x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

مهاجرت به کشور بحرین

بیش از یک و نیم میلیون نفر در کشور بحرین زندگی و به زبان عربی صحبت می‌کنند. اینطور که شواهد نشان می‌دهد کشور بحرین دارای 33 جزیره است که بخش های زیادی از آن از دشت های بیابانی تشکیل شده است. این کشور دارای آب و هوای خشک با زمستان های معتدل است. این کشور در لیست کشورهای بیابانی قرار دارد اما جاذبه های گردشگری بی نظیری در دل خود جای داده است. آمار مهاجرانی که در زمینه کاری وارد خاک کشور بحرین شده‌اند، حدود 3 درصد بیشتر از سال های گذشته است. در نظر داشته باشید مهاجرت در این کشور برای کار نیاز به سابقه کاری خوب دارد. آمار مهاجرانی که به قصد بازدید از دیدنی های کشور بحرین وارد شده‌اند 26 درصد بیشتر از قبل اعلام شده است. اینطور که مشخص است وضعیت صدور ویزای گردشگری این کشور بسیار ساده تر و ارزان تر از قبل اعلام شده است. میزان رضایت از وضعیت آموزش در کشور بحرین نیز رشد 42 درصدی داشته است، سیستم آموزشی در دانشگاه های کشور بحرین بسیار ایده‌آل تر از سایر کشورها اعلام شده است و وضعیت تحصیل در این کشور به صورت روتینی پیش رفته است. مشخص است که رضایت از آموزش در مدارس نیز بالا است. ویزای ازدواج به افرادی تعلق می‌گیرد که قصد ازدواج با یک فرد بحرینی دارند و ازدواج باید در قالب اسلامی صورت بگیرد و نیاز است که مشخص شود چه کسی می‌بایست از پس هزینه های زندگی در این کشور برآید. در ویزای ازدواج هر دو شخص در زمان ازدواج می‌بایست مجرد باشند و نیاز است که واقعی بودن ازدواج به طور دقیق مشخص شود. از یاد نبرید که این ویزا به طور کلی می‌تواند پس از مدت مشخصی منجر به صدور اقامت کشور بحرین شود. در کشورهای عربی و همینطور بحرین کمبود نیروی پزشکی بسیار زیاد دیده می‌شود و اینطور که مشخص است نیاز است که افراد در زمینه پزشکی رتبه بهتری داشته باشد. سیستم های بهداشت و درمان در این کشور نیز به جذب دانشجو اقدام داشته‌اند. در صورتی که قصد دارید ورود به رشته های دندانپزشکی داشته باشید باید 5 سال از زمان خود را صرف کنید، همینطور یک الی دو سال نیز در وضعیت کارآموزی خواهید بود در نهایت امتحان جامع MBBS برگزار می‌شود که بر اساس امتیاز کسب شده دسته بندی می‌شوید.

 

مشاوره مهاجرت به کشور بحرین

مهاجرپذیری بحرین

مهاجرپذیری بحرین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

وضعیت مهاجرپذیری کشور بحرین طبق آماری که از سال 2018 و 2019 به دسته ما رسیده است رشد 11 درصدی داشته است. کشور بحرین یک کشور جزیره ای در آب های خلیج فارس است و پایتخت این کشور شهر زیبای منامه بوده که بیشترین مهاجرت نیز به همین شهر صورت می‌گیرد. بیش از یک و نیم میلیون نفر در این کشور به زبان عربی صحبت می‌کنند. اینطور که شواهد نشان می‌دهد کشور بحرین دارای 33 جزیره است که بخش های زیادی از آن از دشت های بیابانی تشکیل شده است. این کشور دارای آب و هوای خشک با زمستان های معتدل است. این کشور در لیست کشورهای بیابانی قرار دارد اما جاذبه های گردشگری بی نظیری در دل خود جای داده است. سواحل و امکانات ورزش آبی که در کشور بحرین دیده می‌شود سبب شده که هر ساله تعداد زیادی گردشگر وارد آن شوند. ارزیابی ها نشان می‌دهد که در این کشور هتل های لوکس و همینطور مساجد و بناهای تاریخی وسیعی دیده می‌شود. به طور کلی میزان مهاجرپذیری کشور بحرین نسبت به سال های گذشته بیشتر اعلام شده است. رشد جمعیت در کشور بحرین از طریق گردشگری آغاز شد اما امروزه افراد خارجی به این نتیجه رسیده‌اند که ورود به فضای سرمایه گذاری در کشور بحرین می‌تواند آینده ای بسیار درخشان فراهم سازد. مبرهن است که وضعیت سرمایه گذاری در این کشور توانسته ساختار روتینی را در پیش بگیرد. در ابتدا سرمایه گذاری در بخش های ساخت و ساز دیده می‌شد اما امروزه رویه های سرمایه گذاری در کشور بحرین بهبود جدی داشته است و مشخص است که ورود به بخش پروژه های اقتصادی در این کشور بهتر از قبل است. سرمایه گذاری‌های روتین اقتصادی در کشور بحرین سبب شده است که فضای گردشگری در این کشور بیشتر شده و شاخص های اقتصادی بهتری گزارش شود. دولت کشور بحرین اعلام کرده است که وضعیت جاذبه های گردشگری در این کشور بهبود خوبی داشته است و یکی از بهترین و جذاب ترین روال های گردشگری در کشور بحرین مربوط به بخش تاریخی و مراکز خرید است به طوری که گردش مالی در این زمینه بهبود داشته است. مبرهن است که رشد مهاجرپذیری کشور بحرین به میزان 5 درصد در زمینه تحصیل و به میزان 16 درصد در زمینه سرمایه گذاری دیده می‌شود. رویکردهای اقتصادی کشور بحرین غنی است.

