x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!

جمهوری ایرلند

ایرلند در شمال غربی اروپا قرار دارد. این کشور به دو بخش ایرلند شمالی و ایرلند جنوبی تقسیم شده است. این کشور با یک مرز خاکی در شمال شرقی از ایرلند شمالی جدا شده است. در بخش غربی این کشور اقیانوس اطلس دیده می شود و در بهش جنوبی آن نیز دریای کلتی قرار دارد. محصولات حیوانی از دیگر محصولات صادراتی در کشور ایرلند محسوب می شود بیشترین وضعیت صادرات این کشور به آمریکا و انگلیس و بلژیک است البته در سال‌های جدید صادرات به کشور ایتالیا نیز دیده می شود. این کشور در زمینه تولید برق نیز به رشد اقتصادی خوبی رسیده است به طوریکه بیش از 11 درصد از اقتصاد این کشور به دست برق و تجهیزات برقی خواهد بود. رشد ایرانیان در کشور ایرلند به نسبت 6 ساله گذشته بیش از 13 درصد بوده است و اغلب ایرانیان در این کشور تصمیم به ایجاد مغازه و صنف های بازاری دارند البته شرکت هایی که در زمینه صادرات فعالیت می کنند نیز به نسبت سال های گذشته بیشتر شده است.

نام انگلیسی: Ireland
نام عربی: جمهورية أيرلندا
پایتخت: دوبلین
قاره: آسیا
نوع حکومت و ساختار سیاسی: جمهوری
زبان‌های رسمی: ایرلندی
زبان‌های رایج: انگلیسی، اسکاتلندی
واحد پول: یورو هر یورو 1.13 دلار آمریکا
تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 167
جمعیت: بیش از 4 میلیون در سال 2018
منطقه زمانی: GMT+1
دامنه اینترنتی: GMT+1
پیش شماره تلفن: ۰۰۳۵۳

سفر به ایرلند

سفر به ایرلند، سفر به کشوری زیبا با فرهنگ غنی است، که "جزیره زمرد" لقب گرفته است. از لحاظ سیاسی، جزیره ایرلند بین ایرلند (به طور رسمی به نام جمهوری ایرلند Ireland )، که شامل پنج ششم جزیره و ایرلند شمالی که بخشی از انگلستان است، تقسیم شده است.ایرلند فعلی در قرن اول میلادی ظهور کرد. این جزیره از قرن پنجم به بعد مسیحی شد. پس از حمله نورمن‌ها در قرن 12، انگلستان مدعی حاکمیت این جزیره گشت. از قرن هیجدهم ناآرامی‌­هایی جهت ایجاد دولت آزاد ایرلندی شروع شد. یک جنگ استقلال طلبانه در اوایل قرن بیستم در گرفت که طی آن ایرلند شمالی، به عنوان بخشی از انگلستان باقی‌ماند. این کشور که تا دهه 1990 شاهد ناآرامی‌های مدنی بود، در سال 1998 توافق سیاسی بین این دو کشور بوجود آمد. دو زبان انگلیسی و ایرلندی، زبان­‌های رسمی این کشور هستند. در سفر به ایرلند می­‌بینید که مردم دوبلین به زبان ایرلندی صحبت می­‌کنند ولی زبان انگلیسی هم رواج زیادی دارد. از سال 2002 پول رایج این کشور یورو است.  

سفر به ایرلند

مهاجرت به ایرلند

در دنیای امروزه مهاجرت به ایرلند موضوعی می باشد که هر ساله آمار چشمگیری در خصوص اخذ اقامت و تابعیت مد نظر قرار گرفته است. افراد مختلف و متقاضی مهاجرت به ایرلند و بلکه هر کشور دیگری از دنیا می‌بایست با ملاحظه شرایط خویش و نیز دریافت مشاوره تخصصی از کارشناسان مربوطه، نسبت به انتخاب یکی از این طرق به منظور انجام مهاجرت، اقدام نمایند؛ ما در این مقاله نکاتی درباره مهاجرت به ایرلند، در اختیار شما قرار داده‌ایم.

