x
مشاوره:021 43000 021

زندگی در هند

کشور هند یک کشور بسیار بزرگ و وسیع در بخش جنوب آسیا است. پایتخت این کشور شهر دلی نو است. این کشور از سمت شمال غربی با پاکستان همسایه بوده و از سمت شمال با چین مرز مشترک دارد. کشور هند به میزان 3.287 million km² وسعت دارد. بیشتر فضای این کشور پست و هموار است اما در بخش شمال کشور هند شاهد رشته کوه‌های هیمالیا هستیم.

حسابداران خبره در کشور هند می‌توانند همیشه نام خود را در لیست شغل‌های تخصصی با درآمد بالا ببینند. درنظر داشته باشید که مهارت‌های حسابداری در این کشور در وضعیت نرمال دیده می‌شود به طوریکه فرد می‌تواند بین 7.36 الی 24.64 لاخ درآمد را به خود اختصاص دهد که بالاترین ردیف شغلی در این کشور محسوب می‌شود. که هزینه زندگی در این کشور ارزان است. یعنی مردم برای زندگی خود نیاز به پرداخت هزینه‌های عجیب و غریب ندارند به این ترتیب درآمدی که برای یک کارگر در نظر گرفته می‌شود متوسط است این در حالی است که در برخی از کشورهای بزرگ دنیا با اینکه افراد دستمزد بالاتری داشتند اما زندگی سختی می کنند به این دلیل که خرج در آن کشورها زیاد است. افرادی که در زمینه علوم کامپیوتر فعالیت کرده‌اند نیز می‌توانند وارد رده‌های شغلی در این کشور شوند. در نظر داشته باشید که این شغل به طور کلی روز به روز در حال پیشرفت است و برنامه نویسان در کشور هند می‌توانند به بهترین روال درآمدزایی دست یابند. یک نکته بسیار مهم است که روز به روز به روال برنامه نویسی افزوده می‌شود شما به عنوان یک مهندس نرم افزار از جدیدترین قوانین موجود اطلاعات داشته باشید. هزینه تحصیل در مقطع لیسانس در این کشور بین 500 الی 3000 دلار متغیر است. افرادی که قصد دارند در مقطع ارشد تحصیل نماید نیاز به هزینه بین 1000 الی 5000 دلاری دارند. در مقطع دکترا افراد باید بیش از 3000 دلار هزینه در نظر بگیرند که بستگی به رشته و زمان تحصیل دارد.

حداقل حقوق در هند

موسسه اعزام دانشجو - حداقل حقوق در هند - go2TR

حداقل حقوقی که برای یک کارگر در نظر گرفته شده است به میزان 2.71 دلار است که البته با توجه به ساعت کاری و نوع کار تغییر می‌کند.

میانگین درآمد در هند

موسسه اعزام دانشجو - میانگین درآمد در هند - go2TR

حسابداران خبره در کشور هند می‌توانند همیشه نام خود را در لیست شغل‌های تخصصی ببینند. در نظر داشته باشید که مهارت‌های حسابداری در این کشور در وضعیت نرمال دیده می‌شود به طوری که فرد می‌تواند بین 7.36 الی 24.64 لاخ درآمد را به خود اختصاص دهد که بالاترین ردیف شغلی در این کشور محسوب می‌شود.

کار و کاریابی و اجازه کار و ویزای کاری در هند

موسسه اعزام دانشجو - کار و کاریابی و اجازه کار و ویزای کاری در هند - go2TR

افرادی که در زمینه علوم کامپیوتر فعالیت کرده‌اند نیز می‌توانند وارد رده‌های شغلی در این کشور شوند. در نظر داشته باشید که این شغل به طور کلی روز به روز در حال پیشرفت است و برنامه نویسان در کشور هند می‌توانند به بهترین روال درآمدزایی دست یابند. یک نکته بسیار مهم است که روز به روز به روال برنامه نویسی افزوده می‌شود شما به عنوان یک مهندس نرم افزار از جدیدترین قوانین موجود اطلاعات داشته باشید.

