x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

سفر به مغولستان

آب و هوای بخش های شمالی کشور مغولستان کمی خنک تر از بخش های جنوبی است. وجود شرایط جوی ناپایدار در این کشور یک بخش گردشگری بسیار مهم محسوب میشود. آب و هوای کشور مغولستان مخصوصا در بخش های جنوبی برای فصل تابستان خنک و برای فصل زمستان سرد است. جاذبه های گردشگری در فصل بهار در کشور مغولستان بسیار زیبا هستند. شهر مورون در لیست شهر های مذهبی کشور مغولستان قرار دارد و دارای جلگه های شمالی زیادی است. این شهر برای ورود نیاز به رعایت حجاب دارد و این موضوع بخشی از قوانین شهری محسوب می‌شود. شهر مورون در لیست شهرهایی قرار دارد که کمتر کسی می‌تواند از آن در طول یک روز دیدن کند و بیش از یک روز زمان نیاز است که بازدید از این شهر تمام شود. شهر اولگی یکی از شهرهای قدیمی کشور مغولستان است. این شهر توسط رشته کوه های وسیعی احاطه شده است، گردشگری در این بخش شرایط مشخصی دارد و به طور کلی این شهر زیبا دارای سنگ های ایستاده 12 هزار ساله است و همینطور پتروگلیف های باستانی نیز در آن دیده می‌شود.

 

مشاوره سفر به مغولستان

جاذبه‌ های گردشگری و اماکن معروف مغولستان

جاذبه‌ های گردشگری و اماکن معروف مغولستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دریاچه خوشگال

دریاچه خوشگال یکی از دیدنی های جذاب کشور مغولستان محسوب می‌شود. این دریاچه بین قله ها و همینطور در بین دامنه ها قرار گرفته است. کوهای سایان بخش مهمی از این دریاچه را تشکیل می‌دهند و به صورت هاله‌ای به رنگ آبی هستند. از یاد نبرید که برای دیدنی های کشور مغولستان باید شرایط مختلف ارزیابی شود. این جاذبه گردشگری زیبا امروز در لیست پارک های بسیار جذاب قرار دارد و به طور کلی آب آن در وضعیت شرب قرار دارد. تاریخ جغرافیایی این منطقه به دو میلیون سال پیش می‌رسد. این دریاچه می‌تواند برای سفرهای خانوادگی گزینه بی نظیری باشد.

پارک ملی آلتای توان

مورد بعدی که برای شما بسیار دلچسب خواهد بود پارک ملی آلتای توان است که خاکریز بسیار زیبایی دارد. این خاکریز در بین کشورهای چین و روسیه قرار دارد. این پارک 4000 متر از سطح دریا فاصله دارد و دور تا دور آن پوشیده از برف های متصل است و قبایل مختلفی در طول سال های مختلف این منطقه را برای بازدید انتخاب کرده‌اند. به طور کلی کرانه های دایان نور در این منطقه بسیار جذاب و دیدنی هستند. مجسمه های ترکی و همینطور فضای سرسبز و سرپوشیده می‌تواند از دیدنی های جذاب محسوب شود. وضعیت گردشگری نیز در این کشور در سال های اخیر بهتر شده است.

توریسم سلامت در مغولستان

توریسم سلامت در مغولستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دو بیمارستان خصوصی در کشور مغولستان فعالیت می‌کند که هر یک بر اساس اصول مشخصی ارزیابی شده است؛ این بیمارستان ها در جذب پزشک اقدامات زیادی داشته‌اند و گروه هایی که هدف درمان با هزینه بسیار ارزان دارند، این کشور را انتخاب می‌کنند. این بیمارستان ها شرایط درمانی خوبی برای افراد ایجاد می‌کنند. توریسم سلامت در این کشور در بخش های دیگر و همینطور در شهرهای مختلف نیز بررسی می‌شود. وضعیت سلامتی در این کشور نشان می‌دهد که اگر شما بتوانید از نظر مالی 20 درصد از هزینه های موجود را در نظر بگیرید الباقی توسط دولت پرداخت می‌شود. برای توریسم سلامت در این کشور می‌توانید چندین جنبه را بررسی کنید. کسانی که قصد دارند وارد توریسم سلامت در این کشور شوند باید پرونده پزشکی مشخصی داشته باشند و نیاز است که سعی کنند از نظر اقتصادی در وضعیت خوبی باشند. بهتر است که شرایط سلامت در این کشور بر اساس نوع بیماری آنها بررسی شود. بهتر است بدانید که توریسم سلامت در این کشور در صورتی می‌تواند برای ایرانیان لحاظ شود که داروهای مورد نیاز در کشور مغولستان یافت شود. شما می‌بایست بیمه و همینطور پوشش اقتصادی درستی داشته باشید. در خصوص آب درمانی و درمان های سنتی در کشور مغولستان کمتر چیزی دیده شده است.

