x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

تحصیل در مونته نگرو

برای تحصیل تخصص دندانپزشکی در کشور مونته نگرو در ابتدا آزمونی در نظر گرفته می شود که یک آزمون دو بخشی مهم است که می تواند سطح معلومات شما در دندانپزشکی عمومی را مشخص نماید. آزمون ها در مدل های عملی و تئوری هستند و باید سعی کنید از آن به درستی خارج شوید. محل تحصیل تخصص دندانپزشکی در کشورهای اطراف کشور مونته نگرو به عنوان مثال دانشگاه بلگراد صربستان است. کار ضمن تحصیل برای مقطع لیسانس در صورتی که در رشته مهندسی تحصیل می کنید 10 ساعت و اگر رشته شما غیر مهندسی باشد به میزان 15 ساعت نیز خواهد بود. در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا کار تا 20 الی 25 ساعت فراهم شده است. دانشجویان در مقطع دکترا می توانند به سادگی تا 30 ساعت کار را نیز مورد پوشش قرار دهند زیرا اغلب رشته ها به صورت غیر حضوری هستند.امتیازات کارت دانشجویی به طور کلی در وضعیت حمل و نقل شهری دیده می شود. سیستم های حمل و نقل شهری در این کشور با طرح های تخفیف مشخصی همراه هستند و کسانی که با استفاده از کارت دانشجویی و آی دی دانشجویی خود اقدام به اخذ کارت حمل و نقل می کنند از طرح های تخفیف ویژه ای استفاده خواهند نمود. مورد بعدی برای امتیاز کارت دانشجویی در کشور مونته نگرو استفاده از آن برای شرکت در کنفرانس های بین المللی است. وضعیت تحصیل در رشته های مهندسی در کشور مونته نگرو پیشرفت زیادی دارد به طوری که برنامه نویسان می توانند درآمدزایی خوبی در کشور مونته نگرو داشته باشند حقیقت این است که رتبه بندی های تحصیلی در کشور مونته نگرو در سال های اخیر تغییراتی داشته است و کسانی که در مهندسی آی تی و همینطور امنیت بانکداری تحصیل کرده اند می توانند پس از تحصیل وارد فضای کاری خوبی شوند.اینطور که مشخص است دولت نیاز به افرادی دارد که امنیت خوبی برای بخش بانکداری نیز ایجاد نماید و مشاوران امنیتی سیستم که نقش پشتیبان را ایفا خواهند نمود از کسانی هستند که به سادگی در کشور مونته نگرو به آینده خوبی خواهند رسیده این طور که مشخص است که شما برای ورود به هیچ از دانشگاه های این کشور نیاز به آزمون ندارید.تحصیل برای مقطع دکترا در مونته نگرو نیاز به ارائه مدرک فوق لیسانس و همینطور تکمیل فرم مربوطه دارد. می بایست فرم مخصوص را تکمیل کنید و منتظر پاسخ از دانشگاه باشید. نیازی به شرکت در آزمون ندارید، نیازی به گذراندن شرایط خاصی برای ورود به این مقطع ندارید اما می بایست یک تز برای دفاع نهایی داشته باشید که شاید تأیید این تز از سوی اساتید دانشگاهی کمی زمانبر و مشکل ساز باشد. مقطع دکترا در مونته نگرو به طور کلی 3 سال طول می کشد.

مشاوره تحصیل در مونته نگرو
فهرست

تحصیل رایگان در مونته نگرو

تحصیل رایگان در مونته نگرو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تحصیل رایگان در کشور مونته نگرو یکی از دلایل مهمی است که سبب می شود اغلب افراد برای تحصیل این کشور را انتخاب نمایند. کسانی که از نظر اقتصادی در وضعیت مناسبی نیستند می بایست در انتخاب کشور مورد نظر دقت داشته باشند. بورسیه کشور مونته نگرو به طور کلی شامل شرایط خاص نیز می شود.

دولت کشور مونته نگرو سعی دارد کنترل خوبی بر روی بخش هزینه های تحصیلی داشته باشد و تا حد زیادی در این زمینه پیشرفته داشته است حقیقت این است که در چند سال گذشته وضعیت تحصیل رایگان در کشور مونته نگرو تنها برای افراد بومی برقرار بود اما امروزه این وضعیت برای افرادی که در کشور مونته نگرو زندگی می کنند نیز در نظر گرفته شده است. در جدیدترین اطلاعاتی که به دست ما رسیده است دولت کشور مونته نگرو سعی دارد تحصیل برای بخش های وابسته به برنامه نویسی و کامپیوتری را رشد دهد به طوری که ساخت اپ های اینترنتی یکی از برنامه های آتی کشور مونته نگرو محسوب می شود. اینطور که مشخص است هزینه تحصیل برای این رشته ارزان بوده و گاهاً به دانشجویان لپ تاپ های رایگان نیز اعطا می شود که بخش مهم داستان است.

افرادی که تا حد کمی برنامه نویسی بلد هستند می توانند تحصیل رایگان در کشور مونته نگرو را آغاز نمایند. اینطور که مشخص است دولت نیاز به افرادی دارد که امنیت خوبی برای بخش بانکداری نیز ایجاد نماید و مشاوران امنیتی سیستم که نقش پشتیبان را ایفا خواهند نمود از کسانی هستند که به سادگی در کشور مونته نگرو به آینده خوبی خواهند رسیده این طور که مشخص است که شما برای ورود به هیچ از دانشگاه های این کشور نیاز به آزمون ندارید و کافیست بتوانید در رزومه اولیه ای که ارسال می کنید شرایط مهمی برای تحصیل را مدنظر قرار دهید. دانشگاه مونته نگرو کشور مونته نگرو دارای شرایط بورسیه خوبی است. هزینه تحصیل در کشور مونته نگرو ارزان و مناسب است.


بورسیه تحصیلی در مونته نگرو

بورسیه تحصیلی در مونته نگرو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در حال حاضر تنها یک بورسیه در کشور مونته نگرو پیش روی افراد خارجی قرار دارد و شرایط به این صورت است که در ابتدا دانشگاه تعداد ظرفیت های مجاز را اعلام می کند ظرفیت های مجاز به طور تقریبی مشخص می شود و در این زمینه دسته بندی های زیادی دیده می شود. هر رشته بر اساس نیاز ظرفیت بندی می شود ، عموماً ظرفیت برای رشته برنامه نویسی زیاد است و می تواند افراد زیادی را در بر بگیرد. شرایط بورسیه در کشور مونته نگرو به صورت رایگان نبوده و با 70 الی 90 درصد پوشش مالی همراه است

اطلاعات جدید در زمینه پذیرش بورسیه برای سال 2022 به دست ما رسیده است، در این اطلاعیه مشخص شده است که افرادی که قصد دارند در زمینه های تحقیقاتی در کشور مونته نگرو تحصیل نمایند در ابتدا باید تز معتبر را به دولت ارائه دهند ، در این تز ( طرح کاری) مشخص می شود که آیا پتانسیل های لازم برای رشد در کشور مونته نگرو فراهم شده است یا خیر. در صورتی که همه چیز در کشور مونته نگرو فراهم باشد طرح های بورسیه خوبی ایجاد می شود. یک اصل مهم را در نظر داشته باشید که شرایط تحصیل در کشور مونته نگرو با هزینه بسیار کم فراهم است و مشکلی از این دست وجود ندارد. شرایط بورسیه تحصیلی کشور مونته نگرو به طور کلی بر اساس اعتبار دانشگاه ارزیابی می شود. شهریه دانشگاه های کشور مونته نگرو به صورت میان ترم اخذ می شود.

