x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

مهاجرت به پاراگوئه

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در کشور پاراگوئه یکی از روش های مهم است که به طور کلی می‌تواند منجر به اقامت دائم این کشور شود. در نظر داشته باشید که ویزای سرمایه گذاری کشور پاراگوئه به این صورت است که شما می‌بایست یک پروژه مرکزی را انتخاب نمایید که توسط دولت مورد تأیید قرار گرفته است سپس نیاز است که سرمایه ای در حدود 500.000 دلار را لحاظ کنید که البته این هزینه می‌تواند تغییرات جزئیی نیز داشته باشد. عموماً مرکز منطقه ای که قرار است سرمایه گذاری در آن صورت بگیرد نیاز به ایجاد حداقل ده شغل جدید بوده که شرایط کاری تمام وقت را شکل می‌دهد. موقعیت جغرافیایی این کشور از دیگر شرایط مهاجرتی خوب محسوب می‌شود. به طور کلی وضعیت جغرافیایی در این کشور در شرایطی است که افراد در سنین و سلیقه مختلف می‌توانند از آن استفاده نمایند اینطور که مشخص است موقعیت جغرافیایی این کشور می‌تواند یک عملکرد مناسب محسوب شود و دولت نیز قدرت خرید در مردم را بالاتر اعلام کرده است، خرید سوغاتی در این کشور بسیار لذت بخش و یک تفریح خوب محسوب می‌شود. شرایط اقامت در کشور پاراگوئه با توجه به اجاره پایین منزل یک عملکرد خوب محسوب می‌شود. پاسپورت کشور پاراگوئه برای کسانی که از قوانین این کشور سرپیچی کرده اند به سختی صادر می‌شود و با تأخیر همراه است. مشخص است که افراد هرگز نباید مهاجرت از طریق UN کشور پاراگوئه را انتخاب نمایند به این ترتیب شرایط غیر قانونی صورت می‌گیرد و پناهندگی به کشور پاراگوئه از طریق کشور پاراگوئه موضوعی است که گاهاً به اشتباه انتخاب می‌شود. کسانی که پناهندگی در این کشور را انتخاب کرده اند باید این نکته را بدانند که پاسپورت پس از 12 الی 15 سال به آنها تعلق می‌گیرد.

 

 

مشاوره مهاجرت به پاراگوئه

مهاجرپذیری پاراگوئه

مهاجرپذیری پاراگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور پاراگوئه منطقه ای در آمریکای جنوبی است و در لیست کشورهایی قرار دارد که همیشه به عنوان آسان ترین منطقه برای مهاجرت معرفی می‌شود، فکر می‌کنید چرا چنین اتفاقی می‌افتد؟ چطور ممکن است که کشور پاراگوئه برای ایرانیان نیز گزینه خوبی برای مهاجرت باشد؟ اول از هر چیز این نکته مهم است که فعالیت های اقتصادی در کشور پاراگوئه به صورت عمده شکل می‌گیرد و بررسی فعالیت های عمده در این کشور خود سهم مهمی از فضای پرورشی را فراهم ساخته است. مثلاً دولت پاراگوئه همیشه در زمینه کشاورزی و دامداری با کمبود نیروی کار و همینطور محصولات صحرایی همراه بوده و این رویه به طور کلی یک نیروی محرک برای صنعت محسوب می‌شود. اینطور که مشخص است وضعیت مهاجرتی پاراگوئه در سال های اخیر با تغییراتی همراه بوده است. از یاد نبرید که صنعت این کشور به طور کلی شانس پذیرش نیروی کار را دارد و روند مهاجرپذیری در این زمینه تغییرات زیادی خواهد داشت. حال موجود دیگر اینکه مهاجرت پذیری کشور پاراگوئه در سال های اخیر با تغییراتی همراه بوده است وضعیت مهاجرت‌پذیری این کشور بیشتر برای گروه های متخصص ارزیابی شده است، گروه هایی که شانس پذیرش خود را در مسیر های اقتصادی بهتر و بیشتر می‌دانند. کار در کشور پاراگوئه و یا اقامت در کشور پاراگوئه از طریق کار مقوله ای مهم است و جا دارد اطلاعات دقیقی را در نظر بگیرید. نکته مهم اینکه 21 درصد به رشد جمعیت مهاجرت پاراگوئه افزوده شده است که رقم قابل توجهی نسبت به 15 سال گذشته است.  