توریسم مذهبی در مغولستان

توریسم مذهبی در مغولستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شهر مورون در لیست سفره های مذهبی کشور مغولستان قرار دارد؛ این شهر دارای جلگه های شمالی زیادی است و ورود به این شهر ارزش مشخصی دارد. شما برای گردشگری در این شهر می‌توانید چندین موضوع را ارزیابی کنید. اول اینکه شهر مورد نظر برای ورود نیاز به رعایت حجاب دارد و این موضوع بخشی از قوانین شهری محسوب می‌شود. شهر مورون در لیست شهرهایی قرار دارد که کمتر کسی می‌تواند از آن در طول یک روز دیدن کند و بیش از یک روز زمان نیاز است که بازدید از این شهر تمام شود. شهر دارای مجسمه های رنگی بوده و معماری زیبایی دارد، توریسم مذهبی در این شهر رشد زیادی داشته است البته که فضای گردشگری در این شهر بر اساس رشد اقتصادی مشخص می‌شود. برای توریسم مذهبی در کشور مغولستان می‌بایست از نظر علمی وضعیت خوبی داشته باشید زیرا می‌بایست بررسی کنید که هر مکان چقدر برای گردشگری گزینه درستی است. شرایط برای توریسم مذهبی در کشور مغولستان بر اساس تعداد نفرات و میزان هزینه ای که هر شخص انتخاب می‌کند بررسی می‌شود. این شهر دارای یک صومعه به نام دانزادارداشا است.

شهر مورون به طور کلی دارای وضعیت گردشگری مشخصی بوده و شما می‌توانید اقدام به اجاره آپارتمان در این شهر نیز داشته باشید. اجاره آپارتمان ارزان در کشور مغولستان به صورت دوره ای تعیین می‌شود و توریسم مذهبی در این کشور جریان های مشخصی را دنبال می‌کند.

جاذبه های طبیعی در مغولستان

جاذبه های طبیعی در مغولستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دشت اورخون

دشت اورخون یکی از جاذبه های طبیعی بسیار جذاب در کشور مغولستان است که به طور کلی خانه های اشرافی زیادی را در خود جای داده است. این دشت زیبا در دوره مشخصی اقامتگاه چنگیز و قوبلای خان بوده است. آبشارهای یخ زده و همینطور معبدهایی روستایی که در این منطقه دیده می‌شود هر یک شرایط خوبی دارند. این دشت دارای قصرهای شانگدو بوده و البته که می‌تواند فضای سرسبزی را در دل خود جای داده باشد. بازدید از آن در فصل بهار بسیار عالی است.

پارک ملی خورگو ترخین تساگان

پارک ملی خورگو ترخین تساگان یکی از پارک های دیدنی و بسیار جذاب محسوب می‌شود که در بخش های بکر شمال غرب کشور مغولستان قرار دارد؛ این پارک زیبا دارای دشت هایی بسیار عجیبی است و یکی از بهترین جاذبه های طبیعی این کشور محسوب می‌شود. بازدید از این پارک در سال های اخیر رشد زیادی داشته است. دشت های مختلفی نیز در این منطقه دیده می‌شود. چشم اندازهای دامنه در این کشور زیستگاه آهویی محسوب می‌شود و دیدن گوزن خالدار یکی از بهترین بخش های گردشگری در کشور مغولستان محسوب می‌شود.

