x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

مهاجرت به رومانی

در کشور رومانی امنیت اجتماعی بسیار عالی دیده می شود، این کشور توانسته بهترین فضای زندگی برای بانوان را در نظر داشته باشد، کودکان در کشور رومانی در یک فضای بسیار آرام و مطمئن زندگی می‌کنند و هیچ نوع آسیبی به کودکان وارد نمی شود. در کشور رومانی وضعیت برای زندگی خانوادگی نیز فراهم شده است. این کشور به طور‌کلی توانسته روابط تجاری را به شکل صحیحی پیش ببرد.این کشور سعی کرده است که رشد مهاجرپذیری خود را به 48 درصد برساند که به نسبت ده سال اخیر بسیار ارزشمند است. در کشور رومانی فضا برای زندگی با سلیقه های مختلف همراه است. این کشور برای رسیدن به پروژه های دولتی بزرگ خود راه برای مهاجرت را ساده تر از قبل دانسته و در این زمینه بسیار موفق نیز بوده است. تحصیل در کشور رومانی برای افرادی است که به منظور ورود به شغل باشند بسیار عالی است و آمار مهاجران در این زمینه از ایران بیش از 23 درصد است. جوانان ایرانی بسیار علاقه به تحصیل در فضای علمی و دانشگاهی کشور رومانی دارند و در این زمینه موفقیت های زیادی نیز دیده می‌شود. شرایط برای ازدواج در کشور رومانی به این صورت است که هر دو شخص باید بالای 21 سال داشته باشند البته گاهاً این رقم بالای 18 اعلام می شود هر دو شخص باید از نظر مالی در وضعیت خوبی باشند یعنی تمکن مالی فرد از تبعه کشور رومانی کافی نیست و فرد خارجی نیز باید در حد نرمال وضعیت مالی خوبی داشته باشد. تفاوت سنی دو شخص نباید بیش از 15 سال باشد در این صورت مأمور به ازدواج شما مشکوک می شود. کشور رومانی فاکتور سنی را برای تحصیل در نظر نمی‌گیرد اما در هر صورت شما برای ورود به دانشگاه در این کشور باید 18 سال سن تمام داشته باشید. مقطع لیسانس در کشور رومانی 4 سال و مقطع فوق لیسانس 2 سال و مقطع دکترا نیز 5 سال اعلام شده است. کشور رومانی یکی از بهترین کشورهایی است که به شما اجازه می دهد از طریق تحصیل به کار برسید. ویزای کاری رومانی یک ساله صادر می شود و شما پس از یک سال می بایست در سه نوبت ویزای خود را تمدید نمایید. شما باید بتوانید رشد صعودی در کار داشته باشید حتی اگر با شما قرارداد طولانی مدت عقد شده باشد در صورتی که شما به شرکت و یا سرمایه عمومی رومانی صدمه بزنید قرارداد شما کنار رفته و مجبور به بازگشت به کشور خود هستید. رومانی یکی از بهترین کشورهایی است که توانسته کار با حقوق بالا را نیر لحاظ کند.

پیشنهادها

مشاهده همه پیشنهادها
مشاوره مهاجرت به رومانی

مهاجرپذیری رومانی

مهاجرپذیری رومانی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

رفاه زندگی در کشور رومانی بسیار عالی است. این کشور توانسته فضای بسیار خوب و درامد بالایی برای متخصصان در نظر داشته باشد، کشور رومانی یکی از کشورهایی است که در سال های اخیر توانسته میزان مهاجرپذیری خود را بیشتر از قبل اعلام نماید این کشور بسیار علاقه به فضای تجاری قدرتمند است و یکی از رکن های رسیدن به یک فضای تجاری ارزشمند وجود سیستم های مهاجرتی بسیار عالی است به طوریکه سرمایه گذاران واقعی و بزرگ بتوانند به کشور رومانی ورود داشته باشند. سرمایه در کشور رومانی تضمین شده است به طوریکه اگر شما بخواهید به طور دقیق و صحیح در این کشور سرمایه گذاری داشته باشید می توانید رشد خوبی را مدنظر قرار دهید. این کشور فضا برای اقامت دائم افراد را نیز بهتر از قبل در نظر گرفته است. کشور رومانی یکی از بهترین کشورهایی است که توانسته روش‌های مشخصی برای مهاجرت داشته باشد. این کشور در آخرین برنامه کاری خود اعلام کرده است که اگر مهاجرانی که به قصد تحصیل به کشور رومانی سفر کرده اند ورود به حرفه خاصی داشته باشند شانس بالایی در اخذ پاسپورت این کشور دارند. کشور رومانی یک کشور وسیع است. در این کشور فضای زندگی به شکل دقیق و ایده آلی فراهم شده است. این کشور سعی کرده است که رشد مهاجرپذیری خود را به 48 درصد برساند که به نسبت ده سال اخیر بسیار ارزشمند است. در کشور رومانی فضا برای زندگی با سلیقه های مختلف همراه است. این کشور برای رسیدن به پروژه های دولتی بزرگ خود راه برای مهاجرت را ساده تر از قبل دانسته و در این زمینه بسیار موفق نیز بوده است. کشور رومانی یک کشور بسیار قدرتمند با ساختار اقتصادی بی نظیر است.

