دانشگاه ورن VERN کرواسی

دانشگاه علمی کاربردی VERN یکی از دانشگاه‌های خصوصی در کرواسی است. دانشگاه ورن صلاحیت‌های تخصصی، کارآفرینی و جهت‌گیری کسب‌وکار را از طریق تعالی دانشگاهی و اقدامات اجتماعی کارآفرینانه و همچنین تعامل، تحقق و رضایتمندی توسعه می‌دهد.

مقدمه

دانشگاه ورن

VERN در سال 1990 به‌عنوان اولین کالج تجاری خصوصی در کرواسی تأسیس شد. فعالیت‌های آموزشی آن در سال 1994 به‌عنوان یک برنامه یک‌ساله آغاز شد. با تائید وزارت علوم و فنون سابق جمهوری کرواسی، دانشگاه علمی کاربردی VERN در سال 2000 تأسیس شد و در سال 2007 به اولین دانشگاه تجاری علوم کرواسی تبدیل شد. در سال‌های بعد از سال 2009 و 2011 دانشگاه VERN با دانشکده مدیریت زاگرب (Zagreb)  و همچنین دانشکده روزنامه‌نگاری ادغام شد که این امکان را برای توسعه چندین رشته تخصصی فراهم کرد.

VERN دانشگاهی یکپارچه، نوآورانه و اروپایی است. افراد تحصیل‌کرده در این دانشگاه، افراد کارآفرین و با مسئولیت اجتماعی حامل توسعه پایدار و رفاه جامعه هستند. در کرواسی دانشجویان از 50٪ تخفیف برای حمل‌ونقل عمومی و بیشتر خدمات عمومی، سینماها و غیره برخوردارند.

برنامه‌های دانشگاه ورن

 برنامه‌های مطالعاتی به زبان کرواتی قابل‌ارائه است و دو برنامه کارشناسی به زبان انگلیسی ارائه می شود. دانشگاه ورن برنامه‌هایی را از سطح کارشناسی تا سطح تحصیلات دکتری ارائه می‌دهد.

لیست کلیه برنامه‌های مطالعاتی

برنامه‌های کارشناسی / کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی

 • اقتصاد کارآفرینی
 • گردشگری و مدیریت هتل

برنامه‌های کارشناسی / کارشناسی ارشد به زبان کرواتی

 • کسب‌وکار IT
 • اقتصاد کارآفرینی
 • فیلم، تلویزیون و چندرسانه‌ای
 • روزنامه‌نگاری
 • روابط عمومی و مطالعات رسانه‌ای
 • مدیریت فنی
 • گردشگری و مدیریت هتل

برنامه‌های کارشناسی ارشد فارغ‌التحصیل به زبان کرواتی

 • حسابداری و امور مالی
 • مدیریت کارآفرینی
 • کارگردانی و تولید فیلم و تلویزیون
 • مدیریت منابع انسانی
 • مدیریت فناوری اطلاعات
 • مدیریت ارتباطات تجاری
 • مدیریت توسعه گردشگری پایدار

محل دانشگاه ورن

دانشگاه علمی کاربردی VERN به لطف موقعیت جذاب آن در مرکز زاگرب (Zagreb)  به راحتی پیدا می‌شود. کلاس‌های درس و خدمات دانشجویی VERN در طبقه اول و دوم گالری Importanne در Trg Drage Iblera 10 واقع‌شده‌اند.

زندگی در زاگرب

زاگرب (Zagreb) پایتخت کرواسی است که حدود 780،000 نفر جمعیت دارد. این شهر قدمت قرون‌وسطی دارد و از دو شهرک کوهستانی، گرادک  (Gradec )  و کپتول (Captul ) سرچشمه گرفته است. زاگرب در طی توسعه خود از قرن سیزدهم، هنگامی‌که به یک شهر سلطنتی مستقل تبدیل شد، تمام دوره‌های اجتماعی، فرهنگی و معماری مانند رومانسک، گوتیک، رنسانس، باروک و غیره را پشت سر گذاشت و تمام این ویژگی‌ها و میراث فرهنگی آن در تاریخ حفظ شده است. نماهای تاریخی در مرکز شهر، در موزه‌ها، گالری‌ها و سایر جاذبه‌های تاریخی هنوز در زاگرب به چشم می‌خورند.

