۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

مکزیک

مردم کشور مکزیک بسیار مهربان و مهمان‌نواز هستند. در آن غذاهای بسیار خوش طمعی دیده می‌شود. از نظر زمانی این کشور در منطقه زمانی منفی 6 قرار دارد و 10  ساعت از تهران عقب تر است. زبان رسمی در مکزیک اسپانیایی است. واحد پول این کشور پزو است. آب و هوای مکزیک بسیار متنوع است به طوری که در بخش ارتفاعات داخلی هوا خشک است و در رشته‌کوه‌ها و فلات جنوبی هوا مرطوب تر است. این کشور دارای تابستان‌های پر بارانی است. از بخش‌های اقتصادی ارزشمند در مکزیک پتروشیمی، نساجی و وسایل نقلیه موتوری است که توانسته روتین مشخصی را ایجاد نماید. فرآورده‌های غذایی بخش مهمی از اقتصاد کشور مکزیک را تشکیل می‌دهد و بیشترین صادرات نیز در همین راستا صورت می‌گیرد. روز به روز به رشد نیروی کار ماهر در مکزیک افزوده است و این موضوع سبب شد تا توسعه و پیشرفت زیادی در بخش اقتصادی این کشور روتین شود. بانک مرکزی در مکزیک در سال‌های اخیر تغییرات زیادی را پیش‌بینی کرده است و قانون پولی این کشور از سال 1925 تصویب شد.

نام انگلیسی: Mexico
نام عربی: المكسيك
پایتخت: مکزیکوسیتی
قاره: آسیا
نوع حکومت و ساختار سیاسی: جمهوری
زبان‌های رسمی: اسپانیایی
زبان‌های رایج: ناواتلی و یوکاتک مایا و لاکاندون و زبان انگلیسی
واحد پول: پزوی مکزیک 0.051 دلار آمریکا
تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 147
جمعیت: بیش از 132.564 میلیون در سال 2019
منطقه زمانی: (GMT-6)
دامنه اینترنتی: (GMT-6)
پیش شماره تلفن: 0052

مردم کشور مکزیک بسیار مهربان و مهمان‌نواز هستند. در آن غذاهای بسیار خوش طمعی دیده می‌شود. از نظر زمانی این کشور در منطقه زمانی منفی 6 قرار دارد و 10  ساعت از تهران عقب تر است. زبان رسمی در مکزیک اسپانیایی است. واحد پول این کشور پزو است. آب و هوای مکزیک بسیار متنوع است به طوری که در بخش ارتفاعات داخلی هوا خشک است و در رشته‌کوه‌ها و فلات جنوبی هوا مرطوب تر است. این کشور دارای تابستان‌های پر بارانی است. از بخش‌های اقتصادی ارزشمند در مکزیک پتروشیمی، نساجی و وسایل نقلیه موتوری است که توانسته روتین مشخصی را ایجاد نماید. فرآورده‌های غذایی بخش مهمی از اقتصاد کشور مکزیک را تشکیل می‌دهد و بیشترین صادرات نیز در همین راستا صورت می‌گیرد. روز به روز به رشد نیروی کار ماهر در مکزیک افزوده است و این موضوع سبب شد تا توسعه و پیشرفت زیادی در بخش اقتصادی این کشور روتین شود. بانک مرکزی در مکزیک در سال‌های اخیر تغییرات زیادی را پیش‌بینی کرده است و قانون پولی این کشور از سال 1925 تصویب شد. از دیگر بخش‌های اقتصادی در مکزیک بازار بورس اوراق بهادار است که به آن "بولسا" گفته می شود که این بازار به صورت آهسته و پیوسته رشد داشته است و شاخص‌های اصلی آن نیز در ده‌های بیش از 600 درصد افزایش را اعلام کرده است. نرخ مالیات شرکتی در مکزیک به میزان 42 درصد است که به نسبت سایر کشورها بیشتر بوده و یکی از دلایلی که افراد را از ثبت شرکت در مکزیک می‌ترساند نیز نرخ مالیات بالا است اما حقیقت این است که درآمدهای حاصل از ثبت شرکت در مکزیک آنقدر زیاد است که پوشش‌دهی خوبی در راستای مالیاتی صورت می‌گیرد و مشکلی از این دست گزارش نشده است. وضعیت سرمایه‌گذاری‌های خصوصی در این کشور 33.10 درصد ارزیابی شده است و میزان استخراج از معدن نیز 45.30 درصد است. تولید فولاد در کشور مکزیک به طور کلی به بیش از 1850.00 هزار تن اعلام شده است و شاخص‌های رقابتی در این کشور 64.60 امتیاز را نشان می‌دهد. خطوط نفت خام در مکزیک به طور کلی 107.00 است.

