x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

مهاجرت به ویتنام

اقتصاد کشور ویتنام دستاوردهای مختلفی را شکل داده است به طوری که در فضای اقتصادی این کشور میزان تولید ناخالص داخلی بیش از 260 میلیارد دلار اعلام شده است. در نظر داشته باشید که به طور کلی میزان تعرفه های اقتصادی کشور ویتنام روز به روز بهبود خواهد یافت. کار در کشور ویتنام بر اقتصاد این کشور تأثیر گذاشته است. میزان آمار مهاجرانی که به کشور ویتنام ورود داشته‌اند در چند سال اخیر بیشتر شده است، در این کشور روال های سیاسی بسیار بهبود داشته است و این وضعیت سبب شده است که درصد مهاجرت به کشور ویتنام در زمینه سرمایه‌گذاری بیشتر شود به این ترتیب رشد سرمایه‌گذاری در کشور ویتنام در 5 سال اخیر به میزان 23 درصد رشد داشته است. وضعیت کار در کشور ویتنام هنوز نا به سامان است اما نسبت به گذشته کاری آشفته این کشور رشد 63 درصدی داشته است. شایان ذکر است که کشور ویتنام از دسته کشورهایی است که توانسته در مسیر درآمدزایی به رتبه خوبی دست یابد. در مجموع کشور ویتنام یک کشور خوب برای سرمایه گذاران و همینطور یک کشور ایده‌آل برای تحصیلات بالا محسوب می‌شود. شایان ذکر است که در این کشور وضعیت صادراتی و درآمدزایی به طور جدی دنبال شده است و آمار مهاجران در سال 2020 در کشور ویتنام به میزان 11 درصد بیشتر پیش بینی شده است. یک روش در زمینه سرمایه‌گذاری در ویتنام تمکن مالی است. در این روش شما اعلام می‌کنید که به اندازه کافی پول برای زندگی در ویتنام دارید و می‌توانید به مدت سه سال بدون کار نیز در این کشور زندگی کنید، سپس بررسی می‌شود و در صورتی که همه چیز درست باشد به سادگی برای شما ویزای سرمایه گذاری ویتنام صادر می‌شود.

 

 

پیشنهادات

مشاهده همه پیشنهادها برای کشور ویتنام
مشاوره مهاجرت به ویتنام

مهاجرپذیری ویتنام

مهاجرپذیری ویتنام | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور ویتنام در جنوب شرقی آسیا قرار دارد و به طور کلی یکی از بیشترین میزان رشد اقتصادی را در منطقه خود داشته است از این رو میزان مهاجرت به کشور ویتنام بیشتر از قبل شده است. کشور ویتنام به یکی از کشورهای توسعه یافته تبدیل شده است. به این دلیل که کشور ویتنام با چین همسایه است در مسیرهای تجاری و صادرات بسیار خوش درخشیده است و مبرهن است که این کشور به نوبه خود توانسته در زمینه سرمایه‌گذاری‌های کلان نقش پررنگی داشته باشد. اقامت کشور ویتنام می‌تواند برای جوانان گزینه خوبی باشد. اقتصاد کشور ویتنام دستاوردهای مختلفی را شکل داده است به طوری که در فضای اقتصادی این کشور میزان تولید ناخالص داخلی بیش از 260 میلیارد دلار اعلام شده است. در نظر داشته باشید که به طور کلی میزان تعرفه های اقتصادی کشور ویتنام روز به روز بهبود خواهد یافت. کار در کشور ویتنام بر اقتصاد این کشور تأثیر گذاشته است. رتبه مهاجرپذیری کشور ویتنام در سال 2019 به میزان 13 درصد رشد داشته است این در حالی است که در مسیر مهاجرپذیری یک سری اصول و شواهد مهم دیده می‌شود. شایان ذکر است که کشور ویتنام از دسته کشورهایی است که توانسته به طور کلی دقیق و اصولی در زمینه خرید محصولات درمانی نیز رشد داشته باشد، این کشور رشد دقیق و اصولی در زمینه مهاجرپذیری تحصیلی نیز اعلام داشته است به طوری که اغلب افرادی که کشور ویتنام را برای مهاجرت انتخاب می‌کنند علاقه به بخش سرمایه گذاری و یا تحصیل و سرمایه‌گذاری به صورت همزمان دارند. کشور ویتنام از دسته کشورهای قدرتمندی است که توانسته در سال های اخیر به طور جدی یک سری اصول و شرایط برای سرمایه‌گذاری مدنظر قرار دهد به این ترتیب در کشور ویتنام همه چیز برای داشتن یک پروسه سرمایه ای ایده‌آل فراهم شده است. شایان ذکر است که کشور ویتنام از دسته کشورهایی است که می‌تواند آن را برای زندگی طولانی مدت نیز انتخاب نمود.