 

مکان های تاریخی در مغولستان

مکان های تاریخی در مغولستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شهر اولگی

مکان های تاریخی در کشور مغولستان در سال های اخیر به چندین شخص دسته بندی شده‌اند. شهر اولگی یکی از شهرهای قدیمی کشور مغولستان است. این شهر توسط رشته کوه های وسیعی احاطه شده است. گردشگری در این بخش شرایط مشخصی دارد. به طور کلی این شهر زیبا دارای سنگ های ایستاده 12 هزار ساله است و همینطور پتروگلیف های باستانی نیز در آن دیده می‌شود. به طور کلی شهر اولگی در این کشور از سوی تاریخ نویسان یک شهر و منبع بسیار ارزشمند محسوب می‌شود. شما می‌توانید برای بازدید از این منطقه ابتدای روز را انتخاب نمایید. این مکان تاریخی در لیست بهترین مکان های گردشگری محسوب می‌شود.

پارک ملی گوبی

پارک ملی گوبی در لیست جلگه های برف زده قرار دارد و به ماسه های صحرایی مشهور است. این پارک زیبا در جنوب کشور مغولستان قرار دارد. به طور کلی اگر شما بخواهید از این مکان دیدن کنید باید یک دور تاریخ کشور مغولستان را مطالعه کرده باشید. پارک ملی گوبی پارکی است که دارای تپه های زیبایی بوده و البته که مسیر گردشگری در این زمینه به شکل خاصی ارزیابی می‌شود. شتر سواری در این بخش بسیار جذاب است، غارهای تراشیده شده نیز در این بخش امکانات خاصی دارند.

فستیوال ها و رویدادها و جشن ها در مغولستان

فستیوال ها و رویدادها و جشن ها در مغولستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 فستیوال سالانه عقاب قزاق آلتای

فستیوال سالانه عقاب قزاق آلتای در ماه سپتامبر برگزار می‌شود و شکارچیان زیادی را دور خود جمع می‌کند. در این فستیوال پرندگان زیادی شناسایی می‌شوند و البته که ارزش گذاری برای پرندگان در این کشور بسیار زیاد است. در این جشن با شکوه هر شخص باید بداند که چه پرنده ای را هدف قرار داده است. رویدادها و جشن به طور کلی شرایط مشخصی دارد. از یاد نبرید که برای رویدادها و جشن هایی که در کشور مغولستان برگزار می‌شود نیاز به مجوز شهرداری است. این فستیوال برای عموم آزاد است.

 

 جشن صدا

جشن صدا در کشور مغولستان یکی از جشن های بسیار جالب است که برای علاقمندان به موسیقی می‌تواند یک انتخاب بسیار عالی باشد، این جشن با موسیقی های سنتی همراه است و افرادی که ساز نوازی دارند می‌توانند در این جشن شرکت داشته باشند. رویدادها و جشن های زیادی نیز در زمینه لباس های محلی و سنتی در این کشور دیده می‌شود.

 

نمایشگاه ها و کنفرانس ها در مغولستان

نمایشگاه ها و کنفرانس ها در مغولستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

نمایشگاه ها و کنفرانس هایی که در کشور مغولستان برگزار می‌شود هر یک دارای مشخصات دقیقی بوده است. مثلاً کنفرانس هایی که در زمینه ستاره شناسی در سال جدید در این کشور دیده می‌شود شرایط مخصوص به خود را دارد. نمایشگاه ها و کنفرانس های صورت گرفته در این کشور در سال های اخیر در زمینه های گردشگری بررسی شده است، مثلاً در سال گذشته کنفرانس های کشور مغولستان به چندین شکل دنبال شده است که توانسته راستای گردشگری را بهتر نماید.

کنفرانس ارزش های اقتصادی نیز در کشور مغولستان برای سال 2020 اعلام شده است، وضعیت کنفرانس این کشور می‌تواند به بهترین نحو ارزیابی شود. وضعیت نمایشگاهی در این کشور بیشتر در زمینه پارچه و لباس صورت می‌گیرد. در صورتی که شما بخواهید در کنفرانس های این کشور شرکت داشته باشید باید از نظر اقتصادی شرایط خوبی داشته باشید. برخی از نمایشگاه های صدا و نور در کشور مغولستان می‌تواند با حضور هنرمندان زیادی صورت بگیرد. حقیقت امر این است که وضعیت کنفرانسی در این کشور بر اساس میزان بودجه دولت بررسی می‌شود. در زمینه های ارزیابی شده دولت سعی خود را داشته است که قیمت بلیط را به حداقل برساند به این ترتیب حضور عموم در کنفرانس ها قابل قبول تر خواهد بود.