در رشته های وابسته به هنر نیز شرایط بورسیه تحصیلی خوبی دیده می شود، حقیقت این است که دولت کشور مونته نگرو سعی دارد مسیر هنر و موسیقی را به کشور مونته نگرو باز نماید و در این زمینه موفق نیز بوده است بسیاری از بانوان در حال حاضر در کشور مونته نگرو مشغول به یادگیری موسیقی هستند و قطعاً آینده خوبی خواهند داشت. کشور مونته نگرو یک پل برای رفتن کشورهای بزرگ جهان است. سیستم تحصیلی در این کشور رشد خوبی داشته است و اولین اولویت سرمایه گذاری دولت نیز در بخش تحصیلی دیده می شود.

وضعیت بورسیه های تحصیلی در کشور مونته نگرو به طور کلی در زمینه بهداشت و درمان و رشته های وابسته به پزشکی نیز برای سال 2020 اعلام شده است البته بودجه کافی هنوز در این مسیر در دسترس نبوده و نیاز به سرمایه گذاری های خارجی است. نظام آموزشی کشور مونته نگرو مناسب برای کودکان است.

اعتبار دانشگاه های مونته نگرو و انتقال به کشور های دیگر

اعتبار دانشگاه های مونته نگرو و انتقال به کشور های دیگر | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

می دانیم که معیار اعتبار دهی QS بر 6 بخش مهم تقسیم شده است. اولین بخش شهرت علمی دانشگاه مورد نظر است که امتیاز بالایی دارد، مورد دوم میزان مشهوریت فارغ التحصیلان دانشگاه محسوب می شود، گزینه سوم نسبت تعداد دانشجویان به تعداد هیئت علمی و مورد چهارم استنادات انجام شده بر روی دانشگاه مورد نظر است. موارد پنجم و ششم نسبت جذب بین المللی اعضای هیئت علمی در دانشگاه و همینطور نسبت جذب بین المللی دانشجویان است.

دانشگاه Univerzitet Crne Goreدر سال 1974 تاسیس شده است این دانشگاه به طور کلی دارای فضای تحصیلی خوبی بوده و سعی دارد مسیر تحصیل درستی برای افراد فراهم سازد.

دانشگاه مونته نگرو دومین دانشگاه مشهور در کشور مونته نگرو محسوب می شود که در بین دانشگاه های این کشور در سال 2019 رتبه اول را به خود اختصاص داده است و در جهان نیز رتبه 3020 را دارد. این دانشگاه دارای دانشکده های زیادی است. وضعیت هیئت علمی در این دانشگاه بسیار خوب است و نظام رتبه بندی علمی دانشگاهی جهانی را نیز پشت سر گذاشته است به طور کلی تعداد مقالات چاپ شده در این دانشگاه زیاد بوده و دارای نمایه های استنادی علوم اجتماعی نیز می باشد. معیار کیفی، آموزش، کیفیت اعضاء هیئت علمی و همینطور خروجی های پژوهشی بخش مهمی از این بخش محسوب می شود. عملکردهای مشخصی نیز در این راستا دیده می شود. این دانشگاه در رتبه بندی های شانگهای به رشد بیش از 11 درصد رسیده است و خوشبختانه دولت در این راستا بسیار دقیق و اصولی ظاهر شده است. واحدهای درسی در این دانشگاه بر اساس سطح معلومات دانشجویان ارزیابی می شود و کسانی که دارای پتانسیل تحصیل بهتری هستند مورد پوشش دانشگاه قرار می گیرند. در اخذ ویزای تحصیلی کشور مونته نگرو می بایست به اعتبار دانشگاه در این کشور دقت نمود.

آزمون های ورودی مقاطع مختلف در مونته نگرو

آزمون های ورودی مقاطع مختلف در مونته نگرو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای تحصیل در کشور مونته نگرو نیازی به شرکت در آزمون مشخصی ندارید یعنی مانند ایران چیزی به عنوان کنکور برای ورود به رشته های مشخص در کشور مونته نگرو دیده نمی شود اما در جدیدترین اخبار عنوان شده است که دانشگاه مونته نگرو برای تفکیک سطح افراد آزمون های برگزار می کند که با کنکور در ایران بسیار فرق دارد در این آزمون ها شرایط ارزیابی افراد با هم به طور دقیق سنجیده می شود مسیر سنجش مشخص است و افراد می بایست بتوانند در این زمینه دسته بندی های مشخصی را دنبال نمایند. یادگیری دروس در کشور مونته نگرو به طور کلی در بخش های ریاضی و فیزیک بسیار مهم است و آزمون ها بر مبنای سواد ریاضی ارزیابی می شود این سری از آزمون ها در بین افراد برنامه نویس با رویکرد برنامه نویسی در نظر گرفته می شود. رتبه بندی های آزمون به طور مشخصی دنبال می شود.

در صورتی که قصد دارید در تعیین سطح مورد نظر به رتبه خوبی دست یابید می توانید از ارزیابی های مشخصی در این زمینه استفاده نمایید. مشخص است که شناسایی دقیق سیاست های تحصیلی نیاز به زمان بیشتری دارد اما دولت در این زمینه بسیار ایده آل عمل کرده است. مشخص است که اگر فرد بخواهد ورود به رشته های پرستاری و پزشکی داشته باشد نیاز به شرکت در آزمون های مشخصی دارد. در این آزمون ها در ابتدا دسته بندی های مشخصی دیده می شود. یک سری آزمون تعیین سطح زبان نیز در کشور مونته نگرو دیده می شود که قالب اختیاری دارد و توسط دولت مشخص می شود. حقیقت این است که وضعیت تحصیلی در کشور مونته نگرو به طور کلی بر اساس آزمون های روتین پیش نمی رود و پذیرش در این کشور بدون آزمون نیز فراهم شده است.