آمار مهاجران به رومانی

آمار مهاجران به رومانی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از آمارهای مهاجرتی به کشور رومانی که در سال های اخیر مورد ارزیابی قرار گرفته است، وضعیت کار و زندگی در این کشور است. مردم در ایران از نظر کاری در مشکل هستند اما کشور رومانی توانسته فضای کاری خوبی ایجاد نماید، در این کشور شرایط خوبی برای ورود به کار دیده می شود و خوشبختانه وضعیت ایده آلی نیز از طریق کار برای اقامت دائم وجود دارد. کشور رومانی از کشورهایی است که توانسته آمار مهاجران کاری را 8 درصد بیشتر نماید.

آمار مهاجران سرمایه گذاری به کشور رومانی نیز بیشتر از قبل است، این کشور توانسته در روابط تجاری آزاد خود نقش خوبی را ایفا نماید. سرمایه گذاری در کشور رومانی بر اساس بررسی های مختلف به این صورت به نظر می رسد که این کشور توانسته سود خالص از سرمایه گذاری را در چندین روش ارزیابی نماید. کشور رومانی کاندید در زمینه سرمایه گذاری توانسته سیاست های جدید اتخاذ نماید.

افرادی که به منظور تحصیل ورود به کشور رومانی دارند به نسبت سایر افراد بیشتر هستند. تحصیل در کشور رومانی بر اساس شاخص های مختلفی ارزیابی می شود. این کشور فضای تحصیلی خوبی را شکل داده است. تحصیل در کشور رومانی برای افرادی است که به منظور ورود به شغل باشند بسیار عالی است و آمار مهاجران در این زمینه از ایران بیش از 23 درصد است. جوانان ایرانی بسیار علاقه به تحصیل در فضای علمی و دانشگاهی کشور رومانی هستند و در این زمینه موفقیت های زیادی نیز دیده می شود.

برخی افراد به منظور به ثمر نشاندن ایده ای که در ذهنشان است کشور رومانی را انتخاب می کنند و در این زمینه بسیار موفق هم هستند. اینطور که شواهد نشان داده است کشور رومانی یکی از بهترین کشورهایی است که توانسته فضای کارآفرینی را مدنظر قرار دهد. شایان ذکر است در کشور رومانی فضا برای کارآفرینی به شکل دقیق و پیوسته ای صورت گرفته است، این کشور کارآفرینی را به چندین شکل ممکن پیش می برد و البته ورود به کار در کشور رومانی نیز بر اساس شاخص های ساخت یافته صورت می گیرد.

