x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

تحصیل در کشور بحرین

تحصیل در مقطع فوق لیسانس کشور بحرین به طور کلی یک دوره 2 ساله است، دروس در این مقطع تحصیلی اغلب به زبان انگلیسی برگزار می‌شود و زبان عربی کمتر در این بخش مورد استفاده قرار می‌گیرد. افراد برای ورود به مقطع فوق لیسانس نیاز به مدرک دیپلم و کارشناسی خود با معدل بالای 16 دارند. به طور کلی دانشجویان نیاز به ارزیابی مدرک تحصیلی فوق لیسانس خود دارند و باید این موضوع را ارزیابی کنند که برای اخذ مدرک فوق لیسانس در بحرین نیاز به ارائه‌ی پایان نامه دارند. مرحله اول شامل کلاس های اول و دوم و سوم و همینطور یک نظام معلمی برای کلاس ها است و مرحله دوم شامل کلاس های چهارم و پنجم و ششم بوده و از سیستم های 2 معلمی برای آموزش های زبان عربی و دینی و دروس اجتماعی و ... استفاده می‌شود. آموزش مقدماتی متوسطه در بحرین 3 سال طول می‌کشد و به طور کلی پس از تکمیل دوره ابتدایی، افراد وارد این مرحله می‌شوند. آموزش تکمیلی متوسطه 3 سال طول می‌کشد و به طور کلی در 6 ترم ارائه می‌شود، پس از اخذ گواهینامه های مقدماتی در بحرین نیاز است که نظام ساعتی و واحدی به شکل درستی صورت  بگیرد. دانشگاه استافورد رتبه 5166 در جهان را دارد این دانشگاه در سال های اخیر توانسته مسیر تحصیلی مشخصی را دنبال کند و دوره های آموزشی کاربردی با حضور در بازار از بخش های مهم و ایده‌آل محسوب می‌شود. در کشور بحرین آموزش و پرورش سابقه بیشتری نسبت به سایر کشورهای حوزه خلیج فارس دارد. به طور کلی در بحرین اولین آموزشگاه جدید در سال 1919 تأسیس شده است و این آموزشگاه توانسته فضای تحصیلی خوبی ایجاد نماید، این مدرسه دخترانه با تعداد کمی دانش‌آموزان دختر کار خود را آغاز کرده است اما پس از دوره ای با گسترش فضای آموزشی این نتیجه حاصل شد که دوره های آموزشی به شکل دقیق صورت بگیرد. دوره های آموزشی در بحرین به سه دوره چهار ساله تقسیم می‌شود. شاگردان اول در این کشور می‌توانند به کشورهای کویت، لبنان، مصر و انگلستان اعزام شوند. بیشترین مقالات علمی که در بحرین به چاپ می‌رسد در بخش علوم پایه و مهندسی است و کمتر دیده شده است که مقاله ای برای رشته های پزشکی به چاپ برسد، از یاد نبرید که افراد برای چاپ مقالات علمی در بحرین باید بتوانند در ابتدا ثبت نام داشته باشند و همینطور فرم درخواست اولیه را تکمیل کنند تا نوبت آن فرا برسد. برای برخی از مقالات نیاز به حضور شما در دانشگاه بوده و باید سعی کنید سخنرانی درستی داشته باشید.

 

مشاوره تحصیل در کشور بحرین
فهرست

تحصیل رایگان در بحرین

تحصیل رایگان در بحرین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شرایط تحصیل رایگان در کشور بحرین بیشتر برای بخش های علوم پایه دیده می‌شود، یعنی رشته هایی که نیاز به محیط آزمایشگاهی و کارگاهی نداشته باشد؛ به این ترتیب روند تحصیل رایگان در کشور بحرین می‌تواند با هدف مشخصی دنبال شود. حقیقت امر این است که شما برای تحصیل رایگان در کشور بحرین باید هدف تحصیلی مشخصی داشته باشید. در صورتی که به دنبال تحصیل رایگان در کشور بحرین هستید در ابتدا باید اطلاعیه هایی که در این زمینه از سوی دانشگاه اعلام می‌شود را مورد ارزیابی قرار دهید تا لیست رشته های مورد نظر برای شما مشخص شود. باید بتوانید از بورسیه های تحصیلی خوبی استفاده کنید، رده بندی های متنوعی در این زمینه وجود دارد و به طور کلی شرایط بورسیه تحصیلی برای ایرانیان نیز فراهم است. تحصیل رایگان در کشور بحرین در ابتدا برای یک ترم اول صورت می‌گیرد تا سطح علمی دانشجو ارزیابی شده و مشخص شود که آیا می‌تواند از رده بندی های تحصیلی درست استفاده نماید یا خیر. اینطور که مشخص شده است هر یک از دانشگاه های کشور بحرین شرایط بورسیه درستی دارند و اعتبار دانشگاه های کشور بحرین نیز بر اساس نوع بورسیه مشخص می‌شود. برای تحصیل رایگان در کشور بحرین باید در رزومه تحصیلی شما یک شرایطی وجود داشته باشد که تمایز شما از سایر افراد را مشخص نماید در این صورت مسیر تحصیل رایگان هموارتر است. افراد باید اصل پاسپورت ارائه دهند که البته اصل آن به ما بازگردانده شده و کپی آن نزد دانشگاه باقی می‌ماند. نیاز است که نامه تمکن مالی داشته باشید زیرا تحصیل رایگان در کشور بحرین تنها به منزله پوشش شهریه بوده و باید این موضوع به شکل دقیق لحاظ شود. توجه داشته باشید که شما باید بتوانید ویزای دانشجویی اخذ نمایید که یک پروسه سه الی پنج ماهه خواهد بود. هزینه تحصیل کشور بحرین مناسب است. شرایط تحصیل در کشور بحرین بر طبق نظام آموزش جهانی ارزیابی می‌شود.

