x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

مهاجرت به آلبانی

شایان ذکر است که کشور آلبانی یکی از بهترین کشورهایی است که توانسته فضای خوبی برای کار و زندگی فراهم سازد در این کشور فراورده های صادراتی به یونان حدود 17 درصد و به ایتالیا حدود 32 درصد اعلام شده است. آمار مهاجران به کشور آلبانی نسبت به 5 سال گذشته 29 درصد بیشتر شده است و مشخص است که این کشور توانسته در مهاجرپذیری سختگیری های خود را کمتر نماید. در جدیدترین ارزیابی های صورت گرفته این‌طور به نظر می‌رسد دولت کشور آلبانی روال مهاجرپذیری را کمی ساده‌تر کرده است. در صورتی که هدف شما سرمایه‌گذاری است مشخص می‌شود که خرید ملک بهتر است و یا ثبت شرکت. اما اگر هدف شما مشخص نباشد به مشکل بر می‌خورید و دچار گرفتاری‌های زیادی می‌شوید. شما برای ثبت شرکت در کشور آلبانی باید مخارج یک سال شرکت را لحاظ نمایید. شما باید حقوق 12 ماه خودتان را به عنوان مدیر را در نظر داشته باشید، نیاز به اجاره دفتر کار دارید و باید هزینه اجاره یک سال ارائه شود. باید حقوق یک سال کارمندان استخدام شده در صورت نیاز ارائه شود. هزینه های حسابرسی و مالیاتی در کشور آلبانی باید ارزیابی شود. هزینه تبلیغات و ... نیز مهم است. در صورتی که در کشور خود دچار خطرات زیادی هستید و امکان مرگ و یا شکنجه های زیاد برای شما وجود دارد، می‌توانید پناهندگی در آلبانی را انتخاب کنید. این روش دشوار است اما آخرین گزینه‌ای است که شاید شما را نجات دهد. در نظر داشته باشید که پناهندگی در آلبانی به این صورت است که پس از ورود به آلبانی باید درخواست خود را اعلام کنید

 

مشاوره مهاجرت به آلبانی

مهاجرپذیری آلبانی

مهاجرپذیری آلبانی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور آلبانی یک کشور در جنوب شرقی اروپا است. در این کشور 70 درصد از مردم مسلمان هستند و 30 درصد از مردم نیز مسیحی هستند این موضوع سبب شده است که آمار مهاجرپذیری این کشور بیشتر شود. این کشور نزدیک به 3 میلیون نفر جمعیت دارد و حدود 95 درصد از مردم این کشور از تبار آلبانیایی هستند و بقیه نیز یونانی می‌باشند. اقتصاد کشور آلبانی بیشتر مربوط به بخش کشاورزی است و البته در زمینه صادرات نیز رشد خوبی داشته است. در این کشور فضا برای سرمایه گذاری در زمینه محصولات معدنی نیز دیده می‌شود. دولت کشور آلبانی برای رونق تولید محصولات کشاورزی و صادرات آن نیاز به سرمایه گذاران خارجی دارد. در نظر داشته باشید که کشور آلبانی دارای آب و هوای مطبوعی بوده و یک گزینه بسیار عالی برای زندگی محسوب می‌شود. این کشور کوهستان های زیاد و چراگاه های سرسبزی برای دامپروری دارد. در نظر داشته باشید که محصولات کشاورزی در کشور آلبانی به طور کلی بر اساس اقتصاد کل تعیین می‌شود.

