x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

مهاجرت به ژاپن

در سال 2020 شغل های مربوط به حوزه پرستاری در کشور ژاپن از گزینه های مشاغل مورد نیاز محسوب شده است و این کشور با کمبود پرستار روبرو است. بخش های مربوط به مددکاری های اجتماعی در این کشور نیز از دسته شغل هایی است که در سال های اخیر رتبه خوبی داشته است. این کشور در حوزه کشتی سازی نیز توانسته خوب ظاهر شود و کسانی که در زمینه تعمیرات کشتی در این کشور فعالیت می‌کنند می‌توانند درآمد بالایی داشته باشند. دولت ژاپن بر روی افرادی که بدون مهارت هستند سرمایه گذاری نمی‌کند. آمار مهاجرانی که از طریق پناهندگی به کشور ژاپن ورود کرده‌اند بسیار کمتر از قبل است به طوری‌که شواهد نشان داده است در ژاپن فضا برای پناهندگی بسیار کمتر دیده می‌شود. بهتر است روش های غیر قانونی برای ورود به این کشور را از خود دور نمایید. در این کشور ورود با هدف سرمایه گذاری نیز رشد بالایی را داشته است به طوریکه اغلب سرمایه هایی که به ژاپن وارد می‌شود در مسیر های سرمایه گذاری های کلان و پروژه های دولتی است. اینطور که شواهد نشان داده است؛ کشور ژاپن یکی از کشورهایی است که توانسته رشد مهاجرتی خود را 9 درصد افزایش دهد. ویزای تحصیلی کشور ژاپن یکی از گزینه های بسیار عالی برای جوانان این کشور محسوب می‌شود و علت آن نیز مشخص است؛ اول اینکه کشور ژاپن دارای بهترین نظام تحصیلی بوده و وضعیت تحصیلی در این کشور بسیار پیشرفته دیده می‌شود. مورد بعدی این است که رتبه علمی دانشگاه های کشور ژاپن بالا است و با مدرک تحصیل این کشور شرایط برای ورود به کارهای مختلف برای شما به طور دقیق فراهم شده است. زبان تحصیل برای مقطع لیسانس در این کشور ژاپنی است و افراد باید دوره های آموزشی زبان ژاپنی را به خوبی بگذرانند. طول تحصیل کارشناسی در ژاپن 4 سال اعلام شده است و افراد باید 124 واحد تحصیلی را به طور دقیق بگذرانند. در نظر داشته باشید که تحصیل در مقطع دندانپزشکی و پزشکی در این کشور 6 سال به طول می‌انجامد. شهر توکیو یکی از شهرهای بسیار مهم در کشور ژاپن است و البته پایتخت این کشور است. این شهر دارای فضای تحصیلی بسیار پیشرفته است و سبب شده تا یکی از بزرگترین شهرهای جهان باشد. ژاپن یکی از بهترین کشورهایی است که توانسته برای حوزه ساخت و ساز و همینطور جوش‌کار های صنعتی نیز شغل ایجاد نماید. در این کشور افرادی که متخصص خودروهای سنگین هستند نیز می‌توانند به مرحله درآمدزایی خوبی دست یابند.

در همین رابطه بخوانید :

از اخذ اقامت ژاپن چه می‌دانید!

پیشنهادها

مشاهده همه پیشنهادها
مشاوره مهاجرت به ژاپن

مهاجرپذیری ژاپن

مهاجرپذیری ژاپن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مردم کشور ژاپن به سخت کوشی مشهور هستند به طوری‌که این کشور توانسته رتبه سوم اقتصادی جهانی را به خود اختصاص دهد. این کشور میزان مهاجرپذیری خود را بیشتر از قبل اعلام کرده است و توانسته در این زمینه رشد خوبی داشته باشد. اینطور که مشخص است، کشور ژاپن نیاز به مهاجرانی دارد که به قصد سرمایه گذاری به این کشور ورود می‌کنند. در نظر داشته باشید که شرایط زندگی در کشور ژاپن روز به روز پیشرفت می‌کند و این روال نشان می‌دهد که دولت این کشور در جذب نیروی مهاجر تصمیم جدی تری گرفته است. اگر شما یک نیروی کار سخت کوش باشید برای مهاجرت به کشور ژاپن شانس بیشتری دارید اما افرادی که قصد ویزای کاری کشور ژاپن را دارند اما به طور کلی در این مسیر تخصص کافی ندارند شاید شانس کمتری داشته باشند. شما برای مهاجرت به کشور ژاپن باید سرمایه کافی داشته باشید به این ترتیب روش تحصیل در ژاپن یکی از روش های ارزان و مناسب محسوب می‌شود. ثبت شرکت در کشور ژاپن یک روش پر هزینه است. مهاجرپذیری در ژاپن به طور دوره‌ای طراحی شده است و در برخی از زمان ها میزان مهاجرپذیری بیشتر از سایر زمان ها اعلام شده است.

