x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

مهاجرت به قزاقستان

مهاجرت به کشور قزاقستان اغلب در مسیر تجاری دیده می شود به طوریکه افراد می توانند از ویزای تجاری دو ماهه، یک ماهه و همینطور فوری استفاده نمایند. ویزای تجاری کشور قزاقستان به طورکلی دسته بندی های مشخصی دارد و مبرهن است که مسیر مهاجرت به این کشور بهتر از سایر کشورها گزارش شده است. دولت کشور قزاقستان اعلام داشته است که اگر افراد از نظر بودجه و مدارک کامل باشند مسیر برای مهاجرت برایشان باز بوده و مشکلی از این دست دیده نمی‌شود. در سال 2017 بیشترین میزان مهاجرت به خاک کشور قزاقستان در زمینه کار بوده است و وضعیت درآمدزایی در این زمان بهتر از سایر زمان ها گزارش شده است. ایرانیانی که کشور قزاقستان را برای زندگی انتخاب کرده اند اغلب به قصد تحصیل و سرمایه گذاری ورود داشته اند. رضایت در زمینه بهداشت و درمان نیز بالا اعلام شده است، بهداشت و درمان در این کشور در وضعیت خرید دارو دیده می شود و مشخص است که دولت سیاست های دارویی دقیقی را اعلام داشته است. اینطور که مشخص است درمان در کشور قزاقستان در بیمارستان‌های دولتی هزینه ای در بر ندارد. خرید محصولات و اقلام غذایی در کشور قزاقستان نیز رتبه بالایی دارد و مشخص است که افراد برای خرید محصولات و اقلام غذایی می توانند رتبه بندی های مشخصی را مد نظر قرار دهند در بررسی های اخیر اینطور به نظر می رسد که کشور قزاقستان یکی از بهترین کشورهایی است که تورم در زمینه خرید محصولات غذایی را مناسب اعلام کرده است. شما می توانید از ویزای کاری B1 استفاده کنید، این نوع ویزای کاری توسط دفاتر خارج از کشور صادر می شود و به طور کلی این ویزا برای شرکت در کنفرانس‌ها، همایش ها و همینطور نمایشگاه ها صادر می شود افراد در مشارکت‌های فرهنگی و علمی و ورزشی نیز از این ویزا استفاده می کنند. وضعیت مالی در این کشور به طور کلی دسته بندی های مشخصی دارد، یعنی اگر شما به قصد سرمایه گذاری وارد خاک کشور قزاقستان شده باشید ممکن است از نظر مالی سخت گیری بیشتری برای شما مدنظر قرار دهند اما اگر به قصد تحصیل وارد خاک کشور قزاقستان شده باشید هزینه‌ها تغییر خواهد داشت. شما برای اخذ ویزای ازدواج کشور قزاقستان باید سعی کنید یک سری اصول را مد نظر قرار دهید، اول اینکه اخذ ویزای ازدواج به طور کلی نیاز به ثبت یک ازدواج به صورت واقعی بوده و نیاز به مدارک بسیار مهم در این زمینه است. خوشبختانه افراد برای اخذ ویزای ازدواج این کشور زمان زیادی نیاز نخواهند داشت و مشخص است که این ویزا برای افراد از جنبه بالایی برخوردار است.