تورهای تفریحی یک روزه مغولستان

تورهای تفریحی یک روزه مغولستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تور تفریحی پارک ملی خانگای نورو 

تور تفریحی پارک ملی خانگای نورو یکی از بزرگترین پارک های کشور مغولستان است که به طور کلی اغلب با پارک خوستاین در بخش غربی اشتباه گرفته می‌شود. این پارک زیبا یک جلگه پهناور بوده و چمنزارهای بسیار جذابی دارد. بازدید از این پارک زیبا می‌تواند بسیار دل‌انگیز باشد. این پارک در سال های اخیر یکی از بخش های جذاب مغولستان محسوب شده است. در تورهای تفریحی یک روز در کشور مغولستان می‌توانید اعضای خانواده خود را نیز به همراه خود ببرید. تورهای تفریحی در این کشور هر یک دارای فضای مسابقه ای و رقابتی ارزشمندی هستند. روستاهای سنتی این کشور نیز می‌تواند انتخاب خوبی برای گردشگران باشد. پارک های کشور مغولستان هر یک دارای فضای بازی برای کودکان و جاذبه های طبیعی برای گروه های بزرگسال است. مشخص است که برای سفر به این کشور باید در ابتدا ویزا داشته باشید. شما می‌توانید تفریح در این کشور را به صورت فصلی نیز انجام دهید. شما برای اینکه بتوانید تورهای تفریحی بهتری را بررسی کنید باید دو مورد را در نظر بگیرید: اول هزینه تور و دوم زمان تور.

سفر زمینی، هوایی، دریایی و سفر با قطار و بک پک به مغولستان

سفر زمینی، هوایی، دریایی و سفر با قطار و بک پک به مغولستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شما می‌توانید سفر زمینی به کشور مغولستان را در قالب های ده روزه انتخاب کنید. تورهای ده روز زمینی به این کشور یکی از بهترین شرایط برای بازدید از مناطق مرکزی و همینطور جنوبی این کشور را فراهم می‌سازند، شرایط برای شتر سواری فراهم می‌شود و می‌توانید از خانواده های عشایری نیز دیدن کنید. همجنین به شما اجازه داده می‌شود که از مسیر اولان باتور، پبی و دره یول دیدن کنید و سری به تپه های شنی بزنید. به طور کلی راهنمای تورهای زمینی به کشور مغولستان بسیار گسترده بوده و ساعت ورود شما نیز ارزیابی می‌شود. در تورهای زمینی به کشور مغولستان شرایط برای صرف صبحانه و همینطور عصرانه فراهم است. حرکت از سمت جنوب این کشور صورت می‌گیرد، البته که شرایط هوایی و دریایی و سفر به قطار به این کشور از موضوعات بسیار پر اهمیت محسوب می‌شود. در سفر زمینی به کشور مغولستان بالا رفتن از تپه های شنی بسیار لذت بخش است. شما می‌توانید نهار و شام را در طبیعت صرف کنید، شتر سواری از بخش های مهم این فضای گردشگری محسوب می‌شود. در سفر به کشور مغولستان می‌بایست بدانید که هزینه برای سفرهای زمینی ارزانتر است اما زمان و مسافت بیشتر است.

فصول مناسب سفر به مغولستان

فصول مناسب سفر به مغولستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اغلب افرادی که سفر به کشور مغولستان را انتخاب می‌کنند، بهار را بهترین زمان برای سفر می‌دانند؛ علت این امر مشخص است، بهار در لیست فصل هایی قرار دارد که کشور مغولستان هم ارزان است و هم زیبا و هم برای سفرهای شخصی مناسب است و هم سفرهای گروهی. فصل های مناسب سفر به کشور مغولستان در سال های اخیر تغییراتی نداشته است و هنوز هم بهار انتخاب خوبی برای سفر به این کشور محسوب می‌شود. هتل ها تنوع بیشتری دارند و شرایط برای گردشگری در این کشور به صورت دقیق بررسی شده است. پاییز و زمستان در لیست فصل‌های سلیقه ای قرار دارند. تابستان های کشور مغولستان آلوده است و آلودگی هوا از مسائل مشکل ساز در این کشور محسوب می‌شود. زمستان های این کشور شامل شرایطی است که شخص می‌تواند از ورزش های آبی لذت ببرد اما شاید هر کسی این فصل را گزینه خوبی برای گردشگری نداند.

