x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

تحصیل در ایرلند

سیستم آموزش ابتدایی در کشور ایرلند به این صورت است که به طورغیر رسمی از سن 4 سالگی آغاز می شود و به شکل اجباری از سن 6 سالگی شروع تحصیل برای همه افراد است. تمامی خدمات آموزشی و امکانات به دانش آموزان به صورت رایگان ارائه می شود. آموزش در همه مقاطع به زبان ایرلندی است و نیمی از روز به صورت یک شیفت در کلاس درس خواهد بود.

بیش از 3000 مدرسه ابتدایی در ایرلند مشغول به فعالیت هستند و در حدود 500 عدد آن به صورت جداگانه دانش آموز دختر و پسر می‌پذیرد. روزهای مدرسه از دوشنبه تا جمعه و از ماه سپتامبر تا ژوئن برگزار می شود. مدارس از ساعت 9 صبح تا 3 بعدازظهر فعالیت می کنند. رشته های هنری از جمله سینما، فیلم های کوتاه، و .. از دیگر رشته های خوب و ارزشمند در کشور ایرلند محسوب می‌شوند. اینطور که ارزیابی ها نشان می دهد وضعیت تحصیل در کشور ایرلند به طور جدی دنبال شده و هنر در این کشور یک پتانسیل درآمدزایی بالا است. بورسیه تحصیلی کشور ایرلند به طور کلی شامل دسته بندی های مشخصی است. در بورسیه کشور ایرلند شرایط اقتصادی مشخصی دیده می شود. آقایان در رشته های مهندسی و شاخه های مربوط به آن به خصوص در بخش برق و معماری فعالیت می کنند به این ترتیب ساختار تحصیلی درستی پیش روی افراد خواهد بود. مشخص است که رشته‌های مهندسی نیاز به مهارت بالایی دارد.

وضعیت تحصیل در این کشور برای رشته هایی مانند طراحی لباس به تازگی فراهم شده و هنوز نیاز به رشد و ترقی بالاتری دارد.

کشور ایرلند سالانه بیش از 870 میلیون یورو صرف تحقیق پژوهش برای بخش های تحصیلات تکمیلی و اعطای بورسیه تحصیلی در نظر می گیرد. یکی از مهمترین بورسیه های تحصیلی در کشور ایرلند PHD حقوق دانشکده حقوق ساترلند UCD ایرلند است. دانشکده حقوق ساترلند یک مرکز بسیار قدرتمند بوده که در زمینه آموزش و تحقیقات حقوقی در کشور ایرلند فعالیت می کند. این سازمان دوره های مشارکتی برای مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی را فراهم می کند که از نظر امکانات آموزشی در تراز اول قرار دارد. مقطع تحصیلی که شامل بورسیه می شود PHD است. هدف از این برنامه کمک به دانشجویان در یادگیری دانش و مهارت برای انجام یک سری روال های تحقیقی در توسعه دانش است. یکی از موضوعات بسیار جالب برای ورود به دانشگاه‌های کشور ایرلند آزمون های ورودی است که با آزمون هایی که تا به امروز دیده اید بسیار فرق دارد. شما برای ورود به دانشگاه های ایرلند نیاز به شرکت در آزمون های متنوعی دارید. آزمون اول به صورت تست هوش است، این آزمون شامل 4 سوال است که برای هر سوال یک دقیقه زمان است و به طور کلی پاسخ به آن کمی دشوار است اگر شما به یک سوال پاسخ دهید یعنی فرد باهوشی هستید. تخصص دندانپزشکی در ایرلند بیشتر برای بخش های ریشه و عصب دندان دیده می شود و کسانی که بتوانند ورود به بخش های ترمیم و زیبایی داشته باشند رتبه بالاتری خواهند داشت. 

 

مشاوره تحصیل در ایرلند
فهرست

تحصیل رایگان در ایرلند

تحصیل رایگان در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

زبان رسمی در کشور ایرلند ایرلندی و انگلیسی است اما به طور کلی در این کشور انگلیسی در لیست زبان های محبوب قرار دارد و زبان تدریس اکثر دانشگاه ها نیز انگلیسی اعلام شده است. یکی از مهمترین شرط های تحصیل رایگان در کشور ایرلند مدرک زبان تافل و یا آیلتس است. شرایط تحصیلی رایگان در کشور ایرلند بسیار دیده می شود و روش های مختلفی در این زمینه وجود دارد.

در دوره های کارشناسی برای هر دانشجو مبلغ 6000 یورو از سوی سازمان دولتی پرداخت می شود این مبلغ بیش از دو سوم هزینه تحصیلی در این مقطع را پوشش داده و گزینه بسیار خوبی برای افراد است

همینطور برای مقطع کارشناسی ارشد نیز به ازای هر دانشجو 10 هزار یورو هزینه در نظر گرفته می شود. که می تواند شامل هزینه های پژوهشی و همینطور خرید کتاب و ... باشد. این مبلغ به طور کلی بر اساس سطح سواد دانشجو تغییراتی خواهد داشت.

یک سازمان پشتیبانی دانشجویی در کشور ایرلند وجود دارد که هزینه تحصیلی برای 9 ماه تحصیلات تکمیلی را پوشش می دهد که معادل با یک سال تحصیلی است و بسیار ارزشمند است. شرایط تحصیل در کشور ایرلند مناسب است. ویزای تحصیلی کشور ایرلند برای ایرانیان به سادگی صادر می شود.

بورسیه های تحصیلی تکمیلی از سوی سازمان های گوناگون بین المللی نیز در این کشور دیده می شود در هر صورت مسیر تحصیل رایگان در کشور ایرلند فراهم است. برای ارزیابی بهتر این موضوع نیاز است که انواع بورسیه تحصیلی در کشور ایرلند و شرایط هر یک به طور دقیق مورد مطالعه قرار بگیرد. دانشگاه های کشور ایرلند هر یک دارای شرایط مخصوص به خود هستند. نظام آموزشی در ایرلند به طورکلی بر اساس اعتبار دانشگاه مشخص می شود.بورسیه تحصیلی در ایرلند

بورسیه تحصیلی در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از مهمترین بورسیه های تحصیلی در کشور ایرلند PHD حقوق دانشکده حقوق ساترلند UCD ایرلند است. دانشکده حقوق ساترلند یک مرکز بسیار قدرتمند بوده که در زمینه آموزش و تحقیقات حقوقی در کشور ایرلند فعالیت می کند. این سازمان دوره های مشارکتی برای مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی را فراهم می کند که از نظر امکانات آموزشی در تراز اول قرار دارد. مقطع تحصیلی که شامل بورسیه می شود PHD است. هدف از این برنامه کمک به دانشجویان در یادگیری دانش و مهارت برای انجام یک سری روال های تحقیقی در توسعه دانش است. شرایط لازم برای استفاده از این بورسیه داشتن مدرک کارشناسی ارشد در رشته حقوق یا رشته های مرتبط با معدل عالی است. فرد می بایست مدرک زبان آیلتس با نمره 5.6 داشته باشد. نیاز به رزومه قوی ، مدارک تحصیلی و ریزنمرات، توصیه نامه تحصیلی و همینطور پروپوزال تحقیقاتی است. همه کشورهای غیر اروپایی واجد شرایط پذیرش بورسیه این کشور هستند. ارزش بورسیه به صورت سالانه 16 هزار یورو اعلام شده است و کل مدت تحصیل را پوشش می دهد. عموماً ماه ژانویه مهلت اقدام برای این بورسیه تحصیلی خواهد بود. هزینه تحصیلی کشور ایرلند در بورسیه متفاوت است.