در ابتدا در کشور آلبانی وضعیت نامساعد کاری وجود داشت به طوری که نرخ بیکاری در این کشور بسیار زیاد بود اما با ورود سرمایه گذاران خارجی به کشور آلبانی این آمار کمتر شده است و خوشبختانه شاهد شغل های بیشتری در این کشور هستیم که می‌تواند برای شما بسیار عالی باشد. هزینه زندگی در کشور آلبانی تنها ده درصد از ایران بیشتر است این در حالی است که شما از نظر درآمدزایی در این کشور در امان خواهید بود. شایان ذکر است که کشور آلبانی یکی از بهترین کشورهایی است که توانسته فضای خوبی برای کار و زندگی فراهم سازد در این کشور فراورده های صادراتی به یونان در حدود 17 درصد و به ایتالیا در حدود 32 درصد اعلام شده است. کشور آلبانی با ترکیه نیز در ارتباط است و در این زمینه به موفقیت رسیده است.این کشور صادرات خود به ایران را از چند سال گذشته تا به امروز آغاز کرده و بسیار موفق نیز بوده است.

آمار مهاجران به آلبانی

آمار مهاجران به آلبانی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

آمار مهاجران به کشور آلبانی در زمینه صادراتی روز به روز بیشتر می‌شود و مشخص است که این کشور توانسته در زمینه روال های تجاری به رتبه خوبی دست یابد. کشور آلبانی یکی از کشورهایی است که رشد مهاجرت در زمینه صادرات در آن بیشتر است.

این کشور به دلیل داشتن تعداد زیاد مسلمان برای ایرانیان یک گزینه خوب محسوب می‌شود.

آمار مهاجران به کشور آلبانی به نسبت 5 سال گذشته 29 درصد بیشتر شده است و مشخص است که این کشور توانسته در مهاجرپذیری سختگیری های خود را کمتر نماید. 

لازمه شروع مهاجرت به کشور آلبانی پشتکار زیاد است. در واقع ابتدایی ترین نیازی که سبب شده است آمار مهاجرت به کشور آلبانی بیشتر شود، تصمیم راسخ است. در واقع شما برای زندگی در کشور آلبانی نیاز به کار دارید و برای ورود به کار باید سعی کنید از نظر پشتکار بسیار عالی عمل نمایید. از دیگر دلایلی که آمار مهاجران به کشور آلبانی را بیشتر کرده است مقرون به صرفه بودن سرمایه و بودجه کافی برای زندگی در این کشور است در نظر داشته باشید که شما برای اقامت در کشور آلبانی نیاز به سرمایه های عجیب و غریب ندارید و این موضوع سبب شده است که راه برای مهاجرات به این کشور نسبت به سایر کشورهای اروپایی برای شما بازتر شود.

بارها سوال شده است که برای مهاجرت چقدر باید هزینه کرد؟ حقیقت این است که مبلغ مشخصی در این زمینه وجود ندارد و بستگی به نوع ویزا و شرایط شما دارد اما برای اینکه کمی با ذهن شفاف تر به سراغ مهاجرت بروید باید حدود 10 هزار دلار هزینه اولیه در نظر داشته باشید.میزان رضایت مهاجران به آلبانی

میزان رضایت مهاجران به آلبانی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

همه افرادی که با هدف مشخصی به کشور آلبانی سفر کرده‌اند از مهاجرت خود راضی هستند، علت این امر نیز مشخص است؛ در موقعیتی که شما به قصد تحصیل به کشور آلبانی ورود می‌کنید، در ابتدا پیش از هر تصمیم‌گیری سعی می‌کنید دانشگاه های کشور آلبانی را بررسی کنید و بهترین دانشگاه را شناسایی نمایید در صورتی که به قصد کار به کشور آلبانی سفر می‌کنید بررسی شغل های مورد نیاز بسیار مهم است و چه خوب است بتوانید در این زمینه به شکل دقیق و مدرن عمل نمایید.

در صورتی که هدف شما سرمایه گذاری است، مشخص می‌شود که خرید ملک بهتر است و یا ثبت شرکت. اما اگر هدف شما مشخص نباشد به مشکل بر می‌خورید و دچار گرفتاری‌های زیادی می‌شوید. 

زندگی در کشور آلبانی در یک خط مشخصی دنبال می‌شود و باید این اصل را در نظر داشته باشید که هزینه زندگی و شرایط زندگی نسبت به سایر کشورهای اروپایی تا حد زیادی پایین است.

