x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

ایرلند

ایرلند در شمال غربی اروپا قرار دارد. این کشور به دو بخش ایرلند شمالی و ایرلند جنوبی تقسیم شده است. این کشور با یک مرز خاکی در شمال شرقی از ایرلند شمالی جدا شده است. در بخش غربی این کشور اقیانوس اطلس دیده می شود و در بهش جنوبی آن نیز دریای کلتی قرار دارد. محصولات حیوانی از دیگر محصولات صادراتی در کشور ایرلند محسوب می شود بیشترین وضعیت صادرات این کشور به آمریکا و انگلیس و بلژیک است البته در سال‌های جدید صادرات به کشور ایتالیا نیز دیده می شود. این کشور در زمینه تولید برق نیز به رشد اقتصادی خوبی رسیده است به طوریکه بیش از 11 درصد از اقتصاد این کشور به دست برق و تجهیزات برقی خواهد بود. رشد ایرانیان در کشور ایرلند به نسبت 6 ساله گذشته بیش از 13 درصد بوده است و اغلب ایرانیان در این کشور تصمیم به ایجاد مغازه و صنف های بازاری دارند البته شرکت هایی که در زمینه صادرات فعالیت می کنند نیز به نسبت سال های گذشته بیشتر شده است.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: Ireland عربی: أيرلندا
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: جمهوری
 • زبان های رایج: انگلیسی، اسکاتلندی
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: یورو هر یورو 1.13 دلار آمریکا
 • پیش شماره تلفن: ۰۰۳۵۳
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 167
 • پایتخت: دوبلین
 • زبان های رسمی: ایرلندی
 • جمعیت: بیش از 4 میلیون در سال 2018
 • منطقه زمانی: GMT+1
 • دامنه اینترنتی: .il
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از 333.73 میلیارد دلار آمریکا

سفر به ایرلند

سفر به ایرلند، سفر به کشوری زیبا با فرهنگ غنی است، که "جزیره زمرد" لقب گرفته است. از لحاظ سیاسی، جزیره ایرلند بین ایرلند (به طور رسمی به نام جمهوری ایرلند Ireland )، که شامل پنج ششم جزیره و ایرلند شمالی که بخشی از انگلستان است، تقسیم شده است.ایرلند فعلی در قرن اول میلادی ظهور کرد. این جزیره از قرن پنجم به بعد مسیحی شد. پس از حمله نورمن‌ها در قرن 12، انگلستان مدعی حاکمیت این جزیره گشت. از قرن هیجدهم ناآرامی‌­هایی جهت ایجاد دولت آزاد ایرلندی شروع شد. یک جنگ استقلال طلبانه در اوایل قرن بیستم در گرفت که طی آن ایرلند شمالی، به عنوان بخشی از انگلستان باقی‌ماند. این کشور که تا دهه 1990 شاهد ناآرامی‌های مدنی بود، در سال 1998 توافق سیاسی بین این دو کشور بوجود آمد. دو زبان انگلیسی و ایرلندی، زبان­‌های رسمی این کشور هستند. در سفر به ایرلند می­‌بینید که مردم دوبلین به زبان ایرلندی صحبت می­‌کنند ولی زبان انگلیسی هم رواج زیادی دارد. از سال 2002 پول رایج این کشور یورو است.  

سفر به ایرلند

زندگی در ایرلند

کشور ایرلند یک جزیره در شمال غرب اروپا محسوب می شود. دوبلین شهر زیبا و پایتخت ایرلند محسوب می شود این شهر دارای تاریخ بسیار وسیعی بوده و شخصیت های برجسته ادبی زیادی نیز در این شهر دیده می شوند.هزینه های کار در کشور ایرلند بر اساس نقاط شاخص در حدود 119.10 تعیین شده است. حداقل دستمزد در این کشور برای هر ماه در حدود 9.80 یورو اعلام شده است و دستمزد در تولید نیز به میزان 893.00 یورو برای هر ماه تخمین خورده است. کار در کشور ایرلند می تواند با حقوق خوب نیز یافت شود. سن بازنشستگی در کشور ایرلند برای بانوان در حدود 66 سال و برای مردان نیز همین رقم اعلام شده است که البته بر اساس نوع بیمه این سن به 70 سال نیز رسیده است. افرادی که در زمینه مهندسی اتوماسیون فرآیند مهارت دارند می توانند به طور حتم ورود به کار داشته باشند .

زندگی در ایرلند

مهاجرت به ایرلند

مهاجرت به ایرلند از طریق همراه در دو مسیر سرمایه گذاری و کار دیده می شود و این کشور شرایط برای مهاجرت همراه از طریق تحصیل را تنها در صورتی که فرد در مقطع دکترا تحصیل می کند فراهم ساخته است .دولت کشور ایرلند نیاز به نیروی کار فعال و متخصص دارد به این ترتیب این گزینه را به طور دقیق و جدی پیش برده است. شایان ذکر است که در کشور ایرلند اقامت و روش های اقامتی زیادی وجود دارد که هر یک به نوبه خود می تواند ارزشمند باشد. رشد مهاجرپذیری کشور ایرلند به نسبت سال های گذشته 35 درصد بیشتر شده است. سرمایه گذاری های کاربردی در کشور ایرلند بر اساس بودجه دولت مشخص می شود و اینطور که شواهد نشان می دهد در این کشور سرمایه گذاری در ثبت شرکت بیشترین طرفدار را دارد.به طور کلی هزینه های دانشگاه های ایرلند برای دانشجویان بین المللی بین 15000 الی 30000 یورو تخمین زده شده است

مهاجرت به ایرلند

تحصیل در ایرلند

سیستم آموزش ابتدایی در کشور ایرلند به این صورت است که به طورغیر رسمی از سن 4 سالگی آغاز می شود و به شکل اجباری از سن 6 سالگی شروع تحصیل برای همه افراد است.بیش از 3000 مدرسه ابتدایی در ایرلند مشغول به فعالیت هستند و در حدود 500 عدد آن به صورت جداگانه دانش آموز دختر و پسر می‌پذیرد. روزهای مدرسه از دوشنبه تا جمعه و از ماه سپتامبر تا ژوئن برگزار می شود. مدارس از ساعت 9 صبح تا 3 بعدازظهر فعالیت می کنند. رشته های هنری از جمله سینما، فیلم های کوتاه، و .. از دیگر رشته های خوب و ارزشمند در کشور ایرلند محسوب می‌شوند.کشور ایرلند سالانه بیش از 870 میلیون یورو صرف تحقیق پژوهش برای بخش های تحصیلات تکمیلی و اعطای بورسیه تحصیلی در نظر می گیرد. یکی از مهمترین بورسیه های تحصیلی در کشور ایرلند PHD حقوق دانشکده حقوق ساترلند UCD ایرلند است. دانشکده حقوق ساترلند یک مرکز بسیار قدرتمند بوده که در زمینه آموزش و تحقیقات حقوقی در کشور ایرلند فعالیت می کند.

تحصیل در ایرلند

پیشنهادها

مشاهده همه پیشنهادها

من ميكاپ آرتيست هستم ميتونم تو اين زمينه كاري اونجا پيدا كنم و برم؟

2020-01-14 10:07:41