معادل سازی مدارک در مونته نگرو

معادل سازی مدارک در مونته نگرو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


معادل سازی در کشور مونته نگرو از موضوعات بسیار مهمی است که برای افرادی که در رشته برنامه نویسی تحصیل کرده اند فراهم شده است. شما برای ورود به یک شرکت نرم افزاری و یا برای تحصیل در کشور مونته نگرو ، در صورتی که قبلاً تحصیل در رشته برنامه نویسی داشته اید می بایست فرآیند معادلسازی را به طور دقیق و اساسی دنبال نمایید. در این زمینه می بایست در ابتدا فرم های مخصوص معادلسازی را تکمیل نمایید این فرم ها دارای چندین بخش مشخص هستند که یک به یک توضیح می دهیم:

بخش اول اطلاعات فردی و هویتی شما است که نشان از وضعیت سنی و شخصیتی شما خواهد بود. معادلسازی در رده سنی 25 الی 40 سال صورت می گیرد و پس از 40 این مرحله به سختی پذیرش می شود

بخش دوم فرم در زمینه نوع مهارت شما است و اغلب در قالب سوال و جواب است بهتر است پاسخ به سوالات واقعی و صادقانه باشد

در بخش سوم مسیر تحصیلی به طور دقیق پرسیده می شود، اینکه شما چه دروسی را پشت سر گذاشته اید و چه میزان تسلط دارید بهتر است در این بخش هر آنچه بلد هستید اعلام کنید.

بخش چهارم دلیل معادل سازی مدرک است که در قالب یک متن کوتاه دو خطی ارزیابی می شود.

در نظر داشته باشید که مسیر معادل سازی مدارک در کشور مونته نگرو در سال های اخیر آسانتر شده است و مشخص است که کپی مدارک تحصیلی در این زمینه بسیار مهم و ضروری است.

افراد برای معادل سازی مدارک در کشور مونته نگرو نیاز است که مدارک مختلفی را مدنظر قرار دهید:

افراد نیاز به پاسپورت دارند، پاسپورت فرد باید اعتبار 6 ماهه داشته باشد. برای پاسپورت دو برگ سفید نیاز است.

نیاز به کپی مدارک تحصیلی دارید و باید مشخص شود که رشته تحصیلی شما در این کشور وجود دارد.

شرایط معادل سازی باید به طور دقیق پیش برود یعنی دروسی که در کشور خودتان گذرانده اید می بایست معادل و یا مکمل در کشور مونته نگرو باشد ، واحدهای مغایرتی اغلب پذیرفته نمی شود.

پذیرش نیروهای پزشکی از سوی دولت کشور مونته نگرو به طور کلی دوره ای ارزیابی می شود و معادلسازی در این زمینه صورت می گیرد.

در ابتدا نیاز است که فرم پر شود و پس از آن مدارک لازم ارسال شود. مدارک لازم به طور کلی در فرم های دیجیتالی ارزیابی می شود. حقیقت این است که مدارک لازم برای معادل سازی به چندین شکل ممکن دنبال می شود.یکی از روش ها معادلسازی دروس است که برای ادامه تحصیل گزینه خوبی محسوب می شود. در تیتر خبرگزاری ها این مورد دسته های مشخصی دارد.

خوابگاه در مونته نگرو

خوابگاه در مونته نگرو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

وضعیت خوابگاه در کشور مونته نگرو متوسط است و ساختمان سازی های زیادی تا به امروز در این کشور صورت گرفته که می تواند پوشش خوبی برای بخش خوابگاهی محسوب شود. هزینه خوابگاه های ارزان است و به طور کلی در این کشور چیزی به عنوان خوابگاه خصوصی دیده نمی شود. شایان ذکر است که وضعیت خوابگاهی در کشور مونته نگرو برای افراد نخبه بهتر است. به طور کلی نخبه گرایی در این کشور شامل پوشش خوابگاهی می شود و کسانی که را طرح های پژوهشی وارد کشور مونته نگرو شده اند می توانند به سادگی از وضعیت خوابگاهی خوبی استفاده نمایند. حقیقت این است که وضعیت خوابگاهی در کشور مونته نگرو به این صورت است که اغلب اتاق ها 4 تخته هستند. هر اتاق دارای فرش و همینطور کمدهای مجزا است.

 اتاق ها دارای تلویزیون هستند، همه اتاق ها دارای پنکه هستند و همینطور دارای بخش بندی های مشخصی هستند، اتاق ها به صورت گروهی از سرویس های بهداشتی مشترک استفاده می کنند وضعیت خوابگاهی در این کشور بسیار ارزشمند است و دولت سعی دارد برای همه خوابگاه ها سرویس های کتابخانه ای مشخصی را دنبال نمایند. مشخص است که هزینه های بیمه ای در کشور مونته نگرو به طور کلی شامل بخش خوابگاهی نیز می شود.

اینطور که ارزیابی ها نشان داده است وضعیت خوابگاهی در این کشور به طور کلی بر اساس میزان اعتبار دانشگاه ارزیابی می شود. حقیقت این است که سرویس های خدمات غذا نیز برای خوابگاه ها ارزیابی شده است که گزینه خوبی محسوب می شود. سرویس های خوابگاهی در کشور مونته نگرو به طور کلی زیر نظر شهرداری نیز ارزیابی می شود. مشخص است که وضعیت امکانات خوابگاهی برای سال های بعد نیز ارزیابی درستی دارد.

امتیازات کارت دانشجویی در مونته نگرو

امتیازات کارت دانشجویی در مونته نگرو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


کارت دانشجویی در کشور مونته نگرو چندان ارزشی ندارد و آنطور که سایر کشورهای اروپایی برای کارت های دانشجویی ارزش قرار داده اند در کشور مونته نگرو دیده نمی شود. اما کارت دانشجویی مربوط به دانشگاه مونته نگرو به طور کلی دارای وضعیت تحصیلی مشخصی هستند و افراد می توانند با استفاده از کارت دانشجویی این کشور شرایط تحصیلی خوبی را فراهم سازند. اینطور که ارزیابی ها نشان می دهد امتیازات کارت دانشجویی به طور کلی در وضعیت حمل و نقل شهری دیده می شود. سیستم های حمل و نقل شهری در این کشور با طرح های تخفیف مشخصی همراه هستند و کسانی که با استفاده از کارت دانشجویی و آی دی دانشجویی خود اقدام به اخذ کارت حمل و نقل می کنند از طرح های تخفیف ویژه ای استفاده خواهند نمود. مورد بعدی برای امتیاز کارت دانشجویی در کشور مونته نگرو استفاده از آن برای شرکت در کنفرانس های بین المللی است. هر یک از کنفرانس های بین المللی در این کشور نیاز به خرید بلیط های ورودی دارند که کارت دانشجویی می تواند مسیر تخفیف خوبی را فراهم سازد.

از دیگر امتیازهای کارت دانشجویی استفاده رایگان از کتاب های گران قیمت در کتابخانه های بزرگ شهر است. هنوز قراردادی بین دانشگاه های کشور مونته نگرو و رستوران ها دیده نمی شود و خدمات بیمارستانی نیز در این زمینه پوششی را مدنظر قرار نداده است. مشخص است که خدمات بیمارستانی در این کشور به طور کلی بر اساس حکم دفترچه ارزیابی می شود و خدمات بیمه مشخصی نیز در این زمینه وجود نخواهد داشت.مشاغل دانشجویی

مشاغل دانشجویی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شغل های آزاد زیادی در کشور مونته نگرو دیده می شود که افراد دانشجو می توانند به آن ورود داشته باشند مثلاً به شما این اجازه داده می شود که مغازه خدمات کامپیوتری در کشور مونته نگرو راه اندازی نمایید، به طور کلی این مغازه دارای مشخصه هایی است که می تواند دسته بندی های زیادی را ارزیابی نماید. خدمات کامپیوتری در کشور مونته نگرو در درجه بندی های مختلفی ارزیابی شده است و اینطور که مشخص است افراد برای اینکه بتوانند در این زمینه به نتیجه خوبی برساند دارای فضای شغلی خوبی می شوند.