مشاوره مهاجرت به قزاقستان

مهاجرپذیری قزاقستان

مهاجرپذیری قزاقستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR کشور قزاقستان یک کشور وسیع و پهناور محسوب می شود. این کشور از بخش شمال با کشور ترکمنستان همسایه است. کشور قزاقستان یکی از کشورهای بسیار وسیع محسوب می شود که برای ورود به آن نیاز به ویزا دارید از یاد نبرید که سیاست های مهاجرتی به کشور قزاقستان روز به روز بهتر می شود و مسیر برای مهاجرت به این کشور بازتر خواهد شد. میزان مهاجرپذیری به کشور قزاقستان در سال های اخیر 22 درصد بیشتر شده است. در این کشور افراد می توانند در مسیر تحصیل و کار ورود داشته باشند و یا به طور جدی سرمایه گذاری کرده و در پروژه های دولتی وارد شوند. سفارت کشور قزاقستان در ایران تهران خیابان دروس هدایت واقع شده است و ساعت کاری نیز از 14 الی 16 برای دریافت ویزا و سه شنبه از 10 الی 12 برای مدارک اعلام شده است. قزاقستان از دسته کشورهایی است که شریک تجاری را یک گزینه بسیار عالی می داند در این کشور بودجه بندی های کاری می تواند ارزش مشخصی داشته باشد ، شرکای تجاری در قزاقستان به طور کلی دسته بندی های مشخصی را دنبال کرده اند و مشخص است که در این کشور از نظر بودجه ای شرایط مالی خوبی مدنظر است. در قزاقستان شاخص های اقتصادی به طور کلی ارزش مشخصی دارد و این موضوع نیز مسیر مهاجرپذیری به قزاقستان را آسانتر از قبل کرده است. مهاجرت به کشور قزاقستان اغلب در مسیر تجاری دیده می شود به طوریکه افراد می توانند از ویزای تجاری دو ماهه، یک ماهه و همینطور فوری استفاده نمایند. ویزای تجاری کشور قزاقستان به طورکلی دسته بندی های مشخصی دارد و مبرهن است که مسیر مهاجرت به این کشور بهتر از سایر کشورها گزارش شده است. دولت کشور قزاقستان اعلام داشته است که اگر افراد از نظر بودجه و مدارک کامل باشند مسیر برای مهاجرت برایشان باز بوده و مشکلی از این دست دیده نمی‌شود. شما برای دریافت فرم ویزای کشور قزاقستان باید یک سری اصول را به طور دقیق ارزیابی نمایید. اینطور که شواهد نشان می‌دهد در این کشور مهاجرت از طریق پناهندگی بسیار دشوار بوده و سیاست‌های دولت کشور قزاقستان در این زمینه نیز کاهش یافته است. و شانس شما بسیار کم است پس بهترین گزینه را انتخاب نمایید. اقامت کشور قزاقستان به طور کلی بر اساس بودجه های مشخص شده از سوی دولت دسته بندی های مشخصی دارد. مثلاً میزان مهاجرت و کار در کشور قزاقستان شاید در سال های اخیر کمتر باشد اما شرایط اقامت در کشور قزاقستان از نظر هزینه ای وضعیت بهتری دارد.

آمار مهاجران به قزاقستان

آمار مهاجران به قزاقستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

آمار مهاجرانی که کشور قزاقستان را برای مهاجرت انتخاب کرده اند بیشتر در زمینه ویزای تجاری این کشور است به طوریکه افراد سعی می کنند به سراغ ویزای تجاری از نوع سه ماهه بروند این ویزا به شما اجازه می دهد تا سه مرتبه به کشور قزاقستان سفر داشته باشید و مدت زمانی که می توانید این ویزا را دریافت کنید نیز 15 روز کاری است ارزیابی ها نشان داده است که ویزای تجاری سه ماهه بیشترین آمار مهاجرتی را به خود اختصاص داده است. ویزای تجاری این کشور سبب می شود که فرد بتواند همسر و فرزندان خود را نیز با خود همراه نماید و در این زمینه موفقیت های زیادی را فراهم ساخته است. ثبت شرکت در کشور قزاقستان بر اساس داده های آماری دسته بندی های مشخصی را دنبال می کند و ثبت شرکت در این کشور به طور کلی از نظر مهاجرتی بیشتر دیده می شود. از دیگر مهاجرانی که به کشور قزاقستان ورود داشته اند در ابتدا با هدف توریستی وارد خاک این کشور شده اند، روش های توریستی در ورود به کشور قزاقستان دسته بندی های مربوط به خود را دارد شایان ذکر است که ویزای توریستی کشور قزاقستان یکی از بهترین گزینه‌هایی است که می توانید برای ارزیابی وضعیت کاری و مالی مد نظر قرار دهید. شما برای اینکه بتوانید آمار مهاجران به کشور قزاقستان را به شکل دقیق تر ارزیابی نمایید می بایست یک سری اصول را به شکل دقیق بررسی کنید به عنوان مثال: در سال 2018 بیشترین آمار مهاجرت به این کشور در زمینه تحصیلی بوده است این در حالی است که تحصیل در کشور قزاقستان از نظر هزینه ارزانتر از سال های گذشته اعلام شده و توانسته مسیر رسیدن به هدف صحیح را برای شما به طور دقیق فراهم سازد. در سال 2017 بیشترین میزان مهاجرت به خاک کشور قزاقستان در زمینه کار بوده است و وضعیت درآمدزایی در این زمان بهتر از سایر زمان‌ها گزارش شده است. ایرانیانی که کشور قزاقستان را برای زندگی انتخاب کرده اند اغلب به قصد تحصیل و سرمایه گذاری ورود داشته اند.