آمار مهاجران به بحرین

آمار مهاجران به بحرین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

آمار مهاجرانی که کشور بحرین را برای تحصیل انتخاب کرده‌اند حدود 5 درصد از سال های گذشته بیشتر شده است. سیستم تحصیلی در کشور بحرین رشد خوبی داشته است به این ترتیب بسیار مشخص است که وضعیت تحصیل می‌تواند بهبود جدی تری داشته باشد. تحصیل در کشور بحرین می‌تواند در دانشگاه های خصوصی و یا دولتی صورت بگیرد و همه چیز بستگی به شرایط خودتان دارد، از یاد نبرید که مهاجرانی که کشور بحرین را برای تحصیل انتخاب کرده‌اند هزینه‌هایی که برای دانشگاه های خصوصی لحاظ می‌شود را نیز مناسب می‌دانند. آمار مهاجرانی که در زمینه کاری وارد خاک کشور بحرین شده اند، حدود 3 درصد بیشتر از سال های گذشته است. در نظر داشته باشید مهاجرت در این کشور برای کار نیاز به سابقه کاری خوب دارد. آمار مهاجرانی که به قصد بازدید از دیدنی‌های کشور بحرین وارد شده‌اند 26 درصد بیشتر از قبل اعلام شده است. اینطور که مشخص است وضعیت صدور ویزای گردشگری این کشور بسیار ساده تر و ارزان تر از قبل اعلام شده است. آمار مهاجرانی که به کشور بحرین مهاجرت داشته اند 11 درصد بیشتر از قطر و 2 درصد بیشتر از لبنان اعلام شده است.

میزان رضایت مهاجران به بحرین

میزان رضایت مهاجران به بحرین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR میزان رضایت از وضعیت بهداشت و درمان در کشور بحرین 26 درصد بیشتر از سایر کشورها اعلام شده است، این کشور سرویس های بهداشتی عمومی بسیاری در سطح شهر قرار داده است و وضعیت بهداشت نیز بالا اعلام شده است. بیمارستان‌ها و مراکز درمانی در کشور بحرین نیز رشد 11 درصدی نسبت به سایر کشورها داشته‌اند به طوری که بسیاری از بیمه های درمانی در این کشور در بیمارستان های دولتی لحاظ می‌شود؛ ارزیابی ها نشان داده است که کشور بحرین در زمینه بهداشت و درمان رتبه 78 در دنیا را دارد. میزان رضایت از وضعیت آموزش در کشور بحرین نیز رشد 42 درصدی داشته است، سیستم آموزشی در دانشگاه های کشور بحرین بسیار ایده‌آل تر از سایر کشورها اعلام شده است و وضعیت تحصیل در این کشور به صورت روتینی پیش رفته است. مشخص است که رضایت از آموزش در مدارس نیز بالا است. رضایت از بخش هزینه های زندگی در این کشور حدود 59 درصد اعلام شده است به طوری که قیمت اقلام اصلی زندگی در کشور بحرین کمی گران است اما هزینه اجاره و خرید ملک در کشور بحرین ارزان اعلام شده است. ارزیابی ها نشان می‌دهد که کشور بحرین در زمینه نرخ تورم بسیار عالی عمل کرده است و اینطور که مشخص است این کشور در سال‌های اخیر توانسته کنترل خوبی بر روی هزینه های زندگی داشته باشد. رضایت از بخش بیمه و سرمایه گذاری در بانک ها در این کشور بیشتر از قبل شده است، رضایت سرمایه گذاری در این کشور به طور روتین پیش بینی شده است به طوری که بانک های کشور بحرین سرمایه های خوبی در وضعیت سپرده‌گذاری را مدنظر قرار داده است. اینطور که مشخص شده است در کشور بحرین وضعیت برای رسیدن به پوشش اقتصادی به طور چشمگیری دیده می‌شود و موفقیت زیادی در این زمینه دیده می‌شود.