زاگرب با ترکیبی از شلوغی اروپایی و سبک زندگی مدیترانه‌ای آرام، فضای دوستانه‌ای را به شما ارائه می‌دهد. علاوه بر آموزش و تجارت، فرصت‌های بسیاری نیز برای لذت بردن از پارک‌های متعدد، تفرجگاه‌ها، مغازه‌ها، رستوران‌های جذاب، کافه‌ها، رستوران‌ها، کلوپ‌های شبانه و طبیعت زیبا در کوه مدودنیکا ( Medvednic) دارد.

زاگرب در بهار به بهترین وجه خود می‌رسد، اما در زمستان فضایی جادویی را به خود می‌گیرد، به همین دلیل چند سال پیاپی به‌عنوان بهترین مقصد تعطیلات کریسمس / زمستان اروپا برگزیده شده است.

حمل‌ونقل عمومی زاگرب

وسایل نقلیه چون تراموا و اتوبوس‌ها کار حمل‌ونقل مسافر را در زاگرب انجام می‌دهند.

زاگرب دارای 15 خط ترامواست که می‌توان از آن‌ها برای مسافرت سریع و کارآمد در اطراف زاگرب استفاده کرد. خطوط تراموا تنها گزینه حمل‌ونقل شهری نیست.

سیستم اتوبوس زاگرب به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که ساکنان را به آنجا و از محلات اطراف و حومه منتقل می‌کند. اتوبوس‌ها همچنین در مناطقی که تراموا در آن کار نمی‌کنند می‌توانند در داخل شهر استفاده شوند.

ورزش در دانشگاه VERN

VERN دانشجویان خود را تشویق می‌کند تا در فعالیت‌های تفریحی و ورزشی ازجمله فوتسال، بسکتبال، والیبال، هندبال، شنا، تناسب‌اندام و بسیاری دیگر شرکت کنند. تیم‌های ورزشی ورن در مسابقات دانشگاهی محلی و بین‌المللی به نتایج شگفت‌انگیزی دست‌یافته‌اند. در سه سال گذشته تیم‌های VERN و رقبای انفرادی درمجموع 24 مدال طلا، 21 نقره و 29 برنز در رشته‌ها و مسابقات ورزشی مختلف کسب کرده‌اند.

فرهنگ VERN

همه ما از نقش مهمی که فرهنگ در رشد شخصی و پیشرفت تحصیلی ایفا می‌کند آگاه هستیم. در دانشگاه VERN چه در حوزه تئاتر، موسیقی و چه از سخنرانی در موضوعات مختلف جالب لذت ببرید، زیرا به‌جای درستی رسیده‌اید! دانشگاه VERN جهت شرکت در برنامه فرهنگی VERN در سال تحصیلی به‌طور رایگان بلیط های مختلفی را به دانشجویان و مدرسین ارائه می‌دهد.

انجمن دانشجویان

در سال 2008، دانشجویان VERN یک انجمن دانشجویی تشکیل دادند. اعضای انجمن در سازمان‌دهی و کار بر روی پروژه‌های مختلف، جلسات تیم سازی و کارگاه‌های داخلی مشارکت می‌کنند، بنابراین علاوه بر آموزش رسمی، مهارت‌های عملی و دانش روزمره کسب‌وکار و زندگی اجتماعی (مهمانی‌ها، سمینارها، پروژه‌ها، شبکه) را می‌آموزند. با شرکت در انجمن دانشجویی VERN، هر یک از اعضا این فرصت را دارند که در محور وقایع دانشگاه باشند، از اطلاعات دست اول مطلع شوند و از منابع دانشگاه برای تحقق ایده های خود استفاده کنند.

این انجمن مفتخر است که می‌تواند در فرآیند آموزش در دانشگاه ورن سهیم شود و به دانشجویان این امکان را می‌دهد که دانش و مهارت‌های خود را به‌صورت عملی بکار گیرند و چیزهای جدید را از طریق بسیاری از اجتماعات سرگرم کننده و اجتماعی یاد بگیرند. انجمن دانشجویی VERN اکنون 60 عضو دارد. هر عضو به‌طور فعال در پروژه‌های انجمن شرکت می‌کند.

هدف انجمن دانشجویی VERN، اتصال دانشجویان به کلیه برنامه‌های مطالعاتی، تقویت آگاهی دانشجویان، تشویق و اجرای فعالیت‌های فوق برنامه دانشجویان، ارتقاء کیفیت مطالعات خود و تبادل دانش و عقاید است.

اگر به کار پروژه، سازمان‌دهی رویدادها و سفرها یا هر نوع فعالیت دانشجویی علاقه‌مند هستید، انجمن دانشجویان ورن مکان مناسبی برای شماست.