کالج دانشگاهی کورک کشور ایرلند در لیست اصلی ترین دانشگاه های ملی این کشور قرار دارد و به طور کلی رتبه بندی بسیار قوی دارد، این دانشگاه برای همه رشته ها در مقطع دکترا و پسا دکترا بورسیه در نظر گرفته است.

دانشگاه اولستر یک دانشگاه واقع در بخش شمالی کشور ایرلند است این دانشگاه در لیست 5 دانشگاه برتر در بریتانیا قرار دارد و در رشته های علوم زیست پزشکی و پرستاری و هنر تحقیقات زیادی صورت گرفته است. نوآوری و پروژه های آنلاین زیادی در این دانشگاه دیده می شود و به طور کلی بورسیه های تحصیلی آن در رشته های کسب و کار، مهندسی فناوری اطلاعات و علوم اجتماعی دیده می شود. پشتوانه مالی این دانشگاه بیش از 4 میلیون پوند است و هزینه زیادی برای امکانات آموزشی و تحقیقاتی در نظر گرفته می شود. بورسیه تحصیلی دانشگاه اولستر در سال 2020 در زمینه پروژه مهندسی تولید آلیاژ‌های فلزی بوده و مقطع تحصیلی دکترا برای آن اعلام شده است. هدف از این پروژه ایجاد یک خوشه تولید پیشرفته است که بتواند فضای ترکیبی خوبی بین مراکز تحقیقاتی دانشگاه های مختلف فراهم سازد. افراد برای استفاده از این بورسیه باید مدرک کارشناسی ارشد علوم پایه یا فنی مهندسی داشته باشند. نیاز به مهارت زبان انگلیسی است، نیاز به رزومه مدارک تحصیلی و ریزنمرات و همینطور توصیه نامه تحصیلی به همراه پروپوزال است. مدت زمان پوشش بورسیه 3 سال بوده و هزینه خوبی را در بر می گیرد.

بورسیه تحقیقاتی کارشناسی ارشد برای رشته موزه شناسی در EVA از دیگر گزینه های موجود است که یک برنامه 12 هفته ای ترکیبی بوده و در شهر لیمریک کشور ایرلند برگزار می شود. هدف اصلی این بورسیه تکیه بر تجربه های عملی در حوزه موزه شناسی است. افراد باید مدرک کارشناسی در رشته های هنر و علوم انسانی با معدل خوب داشته باشند و نیاز به مهارت های زبان انگلیسی شفاهی و کتبی است. نیاز به رزومه و توصیه نامه تحصیلی است. مستمری سالانه این بورسیه 8000 یورو است و مدت زمان پوشش تحصیلی نیز 2 سال تحصیلی اعلام شده است.

بورسیه تحصیلی مهندسی برق دانشگاه ماینوث کشور ایرلند در فضای پژوهشی بوده و ارزش بورس اعطایی نیز 9000 یورو اعلام شده است برای ورود به این بورسیه نیاز به مدرک زبان انگلیسی بوده و دو عدد توصیه نامه از اساتید به نام در رشته های مختلف نیاز است، افراد باید معدل بالایی نیز داشته باشند.

اعتبار دانشگاه های ایرلند و انتقال به کشور های دیگر

اعتبار دانشگاه های ایرلند و انتقال به کشور های دیگر | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


Trinity College Dublin, The University of Dublin

۸۸

University College Dublin

۱۶۸

National University of Ireland Galway

۲۴۳

University College Cork

۲۸۳

Dublin City University

۳۹۱

University of Limerick

۵۰۱-۵۵۰

Dublin Institute of Technology

۵۶۱-۷۰۰

Maynooth University

۷۰۱-۷۵۰


رتبه های اعلام شده برای دانشگاه ها بر اساس وب سایت topuniversities بوده و طبق رنکینگ جهانی ارزیابی شده است. تمامی این دانشگاه ها شرایط انتقال به کشورهای دیگر را طبق سیستم موجود ایجاد کرده‌اند. همینطور شرایط معادلسازی نیز در همه این موارد دیده می شود به طور کلی رتبه های دانشگاه بر اساس روتین های مشخصی دنبال می‌شود.

آزمون های ورودی مقاطع مختلف در ایرلند

آزمون های ورودی مقاطع مختلف در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از موضوعات بسیار جالب برای ورود به دانشگاه های کشور ایرلند آزمون های ورودی است که با آزمون هایی که تا به امروز دیده اید بسیار فرق دارد. شما برای ورود به دانشگاه های ایرلند نیاز به شرکت در آزمون های متنوعی دارید. آزمون اول به صورت تست هوش است، این آزمون شامل 4 سوال است که برای هر سوال یک دقیقه زمان است و به طور کلی پاسخ به آن کمی دشوار است اگر شما به یک سوال پاسخ دهید یعنی فرد باهوشی هستید آزمون دیگر به صورت معما است، آزمون های معمایی به صورت ریاضی هستند و سوالاتی که در این زمینه پرسیده می شود کمی عجیب و غریب و گاهاً غیرمنطقی محسوب می شود. آزمون سوم تست IQ است که اغلب به صورت آنلاین برگزار می شود کسانی که قصد ورود به رشته های پزشکی در ایرلند دارند در این آزمون موفق خواهند شد این آزمون دارای شرایط مخصوص به خود است و سوالات به صورت رندوم انتخاب می شود. آزمون تصویرسازی در ایرلند به آزمونی گفته می شود که بر اساس دیده های بصری پیش می رود و شامل دسته بندی های مختلفی است، این آزمون به طور کلی دارای شرایط مخصوصی بوده و می تواند ریتم تصویری درستی داشته باشد. آزمون های تصویرسازی در رشته های هنری بسیار مهم هستند افرادی که قصد دارند در رشته های فنی و مهندسی در ایرلند تحصیل نمایند باید در آزمون های هوش ریاضی برنده باشند این گزینه برای کسانی که به دنبال بورسیه های تحصیلی هستند بسیار عالی بوده و رویکرد مشخصی دارد. این آزمون ها به طور کلی شامل سه دسته بندی سوالات آسان و متوسط و سخت است و مشخص است که تست هوش خوبی برای تعیین سطح افراد خواهد بود. آزمون های تافل و آیلتس و PTE از دیگر آزمون هایی است که برای متقاضیان بین المللی در نظر گرفته می شود و رویکردهای مشخصی دارد این آزمون ها به طور کلی ریتم تحقیقاتی مشخصی دارند و به سرعت نتیجه خواهند داد. سوالات آزمون های ورودی در ایرلند به طورکلی شاخص های مشخصی را دنبال می کنند.