آمار مهاجران به پاراگوئه

آمار مهاجران به پاراگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور پاراگوئه یکی از مطرح ترین کشورهای گردشگری در آمریکای جنوبی است این موضوع به دلیل قرار گرفتن رودخانه پارانا در این کشور است که سبب شده تا مهاجران گردشگری به کشور پاراگوئه ، 5 درصد بیشتر از سال های گذشته باشند. حقیقت امر نشان می‌دهد که مهاجران به این کشور در زمینه تولید برق شرایط ویژه ای را ارزیابی کرده اند. این کشور در تولید برق نیاز به سرمایه گذاری گروه های خارجی دارد و دولت پاراگوئه هر ساله طی فراخوانی سهمیه های مشخص برقی را ارزیابی می‌کند، سهمیه های برقی در این کشور توسط دولت نیز مشخص شده است و البته که صادرات برق در این کشور راندمان ارزیابی های مشخصی دارد. مهاجرانی که در زمینه برق در این کشور سهام دارد بیش از 75 درصد از وضعیت سهام خود راضی هستند.

موقعیت جغرافیایی این کشور از دیگر شرایط مهاجرتی خوب محسوب می‌شود. به طور کلی وضعیت جغرافیایی در این کشور در شرایطی است که افراد در سنین و سلیقه مختلف می‌توانند از آن استفاده نمایند اینطور که مشخص است موقعیت جغرافیایی این کشور می‌تواند یک عملکرد مناسب محسوب شود و دولت نیز قدرت خرید در مردم را بالاتر اعلام کرده است، خرید سوغاتی در این کشور بسیار لذت بخش و یک تفریح خوب محسوب می‌شود. شرایط اقامت در کشور پاراگوئه با توجه به اجاره پایین منزل یک عملکرد خوب محسوب می‌شود و شرایط خاص خود را دارد. آمار مهاجرانی که این کشور را انتخاب می‌کنند معتقد هستند که وضعیت زندگی در بین مردم پاراگوئه بسیار خوب و قابل اعتماد است.

میزان رضایت مهاجران به پاراگوئه

میزان رضایت مهاجران به پاراگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور پاراگوئه از نظر آب و هوایی در وضعیت معتدل استوایی قرار دارد به این ترتیب کسانی که علاقه به بارندگی شدید دارند در نواحی شرقی این کشور گشت و گذار می‌کنند و کسانی که به رطوبت علاقه ای ندارند و با هوای خشک راحت هستند می‌توانند نواحی غربی کشور پاراگوئه را انتخاب نمایند به این ترتیب وضعیت خوبی به چشم می‌خورد و شرایط برای افراد بسیار جالب خواهد شد. پاراگوئه در بیشترین فواصل سال دارای آب و هوای گرم است ، اینطور که مشخص است این موضوع به دلیل عبور این کشور از مدار رأس الجدی خواهد بود.

از نظر هزینه همه کسانی که پاراگوئه را انتخاب کرده اند رضایت بالای 79 درصدی دارند رضایت در این زمینه شرایط خاص خود را دارد، مشخص است وضعیت رضایت در این کشور به طور کلی مهاجرت خاصی را شکل می‌دهد. رضایت مهاجرت در این کشور در رده بندی های خاصی رویت شده است.

رضایت از بخش نظافت و بهداشت این کشور نیز رتبه بالای 82 درصدی دارد به طوری که آشغال ریختن بر روی زمین جرم است و پیگرد قانونی دارد از یاد نبرید که مردم این کشور همیشه سعی می‌کنند در کنار هم زندگی خوبی داشته باشند و رضایت از زندگی خوب نیز بخش مهمی از فضای مهاجرتی پاراگوئه محسوب می‌شود. از یاد نبرید که رضایت در این راستا می‌تواند به صورت حرفه ای ارزیابی شده باشد. کسانی که به قصد سرمایه گذاری کشور پاراگوئه را انتخاب کرده اند نیاز به مشاور خواهند داشت و این موضوع بسیار پر اهمیت است.

راحت‌ترین روش مهاجرت به پاراگوئه

راحت‌ترین روش مهاجرت به پاراگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

چرا راحت ترین روش برای مهاجرت به کشور پاراگوئه از طریق سرمایه گذاری است؟ حقیقت امر این است که این کشور در تولید برق به نسبت سایر کشورها پیشرفت داشته و این موضوع نیاز به فضای اقتصادی قوی دارد تا بهره برداری به صورت دقیق شکل بگیرد مشخص است که دولت کشور پاراگوئه نیز سعی خود را داشته است که روند مهاجرت کشور پاراگوئه را بهبود دهد به این ترتیب اغلب کسانی که قصد دارند در پروژه های دولتی کشور پاراگوئه ورود داشته باشند با موافقت اداره مهاجرت کشور پاراگوئه همراه هستند و سرمایه این افراد در بهترین شرایط بررسی و مورد حمایت قرار می‌گیرد. مشخص است که مهاجرت به کشور پاراگوئه می‌تواند فرصت های مهاجرتی را بهبود دهد. یک موضوع دیگر اینکه اگر فردی بخواهد تحصیل در کشور پاراگوئه را انتخاب نماید نیز راه برای وی باز است و مشکلی از این دست دیده نمی‌شود. در هر صورت شما برای تحصیل در این کشور نیاز است که سعی کنید از نظر اقتصادی قوی باشید زیرا شانس شما برای پذیرش دانشگاه های دولتی کشور پاراگوئه محدود است.