آمار مهاجران به ویتنام

آمار مهاجران به ویتنام | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

بیشترین میزان آمار مهاجرانی که به کشور ویتنام ورود دارند در چند سال اخیر بیشتر شده است، در این کشور روال های سیاسی بسیار بهبود داشته است و این وضعیت سبب شده است که درصد مهاجرت به کشور ویتنام در زمینه سرمایه گذاری بیشتر شود به این ترتیب رشد سرمایه گذاری در کشور ویتنام در 5 سال اخیر به میزان 23 درصد رشد داشته است. آمار مهاجرانی که کشور ویتنام را برای تحصیل انتخاب کرده‌اند در سال جدید 9 درصد بیشتر از 5 سال اخیر بوده است؛ این درحالی است که هزینه کم تحصیل در این کشور و همینطور وجود فضای تحصیلی خوب سبب شده است که مسیر برای تحصیل به طور دقیق و روتین دنبال شود؛ در نظر داشته باشید که تحصیل در کشور ویتنام به طور کلی می‌تواند منجر به ورود به شغل مورد نظر شود و به ویزای کاری منجر شود. ثبت شرکت در کشور ویتنام یکی از روش های مهاجرتی خوب محسوب می‌شود. وضعیت کار در کشور ویتنام هنوز نا به سامان است اما نسبت به گذشته کاری آشفته، این کشور رشد 63 درصد داشته است. کشور ویتنام از دسته کشورهایی است که توانسته در مسیر درآمدزایی به رتبه خوبی دست یابد. بر اساس رویکردهای مشخص در زمینه کسب و کار در کشور ویتنام اینطور مشخص است که این کشور می‌تواند ساختار کار و بیمه کاری را به طور دقیق و اصولی پیش ببرد. در مجموع کشور ویتنام یک کشور خوب برای سرمایه گذاران و همینطور یک کشور ایده‌آل برای افراد با تحصیلات بالا محسوب می‌شود. در این کشور وضعیت صادراتی و درآمدزایی به طور جدی دنبال شده است و آمار مهاجران در سال 2020 در کشور ویتنام به میزان 11 درصد بیشتر پیش بینی شده است.

میزان رضایت مهاجران به ویتنام

میزان رضایت مهاجران به ویتنام | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

میزان رضایت مهاجران از کشور ویتنام در زمینه تحصیل حدود 71 درصد اعلام شده است که البته بیشتر در مقطع ارشد و دکترا دیده می‌شود؛ شایان ذکر است که در این مقطع هزینه تحصیل کم بوده و افراد به سادگی می‌توانند با بودجه کم در کشور ویتنام تحصیل داشته باشند. مورد بعدی در زمینه بهداشت و درمان است که حواشی زیادی را به دنبال داشته است. بهداشت و درمان در کشور ویتنام بر اساس رویکردهای جدید کمی بهبود داشته است به طوری که در این کشور بیمه های بازنشستگی رشد 56 درصدی را طی کرده‌اند. شایان ذکر است که در کشور ویتنام مسیر برای داشتن بهداشت و درمان بالا برای کسانی که به سراغ شرکت های خصوصی می‌روند بیشتر شده است. خوشبختانه در این کشور، تمامی افرادی که قصد دارند وضعیت شغلی خوبی داشته باشند می‌توانند خود را مشمول دریافت حق بیمه مازاد نمایند و این سبب رضایت دوچندان مهاجران از کشور ویتنام شده است.