فرصت‌های اتحادیه اروپا

اتحادیه اروپا یک همکاری اقتصادی و سیاسی بی‌نظیر از 28 کشور اروپایی است که در کنار هم بخش اعظمی از قاره اروپا را در برمی‌گیرد. کشورهای عضو اتحادیه اروپا عبارت‌اند از: اتریش، بلژیک، بلغارستان، کرواسی، قبرس جنوبی، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایرلند، ایتالیا، لتونی، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالت، هلند، لهستان، پرتغال، رومانی، اسلواکی، اسلوونی، اسپانیا، سوئد و انگلیس.

دین اصلی در اروپا مسیحیت است، اما بسیاری از مذاهب دیگر را در سراسر اروپا خواهید یافت – به‌ویژه اسلام، هندوئیسم، یهودیت، سیکیسم (دینی یکتاپرستانه در منطقه پنجاب) و ​​بودیسم. در کنار این جوامع مذهبی، بسیاری از اروپایی‌ها ملحد، نژادپرست یا انسان‌گرا هستند. در محوطه دانشگاه، نمازخانه و گروه‌های اجتماعی برقرار هستند که نماینده ادیان اصلی در آنجا مشغول به فعالیت هستند تا به شما در دوست داشتن و پیوند با ایمان خود کمک کنند.

آیا می‌دانید بیش از 1.4 میلیون دانش‌آموز از سراسر جهان در سال 2012 برای تحصیلات عالی خود به اروپا آمدند و تعداد آن‌ها هرساله در حال رشد است؟ اروپا باوجود هزاران دانشگاه در سطح جهانی، مراکز تحقیقاتی و مؤسسات آموزش عالی، جایگاه خاصی دارد.

دانشجویان جوان یا فارغ‌التحصیلان اخیر که به دنبال به دست آوردن تجربه کار با نهادهای اتحادیه اروپا هستند، بسیار زیاد هستند. بسته به این‌که در تحصیلات خود به چه سطحی رسیده باشید، می‌توانید سفیر دانشجویی اتحادیه اروپا شوید، متقاضی کارآموزی شوید یا یک مقام دائم در اتحادیه اروپا به دست آورید. بسیاری از کارفرمایان در سراسر جهان هنگام استخدام به‌طورجدی به دنبال تجربه مطالعه بین‌المللی هستند. با تحصیل در ورن مهارت، دانش و تجربیاتی را کسب خواهید کرد که برای کارفرمایان ارزشمند باشد. اروپا با داشتن بخش‌های قوی بین‌المللی تجاری، خلاق و تحقیقاتی نه تنها مکانی عالی برای

تحصیل است بلکه فرصتی طلایی در زندگی است که می‌توانید سفر به کشورهای جدید در اتحادیه اروپا را تجربه کنید.

فارغ‌التحصیلان

باشگاه فارغ‌التحصیلان ورن بیش از 4500 عضو را که از طریق سیستم آموزشی معتبر مدرک دانشگاهی و دانش و مهارت‌های حرفه‌ای خود را کسب کرده‌اند، شمارش می‌کند. بسیاری از دانشجویان فارغ‌التحصیل VERN امروز کارشناسان تجاری موفق هستند که در شرکت‌ها و بخش‌های عمومی فعالیت می‌کنند.

شورای مشورتی

در چهاردهم ژانویه سال 2011، به ابتکار هیئت‌رئیسه دانشگاه علمی کاربردی ورن، شورای مشورتی ورن تأسیس شد. این‌یک نهاد مشاوره استراتژیک، متشکل از متخصصان برجسته کرواسی و کشورهای خارجی است که در مورد موضوعات مرتبط با مسائل اجتماعی در رابطه با آموزش عالی در چارچوب ملی و بین‌المللی بحث می‌کنند و از این طریق VERN را به سمت فعالیت‌های مسئولانه اجتماعی سوق می‌دهند.

همایش‌ها

در چارچوب سکوی بحث و گفتگوی دانشگاه VERN، به‌طور مرتب مباحث و پانل‌هایی را ترتیب می‌دهد که طیف گسترده‌ای از موضوعات از منظر تجاری، اقتصادی و اجتماعی را پوشش می‌دهد. رویدادها اطلاعات به‌موقع و ارزشمندی را برای دانشجویان، دانشگاهیان، رسانه‌ها و سایر ذینفعان تجاری و آموزشی ارائه می‌دهد.