آمار مهاجران به ژاپن

آمار مهاجران به ژاپن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

افرادی که به قصد تحصیل به کشور ژاپن وا می‌شوند، بیشتر از قبل است و این موضوع به دلیل فضای تحصیلی خوبی است که در کشور ژاپن دیده می‌شود، تحصیل در کشور ژاپن به این صورت است که افراد در طول تحصیل می‌توانند در رشته مورد نظر خود مشغول به کارآموزی شوند. آمارها نشان می‌دهد که رتبه مهاجرت به کشور ژاپن از طریق تحصیل 11 درصد رشد داشته است و در این کشور کلاس های انگیزشی بسیار زیاد شده است.

مورد دیگر در زمینه مهاجرت به کشور ژاپن این است که افراد مهارت های لازم در زمینه حرفه خاصی را دارند به این ترتیب باید در نظر داشته باشید که کشور ژاپن یکی از بهترین کشور هایی است که توانسته میزان جذب نیروهای کاری متخصص را 18 درصد افزایش دهد.

در این کشور ورود با هدف سرمایه گذاری نیز رشد بالایی را داشته است به طوری‌که اغلب سرمایه هایی که به کشور ژاپن وارد می‌شود در مسیر سرمایه گذاری های کلان و پروژه های دولتی است. اینطور که شواهد نشان داده اند، کشور ژاپن یکی از کشورهایی است که توانسته رشد مهاجرتی خود را 9 درصد افزایش دهد. بررسی ها نشان می‌دهد اگر شخصی بتواند مهارت کاری را افزایش دهد، شانس ورود بیشتری دارد. دولت کشور ژاپن بر روی افرادی که بدون مهارت هستند سرمایه گذاری نمی‌کند. آمار مهاجرانی که از طریق پناهندگی به کشور ژاپن وارد شده‌اند، بسیار کمتر از قبل است به طوری که شواهد نشان داده است در کشور ژاپن فضا برای پناهندگی بسیار کمتر دیده می‌شود. بهتر است روش های غیر قانونی برای ورود به این کشور را از خود دور نمایید. در نظر داشته باشید که مهارت های کاری در این کشور دسته بندی های مشخصی دارد.

میزان رضایت مهاجران به ژاپن

میزان رضایت مهاجران به ژاپن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از بخش های بسیار مهمی که با رضایت مهاجران همراه بوده است ویزای کار کشور ژاپن است. در نظر داشته باشید که شما با داشتن ویزای کار این کشور می‌توانید در فعالیت های متعدد شرکت نمایید، این ویزا در همان ابتدا 5 ساله صادر می‌شود. برای شما شرایط رسیدن به اقامت دائم ، به سادگی فراهم می‌شود و همسر شما نیز می‌تواند همراه باشد و به طور تمام وقت تحت شرایط خاصی در این کشور کار کند.

یکی دیگر از دلایلی که سبب رضایت مهاجران از کشور ژاپن شده است، نظم دقیقی است که در این کشور دیده می‌شود. مردم کشور ژاپن آنقدر دقیق هستند که تأخیر، یک قانون شکنی بزرگ در ژاپن به شمار می‌رود. در این کشور زمان کاری طبق قرارداد تعیین می‌شود و تأخیری بابت پرداخت حقوق دیده نمی‌شود. در نظر داشته باشید که کشور ژاپن یکی از کشورهایی است که توانسته روال کاری را برای خود به بهترین شکل پیش ببرد.

کودکان در کشور ژاپن در یک محیط بسیار دقیق تحصیل می‌کنند و این موضوع سبب می‌شود که به طور کلی روال تحصیلی در کشور ژاپن به طور دقیق دیده شود. تحصیل در این کشور به صورت عملی پیش می‌رود.

در این کشور فضا برای خرید خانه نیز فراهم شده است به طوری که مردم ژاپن اغلب در خانه هایی با متراژ کم زندگی می‌کنند و تعرفه ای که برای خانه ها در نظر گرفته می‌شود اغلب ارزان است و این موضوع نیز سبب رضایت مهاجران از کشور ژاپن شده است.

