنی را برای حفاظت از مسافران فراهم کرده است. اگر تصمیم به سفر به آلمان دارید، از محیط اطراف خود در هنگام بازدید از مکان های توریستی و محل های عمومی و شلوغ مراقبت کنید. 

بیماری ها و واکسن های مورد نیاز قبل از سفر به آلمان

موسسه اعزام دانشجو-بیماری ها و واکسن های مورد نیاز قبل از سفر به آلمان-go2tr

بهتر است گردشگران قبل از هر سفری به خارج از کشور، از مقامات ذیصلاح بهداشت و درمان در ایران جویا شوند که اگر بیماری خاصی در کشوری که قصد سفر به آن را دارند، شیوع پیدا کرده است، نسبت به آن واکسینه شوند.