حال یک موضوع مهم اینکه سرمایه گذاری در کشور پاراگوئه در برخی از ایام سال آسانتر و با شرایط بهتری همراه است و دولت سعی می‌کند که مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در این کشور را دسته بندی کرده و طبق همان موضوع بررسی ها را انجام دهد.مهاجرت از طریق سرمایه در این کشور به شرط ورود اقتصادی صورت می‌گیرد و شرایط به نفع گروه های حرفه ای دنبال می‌شود.

روش‌ های مهاجرت به پاراگوئه

روش‌ های مهاجرت به پاراگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

فرصت های اقتصادی در کشور پاراگوئه زیاد است و این موضوع سبب شده است که افزایش دستمزد در این کشور نیز رویت شود بنابراین مهاجرت کاری به کشور پاراگوئه یکی از روش های خوب محسوب می‌شود، قیمت مصرف کننده در این کشور کاهش داشته و این موضوع گسترش نظام کاری در کشور پاراگوئه را برای هر سطح درآمدی شکل داده است.

موضوع دیگر اینکه برای ایجاد کار جدید رقابت بیشتری دیده می‌شود و افراد کمی هستند که دوست دارند برای مشاغل یکسان فعالیت داشته باشند. اینطور که مشخص است ایجاد فرصت های شغلی بیشتر در این کشور شرایط مهاجرتی را تغییر می‌دهد. شما برای فرصت های شغلی جدید در کشور پاراگوئه نیاز است که بهتر و بیشتر فعالیت داشته باشید و ویزای کارآفرینی کشور پاراگوئه از موارد خوب محسوب می‌شود.

امور مالی در کشور پاراگوئه بهبود داشته است و برنامه هایی مانند تأمین اجتماعی در این کشور در طول زمان می‌تواند شرایط بودجه ای خوبی ایجاد نماید و کمک هزینه های مالی در این کشور از سوی دولت ارزیابی می‌شود و مهاجرت تحصیلی به کشور پاراگوئه نیز سبب جذب مهاجر می‌شود جذب مهاجر در این کشور به طور کلی روند بودجه ای خاصی دارد.

همینطور شرایط برای سرمایه گذاری در این کشور با توجه به پروژه های علمی و تحقیقاتی با نرخ بالاتر از دیگر شرایط مخصوص دولتی محسوب می‌شود. در این زمینه بسیار مهم است که مسیر سرمایه گذاری ارزش گذاری شده باشد. کسب و کار در کشور پاراگوئه موضوع مهمی است.

مهاجرت سرمایه گذاری به پاراگوئه

مهاجرت سرمایه گذاری به پاراگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در کشور پاراگوئه یکی از روش های مهم است که به طور کلی می‌تواند منجر به اقامت دائم این کشور شود. در نظر داشته باشید که ویزای سرمایه گذاری کشور پاراگوئه به این صورت است که شما می‌بایست یک پروژه مرکزی را انتخاب نمایید که توسط دولت مورد تأیید قرار گرفته است سپس نیاز است که سرمایه ای در حدود 500.000 دلار را لحاظ کنید که البته این هزینه می‌تواند تغییرات جزئیی نیز داشته باشد. عموماً مرکز منطقه ای که قرار است سرمایه گذاری در آن صورت بگیرد نیاز به ایجاد حداقل ده شغل جدید دارد، که شرایط کاری تمام وقت را شکل می‌دهد مشخص است که مسیر های سرمایه گذاری در این زمینه بر اساس اقامت دائم بررسی می‌شود به طور کلی اقامت دائم کشور پاراگوئه برای این موضوع تصویب شده است. مشاغل زیادی در کشور پاراگوئه هستند که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم و یا مبتنی بر هزینه ، فعالیت را شکل می‌دهد. همینطور برای سرمایه گذاری استفاده از یک طرح اقتصادی و کسب و کار نیز می‌تواند اصول خوبی داشته باشد. محاسبه های کاری در این کشور در مرکز صورت می‌گیرد و روند سرمایه گذاری بر اساس منابع مالی و قانونی بوده و اعم از اشتغال و مالکیت کسب و کار است. سرمایه گذاری و شرایط ارث نیز از دیگر پروژه های مهاجرتی است. اظهارنامه های مالیاتی در این کشور روند سرمایه ای مشخصی دارد و بهتر است که مدارک مشخص در این زمینه بررسی شود.

