x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

زندگی در ایرلند

کشور ایرلند یک جزیره در شمال غرب اروپا محسوب می شود. دوبلین شهر زیبا و پایتخت ایرلند محسوب می شود این شهر دارای تاریخ بسیار وسیعی بوده و شخصیت های برجسته ادبی زیادی نیز در این شهر دیده می شوند. شب های این جزیره بسیار دیدنی است و به طور کلی به جوان ترین پایتخت اروپایی شناخته شده است. نرخ بیکاری در کشور ایرلند در حدود 17.30 درصد اعلام شده است و در این کشور تعداد افراد شاغل در حدود 2272.20 هزار نفر اعلام شده است و همینطور که ارزیابی ها نشان می دهد در کشور ایرلند افراد بیکار به تعداد 356.20 هزار نفر هستند. میزان تغییر نرخ بیکاری در کشور ایرلند نیز 36254.00 افراد اعلام شده است. هزینه های کار در کشور ایرلند بر اساس نقاط شاخص در حدود 119.10 تعیین شده است. حداقل دستمزد در این کشور برای هر ماه در حدود 9.80 یورو اعلام شده است و دستمزد در تولید نیز به میزان 893.00 یورو برای هر ماه تخمین خورده است. کار در کشور ایرلند می تواند با حقوق خوب نیز یافت شود. سن بازنشستگی در کشور ایرلند برای بانوان در حدود 66 سال و برای مردان نیز همین رقم اعلام شده است که البته بر اساس نوع بیمه این سن به 70 سال نیز رسیده است. میزان بهره وری در کشور ایرلند بر اساس نقاط شاخص در حدود 147.10 اعلام شده است. رشد دستمزد در کشور ایرلند به میزان 4.10 درصد اعلام شده است. افرادی که در زمینه مهندسی اتوماسیون فرآیند مهارت دارند می توانند به طور حتم ورود به کار داشته باشند ورود به کار در این زمینه نیاز به مهارت بالایی نداشته و مبرهن است که وضعیت شغلی در کشور ایرلند بر اساس تولید توان ارزیابی می شود. شایان ذکر است که تجربیات در این زمینه بیشتر از مدرک ارزشمند خواهد بود.

 

 

پیشنهادات

مشاهده همه پیشنهادها برای کشور ایرلند
مشاوره زندگی در ایرلند
فهرست

حداقل حقوق در ایرلند

حداقل حقوق در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

نرخ بیکاری در کشور ایرلند در حدود 17.30 درصد اعلام شده است در این کشور تعداد افراد شاغل در حدود 2272.20 هزار نفر اعلام شده است و همینطور که ارزیابی ها نشان می دهد در کشور ایرلند افراد بیکار به تعداد 356.20 هزار نفر هستند. میزان تغییر نرخ بیکاری در کشور ایرلند نیز 36254.00 افراد اعلام شده است اینطور که ارزیابی ها نشان می دهد قسمت مدت زمان اشتغال در کشور ایرلند نیز 499.90 هزار بوده است.

به میزان 1815.00 هزار نفر در این کشور استخدام تمام وقت هستند و مبرهن است که رقم برای استخدام نیز ارزیابی های مشخصی را دنبال کرده است.

نرخ مشارکت نیروی کار در کشور ایرلند نیز به میزان 66.70 درصد اعلام شده است و مبرهن است کشور ایرلند از دسته کشورهایی است که نرخ بیکاری بلند مدت را به میزان 1.20 درصد اعلام داشته است که این رقم نشان می دهد که وضعیت بیکاری در این کشور هنوز آنقدرها هم نامناسب نبوده و می تواند در لیست کشورهایی قرار بگیرد که در زمینه کاری رتبه خوبی دارد. هزینه های کار در کشور ایرلند براساس نقاط شاخص در حدود 119.10 تعیین شده است. حداقل دستمزد در این کشور برای هر ماه در حدود 9.80 یورو اعلام شده است و دستمزد در تولید نیز به میزان 893.00 یورو برای هر ماه تخمین خورده است. کار در کشور ایرلند می تواند با حقوق خوب نیز یافت شود.

سن بازنشستگی در کشور ایرلند برای بانوان در حدود 66 سال و برای مردان نیز همین رقم اعلام شده است که البته بر اساس نوع بیمه این سن به 70 سال نیز رسیده است. میزان بهره وری در کشور ایرلند براساس نقاط شاخص در حدود 147.10 اعلام شده است. رشد دستمزد در کشور ایرلند به میزان 4.10 درصد اعلام شده است و دستمزد برای هر ماه به میزان 761.65 یورو تخمین زده شده است. در ارزیابی صورت گرفته مبرهن است که رشد دستمزد در این کشور در حدود 4.10 درصد است که نشان می دهد وضعیت درآمدزایی در کشور ایرلند بهبود خوبی داشته است. درآمد متوسط ساعتی در این کشور 23.46 اعلام شده است و میانگین ساعت کاری در هفته نیز 32.80 است که البته به صورت 40 ساعت اعلام می شود. میزان تغییر اشتغال در کشور ایرلند نیز 2.50 درصد اعلام شده است و نرخ اشتغال در این کشور نیز در حدود 72.50 درصد در نظر گرفته شده است. مبرهن است که کشور ایرلند از دسته کشورهایی است که توانسته سود خوبی برای شغل هایی با مهارت بالا لحاظ نماید و در این زمینه بسیار برنده بوده است.

میانگین درآمد در ایرلند

میانگین درآمد در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اینکه بخواهید ورود به چه شغلی در کشور ایرلند داشته باشید بستگی به میزان مهارت خودتان دارد و باید سعی کنید یک سری اصول مهم را ارزیابی کنید. در این کشور یکی از شغل هایی که سود دهی خوبی داشته و نیاز به مهارت بالا دارد حرفه های علوم اجتماعی و طبیعی است، محققان شیمی در این کشور در زمینه مواد غذایی و نوشیدنی و همینطور دستگاه های پزشکی به رتبه خوبی رسیده اند. در این کشور در زمینه توسعه تولید و همینطور توسعه تحلیلی نیز شرایط خوبی دیده می شود و در صورتی که افراد بتوانند ورود به این کارها داشته باشند حقوق خوبی دریافت می کنند. خرید ملک در کشور ایرلند زمانی که افراد در زمینه شغلی خوبی قرار دارند فراهم شده است.

در زمینه حرفه های مهندسی مکانیک در کشور ایرلند نیز در بخش کنترل کیفیت و همینطور اعتبار سنجی و مهندسی قواعد یک سری اصول مهم دیده می شود. مهندسی مکانیک در این کشور به خصوص در مهارت‌های پلیمری نیز ورود داشته اند و مبرهن است که در زمینه دارو و همینطور تجهیزات پزشکی نیز شرایط خوبی دیده می شود. در ارزیابی‌های صورت گرفته کشور ایرلند در زمینه توان انتقال و همینطور توزیع با مهارت های تخصصی نیز صلاحیت های دقیقی را پیش روی دارد.

در حرفه های مهندسی در این کشور متخصصینی که در زمینه مهندسی برقی فعالیت کرده اند بیشتر در زمینه طراحی تراشه و مهندسی آزمون و یا مهندسی کاربردی نیز رتبه خوبی داشته اند. تولید توان در این کشور بر اساس رویکردهای اقتصادی مشخصی دنبال شده است.