میزان رضایت مهاجران به رومانی

میزان رضایت مهاجران به رومانی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از مهمترین دلایلی که میزان مهاجرت به کشور رومانی را بیشتر کرده است شرایط خوب برای زندگی در کشور رومانی است. در این کشور وسایل حمل و نقل عمومی آنقدر پیشرفته و ایده آل است که کمتر کسی به فکر خرید ماشین شخصی است. سطح رفاه شهروندی بی نظیر است. در این کشور سرویس های بهداشتی زیادی دیده می شود که نشان از وضعیت نظافت بی نظیر شهرهای کشور رومانی است. همینطور فضای کاری بسیار عالی در کشور رومانی نیز از دیگر موارد رضایت مهاجران محسوب می‌شود. در کشور رومانی هرکس بر اساس رشته تحصیلی خود ورود به کار می کند به طوریکه ورود به کار در رشته های تحصیلی مختلف بر اساس ساختارهای مشخصی دنبال می شود یعنی هیچ کس در شغلی به غیر از تخصص خود ورود نمی کند به این ترتیب هر کار در کشور رومانی در تخصصی ترین شکل ممکن پیش می رود و نرخ بیکاری نیز در این کشور کمتر اعلام می شود. در کشور رومانی امنیت اجتماعی بسیار عالی دیده می شود، این کشور توانسته بهترین فضای زندگی برای بانوان را در نظر داشته باشد، کودکان در کشور رومانی در یک فضای بسیار آرام و مطمئن زندگی می کنند و هیچ نوع آسیبی به کودکان وارد نمی شود. در کشور رومانی وضعیت برای زندگی خانوادگی نیز فراهم شده است. این کشور به طور کلی توانسته روابط تجاری را به شکل صحیحی پیش ببرد. در کشور رومانی شرایط برای زندگی در وضعیت ایده آل دیده می شود این کشور توانسته برای تحصیل کودکان نیز شرایط خوبی در نظر داشته باشد به طوریکه افراد می توانند برای تحصیل فرزندان خود در ابتدا استعدادیابی خوبی داشته باشند و سپس سعی کنند فرزندان خود را در یک محیط دقیق و اصولی وارد به تحصیل کنند.

راحت‌ترین روش مهاجرت به رومانی

راحت‌ترین روش مهاجرت به رومانی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از روش های مهاجرت به کشور رومانی از طریق کار است. کار در کشور رومانی به طور کلی بر اساس توان اشخاص تعیین می شود در نظر داشته باشید که شاید ویزای کاری کشور رومانی به سادگی به دست شما نرسد اما از دسته روش های بسیار عالی محسوب می شود که می‌تواند منجر به اقامت دائم این کشور شود. شما به دو صورت می‌توانید از طریق کار به کشور رومانی سفر داشته باشید. شایان ذکر است که کار در کشور رومانی بر اساس موقعیت های مختلفی ارزیابی می شود.

از دیگر روش های آسانی که می تواند مهاجرت کشور رومانی را فراهم سازد مهاجرت از طریق پیوستن به خانواده است. در این روش به طورکلی افراد می بایست سعی کنند شرایط خوبی را در نظر داشته باشند و سعی کنند توانایی مالی بالایی را نیز پوشش دهند. در این روش شغل مناسب بسیار مهم است و شما پس از ورود به کشور رومانی در صورتی که به دنبال پاسپورت کشور رومانی هستید می بایست از نظر شغلی نیز خود را قوی کنید این روش دردسرهای کمتری دارد اما اگر اعضای خانواده شما در کشور رومانی زندگی نکند از دسته روش‌های سخت باشد. کشور رومانی یکی از بهترین کشورهایی است که سعی کرده است در روال های مهاجرتی نقش خوبی داشته باشد. در کشور رومانی بهترین شرایط برای مهاجرت دیده می شود که بر اساس هدف شما تعیین می شود.

روش‌ های مهاجرت به رومانی

روش‌ های مهاجرت به رومانی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مهاجرت به کشور رومانی از طریق سرمایه گذاری می تواند به صورت خرید اوراق قرضه نیز پیش برود در این روش شما اوراق قرضه را طبق مبلغ مشخصی خریداری می کنید و عموماً برای مدت مشخصی در اختیار دولت قرار می گیرد. این اوراق برای طرح های زیربنایی شهری و عمرانی و شهری استفاده می شود. در هر صورت این روش می تواند یکی از روش های خوب سرمایه گذاری در کشور رومانی باشد.

ثبت شرکت در کشور رومانی به این صورت است که افراد می توانند کسب و کار خوبی داشته باشند در نظر داشته باشید که شما در روش ثبت شرکت که زیر مجموعه ای از روش سرمایه گذاری است باید حتما بالای 18 سال سن داشته باشید و می توانید برای خود و خانواده خود نیز ویزای همراه بگیرید این روش می تواند آینده خوبی را در بربگیرد.

یکی از روش های مهاجرت به کشور رومانی از طریق کار است که در دو مسیر صورت می گیرد مسیر اول خود اشتغالی است و دومین گزینه از طریق کارفرما است. مبرهن است که هر یک از روش های شرایط مخصوص به خود را دارد دومین روش دشوارتر است اما هزینه های شما در این روش به حداقل می رسد.