بورسیه تحصیلی در بحرین

بورسیه تحصیلی در بحرین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

به طور کلی شرایط بورسیه تحصیلی در کشور بحرین در سه مقطع لیسانس و فوق لیسانس و همینطور دکترا دیده می‌شود هرچند که تعداد و کیفیت بورسیه تحصیلی کشور بحرین نسبت به کشورهای اروپایی ضعیف تر است اما دولت سعی در ایجاد پیشرفت در این بخش دارد. شرایط برای بورسیه تحصیلی در کشور بحرین به این صورت است که شما می‌بایست در ابتدا رزومه علمی خود را به دانشگاه ایمیل کنید و منتظر پاسخ باشید. در نظر داشته باشید که دریافت بورسیه تحصیلی در کشور بحرین به طور کلی نیاز به صبر و تحمل بالا دارد. بیشترین بورسیه تحصیلی در کشور بحرین در بخش کارشناسی ارشد است که البته شامل رشته های مهندسی می‌شود. در این صورت نیاز است که معدل شما از مقطع لیسانس بالاتر باشد و باید سعی کنید در ارائه مدارک معادل یک سری اصول را ارزیابی کنید، مدرک زبان آیلتس شما باید بالای 6 باشد و همینطور تافل نیز باید بالای 85 اعلام شود. نیاز است که بتوانید ثابت کنید در رشته تحصیلی خود قوی هستید بنابراین مقالات چاپی در این زمینه به شما کمک می‌کند؛ عموماً برای بورسیه تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد در کشور بحرین نیاز به شرکت در آزمون نخواهد بود، شما با یک ترم تحصیل رایگان یا ارزان در کشور بحرین می‌توانید به سادگی از بورسیه تحصیلی این کشور برخوردار شوید. تحصیل رایگان در کشور بحرین برای کسانی که رزومه قوی دارند فراهم شده است. برای مقطع دکترا نیاز است که مدرک لیسانس و فوق لیسانس ارائه دهید که مدرک معادل نیز محسوب می‌شود از یاد نبرید که مدرک فوق لیسانس در کشور بحرین باید حداقل با معدل بالای 16 همراه باشد و تز پایان نامه شما نیز قابل قبول باشد. زبان آیلتس و تافل با حداقل نمرات 6 یا 85 از دیگر گزینه هایی است که برای بورسیه کشور بحرین در مقطع دکترا نیاز است. بورسیه تحصیلی در کشور بحرین به این صورت است که شهریه دانشگاهی و خوابگاه رایگان و طرح درمانی مناسب به همراه کمک هزینه خرید بن کتاب را برای شما فراهم می‌سازد. شما باید بتوانید در این زمینه خود را ثابت کنید و سعی کنید که درصد بالایی تخفیف را مدنظر قرار دهید. به طور کلی هزینه تحصیل در کشور بحرین بسیار مناسب و قابل قبول است. شرایط بورسیه تحصیلی کشور بحرین مشخص و دقیق است. شهریه های دانشگاه های کشور بحرین نیز مناسب هستند.

اعتبار دانشگاه های بحرین و انتقال به کشور های دیگر

اعتبار دانشگاه های بحرین و انتقال به کشور های دیگر | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کالج طلال غزاله رتبه 12175 در دنیا و رتبه 12 در کشور را دارد و از نظر استانداردهای کیفیت علمی بی نظیر است. این دانشگاه توانسته معیارهای اصلی در زمینه استخدام کارکنان را مدنظر قرار دهد. در این دانشگاه دسترسی به فرصت های آموزشی بسیار ایده‌آل است و به طور کلی مهارت های آموزش داده شده در مسیر نیازهای بازار دنبال می‌شود. در این دانشگاه تأکید اصلی بر روی مهارت های فردی صورت می‌گیرد و شایستگی های حرفه‌ای از اهمیت زیادی برخوردار است. زبان انگلیسی در این دانشگاه اولین و مهمترین زبانی است که به نوبه خود توانسته یک مسیر بین‌المللی را دنبال کند. استاندارد اخلاقی بالا و صداقت و سازماندهی در این دانشگاه به طور کلی بر اساس مسائل اقتصادی و کاری ارزیابی می‌شود. سازماندهی و همینطور فضای آموزشی در این دانشگاه اهمیت زیادی دارد. سازمان های عمومی در دانشگاه طلال غزاله به طور کلی نشان می‌دهد که استاندارد اخلاقی بالایی صورت گرفته است. دانشگاه استافورد رتبه 5166 در جهان را دارد این دانشگاه در سال های اخیر توانسته مسیر تحصیلی مشخصی را دنبال کند و دوره های آموزشی کاربردی با حضور در بازار از بخش های مهم و ایده‌آل محسوب می‌شود. وضعیت کسب و کار در کشور بحرین در سال های اخیر تغییرات زیادی داشته است؛ حقیقت این است که در دانشگاه استافورد افراد باید مسیر کسب و کار درستی را در پیش داشته باشند، این دانشگاه توانسته در سال های اخیر تبدیل به یک مرکز آموزشی قدرتمند شود. اعتبار دانشگاه های کشور بحرین هر یک بر اساس لیست های مشخصی دنبال شده است و این روند سبب می‌شود که گواهینامه های صادر شده اعتبار کافی داشته باشند. یک مدرسه یا کالج آموزش بازرگانی و بیزینس در کشور بحرین قرار دارد که در زمینه ارائه گواهینامه های حرفه‌ای فعالیت می‌کند، این کالج به طور کلی توانسته در رشته های کارشناسی ارشد و کارشناسی به رتبه خوبی دست یابد، در این مدرسه بازرگانی اصول و شواهد تحصیل به طور دقیقی دنبال می‌شود و افراد به سادگی می‌توانند در یادگیری بیزینس پیشرفت داشته باشند.

آزمون های ورودی مقاطع مختلف در بحرین

آزمون های ورودی مقاطع مختلف در بحرین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کشور بحرین نیاز به شرکت در آزمون های ورودی دارید، از یاد نبرید که آزمون های ورودی در این کشور بسیار آسان بوده و شرایط تحصیلی دشواری را در بر نمی ‌گیرد. آزمون ها بر پایه دروس ریاضی و شیمی و ادبیات عرب برگزار می‌شود و بسیار مهم است که یک آشنایی نسبی با زبان عربی داشته باشید. آزمون‌ها به زبان انگلیسی در کشور بحرین برگزار می‌شود و یک دوره یک ساله آموزش زبان نیز در کشور بحرین گذرانده می‌شود که می تواند برای شرکت در آزمون گزینه مناسبی باشد. یادگیری زبان انگلیسی در کشور بحرین شرایط مخصوص به خود را دارد مشخص است که طبق شواهد، یادگیری زبان انگلیسی نقش مهمی در نتیجه نهایی آزمون ها دارد. یک سری آزمون‌ها وابسته به رشته های ریاضی بوده و در رتبه های المپیادی قرار می‌گیرد این آزمون ها دارای شرایط خاصی هستند و رده بندی های مشخص در این آزمون ها دنبال می‌شود. شرکت در آزمون ها یک برگ برنده برای افرادی است که قصد دارند در کشور بحرین به بورسیه‌ی تحصیلی دست یابند. آزمون هایی که برای مقطع دکترا برگزار می‌شود اغلب تخصصی تر از دوره های قبل بوده و در این زمینه دولت سعی در بهبود وضعیت ممکن دارد، از یاد نبرید که آزمون های برگزار شده می‌بایست به صورتی پیش برود که افراد بتوانند با هم مقایسه شوند و سطح سواد علمی بالاتر ارزیابی شود. آزمون های زبان انگلیسی در کشور بحرین دارای سه بخش نوشتار و شنیدار و مکالمه(گفتار) است.