راحت‌ترین روش مهاجرت به ویتنام

راحت‌ترین روش مهاجرت به ویتنام | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از روش های بسیار آسان برای مهاجرت به کشور ویتنام از طریق کارآفرینی است، دولت این کشور در سال 2019 اعلام کرده است که به منظور رشد فضای کاری این کشور، مسیر خوبی برای ورود افراد کارآفرین به این کشور ایجاد شده است، ارزیابی ها نشان می‌دهد که اخذ ویزای کاری در این کشور شاید در ابتدا کمی سخت به نظر برسد اما ویزای کارآفرینی به طور حتم یک گزینه بسیار عالی محسوب می‌شود که می‌توانید از آن استفاده نمایید. در اینجا یک مرور ساده در زمینه کارآفرینی در ویتنام می‌کنیم که شرایط به طور دقیق ارزیابی شود: شما در ابتدا طرح کاری خود را اعلام می‌کنید، طرح کاری شما باید غیر تکراری باشد و با جنبه سودآوری بالایی همراه باشد، عموماً نیاز است که شرح درستی از طرح کاری خود داشته باشید. بهتر است که وضعیت اشتغال‌زایی شما نیز مشخص باشد و بررسی شود که آیا از نظر تحصیل نیز به کار خود نزدیک هستید یا خیر. در این زمینه ارزیابی های صورت گرفته بسیار بهتر از قبل خواهد بود. مورد بعدی به این صورت است که افراد بتوانند در مسیر کاری خود موفق باشند، موفق بودن به این معنی است که یک طرح توجیه اقتصادی خوب داشته باشید، این طرح به دولت کشور ویتنام نشان می‌دهد که شما شرایط کار در این کشور را دارید و می‌توانید سوددهی خوبی داشته باشید. در صورتی که همه چیز طبق اصول پیش برود می‌توانید به آینده کاری خود امیدوار باشید. روش دیگر برای ورود به کشور ویتنام از طریق سرمایه گذاری مستقیم و یا غیر مستقیم است. در سرمایه‌گذاری های مستقیم باید بتوانید ساختار سرمایه را به طور دقیق مشخص نمایید بسیار مهم است که در مسیر سرمایه گذاری ثابت قدم باشید