مهاجرت از طریق ازدواج به پاراگوئه

مهاجرت از طریق ازدواج به پاراگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

قوانین ازدواج در کشور پاراگوئه در لیست قوانین مهم قرار دارد به این ترتیب که اگر فردی در کشور پاراگوئه از تبعه این کشور است این اجازه را دارد که با ازدواج با یک فرد خارجی شرایط اقامت برای فرد خارجی را فراهم سازد که ویزای نوع k در این راستا شکل می‌گیرد. مراحلی که برای اخذ ویزای ازدواج کشور پاراگوئه رویت می‌شود به این صورت است که در ابتدا باید فرم های مربوطه تکمیل شود، نیاز است که تأییدیه از تبعه کشور پاراگوئه صورت بگیرد و ارسال به سفارت کشور پاراگوئه نیز انجام شود. نیاز است که شرایط و مدارک مورد نیاز فراهم شود. می‌بایست وقت سفارت تعیین شود و باید اخذ ویزا به صورت دقیق و طبق زمان بندی بررسی شود.

پروسه اخذ ویزا در کشور پاراگوئه به طور کلی 8 الی 12 ماه زمان می‌برد و به طور کلی ویزای k1 در این زمینه امکانپذیر است. ویزای k1 یک ویزای نامزدی است که البته می‌تواند در نهایت تبدیل شود. شما هم این اجازه را دارید که از ویزای نامزدی استفاده کنید و هم از ویزای ازدواج و این موضوع بستگی به شرایط شما دارد. در نظر داشته باشید که داشتن گرین کارت به تنهایی این شرایط را انجام می‌دهد.

پروسه انجام این شرایط هشت ماه است و البته که برای ویزای نامزدی این کشور زمان 90 روزه به شما داده می‌شود که ازدواج خود را رسمی کنید. در صورتی که ازدواج به هر ترتیبی کنسل شود این اجازه را دارید که کشور پاراگوئه را ترک کنید.

مهاجرت از طریق تولد به پاراگوئه

مهاجرت از طریق تولد به پاراگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در کشور پاراگوئه سیستم خاک برای تولد دیده می‌شود که شانس خوبی برای تابعیت کشور پاراگوئه محسوب می‌شود به طوری که اگر شما در این کشور زندگی می‌کنید و فرزند خود را در خاک این کشور متولد کنید این شانس برای فرزند شما فراهم می‌شود که تابعیت کشور پاراگوئه به او ارائه شود. اگر شخصی از طریق خون تابعیت یک کشور دیگر را داشته باشند شرایط تابعیت دوگانه برای کشور پاراگوئه برای وی با رعایت یک سری قوانین فراهم می‌شود. اشخاصی که در این کشور متولد شده اند این روند را دارند که تابعیت این کشور را به صورت دقیق ارزیابی نمایند. در صورتی که پدر و مادر پس از تولد فرزند به کشور دیگری سفر کرده باشند و بخواهند تابعیت را انتقال دهند نیاز است که فرم های مخصوص در کشور پاراگوئه در ابتدا تکمیل شود و پس از دوره ای مشخص نیاز است که مسیر های تولد در این کشور ارزیابی شود. شرایط تولد در این کشور در سال های اخیر بهتر شده است و مشخص است که تابعیت از طریق تولد فرزند در این کشور می‌تواند شرایطی ایجاد نماید که فرزند از بهترین شرایط بهداشت و درمان و تحصیلی استفاده نماید. تابعیت در کشور پاراگوئه مسیر خاصی دارد و کسانی که تولد در این کشور را انتخاب می‌کنند اغلب این نتیجه را می‌گیرند که شرایط تولد به صورت حرفه ای بررسی شود. تولد در این کشور می‌تواند یک مسیر خوب برای ورود به سرمایه گذاری برای والدین باشد و ورود را آسانتر می‌کند.