افرادی که در زمینه مهندسی اتوماسیون فرآیند مهارت دارند می‌توانند به طور حتم ورود به کار داشته باشند ورود به کار در این زمینه نیاز به مهارت بالایی نداشته و مبرهن است که وضعیت شغلی در کشور ایرلند بر اساس تولید توان ارزیابی می شود. شایان ذکر است که تجربیات در این زمینه بیشتر از مدرک ارزشمند خواهد بود. شرایط اقامت در کشور ایرلند به صورتی پیش می رود که فرد بتواند از نظر ساختاری به رتبه خوبی برسد.

تحلیل گرانی که در زمینه های تجاری و اقتصادی ورود دارند نیز می‌توانند بیشتر از افراد دیگر در همین شغل در ایرلند به درآمد خوبی دست یابند. در نظر داشته باشید که حرفه های فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور ایرلند نیز می توانند سود و درآمد خوبی داشته باشند. برنامه نویسی در کشور ایرلند بسیار مهم است و از دسته مسائلی است که سبب می شود فضای توسعه نرم افزاری نیز رشد داشته باشد. برنامه نویسان در کشور ایرلند می توانند بر اساس معماری‌های صورت گرفته به نتیجه خوبی دست یابند. در ارزیابی های صورت گرفته اینطور به نظر می رسد که یک متخصص در کشور ایرلند در زمینه توسعه نرم افزار حقوقی برابر با یک پزشک است.

افرادی که دوست دارند سریعتر ورود به کار داشته باشند می توانند ورود به بخش برنامه نویسی را پیش بگیرند، طراحی وب سایت و همینطور توسعه وب سایت ها و ورود به بخش بهینه سازی سایت از دسته مسائل بسیار مهمی است که در این کشور دیده می شود. فضای برنامه نویسی های کاربردی در کشور ایرلند نیز رویکرد دقیق و صحیحی را شکل داده است.

رشته های مربوط به بخش بهداشت نیز در این کشور می تواند از دسته مشاغل درآمدزا محسوب شود. داروسازان صنعتی در این کشور، به همراه حرفه های بهداشت و پرتونگارانی که در زمینه عروقی و گوارشی فعالیت دارند همگی در لیست شغل های پر درآمد محسوب می شوند.

در نظر داشته باشید که اگر شما در یکی از دانشگاه های کشور ایرلند در زمینه شنوایی سنجی تحصیل کرده باشید به این امکان خواهید رسید که به سادگی ورود به کار با درآمد خوب داشته باشید.

کار و کاریابی و اجازه کار و ویزای کاری در ایرلند

کار و کاریابی و اجازه کار و ویزای کاری در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شما برای ورود به کار مورد نظر در کشور ایرلند نیاز به تست بازار کار دارید و در نظر داشته باشید که تست بازار کار به این معنی که کدام شغل در سه سال گذشته در کشور ایرلند سوددهی و درآمدزایی خوب و با رشد صعودی داشته است در این زمینه سایت ها و آمارهای رسمی زیادی می تواند به کمک شما بیاید. در نظر داشته باشید که به طور کلی کاریابی در کشور ایرلند به این صورت است که کارفرما اطلاعیه کاری خود را در بخش شبکه اجتماعی حمایت اجتماعی اعلام می‌کند و در این زمینه مشخص می شود که آیا واجد شرایط مورد نظر وجود دارد یا خیر در صورتی که همه چیز درست باشد و فرد مورد نظر یافت نشود شما می توانید ورود به کار داشته باشید. ویزای کاری کشور ایرلند به مدت 1 سال ارسال می شود و این ویزا به طور کلی دسته بندی های مشخصی دارد اما در هر صورت شما به مدت یک سال اجازه کار در خاک کشور ایرلند دارید و پس از آن می بایست سعی کنید اقدام به تمدید ویزای خود داشته باشید. در صورتی که بتوانید سود خوبی به شرکت مورد نظر برسانید می بایست این اصل را مدنظر قرار دهید که تمدید ویزای شما بسیار آسانتر می شود. شایان ذکر است که در این کشور وضعیت تمدید برای کار برای افرادی که به شرکت ضرر رسانده اند کمتر داده می شود.

بازاریابی و دانش مرتبط در رسیدن به شغل مورد نظر بسیار مهم است و عموماً کسانی در این زمینه موفق خواهند بود که مسیر دقیق برای خدمات دارویی به طور دقیق و اصولی فراهم شود. در نظر داشته باشید پروسه کاری در این کشور کمی با سختگیری همراه است و چه خوب است که افراد در زمینه مهارتی رتبه خوبی داشته باشند.

در کشور ایرلند موقعیت های تجاری زیادی دیده می شود و ورود به کارخانجات کار چندان دشواری محسوب نمی شود.

برای اخذ ویزای کار کشور ایرلند نیاز است که مدارک لازم را ارائه دهید:

1- افراد باید رزومه کاری دقیق داشته باشند و توضیحات مندرج در این بخش به طور دقیق و اصولی می بایست ارزیابی شود.

2- افراد می بایست بتوانند در زمینه کاری به درجات مشخصی برسند و مبرهن است که زمینه های کاری در این کشور خود دسته‌بندی های مشخصی دارد.

3- داشتن پاسپورت معتبر به همراه مدارک هویتی بسیار مهم است

4- نیاز است که مدارک شناسایی ارائه شود.

5- نیاز به ارائه گواهی پذیرش در یکی از شرکت های این کشور بوده به طوریکه مشخص شود از نظر اقتصادی وضعیت پذیرش شما به طور دقیق دنبال می شود و در نظر داشته باشید که کشور ایرلند از دسته کشورهایی است که توانسته مسیر خوبی برای رسیدن به رشد اقتصادی فراهم سازد و در این زمینه بسیار موفق بوده است.

6- در گواهی که از سوی کارفرما صادر می شود به طور دقیق قید شده است که شما خود باید از پس هزینه زندگی برآیید و یا شرکت مورد نظر، هزینه ها را تقبل می کند.

7- خبر خو‌ب این است که ویزای کاری کشور ایرلند به شما این امکان را می دهد که همسر و فرزندان خود را از طریق ویزای همراه با خود برده و زندگی خانوادگی خوبی داشته باشید.

8- در نهایت ویزای کاری این کشور به صورت موقت یک ساله صادر می شود و تا سه دوره اجازه تمدید برای شما در نظر گرفته می‌شود.

 

هزینه ها و صرفه جویی در هزینه ها در ایرلند

هزینه ها و صرفه جویی در هزینه ها در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

هزینه زندگی در کشور ایرلند به میزان 19 درصد از هزینه زندگی در ایران کم تر اعلام شده است اما هزینه اجاره خانه در کشور ایرلند نیز در حدود 29 درصد از ایران بیشتر است.

هزینه زندگی در کشور ایرلند به این صورت است که شما برای صرف یک پرس غذا در رستوران ارزان قیمت در این کشور 16.12 دلار اعلام شده است. در صورتی که بخواهید در این کشور دو وعده غذا در یک رستوران معمولی سرو کنید می بایست هزینه 67.44 دلاری در نظر بگیرید اینطور که شواهد نشان می دهد در فست فودهای این کشور هزینه 8.75 دلاری کفایت می کند.