معادل سازی مدارک در ایرلند

معادل سازی مدارک در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ارزیابی مدرک، به سندی گفته می شود که توسط اداره مرکزی نظام آموزشی خارجی صورت می گیرد و در آن یک مدرک تحصیلی خارجی توصیف می شود و دامنه کاربرد آن از نظر شغلی و دانشگاهی بررسی می شود. ارزیابی مدارک برای ایرانیان فقط برای مقطع لیسانس و فوق لیسانس دکترا صورت می گیرد و برای مقطع فوق دیپلم چنین گزینه ای وجود ندارد.

برای ارزیابی مدارک خود نیاز است که مدرک پایان تحصیلی به زبان فارسی داشته باشید، نیاز به ریزنمرات دارید، می بایست ترجمه تأیید مدارک خود را ارائه دهید. نیاز است که ویزای کاری داشته باشید. باید شناسنامه و پاسپورت معتبر ارائه دهید. برای معادل سازی مدارک در ابتدا باید فرم درخواست را ارائه دهید، در فرم درخواست رشته تحصیلی، معدل و ریزنمرات شما ضمیمه می شود، پس از آن باید به مدت یک ماه منتظر باشید تا نتیجه اعلام شود، در صورتی که نتیجه به طور کلی شرایط تحصیلی شما را زیر سوال برد و با درخواست شما مخالفت صورت گرفت می بایست سال بعد مجدد اقدام کنید، در صورتی که اعلام شد مدارک شما ناقص است، زمان داده می شود تا مدارک شما مجدداً ارسال شود در نظر داشته باشید که وضعیت معادل‌سازی مدارک در ایرلند آسان است و بسیاری از دانشگاه های دولتی با آن موافقت می کنند. در این مسیر بسیار مهم است که بتوانید در مصاحبه ای که با شما صورت می گیرد موفق شود. در هر صورت معادل سازی مدارک در ایرلند از موضوعات مهمی است که می‌بایست به طور دقیق پشت سر گذاشته شود.

خوابگاه در ایرلند

خوابگاه در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشگاه های دوبلین همگی دارای وضعیت خوابگاهی خوبی هستند و امکانات تحصیلی در این خوابگاه ها به طور دقیق فراهم شده است. در این خوابگاه ها وضعیت هزینه ای به صورت دوره ای مشخص می شود یعنی شما برای 4 سال تحصیل در مقطع لیسانس در ایرلند می بایست به ارزش 1 سال آخر را برای هزینه خوابگاه به صورت خصوصی در نظر بگیرید و هزینه بیشتری پرداخت نمایید. کیفیت خوابگاه های ایرلند بسیار عالی است و مشخص است که دولت در این زمینه رسیدگی می کند.

یک سری از دانشگاه های ایرلند بدون خوابگاه هستند و این موضوع سبب می شود که دانشجویان فکری برای وضعیت اسکان خود داشته باشند، پانسیون های اجاره ای در ایرلند هر یک دارای امتیازات مخصوص به خود هستند و مشخص است که ساختار خوبی در این زمینه نیاز است. اینطور که ارزیابی ها نشان می دهد وضعیت خوابگاهی در ایرلند در سال های اخیر بهبود داشته است و شرایط تحصیل نیز به طور جدی دنبال می شود. اینطور که مشخص است خوابگاه های ایرلند هر یک از نظر موقعیت جغرافیایی نیز دارای وضعیت خوبی هستند. اجاره بها برای خوابگاه ها به صورت قسط بندی شده ارائه می شود و مشخص است که در این زمینه بودجه زیادی در نظر گرفته شده است.

امتیازات کارت دانشجویی در ایرلند

امتیازات کارت دانشجویی در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در کشور ایرلند به طور کلی امتیازی که برای کارت دانشجویی افراد در نظر گرفته می شود به سه بخش تقسیم شده است:

بخش اول کارت دانشجویی مقطع لیسانس است، این افراد با کارت دانشجویی خود می توانند از طرح های تخفیف خوابگاهی استفاده کنند و همینطور با هزینه ارزان نیز کتاب خریداری کنند.

بخش دوم کارت دانشجویی مقطع فوق لیسانس است، در مقطع فوق لیسانس افراد می توانند با استفاده از کارت دانشجویی خود از خدمات پزشکی نیز استفاده نمایند و چکاپ هایی دوره ای را پوشش دهند.

بخش سوم کارت دانشجویی مقطع دکترا است که شامل خرید کتاب، خرید بن های مطالعاتی و همینطور شرکت در کنفرانس های بزرگ و جهانی است. به طور کلی هزینه ورود به این کنفرانس ها گران است و کارت دانشجویی می تواند بخش زیادی از هزینه موجود را پوشش دهد.

مشاغل دانشجویی

مشاغل دانشجویی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مردم ایرلند علاقه زیادی به یادگیری دارند پس هرچیزی که سبب یادگیری و آموزش شود می تواند یک بخش اقتصادی خوب محسوب شود. مثلاً شما در صورتی که به زبان انگلیسی تسلط داشته باشید می توانید به محض ورود به ایرلند فضای تدریس را آغاز کنید و درآمد خوبی نیز خواهید داشت. همینطور شرایط برای کارهای پژوهشی و تبلیغاتی نیز در ایرلند فراهم شده است. مشخص است که مشاغل دانشجویی در این کشور به طور کلی دارای شرایط مخصوص به خود هستند اینطور که ارزیابی ها نشان می دهد افراد برای رسیدن به شغل مورد نظر خود باید بازار کار ایرلند را بسنجند.

برنامه نویسان در ایرلند از درآمد بالایی برخوردار هستند مشخص است که وضعیت برنامه نویسی در این کشور در سال های اخیر بسیار قدرتمند بوده و اینطور که ارزیابی ها نشان می دهد شرکت های نرم‌افزاری زیادی هر ساله اقدام به پذیرش نیرو در این زمینه کردند.
کار دانشجویی و اجازه کار دانشجویی در ایرلند

کار دانشجویی و اجازه کار دانشجویی در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کسانی که در مقطع لیسانس در ایرلند تحصیل می کنند تا 10 ساعت کار را جدی خواهند دانست. تحصیل در مقطع فوق لیسانس در ایرلند نیز به طور کلی 20 ساعت کار را پیش روی دارد و در مقطع دکترا گاهاً تا 35 ساعت کار در هفته نیز دیده می شود.