در صورتی که فرد بخواهد بدون سرمایه گذاری، خرید ملک و ثبت شرکت اقدام به مهاجرت نماید می تواند به سراغ روش اثبات تمکن مالی برود که می تواند یکی از بهترین تصمیم گیری برای افرادی باشد که از نظر سرمایه در وضعیت خوبی هستند این روش می تواند به سرعت شما را به اقامت دائم کشور رومانی برساند.

مهاجرت سرمایه گذاری به رومانی

مهاجرت سرمایه گذاری به رومانی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در بین روش های مختلفی که برای مهاجرت به کشور رومانی دیده می‌شود سرمایه گذاری یک روش مطمئن با آینده ای روشن است. دولت کشور رومانی بسیار علاقه به وسعت طرح های دولتی و تجاری خود دارد و در این زمینه نیز قوانین جدیدی دیده می شود.

یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری در کشور رومانی املاک است. شما می توانید با خرید ملکی که مطابق با شرایط و قوانین مهاجرتی است به سادگی روال برای سرمایه گذاری را فراهم سازید. بودجه ای که برای خرید ملک در کشور رومانی نیاز است حداقل 250 هزار یورو است که می تواند به صورت درصدی نیز لحاظ شود. روش دیگری که برای سرمایه گذاری در کشور رومانی دیده می شود از طریق اوراق قرضه است. در این کشور شما می توانید اوراق قرضه خریداری نمایید و مبلغی را به مدت 5 سال در اختیار کشور رومانی قرار دهید به این ترتیب شما پس از 5 سال پول را دریافت می کنید اما سودی به شما تعلق نمی گیرد. برای اینکه این روش برای شما کمی مشخص تر باشد باید بدانید که حداقل مبلغی که در این زمینه می تواند نتیجه بخش باشد 300 هزار یورو است که شما می توانید به سادگی به اقامت دائم کشور رومانی دست یابید. این روش برای کسانی که از بودجه بالقوه ای برخوردار هستند بسیار عالی است البته این روش در حدود 60 هزار یورو نیز هزینه جانبی در بر دارد که بازگردانده نمی‌شود. شایان ذکر است که به طور کلی سرمایه گذاری در کشور رومانی بی نتیجه نخواهد بود.

افرادی که از نظر سرمایه به این میزان قوی نیستند می توانند به سراغ ثبت شرکت در کشور رومانی بروند در این روش شما به سادگی با هدفی که در ذهن خود دارید اقدام به ثبت شرکت می کنید، شرکت شما باید حداقل یک مدیرعامل داشته باشد و همینطور نیاز است که بتوانید از پس هزینه اجاره یک شرکت و همینطور سایر هزینه ها بر آیید. شما باید حداقل دو کارمند را استخدام نمایید و نیاز است که بتوانید به سادگی شرایط برای کار افراد بیشتری را فراهم سازید. در این روش آنچه مهم است هدف از ثبت شرکت و نظام مالیاتی مطرح شده است. کشور رومانی از دسته کشورهایی است که توانسته یک فضای بسیار خوب برای ثبت شرکت فراهم سازد. در صورتی که بودجه شما کمتر است می توانید نماینده یک شرکت باشید. در این روش سود و زیان حاصل از سوی شرکت مادر برآورد می شود و شما نقش یک نماینده را دارید پس از 3 سال در صورتی که به شرکت مادر سود رسانده باشید اجازه برای اقامت دائم کشور رومانی خواهید داشت. البته افرادی که قصد دارند سرمایه گذاری در کشور رومانی داشته باشند می توانند به صورت شریکی نیز با سایر مدیران وارد عمل شوند و برای خود سهم خریداری نمایند. ارزیابی ها نشان می دهد که اقامت سرمایه گذاری کشور رومانی برای جوانانی که به دنبال آینده کاری خوبی هستند بسیار عالی است.

مهاجرت از طریق ازدواج به رومانی

مهاجرت از طریق ازدواج به رومانی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

به طور کلی وقتی صحبت از مهاجرت به کشور رومانی از طریق ازدواج می شود با دو دسته افراد روبرو هستیم.