هزینه زندگی در دوبلین پایتخت این کشور از 10000 الی 15000 یورو در سال متغیر اعلام شده است. هزینه برای خدمات رفاهی برق و گاز و زباله در یک آپارتمان 85 متری در حدود 172.82 دلار تخمین زده شده است. یک دقیقه تعرفه تلفن برای همراه اعتبار محلی نیز 0.27 دلار است. اینترنت در این کشور به ازای 6 مگابیت در ثانیه در حدود 40.59 دلار اعلام شده است.

در صورتی که بخواهید در باشگاه تناسب اندام شرکت کنید هزینه ماهانه برای بزرگسال در این باشگاه در حدود 53.65 دلار تخمین خورده است. هزینه برای اجاره زمین تنیس در این کشور نیز برای یک ساعت در آخر هفته در حدود 19.07 دلار است. شما برای تهیه یک عدد بلیط هوایی در این کشور باید 11.69 دلار هزینه در نظر داشته باشید

برای خرید یک جفت کفش  نیاز به هزینه 87.40 دلاری است و برای خرید یک دست لباس تابستانی در یک فروشگاه زنجیره ای در این کشور نیز 45.28 دلار تخمین خورده است.

1 جفت کفش نایک در این کشور با هزینه 91.08 دلاری همراه است و برای خرید یک جفت کفش چرم مردانه نیز باید 90.57 دلار تخمین خورده است.

اینطور که شواهد نشان می دهد هزینه زندگی در کشور ایرلند سال‌های اخیر کمی بهبود داشته است و مبرهن است که شما برای هزینه های مازاد نیاز به پرداخت بالاتری نخواهید داشت.


قیمت برخی کالاهای اساسی در ایرلند

قیمت برخی کالاهای اساسی در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


قیمت برخی کالاهای اساسی در کشور ایرلند به شرح زیر است:


شیر معمولی (۱لیتر) ۱٫۳۷ $         ۰٫۹۸ – ۱٫۸۳

قرص نان سفید (۵۰۰ گرمی) ۱٫۷۳ $         ۱٫۲۳ – ۲٫۲۱

تخم مرغ (۱۲ عدد)     ۳٫۳۰ $         ۲٫۳۲ – ۴٫۶۵

پنیر تازه (۱ کیلوگرم)     ۱۱٫۰۵ $       ۶٫۸۶ – ۱۸٫۴۵

سینه مرغ بدون پوست و استخوان (۱کیلوگرم)      ۱۰٫۹۹ $          ۶٫۱۵ – ۱۴٫۷۶

سیب (۱کیلوگرم)          ۲٫۷۸ $         ۱٫۸۵ – ۳٫۹۲

پرتغال (۱کیلوگرم)   ۲٫۳۴ $         ۱٫۸۱ – ۳٫۰۸

سیب زمینی (۱کیلوگرم)       ۱٫۷۷ $         ۱٫۰۹ – ۳٫۰۸

کاهو (۱ عدد)    ۱٫۱۹ $         ۱٫۰۹ – ۱٫۲۳

آب (۱٫۵ لیتری)          ۱٫۷۸ $         ۱٫۲۲ – ۲٫۴۶اقتصاد در ایرلند

اقتصاد در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تولید ناخالص داخلی کشور ایرلند در حدود 5.187 میلیارد دلار اعلام شده است به این ترتیب میزان نیروی کاری در این کشور بیشتر از قبل اعلام شده است. اقتصاد کشور ایرلند در دست تغییر است و در سال 2019 شاهد بخشی هستیم که می تواند اقتصاد این کشور را بیشتر نماید. هفت درصد مردم در این کشور زیر خط فقر هستند و به طور‌کلی نرخ تورم نیز در کشور ایرلند به میزان 7.4 درصد تخمین داشته است

در نظر داشته باشید که محصولات صادراتی در کشور ایرلند بیشتر در زمینه ماشین آلات و تجهیزات دیده می شود و در این کشور در زمینه مواد شیمیایی و همینطور دارو و حیوانات زنده نیز صادرات زیادی دیده می شود، بیشتر مسیر صادراتی کشور ایرلند به کشورهای آمریکا و همینطور انگلیس و بلژیک بوده است به طوریکه صادرات به آمریکا در حدود 7.18 درصد و به انگلیسی بیش از 9 درصد اعلام شده است. برای خرید خانه در کشور ایرلند می بایست سرمایه های روتین ارزیابی شود.

محصولات وارداتی کشور ایرلند ماشین آلات و تجهیزات و همینطور مواد شیمیایی روتینی را پیش برده است و در نظر داشته باشید که شما برای تجهیزات پردازش داده ها در این کشور نیز باید یک سری اصول را مدنظر قرار دهید. اقتصاد کشور ایرلند به کشورهای انگلیس نیز در حدود 37.5 درصد اعلام شده است و همینطور آمریکا نیز 5.11 درصد برای اقتصاد خود مدنظر قرار داده است.

اقتصاد کشور ایرلند به طور حتم دسته بندی های مختلفی را دنبال کرده است. این کشور در زمینه اقتصاد از سوی سرمایه گذاران خارجی بسیار روتین و درست عمل کرده است به این ترتیب که وضعیت اقتصادی این کشور در 5 سال آینده می تواند با رشد دقیق و اصولی همراه باشد.

ارتباطات در کشور ایرلند نیز بر اساس رویکردهای جدید توانسته ساختار دقیقی را پیش بینی نماید اینطور که مشخص شده است در کشور ایرلند رویکردهای اقتصادی می تواند به سه صورت دنبال شود مبرهن است که اقتصاد در زمینه پروژه های دولتی نیز به طور حتم پیش می‌رود. این کشور اقتصاد قدرتمندی در زمینه مخابرات نیز داشته است مبرهن است که وضعیت اقتصادی کشور ایرلند در سال های اخیر به طور دقیق و جدی دنبال شده است اینطور که شواهد نشان داده است دسته بندی های اقتصادی مرتبط در زمینه محصولات اقتصادی خود ساختار روتینی را پیش روی دارد.امنیت مالی و اقتصادی در ایرلند

امنیت مالی و اقتصادی در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


موازنه های تجاری در کشور ایرلند به طور کلی رویکردهای منطقی را در نظر گرفته است. در این کشور میزان موازنه تجاری در حدود 6991000.00 اعلام شده است و امنیت اقتصادی در زمینه موازنه های تجاری رتبه خوبی را فراهم ساخته است. اینطور که مشخص است حساب جاری در این کشور به طور دقیق و حتم دنبال می شود و مشخص است که شما برای رسیدن به بخش های اقتصادی دقیق و اصولی می بایست یک سری اصول مهم را مدنظر قرار دهید.

امنیت اقتصادی در زمینه گردش سرمایه در این کشور نیز بیشتر از پیش است مبرهن است که کشور ایرلند توانسته مسیر های گردش دقیق سرمایه گذاری را به طور دقیق و اصولی پیش ببرد. رابطه هایی که در زمینه مبادلات در کشور ایرلند دیده می شود خود دسته بندی های خوبی دارد. این کشور در زمینه ورود توریست نیز به امنیت اقتصادی خوبی رسیده است و ورود توریست به کشور ایرلند می تواند خود شامل یک سری اصول مهم شود. اینطور که مشخص است امنیت مالی در زمینه ذخایر طلا نیز در کشور ایرلند رویکرد درستی را پیش برده است. خوشبختانه کشور ایرلند از دسته کشورهایی است که توانسته در مسیر حمل و نقل سیستم های امنیت، اقتصاد خوبی را فراهم سازد. این کشور به طور حتم سرمایه گذاری در زمینه وجود تکنولوژی قوی در زمینه حمل و نقل را پیش می برد. کار در کشور ایرلند با حقوق بالا می تواند یک ساختار دقیق داشته باشد.