در صورتی که دانشجویی در دوره مقدماتی برنامه های شرایط ILEP شرکت نماید. در زمان ثبت نام در اداره مهاجرت مهر شماره دو تأیید در گذرنامه را داشته باشد می تواند کار در حین تحصیل داشته باشد. او مجاز به کار نیمه وقت بوده و در دوره های تعطیلات نیز می تواند بیشتر از زمان اعلام شده کار نماید. مجوز کار دانشجویی در ایرلند تا پایان ویزای تحصیلی اعتبار دارد.

بیمه و تسهیلات درمانی برای دانشجویان در ایرلند

بیمه و تسهیلات درمانی برای دانشجویان در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

بیمه و تسهیلات درمانی در ایرلند در دانشگاه ها به طور کامل فراهم شده است افراد به سادگی می توانند از درمانگاه های داخل دانشگاه استفاده نمایند و روند درمانی خود را شکل دهند در نظر داشته باشید که هر فعالیت پزشکی در داخل دانشگاه بدون هزینه خواهد بود. اینطور که ارزیابی ها نشان می دهد بسیاری از بیمارستان های دولتی در ایرلند شرایط درمان رایگان را فراهم ساخته اند.

خدمات بانکی و مالی برای دانشجویان در ایرلند

خدمات بانکی و مالی برای دانشجویان در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

خدمات بانکی ویژه دانشجویان در ایرلند از قرار زیر است:

افتتاح حساب بانکی معتبر

افتتاح حساب های سپرده با سود مشخص

شرایط اخذ وام در چندین بخش مختلف

شرایط خرید لپ تاپ و وام های تکنولوژی

سیستم های ارزی معتبر

استفاده از کارت های الکترونیکی خرید


دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در ایرلند

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

گروه ممتاز دانشگاه های ایرلند (الف) به شرح زیر است:

Trinity College Dublin

        University College Cork

         University College Dublin

         National University of Ireland, Galway

        University of Limerick
گروه خوب دانشگاه های ایرلند (ب) به شرح زیرهستند:

         Dublin Institute of Technology

         National University of Ireland Maynooth

         Dublin City University


گروه متوسط دانشگاه های ایرلند (ج) به شرح زیر خواهد بود:

         Athlone Institute of Technology (صرفاً تا سطح کارشناسی ارشد)

         Dundalk Institute of Technology (صرفاً تا سطح کارشناسی ارشد)

         Cork Institute of Technology (صرفاً تا سطح کارشناسی ارشد)

         Institute of Technology Carlow  (صرفاً تا سطح کارشناسی ارشد)

         Galway Mayo Institute of Technology (صرفاً تا سطح کارشناسی ارشد)

         Institute of Technology Sligo (صرفاً تا سطح کارشناسی ارشد)

         Waterford Institute of Technology (صرفاً تا سطح کارشناسی ارشد)

         Institute of Technology Tallaght (صرفاً تا سطح کارشناسی ارشد)

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در ایرلند

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR
          Trinity College Dublin, The University of Dublin

          University College Dublin

          University College Cork

          National University of Ireland, Galway

          Dublin City University

          University of Limerick

          Mayoth University

          Dublin Institute of Techlogyدانشگاه های برتر در ایرلند

دانشگاه های برتر در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کالج دانشگاهی ترینیتی دوبلین کشور ایرلند یکی از بهترین دانشگاه‌ها بوده و رتبه اول را به خود اختصاص داده است. این دانشگاه در سال 1592 تأسیس شده است و محیط دانشگاهی بسیار زیبا و مهیجی دارد. رشته های تحصیلی در این دانشگاه از مقطع لیسانس به بالا وجود دارد. بهترین رشته های تحصیلی نیز هنر و اقتصاد و مدیر بازرگانی و پزشکی و رشته های علوم پزشکی هستند. رشته زبان و فرهنگ در این دانشگاه تدریس نمی شود. دانشجویان بین المللی اجازه دارند برای این دانشگاه درخواست ارسال نمایند. این دانشگاه دولتی بوده و دارای باشگاه های ورزشی وسیع و همینطور کتابخانه بسیار غنی است. برخی از دروس در دانشگاه به صورت آنلاین تدریس می‌شود و رتبه 244 را در بین دانشگاه های جهان دارد.

کالج و دانشگاه دوبلین کشور ایرلند رتبه دوم را به خود اختصاص داده است و در پایتخت کشور ایرلند قرار دارد. موقعیت بهتر تحصیلی و زندگی این دانشگاه بر هیچکس پوشیده نیست. این دانشگاه در سال 1854 تأسیس شده است و همه رشته های دانشگاهی از لیسانس تا دکترا را پوشش می دهد. دانشجویان بر اساس نمرات کسب کرده و مقاطع تحصیلی قبلی انتخاب می شوند. در حال حاضر بیش از 49 هزار دانشجو در 5 کالج تحصیل می کنند و رتبه این دانشگاه 290 بوده است. رشته‌های هنری، اقتصاد و مدیریت بازرگانی، زبان و فرهنگ، پزشکی و رشته های علوم پزشکی و همینطور علوم و تکنولوژی از رشته های خوب این دانشگاه محسوب می شوند. برای پذیرش نیاز به نمرات بالا بوده و مدارج علمی خوب نیز ارزیابی می شود. امکانات رفاهی دانشگاه بسیار عالی است.

دانشگاه و کالج کورک بسیار مورد پسند دانشجویان بین المللی است و در شهر کورک قرار گرفته است. این دانشگاه در سال 1845 تأسیس شده است و مکانی برای تحصیل 20 هزار دانشجو در این دانشگاه رتبه سوم را دارد و در بین دانشگاه های برتر رتبه 407 را به خود اختصاص داده است. وزارت علوم این دانشگاه را تأیید کرده است. رشته های هنر، اقتصاد و پزشکی و شاخه های آن، مهندسی و تکنولوژی و مدیریت بازرگانی در این دانشگاه تدریس می شود. وضعیت خوابگاه این دانشگاه برای دانشجویان بین المللی کمی ضعیف است.

دانشگاه دوبلین سیتی از دیگر دانشگاه های شهر دوبلین است و رتبه چهارم را به خود اختصاص داده است. دانشجویان در این دانشگاه برای مقطع لیسانس نیز می توانند اقدام نمایند. این دانشگاه خوابگاه ندارد. رشته های هنر و اقتصاد و زبان فرهنگ و پزشکی و مهندسی در این دانشگاه مورد پوشش قرار گرفته اند.

دانشگاه لیمریک از بهترین دانشگاه های کشور ایرلند است و پنجمین دانشگاه برتر محسوب می شود. این دانشگاه در مقطع دکترا بسیار قوی عمل کرده است و رتبه جهانی 636 را به خود اختصاص داده است. در این دانشگاه بین 10 الی 15 هزار دانشجو تحصیل می کنند و کتابخانه و ورزشگاه بسیار بزرگی دارد. رشته های پزشکی و علوم پزشکی در مقطع کارشناسی ارشد دکترا تدریس می شود. مقطع لیسانس برای رشته های علوم پزشکی ارائه نمی شود. وضعیت خوابگاهی این دانشگاه ضعیف است و از پانسیون های شهری برای آن استفاده می‌شود. رتبه این دانشگاه بالا بوده و زبان تدریس نیز انگلیسی اعلام شده است. این دانشگاه به طور کلی در رتبه بندی های مختلف نیز دیده می شود. مشخص است که وضعیت فرهنگی این دانشگاه بسیار زیاد است.


