وکیل مهاجرت به کانادا در تهران

زمان مطالعه: 5 دقیقه

آخرین به‌روزسانی در 4 تیر 1400 توسط آرینا صادقی

سالانه افراد زیادی در تهران اقدام به مهاجرت می‌کنند. بر اساس تحقیقات انجام گرفته کانادا یکی از محبوب ترین مقاصد مهاجرتی مردم دنیا محسوب می شود. به همین جهت متقاضیان مهاجرت به این کشور بسیار زیاد هستند و رقابت زیادی برای پذیرفته شدن در کانادا وجود دارد. لازم است بدانید که این رقابت تنها مختص به شهروندان ایرانی نیست بلکه اغلب مردم دنیا خواهان مهاجرت، اخذ اقامت دائم و یا اقامت موقت کانادا هستند. بنابراین بهترین راه ممکن برای پذیرفته شدن در این رقابت کمک گرفتن از وکیل مهاجرت به کانادا در تهران است.

وکیل مهاجرت به کانادا در تهران و موفقیت در مهاجرت

ویژگی های وکیل مهاجرت به کانادا

 روش های  مختلفی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد به همین جهت افراد با کمک گرفتن از وکیل مهاجرت به کانادا در تهران  مسیر مهاجرت کردن خود را هموار می‌کنند. همچنین آنها با کمک گرفتن از وکیل مهاجرت میتوانند کاملا به صورت قانونی اقدام به مهاجرت کنند. بنابراین افرادی که در تهران زندگی می کنند برای اینکه بتوانند پروسه مهاجرت خود را با موفقیت پشت سر بگذارند می‌توانند از یک وکیل مهاجرت به کانادا در تهران راهنمایی و مشاوره دریافت کنند. این راهنمایی موجب می شود که آنها مسیر خود را یافته و دچار سردرگمی نشوند.

ویژگی های وکیل مهاجرت به کانادا در تهران

بهترین وکسل مهاجرت به کانادا در تهران

 راهنمایی گرفتن از وکیل مهاجرت به کانادا در تهران موجب می شود؛ که متقاضیان برای طی مسیر مهاجرتی خود هزینه و زمان کمتری صرف کنند اما در این میان آنچه که حائز اهمیت است ویژگی هایی است که یک وکیل مهاجرت به کانادا در تهران باید داشته باشد ویژگی هایی همچون؛

وکیل مهاجرت معتمد

وکیل مهاجرت به کانادا در تهران باید معتمد باشد. به این معنی که تمام اطلاعات لازم و ضروری مهاجرت را با شما درمیان گذاشته و همچنین به صورت واضح و صریح مقدار هزینه مورد نیاز را به شما اعلام کند. همچنین شما را به صورت مداوم از روند پرونده مهاجرتی مطلع کند.

وکیل مهاجرت متخصص

 وکیل مهاجرت  به کانادا در تهران باید از دانش و تخصص کافی برخوردار باشد به گونه‌ای که با  توجه به شرایط اختصاصی افراد بتواند بهترین مسیر مهاجرتی را به آنها پیشنهاد دهد. به‌علاوه وکیل مورد نظر باید توانایی شناسایی نقاط ریسک پذیر در پرونده مهاجرتی را داشته باشد و بهترین استراتژی ممکن را برای پوشاندن و یا حذف نقاط ریسکی فراهم کند.

وکیل مهاجرت و داشتن اطلاعات کافی

خصوصیات بهترین وکسل مهاجرتی به کانادا در تهران

متقاضیان مهاجرت با داشتن یک وکیل مهاجرت با تجربه می توانند هزینه های مهاجرت و اقامت خود را تا حد زیادی کاهش دهند. به علاوه مهمترین مزیت داشتن وکیل مهاجرت به کانادا سرعت بخشیدن به روند پرونده است. متقاضی مهاجرت بدون هیچ‌گونه مشکل احتمالی و یا سر در گم شدن می‌تواند کارهای مهاجرتی خود را به سرعت انجام دهد. با کمک وکیل این امکان وجود خواهد داشت که اطلاعات کامل در مورد قوانین مهاجرتی کشور کانادا و همچنین شرایط تحصیلی، کاری، اقتصادی و اجتماعی را از وکیل مهاجرت به کانادا در تهران دریافت کرد. از همه مهمتر با کمک وکیل مهاجرت به کانادا در تهران افراد می‌توانند پروفایل‌های لازم برای مهاجرت را به صورت ساده و سریع پر کرده و بدون هیچ خطایی آن را به‌روز رسانی کنند. این عامل موجب می‌شود که شانس پذیرفته شدن آن‌ها برای مهاجرت به کانادا افزایش پیدا کند.