وضعیت بهداشت و درمان در کشور آلبانی نیز متوسط است.

 این کشور ورود به شغل را برای شما ساده تر کرده است و نیاز به شرایط عجیب و غریب نخواهد بود.

شما در کشور آلبانی از امنیت کافی برای زندگی برخوردار هستید.

راحت‌ترین روش مهاجرت به آلبانی

راحت‌ترین روش مهاجرت به آلبانی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

عده ای روش راحت را روش ارزان معنی می‌کنند و معتقد هستند هرچه هزینه مهاجرت کمتر باشد، موفقیت در این زمینه بیشتر است؛ برای چنین افرادی ازدواج و تحصیل می‌تواند گزینه خوبی باشد زیرا تحصیل در کشور آلبانی به طور کلی یکی از روش هایی است که به شما اجازه کار همزمان داده و از نظر هزینه در صورتی که دانشگاه های دولتی این کشور قبول شوید شرایط خوبی برای شما فراهم شده است

عده دیگر معتقد هستند که مهاجرت باید سریع باشد و سرعت را یکی از آیتم های راحتی می‌دانند حقیقت این است که سریع‌ترین روش مهاجرت چه به کشور آلبانی و چه سایر کشورهای اروپایی، سرمایه‌گذاری است.

در صورتی که سابقه کاری قوی داشته باشید و رزومه کاری شما وضعیت مطلوبی داشته باشد، دولت کشور آلبانی قطعاً از شما استقبال می‌کند و مشخص است که در این روش باید سعی کنید از خودتان مطمئن باشید بنابراین شما برای اینکه بتوانید ویزای کاری کشور آلبانی را یک گزینه خوب برای مهاجرت در نظر بگیرید باید به طور دقیق ارزیابی کنید که آیا از پس شغلی که قرار است در اختیار شما قرار بگیرد بر می‌آیید یا نه.
روش‌ های مهاجرت به آلبانی

روش‌ های مهاجرت به آلبانی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از روش های مهاجرت به کشور آلبانی از طریق شغل است. تخصص شغلی در این کشور می‌تواند یک برگ برنده برای شما باشد و عموماً ویزای کار لقب می‌گیرد. در این روند سن، تحصیلات، سابقه کاری و سطح زبان بسیار مهم است و باید در مسیر امتیاز گیری موفق باشید. مزایای این کشور ارزان بودن آن است بارها دیده شده است که کارفرما خود هزینه های زندگی و مسکن افراد سرمایه‌گذار را پوشش می‌دهد.

گزینه دیگر در کشور آلبانی سرمایه‌گذاری از طریق ثبت شرکت است که می‌تواند به شما اجازه کار و یا هر نوع فعالیت های تجاری را بدهد. در این روش می‌توانید اقامت دائم اخذ کرده و شهروندی کشور آلبانی را به دست آورید. شما نیاز به ارائه سابقه شغلی و یا مدرک زبان ندارید و می‌توانید در تمامی کشورهای عضو حوزه شینگن کار و یا زندگی و تحصیل داشته باشید، به شما اجازه داشتن حساب های شخصی داده می‌شود و همین‌طور می‌توانید همسر و فرزندان خود را نیز با خود همراه کنید. حقیقت این است که این روش نیاز به پرداخت مالیات دارد و عموماً تا 5 سال اول این رویه ادامه دار است.

تحصیل در کشور آلبانی یکی از بهترین روش هایی است که پیش روی جوانان قرار دارد و آینده‌ای درخشان برای آن فراهم می‌سازد؛ در این روش این شما هستید که می‌توانید به سادگی به اقامت دائم کشور آلبانی دست یابید، کافیست در زمان تحصیل یک حرفه را نیز دنبال کنید و به تخصص خوبی دست یابید.

