وکیل مهاجرت به آمریکا

زمان مطالعه: 5 دقیقه

آخرین به‌روزسانی در 4 تیر 1400 توسط آرینا صادقی

به شخصی با تجربه ای که وکالت پروسه‌ی مهاجرت شما را قبول می‌کند؛ وکیل مهاجرت به آمریکا گفته می‌شود. لازم به ذکر است؛ که در هیچ کجای دنیا رشته‌ی تحصیلی به نام وکیل مهاجرت وجود ندارد. لذا شخصی که تسلط کافی بر قوانین مهاجرتی آمریکا دارد و همچنین از تجربه و دانش لازم برخوردار است. به علاوه مورد تایید دولت آمریکا است و مجوزهای لازم را دارد. می‌تواند وکالت پرونده مهاجرتی شما را بر عهده بگیرید.

طبق تعاریف بین الملل وکیل مهاجرت شخصی است؛ که به مسائل حقوقی مربوط امور مهاجرت رسیدگی می‌کند. همچنین در حوزه اتباع خارجی و مهاجرت آنها فعالیت خواهد داشت.

ویژگی های وکیل مهاجرت به آمریکا

وکیل مهاجرت به آمریکا

افراد مختلف به عنوان وکیل مهاجرت به آمریکا مشغول به فعالیت هستند. در این میان تعدادی در کار خود متبحر بوده و پرونده ها را به موفقیت می‌رسانند. در حالی که عده‌ای توانایی به سرانجام رساندن پرونده‌های مهاجرتی را نداشته و فقط زمان و پول متقاضیان را به هدر می‌دهند. با این وجود تعدادی از فاکتورها وجود دارند؛ که به کمک آن می‌توانید بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا را انتخاب کنید. تعدادی از این ویژگی ها عبارت‌اند از:

تسلط کافی بر قوانین مهاجرت آمریکا

ویژگی های وکیل مهاجرت به آمریکا

وکیل مهاجرت به آمریکا باید از قوانین و مقررات مهاجرت به آمریکا کاملا مطلع باشد. از آنجا که قوانین مهاجرت به آمریکا مدام در حال تغییر است و همواره دستخوش تغییرات سیاسی و اقتصادی قرار می‌گیرد. به همین دلیل وکیل مهاجرت به آمریکا موظف است. پیوسته اطلاعات مهاجرتی خود را به روز کند و آن را در پرونده مهاجرتی شما اعمال کند.

معتمد بودن وکیل مهاجرت به آمریکا

وکیل مهاجرت به آمریکا معتمد

وکلای انتخابی شما باید کاملا مورد اعتماد باشد. چرا که گاهی لازم است؛ برخی از مسائل کاملا محرمانه را که در روند پرونده‌ی شما موثر است با آنها در میان بگذارید. همچنین وکلا باید مقدار هزینه‌ی مورد نیاز را برای مهاجرت به صورت شفاف به شما اعلام کنند. آنها باید به طور دقیق شما را از روند پیشرفت و یا عدم پیشرفت پرونده مهاجرتی مطلع کنند.

هر آنچه که لازم است؛ در مورد مهاجرت به آمریکا بدانید.

توانایی ارائه بهترین روش مهاجرتی

وکیل مهاجرت به آمریکا و یافتن بهترین روش مهاجرتی

وکیل مهاجرت به آمریکا باید این توانایی را داشته باشد؛ که با توجه به شرایط تخصصی هر یک از متقاضیان مناسب ترین روش مهاجرتی را به شما ارئه دهد. به این معنی که روشی را برای مهاجرت شما انتخاب کند؛ که احتمال به موفقیت رسیدن آن بیشتر از سایر روش های مهاجرتی باشد. همچنین انتخاب روش مذکور کمترین هزینه را برای متقاضی در پی داشته باشد. شاید جالب باشد بدانید که یک وکیل مهاجرت به خاطر داشتن تجربه‌ی کافی و انتخاب صریح ترین مسیر مهاجرتی، موجب صرفه جویی در هزینه ها خواهد شد. روش های مختلفی برای مهاجرت به آمریکا وجود دارد که وکلای مهاجرتی در اغلب زمینه ها توانایی کمک کردن به شما را دارند. روش هایی همچون: تحصیل در آمریکا، اخذ گرین کارت آمریکا، مهاجرت از طریق لاتاری، کار در آمریکا، سرمایه گذاری در آمریکا و غیره.