راحت‌ترین روش مهاجرت به بحرین

راحت‌ترین روش مهاجرت به بحرین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از بهترین روش هایی است که مهاجرت به کشور بحرین را فراهم می‌سازد سرمایه گذاری است، سرمایه گذاری در این کشور به طور کلی به چندین بخش تقسیم شده است، برخی از افراد می‌توانند سرمایه گذاری به صورت مستقیم و برخی نیز می‌توانند سرمایه گذاری غیر مستقیم را انتخاب نمایند، در این مسیر بودجه اولیه شما بسیار مهم است. افرادی که ویزای تحصیلی کشور بحرین را انتخاب کرده‌اند معتقد هستند که وضعیت تحصیل در این کشور خوب است و مشخص است که دولت سرمایه گذاری خوبی در زمینه تحصیل داشته است، این ویزا نیز از رتبه بالایی برخوردار است، از یاد نبرید که برای اخذ ویزای تحصیل کشور بحرین نیاز به ارائه مدارک قبلی دارید. یک مورد دیگر که در لیست روش های آسان برای مهاجرت به کشور بحرین محسوب می‌شود، ازدواج است، ازدواج در این کشور نیاز به اثبات واقعی بودن دارد و باید یک سری مدارک و شواهد ارائه شود تا مشخص شود که ازدواج در وضعیت درستی صورت می‌گیرد. مبرهن است که در سفارت سوالاتی پرسیده می‌شود تا واقعی بودن ازدواج مشخص شود. هر یک از موارد گفته شده برای شخص بر اساس میزان سرمایه، میزان سواد و نوع هدف می‌تواند مناسب باشد اما اگر پناهندگی به کشور بحرین را انتخاب کرده‌اید و یا قرار است با ویزای کاری وارد کشور بحرین شوید بهتر است کمی دقیق‌تر شرایط را ارزیابی نمایید. مشخص است که این کشور ساختار روتینی در زمینه مهاجرت در نظر گرفته است.

روش‌ های مهاجرت به بحرین

روش‌ های مهاجرت به بحرین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR یکی از بهترین روش های مهاجرت به کشور بحرین از طریق سرمایه گذاری است. به طور کلی در این کشور شما می‌توانید به سادگی سرمایه مورد نظر را به دولت این کشور اعلام نمایید، سپس سرمایه شما ارزیابی می‌شود تا مشخص شود ورود به کدام بخش برای شما بهتر خواهد بود. از یاد نبرید که سرمایه گذاری در کشور بحرین در شرایط مختلف ارزیابی می‌شود و این امر بسیار مهم است که افراد بتوانند رشد سرمایه در این کشور را به طور دقیق لحاظ نمایند. مورد دیگر در زمینه کار در کشور بحرین است، وضعیت کار در کشور بحرین نسبت به لبنان بهتر است و مشخص است که این کشور رویکردهای کاری کشور لهستان را در پیش گرفته است به طوری که ورود به کار می‌تواند آینده مهاجرتی بسیار خوب برای افراد داشته باشد. در نظر داشته باشید که در این زمینه نیاز به تسلط و مهارت زیاد است. ویزای ازدواج به افرادی تعلق می‌گیرد که قصد ازدواج با یک فرد بحرینی دارند و ازدواج باید در قالب اسلامی صورت بگیرد و نیاز است که مشخص شود چه کسی می‌بایست از پس هزینه های زندگی در این کشور برآید. در ویزای ازدواج هر دو شخص در زمان ازدواج می‌بایست مجرد باشند و نیاز است که واقعی بودن ازدواج به طور دقیق مشخص شود. از یاد نبرید که این ویزا به طور کلی می‌تواند پس از مدت مشخصی منجر به صدور اقامت کشور بحرین شود. دولت کشور بحرین شرایط خاصی ایجاد کرده است تا افراد نخبه و همینطور متخصص بتوانند وارد خاک کشور بحرین شوند، از یاد نبرید که در این مسیر بسیار مهم است که فرد ثابت کند از نظر علمی بسیار قوی است و قصد دارد گزینه ای را وارد کار کند که نتیجه بهتری در پیش روی خواهد داشت. مهاجرت به کشور بحرین از طریق ثبت شرکت می‌تواند گزینه خوبی برای کسانی باید که به دنبال سرمایه گذاری پربازده هستند، در این روش نیاز است که نوع ارزش سرمایه گذاری به طور دقیق مشخص شود. از یاد نبرید که وجود فضای آرام و مدرن می‌تواند مهاجرت به کشور بحرین را آسان‌تر نماید. ثبت شرکت می‌تواند در زمینه خدماتی صورت بگیرد و یا به صورت فروش محصولات باشد.