معادل سازی مدارک در بحرین

معادل سازی مدارک در بحرین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR برای معادل سازی مدارک در کشور بحرین باید بتوانید یک سری اصول و شواهد را در نظر داشته باشید، شما قادر به معادل‌سازی مدارک دیپلم و کارشناسی و کارشناسی ارشد در کشور بحرین هستید اما هنوز اطلاعات درستی در خصوص معادل سازی مدارک دکترا در کشور بحرین دیده نمی‌شود؛ در هر صورت بهتر است که این مسیر به طور دقیق طی شود. اول از هر چیز می‌بایست مدرک دانشگاهی و هویتی خود را به دانشگاه کشور بحرین ایمیل کنید و منتظر پاسخ باشید در صورتی که پاسخ مثبت باشد از شما مدارک دیگر نیز خواسته می‌شود. دانشگاهی که در آن تحصیل کرده‌اید، تعداد واحدهای درسی، تعداد واحد های کارگاهی و ریزنمرات برای بخش معادلسازی مدارک اهمیت زیادی دارد، در هر صورت برای معادلسازی می‌بایست دو فرم مخصوص را تکمیل کنید و همینطور نیاز است که اعلام کنید دارای نامه تمکن مالی برای زندگی در کشور بحرین هستید. مشخص است که شاخص های اقتصادی که در کشور بحرین دیده می‌شود سبب می‌شود که نوع واحدهای درسی شما نیز به شکل درستی ارزیابی شود. معادل‌سازی برای مقطع دیپلم و کارشناسی ارشد در کشور بحرین کمی دشوارتر از مقطع لیسانس است و گاهاً در این مسیر مدرک پیش دانشگاهی نیز خواسته می‌شود. مشخص است که اصول معادلسازی در کشور بحرین در سال های اخیر تغییراتی داشته است و وضعیت اقتصادی در این زمینه بسیار مهم است. به طور کلی به شاخص بندی هایی که در زمینه معادل سازی مدارک در کشور بحرین دیده می‌شود از سوی وزارت علوم کشور بحرین مشخص می‌شود.

خوابگاه در بحرین

خوابگاه در بحرین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشگاه های دولتی در کشور بحرین گزینه های مناسب تری در زمینه خوابگاه از نظر هزینه هستند و کسانی که نمی‌توانند از پس هزینه زندگی در خوابگاه برآیند باید به سراغ دانشگاه های دولتی کشور بحرین بروند و سعی کنند این موضوع را به دقت ارزیابی کنند، حقیقت این است که خوابگاه های خصوصی در کشور بحرین امکانات بسیار خوبی دارد اما از نظر هزینه ارزان نیستند. خوابگاه های دانشجویی اعم از دولتی و خصوصی زیر نظر دولت بوده و از امنیت بالایی برخوردار هستند شما برای رزرو خوابگاه در کشور بحرین باید سعی کنید شرایط اسکان درستی را مدنظر قرار دهید و در این زمینه بررسی‌های لازم را به خوبی انجام دهید. هر یک از خوابگاه های غیردولتی در کشور بحرین دارای شرایط مخصوصی هستند و افراد باید خوابگاه مناسب با شرایط خود را انتخاب نمایند.

امتیازات کارت دانشجویی در بحرین

امتیازات کارت دانشجویی در بحرین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شما با ارائه کارت دانشجویی می‌توانید از بلیط های شهری استفاده کنید؛ همچنین توجه داشته باشید که افراد با استفاده از کارت دانشجویی می‌توانند از وسایل حمل و نقل تفریحی نیز استفاده کنند. برخی از رستوران های سنتی در کشور بحرین دارای شرایط استفاده از طرح تخفیف دانشجویی هستند افرادی که قصد دارند از کارت دانشجویی استفاده نمایند باید این نکته را مدنظر قرار دهند که افراد می‌بایست معدل بالا و به تبع آن، کارت دانشجویی با اعتبار بالایی داشته باشند، استفاده از کارت دانشجویی در کشور بحرین به طور کلی دارای شرایط خوبی بوده و می‌تواند در خرید بلیط های هوایی نیز امتیاز مناسبی به همراه داشته باشد، همینطور افراد با استفاده ار کارت دانشجویی کشور بحرین می‌توانند در کنفرانس های بسیار وسیع و گسترده که در کشورهای همسایه کشور بحرین برگزار می‌شود نیز شرکت داشته باشند.

مشاغل دانشجویی

مشاغل دانشجویی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در بحرین شغل های شرکتی کمی دیده می‌شود و افراد برای رسیدن به شغل های دانشجویی باید به سراغ شغل های آزاد بروند؛ مثلاً اگر شما در زمینه گرافیک تحصیل کرده باشید، این اجازه را دارید که در طراحی کارت ویزیت همکاری داشته باشید و در این طراحی بسیار مهم است که رتبه های دانشجویی شما ارزیابی شود. یک سری شغل ها در قالب دورکاری در بحرین دیده می‌شود که وابسته به کشورهای اطراف است و برای انجام آن تنها نیاز به لپ تاپ دارید، این شغل ها درآمد خوب و زمان پاره وقت دارند و از نظر اقتصادی نیز گزینه خوبی محسوب می‌شوند. در نظر داشته باشید که در لیست مشاغل دانشجویی بسیار مهم است که بتوانید بر روی مهارت خود تمرکز داشته باشید تا ورود به کار پس از تحصیل برای شما آسان باشد. مشخص است که لیست مشاغل دانشجویی در بحرین به طور دوره ای دنبال می‌شود و علاقه به کارهای دانشجویی نیز در بین عموم دانشجویان فراهم شده است. حجم کار در بحرین بر اساس نوع کار تعیین می‌شود و بودجه ای که برای کار در بحرین ارزیابی می‌شود اهمیت زیادی دارد. شما می‌توانید در محیط دانشگاهی در بخش انتشارات مشغول به کار شوید، این امکان برای شما فراهم است که بتوانید در بخش کتابخانه دانشگاه نیز مشغول به کار شده و حقوق دریافت کنید، اگر دانشجوی رشته دکترا باشید، این شانس را خواهید داشت که بتوانید به سادگی از دانشگاهی که در آن تحصیل می‌کنید حقوق دریافت کنید، در هر صورت بسیار مهم است که بدانید قرار است چطور پول در‌آورید.