میزان رضایت مهاجران به قزاقستان

میزان رضایت مهاجران به قزاقستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

میزان رضایت مهاجرانی که به کشور قزاقستان سفر کرده اند بیشتر در زمینه هزینه زندگی گزارش شده است به طوریکه هزینه زندگی در این کشور ارزان بوده و هزینه های بالایی را در بر نمی گیرد، مثلاً شما برای اجاره خانه در کشور قزاقستان نیاز به هزینه بالایی ندارید و همینطور برای اجاره یک مغازه نیز می بایست بودجه مشخصی پرداخت کنید.

میزان رضایت از تحصیل در کشور قزاقستان بیش از 78 درصد اعلام شده است، تحصیل در این کشور طبق رویکردهای جدید بر طبق استانداردهای روز دنیا دنبال می شود و مشخص است که در این کشور تحصیل می تواند شاخص های دقیقی داشته باشد.

میزان رضایت برای ورود به کار در کشور قزاقستان تنها 49 درصد است و هنوز نیمی از افرادی که به دنبال کار در کشور قزاقستان هستند به نتیجه نرسیده اند حقیقت این است که کار و درآمدزایی از طریق کار در این کشور آنطور که باید نبوده و شما برای اینکه بتوانید مسیر کاری را به طور دقیق پیش ببرید می بایست مهارت کاری خوبی داشته باشید.

رضایت در زمینه بهداشت و درمان نیز بالا اعلام شده است، بهداشت و درمان در این کشور در وضعیت خرید دارو دیده می شود و مشخص است که دولت سیاست های دارویی دقیقی را اعلام داشته است. اینطور که مشخص است درمان در کشور قزاقستان در بیمارستان های دولتی هزینه‌ای در بر ندارد.

خرید محصولات و اقلام غذایی در کشور قزاقستان نیز رتبه بالایی دارد و مشخص است که افراد برای خرید محصولات و اقلام غذایی می توانند رتبه بندی های مشخصی را مد نظر قرار دهند در بررسی های اخیر اینطور به نظر می رسد که کشور قزاقستان یکی از بهترین کشورهایی است که تورم در زمینه خرید محصولات غذایی را مناسب اعلام کرده و در این زمینه بررسی های زیادی نیز شکل گرفته است.

در مجموع رضایت از زندگی در کشور قزاقستان بیش از 71 درصد است این موضوع به رفتار و نوع زندگی مردم در این کشور نیز بستگی دارد ، مردم کشور قزاقستان بسیار مهربان هستند و سعی می کنند همه مسائل را با ملایمت حل کنند و در این کشور فخر فروشی دیده نمی شود و طمع در زندگی از دسته مواردی است که به طور جدی می‌بایست دنبال شود. شایان ذکر است که شما برای خرید اقلام در کشور قزاقستان می توانید از فروشگاه های زنجیره ای استفاده نمایید که هزینه کمتری را در بر دارد.

میزان رضایت در اقامت کشور قزاقستان برای ایرانیان بیش از 60 درصد است به طوریکه اداره مهاجرت کشور قزاقستان مسیر ورود به این کشور برای ایرانیان را ساده تر دانسته است.

 

راحت‌ترین روش مهاجرت به قزاقستان

راحت‌ترین روش مهاجرت به قزاقستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از روش های بسیار آسان برای مهاجرت به کشور قزاقستان از طریق تجارت و سرمایه گذاری است به طوریکه فرد می بایست سرمایه مشخصی را در اختیار دولت کشور قزاقستان قرار دهد در نظر داشته باشید که سرمایه گذاری های روتین در این کشور می تواند به سرعت مسیر برای اقامت دائم را فراهم سازد. شرایط مهاجرت به کشور قزاقستان ارزیابی های مشخصی را دنبال کرده است و اینطور که مشخص شده است شما برای مهاجرت به این کشور می بایست از نظر هزینه ای وضعیت خوبی داشته باشید. یکی دیگر از روش های مهاجرت به کشور قزاقستان از طریق تحصیل است در این روش شما می بایست در یکی از دانشگاه های کشور قزاقستان پذیرفته شوید و نیاز است که بتوانید رزومه تحصیلی خوبی داشته باشید. بررسی ها نشان داده است که در مهاجرت به کشور قزاقستان به طور کلی هزینه های موجود به چندین شکل ارزیابی شده است. روش های دیگر نیز برای مهاجرت به این کشور وجود دارد اما سخت و زمانبر است و البته برخی روش ها برای هر شخص مورد استفاده قرار نمی گیرد به عنوان مثال شما می توانید با یک فرد از تبعه کشور قزاقستان ازدواج کرده و اقامت کشور قزاقستان را به دست آورید اما این روش به طور کلی سختی های زیادی دارد و شاید برای هر کسی گزینه خوب نباشد.