پروژه‌ها

ساماندهی و اجرای پروژه‌های مختلف یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های متمایزکننده نهاد دانشگاه ورن است. پروژه‌های این دانشگاه با همکاری ذینفعان مختلف از بخش‌های دانشگاهی و تجاری، بینشی با کیفیت و واقع‌بینانه از روندهای امروزی ارائه می‌دهند.

نگاهی به پروژه‌های بین‌المللی بیندازید:

 • پروژه بودجه اتحادیه اروپا: آهنگ کارآموز – سیستم الکترونیکی هوشمند برای ردیابی کارآموزی (SAT)
 • توسعه کارآفرینی برنامه دوره کارشناسی در هنرهای کاربردی و طراحی
 • ایجاد موقعیت های طلایی در ارتباط با بازار کار

MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION (MBA)

هدف از دوره MBA توسعه و تقویت درک نظریه‌ها و شیوه‌های نوظهور در مورد مدیریت معاصر با تأکید بیشتر بر مدیریت استراتژیک و بین‌المللی است.

در این برنامه رفتارهای رهبری و مدیریتی، مهارت‌های اساسی و همچنین دانش پیشرفته درزمینه مدیریت ثبت‌شده به شرکت‌کنندگان ارائه می‌شود.

دکتری در مدیریت تجاری

این برنامه به‌شدت محور یادگیری شرکت‌کننده را ترغیب و توسعه می‌دهد. استراتژی‌های تدریس به یادگیری عملی، یادگیری مشارکتی و یادگیری مبتنی بر مسئله متکی هستند.

صلاحیت‌های قبلی و تجربه شرکت‌کنندگان در نظر گرفته می‌شود تا اطمینان حاصل شود که این برنامه بر دانش و مهارت‌های قبلی شرکت‌کنندگان بناشده است.

برنامه Erasmus +

دانشگاه ورن

دانشگاه علمی کاربردی VERN از سال تحصیلی 2011/12 در برنامه Erasmus & Erasmus + شرکت کرده است!

برنامه Erasmus + اتحادیه اروپا یک طرح بودجه برای حمایت از فعالیت‌ها درزمینه های آموزش، جوانان و ورزش است.

Erasmus + یک بعد بین‌المللی قوی را شامل می‌شود: همکاری با کشورهای شریک خصوصاً درزمینه آموزش عالی و جوانان، از طریق مشارکت‌های نهادی، همکاری جوانان و تحرک در سراسر جهان مورد هدف قرارگرفته‌اند.

برای درخواست پذیرش در برنامه VERN برای پذیرش برنامه اراسموس + تبادل (Erasmus + Exchange )، دانشجویان پس از معرفی در دانشگاه محل تحصیلی خود، می توانید فرم درخواست و توافق‌نامه یادگیری را از طریق موسسه گو تو تی آر ارسال کنند.

مهلت درخواست پذیرش در برنامه اراسموس:

 • 15 مه – ترم زمستانی
 • 15 نوامبر – ترم تابستان

هزینه‌ ثبت نام و پذیرش در دانشگاه

هزینه درخواست 250 یورو (شامل کلیه هزینه‌های اداره و مصاحبه پذیرش)

 • رسمیت شناختن دیپلم مدرسه متوسطه تقریباً. 200 یورو (شامل هزینه‌های ارسال اسناد)
 • TUITION FEE (سالانه) 4550 EUR

توجه: در صورت درخواست دانشجویی ملزم به پرداخت شهریه برای 1،5 سال اول – 6،825 یورو است.

هزینه زندگی در کرواسیدانشگاه ورن

 • بیمه درمانی 1400 یورو برای سال اول + 720 یورو اضافی برای هرسال متوالی
 • اقامت 200-500 یورو در ماه (بسته به نوع محل اقامت)
 • هزینه زندگی حداقل 350 یورو در ماه (ازجمله غذا، حمل‌ونقل …)

اطلاعات ویزا و مهاجرت

شهروندان غیر EU / EEA از کشوری که دارای برنامه ویزا با جمهوری کرواسی است، باید قبل از عزیمت به کرواسی، از طریق سفارت کرواسی در کشور خود درخواست ویزا کنند.

محل اقامت

پس از ثبت‌نام دانشجویان برای تحصیل در دانشگاه VERN، دانشجویان فهرستی از خانه‌داران را در رابطه با اسکان در زاگرب دریافت می‌کنند.

بسته به نوع محل اقامت، هزینه می‌تواند متفاوت باشد: 200 – 500 یورو در ماه. لطفاً توجه داشته باشید که هزینه اسکان در طول سال می‌تواند تغییر کند.