کار دانشجویی و اجازه کار دانشجویی در بحرین

کار دانشجویی و اجازه کار دانشجویی در بحرین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR بیشتر دانشگاه های بحرین دارای فضای پژوهشی عالی هستند این موضوع سبب شده است که اغلب مشاغل دانشجویی در مسیر تحقیقی دنبال شود که هم فرد بتواند به سادگی روی رشته خود تمرکز داشته باشد و هم از دولت حقوق دریافت کند، از یاد نبرید که به طور کلی روند پولسازی در بحرین بسیار مهم است، اینطور که ارزیابی ها نشان داده است رتبه های آماری در بحرین بر اساس روش کاری صورت می‌گیرد؛ یعنی افراد باید در شغل خود یک عضو مفید باشند. برای مقطع فوق لیسانس در رشته های آزمایشگاهی شرایط کاری عملی بهتری دیده می‌شود. فرصت های شغلی در بحرین به طورکلی تا 20 ساعت در هفته برای مقطع بالاتر از لیسانس دیده می‌شود اما برای لیسانس نهایت کار دانشجویی تا 12 ساعت ارزیابی شده است.

بیمه و تسهیلات درمانی برای دانشجویان در بحرین

بیمه و تسهیلات درمانی برای دانشجویان در بحرین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR دفترچه های درمانی در دانشگاه ها از بخش های مهم تحصیلی محسوب می‌شود، هر یک از دفترچه های درمانی در این کشور به طور کلی پوشش 70 درصدی را در بر می‌گیرد البته که بستگی به نوع طرح انتخاب دارد. دولت سعی کرده است که برای گزینه های ضروری زندگی تسهیلات درمانی درستی را وارد نماید بسیار مهم است که شرایط بیمه در بحرین رعایت شود. در نظر داشته باشید که بیمه های درمانی در بحرین هر یک دارای اعتبارات مخصوص به خود هستند و بیمارستان مورد نظر تعیین کننده وضعیت بیمه های درمانی افراد خواهد بود.

خدمات بانکی و مالی برای دانشجویان در بحرین

خدمات بانکی و مالی برای دانشجویان در بحرین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه های کشور بحرین، مجاز هستند که در بانک مورد نظر خود حساب بانکی باز کنند، به آن ها این اجازه داده می‌شود که از شرایط وام های دانشگاهی کشور بحرین به طور دقیق استفاده کنند و همینطور کمک هزینه تحصیلی برای شرایط خاص و افراد خاص مدنظر قرار می‌گیرد.

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در بحرین

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در بحرین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR گروه ب (خوب) 1. الجامعه‌البحرين University of Bahrain

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در بحرین

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در بحرین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در سال 2019-2020 هیچ یک از دانشگاه های کشور بحرین مورد پذیرش وزارت بهداشت قرار نگرفته‌اند.

دانشگاه های برتر در بحرین

دانشگاه های برتر در بحرین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشگاه ملی وست فورد برنده جایزه عالی در سال 2019 شد و یکی از بهترین کالج های آموزشی در کشور بحرین محسوب می‌شود که در آن از زبان انگلیسی و عربی برای تحصیل استفاده می‌شود. نظام آموزشی در این دانشگاه برگرفته از فضای پیشرفته بریتانیا بوده و به طور کلی افراد می‌توانند از مدارک حرفه ای خود استفاده نمایند. این موسسه توسط جوامع پیشرفت آسیایی کنترل و مدیریت می‌شود. برنامه های کارشناسی ارشد و دکترا در سطح بین‌المللی است، در این دانشگاه از بهترین شیوه های آموزش جهانی و یادگیری آنلاین استفاده می‌شود و یک برند تعاملی مشخص و پویا را شکل داده است. استفاده از تکنولوژی به روز و اینترنت پر قدرت در این دانشگاه سبب شده است که فضای فناوری اطلاعات به طور دقیقی حفظ شود. انتخاب مددجویان حرفه‌ای در این دانشگاه طبق آموزش های روز دنیا دنبال می‌شود و هر ساله جذب با ظرفیت زیاد در دانشگاه ملی صورت می‌گیرد. فرصت های خوبی در زمینه تحصیل و اشتغال در دانشگاه ملی وجود دارد و به طور کلی هدف ارائه و تدارک آموزش و پرورش مدیریت برتر است. توانایی در امر مدیریت از بخش های مهم این دانشگاه محسوب می‌شود. این دانشگاه دارای فضای تحصیلی خوبی بوده و پیشنهاد مناسبی برای ایرانیان به شمار می‌رود. دانشگاه کالج طلال غزاله یک دانشگاه کسب و کار در کشور بحرین است که به طور کلی تمرکز اصلی آن بر روی TAG-UCB است. این دانشگاه توانسته هدف توسعه کادر رهبران کسب و کار را به شکل دقیقی فراهم سازد، در این دانشگاه رقابت و موفقیت بر سر اقتصاد دیده می‌شود و به طور کلی رشته های اقتصاد و وابسته به آن در این کالج دیده می‌شود. در این دانشگاه افراد از استعداد به رهبران دانش تبدیل می‌شوند. مزیت های رقابتی در این دانشگاه به منابع مالی و حمایت از دولت وابستگی مشخص دارد. این دانشگاه بزرگترین شرکت خدمات حرفه‌ای در بحرین محسوب می‌شود و توانسته در دنیا رتبه خوبی داشته باشد. موفقیت در بازارهای فرهنگی در این دانشگاه در سال های اخیر چشمگیر بوده است. اینطور که مشخص است یک کلاس جهانی در این دانشگاه با هدف توسعه کادر رهبری وجود دارد، بازار فرهنگی در این دانشگاه از سوی تحلیل‌گران ارزیابی می‌شود. در این دانشگاه حمایت از گروهی که قصد دارند برنامه های آموزشی جدید را وارد دانشگاه نمایند به جدیت و به درستی صورت می‌گیرد. استافورد در سال 1993 تشکیل شده و به طور کلی به یک سیستم آموزشی کنترل از راه دور حرفه ای تبدیل شده است که روند کسب و کار به صورت حرفه ای را رواج داده است. در این دانشگاه کیفیت کار اهمیت زیادی دارد. این فضای آموزشی در قالب مدرسه و دانشگاه است و تحصیل در آن در مسیر به صورت دوره ای با تأکید بر فضای شغلی صورت می‌گیرد. در این دانشگاه تمامی آموزش ها در وضعیت تخصصی دنبال می‌شود و کیفیت آموزش اولویت بیشتری نسبت به سرعت آموزش دارد؛ در هر صورت این دانشگاه در سال های اخیر توانسته برای مقطع دکترا بسیار عالی ظاهر شود اینطور که مشخص است بیش از 2000 فارغ‌التحصیل از این دانشگاه ورود به کار با حقوق بالا داشته‌اند. مشخص است که برای تحصیل در کشور بحرین در دانشگاه مشخص باید از نظر علمی در وضعیت خوبی باشید.