در کشور ژاپن، میزان امنیت در وضعیت کنترل شده به خصوص برای بانوان است به طوری‌که پلیس های محلی در هر یک از شهرهای کشور ژاپن می‌توانند این نظام را به طور دقیق پیش ببرند. شایان ذکر است که ژاپن یکی از کشورهایی است که توانسته یک تعادل عالی بین کار و درآمد ایجاد نماید اما تایم کاری در این کشور بالا است و شاید این گزینه برای افرادی که مهاجرت به کشور ژاپن را انتخاب کرده‌اند کمی عجیب و خسته کننده باشد. در نظر داشته باشید که این کشور به نوبه خود یکی از کشورهایی است که توانسته میزان موقعیت های کاری خود را درجه بندی نماید به این ترتیب تبدیل ویزای تحصیلی به کاری، کار دشواری نخواهد بود.

راحت‌ترین روش مهاجرت به ژاپن

راحت‌ترین روش مهاجرت به ژاپن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شرایط مهاجرت به ژاپن به صورت انفرادی یا دسته جمعی امکان‌پذیر است به این ترتیب افراد می‌توانند شرایط خوبی برای مهاجرت خود فراهم سازند. در نظر داشته باشید که بیشترین میزان مهاجرت به ژاپن از طریق کار و تخصص صورت گرفته است و اینطور که مشخص شده است در این کشور شرایط خوبی برای کار فراهم است. ما در ارزیابی هایی که داشته‌ایم متوجه شدیم که اگر شما تخصص کاری بالایی داشته باشید، مهاجرت به این کشور از طریق کسب و کار در وضعیت خوبی قرار می‌گیرد و یکی از راحت ترین روش هایی است که پیش روی افراد قرار دارد؛ حال اگر افراد از نظر کاری در وضعیت خوبی نباشند، این روش خوب نخواهد بود. یکی از روش های ارزان قیمت برای مهاجرت به کشور ژاپن از طریق تحصیل است. تحصیل در این کشور دسته بندی های مخصوص به خود را دارد و می‌تواند بهترین روشی باشد که پیش روی شما قرار دارد. در این کشور اگر شما از نظر کارآفرینی در وضعیت خوبی باشید نیز می‌توانید ویزای کارآفرینی را گزینه خوبی بدانید و آن را برای سفر خود انتخاب نمایید.

روش‌ های مهاجرت به ژاپن

روش‌ های مهاجرت به ژاپن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از روش های مهاجرت به کشور ژاپن تخصص و کار است، در نظر داشته باشید که در این کشور به طور کلی افرادی که به واسطه کار وارد می‌شوند، در وضعیت کنترل شده قرار دارند؛ شما برای اخذ ویزای کاری ژاپن، باشد دعوتنامه داشته باشید. بررسی ها نشان می‌دهد که در این کشور وضعیت کاری به صورتی پیش می‌رود که افراد می‌توانند نتیجه خوبی بگیرند.

ویزای تحصیلی ژاپن یکی از گزینه های بسیار عالی برای جوانان است و علت آن نیز مشخص است اول اینکه کشور ژاپن دارای بهترین نظام تحصیلی بوده و وضعیت تحصیلی در این کشور بسیار پیشرفته دیده می‌شود. مورد بعدی این است که رتبه علمی دانشگاه های کشور ژاپن بالا است و با مدرک تحصیل این کشور شرایط برای ورود به کارهای مختلف برای شما به طور دقیق فراهم شده است. شایان ذکر است که ژاپن شرایط تحصیلی خود را ساده تر از قبل دانسته است.

یکی دیگر از روش هایی که برای مهاجرت به کشور ژاپن دیده می‌شود ازدواج است، اینکه چطور می‌خواهید با یک فرد ژاپنی آشنا شوید به خودتان بستگی دارد، در هر صورت این روش سریع و قابل قبول بوده و می‌تواند به نوبه خود یکی از بهترین گزینه هایی باشد که برای افراد فراهم می‌شود. کشور ژاپن یکی از کشورهایی است که توانسته روال ویزای ازدواج را ساده تر از قبل کند.

از دیگر روش هایی که برای مهاجرت به کشور ژاپن دیده می‌شود، روش کارآفرینی است، اینطور که مشخص شده است در این کشور فضای کاری به طور دقیق و روتین دیده می‌شود و مشخص است که افراد می‌توانند با ارائه ایده‌ای که توجیه اقتصادی خوبی دارد، فضای درآمدزایی را به طور روتین پیش ببرند.