 

 

 

 

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی مکزیک

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی مکزیک

حقیقت این است که خوراکی‌های خوشمزه معروف مهمترین بخش اقتصاد کشور مکزیک را تشکیل می‌دهد، کشور مکزیک شکلات و فلفل چیلی و ذرت را به دنیا معرفی کرد و بخش مهمی از اقتصاد این کشور شکل گرفت. این کشور یازدهمین اقتصاد بزرگ در دنیا را دارد و یکی از بخش‌های بسیار مهم اقتصادی آن وابسته به ذخایر گاز طبیعی و همینطور نفت در سال 1970 و 1980 است. از دیگر بخش‌های اقتصادی ارزشمند در کشور مکزیک پتروشیمی، نساجی و وسایل نقلیه موتوری است که توانسته روتین مشخصی را ایجاد نماید. فرآورده‌های غذایی بخش مهمی از اقتصاد کشور مکزیک را تشکیل می‌دهد و بیشترین صادرات نیز در همین راستا صورت می‌گیرد. روز به روز به رشد نیروی کار ماهر در کشور مکزیک افزوده است و این موضوع سبب شد تا توسعه و پیشرفت زیادی در بخش اقتصادی این کشور روتین شود. هزینه‌های نیروی کار در این کشور کم است و این موضوع براساس سیاست‌های دولت و توافق‌های تجاری دیده می‌شود. به طور کلی از ابتدای 1990 کارخانه‌های زیادی در این کشور تأسیس شد و این روند سبب شده تا نرخ بیکاری در کشور مکزیک به کمتر از 4 درصد برسد. آمریکا مهمترین روند صادرات با کشور مکزیک را دارد و به طور قطعی 84 درصد از محصولات کارخانه‌ای و همینطور قهوه و میوه از کشور مکزیک به آمریکا صادر می‌شود و پس از آن نیز صادرات به کانادا و اسپانیا دیده می‌شود. صنعت الکترونیک در کشور مکزیک از چند سال گذشته تا به امروز رشد زیادی داشته است و پس از کشورهای چین و ژاپن و تایوان ششمین صنعت بزرگ در دنیا در این راستا محسوب می‌شود. به طور کلی تلویزیون‌ها و صفحه‌های نمایش و همینطور مویابل از بخش‌های مهم تجاری هستند و در این صنعت نقش مهمی ایفا می‌کنند. آمارها نشان می‌دهد کشور مکزیک دومین صادر کننده لوازم الکترونیکی در دنیا محسوب می‌شود و ارزش این صادرات بیش از 71 میلیارد دلار اعلام شده است.

بانک مرکزی در کشور مکزیک در سال‌های اخیر تغییرات زیادی را پیش‌بینی کرده است و قانون پولی این کشور از سال 1925 تصویب شد. از دیگر بخش‌های اقتصادی در کشور مکزیک بازار بورس اوراق بهادار است که به آن Bolsa گفته می‌شود که این بازار به صورت آهسته و پیوسته رشد داشته است و شاخص‌های اصلی آن نیز در ده‌های بیش از 600 درصد افزایش را اعلام کرده است. پس از برزیل کشور مکزیک بزرگترین بازار آمریکای لاتین را به خود اختصاص داده است و ارزش داخلی این بازار بورس به 451 میلیارد دلار می‌رسد. سیستم‌های پرداخت و پول در کشور مکزیک از گزینه‌های بسیار ارزشمند اقتصادی محسوب می‌شوند به طوری که امکانات نقل و انتقال در این کشور بر اساس سیستم‌های مشخص توسعه یافته و عملیاتی شده ارزیابی شده‌اند تصفیفه‌های اتوماتیک بخش مهمی از روند اقتصادی کشور مکزیک هستند و کارت های نقدی و اعتباری و از پیش پرداخت شده نیز 40 درصد از روند مالی را در بر می‌گیرد. اینطور که ارزیابی‌ها نشان می‌دهد وضعیت بانکداری در کشور مکزیک بسیار عالی و مورد تأیید است.‌