شما می توانید ورود به بخش بیمه در کشور مونته نگرو داشته باشید گسترش پوشش بیمه ای در این کشور در سال های اخیر بسیار رشد داشته است. شرکت های بیمه گذاری در کشور مونته نگرو به طور کلی هر ساله نیاز به نیروی دانشجو دارند و فراخوان های جذب نیروی زیادی در این کشور ها دیده می شود. حقیقت این است که وضعیت مشاغل دانشجویی در کشور مونته نگرو بسیار خوب پیشرفته است و دانشجویان می توانند از پس هزینه تحصیل خود برآیند موضوع دیگر این است که به طور کلی در این کشور وضعیت کاری دانشجویان در بخش های مربوط به خدمات و پرستاری نیز دیده شده و از نظر حقوق و مزایا نیز امتیاز خوبی دارد. مشاغل دانشجویی در این زمینه بیشتر شامل کار های پاره وقت هستند. در لیست شغل های دانشجویی در کشور مونته نگرو به طور کلی کسانی که ورود به بخش تدریس شده اند نیز می توانند درآمد خوبی داشته باشند وضعیت تدریس در این کشور به طور کلی از سوی دانشگاه ارزیابی می شود و دانشگاه نیز پیشنهادهای زیادی در این زمینه مدنظر قرار داده است.


کار دانشجویی و اجازه کار دانشجویی در مونته نگرو

کار دانشجویی و اجازه کار دانشجویی در مونته نگرو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کار دانشجویی در کشور مونته نگرو به طور کلی زیاد است و افراد می توانند در هر حرفه ای مشغول به کار شوند، در نظر داشته باشید که دانشجویان در کشور مونته نگرو می توانند اقدام به ثبت شرکت به صورت گروهی داشته باشند این گزینه برای برنامه نویسان بسیار عالی بوده و می تواند با حقوق بالایی نیز همراه باشد همینطور افراد می توانند برای شرکت های مختلفی نیز فعالیت داشته باشند

یکی از شغل های خوب در کشور مونته نگرو بازاریابی است، بازاریابی در این کشور یعنی شما بتوانید برای محصول و یا خدمت خاصی فعالیت داشته باشید و جذب مشتری کنید. اینطور که مشخص است که وضعیت بازاریابی و یا مشاور فروش در کشور مونته نگرو یکسان است. کارهای فنی زیادی در کشور مونته نگرو برای آقایان وجود دارد که درآمد خوبی نیز به همراه دارد. همینطور شرایط کاری دانشجویی به صورت پاره وقت در داخل دانشگاه نیز فراهم شده است البته حقوق کمی در این زمینه در نظر گرفته می شود. مشخص است که وضعیت کار دانشجویی در کشور مونته نگرو به طور کلی از سوی دولت بدون مجوز نیز امکان پذیر است و افراد می توانند مسیر کاری خوبی را پشت سر بگذارند. شایان ذکر است که شما برای کار دانشجویی در این کشور می بایست اطلاعیه های کاری مختلف را ارزیابی کنید.

کار ضمن تحصیل برای مقطع لیسانس در صورتی که در رشته مهندسی تحصیل می کنید 10 ساعت و اگر رشته شما غیر مهندسی باشد به میزان 15 ساعت نیز خواهد بود. در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا کار تا 20 الی 25 ساعت فراهم شده است. دانشجویان در مقطع دکترا می توانند به سادگی تا 30 ساعت کار را نیز مورد پوشش قرار دهند زیرا اغلب رشته ها به صورت غیر حضوری هستند.

بیمه و تسهیلات درمانی برای دانشجویان در مونته نگرو

بیمه و تسهیلات درمانی برای دانشجویان در مونته نگرو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شرکت های بیمه ای در کشور مونته نگرو اغلب به صورت خصوصی فعالیت می کنند دولت در ابتدای سال 2019 اعلام کرده است که به سرمایه گذاران خارجی برای رشد بخش بیمه ای نیاز دارد. در ابتدا دانشگاه های کشور مونته نگرو دانشجویان را بیمه نمی کردند اما امروزه پوشش بیمه 50 درصدی برای بیمه های دانشجویی دیده می شود. حقیقت این است که وضعیت بیمه و تسهیلات در مونته نگرو به طور کلی رشد 30 درصدی داشته است. وضعیت بیمه و تسهیلات بیمه ای برای کسانی که در رشته های آزمایشگاهی و شیمی فعالیت می کنند با پوشش 70 درصدی همراه است زیرا این افراد بیشتر در معرض مواد شیمیایی هستند. وضعیت درمانی و تسهیلات بیمه ای در این کشور به طور کلی تفکیک های مشخصی را دنبال می کنند. طرح های بیمه ای و همینطور وام های بیمه ای که از سوی دولت مونته نگرو ارائه می شود. هزینه های بیمه ای نیز توسط دولت و بخشی از آن توسط خود دانشجویان مشخص می شود.

نخبگان می توانند بیمه سرمایه گذاری نیز داشته باشند و از خدمات سپرده گذاری مشخصی برخوردار شوند. حقیقت این است که رویکردهای اقتصادی و درمانی در مونته نگرو به قصد بهبود پیش می رود. شایان ذکر است که برای تسهیلات بیمه ای در مونته نگرو می بایست چندین رویکرد ارزیابی شود. اول اینکه اگر شما در دانشگاه غیر دولتی درس می خوانید می بایست بخش بیشتری از پوشش بیمه را خودتان پرداخت نمایید ، مورد دوم برای کسانی است که دارای بیماری های خاصی هستند این افراد در ابتدا می بایست در آزمایش های پزشکی مشخصی شرکت نمایند در این صورت طرح پوشش بیمه ای مشخصی برای آنها لحاظ می شود که رویکرد دقیقی دارد. بیماران نیاز به خرید داروی بیشتری دارند و همینطور مراجعات پزشکی این افراد نیز بیشتر از افراد عادی است به این ترتیب نیاز است که عملکردهای بهتری را پشت سر بگذارند و دولت در این راستا از آنها حمایت خواهد کرد. سیستم تخصص پزشکی در مونته نگرو در سال های اخیر به نفع افراد با بیماری های خاص پیشرفته است. وضعیت سیستم های درمانی و بیمه در مونته نگرو به طور کلی در چندین بخش مهم دیده می شود. تخصص های مشخصی در زمینه های تحصیل دیده می شود و وضعیت قرض الحسنه نیز شامل دسته های خوبی است.