روش‌ های مهاجرت به قزاقستان

روش‌ های مهاجرت به قزاقستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از روش های مهاجرت به کشور قزاقستان از طریق ویزای توریستی است. شما در این روش می توانید ضمن بازدید از دیدنی های کشور قزاقستان یک سری اصول را نیز مدنظر قرار دهید. مدارک لازمی که در این مسیر دیده می شود متفاوت است و افراد می بایست تا جای ممکن مدارک کاری و مالی خوب داشته باشند. ویزای تجاری کشور قزاقستان به روش های یک ماه و سه ماهه برای افرادی است که قصد دارند در این کشور یک مسیر تجاری صحیح را طی نمایند. شایان ذکر است که شما برای اخذ ویزای تجاری این کشور باید طرح اقتصادی درستی داشته باشید. خوشبختانه ویزای تجاری برای رده های سنی جوان گزینه خوبی است این ویزا بین 10 الی 15 روز صادر می شود. ویزای تحصیلی کشور قزاقستان از دیگر روش هایی است که پیش روی افراد قرار دارد. این کشور بیش از 150 دانشگاه معتبر دارد و به طور کلی مسیر تحصیل در کشور قزاقستان برای افراد فراهم شده است در نظر داشته باشید که افراد برای اخذ ویزای تحصیلی این کشور می‌بایست یک سری مدارک تهیه کنند. مدارکی که نشان دهد از نظر تحصیلی وضعیت درستی دارند و بودجه مشخصی را نیز در نظر می گیرند ویزای پزشکی کشور قزاقستان نیز به ویزایی گفته می شود که فرد برای درمان به سراغ آن رفته و پس از اتمام تاریخ ویزا فرد می‌بایست به کشور خود باز گردد. برای اخذ این ویزا باید مدارک پزشکی شما کامل باشد. شما برای اخذ ویزای ازدواج کشور قزاقستان باید سعی کنید یک سری اصول را مد نظر قرار دهید، اول اینکه اخذ ویزای ازدواج به طورکلی نیاز به ثبت یک ازدواج به صورت واقعی بوده و نیاز به مدارک بسیار مهم در این زمینه است. خوشبختانه افراد برای اخذ ویزای ازدواج این کشور زمان زیادی نیاز نخواهند داشت و مشخص است که این ویزا برای افراد از جنبه بالایی برخوردار است. ویزای کاری کشور قزاقستان خود به سه رده b1، b2، b3 تقسیم شده است که هر یک بر اساس رویکردهای اقتصادی دسته بندی های مشخصی دارد. مهاجرت از طریق un کشور قزاقستان روش درستی نبوده و بسیار مشکل ساز است و بهتر است که هزینه اقامت در کشور قزاقستان از این طریق به طور دقیق ارزیابی شود. شما می توانید به سراغ روش خرید خانه در کشور قزاقستان و گرفتن اقامت بروید و در این مسیر شرایط مختلفی را مدنظر قرار دهید. در هر صورت این کشور توانسته مسیر برای اخذ اقامت را به طور دقیق دنبال نماید.