نظام آموزشی بحرین

نظام آموزشی بحرین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در کشور بحرین آموزش و پرورش سابقه بیشتری نسبت به سایر کشورهای حوزه خلیج فارس دارد. به طور کلی در بحرین اولین آموزشگاه جدید در سال 1919 تأسیس شده است و این آموزشگاه توانسته فضای تحصیلی خوبی ایجاد نماید. این مدرسه دخترانه با تعداد کمی دانش‌آموزان دختر کار خود را آغاز کرده است اما پس از دوره ای با گسترش فضای آموزشی این نتیجه حاصل شد که دوره های آموزشی به شکل دقیق صورت بگیرد. دوره های آموزشی در بحرین به سه دوره چهار ساله تقسیم می‌شود. شاگردان اول در این کشور می‌توانند به کشورهای کویت، لبنان، مصر و انگلستان اعزام شوند. علاوه بر مدارس حکومتی در بحرین یک سری مدارس ملی نیز دیده می‌شود که شامل مدرسه آمریکای بحرین، آموزشگاه هندی و همینطور پاکستانی است. آموزش های ابتدایی در بحرین شامل دو مرحله آموزش پایه 6 سال است و سن ورود به دبستان نیز از 6 الی 11 سالگی اعلام شده است. مرحله اول شامل کلاس های اول و دوم و سوم و همینطور یک نظام معلمی برای کلاس ها است و مرحله دوم شامل کلاس‌های چهارم و پنجم و ششم بوده و از سیستم های 2 معلمی برای آموزش های زبان عربی و دینی و دروس اجتماعی و ... استفاده می‌شود. ریاضیات و علوم در این کشور دروس بسیار مهمی هستند، آموزش مقدماتی متوسطه در بحرین 3 سال طول می‌کشد و به طور کلی پس از تکمیل دوره ابتدایی افراد وارد این مرحله می‌شوند. آموزش تکمیلی متوسطه نیز 3 سال طول می‌کشد و به طور کلی در 6 ترم ارائه می‌شود؛ پس از اخذ گواهینامه های مقدماتی در بحرین نیاز است که نظام ساعتی و واحدی به شکل درستی صورت بگیرد. برنامه های آموزشی مقطع تکمیلی متوسطه در بحرین طبق سیستم ساعتی و واحدی صورت می‌گیرد؛ به طور کلی برنامه‌های آموزشی شامل برنامه های علمی و ادبی و بازرگانی و عملی است و همینطور دوره‌های پایه مشتمل بر 45 درصد دروس علمی و ادبی بوده و 25 درصد از دروس فنی هستند. دوره های تخصصی شامل بر 39 درصد علمی و ادبی بوده و 45 درصد دروس عملی است و 69 درصد فنی هستند. مرکز تحقیقات و توسعه آموزش در وزارت آموزش و پرورش در سال 1987 تأسیس شده است. بهبود خدمات آموزش در بحرین در بین برنامه های 4 تا 6 تحقیقاتی دیده می‌شود. هزینه های دولتی در این راستا به طور کلی بر پایه آموزش های درستی تعیین شده است مشخص است که سازمان تألیف و برنامه ریزی در بحرین بر روی روند تحصیلی درست تأکید زیادی کرده است.

لیسانس در بحرین و شرایط اخذ پذیرش لیسانس در بحرین

لیسانس در بحرین و شرایط اخذ پذیرش لیسانس در بحرین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR تحصیل در بحرین در مقطع لیسانس در دوره های 3 الی 4 ساله به طول می‌انجامد. افراد باید سعی کنند در این دوره در دو سال اول دروس را به صورت تئوری یاد بگیرند. زبان تحصیل در این مقطع اغلب عربی و انگلیسی است. شرایط انتقال در این مقطع تحصیلی به کشور انگلیس فراهم شده است. به طور کلی هزینه های تحصیل برای مقطع لیسانس در بحرین ارزان است و بورسیه های تحصیلی کمتری دیده می‌شود. مقطع لیسانس در بحرین نیاز به ارائه مدرک دیپلم 12ساله دارد و باید فرد به زبان انگلیسی تسلط داشته باشد. افراد باید نمره آیلتس بالای 6 داشته باشند. شما می‌بایست در یک آزمون ورودی شرکت کنید که سوالات آن تمرکز بر زیست و پزشکی دارد. دانشجویان بین‌المللی در بحرین می‌توانند از زبان انگلیسی برای تحصیل استفاده کنند. مدرک لیسانس بحرین روند معادل سازی درستی را طی کرده است و شرایط تحصیل در بحرین خوب است. شایان ذکر است که امکان ورود و تحصیل در مقطع لیسانس در بحرین بدون آزمون ورودی در برخی از موسسه های این کشور فراهم شده است، شرایط اخذ پذیرش لیسانس در این کشور نیز نسبت به سال های گذشته بسیار بهتر شده است.

فوق لیسانس در بحرین و شرایط اخذ پذیرش فوق لیسانس در بحرین

فوق لیسانس در بحرین و شرایط اخذ پذیرش فوق لیسانس در بحرین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تحصیل در مقطع فوق لیسانس بحرین به طور کلی یک دوره 2 ساله است؛ دروس در این مقطع تحصیلی اغلب به زبان انگلیسی برگزار می‌شود و زبان عربی کمتر در این بخش مورد استفاده قرار می‌گیرد. افراد برای ورود به مقطع فوق لیسانس نیاز به مدرک دیپلم و کارشناسی خود با معدل بالای 16 دارند. به طور کلی دانشجویان نیاز به ارزیابی مدرک تحصیلی فوق لیسانس خود دارند. شما باید نامه تمکن مالی ارائه دهید و نیاز است که برآورد درستی در بخش هزینه های زندگی داشته باشید. در نظر داشته باشید که افراد برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس در یک آزمون ورودی شرکت می‌کنند که عموماً بار اول رد می‌شوند، ریزنمرات و مدارکی که در این زمینه رویت می‌شود بسیار مهم است. حقیقت این است که افراد برای فوق لیسانس در بحرین باید سعی کنند در رشته مشخصی ورود داشته باشند و البته که مدرک زبان آیلتس با نمره بالای 6 نیز اهمیت زیادی دارد. تحصیل در مقطع فوق لیسانس به طور کلی یک منبع درآمدزایی مشخص است و افراد، کار ضمن تحصیل با حقوق و مزایای بالا خواهند داشت.