هتل های مغولستان

هتل های مغولستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 هتل شانگری آلان

هتل شانگری آلان یک هتل لوکس با معماری کلاسیک است که 785 متر از مرکز شهر فاصله دارد. این هتل دارای بخش های بیرونی بسیار جذابی است. بخش های داخلی آن دارای دیواره های لوکسی بوده و البته که فضای داخلی و بهداشتی این هتل بسیار خوب است. رضایت از این هتل بیش از 95 درصد اعلام شده است.

هتل چینگیس

هتل چینگیس یکی از هتل هایی است که با نمای هرمی ساخته شده است. این هتل به طور کلی فضای نورانی دارد مخصوصا بخش اولیه هتل که دارای نورپردازی های خاص است. به طور کلی این هتل در بخش های بیرونی خود بسیار ایده‌آل طراحی شده است.

هتل کمپینسکی

هتل کمپینسکی یکی از هتل هایی است که دارای دیوارهای چوبی است و همه چیز در این هتل چوبی طراحی شده است. این هتل زیبا دارای بخش مخصوص نگهداری کودکان است و همینطور غرفه های گردشگری جالبی دارد. این هتل به طور کلی بسیار سنتی طراحی شده است.

هتل پارک

هتل پارک یک هتل خوب است که 2.4 کیلومتر از مرکز شهر فاصله دارد. این هتل دارای فضای سبز زیادی است و به همین دلیل هتل پارک نامگذاری شده است. هتل پارک در لیست هتل هایی قرار دارد که افراد می‌توانند از آن استفاده کنند و یک سفر بی نظیر داشته باشند.

ویزای توریستی مغولستان

ویزای توریستی مغولستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ویزای توریستی کشور مغولستان 1 ماه زمان برای صدور نیاز دارد و فرض اولیه بر این است که مدارک شما تنظیم شده است. برای اخذ ویزای توریستی این کشور می‌بایست سعی کنید در ابتدا هدف از سفر خود را ثابت کنید. ویزای توریستی این کشور نیاز به ارزیابی دقیق شرایط شغلی و همینطور شرایط تحصیلی دارد. شما همچنین می‌بایست مدارک لازم هویتی داشته باشید. از یاد نبرید که برای ویزای توریستی این کشور باید بتوانید دو موضوع مهم را بررسی کنید: ویزای توریستی یک بار ورود است و ویزای یکبار ورود تنها یک بار شرایط ورود به کشور مغولستان را فراهم می‌سازد و پس از خروج مجدداً نیاز به اخذ ویزا خواهد بود. شما برای ارزیابی ویزای توریستی کشور مغولستان باید از نظر بودجه شرایط خوبی داشته باشید. افراد باید پاسپورت معتبر با اعتبار 7 ماهه داشته باشند و هر شخص نیاز به یک قطعه عکس دارد. برای اخذ ویزای توریستی کشور مغولستان باید بتوانید در نظر بگیرید که چقدر زمان دارید و در طی زمان موجود صدور ویزا برای شما بر چه اساسی خواهد بود. ویزای توریستی این کشور برای افرادی که بیمار و ناتوان هستند صادر نمی‌شود. بیمه گردشگری در ویزا قید می‌شود و همه اشخاص باید بیمه گردشگری این کشور را داشته باشند. وضعیت هتل های این کشور در سال های اخیر بهتر شده است. البته که شرایط خرید بلیط های هوایی در این کشور برای ویزای توریستی آسان تر است.