دانشجویان موظف نیستند از نمایندگان مسکن دانشگاه استفاده کنند.

بیمه سلامت

کلیه دانشجویان ورودی که در یک برنامه تحصیلی انتخاب‌شده پذیرفته‌شده‌اند، توسط قانون کرواسی و دانشگاه ورن موظف‌اند اثبات پوشش بیمه را برای کل سال تحصیلی نشان دهند. این مسئولیت دانشجو است که بیمه درمانی / مراقبت‌های بهداشتی معتبر را در کل دوره تحصیل در کرواسی بپذیرد. علاوه بر این، بیمه درمانی معتبر الزامی برای اخذ ویزا و تنظیم اقامت در زاگرب، کرواسی است.

این بدان معنی است که دانشجویان باید از بیمه درمانی کافی به‌عنوان شرط ثبت‌نام در دانشگاه برخوردار شوند و باید اطلاعات بیمه را به‌صورت اسکن شده ارسال کنند.

دو نوع بیمه درمانی وجود دارد که می‌توانید در طول اقامت خود در کرواسی داشته باشید:

 1) بیمه ملی از طریق HZZO

می‌توانید بیمه ملی را از طریق HZZO (صندوق بیمه درمانی کرواسی) دریافت کنید. در هنگام ثبت‌نام اقامت شما در زاگرب در ایستگاه پلیس، آن‌ها نامه درخواستی را برای شما صادر می‌کنند. شما باید این نامه درخواستی را که باید در آنجا تأیید کنید به HZZO ببرید. پس از تأییدنامه درخواست، کارت رسمی سلامت برای شما صادر می‌شود. علاوه بر این، HZZO نامه رسمی به شما می‌دهد که در آن بیان‌شده است که اکنون بیمه شده‌اید. نامه رسمی HZZO باید به اداره ثبت در ایستگاه پلیس تحویل داده شود، بنابراین ممکن است به ثبت درخواست اقامت شما اضافه شود. برای ثبت‌نام کنندگان جدید در HZZO، باید مبلغ اولیه 700 یورو پرداخت شود. یک هزینه ماهانه برای این گزینه بیمه وجود دارد که می‌تواند متغیر باشد و هزینه آن تقریباً 60 یورو در ماه است. این بدان معنی است که هزینه بیمه درمانی برای سال اول حدود 1400 یورو و برای هرسال متوالی 720 یورو است.

 2) بیمه مسافرتی

شما می‌توانید بیمه سفر را برای مدت‌زمان اقامت در کرواسی خریداری کنید (باید در کل کرواسی برای کل مدت اقامت خود معتبر باشد). لطفاً در مورد حداقل پوشش بیمه سفر با سفارت یا کنسولگری کرواسی تماس بگیرید. در صورت نیاز به استفاده از مؤسسات پزشکی در کرواسی، هزینه‌های تمام معالجات پزشکی را خودتان پرداخت خواهید کرد و متعاقباً مطابق با بیمه‌نامه خریداری شده، مبلغ را توسط شرکت بیمه خود بدریافت می کنید. لطفاً در مورد جزئیات استفاده از بیمه سفر خود در طول اقامت در کرواسی، با شرکت بیمه خود مشورت کنید.

چگونگی درخواست

متقاضی می تواند مراحل درخواست پذیرش را از طریق موسسه حقوقی مهاجرتیGO2TR  طی کند. مراحل درخواست دانشجویان بین‌المللی به شرح زیر است:

 1. دانشجو / نماینده برای یک دوره اقدام می‌کند و کلیه مدارک لازم را ارسال می‌کند

برای ثبت‌نام آنلاین، لطفاً اسناد اسکن شده زیر را (PDF، JPEG، Microsoft Word یا OpenDocument) بارگذاری کنید:

 • کپی پاسپورت
 • گواهی تابعیت یا اثبات تابعیت مناسب (به زبان انگلیسی)
 • شناسنامه (به زبان انگلیسی)

 اسناد آموزشی:

دانشجو اسناد و مدارک مورد نیاز را به موسسه حقوقی مهاجرتیGO2TR   تحویل می دهد و مابقی مراحل توسط موسسه پیگری می شود.