مهاجرت سرمایه گذاری به قزاقستان

مهاجرت سرمایه گذاری به قزاقستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مزایای ثبت شرکت در کشور قزاقستان شرایط مختلفی دارد: قوانین سرمایه گذاری در این کشور مناسب بوده و برای حمایت از سرمایه گذاری خارجی به همراه ثبات اقتصادی است. این کشور دارای ذخایر و منابع طبیعی و مواد معدنی بوده و به طورکلی در مسیر سرمایه گذاری بسیار عالی است. موقعیت جغرافیایی مناسب کشور قزاقستان در اورآسیا سبب شده است که سرمایه گذاری به طور جدی دنبال شود. مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در کشور قزاقستان از قرار زیر است: 1- تکمیل فرم تقاضا و درخواست برای تأسیس دفتر نمایندگی و یا شعبه یکی از مهمترین مدارکی است که برای ثبت شرکت در این کشور نیاز است. 2- نیاز است که گواهی مبنی بر تجاری بودن و یا گواهی ثبت مبنی بر اینکه شرکت مادر به صورت قانونی مشغول به فعالیت شود نیاز است. 3- کپی اساسنامه و موافقت اصولی نیز در ارتباط با شرکت مادر نیاز است. 4- نیاز است که شرکت مادر بر تأسیس دفتر نمایندگی نیز مصوب باشد. 5- شما باید مقررات حاکم برای فعالیت های دفتر نمایندگی یا شعبه را به طور دقیق رعایت نمایید. 6- نیاز است که آدرس مکان و دفتر نمایندگی و یا شعبه به طوردقیق ارائه شود. 7- شما می بایست اسناد و مدارک دال بر پرداخت هزینه ثبت را پرداخت کنید. 8- نیاز به کپی پاسپورت و یا مدارک تایید کننده هویت افراد خارجی بوده و باید یک نسخه ترجمه نیز ارائه شود. در نظر داشته باشید که ترجمه می بایست به زبان قزاقی باشد.

مهاجرت از طریق ازدواج به قزاقستان

مهاجرت از طریق ازدواج به قزاقستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شما می توانید مهاجرت به کشور قزاقستان از طریق ازدواج را انتخاب کنید، در این روش نیاز است که مدارک خود و همسرتان ارائه داده شود. در نظر داشته باشید که در این روش یک سال می بایست از ازدواج شما گذشته باشد تا بتوانید اقامت دائم این کشور را مدنظر قرار دهید مدارک لازم برای اخذ ویزای ازدواج کشور قزاقستان از قرار زیر است: 1- نیاز است که پاسپورت جدید و قدیم ارائه شود. 2- افراد باید شناسنامه داشته باشند و همینطور نیاز است که سایر مدارک ملی ارائه شود. 3- نیاز به عقدنامه است و باید عقدنامه از نظر اعتبار بالا باشد. 4- عکس و فیلم های عروسی باید ارائه شود و مطمئن باشید که جعلی نبودن آنها مشخص می شود. 5- پرینت تماس های زوجین بسیار مهم است و باید به طور دقیق مشخص شود که چه میزان با هم در ارتباط بوده اند. 6- همینطور نیاز است که فرم مخصوص sponsorship form پر شود و همینطور نیاز به امضای آن توسط شهروندان کشور قزاقستان است. همسر وی نیز می بایست این فرد را تکمیل نماید. 7- نیاز است که دو قطعه عکس مخصوص پاسپورت ارائه شود. 8- اینطور که شواهد نشان می دهد برای اخذ ویزای ازدواج کشور قزاقستان باید مدرک زبان آیلتس life skills نیز ارائه شود. 9- پرداخت هزینه بیمه بسیار مهم است و نیاز است که افراد این بخش را جدی بگیرند.

مهاجرت از طریق تولد به قزاقستان

مهاجرت از طریق تولد به قزاقستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سیستم تولد در قزاقستان به طور کلی بر اساس سیستم خون است. یعنی فرزند شما در صورتی که در خاک قزاقستان متولد شود تنها زمانی که شما تبعه این کشور باشید فرزند می تواند تابعیت این کشور را داشته باشد . سیستم خاک برای قزاقستان در شرایط خاصی دیده می‌شود و در صورتی که تابعیت پدر و مادر مشخص نباشد می تواند به این بخش امیدوار بود.

مهاجرت پناهندگی به قزاقستان

مهاجرت پناهندگی به قزاقستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR پناهندگی به یک کشور یعنی شما راه دیگری ندارید و باید تحت هر شرایطی که شده جان و مال خود را نجات دهید. در این روش شما بودجه کافی ندارید و شاید زمان کافی نیز برای اخذ ویزای دیگر نباشد. پناهندگی به کشور قزاقستان از طریق کشور قزاقستان به این صورت است که شما در ابتدا وارد خاک این کشور می شوید، پس از گذشت زمان مشخصی می توانید به سادگی درخواست خود را ارائه دهید، دلیل انتخاب روش پناهندگی از سوی شما باید به صورت مکتوب مشخص باشد. در نظر داشته باشید که پناهندگی در قزاقستان به طور کلی نیاز به اخذ مجوز دارد. یعنی افراد برای اینکه بتوانند در این کشور پناهنده شوند باید سعی کنند یک سری اصول را مد نظر قرار دهند. مصاحبه ای که صورت می گیرد یک سری سوالات را به همراه دارد که می‌بایست به طور دقیق پاسخ دهید یک ماه زمان نیاز است که به درخواست شما پاسخ داده شود و در طول این مدت در مکان هایی با امکانات کم وارد می شوید و در نظر داشته باشید که این روش به طور کلی دسته بندی های مشخصی دارد و افراد می بایست سعی کنند روش مورد نظر را انتخاب کنند. درگیری های سیاسی و یا مذهبی از دسته گزینه هایی است که شانس بیشتری برای شما خواهد داشت.