از دیگر روش های مهاجرت به کشور آلبانی از طریق تمکن مالی است به این معنی که شما سرمایه خود را در یکی از حساب های بانکی در کشور آلبانی به کار می‌گیرید و دولت این کشور با بودجه شما کار می‌کند در این روش شما مالیاتی پرداخت نمی‌کنید اما در سال اول به شما اقامت تعلق نمی‌گیرد و می‌توانید از ویزای مولتی 1 ساله استفاده کنید. در این روش شما اجازه کار و تجارت ندارید.

ازدواج از دیگر روش های مهاحرت به کشور آلبانی محسوب می‌شود که البته سختی های زیادی دارد و کمتر کسی می‌تواند از این روش استفاده نماید و موفق شود. پناهندگی به کشور آلبانی از روش های بسیار پرخطر است که توصیه نمی‌شود.مهاجرت سرمایه گذاری به آلبانی

مهاجرت سرمایه گذاری به آلبانی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای سرمایه گذاری در کشور آلبانی باید سعی کنید شرایط مختلف را ارزیابی کنید. شما برای ثبت شرکت در کشور آلبانی باید مخارج یک سال شرکت را لحاظ نمایید. شما باید حقوق 12 ماه خودتان را به عنوان مدیر را در نظر داشته باشید، نیاز به اجاره دفتر کار دارید و باید هزینه اجاره یک سال ارائه شود. باید حقوق یک سال کارمندان استخدام شده در صورت نیاز ارائه شود. هزینه های حسابرسی و مالیاتی در کشور آلبانی باید ارزیابی شود. هزینه تبلیغات و ... نیز مهم است. در نظر داشته باشید که برای ثبت شرکت در کشور آلبانی طرح توجیهی بسیار مهم است. اینطور که مشخص شده است شما ثبت شرکت در کشور آلبانی باید حساب بانکی خوبی داشته باشید. اقامت کشور آلبانی با اجاره خانه یک روش سرمایه گذاری خرد و خرید خانه در کشور آلبانی و گرفتن اقامت یک روش کلان محسوب می‌شود.

شما پس از ثبت شرکت در کشور آلبانی می‌توانید همسر و فرزند خود را نیز با خود همراه کنید، در نظر داشته باشید که ثبت شرکت در کشور آلبانی به طور کلی ارزیابی های وسیعی را در نظر دارد.

مزایای ثبت شرکت در کشور آلبانی به این صورت است که مدت زمان نسبتاً کوتاهی در نظر گرفته می‌شود، نیازی به مدرک زبان ندارید و به طور کلی می‌توانید کسب و کار خوبی نیز راه اندازی نمایید. در شرایط مهاجرت کشور آلبانی همه چیز ارزیابی شده است.

شما می توانید شرایط زندگی در کشور آلبانی را برای خود ساده تر نمایید. مدارک لازم برای ثبت شرکت در کشور آلبانی به این صورت است که باید مدارک شناسایی خوبی داشته باشید. مجوز فعالیت در کشور آلبانی نیاز است و به طور کلی در این زمینه فعالیت های معتبر و مرتبطی دیده می‌شود. شما برای ثبت شرکت در کشور آلبانی باید یک دوره 7 الی 9 در نظر بگیرید، نیاز به پرداخت مالیات سالیانه دارید و باید سودآور بودن شرکتتان را اثبات کنید.

مهاجرت از طریق ازدواج به آلبانی

مهاجرت از طریق ازدواج به آلبانی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ازدواج در این کشور ارزیابی های مشخصی دارد و اینطور که بررسی شده است. شما برای ازدواج در کشور آلبانی باید در ابتدا ثابت نمایید که ازدواج شما واقعی است. اینطور که مشخص شده است برای اینکه بتوانید روال ازدواج در کشور آلبانی را به سادگی پیش ببرید می‌بایست نامه تمکن مالی داشته باشید.

شرط سنی ازدواج در کشور آلبانی حدود 18 سال اعلام شده است و زن و مرد نباید با هم بیشتر از 15 سال تفاوت سنی داشته باشند. در بررسی های اخیر اینطور مشخص شده است که افراد باید آدرس یکسانی داشته باشند و همینطور نیاز است که بتوانند ثابت نمایند که قرار است با هم زندگی طولانی مدتی داشته باشند.