پروازها از ایران به مغولستان

پروازها از ایران به مغولستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از روش های پرواز به کشور مغولستان سفر از فرودگاه امام خمینی به استانبول است. این حرکت سه ساعت زمان نیاز دارد و البته که در شرایط غیر مستقیم صورت می‌گیرد. مورد بعدی پرواز از استانبول به اولان باتور است که ده ساعت زمان نیاز است و جابه جایی نیز 1 ساعت و ده دقیقه بوده و در نهایت 14 ساعت زمان نیاز است. وضعیت پرواز از ایران به کشور مغولستان در سال های اخیر بهبود داشته است.

یکی دیگر از روش های پرواز از تهران به کشور مغولستان از فرودگاه امام خمینی به مسکو است، این پرواز به طور کلی 3 ساعت و 5 دقیقه زمان نیاز دارد. مشخص است که شما برای این پرواز باید بتوانید شرایط خاصی را در نظر بگیرید. مثلاً مدت زمان پرواز از مسکو به اولان باتور 6 ساعت اعلام شده است و شما 11 ساعت نیز جابه جایی دارید که در کل 20 ساعت زمان می‌برد.

مسیرهای سه لاینه از تهران به باکو، از باکو به پکن و از پکن به کشور مغولستان دیده می‌شود که حدود 10 ساعت بوده اما زمان توقف آن بیش از 35 ساعت است و باید برنامه ریزی زمانی در این زمینه به درستی صورت بگیرد.

همینطور شرایط پرواز از تهران به دوحه، از دوحه به سئول و از سئول به اولان باتور نیز دیده می‌شود که در کل حدود 14 ساعت زمان خواهد برد و زمان جابجایی برای شما 35 ساعت ارزیابی شده است.

آب و هوای مغولستان

آب و هوای مغولستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

وضعیت آب و هوایی در کشور مغولستان در سال های اخیر به دو صورت ارزیابی شده است. آب و هوای بخش‌های شمالی این کشور کمی خنک تر از بخش های جنوبی است. وجود شرایط جوی ناپایدار در این کشور یک بخش گردشگری بسیار مهم محسوب می‌شود. آب و هوای کشور مغولستان بیشتر در بخش های جنوبی برای فصل تابستان خنک و برای فصل زمستان سرد است. جاذبه های گردشگری در فصل بهار در کشور مغولستان بسیار زیبا هستند. مشخص است که خرید بلیط کشور مغولستان در فصل بهار بیشتر دیده می‌شود.

زمستان های کشور مغولستان گاهاً پر از باران و سرد است. شما برای اینکه سفر به کشور مغولستان را به خوبی پشت سر بگذارید باید بدانید که بهار و تابستان گزینه های بهتری هستند چراکه زمستان های این کشور مشکلات مخصوص به خود را دارند. وضعیت آب و هوایی در این کشور بر اساس جاذبه های گردشگری مشخص می‌شود. وضعیت آب و هوایی در این کشور توسط تورهای مسافرتی بررسی می‌شود و دولت سعی خود را در راستای بهبود وضعیت حمل و نقل شهری برای کاهش آلودگی هوا داشته است.

وسایل ضروری برای سفر به مغولستان

وسایل ضروری برای سفر به مغولستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

وسایل ضروری برای سفر به کشور مغولستان از قرار زیر است:

 هر شخص باید دو دسته لباس ضروری برای فصل زمستان و تابستان در این کشور داشته باشد، هر شخص باید از نظر گردشگری با شرایط محیطی و مکان های دیدنی این کشور آشنا باشد و هر شخص باید بداند که زندگی در این کشور جریان های مشخصی دارد. وسایل ضروری که در راستای خرید سوغاتی در کشور مغولستان دیده می‌شود اهمیت زیادی دارد، افراد برای اینکه بتوانند در هزینه های خود صرفه جویی داشته باشند می‌توانند محصولات بهداشتی لازم را با خود به همراه ببرند. هر شخص نیاز است که یک فرهنگ لغت به زبان کشور مغولستان داشته باشد تا ارتباط گیری بین شخص و مردم این کشور درست صورت بگیرد. در این کشور مشکل آب، بسیار زیاد است، پس بهتر است یک قمقمه آب نیز داشته باشید. داشتن قطب نما و جی پی اس می‌تواند کار شما آسان‌تر نماید. در این کشور مغازه های خرازی بسیار کم دیده می‌شود پس بهتر است که سوزن و نخ نیز به همراه داشته باشید. داشتن کفش مناسب پیاده روی می‌تواند سفر شما را بهتر نماید. در هر صورت توجه داشته باشید که داشتن وسایل ضروری در این کشور می‌تواند بخشی از هزینه های شما را کاهش دهد.