اینطور که مشخص شده است کشور ژاپن یکی از کشورهایی است که توانسته فضا برای اقامت از طریق سرمایه گذاری را نیز به طور دقیق فراهم سازد. روش های سرمایه گذاری متنوع است و ما سعی می‌کنیم بهترین روشی که پیش روی افراد است را در نظر بگیریم. شایان ذکر است که کشور ژاپن یکی از بهترین سوددهی های اقتصادی را برای مهاجران خارجی در نظر گرفته است.

مهاجرت سرمایه گذاری به ژاپن

مهاجرت سرمایه گذاری به ژاپن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ثبت شرکت در کشور ژاپن اصلاً آسان نیست. در این زمینه دسته بندی های مختلفی دیده می‌شود و توجیه اقتصادی بسیار مهم است. دو راه اساسی برای ثبت شرکت در کشور ژاپن دیده می‌شود که مورد اول ثبت شرکت با مسئولیت محدود و گزینه دوم باز کردن شعبه یا نمایندگی از شرکت فعال است. در نظر داشته باشید که مزیت ثبت شرکت با مسئولیت محدود به این صورت است که نیازی نیست شخص از ابتدا مبلغی در حساب شرکت قرار دهد و با یک سرمایه حداقلی می‌تواند فعالیت خود را به طور دقیق و روتین آغاز نماید. در این روش نیاز است که به طور دقیق مکان شرکت مشخص باشد. شخص ثبت کننده شرکت به عنوان مدیر شرکت می‌تواند فردی غیر ژاپنی باشد اما نیاز است که حداقل یک مدیر دیگر نیز برای شرکت معرفی شود که ژاپنی است هم‌چنین باید یکی از کارمندان شرکت، ژاپنی باشد. شرکت باید حداقل یک سهام‌دار داشته باشد که می‌تواند از هر ملیتی باشد.

مدارکی که برای ثبت شرکت در ژاپن نیاز است به این صورت است که باید طرح اقتصادی قابل توجیه ارائه شود و البته به زبانی شفاف نیازمندی های شرکت مشخص شود. نیاز است که مدارک شناسایی از جمله گواهی تولد و همینطور مدارک هویت ارائه شود. افراد باید مدارک بانکی و مالی ارائه دهند. برای ثبت شرکت در ژاپن نیاز است که هزینه ترجمه مدارک پرداخت شود، دریافت مجوزهای لازم هزینه دارد و همینطور تمبر و دریافت مجوز نیز هزینه مخصوص به خود را دارد. در این کشور هزینه ای که برای مکاتبات و ارسال گزارش برای مالیات در نظر گرفته می‌شود نیز باید به طور دقیق لحاظ شود.

مزایای ثبت شرکت در کشور ژاپن این است که انجام کسب و کار را ساده تر می‌کند. این موضوع بر اساس شاخص های آزادی اقتصادی این کشور ارزیابی شده است. اقتصاد قوی در ژاپن پابرجا است و هر سال شاهد رشد اقتصادی این کشور هستیم که هزینه های مصرف را در وضعیت نرمال قرار می‌دهد.

تصویر مثبتی از ژاپن در دنیا است و این کشور زیرساخت های خوبی را فراهم ساخته است. در نظر داشته باشید که دولت ژاپن در زمینه اقتصادی این کشور تصمیم جدی و درستی گرفته است که می‌تواند بسیار ارزشمند باشد. ژاپن یکی از کشورهایی است که توانسته فضای درآمدزایی روتین را فراهم سازد.

ثبت شرکت در کشور ژاپن بر اساس استانداردهای بالای حاکمیتی صورت می‌گیرد؛ به این ترتیب در این کشور حاکمیت صحیحی دیده می‌شود. در نظر داشته باشید که وضعیت مالی از بخش های بسیار مهم اقتصاد هر کشور است که کشور ژاپن در آن موفق بوده است.

