x
مشاوره:021 43000 021

مهاجرت به هند

مهاجرت به هند از طریق سرمایه‌گذاری یک روش مطمئن محسوب می‌شود یکی از بخش‌های مهم این روش ثبت شرکت است. ثبت شرکت می‌تواند با مالکیت صد در صد باشد و یا در قالب نمایندگی و شعبه فراهم شود همه چیز بستگی به بودجه و همینطور تایم آزاد شما دارد. یکی از دلایل مهمی که سبب رضایت افراد از مهاجرت به هند شده است استرس کم زندگی در این کشور است. مردم هند استرسی برای ادامه زندگی ندارند و این موضوع بخشی از فرهنگ آن‌ها را تشکیل می‌دهد. فضای کارآمد و مؤثر زندگی مهاجرت به هند را بیشتر کرده است. ایرانیانی که مهاجرت به هند در سال 2018 به نسبت سال های قبل به میزان 2 درصد بیشتر شده است سایر کشورهای جهان نیز مهاجرت به هند را در لیست و اولویت سفر خود قرار داده است و شاهد رشد 28 درصدی در این زمینه به نسبت ده سال گذشته هستیم. شهرهای هند اغلب در وضعیت توسعه یافته هستند و این روال سبب شده است که سبک زندگی غربی وارد کشور هند شده و مردم راحت‌تر بتوانند زندگی خوبی داشته باشند. اینطور که شواهد نشان می‌دهد مهاجرت به هند در سال 2018 در حدود 5 درصد از سال 2017 بیشتر است شایان ذکر است که این کشور به طور دوره‌ای در مسیر مهاجرپذیری قرار دارد و میزبان خوبی برای توریست‌ها نیز محسوب می‌شود. اقامت هند با توجه به نوع هدف از سفر مشخص می‌شود.مهاجرت به هند از طریق پناهندگی یک روش پر خطر محسوب می‌شود. در نظر داشته باشید که این کشور به صورت مستقیم به میزان 200000 پناهنده از کشورهای همسایه را می‌پذیرد. در نظر داشته باشد که مهاجرت به هند از طریق پناهندگی اغلب در یک چهارچوب قانونی ملی قرار ندارد. در نظر داشته باشید که شرایط در این زمینه به طور دوره‌ای تغییر می‌کند به عنوان مثال فرد باید در کشور مبدأ جانش در خطر باشد و یا تهدید به مرگ شده باشد

مهاجرپذیری هند

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرپذیری هند - go2TR

در سال‌های اخیر مهاجرت به هند بیشتر شده است و دولت این کشور برای جبران نیروی کار مورد نیاز خود مسیر برای مهاجرت را آزاد اعلام کرده است به این ترتیب افراد می‌توانند کشور هند را یک مقصد خوب برای مهاجرت دانسته و به رشد بالایی دست یابند.

آمار مهاجران به هند

موسسه اعزام دانشجو - آمار مهاجران به هند - go2TR

 مهاجرت ایرانیان به هند در سال 2018 به نسبت سال‌های قبل به میزان 2 درصد بیشتر شده است سایر کشورهای جهان نیز مهاجرت به هند را در لیست و اولویت سفر خود قرار داده است و شاهد رشد 28 درصدی در این زمینه به نسبت ده سال گذشته هستیم

میزان رضایت مهاجران به هند

موسسه اعزام دانشجو - میزان رضایت مهاجران به هند - go2TR

یکی از دلایل مهمی که سبب رضایت افراد از مهاجرت به هند شده است استرس کم زندگی در این کشور است. مردم هند استرسی برای ادامه زندگی ندارند و این موضوع بخشی از فرهنگ آن‌ها را تشکیل می‌دهد. فضای کارآمد و مؤثر زندگی مهاجرت به هند را بیشتر کرده است.

راحت‌ترین روش مهاجرت به هند

موسسه اعزام دانشجو - راحت‌ترین روش مهاجرت به هند - go2TR

کشور هند به طور کلی در جذب افرادی که قصد ادامه تحصیل دارند استقبال خوبی به عمل می‌آورد و این روال بارها در این کشور دیده شده است. مردم کشور هند به تحصیل اهمیت زیادی می‌دهند به طوری که در بخش‌های مختلف این کشور شاهد دانشگاه‌های زیادی هستیم که در آن‌ها اتباع خارجی نیز مشغول به تحصیل هستند.

روش‌ های مهاجرت به هند

موسسه اعزام دانشجو - روش‌ های مهاجرت به هند - go2TR

دومین روش مهاجرت به هند از طریق سرمایه‌گذاری است. شما برای این کار نیاز به پشتوانه مالی بالایی دارید به طوری ه سابقه کاری و یا تحصیلات دانشگاهی در این روش کمتر مورد ارزیابی بوده و گردش مالی شما مهمترین بخش خواهد بود. شما می‌توانید در این کشور یک کسب و کار راه اندازی نمایید و یا وارد روال صادرات و واردات شوید.