مهاجرت تحصیلی‌ به قزاقستان

مهاجرت تحصیلی‌ به قزاقستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR کشور قزاقستان یکی از کشورهایی است که به طور کلی برای تحصیل گزینه ارزیابی محسوب می شود. در این کشور 150 دانشگاه وجود دارد که 9 دانشگاه اعتبار بالایی دارد و می تواند برای تحصیل یک گزینه بسیار عالی باشد. شما می بایست از نظر مدارک تحصیلی وضعیت خوبی داشته باشید. مدارک لازم برای اخذ ویزای تحصیلی کشور قزاقستان از قرار زیر است: 1- افراد باید 6 قطعه عکس مخصوص پاسپورت داشته باشند. 2- نیاز است که افراد گواهی تعهد و اثبات توانایی پرداخت را به طور دقیق ارائه دهند. این گواهی توسط خود شخص، پدر وی و یا قیم او صادر می شود. 3- نیاز است که گواهی اشتغال به کار پدر یا قیم بوده و باید نوع شغل مشخص باشد. 4- نیاز است که پرینت حساب انگلیسی 6 ماه اخیر پدر و یا قیم ارائه شود. 5- باید سعی کنید پرینت حساب بانکی دانشجو را ارائه دهید. 6- همینطور نیاز است که شهریه کالج یا ترم اول دانشگاه پس از تکمیل پرونده سفارت نیز به طور دقیق ارائه شود. 7- تحصیل در کشور قزاقستان به طور کلی هزینه خوبی دارد.

مهاجرت کاری قزاقستان

مهاجرت کاری قزاقستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از روش های مهاجرت به کشور قزاقستان از طریق ویزای کاری است. ویزای کاری این کشور می تواند همسر و فرزندان شما را نیز با خود همراه کند. افراد برای اخذ ویزای کاری این کشور باید سعی کنند یک سری اصول را به طور دقیق مدنظر قرار دهند. مدارکی که در این زمینه نیاز است می بایست به طور دقیق ارزیابی شود: 1- افراد باید ترجمه مدارک رسمی مبنی بر تأسیس شرکت و یا کارخانه را ارائه دهند. 2- نیاز است که فرد گواهی عدم سوء پیشینه داشته باشد به طوریکه گواهی وی تأیید شده باشد و ترجمه لازم نیز در این زمینه صورت بگیرد. 3- نیاز است که حداقل سه ماه از اعتبار پاسپورت شما وجود داشته باشد. 4- شما باید فرم سفارت کشور قزاقستان را به طور دقیق تکمیل کنید. 5- نیاز است که افراد دو عدد عکس مخصوص ویزای کشور قزاقستان ارائه دهند. 6- داشتن دعوت نامه کاری بسیار مهم است و باید مهر و امضا داشته باشد. 7- همینطور نیاز است که 60 یورو هزینه سفارت کشور قزاقستان نیز مد نظر قرار بگیرد. 8- گواهی اشتغال به کار از جمله مسئولیت کاری و میزان حقوق و تاریخ شروع به کار و ... به طور دقیق باید ارزیابی شود. 9- نیاز است که افراد اصل سند مالکیت ( در صورت وجود) ارائه دهند. 10- وجود پرینت مالی بسیار مهم است و در صورت نبودن وضعیت مالی صحیح این کشور در صدور ویزای کاری شما را دچار مشکل می کند. 11- اسکن و کپی مدارک تمامی افراد تحت تکفل بسیار مهم است در نظر داشته باشید که اسکن مدارک شما می بایست به طور دقیق ارزیابی شود. 12- انگشت نگاری در زمان مصاحبه حضوری بسیار مهم است. 13- افراد باید بلیط رفت و برگشت را نیز ارائه دهند. 14- هر فرد باید بیمه نامه سفر داشته باشد. شما می توانید از ویزای کاری B1 استفاده کنید، این نوع ویزای کاری توسط دفاتر خارج از کشور صادر می شود و به طور کلی این ویزا برای شرکت در کنفرانس ها، همایش ها و همینطور نمایشگاه‌ها صادر می شود. افراد در مشارکت های فرهنگی و علمی و ورزشی نیز از این ویزا استفاده می کنند. نوع دیگری از ویزای کاری B2 است که این نوع ویزا به طور کلی برای افرادی که به منظور نصب و تعمیر و خدمات فنی عازم کشور قزاقستان می شوند صادر می شود. در نظر داشته باشید که این ویزا شاخص های قانونی دارد که باید رعایت شود.

