x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

مالتا

کشور مالتا یکی از کشورهای کارآفرین محسوب می‌شود. رشد جمعیت مهاجر در این کشور نسبت به سال قبل پیشرفت زیادی داشته است. مردم کشور مالتا به زبان مالتایی و انگلیسی صحبت می‌کنند و برخی از آنها به زبان ایتالیایی با گویش های مختلف با هم ارتباط می‌گیرند. در کشور مالتا شرایط زندگی برای جوانان فراهم شده است. از نظر تعادل کار و زندگی، کشور مالتا رتبه 7 در دنیا را دارد، آینده شغلی در این کشور بسیار عالی بوده رشد 58 درصدی نسبت به سال های گذشته دیده می‌شود. زیر ساخت های کشور مالتا بسیار قوی است  و یکی از رتبه داران بزرگ در این زمینه به شمار می‌آید.در مدارس این کشور شرایط تحصیل به چندین دسته تقسیم می‌شود و دانش‌آموزان بر اساس میزان سطح علمی خود دسته‌بندی می‌شوند. در مدارس این کشور شرایط تحصیل به چندین دسته تقسیم می‌شود و دانش‌آموزان بر اساس میزان سطح علمی خود دسته‌بندی می‌شوند.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: Malta عربی: مالطا
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: جمهوری/ مجلس قانون‌گذاری
 • زبان های رایج: ایتالیایی
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: یورو معادل 1.12 دلار آمریکا
 • پیش شماره تلفن: 00356
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: ۱۶۵ کشور
 • پایتخت: شهر والتا
 • زبان های رسمی: مالتایی و انگلیسی
 • جمعیت: 460 هزار نفر
 • منطقه زمانی: GMT+2
 • دامنه اینترنتی: .mt
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از 14 میلیارد دلار

سفر به مالتا

جمعیت مالتا، طبق سرشماری سال 2017، 460.297 نفر است که در سه جزیره مالتا، گوزو و کمینو Malta, Gozo, Comino سکونت دارند. ارز رسمی کشور، یورو است. به علت قرار گرفتن در دریای مدیترانه، اقلیم آب و هوایی آن مدیترانه­ای است یعنی تابستان­های گرم و خشک و زمستان­های مرطوب معتدل با وزش باد خنک دارد.مالتا یا مالت، از حدود 5900 سال پیش از میلاد یک جزیره مسکونی بوده‌است. فرهنگ و سنت‌ مردم مالتا، ترکیبی از سنت‌های فنیقی و کارتاژی، عربی ، ایتالیایی، اسپانیایی و انگلیسی است. 

سفر به مالتا

زندگی در مالتا

کشور مالتا از کشورهای جزیره ای در اروپا است. کشور مالتا در زمینه الکترونیک، فرآوری غذا، پوشاک و نساجی رشد خوبی داشته و محصولات لاستیکی و پلاستیکی در این کشور نیز بیش از 70 درصد رشد داشته است.
جمهوری مالتا در اروپا در کانون دریای مدیترانه قرار دارد. پایتخت این کشور شهر زیبای والتا است.حداقل دستمزد در کشور مالت در سال 2020 در هر ماه به میزان 747.6 یورو در ماه اعلام شده است این رقم تا به امروز با رشد 3 درصدی نسبت به سال های گذشته همراه بوده است. در کشور مالتا سن بازنشستگی برای بانوان 62 سال اعلام شده است و برای مردان نیز 62 است.ازدواج با یک تبعه کشور مالتا می‌تواند منجر به اقامت موقت و پس از آن اقامت دائم شود. روند کار به این شکل است که هر دو شخص می‌بایست بیش از 18 سال سن داشته باشند، افراد باید از سلامت کامل و جسم و روح برخوردار باشند و نیاز است که بتوانند از پس هزینه های زندگی خود برآیند

زندگی در مالتا

مهاجرت به مالتا

شرایط مهاجرت به کشور مالتا برای کسانی که از نظر سرمایه و مدیریت در وضعیت خوبی هستند به طور عالی فراهم شده است.
رتبه مهاجرپذیری کشور مالتا در سال 2018 به 8 رسیده است و در این سال ایرانیان بیش از 30 درصد نسبت به سال های قبل به سراغ کشور مالتا رفته‌اند.
اقامت کشور مالتا برای کسانی که می‌توانند یک ایده‌ی جدید مطرح نمایند، می‌تواند بسیار سودمند باشد. رتبه مهاجرپذیری کشور مالتا در سال 2016 در بین کل کشور های جهان 21 اعلام شد در سال 2017 این کشور به رتبه 19 رسید و در سال 2018 رتبه مهاجرپذیری این کشور به 8 رسیده است. مهاجرت به کشور مالتا برای کسانی که از نظر سرمایه در وضعیت خوبی هستند بسیار عالی است.در زمینه کارآفرینی در کشور مالتا، jci یک سیستم کارآفرینی بسیار بزرگ است که اکثر نیروهای کار آن از جوانان حرفه‌ای تشکیل شده‌اند. شما می‌توانید ایده خود را به این سازمان ارائه دهید و به این ترتیب شرایط لازم به شما اعلام می‌شود.


مهاجرت به مالتا

تحصیل در مالتا

 امروزه تحصیل در خارج از کشور در فکر بسیاری از جوانان وجود دارد. کدام کشور، اعتبار مدرک، شرایط زندگی و... باید بررسی شوند تا شما بتوانید تصمیم صحیحی در این باره اتخاذ کنید. مالتا می‌تواند یکی از انتخاب‌های شما باشد. در این مقاله قصد داریم شرایط و تمام موضوعات مربوط به تحصیل و زندگی در این کشور برای دانشجویان تمام مقاطع بررسی کنیم.جمهوری مالتا کشوری در جنوب اروپاست که در مرکز دریای مدیترانه از مجمع‌الجزایر کوچکی تشکیل شده است. کشور مالتا قبلا بخشی از خاک ایتالیا بوده و سپس از آن جدا شده است. پایتخت مالتا شهر والتا است. مالتا یکی از اعضای کشورهای شینگن است. در واقع شما با داشتن اقامت این کشور می‌توانید آزادانه به کشورهای عضو شینگن مسافرت کنید. زبان رسمی کشور مالتا، مالتی و انگلیسی است، اما زبان محاوره‌‌ای بسیاری از مردم این کشور نیز ایتالیایی می‌باشد. مالتا دارای دانشگاه های معتبر در سطح بین‌المللی است

تحصیل در مالتا