x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

ویتنام

کشور ویتنام از نظر جغرافیایی در جنوب شرقی آسیا قرار گرفته است. پایتخت این کشور زیبا، شهر هانوی است.شور ویتنام از نظر جغرافیایی در جنوب شرقی آسیا قرار گرفته است. پایتخت این کشور زیبا، شهر هانوی است. کشور ویتنام از سمت شمال با جمهوری چین و از سمت غرب با کشور لائوس دارای مرز مشترک است. رود مکونگ و رود سرخ از رودهای مهم در ویتنام محسوب می‌شود. رود مکونگ دارای طول 4 هزار کیلومتر بوده و در جنوب شرق آسیا قرار دارد. به طور کلی این کشور جمعیتی بالغ بر 95 میلیون نفر را در خود جای داده است. این کشور در بخش کشاورزی و جنگلداری و ماهیگیری نیز به رتبه خوبی رسیده است و رشد 3.76 درصد داشته است. در این کشور تدریس به طور دقیق و جدی دنبال می‌شود و یادگیری دروس نیز به طور ارزشمندی دنبال می‌شود. ساختار آموزشی در کشور ویتنام می‌بایست بر اساس رویکردهای پیشرفته‌تری دنبال شود.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین:Vietnam عربی: فيتنام
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: جمهوری
 • زبان های رایج: گویش های مختلف
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: دانگ هر دانگ کشور ویتنام 0.000043 دلار آمریکا
 • پیش شماره تلفن: 0084
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 61
 • پایتخت: هانوی
 • زبان های رسمی: ویتنامی
 • جمعیت: بیش از 95.54 میلیون در سال 2019
 • منطقه زمانی: (GMT+7)
 • دامنه اینترنتی: .vn
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از 260.301 میلیارد دلار آمریکا

سفر به ویتنام

سفر به ویتنام سفر به کشوری است که ترکیبی شگفت آور از جاذبه های گوناگون طبیعی و تنوع فرهنگی را به وجود آورده است. ویتنام Vietnam، کشوری در جنوب شرقی آسیا و در امتداد دریای جنوبی چین است که به خاطر سواحل، رودخانه ها، مظاهر بودایی و شهرهای شلوغ آن شناخته می­شود. ویتنام از مرز چین در شمال تا کناره های دلتای رود مکونگ در جنوب کشیده شده است. طول سواحل این کشور طولانی و حدود 3400 کیلومتر است. تاریخ طولانی و تنوع قومیت ها در آن سابقه فرهنگی متفاوتی را برای این کشور فراهم کرده است. این کشور در سال 1802 با متحد شدن چند کشور به نام امپراتوری ویتنام تشکیل شد.جمعیت این کشور حدود 95 میلیون نفر می‌­باشد. واحد پول این کشور، دانگ ویتنام Vietnamese dong با کد اختصاری VND می‌­باشد. زبان رسمی این کشور، ویتنامی است. تاریخ طولانی و تنوع قومیت ها در آن سابقه فرهنگی متفاوتی را برای این کشور فراهم کرده است.

سفر به ویتنام

زندگی در ویتنام

در این کشور رود مکونگ با 4 هزار کیلومتر طول دیده می‌شود و بزرگترین رود در بخش جنوب شرق آسیا است.زبان رسمی مردم ویتنام، ویتنامی است و واحد پول این کشور نیز دانگ اعلام شده است. وضعیت دستمزد در تولید در کشور ویتنام 5524.00 دانگ است، وضعیت تولید در کشور ویتنام در لاین متوسط قرار دارد، در صورتی که افراد با مهارت کم ورود به کار داشته باشند، دستمزد با مهارت پایین در کشور ویتنام نیز 5372100.00 دانگ برای هر ماه تخمین خورده است. وضعیت نرخ بیکاری جوانان در کشور ویتنام 6.27 درصد است و وضعیت نرخ مشارکت نیروی کار در این کشور نیز حدود 76.60 درصد اعلام شده است. وضعیت کار در کشور ویتنام به طوری است که شما می‌بایست در آخر سال ارزیابی کنید که چه میزان سود به شرکت موردنظر رساندید، در صورتی که سود سیر نزولی داشته باشد وضعیت کار شما زیر سوال می‌رود.

زندگی در ویتنام

مهاجرت به ویتنام

اقتصاد کشور ویتنام دستاوردهای مختلفی را شکل داده است به طوری که در فضای اقتصادی این کشور میزان تولید ناخالص داخلی بیش از 260 میلیارد دلار اعلام شده است.وضعیت کار در کشور ویتنام هنوز نا به سامان است اما نسبت به گذشته کاری آشفته این کشور رشد 63 درصدی داشته است. شایان ذکر است که کشور ویتنام از دسته کشورهایی است که توانسته در مسیر درآمدزایی به رتبه خوبی دست یابد. در مجموع کشور ویتنام یک کشور خوب برای سرمایه گذاران و همینطور یک کشور ایده‌آل برای تحصیلات بالا محسوب می‌شود.

آمار مهاجران در سال 2020 در کشور ویتنام به میزان 11 درصد بیشتر پیش بینی شده است. یک روش در زمینه سرمایه‌گذاری در ویتنام تمکن مالی است. در این روش شما اعلام می‌کنید که به اندازه کافی پول برای زندگی در ویتنام دارید و می‌توانید به مدت سه سال بدون کار نیز در این کشور زندگی کنید

مهاجرت به ویتنام

تحصیل در ویتنام

تحصیل پزشکی در کشور ویتنام 5 سال زمان نیاز دارد.تحصیل پزشکی در این کشور در صورتی می‌تواند منجر به اخذ مدرک پزشکی عمومی شود. برای ورود به این رشته تحصیلی نیاز به مدرک دیپلم دارید، باید نمرات شما در درس زیست و شیمی بالا باشد، در غیر این صورت می‌بایست یک دوره پیش نیاز سه ماهه برای هر یک از دروس را بگذرانید. در یادگیری دروس برای تحصیلی پزشکی در ویتنام نیاز است که در ابتدا مدرک زبان آیلتس با نمره بالای 6 ارائه دهید بسیار مهم است که مدرک شما با مهارت شنیداری و گفتاری همراه باشد. دانشگاه تون داک تانگ در کشور ویتنام برای 200 دانشجو بورسیه تحصیلی در نظر گرفته است که مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکترا را پوشش می‌دهد، در این زمینه کل هزینه تحصیلی پوشش داده می‌شود. ما با داشتن کارت دانشجویی در ویتنام اجازه دارید به سادگی به بخش های مختلف تفریحی ورود داشته باشید در حالی است که بدون کارت دانشجویی آنقدر هزینه زیاد است که قطعاً از تصمیم خود منصرف می‌شوید.

تحصیل در ویتنام

پیشنهادها

مشاهده همه پیشنهادها

سلام در ویدئویی معرفی ویتنام گفته شد اگر ایده خلاقانه ای دارید می توانید آن را با دولت این کشور در میان بگذارید ممکنه بفرمائید چطور میشه این کار رو انجام داد ؟ [email protected] 989153228623 سهراب سحابی

2020-02-04 06:07:47