مهاجرت از طریق ازدواج به ژاپن

مهاجرت از طریق ازدواج به ژاپن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای مهاجرت به کشور ژاپن می‌توانید روش ازدواج را انتخاب نمایید، در این روش سن افراد باید حداقل 18 سال باشد و البته گاهاً دیده شده است که سن 16 برای بانوان نیز قابل قبول است. تا قبل از این سن، اجازه ازدواج در کشور ژاپن دیده نمی‌شود. در کشور ژاپن تنها اجازه به داشتن یک همسر دارید افراد متأهل در این کشور اجازه ندارند که با ازدواج مجدد همراه شوند. روال به این صورت که شما در ابتدا فرم درخواست را تکمیل می‌کنید و ازدواج در یک فضای صحیح صورت می‌گیرد سپس مدارک شما ارزیابی می‌شود تا مشخص شود که از نظر مالی در چه وضعیتی هستید. اگر وضعیت مالی شما مناسب باشد و مشخص شود که ازدواج در یک بستر صحیح شکل گرفته است به سادگی می‌توانید ویزای این کشور را اخذ نمایید، از یاد نبرید که کشور ژاپن یکی از کشورهایی است که اجازه می‌دهد روال برای اقامت دائم شکل بگیرد. چنانچه در کمتر از 6 ماه از همسر ژاپنی خود طلق بگیرید، ویزای شما پس از گذشت 6 ماه از طلاق باطل می‌شود و مبرهن است که شرایط برای اقامت دائم شما وجود ندارد. حال اگر با یک فرد ژاپنی ازدواج نمایید اجازه دارید که ویزای این کشور را تغییر دهید و به ویزای اقامت بلند مدت تبدیل کنید. در این روش نیاز است که مدارک لازم به طور دقیق ارائه شود. در صورتی که قصد مهاجرت از طریق ازدواج دارید اقامت شما پس از 5 سال در صورتی که سوءپیشینه نداشته باشید با موفقیت به ثبت می‌رسد. از یاد نبرید که آنچه در این روش مهم است مدارکی مبتنی بر نداشتن همسر است، آزمایش های پزشکی که در کشور ژاپن برگزار می‌شود و همینطور اثبات توانایی مالی. شما برای ازدواج نیاز به دو شاهد عاقل و بالغ دارید و باید در گواهی ازدواج شما امضای هر دو زوج تأیید شده باشد.

مهاجرت از طریق تولد به ژاپن

مهاجرت از طریق تولد به ژاپن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور ژاپن از سیستم خون برای تابعیت استفاده می‌کند در این کشور سیستم خاک وجود ندارد. اگر فرزندی در کشور ژاپن متولد شود که پدر و مادر وی تابعیت این کشور را داشته باشند ، فرزند نیز تابعیت کشور ژاپن را خواهد داشت در غیر این صورت تا سن 20 سالگی فرصت است که تابعیت فرزند شفاف سازی شود. در صورتی که فرزند از پدری متولد شود که تا لحظه تولد تابعیت کشور ژاپن را اخذ نکرده است فرزند تابعیت کشور ژاپن را نخواهد داشت . در صورتی که پدر فرزند پیش از به دنیا آمدن او فوت شود اما تابعیت ژاپنی داشته باشد فرزند تابعیت ژاپنی خواهد داشت و در صورتی که تابعیت والدین فرزند مشخص نباش، نوزاد تابعیت ژاپنی خواهد گرفت. اینطور که شواهد نشان می‌دهد سیستم خاک برای برخی از شرایط لحاظ می‌شود و در 5 سال اخیر کمتر از یک درصد پذیرش سیستم خاک شده است. از یاد نبرید که کشور ژاپن در زمینه سیستم خون سختگیری های خود را کاهش داده است و سعی می‌کند حامی نوزادان باشد.

مهاجرت پناهندگی به ژاپن

مهاجرت پناهندگی به ژاپن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

هرکس که در نظر دارد به عنوان یک پناهنده در کشور ژاپن زندگی نماید نیاز است که درخواست خود را مبنی بر پناهندگی از اداره مهاجرت وزارت دادگستری ارائه دهد. یک تبعه خارجی بدون در نظر گرفتن ملیت خود می‌تواند تقاضای پناهندگی این کشور را به دولت کشور ژاپن ارائه دهد. در نظر داشته باشید که اگر فرد به صورت غیر قانونی وارد کشور ژاپن شود و یا به هر دلیلی پس از اتمام اقامت خود نخواهد به کشور مبدأ باز گردد، باید مدارکی ارائه دهد که مشخص شود در کشور مبدأ، ترس موجهی برای وی وحود دارد. دولت کشور ژاپن ادعای فرد را بررسی می‌کند تا مشخص شود که وی درست می‌گوید یا خیر. در نظر داشته باشید که اگر پناهنده به رسمیت شناخته نشد، امکان بازداشت وی نیز وجود دارد و به کشور مبدأ خود باز می‌گردد. اینطور که شواهد نشان می‌دهد در ژاپن قانون کنترل مهاجرت به طور روتین ارزیابی شده است. پناهندگان در ژاپن اقامت طولانی مدت دریافت می‌کنند که البته قابل تمدید نیز خواهد بود. در این کشور افراد پناهنده از بیمه بهداشت برخوردار می‌شوند و کمک های رفاهی از سوی دولت ژاپن به افراد ارائه می‌شود. برنامه های ادغام شده نیز به طور دقیق و اصولی صورت می‌گیرد. به افراد اسکان های خوبی ارائه می‌شود و به طور کلی یک فضای یکپارچه صورت می‌گیرد اما مهاجرت به کشور ژاپن از طریق پناهندگی روش خوبی نیست، در این روش شانس کمی دارید، باید شرایط بسیار بحرانی داشته باشید و البته تا زمانی که با پناهندگی شما موافقت نشده است باید سعی کنید در یک فضای بحرانی با امکانات کمی زندگی کنید. مهاجرت از طریق un پناهندگی روشی پر خطر بوده و در لیست آخرین روش های موجود به شمار می‌رود. اداره مهاجرت کشور ژاپن اعلام شده است که جدیدترین شرایط مهاجرت به کشور ژاپن بر اساس روش های مختلف تعیین شده است.