دسته اول افرادی هستند که خود تابعیت کشور رومانی را دارند اما همسر آنها یک فرد غیر رومانیایی است ، دسته دوم افرادی هستند که خود تبعه کشور رومانی نیستند اما قصد دارند با یک فرد از تبعه این کشور وصلت نماید. در هر دو دسته اگر هدف اصلی اقامت کشور رومانی باشد نیاز است که سند ازدواج به صورت رسمی وجود داشته باشد. باید مستندات و سوابق ب طور دقیق ارائه شود در این زمینه گفتار و ادعا بدون مدرک معتبر وارد نیست. در صورتی که ازدواج در یک فضای واقعی صورت بگیرد ارائه مدرک کاری آسان و بدون خطر خواهد بود. حال سوال اینجاست که چرا اخذ ویزای ازدواج کشور رومانی دشوار است؟ دولت کشور رومانی با توجه به اینکه از حسن نیت در ازدواج اطمینان ندارد در جدیدترین قوانین خود اعلام کرده است که علاوه بر مدارک ازدواج باید مدارک دیگری نیز ارائه دهید که ثابت نماید ازدواج شما صوری نیست که البته این مدارک به نوبه خود به سختی یافت می شود. یکی از بهترین روش هایی که پیش روی دارید وجود تصاویر و مدارکی که نشان دهد چطور آشنا شدید و چقدر با هم نامزد بوده اید مستندسازی در این مسیر می تواند بسیار عالی باشد.

شرایط برای ازدواج در کشور رومانی به این صورت است که هر دو شخص باید بالای 21 سال داشته باشند البته گاهاً این رقم بالای 18 اعلام می شود هر دو شخص باید از نظر مالی در وضعیت خوبی باشند یعنی تمکن مالی فرد از تبعه کشور رومانی کافی نیست و فرد خارجی نیز باید در حد نرمال وضعیت مالی خوبی داشته باشد. تفاوت سنی دو شخص نباید بیش از 15 سال باشد در این صورت مأمور به ازدواج شما مشکوک می شود.

هیچ یک از دو شخص نباید همسر و یا پرونده باز طلاق داشته باشند در صورتی که شما به عنوان یک فرد خارجی از ازدواج قبلی خود صاحب فرزند باشید باید از نظر مالی و زندگی تکلیف او روشن شده باشد این موضوع سخت گیری های عجیب و غریبی دارد که باید مدنظر قرار دهید.شما پس از 3 الی 5 سال زندگی با همسر خود از تبعه کشور رومانی می توانید درخواست اقامت دائم کشور رومانی را ارائه دهید در صورتی که وضعیت مالی و کاری شما در دوره ای 3 ساله زندگی در کشور رومانی خوب باشد اقامت دائم در چند قدمی شما است. در نظر داشته باشید اگر بررسی شود که شما با همسر خود در یک آدرس زندگی نمی کنید و یا روابط شما بسیار کمرنگ است دولت کشور رومانی در صدور اقامت دائم از طریق ازدواج برای شما قطعاً دست نگه می دارد. واقعی بودن ازدواج شما از روش های مختلفی ارزیابی می شود بهتر است اگر برنامه ریزی برای ازدواج صوری در کشور رومانی دارید از این قضیه صرف نظر کنید زیرا به مشکل بر می خورید.

مهاجرت از طریق تولد به رومانی

مهاجرت از طریق تولد به رومانی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

به طور کلی تابعیت از طریق تولد در رومانی در یکی از سه روش زیر دیده می شود. روش اول به این ترتیب که فرزند متولد شده در رومانی باید پدر و مادر رومانیایی داشته باشد. روش دوم فرزند متولد شده در خارج از خاک این کشور باشد اما پدر و مادر وی از تبعه رومانی باشند و روش سوم نیز تولد فرزندی در رومانی از والدین نامعلوم است. در این کشور فرزندخواندگی نیز شرایط مخصوص به خود را دارد به این صورت که فرزند خوانده تابعیت خارجی داشته باشد و یا بدون تابعیت باشد. سن او کمتر از 18 سال باشد.

در صورتی که یکی از والدین فرزند خوانده رومانی باشد برای فرزند نیز تابعیت رومانی ثبت می شود. این کشور سیستم خاک را تا حدی به تابعیت ورود داده است.

مهاجرت پناهندگی به رومانی

مهاجرت پناهندگی به رومانی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

آنچه در روش پناهندگی رومانی مهم است گزینه های پناهندگی هستند که باید هر یک به طور دقیق مورد ارزیابی قرار بگیرد.

اولین گزینه مذهبی است. بر اساس این گزینه فردی که مذهب خاصی دارد اما در کشور متبوع پذیرفته نباشد و مورد آزار و اذیت و گاهاً خطر مرگ قرار بگیرد می تواند درخواست پناهندگی به رومانی داشته باشد.

