x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

اسپانیا

رشد اقتصادی در کشور اسپانیا روز به روز بیشتر از قبل است، این کشور زیرساخت های بسیار قوی در زمینه صنعت ایجاد کرده است به طوریکه صنعت و انرژی به نسبت سال های گذشته رشد بیش از 60 درصد داشته است. مادرید پایتخت کشور اسپانیا است که در مرکز جغرافیایی شبه جزیره ایبرین قرار دارد. زبان کشور اسپانیا اسپانیایی است.سیستم بیمارستان و درمانی در کشور اسپانیا بسیار لوکس و پیشرفته است، این کشور از دو فضای بیمارستان خصوصی و دولتی برای خدمت رسانی به مردم استفاده می شود.. قدمت این شهر به قرن 9 میلادی باز می گردد.میزان تولید ناخالص داخلی کشور اسپانیا نیز بیشتر از قبل است. این کشور بعد از برلین دومین شهر بزرگ در اتحادیه اروپا محسوب می شود.شهر مادرید به فوتبال حرفه ای خود مشهور است. کشور اسپانیا در زمینه تجهیزات پزشکی و دارو نیز رتبه خوبی دارد .مبرهن است که کشور اسپانیا یک کشور بسیار قدرتمند در زمینه اقتصادی محسوب می شود و گردش مالی وسیع در سطح جهانی را به خود اختصاص داده است. 

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: spain عربی: اسپانیا
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: پادشاهی - پارلمانی
 • زبان های رایج: کاتالان،گالیسیائی،باسکی
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: یورو هر یورو اسپانیا 1.14 دلار آمریکا
 • پیش شماره تلفن: ۰۰۳۴
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 165
 • پایتخت: مادرید
 • زبان های رسمی: اسپانیایی
 • جمعیت: 46.733 هزار نفر در سال 2018
 • منطقه زمانی: GMT+2 Utc+0 to +1(CET)
 • دامنه اینترنتی: .es
 • رتبه تولید ناخالص: 1864 تریلیون دلار آمریکا

سفر به اسپانیا

اسپانیا، کشوری در جنوب غربی اروپا و از اعضای اتحادیه اروپاست. این کشور دارای فرهنگ غنی آمیخته از سنت و مدرنیته، مکان های تاریخی و جاذبه های طبیعی فوق العاده با مردمانی خونگرم و غذاهای منحصر به فرد است. نوع حکومت آن پادشاهی پارلمانی است و از اعضای اتحادیه اروپا به شمار می ­رود. اولین ساکنین شبه جزیره ایبری انسان سانان مربوط به حدود یک میلیون و دویست سال پیش بوده‌اند. در حدود قرن پانزدهم به واسطه ازدواج ملکه کاستیل و شاه آراگون، با اتحاد دو پادشاهی آراگون و کاستیل پایه‌های اسپانیای امروزی به شکل کشور یکپارچه امروزی پدیدار شد. بازدید آثار معمار مشهور گائودی و سواحل آفتابی مدیترانه ای آن از دیرباز محبوب گردشگران بوده است.

بزرگترین شهر آن، مادرید پایتخت کشور با آثار تاریخی مانند خانه کاخ سلطنتی و موزه پرادو است.هریک از شهرهای معروف آن ازجمله مادرید، بارسلونا، باراخاس، لاکرونیا دارای دیدنی های مخصوص به خود است.

 

