x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

ژاپن

کشور ژاپن با مردیم سخت‌کوش و دقیق یکی از بهترین روند های صعودی در زمینه اقتصادی را در پیش گرفته است. این کشور در زمینه صنعت و تکنولوژی در دنیا مطرح است. آب و هوای کشور ژاپن معتدل است.

شهر توکیو پایتخت این کشور است که به طور کلی یکی از بزرگترین پایتخت های صنعتی دنیا به شمار می‌رود. مساحت کشور ژاپن 377.972 کیلومتر مربع است که برابر با یک بیستم آمریکا و یک نهم هندوستان است. کشور ژاپن دارای جزایری است از بخش شمال تا جنوب کشیده شده‌اند و این موضوع سبب شده است که آب و هوای مختلفی در این کشور دیده شود. مجمع‌الجزایر ژاپن بر روی محور های تقریبی از شمال تا جنوب کشیده شده‌اند. ثبت شرکت در کشور ژاپن یکی از بهترین روش های مهاجرتی محسوب می‌شود به طوری که شرکت های زیادی در این کشور وجود دارد که دارای نام های تجاری در دنیا هستند.

 

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: Japan عربی: اليابان
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: مشروطه سلطنتی/ قانون اساسی
 • زبان های رایج: انگلیسی به ندرت
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: ین ژاپن، هر ین ژاپن 0.0089 دلار آمریکا
 • پیش شماره تلفن: 0081
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 190 کشور
 • پایتخت: توکیو
 • زبان های رسمی: ژاپنی
 • جمعیت: بیش از 126 میلیون در سال 2017
 • منطقه زمانی: (GMT+9 . UTC+9 (JST
 • دامنه اینترنتی: .jp
 • رتبه تولید ناخالص: 5.071 تریلیارد دلار

سفر به ژاپن

کشور ژاپن Japan ، سفر به ژاپن، سفر به کشوری زیبا با آمیخته ای از بزرگداشت سنت‌­های قدیمی و جلوه­های فوق پیشرفته عصر جدید است. مجمع‌الجزیره‌ای در شرق آسیا واقع در اقیانوس آرام است. سفر به این کشور به جهت آمیختگی جلوه‌های فوق پیشرفته عصر جدید و بزرگداشت سنت‌های قدیمی همزمان با جاذبه‌های طبیعی خارق‌العاده آرزوی بسیاری از علاقه‌مندان است. ژاپن دومین کشور صنعتی جهان و سومین کشور از نظر اقتصادی در جهان است. توکیو از مدرن ترین و گران ترین پایتخت‌های جهان است.حدود 33٪ جمعیت ژاپن شامل افراد 60 سال به بالا می­‌باشد و به همین دلیل ژاپن پیرترین ساختار جمعیتی جهان را دارد. زبان رسمی مردم ژاپن «ژاپنی» است که تا حدودی به زبان کره­ای نزدیک است. ارز رسمی کشور ین ژاپن Japanese yen با علامت اختصاری JPY و نماد (¥) می‌باشد. یک دلار آمریکا برابر با 111.86 ین ژاپن است.

سفر به ژاپن

زندگی در ژاپن

زیرساخت های اقتصادی و تکنولوژی کشور ژاپن، سبب شده است که در لیست برترین کشورهای توسعه یافته در دنیا قرار داشته باشد. 

پایتخت کشور ژاپن، شهر زیبای توکیو است. البته توکیو بزرگترین و گران ترین پایتخت جهان محسوب می‌شود که بیش از 9 میلیون جمعیت دارد

اشتغال در این کشور 60 درصد است که رقم صحیح و قابل توجهی است. در این کشور افراد بیکار حدود 1600.00 نفر اعلام شده است که مشخص است درصد بسیار کمی را پوشش می‌دهد هم چنین تعداد افراد مشغول به کار تمام وقت در کشور ژاپن 21774.00 نفر اعلام شده است. نرخ اشتغال در این کشور 60 درصد است که رقم صحیحی است. شما در کشور ژاپن باید بتوانید وضعیت امرار معاش را به طور دقیق پشت سر بگذارید. ارزیابی ها نشان می‌دهد که دومین قدم برای اخذ ویزای کشور ژاپن، رزومه‌ی قوی است به طوری‌که در آن سوابق تحصیلی شما به طور دقیق و صحیح مشخص باشد.

زندگی در ژاپن

مهاجرت به ژاپن

دولت ژاپن بر روی افرادی که بدون مهارت هستند سرمایه گذاری نمی‌کند. در سال 2020 شغل های مربوط به حوزه پرستاری در کشور ژاپن از گزینه های مشاغل مورد نیاز محسوب شده است و این کشور با کمبود پرستار روبرو است. بخش های مربوط به مددکاری های اجتماعی در این کشور نیز از دسته شغل هایی است که در سال های اخیر رتبه خوبی داشته است. رتبه علمی دانشگاه های کشور ژاپن بالا است و با مدرک تحصیل این کشور شرایط برای ورود به کارهای مختلف برای شما به طور دقیق فراهم شده است. زبان تحصیل برای مقطع لیسانس در این کشور ژاپنی است و افراد باید دوره های آموزشی زبان ژاپنی را به خوبی بگذرانند. طول تحصیل کارشناسی در ژاپن 4 سال اعلام شده است و افراد باید 124 واحد تحصیلی را به طور دقیق بگذرانند. در این کشور افرادی که متخصص خودروهای سنگین هستند نیز می‌توانند به مرحله درآمدزایی خوبی دست یابند.

مهاجرت به ژاپن

تحصیل در ژاپن

کشور ژاپن یکی از پیشرفته ترین کشورهای آسیایی در حوزه تحصیلات دانشگاهی در مقطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا است. دانشجویان زیادی از سراسر جهان برای ادامه تحصیل، کشور ژاپن را انتخاب می‌کنند. یکی از شرط های اصلی ورود به دانشگاه های ژاپن، داشتن مدرک معتبر زبان انگلیسی و همچنین گواهینامه مهارت در زبان ژاپنی می‌باشد.کشور ژاپن یکی از پیشرفته ترین کشورهای آسیایی در حوزه تحصیلات دانشگاهی در مقطع لیسانس فوق لیسانس و دکترا است. دانشجویان زیادی از سراسر جهان برای ادامه تحصیل، کشور ژاپن را انتخاب می‌کنند. تمام رشته های دانشگاهی، در حوزه های مختلف در دانشگاه های ژاپن به دانشجویان تدریس می‌شود. امکان ادامه تحصیل در دانشگاه های کشور ژاپن در تمام رشته های علوم پایه مانند ریاضی، فیزیک و شیمی، رشته های فنی و مهندسی نظیر مهندسی مکانیک، عمران، معماری، محیط زیست و شیمی، مواد شیمیایی، نساجی، کشاورزی و همچنین رشته های پزشکی و گرایش های وابسته، داروسازی، دندانپزشکی، بهداشت، پرستاری و ... امکان‌پذیر است. 

تحصیل در ژاپن

پیشنهادها

مشاهده همه پیشنهادها

من می خوام برم ولی هیچ گزینه ای به جز ازدواج ندارم باید چیکار کرد

2019-11-24 08:55:22