دکترا در بحرین و شرایط اخذ پذیرش دکترا در بحرین

دکترا در بحرین و شرایط اخذ پذیرش دکترا در بحرین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای پذیرش در مقطع دکترا در بحرین نیاز است که یک دوره 3 الی 4 ساله سپری شود. نیاز است که دانشجویان بتوانند دوره های تحصیلی مختلف دانشگاهی را پشت سر بگذارند، افراد می‌بایست بتوانند تحصیل در دانشگاه های بحرین را به صورتی ادامه دهند ک شرایط کار ضمن تحصیل در اختیارشان قرار بگیرد. شما برای ورود به این مقطع تحصیلی نیاز به رزومه تحصیلی قوی دارید، باید بتوانید پیشینه های علمی خود را به دانشگاه ارائه دهید و بسیار مهم است که مدرک زبان آیلتس با نمره 7 داشته باشید و مدرک زبان تافل نیز در این راستا اهمیت زیادی دارد. پیشینه های علمی در این زمینه اهمیت زیادی دارد. نیاز است که فرد در سمینارهای تحقیقاتی بحرین شرکت نماید و به طور کلی بسیار مهم است که تحصیل در بحرین در این کشور در یک دوره 8 ترمی به پایان برسد. آزمون ورودی مقطع دکترا تخصصی است و سوالات در خصوص رشته تحصیلی افراد تعیین می‌شود. برای پذیرش دکترا در بحرین باید پاسپورت معتبر داشته باشید که حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد. نیاز به دو صفحه خالی دارید. باید بتوانید فرم درخواست را تکمیل کنید، نیاز است که 12 قطعه عکس پاسپورتی داشته باشید و باید نامه پذیرش از دانشگاه مورد نظر ارائه دهید، افراد باید نامه تمکن مالی و نامه پذیرش از دانشگاه بحرین داشته باشند. فیش واریزی اولین شهریه نیاز است و باید ویزای دانشجویی کشور بحرین اخذ شده باشد. ویزای دانشجویی در بحرین یک سال اعتبار دارد اما قابل تمدید است. مرحله ی اخذ ویزای تحصیلی بحرین، یک پروسه 4 ماهه است که نیاز به مدارک لازم و مشخصی دارد. ویزای تحصیلی کشور بحرین هزینه 1000 درهمی دارد که البته تمدید آن نیز هزینه جزیی را در بر می‌گیرد. مشخص است که روند اخذ ویزای تحصیلی بحرین بهبود خوبی نسبت به سال های گذشته دارد.

پزشکی در بحرین و شرایط اخذ پذیرش پزشکی در بحرین

پزشکی در بحرین و شرایط اخذ پذیرش پزشکی در بحرین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای تحصیل پزشکی به صورت پیوسته قرار شده است یعنی شما دو راه دارید، یا پس از دیپلم مستقیم وارد رشته پزشکی در کشور بحرین می‌شوید که کمی دشوار است و باید در آزمون عملی این دوره شرکت داشته باشید و یا سعی کنید در رشته های علومی پایه به مدت مشخص 4 سال تحصیل کنید، تحصیل در رشته های زیست شناسی و علوم پایه در بحرین به طور کلی دارای شرایط خاصی است: افراد باید دیپلم دوازده ساله داشته باشند، نیاز است نمرات آنها در دروس زیست و شیمی بالا باشد، نیاز است که از سوی دانشگاه مشخصی پذیرش شده باشند و بسیار مهم است که رتبه علمی افراد در آزمون خوب باشد، دوره های شش ماهه پیش نیاز برای رشته پزشکی در بحرین نیاز است. مشخص است که وضعیت پزشکی در بحرین به این صورت است که شما دروس تئوری را پشت سر می‌گذارید و پس از آن شرایطی برای شما فراهم می‌شود که به سادگی بتوانید دروس ارائه شده را به صورت مقطعی پشت سر بگذارید. تحصیل پزشکی در بحرین به طورکلی شامل یادگیری دروس پیش بالینی و بالینی است.

دندانپزشکی در بحرین و شرایط اخذ پذیرش دندانپزشکی در بحرین

دندانپزشکی در بحرین و شرایط اخذ پذیرش دندانپزشکی در بحرین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای تحصیل دندانپزشکی در بحرین امکان ورود مستقیم و پیوسته نبوده و باید در ابتدا لیسانس در رشته های زیست‌شناسی داشته باشید؛ بهتر است که لیسانس شما با معدل بالا و ریز نمرات خوب در دروس مشخصی همراه باشد تا ورود به رشته دندانپزشکی برای شما آسان‌تر باشد. این نکته را مدنظر قرار دهید که به طور کلی دندانپزشکی در بحرین شامل دوره های یادگیری علمی و یادگیری دروسی است که وابسته به بافت دهانی بوده و در همه شاخه های دندانپزشکی رویت می‌شود. طول تحصیل پس از لیسانس دو سال است و در نهایت این دوره، یک آزمون عملی برگزار می‌شود. برای تحصیل دندانپزشکی در بحرین نیاز است که بتوانید در ابتدا مشخص کنید که آیا از پس هزینه های تحصیل برخواهید آمد یا خیر. مدارکی که برای تحصیل دندانپزشکی نیاز است در بخش زیر اعلام شده است: 1- مدرک دیپلم معتبر به همراه مدرک پیش دانشگاهی با ریز نمرات خوب 2- نامه تمکن مالی با مهر و امضا که نشان دهد از پس هزینه زندگی خود بر می‌آیید 3- نامه ای که مشخص نماید می‌توانید رزومه علمی مورد تأیید استاد داشته باشید 4- افراد باید سعی کنند در آزمون ورودی دندانپزشکی به نتیجه خوبی برسند 5- مدرک زبان آیلتس با نمره بالای 6.5 6- مدارک پزشکی و گواهی سلامت جسمانی