نظام آموزشی ایرلند

نظام آموزشی ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دولت ایرلند سرمایه گذاری قوی در بخش تحصیل دارد و این موضوع سبب شده است که مردم این کشور تحصیل را بخش مهمی از زندگی خود بدانند و کشور ایرلند از کشورهای تحصیل کرده در دنیا لقب گرفته است. به طور کلی میزان مشارکت افراد در دوره های آموزشی و دانشگاه قابل توجه اعلام شده است. تحصیل تا سن 15 سالگی را برای همه افراد اجباری کرده است و ادامه آن تا مقطع دانشگاهی به صورت اختیاری صورت می گیرد. در سیستم آموزشی ایرلند از دیرباز تاکنون تغییرات زیادی صورت گرفته است و سه دوره اصلی ابتدایی به مدت 8 سال، آموزش متوسطه 5 تا 6 سال و آموزش عالی است. سیستم آموزش ابتدایی در ایرلند به این صورت است که به طور غیررسمی از سن 4 سالگی آغاز می شود و به شکل اجباری از سن 6 سالگی شروع تحصیل برای همه افراد است. تمامی خدمات آموزشی و امکانات به دانش آموزان به صورت رایگان ارائه می شود. آموزش در همه مقاطع به زبان ایرلندی است و نیمی از روز به صورت یک شیفت در کلاس درس خواهد بود. بیش از 3000 مدرسه ابتدایی در ایرلند مشغول به فعالیت هستند و در حدود 500 تای آن به صورت جداگانه دانش آموز دختر و پسر می‌پذیرد. روزهای مدرسه از دوشنبه تا جمعه و از ماه سپتامبر تا ژوئن برگزار می شود. مدارس از ساعت 9 صبح تا 3 بعدازظهر فعالیت می کنند. در آموزش متوسط دانش آموز می تواند مدارس عادی و یا شبانه روزی را انتخاب نماید. در سیستم آموزشی ایرلند ریاضی، تاریخ و جغرافیا موسیقی و تربیت بدنی به صورت پایه آموزش داده می شود. در سال‌های آخر تلاش برای قبولی در آزمون نهایی است و نیاز به اخذ مدرک دیپلم خواهد بود. تنوع و تفاوت زیادی در مقطع متوسطه مدارس ایرلند دیده می شود و نحوه آموزش و اداره بسیار متفاوت است. در سه سال آخر دانش آموزان می بایست برای دوره های فنی و حرفه ای اقدام نمایند، افرادی که قصد دارند به صورت مستقیم وارد بازار کار شوند می توانند یک مهارت را در مدارس فنی به صورت تخصصی یاد بگیرند. این افراد بدون نیاز به تحصیل در دانشگاه شغل مناسب خود را خواهند داشت. یک سوم از تمامی مدارس در ایرلند به صورت شبانه‌روزی فعالیت می کنند. در پایان هر سال یک سری مهارت های آموزش داده شده به دانش آموزان توسط آزمون های کتبی و شفاهی صورت می گیرد و نمرات مشخص می شوند. در این راستا صلاحیت تحصیلی در سال های آینده نیز مشخص می شود. دو سال آخر آموزش متوسطه به صورت تکمیلی بوده و افراد برای ورود به دانشگاه آماده می شوند. تحصیلات دانشگاهی در ایرلند در دوره کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا صورت می گیرد. برای پذیرش در دانشگاه های این کشور تقویت زبان انگلیسی بسیار مهم است و افراد باید مدرک تافل یا آیلتس داشته باشند. سیستم آموزش و هزینه های موجود در ایرلند به طور کلی بر اساس رشته تحصیلی مشخص می شود. برای ورود به دانشگاه نیاز به گذراندن دوره LC است که به مدت دو سال بوده و نمرات این دوره ملاک ورود به دانشگاه محسوب می شود. تمام دانشگاه های ایرلند تحت پوشش وزارت آموزش هستند و قوانین مشخصی نیز دیده می شود. تحصیلات دانشگاهی با اخذ مدرک BACHELOR بوده و به طور کلی سه الی چهار سال زمان نیاز دارد. دوره MASTER برای رشته های مختلفی بوده یک الی دو سال زمان برای آن در نظر گرفته می شود. تحصیل برای مقطع کارشناسی ارشد بر مبنای درس و پژوهش یا فقط پژوهش دنبال می شود. دوره دکترا در این کشور سه الی چهار سال است و بر اساس پژوهش صورت می گیرد.

لیسانس در ایرلند و شرایط اخذ پذیرش لیسانس در ایرلند

لیسانس در ایرلند و شرایط اخذ پذیرش لیسانس در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دو نوع مدرک کارشناسی در کشور ایرلند به دانشجویان ارائه می‌شود. اولین گزینه مدرک کارشناسی در کشور ایرلند به صورت معمولی و مورد بعدی مدرک کارشناسی به صورت افتخاری است. پذیرش برای مقطع لیسانس افتخاری به طور کلی دشوار تر و با رقابت بیشتری همراه است و البته دارای دوره های کارآموزی متفاوتی از برنامه های تحصیلی کارشناسی معمولی محسوب می شود.

مقطع پیش دانشگاهی به منظور آماده سازی دانشجویان آینده صورت می‌گیرد و دانش های عملی برای رشته تحصیلی انتخاب آنها فراهم می‌شود، همینطور کمکی برای آشنایی با زندگی دانشجویی است. دوره‌های پیش دانشگاهی برای دانشجویان بین المللی سبب می شود که شانس بیشتری برای پذیرش در مقطع کارشناسی داشته باشند. در این دوره‌ها فرد، آموزش فشرده زبان انگلیسی برای مهارت های تحصیلی و همینطور مبانی رشته دانشگاه هایی برای تضمین انتظارات دانشگاهی دریافت خواهد نمود.

رشته های مقطع کارشناسی در این کشور در زمینه های مختلف و همینطور در شهرهای مختلفی ارائه می شود. دوره کارشناسی در کشور ایرلند 3 الی 4 سال است و معموملاً رشته های تجارت، روزنامه نگاری، حقوق ، هنرهای زیبا و مهندسی سازه، مهندسی کامپیوتر بهتری گزینه‌های موجود هستند. دوره های تحصیلی در این مقطع به صورت تمام وقت و یا نیمه وقت است. دقت و کیفیت آموزشی بالایی در این راستا دیده می شود.

شرط زبان انگلیسی تحصیل کارشناسی در کشور ایرلند به صورت نمره ترکیبی آیلتس 6 تا 6.5 با حداقل نمره 6 در هر مهارت است.