 

خدمات بانکی و مالی برای گردشگران در مغولستان

خدمات بانکی و مالی برای گردشگران در مغولستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

بانک های کشور مغولستان شرایط خوبی قرار دارد، شرایط بانکداری در این کشور بهبود داشته است به طوری که سه آپشن به روال مالی این کشور اضافه شده است. گردشگرانی که کشور مغولستان را برای سفر انتخاب کرده‌اند باید بدانند که می‌توانند تبدیل ارز در داخل این کشور داشته باشند و بانک های دولتی این کار را انجام می‌دهند. امکان درخواست دادن برای اخذ کارت اعتباری در این کشور نیز وجود دارد، البته که کارت های اعتباری در لیست آپشن های تازه در کشور مغولستان هستند؛ به این ترتیب هر شخص می‌تواند حساب وابسته به پوشش بیمه ای نیز داشته باشد که بخشی از هزینه مورد نظر را شامل می‌شود. شما برای وضعیت گردشگری در این کشور باید حمایت های دولت را مد نظر قرار دهید، توجه داشته باشید که سیاست های بانکداری در کشور مغولستان می‌تواند از سوی دولت ارزیابی شودو دولت سعی خود را کرده است که سیستم بانکداری را بهبود بخشد. شرایط پیامک بانکی هنوز برای گردشگران کشور مغولستان فراهم نشده است و پیامک بانکی در این کشور با گردش حساب مشخصی ارزیابی می‌شود. در زمینه های اقتصادی بهتر است بدانید که بانک سعی در بهبود ایده های گردشگری داشته است.

بیمه و تسهیلات درمانی برای گردشگران در مغولستان

بیمه و تسهیلات درمانی برای گردشگران در مغولستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

انتخاب یک تور هوایی یا زمینی برای کشور مغولستان شرایط بیمه ای را فراهم می‌سازد و شرکت های بیمه ای اغلب با تور لیدرها فعالیت می‌کنند. مراحل اخذ بیمه شما می‌بایست پیش از ورود به خاک کشور مغولستان صورت بگیرد چراکه در غیر این صورت اعتبار ویزای توریستی این کشور از بین می‌رود. مشخص است که بیمه و تسهیلات بیمه ای از سوی دولت بررسی می‌شود. وضعیت گردشگری در این کشور می‌تواند یک شانس مهم اقتصادی محسوب شود و شرکت های بیمه ای این موضوع را ارزیابی کرده‌اند. بیمه خدمات درمانی و بیمه حوادث دو موضوع مهم هستند. شما برای بیمه های درمانی این کشور باید بودجه های مشخصی در نظر داشته باشید. وضعیت بیمه حوادث زیر نظر دولت با میزان بودجه ای که مسافر دارد مشخص می‌شود و در صورتی که شخص در خاک این کشور دچار سانحه شدیدی شود و یا شرایط به صورتی باشد که شخص فوت شود دولت بر اساس بیمه هزینه را به صورت تمام و کمال پرداخت می‌کند. بیمه های درمانی در این کشور در لیست بیمه های موقت و کوتاه مدت قرار می‌گیرد. مشخص است که درمان های مشخص در خاک این کشور شرایط مخصوص به خود دارد و دولت شرایط درمانی را بهتر کرده است.

اجاره اتومبیل در مغولستان

اجاره اتومبیل در مغولستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شما برای اجاره اتومبیل در این کشور نیاز به اخذ مجوز از راهنمایی و رانندگی دارید. تنها یک الی دو شرکت هستند که در زمینه اجاره اتومبیل دارای مجوز لازم هستند. مشخص است که برای اجاره اتومبیل باید بتوانید هم از نظر اقتصادی قوی باشید و هم گواهینامه داشته باشید. سخت گیری برای رانندگی در این کشور زیاد است و این موضوع گاها مشکل ساز می‌شود. در هر صورت اجاره ماشین در کشور مغولستان می‌تواند امتیازات زیادی داشته باشد، مثلاً گردشگری در برخی از بخش ها ارزانتر خواهد بود و زمان بازدید از بخش های مختلف این کشور نیز از سوی شما تعیین می‌شود و اختیارات لازم به دست خودتان است. اجاره اتومبیل در این کشور نیاز به بررسی درست شرایط دارد. مجوزهای راهنمایی و رانندگی در این کشور نیاز به بررسی بخش های مختلفی دارد. اجاره اتومبیل در این کشور با در نظر گرفتن معاینه فنی صورت می‌گیرد.