مهاجرت سرمایه گذاری به بحرین

مهاجرت سرمایه گذاری به بحرین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ما در بین روش های مختلف سرمایه گذاری در کشور بحرین به شما ثبت شرکت را پیشنهاد می‌کنیم، البته برای پیشنهاد خود دلایل قانع کننده‌ای داریم. اول از هر چیز متذکر می‌شویم که در این روش می‌توانید برای خود و اعضای خانواده اقامت کشور بحرین را اخذ کنید. در نظر داشته باشید که نیاز است تمامی مدارک برای ثبت شرکت به طور دقیق شفاف سازی شود، شما می‌بایست بر اساس رویکرد اقتصادی که در پیش دارید نوع شرکت را انتخاب کنید. نوع شرکت می‌تواند خصوصی با مسئولیت محدود یا اشتراکی و عمومی باشد. شما پس از اقدام به ثبت شرکت، اولین گردش مالی خود را اعلام می‌کنید، حال پس از یک دوره سه ساله می‌بایست هر سال مجدداً اقدام به تمدید نمایید در نظر داشته باشید که به طور کلی اقامت دائم پس از 5 سال صورت می‌گیرد. شایان ذکر است که در طول این مدت می‌بایست در کشور بحرین حضور فیزیکی داشته باشید و همینطور بسیار مهم است که زبان خود را تقویت نمایید. اینطور که شواهد نشان می‌دهد برای صدور اقامت دائم این کشور از شما آزمون زبان اخذ می‌شود. از یاد نبرید که می‌بایست در طول این مدت ثابت کنید که صلاحیت زندگی در کشور بحرین را دارید و بسیار مهم است که در این مدت جرمی مرتکب نشوید. در طول مدتی که در مسیر ثبت شرکت در کشور بحرین هستید نباید درگیر مسائل سیاسی باشید و این موضوع را از یاد نبرید که سرمایه گذاری در این کشور اغلب به صورت نقدی است و نیازی به روال های اقساط دیده نمی‌شود. از دیگر روش های سرمایه گذاری در کشور بحرین در مسیر خرید ملک است، دولت کشور بحرین اعلام کرده است که خرید خانه در کشور بحرین و گرفتن اقامت تنها برای برخی از شهرهای بحرین لحاظ می‌شود، از یاد نبرید که مسیر سرمایه‌گذاری در این زمینه بسیار عالی و روتین است و باید ارزش فعلی ملک مورد نظر مشخص شود. شایان ذکر است که سرمایه گذاری در کشور بحرین می‌تواند به صورت خرید سهام نیز فراهم شود، همینطور شرایط به صورتی خواهد بود که افراد بتوانند به عنوان نمایندگی برای یک شرکت مادر نیز فعالیت داشته باشند. سوالات زیادی در زمینه سرمایه گذاری در کشور بحرین وجود دارد که با هم بررسی می‌کنیم: آیا سرمایه گذاری در کشور بحرین نیاز به سرمایه کلان دارد؟ پاسخ منفی است. شاید کمی غیر قابل باور به نظر برسد اما شما برای سرمایه گذاری در این کشور نیازی به سرمایه های کلان ندارید و می‌توانید به صورت خرید بخشی از سهام یک شرکت اقدام کنید. با سرمایه گذاری در کشور بحرین پس از چه مدتی می‌توانم همسر و فرزندان خود را وارد خاک این کشور کنم؟ بر اساس نوع روش سرمایه گذاری که انتخاب کرده‌اید می‌توانید بین 1 سال الی 3 سال زمان مناسب برای ورود همسر و سایر افراد در نظر داشته باشید اما این تنها یک کلیت است، بارها دیده شده در ثبت شرکت به صورت مسئولیت محدود امکان درخواست ویزای همراه هم زمان نیز وجود دارد. آیا در طول سرمایه گذاری در کشور بحرین نیاز به حضور فیزیکی من است؟ در صورتی که ثبت شرکت را انتخاب کرده باشید نیاز به حضور شما خواهد بود اما گاهاً روش هایی که سرمایه شما را به صورت مستقیم وارد بخش خرید اوراق می‌کند نیاز به حضور همیشگی شما نخواهد داشت. آیا با سرمایه گذاری در کشور بحرین از مزایای شهروندی کشور بحرین برخوردار می‌شوم؟ خیر! شما تا زمانی که اقامت دائم کشور بحرین را اخذ نکرده باشید از مزایای خاصی برخوردار نیستید و باید این نکته را در نظر بگیرید که اقامت دائم کشور بحرین با اخذ پاسپورت این کشور متفاوت است.