مهاجرت تحصیلی‌ به ژاپن

مهاجرت تحصیلی‌ به ژاپن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

درصد بی سوادی در ژاپن صفر اعلام شده است! این موضوع نشان می‌دهد که یکی از بهترین راه های مهاجرت به ژاپن، تحصیل است و علت آن نیز مشخص است: اول اینکه دانشگاه های کشور ژاپن بسیار پیشرفته هستند و همه چیز برای موفقیت شما فراهم است. در کشور ژاپن سال تحصیلی از آوریل تا مارس اعلام شده است. ماه اوت تعطیلات تحصیلی کشور ژاپن است. در این کشور سه نوع دانشگاه برای تحصیل وجود دارد. دانشگاه دولتی دانشگاه های خصوصی و دانشگاه های محلی. در نظر داشته باشید که تعداد دانشگاه های خصوصی در این کشور بیشتر از سایرین است.

زبان تحصیل برای مقطع لیسانس در این کشور ژاپنی است و افراد باید دوره های آموزشی زبان ژاپنی را به خوبی بگذرانند. طول تحصیل کارشناسی در کشور ژاپن 4 سال اعلام شده است و افراد باید 124 واحد تحصیلی را به طور دقیق بگذرانند. تحصیل در مقطع دندانپزشکی و پزشکی در این کشور 6 سال به طول می‌انجامد و مشخص است که مهاجرت و تحصیل در رشته دلخواهتاندر این کشور اجازه می‌دهد که بتوانید در هر کجای دنیا ورود به کار داشته باشید.  افراد برای مقطع ارشد در ژاپن باید 2 سال زمان و 30 واحد درسی را در نظر داشته باشند.

دانشگاه کیوتو در شهر کیوتو یکی از مشهورترین دانشگاه های ژاپن محسوب می‌شود. دروسی که در این دانشگاه ارائه می‌شود اغلب به زبان ژاپنی است. دانشگاه های کشور ژاپن اغلب دارای خوابگاه هستند و وام های کم بهره نیز به افراد تعلق می‌گیرد. اقامت کشور ژاپن برای ایرانیان به طور کلی بر اساس شرایط مختلف تعیین می‌شود.

شرایط ادامه تحصیل در دانشگاه های کشور ژاپن به این صورت است که افراد باید مدرک دیپلم داشته باشند و در امتحان ورودی دانشگاه ها، نمره قبولی کسب نمایند. برای تحصیل نیاز است که دانشگاه برای افراد دعوتنامه صادر نماید. هم‌چنین نیاز است که دعوتنامه به تأیید دادگستری در‌آید. در صورتی که همه چیز درست باشد به فرد ویزای یک ساله ارائه می‌شود که البته نیاز است برای تمدید آن نامه تمکن مالی نیز ارائه شود. افرادی که تحصیل در ژاپن را انتخاب کرده باشند، اجازه دارند به اندازه 4 ساعت در روز کار کنند.