خدمات بانکی و مالی برای دانشجویان در مونته نگرو

خدمات بانکی و مالی برای دانشجویان در مونته نگرو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

وضعیت بانکی در مونته نگرو به طور کلی بر مبنای سرمایه گذاران خارجی اداره می شود و ورود سرمایه گذاران خارجی و افتتاح حساب در این کشور سبب رونق بخش بانکی شده است. یکی از بخش های بانکی بسیار عالی برای دانشجویان وام های کم بهره است. وام های کم بهره در این کشور هر یک دارای مشخصات مهمی هستند که بر اساس امتیاز دانشجویان ارزیابی می شود. از یاد نبرید که شما خدمات مالی و بانکی در مونته نگرو می بایست به طور دقیق ارزیابی کنید، تسهیلات ارزی در مونته نگرو بیشتر در بخش تخفیف های شهریه دنبال می شود. اینطور که مشخص است بانک های خصوصی در مونته نگرو به طور جدی دارا سه دسته مهم هستند. دسته اول از بانک ها خدمات رفاهی روتینی برای کسانی که در وضعیت بد مالی هستند فراهم می سازد. همینطور کسانی که به قصد پژوهش وارد مونته نگرو می شوند اما هزینه لازک در زمینه خرید ابزارآلات ندارند نیز از سوی برخی از بانک های واجد شرایط مورد ارزیابی قرار می گیرد. سیاست های بانکی در مونته نگرو به طور کلی شامل ساختار خوبی است، به این معنی که اگر فرد یک سال پول را در بانک مونته نگرو بگذارد می تواند پس از یک سال به میزان 30 درصد بیشتر از پول خود وام دریافت نماید این موضوع برای افرادی که به قصد کارآفرینی وارد مونته نگرو شده اند و قصد دارند اقدام به ثبت شرکت داشته باشند نیز گزینه بسیار خوبی محسوب می شود.

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در مونته نگرو

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در مونته نگرو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشگاه مونته نگرو تنها دانشگاه مورد تأیید وزارت علوم در سال 2019 اعلام شده است. رتبه این دانشگاه "ب" یعنی خیلی خوب است.

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در مونته نگرو

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در مونته نگرو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


هم اکنون هیچ یک از دانشگاه های کشور مونته نگرو مورد تأیید وزارت بهداشت نیست. اما دانشگاه بلگراد که یکی از دانشگاه های وابسته به دانشگاه های کشور مونته نگرو برای مقطع تخصص پزشکی است از سوی وزارت بهداشت مورد تأیید قرار گرفته است.

دانشگاه های برتر در مونته نگرو

دانشگاه های برتر در مونته نگرو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ما سه مورد از مهمترین و برترین دانشگاه های مونته نگرو را معرفی می کنیم.

دانشگاه مونته نگرو UCG یکی از مشهورترین دانشگاه های مونته نگرو محسوب می شود، این دانشگاه در سال 1974 آغاز به کار کرده است و امروزه 21595 هزار دانشجو در آن تحصیل می کنند. زبان تحصیل در این دانشگاه صربی است و البته 92 رشته به زبان انگلیسی نیز به این دانشگاه اضافه شده است. فضای تحصیلی در این دانشگاه بسیار وسیعی است. شاخه های معماری در مونته نگرو به طور جدی توسط بهترین اساتید دنبال می شود. رشته های وابسته به بیوتکنولوژی در مونته نگرو نیز دارای فضای تحصیلی ایده آلی است. کسانی که به قصد تحصیل در بخش مهندسی عمران وارد مونته نگرو می شوند به سادگی می توانند از فضای تحصیلی این دانشگاه استفاده نمایند.

رشته های انسانی به خصوص مدیریت و اقتصاد در دپارتمان قدرتمند انسانی اداره شده و بیش از 71 درصد از هزینه های این بخش توسط دولت مونته نگرو در نظر گرفته می شود.

رشته های وابسته به حقوق و شاخه های قضایی نیز در مونته نگرو دیده می شود. رشته های وابسته به دارو و پزشکی و همینطور رشته های ریاضیات از دیگر بخش های مشخص در مونته نگرو هستند.

همینطور دانشکده مخصوص توریسم و گردشگری نیز در این دانشگاه دیده می شود و رشته های تحصیلی مشخصی را مدنظر قرار می گیرد.

در سال 2017 سیستم مطالعه در این دانشگاه اصلاح شد به طوری که از سیستم 3+2+3 استفاده شد این سیستم سطوح تحصیلی را به طور دقیق پیش می برد ، در ابتدا تحصیل در این دانشگاه به مدت سه سال لیسانس، یک سال کارشناسی ارشد و یک سال پیش دکترا و در نهایت 3 سال دکترا بوده است اما امروزه 3 سال برای لیسانس و 2 سال برای کارشناسی ارشد و 3 سال نیز برای مقطع دکترا در نظر گرفته می شود. اینطور که ارزیابی ها نشان می دهد وضعیت تحصیلی در این کشور بر اساس دسته بندی های مشخصی دنبال می شود. هشت برنامه تحصیلی در این دانشگاه وجود دارد و همینطور هفت برنامه تحصیلی نیز برای سطح تحصیلات تکمیلی در آن دیده می شود. تمامی برنامه های تحصیلی لیسانس در کشور مونته نگرو بر اساس مطالعات علمی و همینطور ساختار های سازمانی ارزیابی شده اند.

Mediterranean University یکی دیگر از دانشگاه های مشهور در مونته نگرو محسوب می شود. این دانشگاه در زمینه داروسازی فعالیت کرده است و به طور کلی از سال 2006 آغاز به فعالیت داشت است. فضای تحصیلی دکترا در این دانشگاه بسیار خوب است و شرایط تحصیل نیز به طور دقیق و اصولی پیشرفت داشته است. زبان انگلیسی در این دانشگاه انگلیس است و مردم نیز سعی می کنند زبان انگلیسی را برای تحصیل انتخاب نمایند.

فضای تحصیلی در این دانشگاه بر اساس سطح تحصیلی افراد ارزیابی می شود و در ابتدا یک آزمون تعیین سطح صورت می گیرد که دارای مشخصه های خاصی است. اینطور که مشخص است درجه بندی های تحصیلی در این دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا نیز وجود دارد. دوره های یادگیری مجازی نیز بخش مهمی از تحصیل در این دانشگاه محسوب می شود و از تکنولوژی های روز دنیا برا این بخش استفاده شده است. در تحصیل در مونته نگرو به طور کلی برنامه های تحصیلی زیادی وجود دارد مشخص است که سیستم های پژوهشی این دانشگاه بر اساس پارت بندی های بی نظیری ارزیابی می شود.

دانشگاه DONJA یکی از دانشگاه های خصوصی و خوب در مونته نگرو محسوب می شود. این دانشگاه در حومه شهر قرار دارد و ساختمان آن تازه تأسیس شده است. این دانشگاه بزرگترین تسهیلات خصوصی را در دل خود جای داده است. فضای تحصیلی این دانشگاه به طور کلی دارای بخش های مختلفی است.