هزینه ها و صرفه جویی در هزینه ها در هند

موسسه اعزام دانشجو - هزینه ها و صرفه جویی در هزینه ها در هند - go2TR

هزینه تحصیل در مقطع لیسانس در این کشور بین 500 الی 3000 دلار متغیر است. افرادی که قصد دارند در مقطع ارشد تحصیل نماید نیاز به هزینه بین 1000 الی 5000 دلاری دارند. در مقطع دکترا افراد باید بیش از 3000 دلار هزینه در نظر بگیرند که بستگی به رشته و زمان تحصیل دارد.

قیمت برخی کالاهای اساسی در هند

موسسه اعزام دانشجو - قیمت برخی کالاهای اساسی در کشور هند - go2TR

· هزینه یک پاکت سیگار مارلبرو :260 روپیه

اقتصاد در هند

موسسه اعزام دانشجو - اقتصاد در هند - go2TR

واحد پول رسمی کشور هند روپیه اعلام شده است و هر روپیه هند 0.014 دلار آمریکا است البته این رقم بر اساس نوسان ارز تغییر می‌کند. کشور هند سعی کرده است که به دنبال تولید انرژی‌های اتمی باشد.

امنیت مالی و اقتصادی در هند

موسسه اعزام دانشجو - امنیت مالی و اقتصادی در هند - go2TR

این کشور در زمینه تولید موز، ارزن، کنف و بادام زمینی نیز بسیار عالی ظاهر شده است به طوری که رتبه دوم در تولید ذرت، نیشکر و شاهدانه را دارد. مردم کشور هند به طور کلی علاقه شدیدی به استفاده از محصولات کشاورزی دارند.

امنیت در هند

موسسه اعزام دانشجو - امنیت در هند - go2TR

خطر کمی کودکان را در کشور هند تهدید می‌کند و شاید تنها درصد کمی مزاحمت برای بانوان جوان ایجاد شود که بسیار مهم و درست است. بهتر است در زمان عبور از خیابان حواسمان بیشتر جمع باشد عموماً رانندگان تاکسی در کشور هند کمی بی‌حواس هستند و مشغله‌های فکری زیادی دارند شاید ما را نبینند!

مراحل و شرایط اخذ اقامت برای خود و همراه در هند

موسسه اعزام دانشجو - مراحل و شرایط اخذ اقامت برای خود و همراه در هند - go2TR

عموماً راه اقامت برای همراه برای کسانی که مهاجرت به کشور هند از طریق سرمایه‌گذاری را انتخاب کرده‌اند فراهم شده است. یک نکته مهم دیگر را یادآور می‌شویم.

ازدواج خارجی ها در هند

موسسه اعزام دانشجو - ازدواج خارجی ها در هند - go2TR

در صورتی که یکی از زن و مرد از شخص دیگر درخواست طلاق دارد باید ارزیابی شود که علت این درخواست چیست و چقدر حق با او است. در صورتی که مرد قصد جدایی داشته باشد باید هزینه‌های تعیین شده به طور دقیق پرداخت شود ، در صورتی که زن بخواهد از همسر خود جدا شود نیاز به دلایل مهم است.

اجاره خانه در هند

موسسه اعزام دانشجو - اجاره خانه در هند - go2TR

شما می‌توانید مناطق دورتر از شهر را انتخاب نمایید امروزه شرایط حمل و نقل بهتر شده است در هزینه‌های شما نیز به میزان 10 الی 30 درصد کاهش دیده می‌شود.

خرید ملک در هند

موسسه اعزام دانشجو - خرید ملک در هند - go2TR

یک نکته بسیار مهم برای افرادی که قصد خرید ملک در کشور هند را دارند، شما می‌توانید ملک‌هایی که در وضعیت پیش فروش قرار دارد استفاده نمایید این ملک‌ها عموماً از تعرفه‌های پایه برخوردار هستند و هنوز افزایش نرخ برای آنها در نظر گرفته نشده است.