هزینه های تحصیلی در مقطع کارشناسی کشور ایرلند به این صورت است که دانشجو پس از ثبت نامه هزینه تحصیلی استانداردی پرداخت می‌کند. هزینه ها بسته به نوع موسسه آموزشی با هم فرق دارد اما در دانشگاه های دولتی هزینه تقریباً 2000 یورویی در نظر گرفته می‌شود. در صورتی که دانشجو سه سال از 5 سال قبل را در اتحادیه اروپا گذرانده باشد هزینه تحصیلی وی توسط اداره آموزش عالی HEA پرداخت می شود. البته اگر دانشجویان یک دوره ترکی یکساله را تکرار نماید، در دوره دوم مقطع کارشناسی تحصیل نماید و یا دارای مدرک سطح 6 یا 7 بوده و در حال پیشرفت در سطح 8 باشد برای تحصیل رایگان واجد شرایط نخواهند بود.

در صورتی که بخواهید در رشته های پزشکی تحصیل کنید می بایست 45 الی 54 هزار یورو هزینه در نظر داشته باشید. هزینه تحصیلی برای رشته های مهندسی در کشور ایرلند نیز از 9950 آغاز می شود، رشته‌های علوم و فناوری از 9750 یورو و رشته های هنر و علوم انسانی از 9850 یورو آغاز می شود.

برای ورود به مقطع لیسانس در کشور ایرلند باید مدرک دیپلم، پیش دانشگاهی ، مدرک زبان آیلتس با نمره حداقل 6 داشته باشید. در صورتی که واجد شرایط کمک هزینه تحصیلی باشید در حدود 3000 یورو خواهید داشت که رقم خوبی است.


فوق لیسانس در ایرلند و شرایط اخذ پذیرش فوق لیسانس در ایرلند

فوق لیسانس در ایرلند و شرایط اخذ پذیرش فوق لیسانس در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دوره کارشناسی ارشد در کشور ایرلند 2 سال زمان نیاز دارد و متقاضیانی که دارای مدرک زبان انگلیسی نیستند می بایست به مدت 5 هفته وارد دوره های زبان آموزی شوند که هزینه آن در حدود 120 یورو اعلام شده است. دروس دانشگاهی در کشور ایرلند اغلب به زبان‌های ایرلندی و انگلیسی تدریس می شود و برای مقطع فوق لیسانس اغلب زبان انگلیسی انتخاب می شود. در صورتی که فرد بخواهد به زبان انگلیسی تحصیل نماید نیاز به مدرک آیلتس 6 الی 6.5 دارد.

روند اخذ پذیرش برای دانشگاه های کشور ایرلند در مقطع کارشناسی ارشد کار چندان دشواری نیست. شما می بایست در ابتدا سوابق تحصیلی خود را تنظیم نمایید و همینطور در زمان تعیین شده از سوی دانشگاه می بایست اقدام به ارسال مدارک تحصیلی خود داشته باشید. هزینه تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد در کشور ایرلند بین 10 الی 17 هزار دلار اعلام شده و برای رشته های تحصیلی مختلف نیز این مبلغ تغییرات مشخصی دارد.

مزایای تحصیل در کشور ایرلند، زندگی در یک منطقه امن است. زبان مادری در این کشور انگلیسی است. دانشگاه ها دارای رتبه بالایی هستند. اجازه کار به فرد داده می شود.

برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کشور ایرلند نیاز به نامه پذیرفته شده در دوره های ارائه شده خواهید داشت، می بایست فیش هزینه های پرداختی را ارائه دهید. نیاز به ارائه مدارک و شواهدی از بیمه خدمات درمانی دارید. می بایست نامه تمکن مالی داشته باشید. افراد نیاز به دو قطعه عکس در اندازه های پاسپورتی داشته و مدارک و شواهد تسلط به زبان انگلیس نیز نیاز است. نیاز به گذرنامه ای است که اعتبار آن حداقل شش ماه پس از دوره خواهد بود.


دکترا در ایرلند و شرایط اخذ پذیرش دکترا در ایرلند

دکترا در ایرلند و شرایط اخذ پذیرش دکترا در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TRمتقاضیان ورود به مقطع دکترا در کشور ایرلند باید یک سری مسائل را به طور دقیق رعایت نمایند. مدرک زمان دکترا در این کشور بین 3 الی 4 سال به صورت تمام وقت با تمرکز بر تحقیق و نوشتن پایان نامه صورت می گیرد در نهایت می بایست پایان نامه اجرا شود. سال‌های تحصیلی در اکثر دانشگاه ها و کالج های آموزشی از اواخر سپتامبر آغاز می شود.

متقاضیان ورود به مقطع دکترا در دانشگاه های کشور ایرلند در سه دسته تقسیم بندی شده اند:

دسته اول افرادی هستند که سوابق تحصیلی عالی دارند این افراد شانس بیشتری به نسبت سایر گروه ها داشته و می توانند در زمان مشخصی به سادگی مسیر تحصیل را برای خود هموار نمایند.

دسته دوم افرادی هستند که سوابق تحصیلی معمولی دارند ولی فاصله زمانی بین آخرین مقطع و اقدام برای اخذ ویزا کمتر از دو سال است.

دسته سوم افرادی هستند که بیش از دو سال از آخرین مدرک تحصیلی آنها گذشته است. این افراد شانس کمتری به نسبت دو گزینه قبل دارند.

زبان تحصیلی در مقطع دکترا در کشور ایرلند انگلیسی است و در صورتی که فرد مدرک لازم نداشته باشد و یا از تسلط کافی برخوردار نباشد نیاز است که در آزمون های بین المللی تافل و آیلتس و PTE شرکت کند.

دانشگاه های کشور ایرلند هیچ نوع هزینه اضافی برای دانشجویان بین المللی از اتحادیه اروپا دریافت نمی کنند. هزینه ها معمولاً بین 4 الی 6 هزار یورو در سال است. نرخ ها در بین برنامه های مختلف متفاوت هستند. به طور کلی هزینه هایی در زمینه کسب و کار وجود دارد نیز قابل توجه تر است. دانشجویان بین المللی می بایست حداقل 9000 یورو را برای تحصیل در نظر داشته باشند. برخی از دوره‌ها بیش از 30 هزار یورو در سال هزینه در بر دارد.

نمرات تست زبان برای دانشگاه های کشور ایرلند تافل مبتنی بر کامپیوتر با نمره 220، تافل مبتنی بر مقاله با نمره 550 و آیلتس 6.5 است. برای آزمون PTE نیاز به حداقل امتیاز 6.3 خواهد بود.

برای تحصیل در مقطع دکترا در کشور ایرلند باید بتوانید از نظر علمی در سطح قوی باشید نیاز است که رزومه تحصیلی خوبی داشته باشید چه خوب است که مقالات ثبت شده بین المللی داشته باشید. هرچه وضعیت زبان شما بهتر باشد شرایط تحصیل برای مقطع دکترا بهتر خواهد بود. بسیار مهم است که وضعیت تحصیلی شما به طور دقیق و جدی دنبال شود. سیستم نظام آموزشی در کشور ایرلند بسیار ایده آل است.