مهاجرت از طریق همراه به قزاقستان

مهاجرت از طریق همراه به قزاقستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شما می توانید از روش سرمایه گذاری و یا ثبت شرکت استفاده کنید و همسر و فرزندان خود را نیز با خودتان همراه نمایید. در نظر داشته باشید که مهاجرت به کشور قزاقستان از طریق همراه به نوبه خود یک سری دسته بندی مشخص دارد. در این روش شما در مدت مشخصی وارد کشور قزاقستان می شوید، پس از سه ماه می توانید برای همسر و فرزند خود درخواست ویزای همراه دهید و همسر و فرزند شما مادامی که در این کشور زندگی می کنند اجازه کار و تحصیل خواهند داشت. شما می بایست از نظر هزینه و وضعیت مالی خوب باشید و از پس هزینه زندگی همسرتان بر آیید. نیاز است که بتوانید بودجه های مشخصی را در زمینه ورود همسر و فرزندانتان در نظر داشته باشید. وضعیت مالی در این کشور به طور کلی دسته بندی های مشخصی دارد، یعنی اگر شما به قصد سرمایه گذاری وارد خاک کشور قزاقستان شده باشید ممکن است از نظر مالی سخت گیری بیشتری برای شما مدنظر قرار بگیرد اما اگر به قصد تحصیل وارد خاک کشور قزاقستان شده باشید هزینه ها تغییر خواهد داشت.

مهاجرت توریستی به قزاقستان

مهاجرت توریستی به قزاقستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از روش هایی که می تواند ورود به کشور قزاقستان را ساده تر نماید اخذ ویزای توریستی است به این ترتیب هم می توانید با فضای این کشور بیشتر آشنا شوید و هم شرایطی فراهم می شود تا بتوانید مسیر برای مهاجرت به کشور قزاقستان را برای خود هموارتر کنید. برای اخذ ویزای توریستی کشور قزاقستان نیاز است که یک سری اصول به طور دقیق بررسی شود. اول اینکه ویزای توریستی کشور قزاقستان اغلب به مدت سی روز یعنی یک ماه صادر می شود و شما می توانید به صورت یک مرتبه به مدت ده روز به کشور قزاقستان سفر کنید این ویزا در قالب فوری قرار ندارد. گزینه دیگر اخذ ویزای توریستی یک ماهه فوری کشور قزاقستان است، این نوع ویزای توریستی یک مرتبه به مدت ده روز به این کشور در نظر گرفته می شود و مدت زمانی که می توانید برای این ویزا در نظر داشته باشید 7 روز کاری است. مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی کشور قزاقستان از قرار زیر است: 1- شما نیاز به ترجمه انگلیسی از موقعیت اجتماعی خود دارید: یعنی باید فضای اشتغال به کار، پروانه کسب و گواهی تحصیلی با مهر و امضا را در نظر داشته باشید. 2- نیاز است که ترجمه انگلیسی شناسنامه فرد به همراه تأییدیه از وزارت امور خارجه با مهر مدیر بانک ارائه شود. 3- افراد باید پرینت انگلیسی از گردش حساب مالی در سه ماه گذشته را ارائه دهند. 4- نیاز است که ترجمه انگلیسی رضایت نامه پدر و سرپرست خانواده برای دریافت ویزا مد نظر قرار بگیرد. 5- افراد می بایست ترجمه انگلیسی سند مالکیت خود را با امضای دادگستری و امور خارجه مدنظر قرار دهند. 6- باید گواهی تولد شما ترجمه شود. 7- نیاز به رزرو بلیط هواپیما به صورت رفت و برگشت در نظر گرفته شود. 8- نیاز است که اصل پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماه ارائه شود. 9- اصل پاسپورت و همینطور دارای بودن حداقل 6 ماه اعتبار بسیار مهم است. 10- نیاز است که فرم تقاضای ویزای تضمینی کشور قزاقستان به طور دقیق تکمیل شود. 11- نیاز است که دو قطعه عکس 3 در 4 رنگی با پس زمینه سفید ارائه شود. 12- داشتن گردش مالی قابل قبول بسیار مهم است. 13- افراد باید حداقل 30 هزار یورو هزینه بیمه در نظر بگیرند.