تخصص پزشکی در بحرین و شرایط اخذ پذیرش تخصص پزشکی در بحرین

تخصص پزشکی در بحرین و شرایط اخذ پذیرش تخصص پزشکی در بحرین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای تخصص پزشکی در بحرین بهتر است که در ابتدا در انتخاب دانشگاه مورد نظر دقت داشته باشید، سعی کنید که مسیر تخصص درستی را در پیش بگیرید، مثلاً می‌توانید ورود به رشته داروسازی داشته باشید، حقیقت این است که به طور کلی موسسه های خصوصی در زمینه تخصص پزشکی گزینه های خوبی نیستند پس باید بتوانید ورود به بخش هایی داشته باشید که از آن سود خوبی بگیرید. مدرک لیسانس و مدرک فوق لیسانس در بحرین اهمیت زیادی برای تخصص پزشکی دارد. شما می‌بایست دوره های مربوط به داروسازی و همینطور شیمی دارویی را بگذرانید و سپس در شاخه مورد نظر خود ارزیابی های دقیقی داشته باشید. دانشگاه های مختلف در بحرین در زمینه تخصص پزشکی دارای شرایط پایه خوبی هستند، یادگیری دروس نیاز به گذراندن واحدهای درسی مشخصی دارد، افراد باید بتوانند کد حرفه ای پزشکی را دریافت کنند تا بتوانند طبابت داشته باشند. طول تحصیل این مقطع 4 سال است و البته است که یادگیری تخصصی دروس در این زمینه اهمیت زیادی دارد. مشخص است که فعالیت های پژوهشی در این راستا به شما کمک می‌کند که به نتیجه‌ی دلخواه و مطلوب در آزمون های عملی برسید. مهارت و تکنیک های پزشکی تخصصی در بحرین اهمیت زیادی دارد.

تخصص دندانپزشکی در بحرین و شرایط اخذ پذیرش تخصص دندانپزشکی در بحرین

تخصص دندانپزشکی در بحرین و شرایط اخذ پذیرش تخصص دندانپزشکی در بحرین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تخصص دندانپزشکی در کشور بحرین یعنی افراد بتوانند یک دوره 4 ساله مشخص را بعد از فوق لیسانس پشت سر بگذارند و به تخصص در گرایش های مختف دندانپزشکی برسند، مانند تخصص ارتودنسی، تخصص زیبایی فک و لبخند و ... . در این روال، بحرین، دقیقاً مانند امارت عمل کرده است و فرد می‌تواند دکترای تمام دندانپزشکی را اخذ نمایند. تخصص دندانپزشکی در بحرین نیاز به مدرک زبان آیلتس سطح بالایی دارد و بسیار مهم است که افراد از پس آزمون های بین‌المللی در این زمینه برآیند. مشخص است که دوره های تحصیلی دندانپزشکی در بحرین از اهمیت زیادی برخوردار هستند. یک اصول مهم تخصصی در بحرین این است که شما یادگیری تخصص دندانپزشکی را زیر نظر گروه دندانپزشکی بین‌المللی دنبال نمایید؛ مشخص است که یادگیری دروس تخصصی در بحرین بسیار ارزشمند بوده و دولت در این زمینه بودجه های مالی را به عنوان کمک هزینه تحصیلی در نظر می‌گیرد. تخصص دندانپزشکی در بحرین به طور کلی شامل دوره های تحصیلی درست و ارزشمندی است.

رشته های غیر پزشکی در بحرین

رشته های غیر پزشکی در بحرین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تحصیل در کشور بحرین در رشته های وابسته به علوم پایه بسیار قوی تر از سایر بخش ها است، به عنوان مثال کسانی که در بخش فناوری اطلاعات تحصیل نمایند می‌توانند در فراخوان های دولتی کشور بحرین شانس خوبی داشته باشند. در کشور بحرین تحصیل کمی دشوار است، یعنی ورود به دانشگاه های کشور بحرین شاید خیلی ساده نباشد اما طرح بورسیه در کشور بحرین خوب و همینطور رشته های مهندسی در کشور بحرین نسبت به سایر رشته ها تنوع و شرایط بهتری دارند. به طور کلی بورسیه های تحصیلی برای رشته های علوم پایه مدنظر قرار می‌گیرد، بخش های هنری نیز در این کشور مورد علاقه‌ی بانوان هستند. وضعیت برای رشته های وابسته به اقتصاد در کشور بحرین نیز خوب است. تحصیل در این کشور از نظر هزینه ارزان و مناسب بوده و مشخص است که روند شهریه در کشور بحرین بر اساس روتین های مشخصی دنبال می‌شود. کشور بحرین از دسته کشورهایی است که در بخش های هنری به رتبه خوبی رسیده است. مهارت تحصیل در کشور بحرین در سال های اخیر بیشتر شده و نظام آموزشی استفاده شده در این زمینه بسیار عالی است. به طور کلی افرادی که دارای مدارک زبان مشخصی هستند و یا رزومه تحصیلی خوبی دارند می‌توانند از بورسیه تحصیلی در این کشور استفاده نمایند. حقیقت این است که وضعیت تحصیل در کشور بحرین در رشته های مختلف در سال های اخیر بهتر شده است و یک سری دروس در لاین شهریه ارزان قیمت قرار گرفته‌اند. رشته های معماری، طراحی لباس عربی، طراحی روی چوب و همینطور رشته های وابسته به شهرسازی در کشور بحرین از رشته های عالی و پر درآمد هستند. بورسیه تحصیلی کشور بحرین در بخش های متنوعی دنبال می‌شود. دانشگاه‌الجامعه کشور بحرین یک دانشگاه ارزان برای تحصیل در این کشور است.

خطرات احتمالی برای دانشجویان در بحرین

خطرات احتمالی برای دانشجویان در بحرین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

1- مردم کشور بحرین علاقه زیادی به تحصیلات و درخشش در این زمینه دارند و این موضوع سبب می‌شود که یادگیری دروس در این کشور جنبه رقابتی زیادی داشته باشد که تبدیل به دشمن تراشی شود، پس پیشنهاد می‌شود که درگیر حاشیه های تحصیل در این کشور نشوید! 2- دانشگاه های بحرین بسیار سخت گیر هستند این سختگیری در بخش پوشش، تحصیل و شهریه بسیار دیده می‌شود. 3- دزدی های کوچک، مانند اکثر کشور های دنیا، در بحرین نیز دیده می‌شود و قطعا نمی‌توان آن را به صورت صد در صد ریشه کن کرد پس افراد باید مواظب اشیای با ارزش خود باشند، مخصوصا در اماکن عمومی و هنگام استفاده از وسایل نقلیه. 4- به طور کلی کار در بحرین بر اساس رشته‌ی تحصیلی شما ارزیابی می‌شود و شما در صورتی حقوق خوبی در بحرین دارید که وارد شغلی متناسب با رشته تحصیلی خود شوید، از یاد نبرید که اگر شما بدون مهارت وارد بحرین شوید از نظر کاری با خطرات زیادی روبرو هستید.

