با قطار از تهران به آنکارا سفر کنید !

زمان مطالعه: 2 دقیقه

آخرین به‌روزسانی در 4 تیر 1400 توسط بهناز نوری

آغاز فروش بلیت از امروز

سوم تیر سال جاری بود که قطار تهران به وان راه‌اندازی شد. هزینه بلیت یکسره قطار تهران به وان برای بزرگسالان 225 هزار تومان و برای خردسالان 130 هزار تومان و همچنین هزینه بلیت رفت و برگشت برای بزرگسالان 375 هزار تومان و برای خردسالان 195 هزار تومان تعیین شد.

پس از راه‌اندازی و حرکت قطار تهران به وان و استقبال مسافران از این قطار، صحبت از راه‌اندازی قطار مسافربری تهران به آنکارا از 19 تیرماه سال جاری شد. در آن مقطع زمانی طبق اعلام شرکت حمل و نقل ریلی رجا، قیمت بلیت قطار تهران به آنکارا برای بزرگسالان 762 هزار و 200 تومان و برای خردسالان 454 هزار و 500 تومان تعیین شده بود.

البته قطار مسافربری تهران به آنکارا از 19 تیر مورد بهره‌برداری قرار نگرفت و به تازگی حسین موسوی معاون راه آهن ایران در گفتگویی با رسانه ملی اعلام کرد این قطار اولین حرکت خود را در تاریخ 16 مرداد انجام خواهد داد.
به گفته موسوی از امروز یکشنبه 6 مرداد پیش فروش بلیت قطار مسافربری تهران به آنکارا آغاز می‌شود.

قطار تهران به وان در هفته 2 بار و قطار تهران به آنکارا در هفته یک بار حرکت می‌کند.

تمامی متقاضیان سفر از تهران به مقصد آنکارا می‌توانند از طریق دفاتر مجاز فروش بلیت قطار که لیست آن در سایت شرکت حمل و نقل ریلی رجا و در قسمت روش‌های تهیه بلیت آمده است اقدام به خریداری بلیت کنند.

مسافران از طریق شماره تماس ۱۵۳۹ و یا مراجعه به مراکز مجاز فروش بلیت نیز می‌توانند نسبت به کسب اطلاعات هرچه بیشتر اقدام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره رایگان مهاجرت:021 43000 021