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های مکزیک

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های مکزیک

وضعیت نرخ رشد تولید ناخالص در این کشور به 3.20 درصد رسیده است و مشخص است که نرخ تولید ناخالص داخلی سالانه در این کشور حداقل 9 درصد خواهد بود و وضعیت تشکیل سرمایه ثابت در کشور مکزیک به 9946.16 دلار رسیده است. این کشور توانسته تولید ناخالص از کشاورزی خود را به رشد 71 درصد و تولید ناخالص داخلی از ساخت و ساز را به 13 درصد برساند. تولید ناخالص داخلی از ساخت نیز رشد 29 درصدی دارد و وضعیت تولید ناخالص داخلی از معادن نیز به 14 درصد رشد می‌رسد. مشخص است که سایت‌های تولید ناخالص داخلی در این کشور بر اساس روتین‌های مشخصی ارزیابی شده است ، قیمت پزوی کشور مکزیک نیز در اقتصاد این کشور تأثیر دارد به طوری که جدیدترین نرخ پزوی کشور مکزیک در سال‌های اخیر تغییراتی داشته است.

موازنه‌های تجاری در کشور مکزیک نیز رتبه 18 درصدی دارد وضعیت حساب جاری در این کشور به رشد 21 درصدی رسیده است و وضعیت واردات و صادرات در کشور مکزیک نیز به رشد 44 و 41 درصدی رسیده است. سیاست‌های بدهی‌های خارجی در کشور مکزیک به طور کلی به میزان 45 درصد بیشتر از قبل است. رابطه‌های مبادله‌ای در این کشور بر اساس نقاط شاخص نیز به 106.34رسیده است و وضعیت سرمایه‌گذاری‌های مستقیم خارجی در این کشور نیز رشد 20 درصدی دارد. وضعیت حواله در کشور مکزیک نیز در سال جدید رشد 9 درصدی دارد. این کشور رتبه بالایی از درآمد گردشگری دارد و ورودی توریست به کشور مکزیک نیز به وضعیت 25 درصدی دیده می‌شود. ذخایر طلا در کشور مکزیک به میزان 125.35 تن است و شاخص تروریسم در این کشور به 4.5 رسیده است. گردش سرمایه در کشور مکزیک به طور کلی رشد 12 درصدی را اعلام کرده است. وضعیت اطمینان از کسب و کار در کشور مکزیک نیز بر اساس نقاط شاخص در حدود 58.60 اعلام شده است. این کشور در تولید صنعتی به وضعیت 23.82 درصد بوده و تولیدات صنعتی ماهانه برای ان نیز در وضعیت 8.40 درصد دیده می‌شود. استفاده از ظرفیت در کشور مکزیک به طور کلی 82.50 درصد است. تغییرات موجودی انبار در کشور مکزیک به طور کلی بیش از 28 درصد رشد را در برگرفته است. تولید خودرو در کشور مکزیک به میزان 381 هزار واحد ارزیابی شده است و وضعیت ثبت خودرو در این کشور 12 درصد بیشتر از سال‌های گذشته است. اینطور که ارزیابی‌ها نشان می‌دهد مجموع فروش خودرو در کشور مکزیک از بخش‌های اقتصادی بسیار عالی خواهد بود. شاخص اقتصادی مقدم در کشور مکزیک می‌تواند یک بخش مهم اقتصادی باشد حقیقت این است که درصد رشد و انتقال سرمایه در کشور مکزیک در سال‌های اخیر به 12 درصد رسیده است و مشخص است که این رویه به نفع بازار بورس کشور مکزیک محسوب می‌شود.