سابقه‌ی درخشان وکیل مهاجرت

سابقه وکیلمهاجرت به آمریکا

سابقه وکیل مهاجرت مورد نظر خود را مورد بررسی قرار دهید. وکلایی که دارای سابقه‌ی کار درخشان هستند. می‌توانند در امر مهاجرت به شما کمک شایان کنند. برای اینکه از سابقه‌ی آنها مطمئن شوید. می‌توانید از متقاضیان قبلی آنها جویا شوید و رضایت آنها را بسنجید. همچنین می‌توانید؛ از وکیل مورد نظر بخواهید شما را از روند موفقیت پرونده هایی که مشابه شما بوده‌اند آگاه کند.

موسسه مهاجرتی GO2TR با چندین سال سابقه‌ی درخشان در زمینه‌ی به موفقیت رساند پرونده های مهاجرت تحصیلی و غیر تحصیلی به آمریکا آماده‌ی خدمات رسانی به هموطنان گرامی در سر تا سر ایران است.

پیگیر و مسئولیت پذیر

مسئولیت پذیری وکیل مهاجرت به آمریکا

شخصی که وظیفه‌ی پیگیری روند مهاجرتی شما را بر عهده دارد. باید بسیار مسئولیت پذیر بوده و به صورت مداوم پیگیر روند پرونده‌ی مهاجرتی شما باشد. با توجه به نوسانات شدید دلار در این روزها هر چه سریعتر پرونده مهاجرتی شما به نتیجه برسد؛ شما مستلزم صرف هزینه‌ی کمتری خواهید بود. همچنین پیگیری مداوم موجب سرعت بخشیدن به روند مهاجرت شما خواهد شد.

تضمین به موفقیت رسیدن پرونده مهاجرت

وکیل مهاجرت ضامن موفقیت امر مهاجرت

 هیچگونه تضمینی برای به موفقیت رسیدن پرونده‌ی مهاجرتی اشخاص وجود ندارد. دادن تضمین به شما توسط شخصی که مسئولیت پیگیری پرونده‌ی شما را بر عهده دارد غیر‌قانونی است. چرا که در واقع هیچگونه تضمینی برای موفقیت پرونده‌ها وجود نخواهد داشت. با این وجود یک وکیل مهاجرت متبحر پیچیدگی ها و نکات ریسک پذیر در پرونده‌ی شما را شناسایی می‌کند و برای اینکه در روند مهاجرتی شما اختلالی ایجاد نشود بهترین راهکارها را اتخاذ می‌کند. این‌گونه سریعتر و بهتر پرونده شما به سرانجام خواهد رسید.

مزایای کمک گرفتن از وکیل مهاجرت به آمریکا

  • اتخاذ صریح‌ترین روش مهاجرتی با توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراجعه کنندگان
  • تسریع در روند به اتمام رسیدن پرونده مهاجرتی
  • پیگیری قانونی و مداوم پرونده مهاجرتی شما
  • شناسایی امور ریسک پذیر و پیچیده در پرونده مهاجرتی شما و حل و رفع آن یا اتخاذ روش استراتژی مناسب در مقابل آن
  • استفاده از تجربه و دانش وکیل مهاجرت به آمریکا و صرفه جویی در هزینه ها
  • کسب اطلاعات صحیح و موثق از وکیل مهاجرت نسبت به شرایط تحصیلی، کاری، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی آمریکا قبل از ورود به این کشور
  • و غیره.

هزینه وکیل مهاجرت به آمریکا

هزینه دریافتی وکلای داخل آمریکا با توجه به کاری که انجام می دهند. بسیار متغیر است با این وجود نمونه هایی از آن به شرح زیر است:

آنها اغلب 150 الی 300 دلار آمریکا برای یک ساعت کار دریافت می کنند. همچنین هزینه کمک حقوقی هنگام تشکیل فرم های اولیه مهاجرت 250 تا 800 دلار است، در حالی که هزینه های مربوط به USCIS از 460   تا 700 دلار متغییر است. همچنین هزینه درخواست پناهندگی 1000 تا 3000 دلار هزینه خواهد بود. به علاوه هزینه های دریافتی آنها برای دفاع از موکل اخراجی از آمریکا حدود 2000 تا 10 هزار دلار است.

بیشتر بخوانید:

منبع: ?How Much Does An Immigration Lawyer Cost

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره رایگان مهاجرت:021 43000 021