مهاجرت به ایرلند

زندگی در ایرلند

کشور ایرلند یک جزیره در شمال غرب اروپا محسوب می شود. دوبلین شهر زیبا و پایتخت ایرلند محسوب می شود این شهر دارای تاریخ بسیار وسیعی بوده و شخصیت های برجسته ادبی زیادی نیز در این شهر دیده می شوند.هزینه های کار در کشور ایرلند بر اساس نقاط شاخص در حدود 119.10 تعیین شده است. حداقل دستمزد در این کشور برای هر ماه در حدود 9.80 یورو اعلام شده است و دستمزد در تولید نیز به میزان 893.00 یورو برای هر ماه تخمین خورده است. کار در کشور ایرلند می تواند با حقوق خوب نیز یافت شود. سن بازنشستگی در کشور ایرلند برای بانوان در حدود 66 سال و برای مردان نیز همین رقم اعلام شده است که البته بر اساس نوع بیمه این سن به 70 سال نیز رسیده است. افرادی که در زمینه مهندسی اتوماسیون فرآیند مهارت دارند می توانند به طور حتم ورود به کار داشته باشند .

زندگی در ایرلند

تحصیل در ایرلند

سیستم آموزش ابتدایی در کشور ایرلند به این صورت است که به طورغیر رسمی از سن 4 سالگی آغاز می شود و به شکل اجباری از سن 6 سالگی شروع تحصیل برای همه افراد است.بیش از 3000 مدرسه ابتدایی در ایرلند مشغول به فعالیت هستند و در حدود 500 عدد آن به صورت جداگانه دانش آموز دختر و پسر می‌پذیرد. روزهای مدرسه از دوشنبه تا جمعه و از ماه سپتامبر تا ژوئن برگزار می شود. مدارس از ساعت 9 صبح تا 3 بعدازظهر فعالیت می کنند. رشته های هنری از جمله سینما، فیلم های کوتاه، و .. از دیگر رشته های خوب و ارزشمند در کشور ایرلند محسوب می‌شوند.کشور ایرلند سالانه بیش از 870 میلیون یورو صرف تحقیق پژوهش برای بخش های تحصیلات تکمیلی و اعطای بورسیه تحصیلی در نظر می گیرد. یکی از مهمترین بورسیه های تحصیلی در کشور ایرلند PHD حقوق دانشکده حقوق ساترلند UCD ایرلند است. دانشکده حقوق ساترلند یک مرکز بسیار قدرتمند بوده که در زمینه آموزش و تحقیقات حقوقی در کشور ایرلند فعالیت می کند.