وضعیت سرمایه‌گذاری‌های خصوصی در این کشور 33.10 درصد ارزیابی شده است و میزان استخراج از معدن نیز 45.30 درصد است. تولید فولاد در کشور مکزیک به طور کلی به بیش از 1850.00 هزار تن اعلام شده است و شاخص‌های رقابتی در این کشور 64.60 امتیاز را نشان می‌دهد. خطوط نفت خام در کشور مکزیک به طور کلی 107.00 است. شاخص‌های فساد مالی و وضعیت رتبه فساد مالی در کشور مکزیک نیز 138 اعلام شده است. سیاست سرمایه‌گذاری‌ها در کشور مکزیک خود بخش مهمی از روند اقتصاد و نهادهای مالی را در بر گرفته است. مشخص است که سیاست اقتصاد کشور مکزیک ارزیابی درستی دارد.

 

نوع حکومت و ساختار سیاسی مکزیک

نوع حکومت و ساختار سیاسی مکزیک

در کشور مکزیک قوه قانونگذاری یک کنگره اتحادیه متشکل از دو مجلس نمایندگان و سنا است و اقدامات مربوط به تصویب قانون فدرال و همینطور میزان مالیات و تصویب بودجه ملی و ... توسط مجلس نمایندگان صورت می‌گیرد. قوه مجریه در کشور مکزیک رئیس کشور و دولت کشور مکزیک است و در رأس قرار دارد. قوه قضاییه در این کشور زیر مجموعه دادگاه عالی محسوب می‌شود و به طور کلی شامل بخش شورای قضایی فدرال است. شهرهای کشور مکزیک بر اساس قانون اساسی حرکت می‌کنند.

در این کشور رئیس جمهور اعضای کابینه و همینطور مقدمات دولتی را منصوب می‌کند اما نیاز به تأیید مجلس سنا در این راستا است. رئیس جمهور مسئول اجرای قانون است و بر اساس قانون اساسی به و اختیاراتی داده می‌شود و می‌تواند مصوبات مجلس را کم و زیاد نماید. به طور مسیر سیاسی در مکزیک به طور دقیق ارزیابی می‌شود. رئیس جمهور در این کشور فرمانده نیروهای مسلح نیز محسوب می‌شود و می‌تواند تصمیمات مشخصی در این راستا داشته باشد. قانون اساسی در مکزیک در سال 1917 تأسیس شده است و نظام جمهوری و دولتی در این کشور بر اساس قانون اساسی سه نوع نهاد را تعریف کرده است. در مکزیک اتحادیه فدرال، دولت‌های ایالتی و همینطور دولت‌های استانی وجود دارد. وضعیت محصولات صادراتی و همینطور ساختار سیاسی در کشور مکزیک در سال‌های اخیر تغییرات زیادی داشته است مشخص است که این کشور از سیاست در جهت رسیدن به پیشرفت سالم استفاده می کند و تا به امروز نیز پیشرفت خوبی داشته است.

 

پایتخت و 9 شهر بزرگ مکزیک

پایتخت و 9 شهر بزرگ مکزیک

 

پایتخت کشور مکزیک شهر مکزیکوسیتی است که به عنوان چهل و ششمین شهر بزرگ جهان محسوب می‌شود. این شهر بیش از 18 میلیون نفر جمعیت دارد. به طور کلی این شهر، شهر تمدن و فرهنگ‌های متنوعی است. جاذبه‌های گردشگری زیادی در این شهر دیده می‌شود.

شهر گودالاخارا یکی از شهرهای بسیار مهم محسوب می‌شود، این شهر پایتخت فرهنگی و موسیقی کشور مکزیک است و زیباترین اسختار معماری در آن دیده می‌شود. غذاهای لذیذ و پارک‌های سرسبز بخش زیبایی از این شهر است.

شهر آکاپولکو یک شهر بندری در مکزیک است که به طور کلی مراکز اصلی توریستی مکزیک محسوب می‌شود. تفریحات شبانه در این شهر بسیار جالب است

شهر مونتری یکی از شهرهای کشور مکزیک است و به طور کلی امن‌ترین شهر محسوب می‌شود. این شهر در مجاورت آمریکا قرار دارد و با تجارت این کشور گره خورده است و جایگاه آن در ثروت زیاد است.