رشته های تحصیلی در دانشگاه DONJA از قرار زیر است:

·دانشکده اقتصاد، مالی و تجاری

·کارآفرینی، مدیریت و کسب و کار

·دانشکده علوم حقوقی

·دانشکده سیستم های اطلاعاتی و فناوری

·مطالعات انسانی

·دیپلماسی

·امنیت

·مطالعات ارتباطی و رسانه

·دانشکده هنر

·پلی تکنیک

·دانشکده مدیریت ورزش

·دانشکده مهندسی مواد غذایی، ایمنی مواد غذایی و محیط زیست

·دانشکده طراحی و چندرسانه ای

·طراحی گرافیک

·طراح مد

·دانشکده فرهنگ و گردشگری

·دانشکده علوم کاربردی

·روانشناسی کاربردی

·ریاضیات کاربردی

·رزرو هتل بین المللی

·زبان و ادبیات انگلیسی

و همینطور مرکز زبان های خارجی نیز بخش دیگری از دانشگاه است.

نظام آموزشی مونته نگرو

نظام آموزشی مونته نگرو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

نظام آموزشی در مونته نگرو از سن 6 سالگی آغاز می شود ، مردم مونته نگرو بسیار علاقه دارند که فرزندان خود را به پیش دبستانی نیز بفرستند و به دوره های پیش از ابتدایی اعتقاد دارند. سن 6 سالگی ورود به بخش ابتدایی است. اغلب مدارس در این کشور دولتی هستند و سه مدرسه بین المللی نیز در آن دیده می شود. تحصیل دوره ابتدایی در مونته نگرو از سن 6 الی 14 سالگی دنبال می شود و به طور کلی یادگیری دروس ریاضی بخش مهمی از فضای آموزشی مونته نگرو محسوب می شود. تا سن 14 سالگی ریاضی و کامپیوتر پای ثابت همه ترم ها بوده و در مدارس گنجانده شده است حقیقت این است که فضای تحصیلی در مونته نگرو به طور کلی خوب و آسان است و خبری ای سخت گیری های عجیب و غریب نمی باشد. زبان تحصیل برای مدارس دولتی صربی است اما در مارس بین المللی زبان انگلیس انتخاب می شود. سیستم های تحصیلی در این کشور به طور کلی دارای چندی مشخصه هستند. از 14 سالگی دوره دبیرستان آغاز می شود و از همان ابتدا افراد باید یک رشته مناسب برای خود انتخاب نمایند این رشته می تواند مطابق با خواسته دانشگاهی آن ها و یا در یک فضای دیگر دنبال شود.

زبان تحصیلی در مونته نگرو به طور کلی برای مقطع دبیرستان انگلیسی است. البته واحدهایی برای یادگیری زبان صربی نیز مدنظر قرار می گیرد . نظام آموزشی مونته نگرو به طور کلی با شرایط مختلفی همراه است، مثلاً برخی از مدارس دوره های عملی و فنی و حرفه ای نیز در نظر گرفته اند شرایط تحصیل در مونته نگرو نیز به طور کلی با آزمون های مشخصی هستند اینطور که مشخص است معدل دوره های دبیرستان در مقطع لیسانس در مونته نگرو از اهمیت زیادی برخوردار است.

وضعیت تحصیل در مدارس مونته نگرو به صورت مشخصی است و تعداد دانش آموزان برای هر کلاس کم هستند حقیقت این است که هیچ آزمونی برگزار نمی شود و به طور کلی نیاز است که روند تحصیلی به طور دقیق و جدی دنبال شود. در مونته نگرو هزینه زیادی برای بخش مدرسه در نظر گرفته نمی شود و وزارت علوم هزینه های موجود در این بخش را پوشش داده است. شاخه های تحصیلی کامپیوتر در مونته نگرو بسیار غنی تر از بخش های دیگر است و خوشبختانه دروس ارائه شده در این بخش ها با شرایط سنی افراد سازگار است. مشخص است که مسیر برای مهاجرت تحصیلی در مونته نگرو در سال های اخیر بهبود داشته و دولت سرمایه مشخصی را اعلام داشته است.

لیسانس در مونته نگرو و شرایط اخذ پذیرش لیسانس در مونته نگرو

لیسانس در مونته نگرو و شرایط اخذ پذیرش لیسانس در مونته نگرو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای تحصیل در مقطع لیسانس در مونته نگرو باید مدرک دیپلم داشته باشید و می بایست مدرک دیپلم شما به زبان صربی ترجمه شده باشد. نیازی به ارائه اصل مدرک دیپلم نبوده و کپی آن کفایت می کند. برای تحصیل در مونته نگرو باید یک دوره پیشنیاز گذرانده شود و البته این موضوع توسط دانشگاه های مختلف ارزیابی می شود. این دوره به افراد اجازه فضای کاری بهتری می دهد. شما برای ورود به مقطع لیسانس در مونته نگرو می بایست دوره های زبان صربی را بگذرنید، زبان تحصیل در این کشور اغلب در مقطع لیسانس صربی است و نیاز است که معدل افراد نیز به طور دقیق مشخص شود

در انتخاب هر ترم تحصیلی از شما امتحان اخذ می شود و در صورت پاس شدن می توانید وارد ترم بعد شوید. نیاز است که ریزنمرات دوره لیسانس خود را ارائه دهید و همینطور می بایست برای خوابگاه نیز ثبت نام نمایید. به طور کلی هزینه تحصیلی در مونته نگرو ارزانتر از ایران است. دولت سهم زیادی از هزینه ها را پوشش می دهد. ول تحصیل لیسانس در مونته نگرو 3 سال است و برای برخی از رشته ها زمان 4 سال نیز ارزیابی می شود. در نظر داشته باشید که شما برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد می بایست دارای مدرک مناسب لیسانس باشید اینطور که مشخص است که افرادی که دوره دبیرستان را در مونته نگرو گذرانده اند برای ورود به مقطع لیسانس شرایط بهتری خواهند داشت و هزینه آنها کمتر اعلام می شود. در حدود یک سوم از هزینه های تحصیل برای همه رشته ها توسط دولت تعیین می شود. هزینه تحصیل در دانشگاه های خصوصی این کشور نیز به نسبت دانشگاه های غیر دولتی ایران 11 درصد ارزانتر است. واحدهای درسی در مقطع لیسانس در مونته نگرو اغلب تئوری هستند و نیاز به آزمون اولیه برای ورود نخواهد بود.