تحصیل در ایرلند

ایرلند در شمال غربی اروپا قرار دارد. این کشور به دو بخش ایرلند شمالی و ایرلند جنوبی تقسیم شده است. این کشور با یک مرز خاکی در شمال شرقی از ایرلند شمالی جدا شده است. در بخش غربی این کشور اقیانوس اطلس دیده می شود و در بهش جنوبی آن نیز دریای کلتی قرار دارد. نرخ تورم در کشور ایرلند در حدود 7 درصد اعلام شده است. در این کشور وضعیت صادرات شامل ماشین آلات و تجهیزات و کامپیوتر و مواد شیمیایی و همینطور دارو است. محصولات حیوانی از دیگر محصولات صادراتی در کشور ایرلند محسوب می شود بیشترین وضعیت صادرات این کشور به آمریکا و انگلیس و بلژیک است البته در سال‌های جدید صادرات به کشور ایتالیا نیز دیده می شود. این کشور در زمینه تولید برق نیز به رشد اقتصادی خوبی رسیده است به طوریکه بیش از 11 درصد از اقتصاد این کشور به دست برق و تجهیزات برقی خواهد بود. در ارزیابی های صورت گرفته در این کشور نشان داده شده است که پردازش داده ها خود می تواند یکی دیگر از روال های اقتصادی کشور ایرلند محسوب می شود. وسعت ایرلند 70232 کیلومتر مربع اعلام شده است. در فصل تابستان هوای ایرلند بین 16 الی 21 درجه و در فصل زمستان نیز این کشور بین 4 الی 10 درجه اعلام شده است. به طور کلی آب و هوای این کشور بسیار خوشایند است. دمای هوای این کشور در طول سال معتدل است. بیشتر باران دریافتی از سوی اقیانوس اطلس دیده می شود. در قوانین کشور ایرلند زندگی جریان درستی دارد، به طور کلی مردم این کشور قوانین زندگی خود را ساده تر از قبل می دانند و سعی می کنند به هر آنچه در زندگی وجود دارد قانع باشند. در زبان کشور ایرلند استفاده از واژگان آقا و خانم به عنوان احترام بسیار دیده می شود و بخشی از قانون این کشور است. اقتصاد کشور ایرلند در زمینه خدمات به رشد 52 درصد رسیده است به طوریکه دولت این کشور خدمات را یک بخش مهم و ضروری تلقی کرده است و معتقد است که یکی از دلایل رشد اقتصادی بالا در کشور ایرلند وجود سیاست های خوب در زمینه خدمات است. رشد ایرانیان در کشور ایرلند به نسبت 6 ساله گذشته بیش از 13 درصد بوده است و اغلب ایرانیان در این کشور تصمیم به ایجاد مغازه و صنف های بازاری دارند البته شرکت هایی که در زمینه صادرات فعالیت می کنند نیز به نسبت سال های گذشته بیشتر شده است.

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی ایرلند

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی ایرلند

تولید ناخالص داخلی ایرلند بیش از 5 میلیارد دلار تعیین شده است، در حدود دو میلیون و 210 هزار نفر در این کشور نیروی کار در این کشور دیده می شود. نرخ بیکاری در این کشور در حدود 5 درصد اعلام شده است. نرخ تورم در کشور ایرلند در حدود 7 درصد اعلام شده است. در این کشور وضعیت صادرات شامل ماشین آلات و تجهیزات و کامپیوتر و مواد شیمیایی و همینطور دارو است. محصولات حیوانی از دیگر محصولات صادراتی در کشور ایرلند محسوب می شود بیشترین وضعیت صادرات این کشور به آمریکا و انگلیس و بلژیک است البته در سال‌های جدید صادرات به کشور ایتالیا نیز دیده می شود. در این کشور محصولات وارداتی بیشتر در زمینه ماشین آلات و تجهیزات مواد شیمیایی و تجهیزات پردازش داده ها است و همینطور نفت و مشتقات آن نیز از دیگر محصولات وارداتی محسوب می شود. از دیگر محصولات وارداتی به کشور ایرلند پوشاک و منسوجات است. کشور ایرلند سریع ترین نرخ اقتصاد در دنیا را دارد و این کشور در سال گذشته در زمینه اقتصادی به رشد 7 درصدی رسیده است که این میزان بیشتر از آمریکا و چین اعلام شده است. این کشور جایزه بهترین اقتصاد منطقه اروپا را کسب کرده است و در سال های آینده نیز تخمین زده شده است که کشور ایرلند توانسته به رتبه خوبی دست یابد. قیمت یورو کشور ایرلند برابر یا نرخ یورو جهانی است و ارزیابی نرخ یورو کشور ایرلند نیز به درستی مشخص شده است.

این کشور توانسته وضعیت اقتصادی خود را کنترل نماید به صورتی که نرخ بیکاری در کشور ایرلند به نسبت سایر کشورها کمتر است و همینطور ورود به کار در این کشور نیز دسته بندی های مخصوص به خود را دارد.