تحصیل پزشکی در ایرلند

تحصیل پزشکی در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای ورود به رشته پزشکی در ایرلند نیاز به رعایت یک سری شرایط و مدارک است. شما در ابتدا باید دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید و طبق سیستم های دانشگاهی رفتار نمایید. یکی از مواردی که در همه دانشگاه ها یکسان است دیپلم 12 ساله است. توانایی زبان انگلیسی بسیار مهم است و ساده ترین روش این است که در آزمون آیلتس شرکت کنید نمره کلی در این آزمون باید 6.5 باشد. در هر بند دانش آموز نباید نمره کمتر از 6 داشته باشد.

یک آزمون دیگر برای تحصیل پزشکی در کشور ایرلند نیاز است که به آن HPAT گفته می شود که برای سنجش مهارت های استدلال منطقی است و در این آزمون توانایی حل مسأله و سطوح ارتباطات ارزیابی می‌شود. حداقل امتیاز شما در این آزمون باید 480 باشد.

زمان ثبت نام در این آزمون 20 ژانویه اعلام شده است و در 25 فوریه هر سال نیز آزمون برگزار می شود. درخواست خود را پیش از 1 فوریه ارائه دهید. فرد می بایست یک شماره CAO برای ثبت نام داشته باشد. همه دانشکده های پزشکی در ایرلند شرایط پذیرش بهداشت حرفه‌ای HPAT را الزامی دانسته اند. طول دوره پزشکی در این کشور بین 4 الی 6 سال اعلام شده است و بسته به دوره انتخابی دانشگاه و زمینه تحصیلات وی مشخص می شود. برای تمرین پزشکی نیز یک سال کارآموزی در نظر گرفته می شود.

 

دندانپزشکی در کشور ایرلند و شرایط اخذ پذیرش دندانپزشکی در کشور ایرلند

 

طول تحصیل برای رشته دندانپزشکی در ایرلند 5 سال است و نیاز است که فرد در ابتدا در آزمون HPAT حداقل امتیاز 480 را کسب کرده باشد، نیاز است که فرد مدرک زمان آیلتس با نمره بالای 6.5 داشته باشد. دانشگاه های زیر برای دندانپزشکی بسیار عالی هستند:

کالج ترینیتی دوبلین

دانشگاه کرک

دانشگاه ملی ایرلند

کالج سلطنتی جراحان ایرلند

دانشگاه دوبلین

دانشگاه لیمریک

هزینه تحصیلی برای دانشجویان ملی رایگان و برای غیر ملی در حدود 9000 یورو اعلام شده است. کمک هزینه های تحصیلی در این مقطع بسیار زیاد هستند به طور کلی هزینه تحصیل کل دندانپزشکی در ایرلند 45 هزار یورو است. در صورتی که فرد بتواند در ترم های اول وضعیت ریز نمرات خود را بهبود دهد شانس استفاده از Grant Student برای وی بیشتر خواهد بود و می تواند از منبع اصلی کمک های مالی استفاده نماید. وضعیت بهداشت عمومی در ایرلند به طور روتین ارزیابی می شود و هر ساله آزمون های مشخصی را در نظر گرفته است.

تحصیل دندانپزشکی در ایرلند

تحصیل دندانپزشکی در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تحصیل دندانپزشکی در ایرلند ۵ سال به طول خواهد انجامید و هدف از برنامه آموزشی دوره کارشناسی دندان پزشکی ارائه یک برنامه ساخت یافته است که تضمین می کند فارغ التحصیلان درست کار را با ارائه طیف گسترده ای از مراقبت های اولیه دندان به طور موثر و با خیال راحت برای حفظ روابط مراقبت با بیماران خود، همکاران خود و جامعه می باشند. در طی تحصیل دندانپزشکی در ایرلند در سال اول و دوم تاکید بر مطالعه علوم پایه و بیولوژیکی مناسب مانند، آناتومی و فیزیولوژی، بیوشیمی، میکروبیولوژی، آسیب شناسی، فیزیک و شیمی تدریس خواهد شد. دوره های این سال همچنین به مهارت های عمومی از جمله مهارت های ارتباطی و فن آوری محاسبات / اطلاعات و همچنین مهارت های خاص مرکزی دندان پزشکی قابل توجه می باشد.

دروس دانشگاهی کشور ایرلند به دو صورت ایرلندی و انگلیسی تدریس می‌شوند. متقاضیان می توانند در دانشگاه های انگلیسی زبان تحصیل کنند. افرادی که قصد تحصیل به زبان انگلیسی را دارند می بایستی مدرک آیلتس با نمره ۶.۵ را به دانشگاه ارائه دهند.

تخصص پزشکی در ایرلند و شرایط اخذ پذیرش تخصص پزشکی در ایرلند

تخصص پزشکی در ایرلند و شرایط اخذ پذیرش تخصص پزشکی در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

حجم افراد متقاضی برای تخصص پزشکی در ایرلند بسیار زیاد است. برای ورود به تخصص پزشکی در رشته های وابسته به قلب و عروق نیاز به شرکت در آزمون هایی دارید که می تواند رویکرد های مشخصی داشته باشد. شما می توانید در این آزمون ها با امتیاز خوب به صورت مستقیم وارد تخصص شوید. تخصص در زمینه پوست و مو در ایرلند بسیار درآمدزا بوده و هزینه مشخصی در این زمینه لحاظ می شود به طور کلی وضعیت تحصیل پوست و مو در ایرلند از رشته های عالی است. مدرک زبان عالی، رزومه تحصیلی خوب، حداقل دو سال کار در بیمارستان از موارد مهم پذیرش برای تخصص در رشته پزشکی محسوب می‌شود. به طور کلی تخصص پزشکی در این کشور دارای شرایط مخصوص به خود است و حدود سه سال زمان نیاز است تا این دوره به پایان برسد.

تخصص دندانپزشکی در ایرلند و شرایط اخذ پذیرش تخصص دندانپزشکی در ایرلند

تخصص دندانپزشکی در ایرلند و شرایط اخذ پذیرش تخصص دندانپزشکی در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تخصص دندانپزشکی در ایرلند بیشتر برای بخش های ریشه و عصب دندان دیده می شود و کسانی که بتوانند ورود به بخش های ترمیم و زیبایی داشته باشند رتبه بالاتری خواهند داشت. مشخص است که وضعیت تخصص دندانپزشکی در ایرلند به طور کلی بر اساس شرایط مختلفی در نظر گرفته می شود. یک اصل مهم این است که باید در آزمون ورودی برای تخصص شرکت کنید و همینطور نیاز به شرکت در آزمون های عملی نیز خواهید داشت. تخصص های دندانپزشکی در ایرلند به طور کلی در ماه‌های مختلف ارزیابی می شود و دارای شرایط مخصوص به خود است. رشته های ارتودنسی، جراحی فک و صورت، جراحی لثه، پروتزهای دهانی، دندانپزشکی ترمیمی و .. از گزینه های مهم در زمینه تخصص دندانپزشکی محسوب می شود. حقوق در این زمینه بسیار وسیع و ارزشمند است. وضعیت برای دندانپزشکی در ایرلند برای افرادی که دارای مطب کاری مشخصی هستند بسیار خوب است و دوره های عملی سریعتر به نتیجه می رسد. وضعیت شیمی دارو در ایرلند از گزینه‌های مهم محسوب می شود و به صورت ترکیبی با دندانپزشکی در نظر گرفته می شود. رشته دندانپزشکی در این کشور رشد بسیار قدرتمندی دارد و در نهایت با یک آزمون عملی به اتمام می رسد. تخصص دندانپزشکی نیز بین 3 الی 4 سال است و از نظر هزینه ای نیز گزینه بسیار خوبی محسوب می شود.