مهاجرت از طریق ازدواج به بحرین

مهاجرت از طریق ازدواج به بحرین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مهاجرت به بحرین از طریق ازدواج در جوامع اسلامی بسیار گزارش شده است. مراحل به این صورت است که در ابتدا نیاز است که فردی که تبعه بحرین بوده و در این کشور زندگی می‌کند برای شما درخواستی صادر کند مبنی بر پیشنهاد ازدواج، شما بر اساس دعوت نامه ارسالی وارد خاک بحرین می‌شوید و به مدت یک الی دو ماه زمان برای ثبت ازدواج به صورت رسمی دارید. از یاد نبرید که در این زمینه نیاز به مدارک هویتی، مدارک کاری و تحصیلی، مدرکی که نشان دهد مجرد هستید و مدارک مالی خواهید داشت. ازدواج باید در یک مکان مقدس و با دو شاهد به رسمیت شناخته شود. حال سوالاتی که در این زمینه پرسیده می‌شود را با هم مرور می‌کنیم: آیا ویزای ازدواج بحرین منجر به اقامت دائم این کشور می‌شود؟ شرایط به چه صورت است؟ بله شما با اخذ ویزای ازدواج بحرین وارد خاک این کشور می‌شوید و می‌بایست با همسر خود زندگی مشترک را آغاز کنید از یاد نبرید که ویزای ازدواج این کشور به طور کلی رویکردهای مشخصی را در پی دارد و این موضوع بسیار مهم است که بدانید که آدرس محل زندگی شما به طور دقیق ارزیابی می‌شود. برای اخذ اقامت دائم باید حداقل 3 سال با همسر خود زندگی مشترک داشته باشید. چطور می‌تواند اخذ اقامت دائم بحرین از طریق ازدواج را سریع‌تر پیش برد؟ در صورتی که در کمتر از سه سال زندگی، صاحب فرزند شوید، آدرس محل زندگی شما و همسرتان یکی باشد، مشخص شود که صاحب شغل هستید و مشکل مالی ندارید و همینطور سعی دارید که از تابعیت قبلی خود خارج شوید وضعیت برای اقامت دائم بحرین برای شما راحت تر از قبل خواهد بود. آیا می‌توان ویزای ازدواج را بهانه‌ای برای اخذ پاسپورت کشور بحرین دانست؟ خیر! این‌که بخواهید به دروغ با فردی وصلت کنید صرفاً به دلیل اینکه بتوانید اقامت بحرین را اخذ کنید به زودی دستتان رو می‌شود و امتیاز خود در این زمینه را از دست می‌دهید از یاد نبرید که وضعیت اقامتی در بحرین از طریق ویزای ازدواج بارها مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و بسیار مهم است که این مسیر به طور دقیق و درست پیش برود.

مهاجرت از طریق تولد به بحرین

مهاجرت از طریق تولد به بحرین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR تابعیت از طریق تولد در بحرین از این قرار است، هر طفلی که پس از سپتامبر سال 1963 در قلمرو حاکمیت بحرین متولد شده باشد و پدرش تبعه این کشور باشد فرزند می‌تواند تابعیت کشور بحرین را دریافت نماید. در صورتی که طفل تابعیت کشور دیگری را نداشته باشد تابعیت و اقامت برای وی بحرینی خواهد بود. در صورتی که فرزند از والدینی متولد شده باشد که تابعیت نامعلوم دارند و یا طفل در خاک بحرین بدون پدر و مادر مشخص باشد نیز تابعیت سیستم خاک برای وی لحاظ می‌شود. در صورتی که طفل پس از 16 سپتامبر سال 1963 متولد شده باشد و پدر یا پدربزرگ وی تابعیت و اقامت در بحرین از طریق تولد داشته باشند وی نیز تابعیت بحرینی خواهد داشت.