 

مهاجرت پناهندگی به پاراگوئه

مهاجرت پناهندگی به پاراگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

بین ده ها روش مهاجرت به کشور پاراگوئه چرا هنوز هم عده ای پناهندگی را انتخاب می‌کنند؟

پاسخ اصلی به این سوال این است که این افراد گمان می‌کنند که مهاجرت از طریق پناهندگی هزینه کمتری دارد و چون هزینه کمتری دارد بنابراین نیاز است که همه خطرات به جان خریده شود در صورتی که چنین تصوری از پایه اشتباه است. مسیر قاچاق انسان به کشور پاراگوئه تا حد زیادی بسته شده است و سختگیری های زیادی در این زمینه دیده می‌شود که قطعاٌ دردسرساز است و مشخص است که مسیر های مهاجرتی این کشور از طریق سرمایه گذاری می‌تواند گاهاً گزینه بهتری باشد. پناهندگی در کشور پاراگوئه با اسکان ضعیف و شرایط تغذیه نامناسب روبرو است و مشخص است که چنین شرایطی پناهندگی در این کشور را تحت تأثیر قرار می‌دهد. برای پناهندگی در کشور پاراگوئه بهتر است که افراد شانس پذیرش خود را چند برابر کنند و از روش های قانونی استفاده کنند. در هر صورت اگر چاره ای جز پناهندگی در کشور پاراگوئه ندارید بهتر است مدارک هویتی خود را با خود همراه کنید، در سوال و جواب با مأمور مربوطه صبور باشید بهتر است بدانید که همیشه برای مهاجرت در این کشور از طریق پناهندگی زمان و تحمل زیاد نیاز است. اگر از نظر زبانی خود را تقویت کنید راحت تر خود را ثابت کرده اید. بهتر است مبلغی مختصر برای هزینه زندگی خود داشته باشید زیرا ممکن است ماه ها اجازه کار به شما داده نشود و دچار مشکل شوید صبور باشید و بدانید که پناهندگی برای گروه های خانوادگی بسیار خطرناک و مشکل ساز است. در مسیر های مهاجرتی این کشور باید بتوانید شرایط پناهندگی را بهتر از هر بخش در نظر داشته باشید.

مهاجرت تحصیلی‌ به پاراگوئه

مهاجرت تحصیلی‌ به پاراگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مهاجرت تحصیلی در کشور پاراگوئه یکی از روش های بسیار خوب محسوب می‌شود و مدارک دوره کارشناسی در این کشور دارای انعطاف زیادی است به این ترتیب که اگر متقاضی تحصیل در کشور پاراگوئه باشید می‌توانید در مورد رشته تحصیلی اصلی خود عنوان مردد یا غیر اپلای داشته باشید همینطور می‌توانید در یک الی دو سال اول تحصیلی دوره ها و واحدهای عمومی را به دوره های تخصصی تبدیل کنید. تصمیم قطعی برای تخصص در این کشور از موضوعات مهم است. در صورتی که قصد دارید رشته های تحصیلی خود را ارزیابی کنید باید به صورت نرمال شرایط را بسنجید از یاد نبرید که رشته های تحصیلی اصلی در این کشور اغلب شرایط رقابتی بیشتری دارند. مدارک تحصیلی آکادمیک در این کشور نیز از موضوعات مهم محسوب می‌شود.

کمک هزینه های تحصیلی در دانشگاه ها و نهادهای مالی در کشور پاراگوئه به طور کلی وضعیت تحصیلی درستی دارد مشخص است که منبع تأمین هزینه ها برای حدوداً 10 درصد از دانشجویان بین المللی صورت می‌گیرد. کمک های مالی در این کشور بر اساس شایستگی ها و موفقیت های بزرگ و برجسته صورت می‌گیرد و ویژگی های فردی در این کشور نیز موضوع پر اهمیتی است.

طرح آموزش عملی در این کشور از موضوعات مهم بوده و شرایط آموزشی عملی در این کشور بهتر شده است. مهاجرت تحصیلی در این کشور رده بندی شده است و تنوع تحصیلی در این کشور بر اساس بهترین مسیر های تحصیلی بررسی می‌شود. تحصیل در این کشور نیاز به تکمیل فرم مخصوص و شرایط تحصیلی درست دارد.