تسلط بر روش های مهاجرتی

وکیل مهاجرت به کانادا در تهران باید بر تمام روش‌های مهاجرت قانونی تسلط لازم را داشته باشد و بتواند با توجه به شرایط اختصاصی هر کدام از موکلین بهترین روش مهاجرتی را به آنها پیشنهاد دهد. منظور از بهترین روش آن است که کمترین هزینه و ریسک پذیرش را داشته باشد. چرا که ممکن است شانس پذیرش یک شخص با توجه به شرایط اختصاصی که دارد در یک روش بیشتر از روش های دیگر باشد. به عنوان نمونه در روش مهاجرت تحصیلی شانس بیشتری از روش مهاجرت کاری داشته باشد. به همین جهت یک وکیل متبحر این توانایی را دارد بهترین گزینه مهاجرتی را به موکلین خود پیشنهاد دهد.

وکیل مهاجرت به کانادا و کاهش هزینه و زمان

هزینه کمک گرفتن از وکیل مهاجرت به کانادا

بسیاری از افراد که قصد مهاجرت به کشورهای مختلف به ویژه کانادا را دارند برای تسریع در انجام کارها و جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی به وکیل مهاجرت به کانادا در تهران حتماً نیاز پیدا خواهند کرد. هر‌چند که احتمال مهاجرت بدون کمک گرفتن از وکیل مهاجرت وجود دارد اما کمک گرفتن از آنها موجب تسریع در روند پرونده و کاهش هزینه‌ها خواهد شد.

وکیل مهاجرت و داشتن مجوزهای لازم

لازم است بدانید که در هیچ کجای دنیا و در هیچ دانشگاهی رشته ای به نام وکیل مهاجرت وجود ندارد. به صورت قانونی به شخصی که امور مهاجرتی شما را انجام می دهد وکیل مهاجرت گفته می‌شود. این شخص می تواند فارغ التحصیل رشته حقوق باشد یا خیر. آنچه که برای داشتن یک وکیل مهاجرت حائز اهمیت است تجربه، سابقه درخشان و تخصص وی در انجام امور مهاجرتی می‌باشد. هرچند برای اینکه شخصی بتواند به عنوان وکیل مهاجرت به کانادا در تهران مشغول به فعالیت شود. باید دارای مجموعه‌ای از مجوزهای لازم برای انجام این کار باشد.

داشتن سابقه درخشان

تجربه داش و سابقه کار وکیل مهاجرت به کانادا د تهران

با توجه به اینکه بسیاری از افراد که قصد مهاجرت به کانادا را دارند اطلاعات کاملی در مورد قوانین کشور کانادا نداشته و همچنین مراحل مهاجرتی را به صورت کامل نمی‌دانند داشتن یک وکیل مهاجرتی با تجربه تاثیر مثبتی در روند مهاجرت آن‌ها خواهد داشت. چرا که آنچه در نهایت مورد توجه قرار می گیرد؛ موفقیت پرونده مورد نظر است. تجربه ثابت کرده است که وکلای مهاجرتی که از سابقه درخشان برخوردار هستند بهتر می‌توانند پرونده‌های مذکور را به موفقیت برساند به همین جهت لازم است به میزان تجربه و سابقه کار وکیل مورد نظر توجه خاصی داشته باشید. برای این که از تجربه مناسب یک وکیل مطلع شوید؛ می‌توانید میزان رضایت مشتریان قبلی آنها را بسنجید همچنین می‌توانید از وکیل مورد نظر بخواهید که پرونده‌های مشابه شما را که تاکنون توانسته اند به موفقیت برسانند، به شما معرفی کنند.

چگونه یک وکیل مهاجرت به کانادا در تهران پیدا کنیم؟

موسسه های مهاجرتی و افراد زیادی در سراسر تهران وجود دارند که امور مربوط به مهاجرت به کانادا را انجام می‌دهند. با این وجود تعدادی از آنها بهتر عمل کرده و تمام ویژگی‌های فوق را دارند. موسسه مهاجرتی GO2TR با داشتن سال‌ها سابقه درخشان همچنین بهره مندی از وکلای با تجربه در زمینه مهاجرت به کانادا توانسته است همواره رضایت مشتریان خود را داشته و در حیطه کاری خود به بهترین شکل ممکن عمل کند.

درآمد وکیل مهاجرت کانادایی

وکلای مهاجرتی کانادامعمولا به مهاجران کمک می‌کنند تا از نظر قانونی شهروندی این کشور را کسب کنند. به علاوه آنها به محافظت از موکلین خود در برابر اخراج، ارائه مشاوره برای اخذ انواع ویزای کانادا، تبدیل وضعیت و غیره کمک می‌کنند. آنها در عوض خدماتی که به موکلین خود ارائه می دهند دستمزد دریافت می کنند. این دستمزده با نوع خدماتی که ارائه می دهند ارتباط مستقیم دارد. اما به طور کلی متوسط درآمد یک وکیل در کانادا ۵۳ دلار در ساعت است. همچنین متوسط حقوق سالانه‌ی آنها صد و سه هزار و چهارصد و بیشت و هشت دلار(۱۰۳۴۲۸) می‌باشد.

بیشتر بخوانید:

منبع: Lawyer Average Salary in Canada 2021

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره رایگان مهاجرت:021 43000 021
شما در حال تماس با GO2TR هستید ۰۲۱ ۴۳۰۰۰ ۰۲۱ برای برقراری تماس دکمه زیر را فشار دهید