فوق لیسانس در مونته نگرو و شرایط اخذ پذیرش فوق لیسانس در مونته نگرو

فوق لیسانس در مونته نگرو و شرایط اخذ پذیرش فوق لیسانس در مونته نگرو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس در مونته نگرو نیاز است که مدرک دیپلم داشته باشید مدرک دیپلم و مدرک لیسانس دو مدرک مهمی است که برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد ارزیابی می شود. اینکه دانشگاه برای شما دوره پیش نیاز در نظر داشته باشد یا خیر بر اساس سطح تحصیلی و همینطور ویژگی های تحصیلی شما ارزیابی می شود. شما برای ورود به این مقطع نیاز به گذراندن میز هیچ آزمونی ندارید . یک دوره درسی با 3 واحد مشخص برای شما در نظر گرفته می شود که می بایست در ابتدا با نمره خوب پاس کنید و برای ورود به مقطع فوق لیسانس نیاز به تسلط به زبان خواهید داشت. مدرک زبان آیلتس با نمره 5 نیاز است و البته این نکته را در نظر داشته باشید که پس از ورود شما با خاک مونته نگرو این امکان نیز در اختیارتان قرار می گیرد که بتوانید دوره زبان را تکمیل نمایید. فوق لیسانس دو سال زمان نیاز دارد و در این دوره می بایست یک موضوع پایان نامه ای را به سرانجام برسانید. مشخص است که وضعیت درخواست از سایت های دانشگاهی صورت بگیرد و اینطور که ارزیابی ها نشان می دهد در حدود یک سوم از هزینه های تحصیلی نیز توسط دولت ارزیابی می شود. شما برای تحصیل در این مقطع باید تا حدودی به زبان صربی تسلط داشته باشید.

دکترا در مونته نگرو و شرایط اخذ پذیرش دکترا در مونته نگرو

دکترا در مونته نگرو و شرایط اخذ پذیرش دکترا در مونته نگرو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تحصیل برای مقطع دکترا در مونته نگرو نیاز به ارائه مدرک فوق لیسانس و همینطور تکمیل فرم مربوطه دارد. می بایست فرم مخصوص را تکمیل کنید و منتظر پاسخ از دانشگاه باشید. نیازی به شرکت در آزمون ندارید، نیازی به گذراندن شرایط خاصی برای ورود به این مقطع ندارید اما می بایست یک تز برای دفاع نهایی داشته باشید که شاید تأیید این تز از سوی اساتید دانشگاهی کمی زمانبر و مشکل ساز باشد. مقطع دکترا در مونته نگرو به طور کلی 3 سال طول می کشد و نیازی به گذراندن دوره 5 ساله برای تحصیل ندارید. اینطور که ارزیابی ها نشان می دهد افراد می بایست برگه دفاعیه نیز ارائه دهند و در نهایت از پایان نامه خود دفاع کنند. هر فرد نیاز به مدرک زبان آیلتس با نمره 5.5 دارد و البته شما می توانید در ابتدا تحصیل خود را آغاز نمایید و سپس این مدرک را ارائه دهید.

از سوی دانشگاه حقوق دریافت می کنید و همینطور اجازه کار نیز به شما داده می شود.

تحصیل پزشکی در مونته نگرو

تحصیل پزشکی در مونته نگرو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 

پزشکی تنها در یکی از دانشگاه های مونته نگرو فراهم شده است.

شرایط پذیرش در مقطع پزشکی به این صورت است که فرد می بایست مدرک دیپلم با معدل بالای 17 داشته باشد

نیاز است که نمره زیست و شیمی وی بالا باشد

نیاز به گذراندن یک دوره یک ساله به عنوان پیش نیاز خواهد داشت

می بایست تمکن مالی یک سوم از هزینه های تحصیلی را داشته باشد

طول تحصیل 5 سال است و در نهایت با یک آزمون کلی و طرح های عملی به پایان می رسد.

تحصیل دندانپزشکی در مونته نگرو

تحصیل دندانپزشکی در مونته نگرو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تحصیل برای دندانپزشکی عمومی در مونته نگرو فراهم شده و یک دوره 6 ساله است. در این مدت فرد می بایست با دروس عمومی دندانپزشکی آشنا شود. شرایط پذیرش برای این بخش مانند بخش پزشکی است.

آزمون های عملی برای بخش دندانپزشکی به طور دقیقتر برگزار می شود و همینطور فضای تئوری بیشتری نیز مدنظر است.

تخصص پزشکی در مونته نگرو و شرایط اخذ پذیرش تخصص پزشکی در مونته نگرو

تخصص پزشکی در مونته نگرو و شرایط اخذ پذیرش تخصص پزشکی در مونته نگرو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تخصص پزشکی در کشورهای اطراف کشور مونته نگرو صورت می گیرد اما شما در ابتدا می بایست در دانشگاه این کشور پذیرفته شوید.

تخصص پزشکی یک دوره سه ساله است که با یک آزمون همراه است. در این آزمون سوالات تخصصی نیز وجود دارد. نیاز است پس از پذیرش کورس های سه واحدی و 6 واحدی عملی را پشت بگذارید. نیاز به گذراندن بخش های وابسته به عصب معده و نخاع دارید می بایست در نهایت به مدت 3 الی 5 سال زمان در نظر بگیرید و دروس عملی را پشت بگذارید. تخصص پزشکی در دانشگاه دولت با هزینه دانشگاه خواهد بود.

تخصص دندانپزشکی در مونته نگرو و شرایط اخذ پذیرش تخصص دندانپزشکی در مونته نگرو

تخصص دندانپزشکی در مونته نگرو و شرایط اخذ پذیرش تخصص دندانپزشکی در مونته نگرو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای تحصیل تخصص دندانپزشکی در مونته نگرو در ابتدا آزمونی در نظر گرفته می شود که یک آزمون دو بخشی مهم است که می تواند سطح معلومات شما در دندانپزشکی عمومی را مشخص نماید. آزمون ها در مدل های عملی و تئوری هستند و باید سعی کنید از آن به درستی خارج شوید

محل تحصیل تخصص دندانپزشکی در کشورهای اطراف کشور مونته نگرو به عنوان مثال دانشگاه بلگراد صربستان است و در ابتدا یک پروسه مصاحبه صورت می گیرد که به نتیجه خوبی خواهد رسید.

دوره های عملی اغلب 25 ساعته هستند و در نهایت با یک دوره 6 ماه کار در بیمارستان مجوز طبابت خواهید داشت.