رشته های غیر پزشکی در ایرلند

رشته های غیر پزشکی در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشکده مهندسی ایرلند دارای اهمیت بین المللی برای فعالیت های تحقیقاتی خود است و در حال حاضر درآمد سالانه تحقیقاتی بیش از 6 میلیون یورو است. این امر به پشتیبانی از هر دو دانشجوی کارشناسی ارشد و شاگردان پس از مدرسه می پردازد که در محیط محرک با امکانات و تجهیزات مدرن کار می کنند. کاندیداهای واجد شرایط واجد شرایط می توانند برای ثبت نام به عنوان دانشجویان کارشناسی در زمینه های تحقیقاتی که در زیر ذکر شده اند، درخواست ثبت نام کنند و هزینه های تحقیقاتی اغلب، کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا را برای پوشش ثبت، هزینه ها و هزینه های زندگی دانشجویان پژوهشی فراهم می کند. در حال حاضر بیش از 330 دانشجوی کارشناسی ارشد و تعداد قابل توجهی از دانشجویان پس از مدرک و همکاران پژوهشی وجود دارد که بسیاری از آنها از سایر کشورهای اروپایی و غیر اروپایی هستند. نامزد های مورد علاقه توصیه می شود که به طور مستقیم با اعضای مربوطه کارکنان مربوطه تماس بگیرند.

خطرات احتمالی برای دانشجویان در ایرلند

خطرات احتمالی برای دانشجویان در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از خطرات مهم در ایرلند این است که به افراد احترام نگذارید، مردم کشور ایرلند بسیار به احترام گذاشتن معتقد هستند و اصلا تحمل بی احترامی را ندارند. به طور کلی در این مسیر بسیار مهم است که افراد احتیاط کنند.

وضعیت خوابگاه های شهری در ایرلند اغلب خوب است اما برخی از آنها از نظر امنیت مشکل دارند پس بهتر است به سراغ خوابگاه هایی بروید که دارای مجوز بوده و زیر نظر دولت هستند.

مشخص است که افراد برای سپرده گذاری در بانک های ایرلند شرایط به خصوصی را مدنظر قرار می دهند و باید بتوانند گردش سرمایه درستی داشته باشند.

مدارس بومی، بین المللی و ایرانی در ایرلند

مدارس بومی، بین المللی و ایرانی در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دبیرستان LIMAVADY یکی از دبیرستان های بومی در ایرلند است که برای مقطع متوسطه بوده و دارای شرایط تحصیل به زبان انگلیس است، یادگیری دروس ریاضی و سایر دروس پایه در این دبیرستان به خوبی فراهم شده است. به طور کلی رتبه این دبیرستان بسیار بالا است. دبیرستان LAUREL یک مدرسه بین المللی آزاد در ایرلند است که برای بانوان تأسیس شده است و شرایط تحصیل در آن به صورت خاصی است ، دوره های پیش دانشگاهی بسیار ارزشمند در این دانشگاه برگزار می شود و رضایت 98 درصدی را کسب کرده است این مدرسه بسیار مدرن طراحی شده است. مدرسه ST FINTANS یکی از مدارس بسیار مهم در کشور ایرلند محسوب می شود که زبان ایرلندی و انگلیسی برای تحصیل دارد در این مدرسه به طور کلی شرایط تحصیل به طور چشمگیری دیده می شود و هزینه های موجود نیز توسط دولت ایرلند ارائه می شود. مدرسه دارای فضای ورزشی بسیار وسیع و کتابخانه بسیار مجهزی است.

چاپ مقالات علمی در ایرلند و تاثیر آن

چاپ مقالات علمی در ایرلند و تاثیر آن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

با چاپ مقالات در ایرلند اجازه دارید به سادگی ورود به مقطع دکترا داشته باشید به شما اجازه ورود به همایش های مختلفی داده می شود همینطور طرح های تخفیف خرید کتاب و بن ارائه می شود.کشور ایرلند هر ساله کنفرانس های علمی زیادی برگزار می کند که جنبه های علمی داشته و ورود به آنها مشخص است. به طور کلی همایش های بزرگ و سیستم های آموزشی خوب در ایرلند یکی از وجه های ارزشمند محسوب می شود. انتخاب موضوع مناسب در چاپ مقالات تأثیر مستقیمی دارد.

شرکت در آزمون های بین المللی در ایرلند

شرکت در آزمون های بین المللی در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

آزمون های بین المللی تافل و آیلتس و PTA از آزمون های مهم محسوب می شود. برای ورود به رشته های پزشکی در این کشور نیاز به شرکت در آزمون مشخص بهداشت حرفه ای دارید که به طور کلی یک آزمون بین المللی و استاندارد است. تخصص در این آزمون ها بسیار مهم است. یک سری آزمون های مشخص دیگر در زمینه های متنوع تری دیده می شود که برای بهبود وضعیت تحصیلی افراد بوده و شامل رده بندی های مختلفی است.

کنفرانس های علمی در ایرلند

کنفرانس های علمی در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کنفرانس بین المللی شبکه های نوری و مدلسازی در ایرلند در سال 2020 برگزار می شود.

کنفرانس بین المللی تأثیر فناوری های ارتباطی بر روی سلامت انسان

کنفرانس بین المللی آنالیزهای تصویرسازی بر روی ابعاد ریز پوستی

کنفرانس بین المللی تجهیزات زیست محیطی بر روی المان های خورشیدی

کنفرانس های ارزیابی های مشخص تجهیزات الکترونیکی و ارتباط نوری

جشن های دانشگاه ها در ایرلند

جشن های دانشگاه ها در ایرلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

جشن سنت پاتریک در دانشگاه های دولتی ایرلند صورت می گیرد این جشن به طور کلی نه پاتریکی است نه ایرلندی اما یکی از مهمترین جشن های ایرلندی محسوب می شود. به طور کلی این جشن ها دارای شرایط مشخصی در زمینه های مختلف هستند و با سرودخوانی همراه هستند.

آخرین ویرایش: 2019-06-08 15:09:10 5,188