روال به این صورت است که فرد از کشور آلبانی برای شما دعوتنامه صادر می‌کند و شما از طریق دعوتنامه به آلبانی سفر می‌کنید. پس از ورود به این کشور باید ازدواج خود را رسمی نمایید و در این زمینه نیاز به مدارک زیادی دارید در نظر داشته باشید که تنها یک ماه زمان دارید که ازدواج خود را به ثبت برسانید. شایان ذکر است که وضعیت مالی و کاری شما ارزیابی می‌شود و پس از 3 سال می‌توانید به سادگی اقامت دائم آلبانی را درخواست دهید. در صورتی که صاحب فرزند شوید درخواست شما سریع‌تر ارزیابی می‌شود و می‌توانید به سرعت به پاسپورت این کشور برسید. اینطور که مشخص شده است آلبانی یکی از بهترین کشورهایی است که اجازه اقامت را برای شما فراهم می‌سازد.

یک نکته برای اخذ ویزای ازدواج آلبانی به این صورت است که فرد می‌بایست ازدواج قبل خود را کنار گذاشته باشد و نیاز به مدرک طلاق و یا مدرک فوت همسر وی است.مهاجرت از طریق تولد به آلبانی

مهاجرت از طریق تولد به آلبانی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سیستم خون در این کشور حاکم است اما تحت شرایطی، سیستم خاک اعمال می‌شود:

در آلبانی در صورتی که فرزند از پدر و مادر از تبعه آلبانی متولد شود به وی تابعیت این کشور داده می‌شود، فرقی نمی‌کند که فرزند در داخل خاک کشور آلبانی به دنیا آمده باشد و یا بیرون از خاک این کشور، در هر صورت تابعیت پدر و مادر او منتقل می‌شود.

در صورتی که پدر و مادر تابعیت نامشخص داشته باشند و فرزند در خاک کشور آلبانی متولد شده باشد، تابعیت فرزند به طور نسبی می‌تواند آلبانی باشد اما دولت این کشور تصمیم گیرنده نهایی است. هزینه اقامت در کشور آلبانی از طریق تولد ارزان است.

در صورتی که پدر و مادر ازدواج رسمی نداشته باشند اما تابعیت پدر و مادر آلبانی باشد اگر فرزندی از این پدر و مادر متولد شود، در صورتی که تا 5 سالگی ، پدر و مادر ازدواج خود را رسمی نمایند به سادگی تابعیت آلبانی برای فرزند در نظر گرفته می‌شود.

تابعیت مضاعف آلبانی تنها در شرایط خاص ارزیابی می‌شود.

مهاجرت پناهندگی به آلبانی

مهاجرت پناهندگی به آلبانی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در صورتی که در کشور خود دچار خطرات زیادی هستید و امکان مرگ و یا شکنجه های زیاد برای شما وجود دارد، می‌توانید پناهندگی در آلبانی را انتخاب کنید. این روش دشوار است اما آخرین گزینه‌ای است که شاید شما را نجات دهد. در نظر داشته باشید که پناهندگی در آلبانی به این صورت است که پس از ورود به آلبانی باید درخواست خود را اعلام کنید. درخواست شما به طور دقیق ارزیابی می‌شود، در صورتی که علت درخواست پناهندگی درست باشد، می‌توانید در مصاحبه وارد شوید، سوالاتی که در مصاحبه از شما پرسیده می‌شود شاید کمی عجیب و غریب به نظر برسد اما در هر صورت باشد بتوانید از پس سوالات برآیید.

یکی از دلایلی که افراد به سراغ مهاجرت از طریق un کشور آلبانی می‌روند فشارهای مذهبی است، یعنی شما در کشور مبدأ اعتقادات مذهبی دارید که پذیرفته نمی‌شوید و حتی تهدید به مرگ می‌شوید.