خطرات احتمالی برای گردشگران در مغولستان

خطرات احتمالی برای گردشگران در مغولستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

وضعیت برقی در کشور مغولستان نوسان زیادی دارد و در صورتی که هتل یا خانه اجاره می‌کنید بهتر است شرایط برقی آن را تست کنید. دزدی در کشور مغولستان بسیار زیاد است و کیف پول جیبی و چک از موارد بسیار مهم دزدی هستند. مشخص است که به طور کلی گردشگران برای اینکه از خطرات گردشگری در این کشور در امان باشند باید حواس خود را در زمینه مالی جمع نمایند. در این کشور مایع شستشوی دست به ندرت دیده می‌شود و در هیچ فروشگاهی نمی‌توانید آن را پیدا کنید؛ به این ترتیب بهتر است بدانید که رعایت بهداشت می‌تواند خطرات و بیماری ها را تا حد زیادی کاهش دهد. مشخص است که شما برای کوهنوردی در این کشور نیاز به راهنما دارید، در صورتی که راهنماگر مورد نظر نباشد گم شدن و نیافتن مسیر درست برای شما خطرساز خواهد بود. خطرات احتمالی در کشور مغولستان را جدی بگیرید! در صورتی که قصد دارید در حاشیه شهر زندگی کنید باید مواظب حیوانات باشید و از حیوانات وحشی تا حد ممکن دوری کنید. کودک آزاری از موضوعاتی است که در کشور مغولستان بارها و بارها مورد بررسی قرار گرفته است پس بهتر است که حواستان به فرزندانتان باشد. در کشور مغولستان به مردم کمتر اعتماد کنید و سعی کنید به خودتان متکی باشید. مشخص است که خطرات گردشگری در این کشور بر اساس فضایی که در آن اقامت دارید بررسی می‌شود. 

 

بیماری ها و واکسن های مورد نیاز قبل از سفر به مغولستان

بیماری ها و واکسن های مورد نیاز قبل از سفر به مغولستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

لکه های مغولی نام بیماری است که از دو سال گذشته مورد تحقیق تیم های گسترده پزشکی قرار گرفته است. لکه های مغولی به لکه هایی گفته می‌شود که بر روی پوست می‌نشیند و بزرگتر می‌شوند این لکه ها در ابتدا تنها ظاهر نازیبا دارند اما پس از دوره ای شرایط ایجاد بیماری مشخصی را فراهم می‌سازد. به طور کلی این لکه ها در نوزادان و کودکان بیشتر است و این موضوع به دلیل وضعیت ایمنی ضعیف آنها است. مشخص است که شیوع این لکه ها برای رعایت نکردن بهداشت است. مشخص است که بیماری های صورت گرفته در کشور مغولستان جنبه های مشخصی دارد مثلاً لکه های مغولی در بین سفیدپوستان بیشتر یافت می‌شود و سیاه پوستان در این زمینه تا حدودی در امان هستند. البته که مشکلات وابسته به بیماری های گوارشی و میکروب در این کشور نیز شانس ابتلا به بیماری های خاص را تغییر می‌دهد. شما برای ارزیابی شرایط بیماری خود بهتر است که به مراکز بهداشت در این کشور مراجعه داشته باشید و بدانید که دولت سعی خود را داشته است که وضعیت بیماری های صورت گرفته در کشور مغولستان را تا حد زیادی کاهش دهد. از یاد نبرید که اگر این لکه ها به زودی درمان شود دیگر اثری از آن نخواهد بود اما اگر دیر شود قطعاً مشکلات بزرگتری به وجود می‌آید.