مهاجرت کاری پاراگوئه

مهاجرت کاری پاراگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

با توجه به این که مهاجرت کاری به کشور پاراگوئه از موضوعات مهم است سعی داریم در این خصوص دو مورد مهم را ارزیابی کنیم. اول اینکه مهاجرت به کشور پاراگوئه از طریق کار به این معنی است که شما قرار است در یک مهارت مشخص کار کنید مهاجرت شما ارزیابی می‌شود و نیاز است که اعتبار آن مشخص باشد. نیاز است که ویزای H1B ارزیابی شود این ویزا یک فرم مخصوص برای کار دارد و متقاضی در این راستا نیاز به جاب آفر خواهد داشت. ویزای کاری کشور پاراگوئه یک شرایط سهل تر و کوتاهتر را شکل می‌دهد و مشخص است که شرایط کاری در این کشور به صورت معقولانه ارزیابی خواهد شد. در مسیر مهاجرت کاری به این کشور نیاز است که شخص بتواند شانس خود را نیز امتحان نماید مثلاً برای ویزای کاری کشور پاراگوئه می‌توانید مدارک تحصیلی خود را ارائه دهید . در جریان کاری 8 ساعت در روز کار می‌کنید و بابت هر یک سال اضافه کار در این کشور نیاز به اضافه حقوق دارید. حقوق در کشور پاراگوئه به صورت روتین در اختیار شما قرار می‌گیرد. اگر از شرکتی دعوتنامه کاری مستقیم داشته باشید شرایط برای شما آسانتر می‌شود. در دعوتنامه کاری قید می‌شود که سمت کاری شما چیست و چرا چنین سمتی به شما تعلق گرفته است مشخص است که کار در این کشور به طور کلی از اعتبار مشخصی همراه است.نیاز است که رزومه کاری خوبی داشته باشید و تنظیم رزومه کاری شما باید به زبان رسمی باشد.

مهاجرت از طریق همراه به پاراگوئه

مهاجرت از طریق همراه به پاراگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مهاجرت کاری از طریق همراه در کشور پاراگوئه یعنی شخصی که قرار است به این کشور سفر کند بداند که چطور قرار است از طریق یکی از اعضای اصلی خود در کشور پاراگوئه شرایط لازم را رعایت نماید. در ابتدا سفارت شرایط فرد اصلی و میزان درآمد یا وضعیت مالی وی را می‌سنجد در نهایت مشخص می‌شود که شما به عنوان همراه در کشور پاراگوئه نیاز است چه کاری را انتخاب کنید و نوع کار انتخاب شده چقدر با مهارت شما سازگار است. اگر به قصد سرمایه گذاری وارد کشور پاراگوئه می‌شوید بهتر است که میزان سرمایه اولیه خود را بررسی کنید و سعی کنید که پروژه های نیمه تمام را انتخاب کنید. مهاجرت از طریق همراه در کشور پاراگوئه نیاز به مدارک هویتی، عدم سوءپیشینه، شرایط سنی مناسب، گواهی سلامت جسمی و همینطور سلامت روح دارد با این مدارک شرایط و تکمیل فرم های مهاجرتی برای شما بهتر خواهد شد. از یاد نبرید که مهاجرت از طریق همراه در این کشور در یک دوره زمانی مشخص منجر به صدور پاسپورت کشور پاراگوئه می‌شود. شما در این روش می‌توانید اقامت کشور پاراگوئه با اجاره خانه با مبلغ بالا را انتخاب کنید اگر می‌توانید خرید خانه در کشور پاراگوئه و گرفتن اقامت را انتخاب کنید و میزان سرمایه مشخصی را وارد پروژه های ساختمان سازی کنید. ویزای همراه یک ویزای موقت است و به مرور بیشتر و قابل رویت می‌شود.مهاجرت از طریق همراه در این کشور شرایط خاصی دارد و بهتر است که هزینه اقامت در کشور پاراگوئه بررسی شود.

مهاجرت توریستی به پاراگوئه

مهاجرت توریستی به پاراگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای مهاجرت توریستی کشور پاراگوئه بهتر است در ابتدا جدیدترین شرایط مهاجرت به کشور پاراگوئه را بررسی کنید، شما برای ویزای توریستی این کشور باید بیمه داشته باشید قیمت بیمه در این کشور گران است و کسانی که در کشور مبدأ اقدام به ثبت بیمه نکرده اند در این کشور گرفتار می‌شوند بهتر است که سعی کنید این موضوع را دقیق تر بررسی کنید. شما می‌بایست بتوانید مسیر توریستی مشخصی در کشور پاراگوئه داشته باشید مثلاً در دوره ای اقدام به ویزا کنید که می‌دانید حتماً به کشور خود باز می‌گردید همیشه این نکته را بدانید که ارائه دلیل برای بازگشت به کشور خودتان از موضوعات بسیار مهم محسوب می‌شود. مهاجرت توریستی به این کشور یک اقامت 90 روزه است که اعتبار مشخصی دارد و در نهایت شرایط تمدید داده نمی‌شود. اداره مهاجرت کشور پاراگوئه اعلام کرده است که با بررسی شرایط توریستی این کشور می‌توانید با کارفرمایان مختلف صحبت کنید و از آنها برای شروع همکاری مشاوره بخواهید. در زمان ورود به خاک کشور پاراگوئه سوالاتی پرسیده می‌شود تا اطمینان صورت بگیرد که قصد بازگشت دارید. پروسه اخذ ویزای توریستی کشور پاراگوئه برای یک ایرانی شاید 1 ماه زمان نیاز داشته باشد. اقامت کشور پاراگوئه برای ایرانیان از طریق ویزای توریستی امکان پذیر نخواهد بود. فرم های هویتی را تکمیل می‌کنید، اطلاعات ارائه شده را ارزیابی می‌کنید و در نهایت سعی می‌کنید مدارکی ارائه دهید که مشخص کند در ایران مشغول به کار هستید و یا تحصیل می‌کنید.