شهر پوئبلا بین 4 کوه آتشفشان قرار دارد. به طور کلی این شهر بناهای رنگارنگی دارد، این شهر از نظر توریست‌ها بسیار زیبا و دیدنی بوده و در ساخت بناهای آن از رنگ‌های متضاد استفاده شده است. سوغاتی‌های سفالی و سنگی و چرم زیادی در این شهر دیده می‌شود.

شهر گوآناخوآتو یکی از مهمترین شهرهای کوچک مکزیک است و به طور کلی در زمینه استخراج نقره بسیار مشهور است. موزه مومیایی در این شهر قرار دارد.

شهر اکاتپک یکی از شهرهای مهم مکزیک محسوب می‌شود و به طور کلی دارای فضای خاطره انگیزی است.

شهر تیخوانا یکی از شهرهای بزرگ مکزیک محسوب می‌شود و در مجاورت مرز آمریکا قرار دارد.

شهر پاچوکا یکی از شهرهای قدیمی و تاریخی در مکزیک است و به طور کلی با پایتخت این کشور در حدود 90 کیلومتر فاصله دارد.

شهر سیوداد خوارس یکی از شهرهای مهم مکزیک محسوب می‌شود. این شهر در کنار رودخانه ریوگرانده قرار دارد.

شهر مریدا یکی از شهرهای کشور مکزیک محسوب می‌شود این شهر در ایالت یوکاتان قرار دارد و مشهور به شهر سفید است.

جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در مکزیک

جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در مکزیک

نرخ مالیات شرکتی در کشور مکزیک به میزان 42 درصد است که به نسبت سایر کشورها بیشتر بوده و یکی از دلایلی که افراد را از ثبت شرکت در مکزیک می‌ترساند نیز نرخ مالیات بالا است اما حقیقت این است که درآمدهای حاصل از ثبت شرکت در مکزیک آنقدر زیاد است که پوشش‌دهی خوبی در راستای مالیاتی صورت می‌گیرد و مشکلی از این دست گزارش نشده است. وضعیت نرخ مالیات درآمد شخصی در کشور مکزیک نیز در ابتدا 28 درصد بوده است که امروزه این نرخ به 35 درصد رسیده است. وضعیت نرخ مالیات بر فروش در مکزیک نیز 16 درصد است. مشخص است که نرخ امنیت اجتماعی برای شرکت در کشور مکزیک به 14 درصد رسیده است و وضعیت نرخ تأمین اجتماعی برای کارکنان در کشور مکزیک به طور کلی در وضعیت 2.93 درصد ارزیابی می‌شود. حقیقت این است که جمعیت ایرانی و شرکت‌هایی که در مکزیک قرار دارند ارزش‌های فعلی درستی دارند مشخص است که تقویم اقتصادی روند ثبت شرکت را بهبود داده است. یک اصل اقتصادی بسیار مهم در کشور مکزیک وجود سیاست‌های مهمی است که توانسته درآمد شخصی در این کشور را بهبود دهد. مشخص است که نرخ تأمین اجتماعی برای افرادی که به قصد کار در بخش های غذایی فعالیت می‌کنند بیشتر شده است.

 

عجایب مکزیک

عجایب مکزیک

صحرای باخا

صحرای باخا یکی از مکان‌های عجیب محسوب می‌شود که بسیار شگفت‌انگیز است و به طور ملی ساختاری مشابه با یک درخت غول پیکر دارد. این منطقه پر از حیوانات و قورباغه و پرندگان است. مشخص است که این کشور دارای طبیعت بکر و دست نخورده‌ای است.

سوسوکوتلن

سوسوکوتلن یک منطقه است که بین مرگ و زندگی قرار دارد. این منطقه به طور کلی دارای فضایی عجیب است و مردم با شمع و گل به بازدید آن می‌روند. در این منطقه مراسم خاکسپاری و آمرزش برگزار می‌شود و به طور کلی بسیار خوف انگیز است. این منطقه برای کسانی که دوست دارند با مکزیک بیشتر آشنا شوند بسیار عالی است.

لاس پوزاس

لاس پوزاس یکی از محبوب‌ترین نقاط دنیا پارک لاس پوزاس محسوب می‌شود. به طور کلی این پارک دارای مجسمه‌های زیادی بوده و طبیعت بکری دارد. این منطقه خالی از سکنه بوده و بسیار عالی برای عکاسی است.