مهاجرت کاری ژاپن

مهاجرت کاری ژاپن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای ورود به کار در کشور ژاپن در ابتدا صنف های پر درآمد را بشناسید. نفت، املاک و چاپ و نشر از دسته شغلی های درآمدزا در کشور ژاپن هستن. در صورتی که این کشور در زمینه پوشاک رشد نداشته است و دستمزد کمی را شامل می‌شود بنابراین با برنامه‌ریزی صحیح به کشور ژاپن وارد شوید. شما با داشتن ویزای کاری کشور ژاپن می‌توانید سه سال بدون نیاز به تمدید ویزا، در ژاپن زندگی و اقامت داشته باشید پس از سه سال دو وضعیت برای شما فراهم است، اگر علاقه دارید سابقه کاری شما بیشتر باشد، ویزای خود را تمدید نمایید و در غیر این صورت می‌توانید درخواست برای اقامت دائم این کشور را ارائه دهید. در صورتی که بخواهید ورود به بخش های پزشکی، معلمی و یا وکالت در کشور ژاپن داشته باشید، باید اجازه نامه از اداره مهاجرت کشور ژاپن دریافت نمایید. کشور ژاپن برای کار به کسانی که مجوز کار داشته و قرارداد استاندارد دارند اقامت دائم خواهد داد. در صورتی که از طریق ویزای تحصیلی و یا فرهنگی وارد کشور ژاپن شده باشید، باید از اداره محلی این کشور اجازه نامه دریافت کنید. در نظر داشته باشید که در این شرایط اجاره برای کار شما در ساعت های مشخصی از روز خواهد بود.

در سال 2020 شغل های مربوط به حوزه پرستاری در کشور ژاپن از گزینه های مشاغل مورد نیاز محسوب شده است و این کشور با کمبود پرستار روبرو است. بخش های مربوط به مددکاری های اجتماعی در این کشور نیز از دسته شغل هایی است که در سال های اخیر رتبه خوبی داشته است. این کشور در حوزه کشتی سازی نیز توانسته خوب ظاهر شود و کسانی که در زمینه تعمیرات کشتی در این کشور فعالیت می‌کنند می‌توانند درآمد بالایی داشته باشند. افرادی که در زمینه مهندسی کامپیوتر فعالیت می‌کنند و برنامه نویسان حرفه‌ای هستند نیز در کشور ژاپن درآمد خوبی خواهند داشت. از یاد نبرید که ژاپن یکی از کشورهایی است که توانسته برای حوزه ساخت و ساز و همینطور جوش‌کاری های صنعتی نیز ایجاد شغل نماید. در این کشور، افرادی که متخصص خودروهای سنگین هستند نیز می‌توانند به مرحله درآمدزایی خوبی دست یابند. از یاد نبرید که ژاپن در زمینه مهندسی مواد و شیمی نیز توانسته ساحتارهای آزمایشگاهی خوبی ارائه دهد و مشخص است که در سال های اخیر، تولید دارو در این کشور وارد بخش های صادراتی شده است. کنترل خطوط تولید در کشور ژاپن از دیگر گزینه های ارزشمند محسوب می‌شود و افرادی که در رشته های صنایع غذایی تحصیل کرده اند نیز به موفقیت مالی می‌رسند.

مهاجرت از طریق همراه به ژاپن

مهاجرت از طریق همراه به ژاپن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در صورتی که یکی از قوام شما در کشور ژاپن زندگی می‌کند، می‌توانید برای اخذ ویزای همراه این کشور درخواست دهید در نظر داشته باشید که باید برای شما دعوتنامه صادر شود و نیاز است که این مورد به طور دقیق ارزیابی شود که آیا خودتان قرار است از پس هزینه زندگی خود بر‌‌آیید و یا فردی که دعوتنامه فرستاده است. از یاد نبرید که اقامت همراه برای ویزای سرمایه گذاری و تحصیلی نیز دیده می‌شود. اقامت کشور ژاپن با اجاره خانه و یا خرید خانه در کشور ژاپن و گرفتن اقامت نیز یکی از بهترین گزینه هایی است که توانسته نتیجه بخش باشد.

مهاجرت توریستی به ژاپن

مهاجرت توریستی به ژاپن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای اخذ ویزای توریستی کشور ژاپن باید مدارک لازم را تهیه نمایید. افراد باید گذرنامه معتبر داشته باشند. نیاز است که یک نسخه فرم تقاضای ویزا وجود داشته باشد. افراد باید قطعه عکس سایز 4 در 4 و نیم داشته باشند نیاز است که برنامه سفر به همراه رزرو هتل ارائه شود. نیاز است که شناسنامه افراد به همراه ترجمه ارائه شود. باید پرینت گردش حساب سه ماه اخیر و زمان صدور گواهی حساب ارائه شود. افراد باید گواهی اشتغال به کار با ذکر حقوق داشته باشند.شرایط اقامت در کشور ژاپن به طور دوره ای مشخص می شود.