ثبت شرکت در هند

موسسه اعزام دانشجو - ثبت شرکت در هند - go2TR

اخذ کد مالیاتی این کشور 15 روز کاری است. مان لازم از استارت ثبت شرکت تا افتتاح حساب 23 روز اعلام شده است. یک سری نکاه کلی برای ثبت شرکت در کشور هند نیاز است. سهامدار می‌تواند از هر ملیتی باشد

انواع ویزا و انواع اقامت در هند

موسسه اعزام دانشجو - انواع ویزا و انواع اقامت در هند - go2TR

شما برای اخذ ویزای این کشور نیاز به مدارک لازم دارید، مدارک برای هر نوع ویزا با هم فرق دارد اما آنچه ثابت است، گذرنامه معتبر، عکس و همینطور نامه گردش مالی است.

بیمه و تسهیلات درمانی برای افراد مقیم هند

موسسه اعزام دانشجو - بیمه و تسهیلات درمانی برای افراد مقیم هند - go2TR

بیمه عمر در کشور هند دارای فضای مالی بسیار قدرتمندی است. به طور یکه از سال گذشته تا به امروز رشد 1.14 درصدی داشته است این در حالی است که کل صنعت بیمه در این کشور نسبت به ده سال گذشته رشد 18 درصدی دارد. آمارها نشان می‌دهد که صنعت بیمه در این کشور به طور دقیق رو به پیشرفت است.

خدمات بانکی و مالی در هند

موسسه اعزام دانشجو - خدمات بانکی و مالی در هند - go2TR

بزرگترین بانک کشور هند بانک مرکزی است، این بانک دارای 128 شعبه در بخش‌های مختلف است و فضای بسیار گسترده‌ای در زمینه گردش‌های مالی فراهم می‌سازد. بانک اوسی بی سی از دیگر بانک‌های بسیار ارزشمند در کشور هند است که باید یک سری روال کاربردی بسیار ارزشمند است. در نظر داشته باشید که این بانک برای جوانان تسهیلات بسیار عالی فراهم ساخته است.

ویزای مشترک و سهولت رفت و آمد به کشورهای دیگر در هند

موسسه اعزام دانشجو - ویزای مشترک و سهولت رفت و آمد به کشورهای دیگر در هند - go2TR

مردم کشور هند به نسبت ایرانیان تلاشگر‌تر هستند و سعی می‌کنند از ساده‌ترین روال‌های کاری استفاده نمایند. در نظر داشته باشید که هندی‌ها مراسم عروسی بسیار شادی دارند.

تشابهات فرهنگی هند با ایران

موسسه اعزام دانشجو - تشابهات فرهنگی هند با ایران - go2TR

ر این کشور مردم بسیار علاقه به کمک کردن هستند به طوری که موسسه‌های خیریه در کشور هند همانند ایران روز به روز در حال پیشرفت است و یکی از مهمترین فرهنگ‌های مشترک بین مردم هند و ایران همین کمک کردن محسوب می‌شود.

اعیاد و تعطیلات رسمی در هند

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت تحصیلی‌ به نیوزلند - go2TR

 اوت روز استقلال در کشور هند است که از سال 1947 تا به امروز نام نهاده شده است. در چنین روزی برنامه های آموزشی زیادی در زمینه استقلال افراد در نظر گرفته می‌شود. این روز نیز در کل کشور تعطیل رسمی است و افراد اجازه درآمدزایی نخواهند داشت.

دین در هند

موسسه اعزام دانشجو - دین در هند - go2tr

هند بزرگ‌ترین اجتماعی فرقه احمدیه محسوب می‌شود. مسلمانان بیشتر در بخش‌های شمال غربی این کشور زندگی می‌کنند به طوری که در شهر کشمیر بیشترین تعداد مسلمانان دیده می‌شود.