اگر برای پناهندگی آلبانی اقدام کرده‌اید اما دلیل کافی ندارید قطعاً بازگردانده می‌شوید.

در صورتی که درخواست پناهندگی به کشور دیگری داده‌اید و سپس آلبانی را انتخاب کرده‌اید، درخواست جدید شما بررسی نمی‌شود.

در صورتی که قوانین کشور آلبانی را زیر پا بگذارید پناهندگی شما باطل می‌شود.

در ابتدا در کمپ هایی محدود اسکان می‌گیرید و در صورت پناهندگی مبلغی از سوی دولت این کشور به شما ارائه می‌شود که شاید بتواند تا حدی هزینه های شما را مورد پوشش قرار دهد.


مهاجرت تحصیلی‌ به آلبانی

مهاجرت تحصیلی‌ به آلبانی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مهاجرت تحصیلی در آلبانی یک روش آسان و ارزان است. در این روش در ابتدا در مورد دانشگاه های کشور آلبانی تحقیق می کنید، تحقیق شما باید به طور دقیق و صحیح صورت بگیرد؛ سپس با توجه به رزومه شما ارزیابی می‌شود که آیا در دانشگاهی که درخواست داده‌اید پذیرفته شده‌اید یا خیر. در صورت پذیرفته شدن، می‌توانید شانس خود را در اخذ ویزای تحصیلی این کشور بیشتر بدانید. آلبانی شرایط برای بورسیه های تحصیلی را نیز در نظر گرفته است. دانشگاه اپوکا در این کشور که در شهر تیرانا قرار دارد به شما اجازه می‌دهد که در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا به نتیجه درستی دست یابید.

موارد تحت پوشش بورسیه دانشگاه اپوکا به این صورت است که شامل تخفیف در شهریه می‌شود. در صورتی که معدل شما 20 باشد تا 40 درصد از تخفیف شهریه برخوردار هستید و در صورتی که معدل 19 الی 20 باشد تخفیف 30 درصدی برای شما لحاظ می‌شود، در صورتی که معدل شما 18 تا 19 باشد تخفیف 20 درصدی نیز لحاظ می‌شود. شما می‌توانید در طول تحصیل در این کشور بین 10 الی 25 ساعت در هفته بسته به مقطع تحصیلی خود کار کنید. 

روال تحصیل در آلبانی به این صورت است که مقطع لیسانس 4 سال به طول می‌انجامد، و افراد باید پس از این دوره در آزمون های کتبی شرکت نمایند، هزینه تحصیل برای مقطع کارشناسی در آلبانی کمی گران است و بهتر است که در این زمینه بررسی های دقیقی داشته باشید.

مورد بعدی تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد است که دسته‌بندی های مخصوص به خود را دارد، شما برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در آلبانی باید دو سال زمان در نظر داشته باشید که افراد باید مدرک زبان آیلتس با نمره بالای 6 داشته باشند و همینطور معدل مقطع لیسانس نیز بیش از 15 باشد.

برای تحصیل در مقطع دکترا در آلبانی باید بررسی های دقیق تری را لحاظ نمایید، شرایط به این صورت که شما رزومه تحصیل قوی می‌خواهید و رزومه تحصیلی شما باید مشخص نماید که می‌توانید در مقطع دکترا تحصیل داشته باشید. 

مقطع دکترا در آلبانی 5 سال به طول می‌انجامد و مشخص است که در طول 5 سال باید بتوانید از تز دکترا دفاع کنید. تز دکترا در آلبانی به طور کلی بر اساس یک موضوع غیر تکراری ارزیابی می‌شود و باید به مرحله دفاع عمومی و عملی برسد.


