x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در استرالیا

یکی از مواردی بسیار مهمی که پیش از اقدام به تحصیل در استرالیا باید به آن فکر کنید؛ آینده‌ای است که پس از فارغ‌التحصیلی برای خود در نظر گرفته‌اید. اگر قصد بازگشت به ایران را دارید، لازم است در دانشگاه‌های مورد تأیید «وزارت علوم» تحصیل کنید تا برای برگشت و ورود به بازار کار ایران با مشکل معادل‌سازی مدارک مواجه نشوید. بهتر است بدانید دانشگاه‌های کشور استرالیا ازلحاظِ رنکینگ، از سطح بالایی در سطح جهانی برخوردار هستند؛ به‌گونه‌ای که برترین دانشگاه‌های استرالیا در میان ۲۰ دانشگاه برتر جهان و مابقی آن‌ها نیز در میان ۴۰۰ دانشگاه برتر دنیا قرار گرفته‌اند.

وزارت علوم ایران دانشگاه‌های مورد تأیید خود را در لیستی ارائه کرده است و آن‌ها را در سه دسته‌بندی دانشگاه‌های ممتاز، خوب و متوسط قرار داده است. در ادامه این لیست را برای شما عزیزان ارائه می‌دهیم، دانشگاه‌های ممتاز استرالیا عبارت‌اند از:

دانشگاه‌هایی که در دسته خوب دانشگاه‌های استرالیا قرار می‌گیرند، عبارت‌اند از:

و دسته سوم دانشگاه‌هایی که در گروه متوسط دانشگاه‌های مورد تأیید وزارت علوم در استرالیا قرار می‌گیرند و عبارت‌اند از:

توجه داشته باشید که اگر دانشگاه موردِنظر شما در لیست بالا وجود ندارد؛ به این معنا است که توسط وزارت علوم تأیید نشده است؛ البته لازم به ذکر است که مدارک برخی از این دانشگاه‌ها با گذراندن چند واحد در دانشگاه‌های ایران قابل معادل سازی است.
مشاوره دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در استرالیا
آخرین ویرایش: ‏4 ماه پیش - 1,012 نمایش

دانشگاه‌ها

مشاهده دانشگاه های برتر در ترکیه

مطالب مرتبط

پیشنهادات مرتبط

مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