کدام کشورها برای ویزا دادن به ایرانی ها سخت‌گیری می‌کنند؟!

زمان مطالعه: 4 دقیقه

آخرین به‌روزسانی در 4 تیر 1400 توسط آرینا صادقی

تعدادی از کشورها وجود دارند؛ که برای گرفتن ویزای آنها حتما باید از طریق موسسه مهاجرتی و یا آژانس‌های مسافرتی اقدام کرد؛ تا به‌عنوان واسطه مراحل قانونی گرفتن ویزا را به عهده بگیرند. همچنین تعدادی از کشورها وجود دارند که اخذ ویزای آنها برای اشخاص امکان پذیر است؛ اما مستلزم صرف زمان و هزینه‌ی بسیار خواهد بود. صدور ویزای این کشورها مشکلات و دردسرهای خاص خود را دارند. به همین جهت می توان گفت صدور ویزای این کشورها پر دردسر است.

گرفتن ویزای مصر

گرفتن ویزای مصر سخت است.

مصر کشور ثروتمندی است؛ که از لحاظ اقتصادی و صنعتی پیشرفت چشمگیری دارد. این کشور زیبا قدمت طولانی دارد. اهرام سه گانه‌ی مصر تنها نمونه‌ای از قدمت این کشور و آثار تاریخی به جای مانده در این سرزمین زیبا است. کشور مصر به ایرانی‌ها ویزای توریستی نمی‌دهد؛ به همین جهت تنها راه مهاجرت به این کشور از طریق ویزای تجاری است. از آنجایی‌که اخد ویزای تجاری این کشور موانع و سختی‌های زیادی پیش رو دارد؛ بهتر است. از طریق موسسات حقوقی مهاجرتی به این کشور زیبا مهاجرت کرد.

جهت کسب اطلاعات کامل در مورد مهاجرت به مصر می توانید به سایت GO2TR مراجعه بفرمایید.

گرفتن ویزای سنگاپور

گرفتن ویزای سنگاپور ساده نیست

سنگاپور کشور مدرن محسوب می‌شود؛ که از ثروت زیادی برخوردار است. این کشور کوچک حدود 722 کیلومتر مربع مساحت دارد و یکی از موفق‌ترین اقتصادهای دنیا به شمار می‌آید. سنگاپور بسیار زیبا بوده و سالانه جمعیت کثیری به این کشور مهاجرت توریستی دارند؛ و یا آن را به‌عنوان مقصد تحصیلی و یا اقامتی خود انتخاب می‌کنند. گرفتن ویزای سنگاپور سخت است؛ چراکه این کشور در ایران سفارت ندارد. به همین جهت ایرانی‌ها برای اخذ ویزای سنگاپور مجبور هستند؛ به سفارتخانه‌های سنگاپوردر کشورهای همسایه مراجعه کنند؛ و یا از طریق موسسه های حقوقی مهاجرتی معتبر برای صدور ویزای سنگاپور اقدام کنند.

جهت کسب اطلاعات کامل در مورد نحوه‌ی مهاجرت به سنگاپور می توانید به سایت GO2TR مراجعه کنید.

گرفتن ویزای امارات متحده‌ عربی

گرفتن ویزای امارات متحده عربی

امارات متحده عربی کشور زیبا در خاورمیانه است. سطح رفاه، آموزش و بهداشت در این کشور بسیار بالا است. شرایط زندگی مناسب موجب شده است؛ افراد زیادی این کشور را به‌عنوان مقصد مهاجرتی خود انتخاب کنند. همچنین ارزش بالای پول و درآمد زیاد این کشور شرایطی را فراهم کرده است؛ که افراد زیادی به امارات متحده عربی مهاجرت کاری داشته باشند. دستیابی به یکی از انواع ویزای امارات متحده عربی به صورت شخصی سخت است. به نحوی که مستلزم صرف هزینه و وقت زیادی می‌شود. بنابراین اغلب افراد ترجیح می‌دهند؛ گرفتن ویزای امارات متحده عربی از طریق موسسات حقوقی مهاجرتی انجام گیرد؛ تا هم در هزینه ها و هم در زمان صرفه‌جویی کنند.

جهت اطلاع یافتن در مورد نحوه‌ی مهاجرت به امارات متحده‌ی عربی لطفا به سایت GO2TR مراجعه بفرمایید.

گرفتن ویزای چین

گرفتن ویزای چین

چین پرجمعیت‌ترین کشور دنیا است؛ که در شرق قاره‌ی آسیا قرار دارد. شرایط اقتصادی این کشور بسیار مناسب است و یک کشور صنعتی و مدرن محسوب می‌شود. علاوه بر شرایط اقتصادی مناسب، چین بسیار زیبا و دیدنی  بوده و سرشار از نقاط و جاذبه‌های توریستی است. افراد زیادی در سراسر دنیا چین را به‌عنوان مقصد مهاجرتی خود قرار می‌دهند. فرایند اخذ ویزای چین مقداری پیچیده است. به این معنی مدارک و اسناد زیادی برای اخذ ویزای این کشور مورد نیاز است. به علاوه کوچکترین اشتیاه در مدارک و یا طی مراحل گرفتن ویزای چین منجر به عدم صدور ویزا می‌شود. به همین جهت دریافت ویزای این کشور بهتر است توسط موسسات حقوقی مهاجرتی با‌تجربه و معتبر انجام گیرد.

برای اخذ اطلاعات مفید در زمینه‌ی مهاجرت به چین لطفا به سایت GO2TR مراجعه بفرمایید.

گرفتن ویزا پروسه ای ساده یا زمانبر؟

گرفتن ویزای پروسه ای زمانبر

همان‌طور که در محتوا مشاهده کردید؛ مهاجرت به تعدادی از کشورها پروسه‌ای زمانبر؛ اما شدنی است. تنها کافی است که پروسه‌ی گرفتن ویزا را به موسسات حقوقی مهاجرتی با‌تجربه و ماهر واگذار کرد. همچنین تعداد زیادی از کشورهای جهان وجود دارند؛ که مهاجرت به آنها برای ایرانی بسیار ساده بوده و صدور ویزای آنها به سهولت انجام می گیرد. با این وجود کمک گرفتن از موسسه های مهاجرتی با تجربه به شما کمک می‌کند؛ بهتر، سریع‌تر، کم هزینه‌تر و راحت‌تر به مهاجرت بپردازید.

6 دیدگاه برای “کدام کشورها برای ویزا دادن به ایرانی ها سخت‌گیری می‌کنند؟!

  1. دُرsa گفته:

    ترجیح میدم برم به کشورهایی که اخذ ویزاشون مشکله اما امکان پیشرفت بیشتری دارند . ممنون از اطلاعات مفیدتون

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره رایگان مهاجرت:021 43000 021
شما در حال تماس با GO2TR هستید ۰۲۱ ۴۳۰۰۰ ۰۲۱ برای برقراری تماس دکمه زیر را فشار دهید