این کشور در زمینه تولید برق نیز به رشد اقتصادی خوبی رسیده است به طوریکه بیش ار 11 درصد از اقتصاد این کشور به دست برق و تجهیزات برقی خواهد بود. در ارزیابی های صورت گرفته در این کشور نشان داده شده است که پردازش داده ها خود می تواند یکی دیگر از روال های اقتصادی کشور ایرلند محسوب می شود. جمعیت انسانی در کشور ایرلند روز به روز بیشتر می شود و رشد سرمایه گذاران خارجی در این کشور نیز به نوبه خود از دیگر بخش های اقتصادی است که می‌تواند بسیار قابل قبول باشد. اقتصاد کشور ایرلند در زمینه خدمات به رشد 52 درصد رسیده است به طوریکه دولت این کشور خدمات را یک بخش مهم و ضروری تلقی کرده است و معتقد است که یکی از دلایل رشد اقتصادی بالا در کشور ایرلند وجود سیاست های خوب در زمینه خدمات است.رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های ایرلند

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های ایرلند

یکی از بهترین رتبه هایی که برای کشور ایرلند لحاظ شده است در زمینه کنترل آلودگی هوا است. در این کشور آلودگی هوا به شکل دقیق و مؤثری دیده می شود و دولت کشور ایرلند توانسته با سرمایه‌گذاری وسیع در این زمینه کنترل خوبی در زمینه آلودگی هوا داشته باشد.

این کشور در زمینه گردشگری نیز وضعیت خوبی را برای خود فراهم ساخته است، به طوریکه نظام گردشگری در کشور ایرلند بر اساس رویکردهای مؤثری تعیین می شود. در این کشور اقتصاد در زمینه گردشگری نیز دیده می شود که به نوبه خود در دنیا رتبه 14 را کسب کرده است.

قدرت کشور ایرلند در زمینه تنظیم مالیات بسیار بالا است و نظام مالیاتی در این کشور به نفع قشر ضعیف دیده می شود به این ترتیب فاصله طبقاتی بسیار کمتر شده و شرایطی فراهم می شود تا افراد بتوانند نظام مالیاتی دقیقی را شکل دهند.

تحصیلات در کشور ایرلند بر پایه استعداد افراد شکل می گیرد به طوریکه در ابتدا استعداد فرد مشخص می شود و طبق استعداد خود ورود به رشته مشخص خواهد کرد.

در این کشور ثبات اقتصادی خوبی دیده می شود به طوریکه رتبه کشور ایرلند در زمینه رتبه های اقتصادی در دنیا 9 اعلام شده است.

کنترل فساد های مالی و اخلاقی از دیگر ویژگی های مهم کشور ایرلند محسوب می شود به طوریکه خارجیان در این کشور به هیچ عنوان درگیر فسادهای مالی نمی شوند و بانوان نیز هرگز زیر سوال نمی روند. این کشور توانسته شفافیت خوبی در زمینه فسادهای اخلاقی نیز داشته باشد و پلیس های محلی کشور ایرلند در این زمینه بسیار خبره و جدی هستند.

مردم کشور ایرلند مشهور به مردم شاد و خوش طبع هستند و این کشور از نظر خوش اخلاقی نیز رتبه بالایی در دنیا دارد، اینطور که شواهد نشان می دهد مردم کشور ایرلند در زندگی بسیار قانع هستند و این موضوع سبب شادی آنها شده است.

گروه های کارآفرینی زیادی در کشور ایرلند ورود کرده اند و رتبه کشور ایرلند در زمینه کارآفرینی نیز به نسبت سایر کشورها بالاتر اعلام شده است این کشور توانسته در زمینه کارآفرینی بسیار موفق باشد و ایجاد اشتغال یکی از برنامه های جدی دولت کشور ایرلند محسوب می شود.

آزادی مذهبی در کشور ایرلند یک امتیاز بسیار مهم است که سبب شده است افراد بتوانند هرطور که دوست دارند زندگی کنند در این کشور تساوی جنسی از دیگر ویژگی های مهم است. زن و مرد در کشور ایرلند هیچ فرقی نمی کند و بارها دیده شده است که ارزش زن در این کشور بالاتر است. اینطور که مشخص است زن ها در کشور ایرلند از سوی دولت نیز حمایت می شوند و دولت این کشور به بی خانمان ها حقوق و مزایا ارائه می دهد.