مهاجرت شرایط خاص به پاراگوئه

مهاجرت شرایط خاص به پاراگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کسانی که دوست دارند ایده کاری خود را به دولت کشور پاراگوئه اعلام کنند این شرایط را دارند که به سادگی و در بهترین شرایط بررسی هایی انجام دهند و سعی کنند این موضوع را بررسی نمایند. مهاجرت از طریق کارآفرینی در سه مرحله صورت می‌گیرد: مرحله اول به این صورت است که ایده کاری خود را در یک فرم مخصوص اعلام می‌کنید و بین 20 الی 45 روز صبر می‌کنید تا نظر دولت کشور پاراگوئه اعلام شود، دولت سعی خود را می‌کند که فضای کاری درستی را پیشنهاد دهد و یا ایرادات مشخص در این زمینه را بررسی نماید، ایرادات در این زمینه مشخص است و البته که شما باید بتوانید میزان سرمایه و ابزارهای لازم را نیز اعلام کنید. در مرحله دوم نیاز است که پلن کاری را اعلام کنید، پلن کاری باید یک قالب کلی داشته باشد و وارد جزئیات نشود، در نهایت اگر با نیاز روز در این کشور همخوانی داشته باشد شرایط مخصوص خود را طی می‌کند. مهاجرت در این کشور به طور کلی جریان های مخصوصی دارد. شما برای مهاجرت شرایط خاص در این کشور نیاز است که بتوانید میزان بودجه اولیه را داشته باشید و شرایط سرمایه ای دقیقی را طی کنید. شرایط خاص در این کشور دسته بندی شده است و سرمایه گذاری می‌تواند روز به روز بهبود داده شود. مشخص است که ایده کاری شما در یک دوره یک ساله به کار گرفته و در صورتی که توجیه اقتصادی داشته باشد مسیر برای اقامت کشور پاراگوئه برای شما شکل می‌گیرد.

شهرهای مهاجر پذیر پاراگوئه

شهرهای مهاجر پذیر پاراگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

لوکه یکی از شهرهای مرکزی کشور پاراگوئه محسوب می‌شود که توانسته مورد توجه مهاجران قرار بگیرد. اول اینکه این شهر دارای فضای صنعتی قوی است و به نوبه خود توانسته در بهترین شرایط ممکن شرایط گردشگری را شکل دهد. لوکه در لیست شهرهایی است که شما می‌توانید ایده های کاری خود را به کار بگیرید. کاپیاتا یکی از شهرهای خوب برای زندگی است در این شهر می‌توانید خانه با قیمت ارزان پیدا کنید. خرید خانه در این شهر می‌تواند مسیر اقتصادی خوبی داشته باشد و سرمایه گذاری در این زمینه صورت می‌گیرد و سرمایه گذاری به بهترین شکل می‌تواند اقامت کشور پاراگوئه را منجر شود.

لیمپیو از دیگر شهرهای مرکزی کشور پاراگوئه محسوب می‌شود این شهر به طور کلی یکی از بهترین شهرهایی است که می‌توانید از فضای گردشگری آن استفاده کنید مشخص است که مسیر گردشگری این شهر به نوبه خود بهبود داشته است. شما می‌توانید شهر نیمبی را از نظر قیمت ارزان انتخاب کنید اما مهاجرانی کمی در آن وجود دارند هر یک از شهرهای دیدنی این کشور دارای شرایط مخصوصی است. مثلاً شما برای بازدید از مکان های دیدنی این بخش نیاز است بتوانید مدارک هویتی ارائه دهید. هر یک از شهرهای این کشور در سال های اخیر پروسه های مخصوصی دارند. بخش های مرکزی در این کشور می‌توانند راندمان کاری خوبی داشته باشند. بسیاری از شهرهای کشور پاراگوئه از نظر مهاجرتی گزینه خوبی هستند اما شاید از نظر کاری کمی دردسرساز باشند.