گزینه قومی و نژادی به شرایطی گفته می شود که فرد توسط نژادش مورد آزار و اذیت قرار می گیرد.

گزینه سوم گزینه اجتماعی است که در این روش فرد در یک گروه اجتماعی خاص فعالیت می کند و گاه این فعالیت علنی شده و برای وی خطر آفرین است.

گزینه سیاسی به فردی گفته می شود که عقاید سیاسی دارد و فعالیت‌های گسترده ای را در بر می گیرد به طوریکه عقاید وی برای او خطر آمیز است.

گزینه وضعیت جنگی نیز برای شرایطی است که در کشور متبوع فضای جنگی زیادی وجود داشته و زندگی در کشور متبوع بسیار سخت است. پناهندگی در کشور رومانی از طریق کشور رومانی نمی تواند آینده درخشانی داشته باشد. مهاجرت از طریق un کشور رومانی به طور کلی آخرین گزینه برای شما خواهد بود.

مهاجرت تحصیلی‌ به رومانی

مهاجرت تحصیلی‌ به رومانی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

روال مهاجرت تحصیلی به کشور رومانی به این صورت است که شما در ابتدا باید درخواست تحصیل به یک یا چندین دانشگاه در کشور رومانی ارائه دهید، درخواست شما ارزیابی می شود تا مشخص شود که آیا واجد شرایط تحصیل هستید یا خیر. دانشگاه های دولتی در کشور رومانی به شما اعلام می کند که باید در یک آزمون مشخص شرکت نمایید. آزمون می توان هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین صورت بگیرد. در صورتی که در آزمون به رتبه خوبی دست یافتید می‌توانید سایر مدارکی که از سوی دانشگاه اعلام شده را تنظیم نمایید، در نظر داشته باشید که از سوی دانشگاه برای شما دعوتنامه ارسال می شود که در آن قید شده است که آیا تحصیل شما رایگان است یا خیر و همینطور وضعیت خوابگاه شما نیز ارزیابی می شود در صورتی که همه چیز درست باشد می توانید به سادگی تحصیل در کشور رومانی را آغاز نمایید.

مدارک لازم برای تحصیل در کشور رومانی :

افراد باید شناسنامه و کارت ملی و کپی از آنها داشته باشند.

هر فرد می بایست گذرنامه معتبر ارائه دهد.

افراد می بایست از نظر مالی در وضعیتی باشند که از پس هزینه زندگی خود در کشور رومانی برآیند.

شما باید نامه پذیرش از دانشگاه را نیز ارائه دهید.

همینطور نیاز به دو قطعه عکس است.

شما برای تحصیل در مقصد ارشد و دکترا در کشور رومانی باید مدرک زبان آیلتس با نمره بالای 6 داشته باشید این گزینه در مقطع لیسانس کمتر دیده می شود.

در کشور رومانی فضا برای تحصیل به خوبی فراهم می شود. در این کشور در ابتدا استعدادیابی می شود، در آزمونی که در نظر گرفته می شود وضعیت علمی و علاقه شما ارزیابی می شود در نظر داشته باشید که کشور رومانی به طور کلی توانسته وضعیت تحصیل خوبی را فراهم سازد.

در این کشور تحصیل در چندین بخش مختلف نیز فراهم شده است. کشور رومانی از دسته کشورهایی است که توانسته تحصیل رایگان در وضعیت بورسیه را فراهم سازد. این کشور بورسیه تحصیلی در مقطع دکترا برای افرادی که از نظر عملی قوی هستند و رزومه خوبی دارند فراهم ساخته است.

کشور رومانی فاکتور سنی را برای تحصیل در نظر نمی گیرد اما در هر صورت شما برای ورود به دانشگاه در این کشور باید 18 سال سن تمام داشته باشید. مقطع لیسانس در کشور رومانی 4 سال و مقطع فوق‌لیسانس 2 سال و مقطع دکترا نیز 5 سال اعلام شده است. کشور رومانی یکی از بهترین کشورهایی است که به شما اجازه می دهد از طریق تحصیل به کار برسید. کار در کشور رومانی به شکل روتین ارزیابی شده است. اینطور که مشخص شده است کاریابی در کشور رومانی نیز می تواند از شاخص های مختلفی استفاده نماید.