 • مدرک تحصیلات متوسطه به زبان اصلی
 • دیپلم‌های سطح متوسطه تحصیلات تکمیل شده به زبان انگلیسی و به خط لاتین که توسط یک نهاد مجاز تأیید شده است.
 • گواهینامه‌های TOFEL، آیلتس (در صورت وجود هر یک از آن‌ها)
 • اثبات پرداخت هزینه برنامه به مبلغ 250 یورو – هزینه‌های بانکی شامل نمی‌شود.
 • فرم درخواست
 1. VERN به تمام اسناد ارائه‌شده دسترسی دارد

کلیه اسناد و مدارک موردنیاز و پرداخت هزینه درخواست توسط دانشگاه علمی کاربردی ورن تأیید می‌شود. اگر کلیه اسناد بارگذاری شده به ترتیب باشد و هزینه‌ها پرداخت شود، از متقاضی دعوت می‌شود تا از طریق اسکایپ، مصاحبه آزمون پذیرش را انجام دهد.

 1. VERN میزبان مصاحبه پذیرش است

کمیسیون مصاحبه متشکل از سه عضو هیئت‌علمی VERN است که یکی از آن‌ها رئیس یا معلمی از برنامه مطالعاتی است که دانشجو متقاضی آن است.

مصاحبه پذیرش از طریق اسکایپ صورت می‌گیرد.

4- VERN نامه پیشنهادی صادر می‌کند

مصاحبه انجام شود نتیجه اعلام میشود.

5- مدارکی را برای اعتبار سنجی دیپلم دبیرستان ارسال می‌کند.

 • اصل کلیه اسناد موردنیاز ترجیحاً توسط DHL پست میشود
 •  اثبات پرداخت برای روش تشخیص به مبلغ 200 یورو – هزینه‌های بانکی شامل نمی‌شود.
 • صورت حساب بانکی ( اثبات بودجه کافی برای حمایت از خود و پرداخت شهریه با حداقل. مبلغ 18000 یورو )

روش ارائه مدرک شامل موارد زیر است:

 • ترجمه همه اسناد به زبان کرواتی و انگلیسی
 • اعتبار دیپلم
 • هزینه DHL در صورت درخواست متقاضی پس از مراحل اخذ ویزا باید پرداخت می‌شود.

6.متقاضی از طریق موسسه GO2TR شهریه را پرداخت می‌کند.

پرداخت شهریه به مبلغ 6،825 یورو – هزینه‌های بانکی شامل نمی‌شود.

7.دانشجو از طریق موسسه گو تو تی آر درخواست ویزا می‌دهد.

اگر ویزا رد شود

رد شد – VERN “کل شهریه را به استثناء هزینه‌های انتقال بانکی بازپرداخت می‌کند.

صادرشده – VERN اسناد را برای ورود دانشجویان آماده می‌کند.

 1. به‌محض ورود دانشجو، متقاضی تشریفات و مراحل ورود را در دانشگاه VERN می‌گذراند و کارت دانشجویی را دریافت می‌کند.

دانشجو موظف است مجموعه‌ای از اسناد اصلی را در زیر بیاورد:

 • گذرنامه (لطفاً کپی‌های صفحه اول و صفحه را با ویزا خود تهیه كنید)
 • 1 عکس 35×45
 • توافق‌نامه امضاشده دانشگاه-دانشجو (روز اول در دانشگاه توافق‌نامه دانشگاه-دانشجو را امضا می‌کند و تصمیم خود را در موردپذیرش در برنامه تحصیلی دریافت می‌کند).
 • دانشجویان شناسنامه دانشجویی دریافت می‌کنند.

به‌عنوان‌مثال، در کرواسی دانشجویان 50٪ تخفیف برای حمل‌ونقل عمومی و بیشتر خدمات عمومی، سینماها و غیره دارند.

مشاوره

جهت مهاجرت تحصیلی در کشور دیگر و کسب اطلاعات بیشتر برای شرایط و روند آن لازم است که حتماً از یک متخصص کمک بگیرید تا در انجام همه‌ی مراحل به درست‌ترین روش ممکن عمل کنید.

پیشنهاد ما به شما این است که اگر خواهان مهاجرت و تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی VERN کرواسی و یا هرگونه سؤال در همین رابطه دارید با مشاورین ما GO2TR تماس بگیرید تا بعد از بررسی تخصصی شرایط شما، بهترین راهنمایی‌ها را در اختیارتان قرار دهند.

ارزیابی تحصیلی
برای ارزیابی تحصیلی، با موسسه ما تماس بگیرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه‌بندی: آرشیو دانشگاه ها
برای مهاجرت از متخصصان GO2TR مشاوره بگیرید:تماس: ۰۲۱ ۴۳۰۰۰ ۰۲۱