توانایی مالی در بین مردم کشور ایرلند به یک نسبت دیده می شود و این موضوع سبب شده است رضایت از زندگی بسیار بیشتر از قبل باشد. مردم این کشور قدرت سیاسی را به عهده گروه های سیاسی داده اند و به این ترتیب سیاست از مذهب در این کشور جدا است.

نوع حکومت و ساختار سیاسی ایرلند

نوع حکومت و ساختار سیاسی ایرلند

رئیس جمهور در کشور ایرلند به عنوان رئیس حکومت است و برای دوره‌های هفت ساله انتخاب می شود. او دو بار می تواند به این سمت برسد. ریاست جمهوری در این کشور بیشتر جنبه تشریفاتی دارد اما بر اساس قانون اساسی یک سری اختیارات نیز به او داده می شود. نخست وزیر کشور ایرلند از سوی رئیس جمهور به مجلس معرفی می شود.

نخست وزیر وظیفه ریاست حزب برنده در انتخابات عمومی مجلس را ایفا می کند. اعضای هیأت دولت در کشور ایرلند به صورت ترکیبی از چندین حزب تعیین شده است. این اتفاق از سال 1989 در کشور ایرلند بدون استثنا در همه دولت ها اجرا می شود. در کشور ایرلند دو مجلس شامل سنا و ملی وجود دارد، مجلس سنا دارای 6 عضو بوده و مجلس ملی دارای 166 عضو است. انتخابات مجلس ملی هر هفت سال یک بار برگزار می شود اینطور که مشخص است سیاست کشور ایرلند در طول زمان تغییراتی داشته است که در سرنوشت مردم این کشور نیز تأثیر گذاشته است. بر پایه تغییرات سیاسی در این کشور ، شاهد تغییر پرچم کشور ایرلند نیز بوده ایم.

پایتخت و 9 شهر بزرگ ایرلند

پایتخت و 9 شهر بزرگ ایرلند

دوبلین پایتخت ایرلند محسوب می شود و پرجمعیت ترین شهر این کشور است. در این شهر بیش از 1 میلیون نفر زندگی می کنند. زندگی های شبانه در این شهر بسیار پر جنب و جوش است. این شهر یکی از جوان‌ترین شهرهای اروپا محسوب می شود به طوریکه بیش از 50 درصد از مردم این شهر کمتر از 25 سال سن دارند.

کورک در ساحل جنوب غربی ایرلند قرار دارد و مرکز شهرستان کورک به شمار می آید. این شهر دارای دانشگاه هنر و موسیقی بسیار مشهوری است.

کیلارنی در جنوب غربی ایرلند قرار دارد و در ساحل شمال شرقی لوه‌لاین واقع شده است. این شهر دارای طبیعتی زیبا و میراث تاریخی بی‌نظیری است.

گالوی در غرب ایرلند قرار دارد و به عنوان پایتخت فرهنگی اروپا برای سال 2020 نیز معرفی شده است. این شهر آنقدر زیباست که شما را در فکر فرو می برد.

کیلکنی در جنوب شرقی ایرلند قرار دارد و یکی از مقصدهای گردشگری بسیار زیبا محسوب می شود. این شهر دارای قلعه ها و میراث تاریخی بسیار مشهوری است.

واترفورد در جنوب شرقی ایرلند قرار دارد و مشهور به صنعت شیشه است، در این کشور موزه های زیادی برای بازدید قرار دارد.

ترالی در جنوب غربی ایرلند قرار دارد و جمعیت 23691 نفری را نیز شکل داده است این شهر برای جشنواره های بسیار وسیع خود شهرت دارد.