مهاجرت کاری رومانی

مهاجرت کاری رومانی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

همانطور که در بخش قبل توضیح داده شد کشور رومانی یکی از بهترین کشورهایی است که فضای کاری را برای شما فراهم ساخته است که در دو روش دیده می شود. روش اول کاری در کشور رومانی به صورت خود اشتغالی است، در این روش تبحر و تخصص افراد بسیار مهم است و هر فرد باید بتواند در رشته خاصی به رشد خوبی رسیده باشد. این روش به این صورت است که شما سابقه کاری خود را اعلام می کنید، سابقه کاری شما به طور دقیق ارزیابی می شود و مشخص می شود که یا واجد شرایط ورود به کار در کشور رومانی هستید یا خیر از یاد نبرید که در این روش شما باید به لیست مشاغل مورد نیاز در این کشور دقت بیشتری داشته باشید. به عنوان مثال افرادی که برنامه نویس هستند در رومانی می توانند به شغل خوبی دست یابند این موضوع برای کسانی که در بورس کار می کنند نیز فراهم شده است. تعمیرات و نگهداری کامپیوتر نیز از دیگر شغل های مهم در رومانی محسوب می شود. همینطور حسابداری و و شغل هایی که مربوط به تحلیل های مالی است نیز می تواند گزینه های خوبی در این روش باشد. شایان ذکر است که کار با تخصص در رومانی درآمد خوبی دارد.

مورد دیگر به این صورت است که شما در رومانی ثبت شرکت داشته باشید و از طریق ثبت شرکت وارد رومانی شوید و از همان روش نیز کار کنید و درآمد داشته باشید. این روش نیاز به سرمایه دارد و شاید برای عموم افراد مناسب نباشد.

روش سوم که بسیاری افراد به آن تمایل دارند به این صورت است که فرد به اروپا و یا کشورهای رومانی مهاجرت می کند و توسط پیشنهاد شغلی که از سوی کارفرمایی اعلام شده است ورود به کار می کند در این روش نیاز است که آگهی کار به مدت سه ماه در وضعیت عمومی قرار بگیرد تا نوبت به شما برسد. در صورتی که در این روش موفق شوید با شما قراردادی امضا می شود که برای اخذ ویزای کاری رومانی فراهم شده است. در نظر داشته باشید که شما در قوانین کاری این کشور باید بتوانید جدیدترین بخش را لحاظ کنید.

در هر صورت یک سری موضوعات در زمینه کاری در تمامی شرایط یکسان است. اول اینکه ویزای کاری رومانی یک ساله صادر می شود و شما پس از یک سال می بایست در سه نوبت ویزای خود را تمدید نمایید. شما باید بتوانید رشد صعودی در کار داشته باشید حتی اگر با شما قرارداد طولانی مدت عقد شده باشد در صورتی که شما به شرکت و یا سرمایه عمومی رومانی صدمه بزنید قرارداد شما کنار رفته و مجبور به بازگشت به کشور خود هستید. رومانی یکی از بهترین کشورهایی است که توانسته کار با حقوق بالا را نیر لحاظ کند.

مهاجرت از طریق همراه به رومانی

مهاجرت از طریق همراه به رومانی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مهاجرت خویشاوندی در رومانی به این صورت است که یکی از اعضای خانواده فرد در رومانی زندگی می کنند برای وی دعوتنامه ارسال می‌کنند. در این روش شما به عنوان فرد اصلی باید از نظر تمکن مالی در وضعیت خوبی باشید و یا فردی که برای شما دعوتنامه صادر کرده است باید از نظر مالی در وضعیت خوبی قرار داشته باشد و باید این موضوع به صورت اسناد ثابت شود.

مهاجرت از طریق همراه به رومانی به طور کلی به این معنی است که فردی از اقوام شما در رومانی تبعه بوده و حالا قرار است شما به واسطه او به رومانی ورود نمایید.

مهاجرت توریستی به رومانی

مهاجرت توریستی به رومانی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شما برای اخذ ویزای توریستی رومانی در ابتدا باید فرم درخواست را تکمیل کنید. فرم شما ارزیابی شده و مدارک لازم اعلام می شود شما با ویزای توریستی رومانی اجازه دارید 90 روز در این کشور اقامت داشته باشید و پس از آن باید به کشور خود باز گردید. هزینه اقامت در کشور رومانی بر اساس ویزای توریستی این کشور در ابتدای هر سال اعلام می شود. کار در کشور رومانی با ویزای توریستی امکان‌پذیر نیست.