ذخایر مالی کشور ایرلند به رشد 29 درصدی به نسبت سال های گذشته  رسیده است این رتبه نشان می دهد که این کشور ذخیره های مالی دقیق و اصولی را مورد ارزیابی قرار داده است. خوشبختانه در کشور ایرلند یک سری رتبه بندی های اقتصادی به طور روتین پیش بینی می‌شود و واردات و صادرات از دیگر بخش هایی است که سبب رشد اقتصادی این کشور شده است.

آنچه شاید هنوز از نظر اقتصادی در کشور ایرلند ضعیف به نظر برسد عدم وجود سیستم وام دهی معتبر است به طوریکه در این کشور سیستم‌های اقتصادی و وام دهی به افراد از نظر بودجه درگیر یک سری تقاضا هستند.

امنیت در ایرلند

امنیت در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

امنیت در کشور ایرلند به طور کلی وضعیت خوبی دارد، این کشور دارای کالج های زیادی است و مسائل امنیتی شخصی و همینطور مسائل مربوط به امنیت اقتصادی نیز در کشور ایرلند در وضعیت خوبی قرار دارد. در دانشگاه های کشور ایرلند به طور کلی دسته بندی های تحصیلی قوی دیده می شود شایان ذکر است که برابری و عدالت در این کشور بر اساس رویکردهای امنیتی دقیق دیده می شود و مبرهن است که دولت این کشور سرمایه گذاری های مشخصی در زمینه امنیت این کشور داشته که نتیجه خوبی به همراه داشته است. عدالت و برابری بین زن و مرد یکی از شاخص های مهم امنیتی در کشور ایرلند محسوب می شود. اجرای قانون ترافیک جاده ای، ورود نیروهای گارد امنیتی و همینطور سیستم قدرتمندی در زمینه حفظ نظم عمومی در کشور ایرلند دیده می‌شود و همگی نشان از وضعیت امنیتی بالا خواهد داشت. کنترل مهاجرت در کشور ایرلند بر اساس رویکردهای دقیق و اصولی دیده می شود اینطور که مشخص است راستای حمایت و حفاظت از حقوق بشر نیز به طور حتم دنبال می شود.
مراحل و شرایط اخذ اقامت برای خود و همراه در ایرلند

مراحل و شرایط اخذ اقامت برای خود و همراه در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مقررات تابعیت و اقامت در کشور ایرلند به طور کلی بهتر از قبل اعلام شده است. اخذ اقامت از طریق تحصیل در این کشور می تواند برای همراه نیز فراهم شود به این ترتیب که شما در یکی از دانشگاه‌های کشور ایرلند پذیرفته می شوید، پس از پذیرش شرایط به این صورت پیش می رود که بتوانید همسر و فرزند خود را نیز با خود همراه نمایید مبرهن است که شاید در ابتدا این موضوع کمی دشوار باشد اما به هر صورت اداره مهاجرت کشور ایرلند این موضوع را ساده تر از قبل کرده است.

روش دیگری که به شما اجازه اقامت در کشور ایرلند می دهد و اجازه می دهد که همسر و فرزند خود را نیز با خودتان همراه کنید از طریق ویزای ازدواج است. در این ویزا یک فرد از تبعه کشور ایرلند این اجازه را دارد که با فرد خارجی ازدواج کرده و برای وی درخواست ویزای همراه دهد در نظر داشته باشید که در این روش به طور کلی این شما هستید که می بایست یک سری اصول مهم را مدنظر قرار دهید.

مورد دیگر در زمینه اقامت خود و همراه کشور ایرلند، سرمایه گذاری است. سرمایه گذاری در این کشور خود رویکردهای مشخصی را دنبال می کند و در نظر داشته باشید که در زمینه اقامت این کشور از طریق سرمایه گذاری روش آسانتری پیش روی دارید و شما می توانید به طور حتم مسیر برای سرمایه گذاری را برای خود آسانتر نمایید. همسر و فرزندان شما اجازه زندگی و تحصیل در این کشور را داشته و همه چیز ساده تر خواهد بود.

حال می خواهیم مراحل اقامت در کشور ایرلند را ارزیابی کنیم:

اول شرط داشتن ویزای این کشور است که می تواند با هر هدفی صورت بگیرد. اینکه فرد چه هدفی را دنبال می کند بستگی به شرایط خود دارد.

مورد بعدی ارزیابی است که در زمینه اقتصادی صورت می گیرد، در نظر داشته باشید که شما می بایست از نظر بودجه وضعیت خوبی داشته باشید داشتن سیستم اقتصادی قوی خود یک برگ برنده محسوب می شود.

شما می بایست به مدت حداقل 3 سال در این کشور زندگی کنید تا شرایط برای اخذ اقامت برای شما فراهم شود. 

در این روش اقامتی می بایست با قوانین زندگی در کشور ایرلند آشنا باشید و باید بتوانید از نظر هزینه ای نیز وضعیت خوبی را پیش ببرید.
ازدواج خارجی ها در ایرلند

ازدواج خارجی ها در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

طبق قانونی که در زمینه ازدواج از سال 1986 تا به امروز دیده می‌شود، در صورتی که زن خارجی با یک مرد از تبعه کشور ایرلند ازدواج نماید به صورت فوری تابعیت و اقامت برای وی صادر می شود اما در صورتی که برعکس این اتفاق صورت بگیرد نیاز است که سه سال از زندگی افراد بگذرد تا بتوان به اقامت این کشور فکر کرد در هر صورت ازدواج باید در شهرداری و یا یک ارگان دولتی مربوطه صورت بگیرد نیاز است که افراد بتوانند از نظر بودجه ای وضعیت خوبی داشته باشند این موضوع برای فردی که تبعه کشور ایرلند است بسیار مهم است و در نظر داشته باشید که ازدواج با یک فرد خارجی در کشور ایرلند می تواند منجر به تابعیت و اخذ پاسپورت شود اما باید ثابت شود که ازدواج در وضعیت واقعی صورت گرفته است.

مورد دیگری که در زمینه ازدواج در این کشور دیده می شود وجود همسر قبلی است که می بایست مشخص شود طلاق به صورت کامل صورت گرفته است و یا همسر وی فوت شده است. در نظر داشته باشید که طلاق در کشور ایرلند به طور کلی شاخص های مشخصی را پیش روی دارد. اینطورکه شواهد نشان می دهد در صورتی که افراد در زمینه ازدواج در این کشور اقدامات جعلی نمایند به سرعت لو رفته و شانس خود برای ورود به خاک این کشور را برای همیشه از دست می دهند.

برای طلاق در کشور ایرلند نیز نیاز است که دلیل طلاق به طور دقیق مشخص شود باید هر دو شخص اقدام به طلاق نمایند و در صورتی که تنها یک فرد طلاق بخواهد نیاز است که مدارک بیشتری ارائه شود در هر صورت نرخ طلاق در این کشور در سال های اخیر کمتر شده است و اینطور که شواهد نشان می دهد در کشور ایرلند مسیر برای زندگی سالم بیشتر از قبل دیده می شود مردم این کشور دوست دارند زندگی راحتی داشته باشند و در این زمینه بسیار تلاش می کنند.


