x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
پاراگوئه

پاراگوئه

کشور پاراگوئه یک کشور زیبا در آمریکای جنوبی است که یکی از مطرح ترین کشورهای دنیا در زمینه تولید برق محسوب می‌شود. این موضوع به دلیل قرار گرفتن رودخانه پارانا در کنار جنوب شرقی این کشور است و همینطور وجود سد ایتایپو است. این سد در حال حاضر بزرگترین نیروگاه برق آبی در دنیا محسوب می‌شود، به طور کلی کشور پاراگوئه یکی از بهترین صادرکنندگان برق به کل دنیا محسوب می‌شود. مساحت کشور پاراگوئه به میزان 406752 کیلومتر مربع است این کشور از بخش جنوب و جنوب غربی با کشور آرژانتین همسایه است. نرخ بیکاری در کشور پاراگوئه به 6.5 درصد رسیده است، اینطور که مشخص است هنوز هم درصد مشخصی از مردم این کشور زیر خط فقر هستند در سال 2017 وضعیت نرخ تورم در این کشور به 1.8 درصد رسیده است. کشور پاراگوئه در بخش صادراتی توانسته با کشورهای روسیه و شیلی و آلمان شرایط خوبی را فراهم سازد به طوری که صادرات علوفه از این کشور به کشور شیلی در سال های اخیر بخش مهمی از اقتصاد را پوشش داده است.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: Paraguay عربی:باراغواي
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: جمهوری
 • زبان های رایج: --
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: گوارانی پاراگوئه معادل 0.00017 دلار آمریکا است.
 • پیش شماره تلفن: 00595
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 129
 • پایتخت: آسونسیون
 • زبان های رسمی: اسپانیایی
 • جمعیت: بیش از 7.152.703میلیون در سال 2019
 • منطقه زمانی: (GMT- 4)
 • دامنه اینترنتی: .py
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از 29.73 بیلیون دلار USD

سفر به پاراگوئه

سفر به پاراگوئه، سفر به کشوری است که در قلب آمریکای جنوبی قرار گرفته است و از ارزانترین کشورهای این منطقه است. پاراگوئه Paraguay یک کشور محصور شده بین کشورهای آرژانتین، برزیل و بولیوی است، که دارای مکان های گسترده ای از باتلاق­ها، جنگل های نیمه گرمسیری، مرداب­ها، و بیابان هایی است که از گیاهان ساوانا و درختان تیغ دار تشکیل شده است. در سفر به پاراگوئه از پایتخت این کشور، آسونسیون، بازدید خواهید کرد که در سواحل رودخانه پاراگوئه واقع است و محل اولین اقامتگاه­های اروپائیان در آمریکای جنوبی بوده است. ساکنین قدیم پاراگوئه مردم گوارانی بودند که در قرن شانزدهم تحت حکومت استعماری امپراتوری اسپانیا قرار گرفتند. این کشور در طول تاریخ شاهد جنگ­هایی با استعمارگران، کشورهای همسایه و جنگ­های داخلی بوده است. اعلام استقلال پاراگوئه از اسپانیا در تاریخ ۱۴ می ۱۸۱۱ انجام شده و در تاریخ ۲۵ نوامبر ۱۸۴۲ به رسمیت شناخته‌شد.