زمان مورد نظر برای بررسی مدارک به طور معمول 5 روز کاری در نظر گرفته شده است، ویزای توریستی ژاپن 3 ماه اعتبار دارد اما مدت مجاز برای اقامت از سوی سفارت تعیین می شود. در این روش نیازی به مصاحبه نمی باشد مگر اینکه شرایط فرد به صورتی باشد که کنسولگری تأکید به مصاحبه داشته باشد.

مهاجرت شرایط خاص به ژاپن

مهاجرت شرایط خاص به ژاپن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

خرید ملک در کشور ژاپن یکی از بخش های مهم مهاجرتی است. در نظر داشته باشید که در این کشور شما باید ملکی در کشور ژاپن خریداری نمایید که برای شغل مناسب باشد و نیاز است که در شغل انتخابی خود حداقل سه سال تجربه کاری داشته باشید. هزینه ثبت و نگهداری شرکت در کشور ژاپن بالا است و بهتر است پیش از اینکه اقدام کنید همه مسائل به طور دقیق ارزیابی شود.

شهرهای مهاجر پذیر ژاپن

شهرهای مهاجر پذیر ژاپن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شهر توکیو یکی از شهرهای بسیار مهم در کشور ژاپن و البته پایتخت این کشور است. این شهر دارای فضای تحصیلی بسیار پیشرفته است و سبب شده تا یکی از بزرگترین شهرهای جهان باشد. این شهر در سال 2010 پایتخت صنعتی جهان محسوب شده است. مردم ایران در مهاجرت به کشور ژاپن ترجیح می‌دهند در این شهر زندگی کنند. کار در کشور ژاپن در این شهر برای افراد فراهم شده است.

شهر ناگویا یکی دیگر از شهرهای مهاجرپذیر ژاپن محسوب می‌شود و البته از نظر وسعت، چهارمین شهر بزرگ است. این شهر که در کرانه اقیانوس آرام قرار دارد، بزرگترین بندرگاه ژاپن محسوب می‌شود و به طور کلی در لیست کلان شهر ها است. کاریابی در کشور ژاپن در شهر ناگویا شاید کمی دشوار باشد.

شهر اوکایاما که یکی از شهرهای مهم کشور ژاپن به حساب می‌آید، به طور کلی در طول تاریخ دارای فضای گردشگری وسیعی بوده و یکی از بهترین شهرهایی است که می‌تواند میزان مهاجرت های بیشتری را شکل دهد.

شهر ساپورو از دسته شهرهایی است که بسیار بزرگ بوده و در ورزش اسکی حرف اول در دنیا را می‌زند اما چون در منطقه کوهستانی قرار دارد، در مقایسه با سایر شهرها میزان مهاجران کمتری در آن دیده می‌شود. این شهر به طور کلی برای ورزش های زمستانی خوبی است.

اخذ ویزای ژاپن

اخذ ویزای ژاپن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

· برای اخذ ویزای کشور ژاپن باید سعی کنید از ساده ترین روند های درآمدزایی استفاده نمایید. در نظر داشته باشید که ویزای این کشور به کسانی که از نظر مالی وضعیت خوبی ندارند داده نمی‌شود.

· مدت زمان لازم برای صدور ویزای ژاپن به طور کلی بر اساس شرایط مختلف تعیین می‌شود و بستگی به نوع ویزا دارد.

اخذ اقامت ژاپن

اخذ اقامت ژاپن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

· برای اقامت ژاپن باید به زبان این کشور تسلط خوبی داشته باشید.

· ارتکاب به جرم در ژاپن سبب می‌شود که اقامت این کشور دشوار شود.

· اقامت ژاپن برای کسانی که از نظر سواد در وضعیت خوبی هستند لحاظ می‌شود.

اخذ پاسپورت ژاپن

اخذ پاسپورت ژاپن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

· پاسپورت ژاپن بسیار اعتبار دارد و مشخص است که این کشور توانسته در اعتبار پاسپورت خود از جدیدترین روش های روز دنیا استفاده کند.

· برای اخذ پاسپورت ژاپن باید سعی کنید چندین موارد را به طور دقیق ارزیابی نمایید، اول اینکه باید حداقل 6 سال در ژاپن زندگی کرده باشید و باید بتوانید ثابت کنید که از نظر مالی در وضعیت خوبی هستید.

· باید از تابعیت کشور دیگری خارج شوید

· پاسپورت ژاپن برای جوانانی که مهارت شغلی خوبی دارند صادر می‌شود.

آخرین ویرایش: 2020-03-08 12:05:16 9,223