اجاره خانه در ایرلند

اجاره خانه در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شما برای اجاره آپارتمان در کشور ایرلند به صورت یک خوابه دو راه دارید ، اول اینکه نوع مکانی را مدنظر قرار دهید که یک گزینه منزل در مرکز شهر و گزینه دیگر در حاشیه شهر محسوب می شود و در نظر داشته باشید که منازل در حاشیه شهر به طور کلی از نظر تعرفه ارزانتر هستند. تعرفه ای که برای اجاره خانه در شهر دوبلین کشور ایرلند دیده می شود در حدود 853 دلار است حال اگر همین خانه در حاشیه شهر در نظر گرفته شود هزینه مورد نظر به میزان 740 دلار خواهد بود. روش دیگر این است که امکانات خانه را مدنظر قرار دهید به هر حال خانه ای که یک اتاق خواب دارد با خانه ای که دارای سه اتاق خواب است تفاوت های زیادی دارد، خانه با سه اتاق خواب در مرکز شهر دارای هزینه 1400 دلاری بوده و خانه ای که دارای سه اتاق خواب است و بیرون از شهر قرار دارد به میزان 1132 هزینه را در بر می گیرد در ارزیابی های صورت گرفته اینطور به نظر می‌رسد که کشور ایرلند از دسته کشورهایی است که توانسته مسیر برای اجاره خانه را به طور دقیق و روتین پیش ببرد.

خانه با سه اتاق خواب در این کشور اغلب توسط خانواده ها اجاره می شود و تعرفه مشخصی را نیز دنبال می کند اینطور که مشخص است رویکردهای اقتصادی خوبی در زمینه اجاره خانه در کشور ایرلند دیده می شود و در هر صورت از نظر اقتصادی این کشور توانسته ساختار خوبی را مدنظر قرار دهد.

شایان ذکر است که اگر قصد دارید به صورت انفرادی در این کشور زندگی کنید می توانید به سراغ هاستل های اشتراکی بروید و هزینه مورد نظر در این زمینه را نیز به طور دقیق پرداخت کنید.


خرید ملک در ایرلند

خرید ملک در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


شما برای خرید آپارتمان در کشور ایرلند برای هر متر مربع می‌بایست در حدود 3221 دلار هزینه در نظر بگیرید حال اگر بخواهید همین خانه را در خارج از مرکز شهر خریداری نمایید هزینه شما به میزان 2298 دلار برای هر متر مربع تغییر خواهد نمود بنابراین بسیار مهم است که در انتخاب موقعیت جغرافیایی خانه مورد نظر در کشور ایرلند دقت کنید.ثبت شرکت در ایرلند

ثبت شرکت در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سرمایه گذاری در کشور ایرلند از طریق ثبت شرکت از دسته گزینه‌های بسیار مهم محسوب می شود که جا دارد در این بخش به طور مفصل مورد ارزیابی قرار بگیرد.

شما برای ثبت شرکت در کشور ایرلند در ابتدا باید نامی برای شرکت خود انتخاب نمایید ، نامی که برای شرکت در نظر گرفته می شود می‌بایست خاص باشد و به طور کلی بین 2 الی 3 روز کاری زمان نیاز است که این نام به ثبت برسد. نیاز است که آدرسی برای دفتر مشخص شود و پس از آن در مالیات شرکت باید ارزیابی های مشخصی را مدنظر قرار دهید. شرکت های خصوصی وابسته به سهام می توانند سرپرست انفرادی داشته باشند و به این ترتیب نیاز به منشی است. سایر شرکت ها در کشور ایرلند نیاز به حداقل دو سهامدار دارند که یکی از آنها می بایست اقامت حوزه یورو داشته باشند. به طور کلی حداکثر افرادی که می توانند سرپرست باشند به 25 نفر می رسد. برخی از شرکت ها نیز امکان جذب تا 99 نفر سهامدار را نیز خواهند داشت.

مدارکی که برای ثبت شرکت در کشور ایرلند نیاز است از قرار زیر است:

1- داشتن برنامه تجاری مشخص شده بسیار مهم است و طرح تجاری شما نیز به طور روتین ارزیابی می شود.

2- نام شرکت می بایست به ایرلندی انتخاب شود.

3- نیاز است که پیش نویس قانون اساسی ارائه شود.

4- می بایست پرونده الکترونیکی برای پرداخت هزینه های ثبت شرکت صورت  بگیرد.

5- نیاز است که گواهی ثبت به طور دقیق ارائه شود.

مزایای ثبت شرکت در کشور ایرلند از قرار زیر است:

شما می توانید به سادگی به صورت مشارکتی در این کشور به ثبت شرکت بپردازید به این ترتیب هزینه های موجود برای شما سرشکن می شود.

هزینه های لازم در زمینه ثبت شرکت پایین تر می آید.

یک سری زیرساخت های قوی در زمینه مخابرات و اینترنت دیده می‌شود که سبب می شود از نظر اقتصادی وضعیت خوبی داشته باشید.

کشور ایرلند تنها کشور انگلیسی زبان است که هم واحد پول یورو داشته و هم عضو اتحادیه اروپا است.

نرخ مالیات در این کشور پایین اعلام شده است.

به طور کلی کشور ایرلند در لیست بهترین کشورهای جهان برای تجارت قرار دارد.


انواع شرکت هایی که در کشور ایرلند پیش روی شما قرار دارد به این صورت است:

شرکت خصوصی محدود به سهام در کشور ایرلند ، شرکت هایی که دارای فعالیت های معین هستند، شرکت های غیر انتفاعی در کشور ایرلند، شرکت های نامحدود در کشور ایرلند ، شرکت هایی که دارای مشارکت محدود بوده  که می تواند به صورت خصوصی و یا عمومی فعالیت نمایند


انواع ویزا و انواع اقامت در ایرلند

انواع ویزا و انواع اقامت در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مهاجرت به کشور ایرلند از طریق ازدواج یکی از روش هایی است که می تواند گزینه خوبی محسوب شود.

شما از طریق ازدواج در این کشور می توانید اقامت اخذ نمایید ازدواج باید در یک فضای واقعی صورت بگیرد و همینطور نیاز است که به طور کلی سه سال با فرد مورد نظر زندگی کرده باشید آدرس محل زندگی شما باید یکسان باشد.

مهاجرت به کشور ایرلند از طریق تولد از دسته روش هایی است که پیش روی افراد قرار دارد در این روش ها به طور کلی ارزیابی های مشخصی دیده می شود. شایان ذکر است که به طور کلی تولد بر اساس سیستم خاک بوده و یکی از گزینه های آسان و مطمئن محسوب می شود.

مهاجرت به کشور ایرلند از طریق سرمایه گذاری یک تیر خلاص است، در واقع در زمینه سرمایه گذاری در کشور ایرلند به طور کلی دو روش دیده می شود، روش اول به این صورت است که اقدام به خرید اوراق قرضه در بازار سهام داشته باشید که می بایست 5 سال بودجه شما وضعیت ثابت داشته باشد.

روش دوم در زمینه ثبت شرکت است که به طور کلی ثبت شرکت در کشور ایرلند ارزیابی های مشخصی دارد و مبرهن است که ثبت شرکت در این کشور دارای شریک های کاری خواهد بود.