مهاجرت پناهندگی به بحرین

مهاجرت پناهندگی به بحرین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

پناهندگی در بحرین موضوع جدیدی نبوده و سال ها از سوی دولت این کشور مورد ارزیابی قرار گرفته است، حقیقت این است که مسیر پناهندگی در بحرین باز است اما سخت گیری ها و خطرها نقدر زیاد است که افراد کمی به سراغ پناهندگی در بحرین می‌روند. از یاد نبرید که در مسیر پناهندگی آنچه بسیار مهم است هدف شما از سفر است یعنی اگر هدف مشخص نداشته باشید قطعاً پناهندگی برای شما بسیار عجیب و مشکل ساز خواهد بود. در مسیر پناهندگی به کشور بحرین نیاز است که خودتان را برای کاستی های زیادی آماده کنید و بسیار مهم است که بتوانید از پس سوالاتی که از شما پرسیده می‌شود بر‌آیید. مهاجرت از طریق Un کشور بحرین در سال های جدید تنها 0.02 درصد رشد داشته است.

مهاجرت تحصیلی‌ به بحرین

مهاجرت تحصیلی‌ به بحرین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

روند تحصیل و اخذ مدرک در بحرین آسان نیست و سیستم آموزشی در این کشور بسیار جدی دنبال می‌شود. اینطور که شواهد نشان می‌دهد کارشناسی و کارشناسی ارشد در بحرین به ترتیب 4 سال و 2 سال زمان در بر می‌گیرد بسیار کم دیده شده است که فردی در مقطع کارشناسی بتواند همزمان با تحصیل وارد کار نیز بشود، حال ممکن است تغییرات جدیدی در این زمینه دیده شود. اینطور که مشخص است برای ورود به بخش دکترا در بحرین نیاز به رزومه قوی دارید، در رزومه تحصیلی شما می‌بایست یک تز دقیق ارائه شده باشد، همینطور این شرایط برای شما فراهم خواهد بود که از دانشگاه مورد نظر حقوق دریافت کنید. شرایط تحصیل در بحرین از قرار زیر است: - فرد باید مدرک دیپلم با حداقل معدل 15 داشته باشد - نیاز است که ریز نمرات وی مورد بررسی قرار بگیرد، مبرهن است که نمره درس عربی اهمیت زیادی دارد - افرادی که مسلط به خواندن و نوشتن به زبان عربی هستند شانس بیشتری در پذیرش خواهند داشت - برای ورود به دکترا نیاز است که مقالات علمی ثبت شده نیز ارائه شود در کشورهای عربی و همینطور بحرین کمبود نیروی پزشکی بسیار زیاد دیده می‌شود و اینطور که مشخص است نیاز است که افراد در زمینه پزشکی رتبه بهتری داشته باشد. سیستم های بهداشت و درمان در این کشور نیز به جذب دانشجو اقدام داشته اند. در صورتی که قصد دارید ورود به رشته های دندانپزشکی داشته باشید باید 5 سال از زمان خود را صرف کنید و همینطور یک الی دو سال نیز در وضعیت کارآموزی خواهید بود، در نهایت امتحان جامع MBBS برگزار می‌شود که بر اساس امتیاز کسب شده دسته بندی می‌شوید. یکی از بهترین دانشگاه های بحرین دانشگاه پزشکی بحرین است که MBU نام دارد؛ این دانشگاه به عنوان کالج سلطنتی جراحان نیز به رسمیت شناخته شده است. در این دانشگاه تحصیل برای رشته های علوم بهداشتی و زیست پزشکی با رشد خوبی همراه بوده است. ورود به رشته پزشکی در این دانشگاه آسان نبوده و نیاز به مهارت بالا دارد. اغلب دانشگاه های بحرین به زبان عربی هستند و میزان تسلط به این زبان در ورود به رشته مورد نظر بسیار مهم است. اولین و مهمترین مدرک برای اخذ ویزای بحرین، پاسپورت با اعتبار 7 ماه است، افراد نیاز به دو قطعه عکس 6 در 4 دارند که می‌بایست زمینه آن سفید باشد. نیاز به دعوت نامه کاری، تحصیلی و ... است و می‌بایست به طور کلی ارزیابی‌های دقیق در این زمینه صورت بگیرد. هزینه تحصیل در این کشور 8 درصد از ایران بیشتر است اما در لیست کشورهای ارزان قیمت از نظر هزینه قرار دارد.