مهاجرت سرمایه گذاری به هند

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت سرمایه گذاری به هند - go2TR

مراحل ثبت شرکت در هند به این صورت است که در ابتدا باید به سراغ نام شرکت بروید. شما اسمی که برای شرکت انتخاب کرده‌اید را در مرحله رزرو قرار می‌گیرد این نام از سوی اداره ثبت هندوستان مورد ارزیابی قرار می‌گیرد تا مشخص شود که آیا صحت کافی دارد یا خیر.

مهاجرت از طریق ازدواج به هند

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت از طریق ازدواج به هند - go2TR

در نظر داشته باشید که به طور کلی این کشور مهاجرت به هند از طریق ازدواج را چندان سخت اعلام نکرده است اما در هر صورت باید مدارکی باشد تا ثابت نماید زن و شوهر از هر نظر با هم سازگار هستند و ازدواج واقعی صورت گرفته است.

مهاجرت از طریق تولد به هند

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت از طریق تولد به هند - go2TR

2- شخصی که پس از سال 1987 و پیش از 2004 در این کشور متولد شده باشد یک شهروند هندی است اما حداقل یکی از والدین او نیز باید شهروند این کشور باشد.

مهاجرت پناهندگی به هند

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت پناهندگی به هند - go2TR

 در نظر داشته باشید که شرایط در این زمینه به طور دوره‌ای تغییر می‌کند به عنوان مثال فرد باید در کشور مبدأ جانش در خطر باشد و یا تهدید به مرگ شده باشد. باید ثابت شود که او در کشور خود درگیری ادیانی دارد به طوری که به مذهب او احترام گذاشته نمی‌شود

مهاجرت تحصیلی‌ به هند

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت تحصیلی‌ به هند - go2TR

طول دوره تحصیل در مقطع فوق لیسانس در این کشور بین یک الی دو سال اعلام شده است افراد باید مدرک لیسانس داشته باشند و معدل لیسان نیز بالای 14 باشد. نیاز به مدرک زبان آیلتس با نمره حداقل 5 است. هزینه تحصیل در این دوره برای رشته‌های مهندسی 2000 تا 4000 دلار است و برای رشته‌های انسانی نهایتاً 1500 دلار هزینه در بر دارد.

مهاجرت کاری هند

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت کاری هند - go2TR

سابقه کاری شما مشخص باشد و همینطور میزان دانش زبانی شما نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. همه این موارد برای شما یک امتیاز محسوب می‌شود.

مهاجرت از طریق همراه به هند

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت از طریق همراه به هند - go2TR

در هر صورت فرد اصلی باید در وضعیت اقامت این کشور باشد تا بتواند دعوتنامه همراه را اعلام نماید. اینطور که مشخص شده است در مهاجرت به هند از طریق همراه این روال بسیار مهم است.

مهاجرت توریستی به هند

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت توریستی به هند - go2TR

شایان ذکر است که ویزای توریستی این کشور عموماً در مدت کمتر از 21 روز کاری صادر می‌شود و سختگیری در این زمینه کمتر از سایر کشورهای اروپایی است.

مهاجرت شرایط خاص به هند

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت شرایط خاص به هند - go2TR

شما با اخذ ویزای کارآفرینی این کشور می‌توانید پس از گذشت دوره‌ای مشخص برای همراه خود نیز ویزا دریافت نمایید. شایان ذکر است که در کشور هند به طور کلی شرایط برای مهاجرت آسان است.

شهرهای مهاجر پذیر هند

موسسه اعزام دانشجو - شهرهای مهاجر پذیر هند - go2TR

سورات از دیگر شهرهای بسیار کشور هند محسوب می‌شود. این شهر در ایالت گجرات قرار دارد و در لیست 20 شهر منتخب قرار گرفته است. این شهر به صورت هوشمند طراحی شده است و فضای فناوری اطلاعات در این شهر به طور چشمگیری دیده می‌شود. رایج‌ترین زبان‌ها در این کشور ماراتی بوده و گزینه خوبی برای مهاجرت محسوب می‌شود.

اخذ ویزای هند

موسسه اعزام دانشجو - اخذ ویزای هند - go2TR

در نظر داشته باشید که برای اخذ ویزای این کشور به طور روتین باید بین 3 الی 8 ماه زمان در نظر گرفته شود و مشخص شود که هدف از اخذ ویزا چیست.

اخذ اقامت هند

موسسه اعزام دانشجو - اخذ اقامت هند - go2TR

پس یک دوره یک الی سه ساله زندگی در این کشور در صورتی که فرد مالیات را پرداخت کرده باشد و شرایط درآمدزایی خوبی داشته باشد می‌تواند به سادگی برای اقامت درخواست دهد.

اخذ پاسپورت هند

موسسه اعزام دانشجو - اخذ پاسپورت هند - go2TR

در نظر داشته باشید که کشور هند به طور کلی در صدور پاسپورت سختگیری‌های کمتری به نسبت سایر کشورها دارد.