افراد با داشتن ویزای کاری کشور ایرلند می بایست یک سری اصول مهم را مدنظر قرار دهند، ویزای کاری این کشور خود دارای ساختار مشخصی است که می تواند پیش روی شما قرار بگیرد افرادی که قصد دارند ویزای کاری کشور ایرلند را داشته باشند می بایست این موضوع را به طور دقیق بررسی کنند که داشتن مهارت کاری بسیار مهم است و ارزیابی های زیادی را در بر می گیرد.

در مجموع ویزای تجاری و مهارت در زمینه سرمایه گذاری به کشور ایرلند یکی از بهترین روش هایی است که می تواند منجر به اقامت دائم شود. دولت این کشور اعلام کرده است که سختگیری در زمینه سرمایه گذاری کمتر بوده و بسیار علاقه به ورود سرمایه گذاران خارجی به این کشور خواهد بود شایان ذکر است که سرمایه گذاری کشور ایرلند در کشور می تواند در زمینه های صنعتی، تجارتی، خوراک و پوشاک و همینطور ثبت شرکت صورت بگیرد افرادی که علاقه ای به فضای مدیریتی ندارند می توانند سرمایه خود را به صورت مستقیم ورود به بخش پروژه های دولتی نمایند. ارزیابی ها نشان می دهد که این کشور به طور حتم در صورت پاسپورت وضعیت مالی شما را ارزیابی خواهد نمود. شرایط زندگی در کشور ایرلند به طور کلی رویکردهای مشخصی دارد.


بیمه و تسهیلات درمانی برای افراد مقیم ایرلند

بیمه و تسهیلات درمانی برای افراد مقیم ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

وضعیت بیمه و تسهیلات بیمه ای در این کشور خود دارای شاخص های مشخصی است که می بایست ارزیابی شود در نظر داشته باشید که به طور کلی کشور ایرلند از دسته کشورهایی است که ورود به بخش بیمه‌ای را به طور شایان پیش برده است و پیشرفت در این زمینه بسیار مهم و ضروری است. بیمه های تحصیلی برای کودکان و همینطور بیمه ای که برای بزرگسالان مدنظر قرار می گیرد خود دارای شرایط خاصی است بیمه های تحصیلی در این کشور از سوی مدرسه موردنظر ارائه می شود و افرادی که قصد دارند خود را بیمه تکمیلی نمایند باید در این زمینه وضعیت خوبی را فراهم سازند. بیمه های درمانی در کشور ایرلند بر اساس رویکردهای جدید نیز ارزیابی می شود و یک سری ساختار بیمه ای جدید برای بانوان باردار نیز وجود خواهد داشت.

تسهیلات درمانی در کشور ایرلند به طور حتم می تواند شاخص های مشخصی را مدنظر قرار دهد در نظر داشته باشید که این کشور به طورکلی می تواند در بیمارستان های دولتی خود هزینه های موجود را به نصف کاهش دهد و وضعیت بیمه ای در ایرلند نیز بهبود خوبی داشته است.خدمات بانکی و مالی در ایرلند

خدمات بانکی و مالی در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

بانک ایرلند در زمینه علوم مالی رتبه بالایی دارد ، دفتر مرکزی این بانک در دوبلین واقع شده است. مدیر عامل این بانک فردی به نام ریچی بوچر است رئیس هیئت مدیره آرچی کین نام دارد. خدمات این بانک در زمینه بانکداری خرد ، شرکتی و اختصاصی و خدمات بیمه دیده می شود. این بانک دارای روابط تجاری با استرالیا و آلمان و همینطور فرانسه نیز بوده است.

ویزای مشترک و سهولت رفت و آمد به کشورهای دیگر در ایرلند

ویزای مشترک و سهولت رفت و آمد به کشورهای دیگر در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شما با داشتن پاسپورت کشور ایرلند می توانید به 167 کشور بدون داشتن ویزا ورود داشته باشید.

تشابهات فرهنگی ایرلند با ایران

تشابهات فرهنگی ایرلند با ایران | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یک سری از تشابهات فرهنگی کشور ایرلند با ایران به این صورت است که این کشور نیز همانند ایران برای داشتن یک زندگی سالم رویکردهای بهداشتی خوبی را مدنظر قرار داده است.

مردم کشور ایرلند همانند ایرانیان به دور از فخرفروشی هستند.

اعیاد و تعطیلات رسمی در ایرلند

اعیاد و تعطیلات رسمی در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

1 ژانویه در کشور ایرلند به طور کلی سال نو محسوب می شود.

در تاریخ 6 ژانویه در این کشور روز صبح بخیر اعلام شده است و تعطیل رسمی است.

6 ژانویه مشهور به کریسمس ایرلند است.

17 مارس در کشور ایرلند نیز روز سنت پاتریک اعلام شده است.

16 ژوئن روز شکوفه ها بوده و به طور کلی برای بانوان یک روز بسیار عالی محسوب می شود.

12 ژوئیه روز پرستار است.

1 نوامبر در کشور ایرلند نیز روز مقدس محسوب می شود.


دین در ایرلند

دین در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اکثر مردم کشور ایرلند کاتولیک هستند و به طوریکه در حدود 92 درصد از مردم پیرو مذهب کاتولیک روم هستند.

3 درصد از مردم این کشور پروتستان هستند و 5 درصد باقی مانده نیز یهودی و ارتدوکس محسوب می شوند. در این کشور اسلام یک دین با ماهیت جهانی است و به طور کلی مسیحیت نیز بخش مهمی از اعتقادات مردم کشور ایرلند محسوب می شود. شایان ذکر است که کشور ایرلند از دسته کشورهایی است که به دین بسیار اهمیت می دهد و مراسم های سنتی زیادی در این کشور رویت می شود.

وضعیت دینداری در کشور ایرلند بر اساس اندیشه های مختلفی پیش می‌رود و مبرهن است که مردم در کشور ایرلند از نظر دین و فرقه‌های مذهبی دارای اعتقادات مخصوص به خود هستند. حجاب کشور ایرلند آزاد است و برخی مردم از لباس های پوشیده استفاده می کنند و برخی دیگر نیز در این زمینه آزادتر هستند. ارزیابی ها نشان می‌دهد که ایرلند یکی از بهترین کشورهایی است که در زمینه مذهب توانسته کنترل خوبی داشته باشد.


تفریح در ایرلند

تفریح در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

جزایر آران در ساحل غربی ایرلند قرار دارد و به طور کلی از دیدنی‌های بسیار عجیب این کشور محسوب می شود. این منطقه آنقدر زیبا و خاص است که قطعاً بازدید از آن می تواند برای شما بسیار مهیج باشد. شما می توانید این منطقه را به نسبت سایر مناطق کمی سنتی تر و قدیمی تر در نظر داشته باشید. چشم انداز های زیبا و طبیعت بکری که در این منطقه دیده می شود بسیار ارزشمند است.


منطقه دینگل در غربی ترین نقطه ایرلند واقع شده است و به طورکلی از نظر گردشگری بسیار عالی است این منطقه دارای ساحل خصوصی بسیار زیاد بوده و سنگ های رنگی و بی نظیر آن در ذهن ها نقش می بندد. موج سواری در این منطقه بسیار دیدنی است و می تواند یک محیط آرام و بی نظیر برای افراد باشد و در بازدید از این منطقه چه خوب است که بتوانید دوربین عکاسی خوب داشته باشید.