بلکراک و دانلیری از دیگر شهرهای مشهور در ایرلند محسوب می‌شود که بسیار خاص و دیدنی هستند.جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در ایرلند

جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در ایرلند

در این کشور تعداد شرکت های ایرانی بسیار کم است اما ورود ایرانیان به کشور ایرلند به منظور کارآفرینی بسیار بالا بوده است، در این کشور کارآفرینی به طور دقیق و جدی دیده می شود و وام هایی از سوی دولت کشور ایرلند نیز ارائه می شود که می تواند مسیر کارآفرینی را کمی هموارتر نماید در بررسی های صورت گرفته مشخص شده است که این کشور نظام اقتصادی قوی در زمینه ثبت شرکت داشته است. ایرانیان در این کشور بیشتر با هدف ایجاد فضای شغلی خوب در زمینه آموزش فعالیت می کنند. اینطور که مشخص است نظام اقتصادی در کشور ایرلند و نظام آموزشی به صورت موازی با هم پیش می رود. رشد ایرانیان در کشور ایرلند به نسبت 6 ساله گذشته بیش از 13 درصد بوده است و اغلب ایرانیان در این کشور تصمیم به ایجاد مغازه و صنف های بازاری دارند البته شرکت هایی که در زمینه صادرات فعالیت می کنند نیز به نسبت سال های گذشته بیشتر شده است. در این کشور شرکت هایی که در زمینه بهداشت و درمان وجود دارد نیز بیشتر از قبل شده است و مشخص است که دسترسی به بخش های بهداشتی در کشور ایرلند به مراتب بیشتر از قبل دیده می شود در واقع ایرانیان در این کشور بهداشت و درمان را یک اصل مهم می‌دانند و سعی دارند که این بخش به یک فرهنگ و قانون عمومی تبدیل شود.

عجایب ایرلند

عجایب ایرلند

پارک ملی بورن یکی از جذاب ترین دیدنی های ایرلند محسوب می شود که کوچکترین  پارک در بین 6 پارک مشهور این کشور است اما دارای منظره های طبیعی بی نظیر است. این پارک به طور کلی از نظر جغرافیایی و تنوع زیستی بسیار عالی است.

موزه ملی باستان شناسی ایرلند در دوبلین، از دیگر دیدنی های این کشور است که برای بازدید از آثار هنری این کشور به خصوص هنر سلتیک می تواند یک انتخاب بی نظیر باشد. این موزه مکان مناسبی برای تاریخ شناسان محسوب می شود.

تماشاخانه کولتورد در بلغارستان  قرار دارد که قدرت آن به سال 1895 باز می گردد، این فضا بسیار عجیب طراحی شده است و فیلم های سینمایی مشهور به همراه تئاترهای فرهنگی در این تماشاخانه برگزار می شود.

مانستر گلندالاف از دیگر دیدنی های جالب گردشگری در ایرلند است که شما را به یاد حمله وحشتناک وایکینگ ها می اندازد، این منطقه طبیعتی زیبا و برج های قدیمی و کلیساهای بسیار جذابی دارد. این منطقه بسیار جذاب و دیدنی است.

قلعه بلارنی ایرلند در شهرستان کورک قرار دارد و قدمت آن به 600 سال می رسد این قلعه یکی از پربازدیدترین دیدنی های ایرلند محسوب می شود و طراحی خاصی دارد. این قلعه به سلسله مک کارتی باز می‌گردد.

خلیج دینگل بی ایرلند یکی از نقاط غربی ایرلند محسوب می شود که در ناحیه کری قرار دارد. این خلیج چشم اندازهای بی نظیری دارد و محلی عالی برای عکاسی است. این خلیج دارای زیبایی های طبیعی است.

صخره های موهر در ارتفاع 120 متری اقیانوس اطلس قرار دارد این صخره ها در فهرست 10 جاذبه برتر ایرلند قرار گفته است و ارتفاع صخره ها به 601 متر نیز می رسد.

جزایر کرک یک نقطه کانونی و با ارزش برای مسیر های گردشگری محسوب می شود این جزایر به صورت زنجیره ای کنار هم قرار دارد.


خلاصه تاریخ ایرلند

خلاصه تاریخ ایرلند

تاریخ کشور ایرلند بیشتر به بخش شاه هنری هشتم پیوسته است او توسط حکومت های پروتستان اروپایی انتخاب می شود و به عنوان فرمانروای این کشور معرفی می شود. دختر او در سال 1555 میلادی توسط پاپ به عنوان ملکه کشور ایرلند به رسمیت شناخته می شود.