مهاجرت شرایط خاص به قزاقستان

مهاجرت شرایط خاص به قزاقستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR یکی از روش های مهاجرت به قزاقستان از طریق کارآفرینی است ما مراحل این روش را به طور دقیق اعلام می کنیم: در ابتدا باید فرم کارآفرینی را تکمیل و ارسال کنید. در این فرم در بخش مشخصی می بایست طرح بیزینسی خود را اعلام کنید، طرح شما در وضعیت کلی ارائه می شود و نیاز است که افراد بتوانند این بخش را به طور دقیق دنبال نمایند. مورد بعدی به این صورت است که افراد باید میزان بودجه مورد نظر را اعلام کنند و در صورتی که بودجه مورد نظر کم باشد شرایط برای مهاجرت شما از سوی صندوق های مالی دولت در نظر گرفته می شود در نظر داشته باشید که بودجه های دولتی به طور حتم دسته بندی های مشخصی دارد. اینطور که شواهد نشان می دهد کارآفرینی در قزاقستان در ابتدا کمی دشوار است یعنی طرح تجاری شما باید به سود اقتصادی قزاقستان باشد و در صورتی که تکراری باشد دیگر نمی تواند مورد تأیید قرار بگیرد. در قزاقستان همه چیز دسته بندی های مشخصی دارد یعنی افراد برای اینکه بتوانند در این کشور ورود کارآفرینی داشته باشند می بایست سعی کنند یک سری اصول را مدنظر قرار دهند. این کشور توانسته مسیر کارآفرینی را به طور دقیق و اصولی پیش روی قرار دهد و مشخص است که کارآفرینی در این کشور دسته بندی‌های مشخصی را پیش برده است. شرایط سنی که در این مسیر نیاز است بالای 22 سال است. پس از 3 سال کار در قزاقستان می توانید برای پاسپورت درخواست دهید.

شهرهای مهاجر پذیر قزاقستان

شهرهای مهاجر پذیر قزاقستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR آستانا یکی از شهرهای بزرگ در قزاقستان محسوب می شود و پایتخت این کشور محسوب می شود این شهر از سال 1998 تا به امروز گزینه خوبی برای زندگی است. آتیرائو پایتخت نفتی قزاقستان بوده و چاه های نفت بزرگی در این شهر وجود دارد و به طور کلی برای ویزای کاری قزاقستان گزینه خوبی است. آلماتی یکی از شهرهای بسیار مهم در قزاقستان است و به طور کلی پایتخت سابق این کشور است و از نظر مهاجرت نیز گزینه خوبی محسوب می شود این شهر بسیار دیدنی است و جنبه های مشخصی را دنبال می‌کند. در صورتی که بخواهید برای تحصیل وارد قزاقستان شوید شهر سمی یک گزینه خوبی محسوب می شود این شهر دانشگاهی بوده و بهترین گزینه محسوب می شود. این شهر زیبا به طور کلی برای تحصیل می تواند ارزان قیمت و مناسب باشد. در صورتی که بخواهید به قصد گشت و گذار در بازارهای قدیمی قزاقستان وارد این کشور شوید گزینه خوبی برای شما محسوب می شود.

اخذ ویزای قزاقستان

اخذ ویزای قزاقستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR شما برای اخذ ویزای قزاقستان باید در ابتدا میزان سواد، نوع مهارت و همینطور میزان بودجه خود را مدنظر قرار دهید. اخذ ویزای این کشور به طور کلی اصول و شرایط خاصی دارد که باید مد نظر قرار بگیرد

اخذ اقامت قزاقستان

اخذ اقامت قزاقستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR اخذ اقامت قزاقستان به طور کلی می تواند یک گزینه خوب محسوب می‌شود برای کسانی که سرمایه گذاری خوب دارند می توانند انتخاب خوبی باشد و پس از سه سال شرایط برای اقامت دائم این کشور فراهم می شود.

اخذ پاسپورت قزاقستان

اخذ پاسپورت قزاقستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR شما برای اخذ پاسپورت قزاقستان می بایست ده سال در این کشور زندگی کنید و البته نیاز است که بتوانید به زبان این کشور نیز تسلط داشته باشید.
آخرین ویرایش: 2019-06-26 11:50:08 10,600