روش‌ های مهاجرت به ویتنام

روش‌ های مهاجرت به ویتنام | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شما برای ورود به کشور ویتنام از طریق سرمایه خود، نیاز به ویزای سرمایه گذاری دارید. ویزای سرمایه‌گذاری در این کشور می‌تواند به صورت خرید ملک باشد و یا در زمینه سهام و اوراق قرضه دنبال شود. این در حالی است که افراد می‌توانند در زمینه ثبت شرکت نیز فعالیت داشته باشند. داشتن مسیر صحیح و درست در زمینه سهام یکی از روش هایی است که این روزها بسیار دیده می‌شود. مورد بعدی در مهاجرت به کشور ویتنام از طریق ویزای کاری است که مانند کشورهای دیگر نیاز است که قرارداد کاری بین شما و همینطور فرد مورد نظر در کشور ویتنام بسته شود. این قرارداد به طور کلی دسته‌بندی های مشخصی را دنبال می‌کند، در نظر داشته باشید که قراردادهای کاری از دسته گزینه های دشوار هستند و باید از نظر مهارت وضعیت خوبی داشته باشید. اقامت کشور ویتنام با اجاره خانه برای کسانی که قصد دارند به منظور سرمایه گذاری به این کشور ورود داشته باشند فراهم شده است. در مهاجرت به کشور ویتنام از طریق ازدواج نیاز به ازدواج رسمی با یک فرد از تبعه کشور ویتنام است، در نظر داشته باشید که در این روش، مسیر ازدواج باید واقعی باشد و طبق تصمیم هر دو شخص و با خواسته قلبی آن‌ها انجام پذیرد. کاریابی در کشور ویتنام یکی از مسائل بسیار مهم محسوب می‌شود و جنبه بالایی دارد. در مهاجرت به کشور ویتنام از طریق کارآفرینی نیاز به طرح کاری خوب است که به طور کلی افرادی که طرح کاری مشخص و ایده‌آلی دارند از سوی دولت این کشور مورد حمایت های وامی و سرمایه‌ای نیز قرار می‌گیرند. کارآفرینی در کشور ویتنام شاید در ابتدا کمی عجیب به نظر برسد اما با وجود زیرساخت های قدرتمند در این کشور به دور از ذهن نخواهد بود. هزینه اقامت در کشور ویتنام می‌تواند بر اساس شاخص های دوره‌ای ارزیابی شود. در صورتی که یک جوان کمتر از 25 سال هستید، بهترین گزینه برای شما ویزای تحصیلی این کشور است، اگر بین 25 الی 35 سال سن دارید، ویزای کار و کارآفرینی گزینه خوبی برای شما محسوب می‌شود و در صورتی که بالای 35 سال سن داشته و از نظر اقتصادی وضعیت خوبی دارید، قطعاً سرمایه گذاری در ویتنام می‌تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

مهاجرت سرمایه گذاری به ویتنام

مهاجرت سرمایه گذاری به ویتنام | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از روش های سرمایه‌گذاری، ثبت شرکت در این کشور است. ثبت شرکت خود دارای مشخصه های مختلفی است که می‌بایست به طور دقیق ارزیابی شود. شما در این روش هزینه کمی پیش روی دارید اما آنچه مهم است در نظر گرفتن فضای مالیاتی خواهد بود که به طور دقیق ارزیابی می‌شود. مزایای این روش به این ترتیب است: 1- شما به سادگی می‌توانید اقامت و حقوق شهروندی حوزه شینگن را دریافت نمایید 2- این شرایط برای شما فراهم می‌شود که به صورت یک نفره ثبت شرکت داشته باشید و وجود کارمند در این زمینه الزامی نخواهد بود 3- شما برای داشتن شرکت در کشور ویتنام نیاز به مدرک زبان نخواهید داشت 4- همینطور می‌توانید به سادگی حساب های بین‌المللی داشته باشید و از کارت های اعتباری برخوردار شوید. 5- امکان خرید و فروش مالکیت انواع اسناد منقول و غیر منقول به نام خودتان فراهم می‌شود 6- این شرایط برای شما فراهم می شود که بتوانید از ویزای کشورهای بزرگ دنیا نیز برخوردار شود در این روش اول از هر چیز باید بدانید که وضعیت شما از نظر اقتصادی از اهمیت بالایی برخوردار است. یک شرکت به نام معتبر ثبت می‌کنید ثبت شرکت به نام شما ارزش زیادی دارد و باید این اصل را مدنظر قرار دهید که شرکت مورد نظر می‌تواند در زمینه مختلفی فعالیت داشته باشد پس گزینه ای را انتخاب نمایید که برای شرکت شما مناسب تر باشد. موضوع دیگر این است که باید هدف فعالیت شرکت و زیر هدف ها مشخص شود که این کار کمی زمان‌بر است. پس از آن نوع سهام و تعداد سهامداران با مشخصات اعلام می‌شود شما می‌توانید پس از یک سال همسر و فرزندان خود را با خود همراه نمایید در نظر داشته باشید که در مسیر کاری در کشور ویتنام یک سری اصول به طور دقیق ارزیابی می‌شود: اول اینکه افراد باید از نظر اقتصادی وضعیت خوبی داشته باشند و همینطور در زمینه مدیریتی نیز قوی باشند این موضوع از سوی دولت کشور ویتنام ارزیابی می‌شود. یک روش دیگر در زمینه سرمایه‌گذاری در ویتنام، تمکن مالی است؛ در این روش شما اعلام می‌کنید که به اندازه کافی پول برای زندگی در ویتنام را دارید و می‌توانید به مدت سه سال بدون کار نیز در این کشور زندگی کنید، سپس دولت ویتنام بررسی می‌ در کند و درصورتی که همه چیز درست باشد، برای شما ویزای سرمایه‌گذاری ویتنام صادر می‌شود.