پس از شورش سال 1798 کشور ایرلند ، شورشیان ایرلندی متحد شدند تا بر علیه فرانسه فعالیت کنند در سال 1801 پارلمان کشور ایرلند منحل می شود. پس از مردم ایرلند از بریتانیا جدا می شود.

خلاصه ای از جغرافیای ایرلند

خلاصه ای از جغرافیای ایرلند

ایرلند در شمال غربی اروپا قرار دارد. این کشور به دو بخش ایرلند شمالی و ایرلند جنوبی تقسیم شده است. این کشور با یک مرز خاکی در شمال شرقی از ایرلند شمالی جدا شده است. در بخش غربی این کشور اقیانوس اطلس دیده می شود و در بخش جنوبی آن نیز دریای کلتی قرار دارد. وسعت ایرلند 70232 کیلومتر مربع اعلام شده است. این کشور از نظر مساحت سومین جزیره اروپایی و بیستمین جزیره جهان محسوب می شود. ایرلند در غرب انگلیس قرار دارد و از دسته کشورهایی است که برای سفرهای تابستانی بسیار عالی خواهد بود در این کشور بارندگی زیادی دیده می شود و همینطور شاید هوای مرطوبی هستیم که سبب شده است طبیعت این کشور زیباتر شود. ایرلند دارای کوهستان های بسیار زیبایی است. بلندترین نقطه این کشور در بخش جنوب غربی آن قرار دارد. قسمت های شمالی و غربی این کشور نیز دارای طبیعت بسیار زیبایی است. اکثر زمین های ایرلند پوشیده از چمنزار ها و گل ها است.

پارک ملی کیلارنی یکی از مکان های طبیعی و بسیار زیبا در ایرلند محسوب می شود که دارای دریاچه ها و گیاهان بومی بسیار زیبایی است.

در فصل تابستان هوای ایرلند بین 16 الی 21 درجه و در فصل زمستان نیز این کشور بین 4 الی 10 درجه اعلام شده است. به طور کلی آب و هوای این کشور بسیار خوشایند است. دمای هوای این کشور در طول سال معتدل است. بیشتر باران دریافتی از سوی اقیانوس اطلس دیده می شود.

مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری ایرلند

مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری ایرلند

این کشور نویسندگان زیادی دارد. لیدی آگوستا یکی از نویسندگان بسیار مشهور در ایرلند محسوب می شود همینطور لورنس استرن و ادما اوبراین از دیگر نویسندگان مشهور در این کشور محسوب می شوند.

ان انرایت و شان اوکیسی از دیگر نویسندگان مشهور این کشور محسوب می شوند.

ایمی ریچاردسن یکی از بازیگران بسیار مشهور ایرلند محسوب می شود که در فیلم های جنگی و درام نقش آفرینی زیادی کرده است.

ادوارد پلانکت و اسکات اریژن از شاعران مشهور ایرلند محسوب می‌شود که در مسابقات شعرخوانی جهانی نیز رتبه آورده اند.کشورها و مناطق وابسته ایرلند

کشورها و مناطق وابسته ایرلند

ایرلند در طول تاریخ مستعمره بریتانیا بوده است و همینطور در طول دوره های مشخص نیز مورد اشغال انگلیس در آمده است.

فرهنگ مردم ایرلند

فرهنگ مردم ایرلندمردم ایرلند بسیار مهربان هستند، در این کشور مهربانی موج می‌زند و اغلب افراد سعی می کنند با زبانی خوش با هم صحبت کنند.

مردم این کشور به سختی عصبانی می شوند و این امر سبب شده است که به یکی از کشورهای آرام دنیا مشهور باشند.

در این کشور سلام و احوالپرسی با خنده همراه است و به طور کلی مردم ایرلند سعی می کنند در این زمینه بسیار پیشقدم شوند.

در ارزیابی های صورت گرفته مردم ایرلند سعی کرده اند به زبانی ساده با هم حرف بزنند و این احساس صمیمیت با ایرانیان این کشور نیز دیده می شود.