سفر به اسپانیا

زندگی در اسپانیا

اسپانیا دارای شرایط آب و هوایی بسیار متنوع است به طوریکه هر بخش دارای آب و هوای مخصوص به خود است.اسپانیا یک کشور مستقل محسوب می شود و در لیست اعضای اتحادیه اروپا محسوب می شود. کشور اسپانیا چهاردهمین قدرت اقتصادی برتر در جهان محسوب می شود و این کشور از نظر کیفیت زندگی در بینده کشور برتر دنیا قرار دارد. در سال 2017 نرخ بیکاری در این کشور 15 درصد بود و کاهش چشمگیری برای سال 2018 دیده می شود. کشور اسپانیا از سمت غرب با پرتغال همسایه است و از سمت شمال غرب در راستای کوه های پیرنه قرار دارد. ساختار اقتصادی کشور اسپانیا بر اساس امور خدماتی است. صنعت هایی مانند انرژی، مسکن و همینطور بخش کشاورزی نیز در رشد اقتصادی کشور اسپانیا بسیار نقش دارند. در کشور اسپانیا در حال حاضر به میزان 20510.60 نفر شاغل هستند که رقم قبولی است.گردشگری یکی از شغل های بسیار پردرآمد در کشور اسپانیا محسوب می شود.

زندگی در اسپانیا

مهاجرت به اسپانیا

جمعیت کشور اسپانیا 46.65 میلیون نفر اعلام شده است و ششمین کشور پر جمعیت در اروپا محسوب می شود.شهر مادرید یکی از شهرهای بسیار مهم در اسپانیا محسوب می شود که اغلب ایرانیان در مهاجرت به این کشور سعی می کنند در شهر مادرید زندگی کنند.این شهر از سال 1562 پایتخت کشور اسپانیا محسوب شد. در این کشور امید به زندگی 82 سال اعلام شده است و در بین همه کشورها رتبه 4 را دارد. به طور کلی آمار مهاجرت به اسپانیا با هدف سرمایه گذاری بیشتر از قبل است.بنیه اقتصادی کشور اسپانیا به نسبت سال های قبل بیشتر اعلام شده است.شما باید حداقل 3 سال در این کشور ساکن باشید تا به شما اقامت دائم داده شود.یکی از مهمترین ثروت هایی که در مهاجرت به اسپانیا به شما می رسد شادی است. در هر صورت هزینه زندگی در این شهر گران است.امروزه یکی از بهترین شهرهای مهاجرپذیر محسوب می شود.

مهاجرت به اسپانیا

تحصیل در اسپانیا

کشور اسپانیا یکی از کشورهای  توریستی اروپایی  به شمار می رود که امکانات تفریحی، مکان‌های طبیعی، تاریخی و گردشگری زیادی در آن قرار دارد. زندگی مردم اسپانیا از سطح خوبی برخوردار است.کشور اسپانیا یکی از کشورهای توریستی اروپایی به شمار می رود که امکانات تفریحی، مکان‌های طبیعی، تاریخی و گردشگری زیادی در آن قرار دارد.دانشگاه‌های این کشور از اعتبار بسیار خوبی برخوردارند و برخی از آن‌ها در بین 500 دانشگاه برتر در جهان دسته بندی می‌شوند. زبان رسمی تحصیل در اسپانیا، اسپانیایی است. مادرید پایتخت این کشور است و بارسلونا یکی از شهرهای مهم اسپانیا است. دانشجویان بیشتر برای مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا وارد این کشور می‌شوند.آیا تحصیل در اسپانیا انتخاب صحیحی خواهد بودو شما را به هدفتان خواهد رساند؟یکی از مهم‌ترین عوامل برای مهاجرت‌های تحصیلی انتخاب مقصد تحصیلی مناسب خواهد بود. در این مقاله اطلاعاتی کلی درباره تحصیل در اسپانیا، کار، زندگی و رشته‌های پر طرفدار در این کشور ارائه خواهیم داد.

تحصیل در اسپانیا

پیشنهادها

مشاهده همه پیشنهادها

درود .....بورس دکترا میخوام الیس ۶ و مدرک isi و دوتا ویزای شبنگن در پاس دارم و مهر ۹۸ میخوام انجا دانشجو باشم ؟؟؟امکانش هست؟؟؟

2019-04-23 10:58:01

سلام برای پذیرش در رشته دندان و اخذ ویزای تحصیلی در اسپانیا میخام اقدام کنم چطکر میتونم اطلاعات کامل و معتبر بدست بیارم

2019-10-05 14:23:33