مهاجرت از طریق ازدواج به ویتنام

مهاجرت از طریق ازدواج به ویتنام | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در این روش شما می‌بایست واقعی بودن ازدواج خود را ثابت کنید. دولت کشور ویتنام در این زمینه سختگیری های زیادی دارد. اقامت کشور ویتنام برای ایرانیان از طریق ازدواج بسیار کم دیده شده است. در مسیر مهاجرت به ویتنام از طریق ازدواج این اصل بسیار مهم است که هم شما و هم همسرتان از نظر مالی وضعیت خوبی داشته باشید. همینطور نیاز است که تفاوت سنی شما و همسرتان بیش از 16 سال نباشد، ازدواج باید در یک بستر واقعی صورت بگیرد مورد بعدی به این صورت است که افراد باید مدتی را که در دوره آشنایی و یا نامزد بوده‌اند را با مدرک ارائه دهند. در این دوره به طور حتم مشخص می‌شود ازدواج واقعی است یا خیر. پس از گذشت سه سال از زندگی شما ارزیابی می‌شود که درخواست اقامت دائم به طور دقیق صورت بگیرد، مبرهن است که شما می‌بایست در این مدت با همسر خود در یک آدرس ثابت زندگی کنید و بسیار مهم است که آدرس اعلام شده واقعی باشد، در این صورت پس از 7 سال می‌توانید به اقامت دائم ویتنام دست یابید.

مهاجرت از طریق تولد به ویتنام

مهاجرت از طریق تولد به ویتنام | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سیستم تابعیت تولد در کشور ویتنام، خاک اعلام شده است؛ به این معنی که اگر شما فرزند خود را در خاک این کشور به دنیا آورید، حتی اگر خود و همسرتان تابعیت این کشور را نداشته باشید، تابعیت ویتنامی برای فرزند شما لحاظ می‌شود. در نظر داشته باشید که در این مسیر دسته بندی های مختلفی دیده می‌شود. در مسیر تولد در کشور ویتنام یک سری شرایط بسیار مهم است مثلا می‌بایست فرزند متولد شده تا 7 سالگی در این کشور زندگی نماید.

مهاجرت پناهندگی به ویتنام

مهاجرت پناهندگی به ویتنام | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در صورتی که بخواهید به سراغ پناهندگی در کشور ویتنام بروید، باید بدانید که یک مسیر پر پیچ و خم و خطرناک را پیش روی دارید. شما به محض ورود به خاک ویتنام می‌بایست درخواست پناهندگی دهید، درخواست شما بررسی می‌شود تا مشخص شود که آیا واجد شرایط پناهندگی در این کشور هستید یا خیر. در نظر داشته باشید که افرادی که در کشور خود دچار تنش‌های سیاسی هستند و تهدید به مرگ شده‌اند یا با فقر شدید دست و پنجه نرم می‌کنند می‌توانند واجد شرایط برای پناهندگی در خاک ویتنام باشند. در مسیر پناهندگی در ویتنام باید این اصل را مدنظر قرار دهید که یک فرد ممکن است جان و یا همه سرمایه خود را از دسته بدهد.