مهاجرت شرایط خاص به رومانی

مهاجرت شرایط خاص به رومانی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سرمایه گذاری در رومانی از طریق کارآفرینی یکی از روش های خاص است که شما باید مبلغ 150 تا 500 هزار یورو سرمایه گذاری داشته باشید و همینطور نیاز است که اشتغال حداقل 25 الی 50 شغل به صورت تمام وقت را نیز در طول مدت زمان مشخص به نتیجه برسانید. در نظر داشته باشید که در این روش در ابتدا نیاز است که یک اقامت سه ساله نیز مد نظر قرار بگیرد تا بتوانید رشد صعودی خوبی داشته باشید.

شهرهای مهاجر پذیر رومانی

شهرهای مهاجر پذیر رومانی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سیبیو شهری در رومانی است که در نزدیکی مرکز رومانی قرار دارد. این شهر به طور کلی ترکیبی از تاریخ سنتی و مدرن است و فضای کاری بسیار خوبی در این شهر حاکم است. زندگی در این شهر از نظر هزینه در وضعیت خوبی قرار دارد به طوریکه شواهد نشان می دهد مردم می توانند برای شروع این شهر زیبا را برای سکونت انتخاب نمایند.

براشوو از دیگر شهرهای است که از نظر گردشگری بی نظیر است، این شهر از نظر هزینه کمی گران است اما فضای زندگی خوبی را در بر می‌گیرد از آنجایی که شاید نخواهید در ابتدا هزینه زیادی کنید این شهر برای عموم افرادی که مهاجرت به رومانی را انتخاب کرده‌اند نمی تواند انتخاب خوبی باشد اما اگر با ویزای گردشگری رومانی ورود می کنید سری به کوه های قرمز رنگ و پوشیده از درخت بزنید، از قلعه زیبای برن دیده کنید و از ساندویچ های سنتی که ار براشوو به فروش می رسد استفاده نمایید. اقامت کشور رومانی برای ایرانیان در شهرهای ارزان بهتر است. در واقع شرایط مهاجرت به کشور رومانی بر اساس هدف افراد تغییر می کند.

اخذ ویزای رومانی

اخذ ویزای رومانی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

4 اصل مهم اخذ ویزای رومانی:

· برای اخذ ویزای رومانی باید بدانید که بهترین روش مخصوص برای شما کدام است.

· باید این نکته را در نظر داشته باشید که در اخذ ویزای این کشور چقدر بودجه نیاز دارید.

· مدارک شما بخش مهمی از سرعت کار شما را تشکیل می دهد.

· زمانبندی صورت گرفته باید در وضعیت صحیحی صورت بگیرد.

اخذ اقامت رومانی

اخذ اقامت رومانی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اقامت رومانی از طریق تحصیل می تواند برای شما ویزای کاری را نیز به همراه داشته باشد.

اقامت رومانی از طریق سرمایه گذاری به شکل ثبت شرکت نیز منجر به ورود به کار در این کشور می شود.

شما با ازدواج با یک فرد از تبعه رومانی نیز می توانید ورود به کار داشته باشید.

اقامت کشور رومانی با اجاره خانه را یک روش کمک دهنده در نظر داشته باشید اما خرید خانه در کشور رومانی و گرفتن اقامت در لیست روش سرمایه گذاری قرار دارد.

اخذ پاسپورت رومانی

اخذ پاسپورت رومانی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

پس از 7 سال از زندگی در رومانی درخواست پاسپورت رومانی دهید، مدارک شما ارزیابی می شود و مشخص می شود که آیا واجد شرایط هستید یا خیر. بهتر است تاریخ و شرایط زندگی در رومانی را بهتر یاد بگیرید. کار در کشور رومانی برای کسانی که پاسپورت این کشور را دارند به سادگی فراهم شده است. جدیدترین شرایط اقامت در کشور رومانی بر اساس رویکردهای مختلفی در نظر گرفته می شود.

ثبت شرکت در کشور رومانی بر اساس چندین اصل مهم صورت می گیرد، این کشور توانسته در مسیر ثبت شرکت پس از 6 سال برای شما پاسپورت در نظر بگیرد.

آخرین ویرایش: 2019-05-18 10:46:52 3,526