مهاجرت کاری آلبانی

مهاجرت کاری آلبانی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


مهاجرت کاری به آلبانی به طور کلی از دسته مواردی است که شاید کمتر مورد توجه قرار بگیرد اما بسیار مهم بوده و می‌تواند آینده شما را تحت پوشش قرار دهد. حقیقت این است که برای کاریابی در آلبانی باید سعی کنید به سراغ سایت‌هایی بروید که در این زمینه فعالیت می‌کنند و از نظر رتبه بندی جایگاه خوبی دارند، همینطور باید قراردادی بین شما و یک کارفرما امضا شود که به زبانی ساده مشخص نماید که شما واجد شرایط کار در آلبانی هستید و همینطور نیاز است که میزان حقوق و شرایط برای شما ارزیابی شود. ثبت شرکت در کشور آلبانی خود یکی از روش های کاری نیز محسوب می‌شود به طوری که بهترین اقامت کشور آلبانی برای ایرانیان است.

در این روش به طور کلی مشخص است که آن‌چه مهم است سابقه کاری شما بوده و همینطور سمتی که قرار است داشته باشید. ویزای کاری آلبانی موقت صادر شده و دو سال زمان برای آن در نظر گرفته می‌شود. شما برای اخذ ویزای کاری آلبانی باید سعی کنید کمی دقیق باشید و مسائل مختلفی را ارزیابی کنید. اینطور که مشخص شده است آلبانی یکی از بهترین کشورهایی است که به شما اجازه کارآفرینی می‌دهد و شما می‌توانید یک مسیر ایجاد شغل برای سایر جوانان به وجود آورید.

مهاجرت از طریق همراه به آلبانی

مهاجرت از طریق همراه به آلبانی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مهاجرت به آلبانی از طریق همراه تنها از طریق سرمایه گذاری ممکن است و تا به حال روش دیگری در این زمینه دیده نشده است در هر صورت شما باید نامه تمکن مالی خوبی داشته باشید. مهاجرت به آلبانی از طریق همراه به این صورت است که فرد می‌تواند در یک دوره زندگی در این کشور همسر و فرزندان کمتر از 18 سال خود را با خود همراه نماید. در این روش نیاز است که مدت زمان اقامت فرد نیز ارزیابی شود. در هر صورت در مهاجرت به آلبانی از طریق همراه باید فرد اصلی از نظر سرمایه و شرایط زندگی در این کشور موفق باشد. شرایط اقامت در کشور آلبانی از طریق همراه هر سال تغییر می‌کند.

مهاجرت توریستی به آلبانی

مهاجرت توریستی به آلبانی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ویزای توریستی آلبانی به طور کلی سه ماهه و شش ماه در نظر گرفته می‌شود که در جدیدترین طرح های موجود نوع 3 ماهه آن دیده می‌شود. اعتبار ویزا به طور کلی 90 روز است و شما پس از این دوره باید به کشور خود باز گردید.

شما در ابتدا فرم مخصوص به اخذ ویزای توریستی آلبانی را تکمیل و ارسال می‎کنید و منتظر پاسخ می‌مانید.

شما نیاز به پاسپورت با اعتبار 6 ماهه دارید، نیاز است که بتوانید از نظر هزینه اقامتی از پس خود بر‌آیید، باید بیمه مسافرتی داشته باشید و همینطور نیاز است که فرد کپی از شناسنامه و سایر مدارک کاری خود ارائه دهد که مشخص نماید قصد بازگشت به کشور خود را دارد.

مهاجرت شرایط خاص به آلبانی

مهاجرت شرایط خاص به آلبانی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از شرایط خاص که جدیداً به روش های مهاجرت به آلبانی اضافه شده است شرکت در مسابقات ورزشی و یا مهارتی است. در نظر داشته باشید که مهاجرت شرایط خاص به طور کلی در ابتدا در وضعیت اقامت موقت صادر می‌شود و پس از آن شرایط برای اخذ اقامت دائم این کشور نیز در نظر گرفته می‌شود. اخذ اقامت کشور آلبانی در شرایط خاص کمی زمان‌بر است.