موزه زیر آب کانکون

موزه زیر آب کانکون یکی از مشهورترین دیدنی‌های دنیا محسوب می‌شود که در ساحل شهر آفتابی کانکون قرار دارد. در این موزه تعداد زیادی مجسمه انسانی دیده می‌شود و صخره‌های دریایی زیادی در آن وجود دارد. داخل این بخش قایق‌های کف شیشه‌ای دیده می‌شود و به طور کلی لوله‌های تنفسی زیادی نیز وجود دارد.

آتشفشان پوپوکاتپتل

آتشفشان پوپوکاتپتل یکی از فعال‌ترین آتشفشان‌های مکزیک است و به طور کلی مشهور به کوه سیگاری است. این بخش پر از فضای باشکوه بوده و یک مسیر عجیب محسوب می‌شود.

سینوتی

سینوتی یکی از گودال‌های طبیعی و عمیقی است که در مکزیک قرار دارد و به طور کلی شگفتی‌های زیادی را در برگرفته است. به طور کلی این گودال برای گردشگران گزینه بسیار خوبی محسوب می‌شود. اهمیت تاریخی و مذهبی این بخش بسیار زیاد است.

خلاصه تاریخ مکزیک

خلاصه تاریخ مکزیک

مکزیک یکی از کشورهای زیبا بوده که دارای تاریخی کهنی است. این کشور در سال 1519 توسط اسپانیایی‌ها مورد حمله قرار گرفتند. اسپانیایی‌ها به طور کلی تحت سلاح‌های خاصی پیش روی کردند. در سال 1521 اسپانیایی اصلی‌ترین دشمن مکزیک محسوب می‌شدند. در سال 1821 مکزیک از اسپانیا جدا و به استقلال رسید.

 

خلاصه ای از جغرافیای مکزیک

خلاصه ای از جغرافیای مکزیک

مردم کشور مکزیک بسیار مهربان و مهمان‌نواز هستند. در این غذاهای بسیار خوش طمعی دیده می‌شود. از نظر زمانی این کشور در منطقه زمانی منفی 6 قرار دارد و 10 ساعت از تهران عقب‌تر است. زبان رسمی در مکزیک اسپانیایی است. واحد پول این کشور پزو است.

آب و هوای مکزیک بسیار متنوع است به طوری که در بخش ارتفاعات داخلی هوا خشک است و در رشته‌کوه‌ها و فلات جنوبی هوا مرطوب‌تر است. این کشور دارای تابستان‌های پر بارانی است. دمای هوا از بخش شمال با جنوب زیاد می‌شود. نواحی جنوبی آب و هوای گرمسیری دارد.

مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری مکزیک

مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری مکزیک

هنرمندان اهل مکزیک : ایزابل دل پورتو، فرناندا رومرو، ژیزل ایچیه، ایرما سرانو و لورا هرینگ هستند.

کشورها و مناطق وابسته مکزیک

کشورها و مناطق وابسته مکزیک

این کشور در طول تاریخ بارها و بارها مورد اشغال اسپانیایی‌ها قرار گرفته است.

فرهنگ مردم مکزیک

فرهنگ مردم مکزیک

مردم کشور مکزیک مردمانی بسیار مهربان هستند به طوری که امید به زندگی بالا بخشی از فرهنگ مردم این کشور محسوب می‌شود. مردم سعی می‌کنند به زبان اسپانیایی صحبت کنند اما زبان کشور مکزیک اغلب با لهجه‌های مشخصی جدا از اسپانیایی همراه است.

به طور کلی مسیر فرهنگی در مکزیک در سال‌های اخیر تغییراتی داشته است، مثلاً در سال‌های گذشته حجاب کشور مکزیک پوشیده‌تر بود که امروزه حساسیت در این راستا بسیار کمتر شده است. مردم این کشور بیشتر مسیحی هستند و از کاتولیک تبعیت می‌کنند.