گلندالوق یک منطقه زیبا در چند کیلومتری سمت جنوب دوبلین قرار دارد که در واقع صومعه ای بوده است که امروزه یکی از بهترین تفریحات تابستانی محسوب می شود. این منطقه دارای دریاچه های متنوعی است و به طور کلی جنگل های دیدنی و وسیعی دارد. این منطقه زیبا دارای کلیسا بوده و می تواند برای تاریخ دوستان گزینه بسیار دلچسبی محسوب شود.


پارک ملی کیلارنی یکی از پارک های دیدنی بسیار زیبا در جنوب غربی ایرلند است به طور کلی طبیعت این کشور بسیار خاص و دیدنی است. حیوانات زیادی در این پارک زندگی می کنند و شما می توانید از سمورهای آبی و گوزن های قرمز و همینطور پرندگان دیدن نمایید. در این منطقه به طور کلی دریاچه های دیدنی زیادی نیز وجود دارد. این پارک برای دوچرخه سواری بی نظیر است و می تواند یک گزینه بسیار عالی و بی نظیر محسوب شود.

منطقه رینگ یکی از خوش منظره ترین نقاط ایرلند محسوب می شود که یک جاده با طول بیش از 160 کیلومتر بوده و در کنار خط ساحلی زیبایی قرار دارد و چشم اندازهای این منطقه بسیار دلچسب بوده و دارای صخره های دیدنی و بی نظیری است.

در سفر به ایرلند بازدید از صخره موهر را از یاد نبرید این صخره زیبا به طور کلی دارای فضای دیدنی بی نظیری است. این صخره در سال های گذشته یکی از بهترین مکان های هیجان انگیز محسوب شده است. ارتفاع صخره در حدود 210 متر اعلام شده است و هر ساله یک میلیون گردشگر را به سمت خود می کشاند.

تپه تارا در محلی باستانی قرار دارد و دارای چندین بخش و بنای متعدد است. این تپه از نظر تاریخ بسیار مهم است و فضای اطراف آن نیز برای تفریح بسیار عالی است.

صخره کاشل در قرن 4 یک قلعه بسیار شناخته شده محسوب شده است و عمارتی دیدنی و بی نظیری است. این صخره به عنوان کلیسای جامع و تالار ویکارز کورال نیز شناخته شده است و به طور کلی دارای طراحی بی نظیری است.

حمل و نقل درون شهری و هزینه های آن در ایرلند

حمل و نقل درون شهری و هزینه های آن در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای حمل و نقل های محلی در کشور ایرلند بلیط های یک طرفه در نظر گرفته شده است که هزینه این بلیط ها به طور میانگین در حدود 2.61 دلار تخمین خورده است اینطور که مشخص است شما برای خرید بلیط‌های ماهانه در این کشور می بایست 91.60 دلار هزینه در نظر داشته باشید بلیط های ماهانه در این کشور خود دارای تعرفه های مشخصی هستند.

ورودی تاکسی برای یک کیلومتر در حدود 1.84 دلار تقریب داشته است و به طور معمول تعرفه معمول برای تاکسی ها به میزان 5.43 دلار اعلام شده است. تاکسی ها برای یک ساعت انتظار در این کشور می‌بایست 34.74 دلار هزینه در نظر بگیرید. بنزین 1 لیتر به طور کلی 1.91 دلار اعلام شده است. حمل و نقل عمومی در این کشور به طور کلی ارزان و مناسب است و از نظر تکنولوژی نیز از کیفیت بالایی برخوردار است اما به طور کلی این کشور از نظر حمل و نقل عمومی توانسته ساختار دقیق و مناسبی را پیش بگیرد به طوریکه بلیط های ماهانه و نامحدود بسیار مقرون به صرفه هستند و کمتر کسی به دنبال اجاره اتومبیل و حتی خرید ماشین می پردازد. در نظر داشته باشید که به طور میانگین شما برای اجاره ماشین در این کشور باید سعی کنید از نظر تعرفه کمی قوی باشید زیرا هزینه ها به صورت ساعتی ارزیابی می‌شود و اغلب گران هستند.فرهنگ ایرلند

فرهنگ ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


· مردم ایرلند در ابتدا کمی سرد هستند اما وقتی با آنها بیشتر آشنا شوید می توانید با آنها دوست شوید.

· در ایرلند استفاده از تلفن همراه بسیار کم دیده می شود و مردم هنوز به صورت سنتی زندگی می کنند.

· مردم ایرلند در ابتدا به شما اعتماد نخواهند کرد سعی کنید در این زمینه اصرار نکنید.

· بهتر است بدانید که در این کشور بانوان از ارزش بالایی برخوردار هستند.

· در این کشور اگر بخواهید برای رسیدن به حق خود به فرد آسیب برسانید به مشکل بر می خورید.

هنر ایرلند

هنر ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

· معماری از دسته هنرهای مشهور در ایرلند محسوب می شود.

· نقاشی در ایرلند به طور کلی دسته بندی های مشخصی دارد

· آقایان علاقه به نقاشی بر روی بدن نیز دارند.


ورزش در ایرلند

ورزش در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

· یکی از ورزش های بسیار مهم در ایرلند بوکس است.

· در این کشور دریانوردی نیز به نوبه خود دارای شرایط مخصوص است.

· بانوان در کشور ایرلند در زمینه دو و میدانی به مدال رسیده اند.

· الگوهای ورزشی در ایرلند بیشتر در زمینه تیمی دیده می‌شود.


خرافات در ایرلند

خرافات در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

· در کشور ایرلند اگر دست راست خود را در زمان غروب آفتاب بالا بگیرید به این معنی که در زندگی شما اتفاق بدی رخ می‌دهد.

· مردم ایرلند بیشتر سعی می کنند از خرافات دوری کنند.

شایعات در مورد ایرلند

شایعات در مورد ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

· پرخاشگری مردم کشور ایرلند با مردم خارجی دروغ است.

· اینکه کودکان از سنین کم باید ورود به بازار کار داشته باشند نیز یک دروغ بزرگ محسوب می شود.

موارد ممنوعه در ایرلند

موارد ممنوعه در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

· سیگار کشیدن در محیط های عمومی ممنوع اعلام شده است.

· در این کشور مردم اغلب سعی می کنند در بوق زدن رعایت کنند پس بوق زدن در زمان های ناصحیح ممنوع اعلام شده است.

خطرات احتمالی برای افراد مقیم ایرلند

خطرات احتمالی برای افراد مقیم ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

· مواظب کیف پول خود باشید.

 · بهتر است در زمینه کودکان خود کمی دقیق تر باشید.

 · در این کشور سرقت گوشی موبایل نیز گزارش شده است.

تشابهات قوانین ایرلند با ایران

تشابهات قوانین ایرلند با ایران | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

· قوانینی که مربوط به وام در ایران دیده می شود در ایرلند نیز وجود دارد و این کشور از نظر وام دهی ضعیف عمل کرده است.

· ایرلند از دسته کشورهایی است که سعی داشته مسیر برای تحصیل خارجیان را باز نگه دارد این گزینه در ایران نیز دیده 

گواهینامه و خرید ماشین در ایرلند

گواهینامه و خرید ماشین در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


برای خرید ماشین در ایرلند باید این اصل را مدنظر قرار دهید که به طور کلی بودجه های در نظر گرفته شده ساختار مشخصی را دنبال می کنند و اغلب افراد علاقه ای به خرید ماشین در ایرلند ندارند.