سفر به پاراگوئه

زندگی در پاراگوئه

کشور پاراگوئه یکی از کشورهای آمریکای جنوبی است که در زمینه تولید برق رتبه بالایی کسب کرده است. این کشور دارای بزرگترین نیروگاه برق آبی در دنیا است. مساحت کشور پاراگوئه در حدود 406752 کیلومتر مربع اعلام شده است و از سمت جنوب و جنوب غربی با کشور آرژانتین همسایه و از سمت شرق با برزیل هم مرز است. رودخانه زیبای پاناما در کنار جنوب شرقی کشور پاراگوئه قرار گرفته است و جمعیت این کشور در حدود 7 میلیون نفر ارزیابی می‌شود. افراد بیکار در کشور پاراگوئه در حال حاضر در حدود 264683.00 نفر هستند که امید است دولت فکری به حال این افراد داشته باشد. اینطور که آمار نشان می‌دهد افراد شاغل در کشور پاراگوئه نیز 3407244.00 نفر هستند و رقم خوبی از افراد در کشور پاراگوئه مشغول به کار بوده و میزان حقوق و مزایای مناسبی دارند البته که وضعیت حقوق و مزایا در این کشور زیر نظر دولت و ارزیابی های دولتی بررسی می‌شود. مشاغلی که مهارت پایینی دارند در این کشور نیز با حقوق 2700600.00 PYG در ماه همراه هستند ارزیابی ها مشخص کرده است که میزان درآمدزایی در این کشور زیر نظر هزینه های زندگی خانواده و همینطور هزینه زندگی انفرادی ارزیابی می‌شود.

زندگی در پاراگوئه

مهاجرت به پاراگوئه

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در کشور پاراگوئه یکی از روش های مهم است که به طور کلی می‌تواند منجر به اقامت دائم این کشور شود. در نظر داشته باشید که ویزای سرمایه گذاری کشور پاراگوئه به این صورت است که شما می‌بایست یک پروژه مرکزی را انتخاب نمایید که توسط دولت مورد تأیید قرار گرفته است سپس نیاز است که سرمایه ای در حدود 500.000 دلار را لحاظ کنید که البته این هزینه می‌تواند تغییرات جزئیی نیز داشته باشد. عموماً مرکز منطقه ای که قرار است سرمایه گذاری در آن صورت بگیرد نیاز به ایجاد حداقل ده شغل جدید بوده که شرایط کاری تمام وقت را شکل می‌دهد. موقعیت جغرافیایی این کشور از دیگر شرایط مهاجرتی خوب محسوب می‌شود. به طور کلی وضعیت جغرافیایی در این کشور در شرایطی است که افراد در سنین و سلیقه مختلف می‌توانند از آن استفاده نمایند اینطور که مشخص است موقعیت جغرافیایی این کشور می‌تواند یک عملکرد مناسب محسوب شود و دولت نیز قدرت خرید در مردم را بالاتر اعلام کرده است، خرید سوغاتی در این کشور بسیار لذت بخش و یک تفریح خوب محسوب می‌شود.

مهاجرت به پاراگوئه

تحصیل در پاراگوئه

علاوه بر رشته اقتصاد که در لیست رشته های وابسته به تحصیلات رایگان در کشور پاراگوئه است، یک رشته تحصیلی دیگر با عنوان فارسی مطالعات اجتماعی نیز در این کشور در لیست بورسیه تحصیلی قرار دارد و اهمیت این رشته تحصیلی بر همگان مشخص است. علوم اجتماعی در لیست رشته هایی قرار دارد که ارتباط بین اجتماع انسان ها شکل می‌دهد. انسان ها سعی خود را می‌کنند در این رشته تحصیلی نیازهای جامعه را بر اساس پیچیدگی های زیاد ارزیابی کنند. در این رشته تحصیلی اصول وابسته به مسکن و اشتغال و آموزش و بهداشت به صورت حرفه ای ارزیابی می‌شود. برای اینکه مدارک تحصیلی خود را در کشور پاراگوئه به وضعیت معادل برسانید نیازی به داشتن شماره ملی این کشور ندارید و به طور کلی سازمان های مختلفی در این کشور هستند که به شما کمک می‌کنند تا روند کاریتان طی شود. در صورتی که قصد شما معادل سازی مدارک تحصیلی مربوط به بخش کامپیوتر و فناوری اطلاعات است بهتر است در نظر داشته باشید که هر یک از این مدارک تحصیلی می‌تواند در سطح علمی مورد ارزیابی قرار بگیرد و زمان بیشتری نیاز است تا ارزیابی اعلام شود در هر صورت فناوری اطلاعات در این کشور در لیست رشته های مهم محسوب می‌شود.

تحصیل در پاراگوئه