مهاجرت تحصیلی‌ به ویتنام

مهاجرت تحصیلی‌ به ویتنام | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

همه ما می‌دانیم که وضعیت تحصیلی ویتنام در سال های گذشته بسیار نامناسب بوده و این کشور با کمبود بودجه در زمینه تحصیلی روبرو بوده است اما با رشد سرمایه‌گذاری های خارجی در ویتنام اینطور به نظر می‌رسد که این کشور به‌نوبه خود توانسته کیفیت آموزشی مورد نظر را بهبود بخشد، امروزه بیشترین مسیر ورود جوانان به ویتنام از طریق تحصیل است، علت این امر نیز قابل حدس است، به هر روی تحصیل در این کشور از نظر هزینه بسیار ارزان است و فرد می‌تواند به سادگی و با بودجه کم یک مسیر تحصیلی خوب در کشور ویتنام داشته باشد. در تحصیل در این کشور می‌بایست هم از نظر اقتصادی و هم از نظر علمی وضعیت خوبی داشته باشید. تحصیل در ویتنام برای مقطع کارشناسی 4 سال اعلام شده است و فرد باید در پایان 4 سال بتواند در آزمونی که برگزار می‌شود به نمره درستی دست یابد. تحصیل برای مقطع کارشناسی ارشد در ویتنام 2 سال طول می‌کشد که در این مدت فرد می‌بایست از پایان نامه خود دفاع کند، دفاع از پایان نامه برای مقطع کارشناسی ارشد نیاز به داشتن یک تز قوی دارد. مراحل اخذ ویزای تحصیلی ویتنام از قرار زیر است: 1- در ابتدا درخواست خود به یکی از دانشگاه های ویتنام را ارائه می‌دهید و منتظر پاسخ می‌مانید 2- پاسخ در طول مدت 1 ماه الی 3 ماه صادر می‌شود 3- در نظر داشته باشید که به طور کلی شما باید بتوانید از نظر اقتصادی وضعیت خوبی داشته باشید و ثابت کنید که از پس هزینه تحصیل در این کشور بر می‌آیید، برای اثبات این بخش شاید نیاز باشد که یک سری اصول به طور دقیق ارزیابی شود. 4- مورد بعدی به این صورت است که افراد باید از نظر علمی وضعیت خوبی داشته باشند این موضوع توسط دانشگاه ارزیابی می‌شود. 5- شما نیاز به مدرک دیپلم و همینطور ریز نمرات خود دارید شایان ذکر است که ارائه مدرک دیپلم بسیار مهم است 6- در نهایت با ارائه مدارک خود به سفارت می‌توانید شانس خود برای اخذ ویزای تحصیلی ویتنام را امتحان نمایید.

مهاجرت کاری ویتنام

مهاجرت کاری ویتنام | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

روابط کاری در ویتنام تبدیل به روابط اجتماعی شده است، در نظر داشته باشید که در این کشور در صنایع بیشتر آقایان ورود داشته‌اند، این در حالی است که در بخش های دیگر بانوان نیز توانسته‌اند از نظر کاری وضعیت خوبی داشته باشند. در این کشور تبعیض جنسیتی بسیار محدود شده است و اعتماد شخصی با سایرین در خارج از محیط کار نیز دیده می‌شود. امکان ورود به کار در ویتنام در سال های اخیر کمی بهتر از قبل است و امید است که وضعیت کاری این کشور بهبود یابد. شما برای اخذ ویزای کاری ویتنام در ابتدا باید با یک کارفرما وارد صحبت شوید. عموماً کسانی که مهارت کاری بالاتری دارند می‌توانند در ویتنام در شغل های نیمه وقت ورود داشته باشند و پس از آن نیز به صورت تمام وقت مشغول به کار شوند. یک موضوع بسیار مهم وجود دارد، بسیاری از افراد می‌توانند در این کشور به صورت دورکاری و در منزل خود نیز از نظر اقتصادی درآمد خوبی داشته باشند، اینطور که شواهد نشان می‌دهد دورکاری در ویتنام به نوبه خود از دسته شغل هایی است که بیشتر توسط دانشجویان دنبال می‌شود. توجه داشته باشید که شما مدارک شناسایی و همینطور مدارک کاری خود را به سفارت ویتنام ارائه می‌دهید و با شما مصاحبه صورت می‌گیرد تا مشخص شود که آیا واجد شرایط ورود به کار در این کشور هستید یا خیر. ارائه نامه پذیرش از شرکت مورد نظر می‌‌تواند این مسیر را برای شما آسان‌تر نماید.