پیشرفت در مکزیک

پیشرفت در مکزیک

پیشرفت کشور مکزیک در بخش اقتصاد بسیار سریع و مشخص است به طوری که اقلام اصلی غذایی زندگی در این کشور با بهترین امکانات روز دنیا ارزیابی شده است و از مواد اولیه عالی در آن استفاده شده است. وضعیت پیشرفت اقتصادی در مکزیک به صورتی است که فقر در مکزیک بسیار محدود بوده و افراد از شرایط زندگی خوبی برخوردار هستند. مشخص است که ردش اقتصادی می‌تواند به همه بخش‌ها تأثیرگذار باشد.

بهداشت و درمان در مکزیک به خصوص در بیمارستان های دولتی رشد زیادی داشته است. وضعیت بهداشت و درمان در این کشور به سریعترین شکل ممکن و با تکنولوژی روز پیش می رود و این بخش سبب شده است که روند اقتصادی این کشور برای سال‌های پیش‌روی بهتر باشد. حقیقت این است که بهداشت در مکزیک می‌تواند شامل طرح بیمه و تسهیلات بیمه‌ای مدرن باشد و دولت سعی کرده در این زمینه ارزش‌های بهداشت و درمان درستی را مدنظر قرار دهد در نظر داشته باشید که به طور کلی درمان در کشور مکزیک می‌تواند هم به صورت دولتی و هم خصوصی صورت بگیرد

سیستم آموزش در کشور مکزیک بی نظیر است، در سیستم آموزش این کشور عملکردهای هر دانش آموز ارزیابی می‌شود و مشخص است که بر اساس جدیدترین امکانات آموزشی دنیا دنبال می‌شود حقیقت این است که در سیستم آموزش کشور مکزیک به طور کلی یادگیری اصول عملی دارد و از بهترین امتیازات در این راستا بهره مند خواهید شد. حقیقت این است که یادگیری دروس در کشور مکزیک در شرایط خاص برای افراد می‌تواند با کار موازی و دریافت حقوق همراه باشد

سرویس حمل و نقل در کشور مکزیک از دیگر بخش‌های پیشرفت بی‌نظیر است حقیقت این است که در بخش حمل و نقل کشور مکزیک توانسته از جدیدترین تکنولوژی روز آمریکای لاتین استفاده نماید و در این زمینه بسیار موفق ظاهر شده است. امنیت و سایر بخش‌های زندگی در کشور مکزیک از کیفیت زیادی برخوردار است.

قوانین عمومی در مکزیک

قوانین عمومی در مکزیک

در کشور مکزیک حق ندارید از شیر آب استفاده شامیدنی داشته باشید این مورد یک قانون مهم در مکزیک محسوب می‌شود.

در این کشور استفاده از سس تند بسیار زیاد است و مردم مکزیک از غذاهای تند خوششان می‌آید بهتر است برای استفاده از غذاهای کشور مکزیک کمی احتیاط کنید

یکی از قوانین مهم زندگی در مکزیک صبوری است در واقع افراد باید صبر و تحمل زیادی داشته باشند تا بتوانند زندگی خوبی داشته باشند.

وقت شناسی در مکزیک یک قانون بسیار مهم است مردم در این کشور باید بتوانند سر زمان مشخص به قرار برسند

در مکزیک انعام دادن بسیار فرهنگ سازی شده و به طور کلی شما باید مبلغی را به رستوران‌ها و کافه‌ها پرداخت نمایید. در نظر داشته باشید که به طور کلی صورتحساب‌ها در این کشور بدون انعام هستند و شما باید انعام را به صورت جداگانه پرداخت کنید

مردم مکزیک به طور کلی به غذاهایشان بسیار افتخار می‌کنند به طور کلی نباید از غذاهای آنها ایراد گرفته شود در نظر داشته باشید که هرگز نباید از تکنیک های آشپزی آنها سوال کنید

بازارهای این کشور مراکز فرهنگی محسوب می‌شود سعی کنید هرگز زبان کسی را مسخره نکنید و به طور کلی لبخند به لب داشته باشید

مردم مکزیک علاقه به مانور دادن ندارند پس اشیا با ارزش خود را به نمایش نگذارید و سعی کنید زیورآلات خود را بپوشانید. در هر صورت باید مراقب وسایل خود باشید.

 

نظرات

پیشنهادات مرتبط