مهاجرت کاری بحرین

مهاجرت کاری بحرین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

وضعیت کار در بحرین مساعد نبوده و بسیاری از افراد پس از تحصیل تصمیم به بازگشت به کشور خود و یا به کشور های وسیع تر می‌کنند. به طور میانگین شغل هایی که مربوط به رشته های بهداشت و پزشکی و مامایی و پرستاری هستند در این کشور رتبه اقتصادی خوبی دارند، از یاد نبرید که تحصیل در زمینه داروسازی در بحرین نیز رتبه بالایی دارد و مشخص است که داروسازها در این کشور می‌توانند پس از یک سال کارآموزی، ورود به بخش کاری خوبی داشته باشند. در نظر داشته باشید که ویزای کاری بحرین قابل تمدید است و نیاز به مدارکی مانند سابقه کاری، تجربه کاری و ... دارد. در طول کار در بحرین باید بتوانید از پس هزینه زندگی برآیید همینطور باید این نکته را در نظر داشته باشید که کار در بحرین رویکردهای اقتصادی مشخصی دارد و در صورتی که وارد شغلی شوید که به اقتصاد بحرین لطمه بزند به کشور خود ریپورت می‌شوید.

مهاجرت از طریق همراه به بحرین

مهاجرت از طریق همراه به بحرین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR سرمایه گذاری بهترین روشی است که برای اخذ ویزای همراه مدنظر قرار می‌گیرد در نظر داشته باشید که در روش سرمایه‌گذاری در بحرین بسیار مهم است که بتوانید به سود مشخصی دست یابید. از یاد نبرید که وضعیت اقتصادی در این کشور شاخص روتینی را پیش می‌برد و باید این اصل را مدنظر قرار دهید که سرمایه گذاری در این کشور می‌تواند منجر به اقامت همسر و فرزندان شما نیز بشود. از یاد نبرید که در این مسیر بسیار مهم است که بتوانید مدارک لازم را تنظیم نمایید. مشخص است که وضعیت اخذ ویزای همراه در بحرین زمانبر است و در ابتدا باید صلاحیت فرد اصلی مشخص شود. همسر شما به عنوان همراه تنها با اخذ مجوز کار، اجازه کار در بحرین را خواهد داشت اما شرایط برای تحصیل فرزند و همسر شما فراهم شده است.

مهاجرت توریستی به بحرین

مهاجرت توریستی به بحرین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR برای اخذ ویزای توریستی بحرین در ابتدا فرم درخواست را تکمیل کنید، این فرم در چندین بخش طراحی شده است که می‌بایست تمام بخش ها به طور دقیق ارزیابی شود. در نظر داشته باشید که برای تکمیل فرم نیاز است که صادقانه پاسخ دهید و از اضافه گویی و دروغ دوری کنید. ویزای توریستی بحرین اعتبار مشخصی دارد و به طور کلی به شما اجازه اقامت 3 ماهه در بحرین را خواهد داد. برای اخذ ویزای توریستی بحرین این نکته را مدنظر قرار دهید که افراد می‌بایست مدارکی ارائه دهند که ثابت نماید قصد بازگشت به کشور خود دارند. پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماه با دو برگ سفید، دو قطعه عکس رنگی، نامه کارگزینی، کارت دانشجویی، نامه بانکی مهر و امضا شده، مدارک سفر اعم از بلیط رفت و برگشت و رزرو هتل، بیمه مسافرتی و ... مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی بحرین محسوب می‌شود.

مهاجرت شرایط خاص به بحرین

مهاجرت شرایط خاص به بحرین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR یک نوع شرایط خاص برای مهاجرت به بحرین دیده می‌شود و آن هم ورود به مسابقات ورزشی و یا هنری است. از یاد نبرید که وضعیت اقتصادی برای اخذ این سری از ویزاها نیز به طور دقیق لحاظ می‌شود. از یاد نبرید که در این وضعیت بسیار مهم است که بتوانید ساختار دقیق و ایده آلی را نیز مدنظر قرار دهید و طبق زمان مشخص شده به کشور خود بازگردید. ارزیابی ها نشان داده است مهاجرت به بحرین در سال های اخیر بهتر از سال گذشته بوده است. اداره مهاجرت کشور بحرین در بخشنامه جدید خود شرایط مهاجرت به کشور بحرین را به طور جدی بهتر از قبل اعلام کرده است. هزینه اقامت در کشور بحرین نیز رویکردهای مشخصی دارد.