مدارس بومی، بین المللی و ایرانی در بحرین

مدارس بومی، بین المللی و ایرانی در بحرین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مدرسه بین‌المللی بیزینس بحرین یک مدرسه بسیار بزرگ در بحرین است که دوره های یادگیری مختلفی داشته و در آخر هر دوره به فرد گواهینامه داده می‌شود. گواهینامه های حرفه‌ای و همینطور گواهینامه‌ای که برای دوره کارشناسی ارشد لحاظ می‌شود اهمیت زیادی دارد. به طور کلی یادگیری دروس در مدارس بومی در بحرین اهمیت زیادی دارد و افراد باید سعی کنند این دوره را به شکل دقیق و موفقیت آمیزی پشت سر بگذارند. مدرسه بین‌المللی مرگان از محیط های یادگیری کسب و کار محسوب می‌شود که سبب می‌شود تقاضای کاری شما به طور دقیق دنبال شود. مدرسه بین‌المللی مرگان در این کشور توانسته فضای درستی در یادگیری دروس دشوار داشته باشد و هدف شغلی در این مدرسه بسیار مهم است. مدرسه mdci از دیگر مدارسی است که در بحرین در زمینه کارهای مشخص دولتی دنبال می‌شود، این مدرسه دارای فضای تحصیلی است که اشخاص مختلف اجازه استفاده درست از آن را دارند، مدیریت پشتیبانی تحصیلی در این مدرسه بر اساس برنامه های درستی فراهم می‌شود. در این مدرسه یادگیری دروس به طور کلی بر اساس رویکردهای دقیق و صحیحی پیش‌بینی شده است. رشته های آموزشی در این کشور زیر نظر دولت بررسی می‌شوند. مدرسه exee یک مدرسه خوب در زمینه یادگیری دروس پیچیده دانشگاهی است که یک پیش زمینه عالی برای کسانی که قصد تحصیل در دانشگاه های بحرین را دارند، فراهم می‌سازد، این مدرسه به طور کلی کیفیت آموزشی خوبی داشته و ارتقاء کیفیت تحصیلی در این مدرسه اهمیتی زیادی دارد. امکان یادگیری حرفه ای در این مدرسه با شهریه مناسب برای همه دانش‌آموزان، در همه ملیت ها فراهم شده است.

چاپ مقالات علمی در بحرین و تاثیر آن

چاپ مقالات علمی در بحرین و تاثیر آن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

بیشترین مقالات علمی که در بحرین به چاپ می‌رسد در بخش علوم پایه و مهندسی است و کمتر دیده شده است که مقاله ای برای رشته های پزشکی به چاپ برسد، پس اقدام در این زمینه می‌تواند امتیاز خوبی به همراه داشته و تاثیر به سزایی در پذیرش شما در دانشگاه های این کشور و برخورداری از بورسیه‌ی تحصیلی در بحرین داشته باشد؛ از یاد نبرید که افراد برای چاپ مقالات علمی در بحرین باید بتوانند در ابتدا ثبت نام داشته باشند و همینطور فرم درخواست اولیه را تکمیل کنند تا نوبت آن ها فرا برسد. برای برخی از مقالات، نیاز به حضور شما در دانشگاه بوده و باید سعی کنید در راستای دفاع از مقاله‌ی خود، سخنرانی درستی داشته باشید. توجه داشته باشید که مقاله‌ی شما باید از نظر کیفیت در وضعیت درستی قرار بگیرد.

شرکت در آزمون های بین المللی در بحرین

شرکت در آزمون های بین المللی در بحرین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR از بهترین آزمون های بین المللی که در بحرین دیده می‌شود، آزمون های زبان مانند آیلتس و تافل است که از اهمیت بالایی برخوردار است، چرا که مسیر بهبود ارتباط با دیگران را به شکل درستی ایجاد می‌کند. سطح زبان تقویت شده در بحرین از موضوعاتی است که در لاین منظم بررسی می‌شود، از آن جا که امکان تحصیل به زبان انگلیسی برای دانشجویان بین‌المللی در دانشگاه های این کشور فراهم شده است، تسلط به این زبان نیز اهمیت زیادی دارد چون در بخش شرکت در گفتگوهای کلاسی، پاسخ دادن به سوالات در امنحان ها و ارتباط گیری با هم‌کلاسیان، استاد و ... به آن نیاز خواهید داشت و به این منظور شما باید دوره های زبان که به صورت فشرده در بحرین برگزار می‌شوند را دنبال نمایید و اگر مدرک آیلتس یا تافل ندارید، در آن ها شرکت نمایید.

کنفرانس های علمی در بحرین

کنفرانس های علمی در بحرین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

1- کنفرانس بین‌المللی مدیریت سازه 2- کنفرانس بین‌المللی مهندسی شیمی و علم نانو فیزیک 3- بیست و یکمین کنفرانس یادگیری دروس روانشناسی و تحقیقات زبان 4- چهارمین کنفرانس بین‌المللی فناوری اطلاعات 5- دهمین کنفرانس بین‌المللی شبکه و ارتباطات 6- بیست و پنجمین کنفرانس بین‌المللی سلامت روانی و بهداشت و فردی 7- دهمین کنفرانس بین‌المللی شناسایی زیرساخت های ضد زلزله

جشن های دانشگاه ها در بحرین

جشن های دانشگاه ها در بحرین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشگاه های کشور بحرین به روز ملی اهمیت زیادی می‌دهند و این روز در دانشگاه ها و موسسه های بحرین جشن گرفته می‌شود، به طور کلی تاریخ این جشن در دوم دسامبر اعلام شده است. جشن سپاس گذاری در بحرین از دیگر جشن هایی است که برای مردم این کشور اهمیت زیادی دارد و مردم در روزی مشخص به این جشن می‌پردازند. دانشگاه های این کشور فستیوالی موسوم به فستیوال آتش را نیز برگزار می‌کنند که فضایی بسیار شاد برای دانشجویان ایجاد کرده و صحنه های دیدنی دارد که بسیار جالب و سرگرم کننده است.

آخرین ویرایش: 2020-01-31 18:14:30 1,474