تفریح در هند

موسسه اعزام دانشجو - تفریح در هند - go2TR

سواحل گوکارنا از دیگر بخش‌های جزیره‌ای در کشور هند است که بهترین مقصد محسوب می‌شود. این جزیره یک اقامتگاه بسیار بزرگ است و می‌تواند بهترین شرایط را برای زندگی افراد فراهم سازد

حمل و نقل درون شهری و هزینه های آن در هند

موسسه اعزام دانشجو - حمل و نقل درون شهری و هزینه های آن در هند - go2tr

افرادی که نیاز هر روزه به وسایل حمل و نقل عمومی در این کشور دارند باید از کارت‌های بلیط ماهانه استفاده نمایند این کارت‌ها دارای تعرفه‌های عمده بوده و عموماً ارزان‌تر از روال خرید دانه‌ای هستند.

فرهنگ هند

موسسه اعزام دانشجو - فرهنگ هند - go2tr

هندی‌ها برای سلام کردن از کلمه ناماسته استفاده می‌کنند دو دست خود را در کنار هم قرار می‌دهند و کمی سر خود را خم می‌کنند.

هنر هند

موسسه اعزام دانشجو - هنر هند - go2tr

· مردم کشور هند بسیار به رقص علاقه دارند، رقص یکی از هنرهای رایج در این کشور محسوب می‌شود.

ورزش در هند

موسسه اعزام دانشجو- ورزش در هند - go2tr

· بدمینتون از دیگر ورزش‌های افتخار آفرین در بین مردم هند است.

خرافات در هند

موسسه اعزام دانشجو - خرافات در هند - go2tr

آن‌ها معتقد هستند که اگر کفش را پشت ماشین آویزان کنند از خطر تصادف دور می‌شوند.

شایعات در مورد هند

موسسه اعزام دانشجو- شایعات در مورد هند - go2tr

· این که بانوان مدام در معرض خطر هستند شایعه است

موارد ممنوعه در هند

موسسه اعزام دانشجو- موارد ممنوعه در هند - go2tr

· شما اجازه چند همسری در این کشور نخواهید داشت.

خطرات احتمالی برای افراد مقیم هند

موسسه اعزام دانشجو - خطرات احتمالی برای افراد مقیم کشور هند - go2TR

· بهتر است سعی کنید خودتان را پولدار نشان ندهید.

تشابهات قوانین هند با ایران

موسسه اعزام دانشجو- تشابهات قوانین هند با ایران - go2tr

نوع تحصیل در این کشور بسیار مشابه با ایران است و از نظر زمان تحصیل نیز طبق قانون سیستم آموزشی در ایران است

گواهینامه و خرید ماشین در هند

موسسه اعزام دانشجو - گواهینامه و خرید ماشین در هند - go2TR

برای خرید ماشین در این کشور نیاز به بودجه زیادی ندارید و شرایط از امروز ایران بهتر است.!

سفارت‌ها و کنسولگری های ایران در هند

موسسه اعزام دانشجو - سفارت‌ها و کنسولگری های ایران در هند - go2TR

ایران در حیدرآباد نیز سفارت دارد.

نوع پوشش مردم هند

موسسه اعزام دانشجو - نوع پوشش مردم هند - go2TR

· لباس مردم هند پوشیده است و علاقه‌ای به استفاده از لباس‌های برهنه در این کشور دیده نمی‌شود.

جغرافیا و شرایط آب و هوایی هند

جغرافیا و شرایط آب و هوایی هند - go2TR

ٰآب و هوای کشور هند در بخش جنوبی گرمسیر است و در شمال نیز شاهد آب و هوای معتدل در این کشور هستیم. به طوری که بیشترین روال کشاورزی در بخش‌های شمالی کشور هند دیده می‌شود.

غذاهای هند

موسسه اعزام دانشجو - غذاهای هند - go2TR

کاکوری کباب یکی از معروف‌ترین کباب‌های هندی است که از گوشت بره تهیه شده است و طعم آن بسیار لذیذ و عالی است. در این غذا از تخم مرغ و رب و پیاز استفاده می‌شود و در تابه با روغن سرخ می‌شود. این غذا کمی چرب است اما طعم آن بی‌نظیر است