شهرهای مهاجر پذیر بحرین

شهرهای مهاجر پذیر بحرین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شهر منامه پایتخت بحرین است و یکی از بهترین شهرهای مهاجرپذیر محسوب می‌شود، این شهر دارای فضای تاریخی بی‌نظیری بوده و دسته بندی های مشخصی از نظر آموزش و تحصیل نیز در این شهر دیده می‌شود. ارزیابی ها نشان می‌دهد که برای زندگی در این شهر باید از نظر هزینه وضعیت خوبی داشته باشید زیرا هزینه زندگی در شهر منانه کم است و افراد باید بتوانند این موضوع را به طور دقیق لحاظ نمایند. شهر محرق از دیگر شهرهای مهاجرپذیر در بحرین است که دارای فضای تحصیلی خوبی است، این شهر دارای دانشگاه های دولتی بسیاری است و برای کسانی که به قصد تحصیل وارد خاک بحرین می‌شوند بسیار عالی است. هزینه اجاره خانه در این شهر نسبت به سایر شهرها ارزان‌تر اعلام شده است. این شهر زیبا برای زندگی بی نظیر است. شهر الرفاع از نظر مهاجر پذیری ضعیف عمل کرده است اما مشخص است که دارای فضای گردشگری بسیار عالی بوده و بیشتر مردم این شهر نیز بومی هستند. شهر مدینه نسبت به تراکم جمعیتی که دارد بسیار کوچک است، این شهر دارای فضای کاری خوبی بوده و در لیست شهرهای صنعتی بحرین قرار دارد. هزینه زندگی در این شهر گران تر از سایر شهرها رقم خورده است. ارزیابی ها نشان می‌دهد که زندگی در شهر مدینه شاید برای جوانان کمی گران به نظر برسد. کاریابی در کشور بحرین در شهر مدینه به مراتب آسان‌تر از شهرهای دیگر است.

اخذ ویزای بحرین

اخذ ویزای بحرین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سوالاتی که در زمینه اخذ ویزای بحرین دیده می‌شود را بررسی می‌کنیم: آیا برای اخذ ویزای کشور بحرین دو ماه زمان کافی است؟ زمان صدور ویزا بستگی به نوع ویزا و هدف شما دارد، به عنوان مثال ویزای سرمایه گذاری گاهاً در کمتر از دو ماه نیز صادر می‌شود اما ویزای کاری این کشور نیاز به 3 الی 8 ماه زمان دارد. آیا هزینه زیادی برای اخذ ویزای بحرین نیاز است؟ خیر، هزینه ها در وضعیت روتین پیش می‌رود و عموماً هزینه های به کار رفته مشخص هستند. از یاد نبرید که شما در برخی از ویزاهای بحرین نیاز به ارائه نامه تمکن مالی خواهید داشت.

اخذ اقامت بحرین

اخذ اقامت بحرین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اخذ اقامت در کشور بحرین در سال 2016 بسیار دشوار بوده است اما امروزه وضعیت اقامت این کشور بهتر از سال های گذشته است و مشخص است که رویکردهای اقتصادی در این زمینه تقویت شده است. سوالاتی که در زمینه اقامت کشور بحرین دیده می‌شود از قرار زیر است: آیا با اقامت دائم کشور بحرین می‌توانیم اقدام به ایجاد هر نوع کسب و کاری داشته باشیم؟ بله شما مجوز کار خواهید داشت اما شغل انتخاب شده باید با قوانین موجود در بحرین سازگار باشد. آیا اقامت دائم بحرین سبب می‌شود که هزینه تحصیل در این کشور رایگان لحاظ شود؟ پاسخ به این سوال لزوماً مثبت نیست! بستگی به نوع دانشگاه و رشته تحصیلی شما دارد، اما هزینه ها بسیار ارزان در نظر گرفته می‌شود.

اخذ پاسپورت بحرین

اخذ پاسپورت بحرین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای بررسی شرایط اقامت در کشور بحرین نیاز است که در ابتدا هدف از اقامت مشخص باشد و پس از مدتی در صورتی که وضعیت هدف به طور دقیق پیش رفت، نیاز است که ساختار دقیق اقامتی نیز لحاظ شود. از یاد نبرید که اقامت کشور بحرین به طور کلی توانسته در سال های جدید وضع بهتری داشته باشد، این روال شرایط اقامت در کشور بحرین را آسان‌تر کرده است؛ به عنوان مثال با ثبت شرکت در کشور بحرین شرایط برای اخذ پاسپورت این کشور آسانتر خواهد بود. اقامت کشور بحرین با اجاره خانه منجر به اخذ پاسپورت نمی‌شود.