اخذ ویزای پاراگوئه

اخذ ویزای پاراگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سه قانون مهم برای اخذ ویزای کشور پاراگوئه وجود دارد. اول اینکه ویزای این کشور برای هر شخص بر اساس شرایط وی بررسی می‌شود، اینکه شما سرمایه مشخصی دارید به تنهایی کفایت نمی‌کند بهتر است بدانید که نیاز روز در این کشور چیست و سرمایه شما چقدر این بخش را پوشش می‌دهد. .ویزای کشور پاراگوئه در سال های اخیر به طور جدی بررسی شده است و کسانی که در این کشور قصد زندگی طولانی مدت دارند اغلب در مسیر کاری و سرمایه گذاری و یا کارآفرینی قدم برداشته اند.

قانون دوم اینکه برای پاسپورت کشور پاراگوئه باید زبان خود را تقویت کنید مدرک زبان به شما کمک می‌کند بهترین شرایط را داشته باشید. ویزای کشور پاراگوئه شرایطی ایجاد می‌کند که شخص بتواند خود را به اقامت نزدیک نماید.

قانون سوم در کشور پاراگوئه به این صورت است که شما باید بتوانید  تمکن مالی خوبی داشته باشید بدون تمکن مالی حتی روش گردشگری برای این کشور رویت نمی‌شود و بهتر است که این موضوع را مورد ارزیابی قرار دهید. ویزای کشور پاراگوئه در سال های اخیر با سرعت بیشتری صادر می‌شود.

اخذ اقامت پاراگوئه

اخذ اقامت پاراگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سوال مهم:

چرا اقامت کشور پاراگوئه می‌تواند به صورت موقت نیز صادر شود و اقامت دائم در همان ابتدا صادر نمی‌شود؟

حقیقت این است که اقامت کشور پاراگوئه به سادگی صادر می‌شود و اگر اداره مهاجرت کشور پاراگوئه بخواهد اقامت این کشور را در ابتدا به صورت دائم صادر نماید مشکلاتی ایجاد می‌شود که نیاز است بررسی شود. اقامت این کشور در دوره های مختلف می‌تواند اصول حرفه ای داشته باشد. اقامت دائم در این کشور پس از یک دوره سه ساله صادر می‌شود و نیاز است که میزان سرمایه شما بیشتر شده باشد، از نظر زبانی قوی شده باشید و یک شغل برای خود داشته باشید. در صورتی که صاحب فرزند شده اید و فرزند خود را در کشور پاراگوئه بزرگ کرده‌اید ، می‌توانید اقامت این کشور را به سادگی در نظر بگیرید. مشخص است که مسیر اقامتی در کشور پاراگوئه برای ایرانیان بسیار خوب است. کسانی که به اقامت دائم زودهنگام فکر می‌کنند باید ویزای سرمایه گذاری کشور پاراگوئه را انتخاب کنند.

اخذ پاسپورت پاراگوئه

اخذ پاسپورت پاراگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

پاسپورت کشور پاراگوئه برای کسانی که از قوانین این کشور سرپیچی کرده اند به سختی صادر می‌شود و با تأخیر همراه است. مشخص است که فرد هرگز نباید مهاجرت از طریق UN کشور پاراگوئه را انتخاب نمایند به این ترتیب شرایط غیر قانونی صورت می‌گیرد و پناهندگی به کشور پاراگوئه از طریق کشور پاراگوئه موضوعی است که گاهاً به اشتباه انتخاب می‌شود. کسانی که پناهندگی در این کشور را انتخاب کرده اند باید این نکته را بدانند که پاسپورت پس از 12 الی 15 سال به آنها تعلق می‌گیرد. پاسپورت کشور پاراگوئه در سال های اخیر برای همه کسانی که قصد دارند در این کشور زندگی کنند پس از ده سال در یکی از مسیر های سرمایه گذاری و کاری رویت می‌شود. پاسپورت این کشور به طور کلی بر اساس ثبت شرکت نیز در نظر گرفته می‌شود. پاسپورت کشور پاراگوئه به شما اجازه می‌دهد در رأی گیری شرکت نمایید رأی گیری در این کشور یک عملکرد سیاسی مهم است. پاسپورت کشور پاراگوئه برای گروه سنی کمتر از 25 سال صادر نمی‌شود و افراد باید شرایط سنی درستی نیز داشته باشند. مشخص است که اقامت در کشور پاراگوئه می‌تواند یکی از بهترین شرایط ممکن در راستای رسیدن به اهداف بزرگ باشد.

آخرین ویرایش: 2019-11-09 11:07:09 1,282