رشته های غیر پزشکی در مونته نگرو

رشته های غیر پزشکی در مونته نگرو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشکده هنرهای تجسمی دانشگاه مدیترانه در سال 2006 تاسیس شد و اولین دانشکده خصوصی در زمینه هنر در مونته نگرو است. این دانشکده با وزارت آموزش و پرورش مونته نگرو مجاز است و از زمان تأسیس آن، پروسه مجددا مجوز برنامه های تحصیلی را با توجه به مقررات ملی دو بار (2008 و 2013) به تصویب رساند. کیفیت برنامه درسی ما نیز حاکی از آن است که دولت مونته نگرو هر دو برنامه تحصیلی در دانشکده هنرهای تجسمی را به عنوان برنامه های منافع عمومی شناخته است. در سال 2014، دانشکده به شدت توسط انجمن دانشگاه اروپایی (EUA) ارزیابی شد، که روند ارزیابی درون سازمانی را انجام داد. دانشکده هنرهای تجسمی محل رقابت هنری در دو زمینه صنایع خلاق است: طراحی ارتباطات بصری و تولید صوتی و تصویری. در طی دو دوره مطالعاتی (دانشجویان کارشناسی / کارشناسی و کارشناسی ارشد / ویژه هنر + کارشناسی ارشد) دانش آموزان فرصت دارند دانش و مهارت های خود را در زمینه رشته های هنر کلاسیک و معاصر بدست آورند. برنامه های درسی و برنامه هایی که در واقع نماد همزیستی هنر، علم، فن آوری فناوری اطلاعات و دیگر رشته های علمی و هنری هستند، با روندهای مدرن ترین بین المللی و همچنین نیازهای بازار کار معاصر هماهنگ شده است. دانشجویان ما با نمونه کارشناسی نمایندگی فارغ التحصیل می شوند که در حرفه های صنایع خلاق باز می شود. با تشکر از دیپلم بین المللی ما، دانشجویان ما نیز خود را در خارج از کشور (بریتانیا، ایتالیا، فرانسه، آلمان، ایالات متحده آمریکا، و غیره) تکمیل می کنند. علاوه بر این، دانش آموزان در طی مطالعات از دوره های تحرک بین المللی استفاده می کنند، در حالی که در جریان بررسی دو جانبه از طریق شبکه اریساس + از سال 2016 این هزینه تحصیلات تکمیلی و هزینه سفر را پوشش می دهد. دانشجویان سال سوم انشتیا ویشتیچ و الکساندر پرشیچ پنج ماه در آکادمی هنرهای زیبا و طراحی در براتیسلاوا، اسلواکی، در برنامه Erasmus + KA107 گذراندند. دانشجو ولان یورشیچ به آکادمی هنرهای زیبا در کراکوف لهستان رفت و دانشجویان داوود گلوبویچ و استیفن ووکچویچ در سال تحصیلی 2017/2018 در برواتیسلاوا ماندند. دانشکده هنرهای تجسمی اولین دانشکده در مونته نگرو با سیاست پیاده سازی به اصطلاح نتایج یادگیری فضای آموزشی اروپا است، اولین دانشکده در مونته نگرو که مفهوم آموزش یادگیری در برنامه درسی را معرفی کرد، و همچنین آغازگر اولین حرفه حرفه ای تحصیلات عالی در زمینه هنر - هنرمند هنر زمین.

خطرات احتمالی برای دانشجویان در مونته نگرو

خطرات احتمالی برای دانشجویان در مونته نگرو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

وضعیت بهداشت و درمان هنوز هم در مونته نگرو مشکل ساز است

در مصرف آب در این کشور دقت کنید و از آب های بطری بسته بندی شده استفاده نمایید.

بهتر است به نظافت شخصی خود بیشتر اهمیت دهید.

مدارس بومی، بین المللی و ایرانی در مونته نگرو

مدارس بومی، بین المللی و ایرانی در مونته نگرو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مدرسه تابستانی KSI یکی از بهترین مدارس خصوصی در کشور مونته نگرو محسوب می شود که در سال 2020 سیستم تحصیلی خوبی برای دانش آموزی بین المللی فراهم ساخته است. در این مدرسه هر آنچه نیاز باشد برای ورود به دانشگاه در اختیار دانش آموز قرار می گیرد. این مدرسه در یک محیط بسیار وسیع طراحی شده است و یادگیری در آن همچون یادگیری با زبان مادری است. شهریه این مدرسه توسط خود دانش آموز در نظر گرفته می شود. دروسی که در این مدرسه قرار دارد همگی در لیست پیش نیاز های لازم تحصیلی قرار دارند.

چاپ مقالات علمی در مونته نگرو و تاثیر آن

چاپ مقالات علمی در مونته نگرو و تاثیر آن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در صورتی که قصد دارید زودتر از همیشه در یکی از دانشگاه های کشور مونته نگرو پذیرفته شوید چاپ مقالات علمی به کمک شما می آید. به طور کلی چاپ مقالات علمی سبب می شود که پذیرش در مقطع دکترا و همینطور تخصص پزشکی برای شما آسانتر باشد. شما می توانید با چاپ مقالات مختلف شانس بیشتری در ورود به طرح های پژوهشی در این کشور داشته باشید و همینطور اجازه اخذ وام از دولت نیز به شما داده می شود. رزومه های تحصیلی که با چاپ مقالات علمی همراه هستند همیشه امتیاز بالاتری دارند. برای چاپ مقالات می بایست جدیدترین کنفرانس های کشور کشور مونته نگرو و همینطور کنفرانس های وابسته را ارزیابی نمایید به این ترتیب مشخص می شود نیاز به کدام شاخه های علمی بیشتر است و بهترین فرصت برای شما خواهد بود تا مسیر علمی درستی را در پیش بگیرید. حقیقت این است ک چاپ مقالات علمی در کشور مونته نگرو می تواند شانس شما را برای پذیرش و اقامت این کشور دو برابر نماید.

شرکت در آزمون های بین المللی در مونته نگرو

شرکت در آزمون های بین المللی در مونته نگرو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شما برای ورود به دانشگاه مورد نظر خود نیاز به شرکت در هیچ آزمونی ندارید اما یک سری آزمون های بین المللی زبان وجود دارد که دشواری اخذ مدرک آیلتس را برای شما کمتر می کند شما می تواند بر اساس این سری از آزمون ها در یک فضای پیشرفته و ارزشمند آزمون دهید و به روز ترین تست های زبان دنیا را به صورت اینترنتی پشت سر بگذارید. آزمون های بین المللی زبان اغلب به صورت بین المللی هستند و دارای سیستم نمره دهی مشخصی می باشند.. دانشگاه مونته نگرو آزمون او ای تی را گزینه مورد قبول اعلام کرده است.

کنفرانس های علمی در مونته نگرو

کنفرانس های علمی در مونته نگرو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تنها کنفرانس کشور مونته نگرو در سال 2020 کنفرانس زبان ماشین و هوش مصنوعی در فضای درمانی است که هنوز اطلاعاتی در مورد زمان اجرا و همینطور تاریخ صدور مقاله اعلام نشده است. این کنفرانس بهترین فرصت برای برنامه نویسان و متخصصین کامپیوتر محسوب می شود. شرایط شرکت در این کنفرانس داشتن حداقل مدرک لیسانس و همینطور تسلط به یکی از زبان های برنامه نویسی است.

جشن های دانشگاه ها در مونته نگرو

جشن های دانشگاه ها در مونته نگرو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مردم کشور مونته نگرو علاقه زیادی به موسیقی دارند و جشن موسیقی از جشن های مهمی است که در دانشگاه کشور مونته نگرو برگزار می شود. این جشن شامل اجتماع نوازندگانی است که دارای امتیاز خوبی هستند. در این جشن به طور کلی فضای پذیرایی زیادی دیده می شود شرکت برای عموم نیز آزاد است در نهایت مسابقات فکری زیادی نیز برگزار می شود.