در ایرلند زندگی افراد بسیار روتین و ارزشمند است و مشخص است که مردم این کشور به زندگی سالم اهمیت می دهند.

بهداشت فردی و گروهی از جنبه های مهم فرهنگ ایرلند محسوب می شود و مشخص است که در این کشور رعایت بهداشت شهری نیز بسیار بی نظیر است.

تحصیل در بین مردم ایرلند بسیار مهم است مردم این کشور اغلب تحصیلات عالی دارند و در این زمینه بسیار موفق بوده اند.

مردم ایرلند از نظر کلامی بسیار قدرتمند ظاهر شده اند و مشخص است که در این کشور زندگی روال دقیق و ضروری دارد. در این کشور فرزند کوچکتر خانواده بسیار عزیز است و رفاه او یکی از جنبه های مهم زندگی محسوب می شود.

در مهمانی ها اغلب شور و نشاط زیادی دیده می شود، مردم خوشحال هستند و با هم گفتگو می کنند. مهمانی های ایرلند با مراسم موسیقی و جشن و پایکوبی همراه است.

در این کشور زندگی بر اساس رویکردهای مختلف ارزیابی می شود و اینطور که شواهد نشان می دهد کسب و کار در این کشور در بین زن و مرد یکسان است.


پیشرفت در ایرلند

پیشرفت در ایرلند

کشور ایرلند در زمینه امنیت بین المللی رشد خوبی داشته است به این ترتیب زیرساخت های طبیعی در این کشور بسیار رشد داشته است و فضای طبیعی در این کشور توانسته به بهترین شکل ممکن دیده شود به طوریکه بخش گردشگری در کشور ایرلند از بخش های بسیار مهم محسوب می شود. مردم این کشور آگاهی محیط زیستی خوبی دارند و این اصل سبب شده است که ثبات اقتصادی در کشور ایرلند نیز امتیاز بالایی داشته باشد. کشور ایرلند در زمینه توانایی های مالی و قدرت سیاسی بسیار خوب عمل کرده و رشد خوبی در این بخش نیز دیده می شود.

این کشور در حقوق بشر نیز امتیاز خوبی دارد به طوریکه افراد از نظر حقوق و درآمد در یک نسبت مهارتی درست قرار می گیرند و این موضوع سبب شده است که تساوی جنسی و مهارتی در کشور ایرلند به درستی دیده شود.

آزادی بیان و آزادی حجاب در این کشور از دیگر بخش های پر رشد محسوب می شود اینطور که مشخص است مردم کشور ایرلند می توانند به سادگی طبق سلیقه خود زندگی کنند.

تحصیلات عمومی و روال های تجاری از دیگر بخش های رشد کشور ایرلند محسوب می شود در این کشور به طور کلی تحصیلات عمومی در وضعیت خوبی قرار دارد و دانشگاه ها نیز رتبه خوبی در زمینه جذب دانشجو در نظر گرفته اند امکانات تحصیلی در این کشور بیشتر شده و حقوق و مزایا نیز بهتر شده است.


قوانین عمومی در ایرلند

قوانین عمومی در ایرلند

در قوانین کشور ایرلند زندگی جریان درستی دارد، به طور کلی مردم این کشور قوانین زندگی خود را ساده تر از قبل می دانند و سعی می کنند به هر آنچه در زندگی وجود دارد قانع باشند. در زبان کشور ایرلند استفاده از واژگان آقا و خانم به عنوان احترام بسیار دیده می شود و بخشی از قانون این کشور است. ایرلند از دسته کشورهایی است که نظام سلامت را به شکل صحیح پیش می برد و رویکردهای سلامت در این کشور جنبه های مشخصی دارد.

شایان ذکر است که مردم ایرلند در زمان کار سعی می کنند استراحت‌های کوتاه مدت داشته باشند و این گزینه نیز بخشی از قانون این کشور محسوب می شود.پیشنهادات مرتبط

مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021