مهاجرت از طریق همراه به ویتنام

مهاجرت از طریق همراه به ویتنام | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مهاجرت به ویتنام از طریق همراه از دیگر روش هایی است که این روزها بسیار گزارش شده است، مهاجرت از طریق همراه یعنی یک شخص اصلی در این کشور اقامت دارد و قصد دارد شما را نیز با خود همراه کند، در این زمینه نسبت فامیلی بسیار مهم است و افراد می‌توانند همسر و فرزندان زیر 18 سال خود را با خود همراه نمایند. شایان ذکر است در این روش به طور حتم باید بتوانید از نظر هزینه‌ای وضعیت خوبی داشته باشید تا از پس هزینه همراهان نیز برآیید.

مهاجرت توریستی به ویتنام

مهاجرت توریستی به ویتنام | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شما برای بازدید از مناطق دیدنی ویتنام نیاز به ویزای توریستی دارید که به صورت 3 ماهه صادر می‌شود و با این ویزا اجازه کار یا تحصیل به شما داده نمی‌شود. مدارک لازم در زمینه اخذ ویزای توریستی از این قرار است: افراد باید مدرک شناسایی معتبر داشته باشند افراد می‌بایست از نظر هزینه وضعیت خوبی داشته باشند نیاز است که افراد بتوانند مدارک کاری و یا تحصیلی ارائه دهند که نشان دهد قصد بازگشت به کشور خود را دارند پاسپورت معتبر با اعتبار 6 ماهه نیاز است و همینطور افراد باید دو قطعه عکس داشته باشند.

مهاجرت شرایط خاص به ویتنام

مهاجرت شرایط خاص به ویتنام | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مهاجرت شرایط خاص به ویتنام بیشتر در زمینه حضور در ورزش و یا سمینارهای علمی و هنری است و البته در زمینه کارآفرینی نیز دیده شده است که مسیر برای مهاجرت به این کشور باز است.

شهرهای مهاجر پذیر ویتنام

شهرهای مهاجر پذیر ویتنام | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شهر هانوی پایتخت کشور ویتنام است که در بخش های شمالی این کشور قرار دارد. به طور کلی این شهر یکی از بهترین شهرهای مهاجرپذیری محسوب می‌شود و تلفیق بی نظیر از فرهنگ شرق و غرب است. شهر دالات پایتخت استان لام دونگ بوده و از دسته شهرهایی است که کمتر برای مهاجرت انتخاب می‌شود؛ این شهر دارای دریاچه و آبشارهای گسترده‌ای است که از نظر گردشگری گزینه خوبی محسوب می‌شود.

اخذ ویزای ویتنام

اخذ ویزای ویتنام | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای اخذ ویزای کشور ویتنام به موارد زیر دقت نمایید: در صورتی که دارای پرونده سیاه در زمینه اخذ ویزای کشور مشخصی باشید، شانس شما در اخذ ویزای این کشور بسیار محدود است. در صورتی که از نظر تحصیلی و کاری وضعیت خوبی داشته باشید شانس بالایی خواهید داشت. ویزای ویتنام برای افرادی که به قصد سرمایه گذاری ورود می‌کنند در شرایط بهتری صادر می‌شود.

اخذ اقامت ویتنام

اخذ اقامت ویتنام | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR برای اقامت در ویتنام نیاز است یک سری اصول رعایت شود و اولین گزینه داشتن حداقل سه سال اقامت موقت در این کشور است.

اخذ پاسپورت ویتنام

اخذ پاسپورت ویتنام | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

پاسپورت ویتنام برای کسانی که 10 سال در این کشور زندگی کرده‌اند صادر می‌شود و از امتیاز بالایی برخوردار است.