x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

امارات متحده عربی

مساحت کشور امارات حدود 83.600 کیلومتر مربع اعلام شده است و از نظر وسعت رتبه 115 در دنیا را دارد. امارات دارای آب و هوای بیابانی است و بخش شرقی آن کوهستانی و سردتر است. اقتصاد امارت دومین اقتصاد بزرگ جهان عرب محسوب می‌شود، در نظر داشته باشید که صادرات نفت خام از این کشور به سایر کشورها بیش از 2 میلیون بشکه در روز اعلام شده است. وضعیت اقتصادی کشور امارات به طور چشمگیری پیشرفت داشته است و مشخص است که این کشور می‍‍‌تواند در سال های آتی به رشد خوبی دست یابد. در این کشور درآمد زیادی حاصل از فروش نفت و همینطور سایر محصولات طبیعی وجود دارد. ارزیابی های صورت گرفته مشخص شده است که این کشور می‌تواند به طور دقیق یک وضعیت درآمدزایی خوب را ایجاد نماید و در این زمینه تا حد زیادی موفق ظاهر شده است.سرمایه‌گذاری‌های مستقیم خارجی در این کشور حدود 52100.00 میلیون درهم کشور امارات اعلام شده است. 

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: United Arab Emirates عربی:الإمارات العربية المتحدة
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: سلطنت مشروطه
 • زبان های رایج: گویش های مختلف
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: درهم هر درهم کشور امارات 0.27 دلار آمریکا
 • پیش شماره تلفن: 00971
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 167
 • پایتخت: ابوظبی
 • زبان های رسمی: عربی
 • جمعیت: بیش از 9.4 میلیون در سال 2017
 • منطقه زمانی: UTC+4(GST)
 • دامنه اینترنتی: .ae
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از 432.612 میلیارد دلار آمریکا

سفر به کشور امارات متحده عربی

سفر به امارات، سفر به کشوری کوچک و ثروتمند در خاورمیانه است که نمادهای تمدن و سنت با هم در آمیخته‌اند. کشور امارات متحده عربی که به صورت خلاصه امارات نامیده می‌شود، یک کشور پادشاهی در جنوب غربی آسیا و در ناحیه خاورمیانه است. این کشور به زبان انگلیسی United Arab Emiratesو یا به طور خلاصه UAE گفته می¬شود. امارات با کشورهای قطر و عربستان سعودی در جنوب، با کشور عمان از شرق همسایه است. خلیج فارس در مرز شمالی این کشور واقع شده است. در قرون ۱۸ام تا ۱۹ام نواحی ساحلی امروزی امارات، ساحل دزدان نامیده می¬شد و بعد از پیروزی ارتش های متحد هند و بریتانیا بر دزدان قرارداد صلحی امضا شد و نام این نواحی به ساحل متصالحه تغییر نام پیدا کرد. جمعیت این کشور بیش از 9 میلیون نفر است. دین رسمی و دین اکثریت مردم در امارات متحده عربی اسلام است که تقریبا 76٪ از جمعیت این کشور را در بردارد.

سفر به کشور امارات متحده عربی

زندگی در کشور امارات متحده عربی

آب و هوای کشور امارات بیابانی است و زمستان های مطبوع به همراه تابستان های داغ و آفتابی دارد.افرادی که زیر دیپلم هستند و در کشور امارات مشغول به کار هستند اگر مرد باشند در سال حدود 300.100 درهم حقوق دریافت می‌کنند؛ حال اگر یک زن در این کشور مشغول به کار باشد حدود 276.568 درهم حقوق دریافت خواهد نمود. ارزیابی ها نشان می‌دهد که کارگران مرد در کشور امارات حدود 750.000 درهم در سال حقوق دارند و کارگران خانم در این کشور به میزان 710.000 درهم حقوق دریافت خواهند کرد. افرادی که با مدرک تحصیلی دکترا در کشور امارات وارد به کار می‌شود در صورتی که مرد باشد در سال حدود 378.479 درهم درآمد خواهند داشت، این مبلغ برای بانوان در همین سطح علمی حدود 364.259 درهم ارزیابی شده است. میزان درآمد افراد برای مقطع فوق دیپلم و لیسانس تقریباً در یک سطح دیده می‌شود.در کشور امارات پس لرزه های زیادی در سال های مختلف دیده شده است اما ساخت و ساز ساختمان ها در کشور امارات بسیار عالی بوده و هیچ بنایی فرو نریخته است

زندگی در کشور امارات متحده عربی

مهاجرت به کشور امارات متحده عربی

کشور امارات یکی از کشورهای قدرتمند در زمینه صنایع و پروژه های عظیم محسوب می‌شود و به طور کلی فرصت تجارت و صنعت در این کشور بسیار زیاد است به طوری که افرادی جویای کار در این کشور می‌توانند در زمینه های مختلف ورود به کار داشته باشد. در نظر داشته باشید که مهاجرت کاری به دبی به طور کلی سبب اخذ شهروندی این کشور نمی‌شود و شما می‌بایست در طول دوره ای که در این کشور کار می‌کنید مسائل مختلفی را مدنظر قرار دهید. آمار مهاجرانی که از طریق سرمایه گذاری وارد خاک کشور امارات شده‌اند این روزها بیشتر از قبل است و مشخص است که سرمایه گذاری از برنامه ریزی های مهم دولت کشور امارات محسوب می‌شود اینطور که شواهد نشان می‌دهد در این کشور ساختار دقیقی برای سرمایه و همینطور ورود به بخش بیزینس دیده می‌شود. آمار مهاجرت در لاین سرمایه گذاری در کشور امارات 22 درصد رشد داشته است.

مهاجرت به کشور امارات متحده عربی

تحصیل در کشور امارات متحده عربی

تحصیل در کشور امارات از سن 6 سالگی آغاز می‌شود؛ دانش‌آموز در مقطع دبستان 6 سال تحصیلی به طول می‌انجامد این دوره تحصیلی تا 12 سالگی به صورت اجباری صورت می‌گیرد. تحصیل دانش آموزان اماراتی در این دوره رایگان است. در مدارس دولتی کشور امارات پسران جدا از دختران تحصیل می‌کنند. به طور کلی دروس اصلی که در این مقطع تدریس می‌شود شامل علوم دینی و زبان عربی و انگلیسی است. به طور کلی فضای تحصیلی در کشور امارات اهمیت زیادی دارد یعنی بورسیه های تحصیلی در این کشور خود شامل رده بندی های متنوعی است. شرایط بورسیه تحصیلی کشور امارات به صورت 100 و 90 درصد دیده می‌شود.این شغل به شما اجازه می‌دهد که از کتاب های داخلی کتابخانه نیز استفاده نمایید حقوق در این بخش طبق فصل کاری شما ارزیابی می‌شود. در صورتی که علاقه به کارهای دانشگاهی داشته باشید کمک یار کتابخانه از شغل های آسان و خوب است که برای شما فراهم شده است.

تحصیل در کشور امارات متحده عربی

پیشنهادها

مشاهده همه پیشنهادها

می خواهم برای تحصیل به امارات سفر کنم می تونم از شما کمک بگیرم

2019-08-02 10:34:24

برای سفر به امارات و مشغول به کار شدن چه لازم است

2020-02-06 12:53:00