شما برای اخذ گواهینامه در ایرلند باید سعی کنید یک سری اصول مهم را مدنظر قرار دهید. به عنوان مثال در ابتدا باید در آزمون تئوری شرکت کنید سپس نیاز است که بتوانید در آزمون های عملی که هر ساله برگزار می شود به رتبه خوبی دست یابید.

سفارت‌ها و کنسولگری های ایران در ایرلند

سفارت‌ها و کنسولگری های ایران در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سفارت ایرلند در ایران در محدوده فرمانیه، کامرانیه شمالی و بن بست ناهید قرار دارد.

سفارت ایران در شهر دوبلین ایرلند قرار دارد.


نوع پوشش مردم ایرلند

نوع پوشش مردم ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

· پوشش در کشور ایرلند آزاد است اما هنوز استفاده از لباس‌های سنتی دیده می شود.

· دختران و پسران جوان از لباس جین استفاده می کنند و اغلب سعی می کنند از کتانی استفاده کنند.

· بانوان در سنین بالاتر بسیار علاقه دارند که از پیراهن های بلند استفاده کنند.

· در این کشور به طور حتم در محیط های کاری از کت و شلوار و یا کت و دامن استفاده می شود.

· مبرهن است که پوشش مردم ایرلند بر اساس رویکردهای جدید تغییراتی داشته است اما وضعیت حجاب در این کشور در حد تعادل دیده می شود.

جغرافیا و شرایط آب و هوایی ایرلند

جغرافیا و شرایط آب و هوایی ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ایرلند یک جزیره در شمال غرب اروپا محسوب می شود. دوبلین شهر زیبا و پایتخت ایرلند محسوب می شود و این شهر دارای تاریخ بسیار وسیعی بوده و شخصیت های برجسته ادبی زیادی نیز در این شهر دیده می شوند. شب های این جزیره بسیار دیدنی است و به طور کلی به جوان ترین پایتخت اروپایی شناخته شده است. دوبلین از شهرهای جوان و شناخته شده محسوب می شود و فضای شهری بی نظیر این شهر سبب شده است که اغلب افراد در اولین سفر خود به ایرلند این شهر زیبا را انتخاب نمایند. کورک دومین شهر در ایرلند است که بر روی رودخانه لی واقع شده است و یک بندر امن و بسیار دیدنی محسوب می شود این شهر دارای جنب و جوش زیادی است اما شب های آرامی دارد و بهترین گزینه برای پیاده روی محسوب می شود. آب و هوای ایرلند به طور کلی سرد و مرطوب است. شهر دوبلین در این کشور از نظر هوایی معتدل تر از سایر شهرها اعلام شده است. میانگین دما در این شهر به طور کلی در زمان گرما به میزان 18 درجه سانتی گراد اعلام شده است این در حالی است که از نظر زمانی سردترین ماه نیز 3.5 درجه سانتی گراد تخمین خورده است و میزان بارش در این شهر در طول سال در حدود 700 میلی متر است. تابستان‌های شهر دوبلین بسیار خوب است و میزان گردشگری در این فصل بیشتر از سایر فصل ها دیده می شود. از ماه ژوئن تا آگوست فصل پر گردشگر در ایرلند محسوب می شود. کشور ایرلند یک کشور زیبا و جادویی است که به طور کلی برای کسانی که به دنبال خوشگذرانی هستند در این کشور قطعاً بهترین روزها را فراهم خواهند ساخت. ایرلند پر از تپه های سبز بوده و قلعه و صخره های بلند و زیبایی دارد. بازدید از موزه ها در این کشور یکی از روال های گردشگری بسیار عالی محسوب می شود. شایان ذکر است که پوشش گیاهی در ایرلند نیز بهتر از قبل است و جنگل های وسیع و دیدنی در این کشور دیده می شود که می تواند از نظر هزینه ای وضعیت درستی را پیش روی داشته باشد. ایرلند یکی از کشورهایی است که تنوع جانوری وسیعی را نیز پیش برده است، تنوع جانوری در این کشور خود دارای جریان های مشخصی است و شما می توانید در زمینه جانوری نیز از شرایط خوبی برخوردار شوید.

غذاهای ایرلند

غذاهای ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

آلسترفرای یکی از معروف ترین غذاهای ایرلند محسوب می شود. این غذا به چرب بودن مشهور است و به طور کلی شبیه به صبحانه های انگلیسی است. این غذا از سوسیس، بیکن، تخم مرغ سرخ شده و همینطور قارچ تهیه می شود و به طور کلی یکی از مواد مهم در تهیه این غذا نان سیب زمینی و نان سودا است.

فیش ساپیر یک غذای معروف ماهی و چیپس است ، این غذا به طور کلی یکی از لذیذترین غذاهایی است که در رستوران های ایرلند در اختیار شما قرار می گیرد این غذا کمی تند بوده و بسیار ترد است.

سیب زمینی در کشور ایرلند از اهمیت بالایی برخوردار است، در این کشور سیب زمینی ها به رنگ های صورتی و آبی و سفید بوده و به طورکلی طعم دل انگیزی دارد. 

چامس نامی است که بر روی یک غذای خوش طعم مخصوص ایرلند گذاشته می شود که با پوره سیب زمینی و کره و موسیر و همینطور تره فرنگی و شیر تهیه شده است.

خورشت ایرلندی آلستر یک نوع خورشت قدیمی است که به طور کلی با گوشت بره و سیب زمینی و پیاز و سبزی پخته می شود این غذا با هر نوع گوشت دیگری نیز سرو می شود و بسیار خوش طعم است.

یک نوع پای گوشت در ایرلند دیده می شود که با گوشت گاو تهیه می‌شود ، گوشت گاو در آب پخته می شود و بین خمیر سرو می شود. در این غذا گاهاً از سبزیجات نیز استفاده می شود.

سارف و تارف یک غذای ترکیبی در ایرلند است که با سیب زمینی و چیپس خورده می شود این غذا به طور کلی یک نوع غذای دریایی است. سارف ها اغلب ظاهر نا زیبایی دارند و بسیار کم دیده می شود که فردی این غذا را در ابتدا انتخاب نماید.

خوردن بیکن در ایرلند یکی از کارهای بسیار لذت بخش محسوب می‌شود. این غذا از دو تکه نان کره زده شده تهیه شده است و به صورت ساندویچی استفاده می شود این غذا آنقدر خوشمزه است که گاهاً جای غذای مشهور و گران قیمت را نیز می گیرد طعم تند و همینطور سس مخصوصی که بر روی این غذا ریخته می شود خود یک امتیاز مهم خواهد بود.

چمپ از دیگر غذاهای مشهور در ایرلند است که البته این غذا نیز از سیب زمینی تهیه می شود و در آن از سس قرمز تند نیز استفاده می شود. استفاده از سبزیجات در این غذا برای طعم دهی بسیار مهم است، این غذای خوش طعم به طور کلی برای یک پیک نیک نیز استفاده می شود و مبرهن است که افراد می بایست در مصرف این غذا کمی دقت کنند میزان سیب زمینی به کار رفته در این غذای خوش طعم زیاد بوده و به نوبه خود می تواند شما را با اضافه وزن همراه نماید استفاده از این غذا با همراه ماست بسیار دلچسب است شایان ذکر است که شما برای استفاده از این غذا می توانید به سراغ رستوران‌های بزرگ نیز بروید و یا از دکه های خیابانی استفاده نمایید.