شهرهای مهاجر پذیر آلبانی

شهرهای مهاجر پذیر آلبانی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تیرانا پایتخت آلبانی و البته بزرگترین شهر این کشور است. این شهر دارای دیدنی های بی نظیری بوده و جنب و جوش زیادی دارد. در این شهر موزه ها و رستوران های رنگارنگ نیز دیده می‌شود. مهاجران به آلبانی اغلب پایتخت این کشور را یک گزینه خوب و زندگی در این کشور را بسیار ایده‌آل می‌دانند.

برات مهمترین و دیدنی ترین شهر در این کشور است و یک زندگی لوکس و بی نظیر را در اختیار شما می‌گذارد. کار در کشور آلبانی در این شهر کمی ساده تر یافت می‌شود.

ساراندا یکی از شهرهای تابستانی آلبانی است که برای تفریح و گردش بی نظیر است اما شاید کمتر کسی این شهر برای زندگی انتخاب نماید. بدون شک علاقه‌مندان به ماهیگیری از این شهر لذت می‌برند.

اخذ ویزای آلبانی

اخذ ویزای آلبانی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اخذ ویزای کشور آلبانی به این معنی است که شما قرار است برای انجام کار مشخص در دوره‌ای مشخص به این کشور سفر داشته باشید، حقیقت این است مادامی که شما ویزای کشور آلبانی ( و نه اقامت این کشور) از هیچ یک از حقوق شهروندی این کشور برخوردار نمی‌شوید. به عنوان مثال شما ویزای کاری کشور آلبانی را اخذ کرده‌اید طبق زمانی که اعلام شده است حق دارید در کشور آلبانی زندگی کنید و طبق قانون موجود اجازه تمدید ویزا را دارید و پس از مدت اعلام شده یا واجد شرایط اقامت این کشور خواهید بود و یا می‌بایست به کشور خود باز گردید. عده‌ای اخذ ویزای کشور آلبانی را به منزله اخذ اقامت این کشور می‌دانند اما این یک اقامت موقت و کوتاه مدت است. با ویزای کشور آلبانی شما اجازه ایجاد حساب بانکی و خرید ماشین و ملک بدون اخذ مجوز نخواهید داشت.


اخذ اقامت آلبانی

اخذ اقامت آلبانی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اقامت کشور آلبانی در دو نوع موقت و دائم وجود دارد. مادامی که اقامت دائم کشور آلبانی را از نظر خدمات و رفاه هیچ تفاوتی با شهروندان عادی این کشور ندارید اما این موضوع نباید باعث شود که فکر کنید اقامت دائم کشور آلبانی با پاسپورت این کشور فرقی نمی‌کند فرق بین این گزینه از سوی اداره مهاجرت کشور آلبانی اعلام شده است و باید مورد ارزیابی قرار بگیرد.

یکی از تفاوت های موجود نداشتن حق رأی است. شما با داشتن صرفاً اقامت دائم کشور آلبانی حق رأی در این کشور نخواهید داشت. همینطور شما از حقوق بیکاری نمی‌توانید استفاده کنید و از مزایای پاسپورت کشور آلبانی نیز برخوردار نمی‌شوید.

اخذ پاسپورت آلبانی

اخذ پاسپورت آلبانی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تابعیت کشور آلبانی به معنی داشتن پاسپورت این کشور است که البته قوانین آن کمی سخت‌گیرانه تر است. در هر صورت شما باید حداقل 5 سال ( البته اغلب بیش از 7 سال است) در کشور آلبانی زندگی کرده باشید و همه چیز رو به راه باشد! یعنی از نظر کار و درآمدزایی وضعیت خوبی داشته باشید، به زبان این کشور تسلط نسبی داشته باشید، باید توانسته باشید خود را با فرهنگ مردم کشور آلبانی وقف دهید و همینطور نباید جرمی مرتکب شده باشید. اینطور که مشخص شده است درخواست شما پس از 7 الی 10 ارزیابی شده و در صورت تأیید شما می‌توانید پاسپورت کشور آلبانی را اخذ کنید. 


آخرین ویرایش: 2019-06-08 14:52:09 6,487