x
مشاوره رایگان:021 43000 021

سفر به فرانسه

سفر به فرانسه در اروپای غربی، شما را به شهرهای قرون وسطی، روستاهای آلپ و سواحل مدیترانه ای می‌برد. این کشور همچنین به خاطر غذاهای متفاوت، تاریخ پربار و فرهنگ غنی مشهور است. 

. نقاشی های غار باستانی لاسکو (Lascaux)، تئاتر رومی لیون و کاخ وسیع ورسای به تاریخ غنی آن گواهی می‌دهندفرانسه از هر کشوری در اروپا، محیط گردشگری متنوع تری را دارا است. از مزارع سرسبز کشاورزی نرماندی و بریتانی، تا چمنزارهای شامپاین، و از کوه‌های سر به فلک کشیده آلپ تا جنگل‌های صنوبر شمالی، و از دره‌های خشک پلاتو تا سواحل اقیانوس اطلس و کناره‌های مدیترانه، چشم اندازهای متفاوتی را برای استفاده مسافران سفر به فرانسه فراهم کرده است. فرانسه، جاذبه‌های گردشگری زیادی دارد تا جایی که در میان تعداد زیاد مناطق گردشگری، بیش از بیست و چهار مورد بیشترین درآمد حاصل از توریسم را برای فرانسه به­ وجود آورده­ است. در این میان پاریس، پایتخت فرانسه، یکی از مهمترین شهرهای بین المللی است که جاهای دیدنی پاریس بین توریست‌ها محبوبیت بسیاری دارد. دیدنی‌های پاریس، به خاطر خانه‌های مد، موزه‌های هنر کلاسیک از جمله لوور و آثار تاریخی مانند برج ایفل، مشهور هستند. زبان اصلی این کشور، زبان فرانسه است. با زبان انگلیسی به طور گسترده ای در شهرهای بزرگ و مکان‌های توریستی صحبت می‌شود، اما فرانسوی‌ها به زبان خود افتخار می‌کنند و از کسانی که با این زبان صحبت کنند، قدردانی می‌نمایند، البته در صورتی که به زبان انگلیسی کمکی بخواهید، حتما به شما کمک خواهند کرد. ارز رسمی این کشور یورو است و توصیه می‌شود که برای سفر به فرانسه، یورو همراه داشته باشید.
 

جاذبه‌ های گردشگری و اماکن معروف فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-جاذبه‌ های گردشگری و اماکن معروف فرانسه- go2tr

در سفر به فرانسه، جذابترین اماکن برتر که جاذبه‌های توریستی بسیاری برای آن فراهم کرده است،  را می بینید. از جمله این مکان ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

توریسم سلامت در فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-توریسم سلامت در فرانسه- go2tr

این کشور برای تنوع بخشی به اقتصاد خود و بالابردن جذابیت‌های سفر به فرانسه، امکانات توریسم سلامت را در کشور خود توسعه داده و در صدد ایجاد تسهیلاتی برای ورود مسافران بیمار خارجی می‌باشد.

توریسم مذهبی در فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-توریسم مذهبی در فرانسه- go2tr

تعداد بیشتری از سفرهای توریست‌های مذهبی از مسیر سانتیاگو نشان داده شده است.

جاذبه های طبیعی در فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-جاذبه های طبیعی در فرانسه- go2tr

کشور فرانسه دارای شش پارک ملی و ۴۳ پارک منطقه ای است که تقریبا در تمام موارد مشابه پارک‌های ملی است و صدها منطقه طبیعی حفاظت شده هم دارد.

مکان های تاریخی در فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-مکان های تاریخی در فرانسه- go2tr

ساختمان های مون سنت میشل یکی از برجسته ترین نشانه های سفر به فرانسه است که  به طور چشمگیری از دریا در سواحل نرماندی قابل مشاهده است. بنای این کلیسای عظیم مربوط به قرن 11ام، یک مقصد مهم زیارتی است.

فستیوال ها و رویدادها و جشن ها در فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-فستیوال ها و رویدادها و جشن ها در فرانسه- go2tr

فستیوال لیمو منتون یا menton lemon festival
 هر بهار به مدت دو هفته فستیوال لیمو در شهر منتون برگزار می­شود. مجسمه‌های بزرگ با ارتفاع ده متر که از لیمو و پرتقال ساخته شده اند. بازدید کنندگان می­توانند از انواع مواد غذایی که از لیمو و پرتقال تهیه شده مثل آبمیوه و نوشیدنی، مربا، و عطر لیمو استفاده کنند.

نمایشگاه ها و کنفرانس ها در فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-نمایشگاه ها و کنفرانس ها در فرانسه- go2tr

نمایشگاه دو سالانه معماری و طراحی داخلی  architect @ work  در شهر نانتس که در ماه اکتبر برگزار می‌شود، به شما امکان می‌دهد با معماران داخلی، معماران شهری، طراحان، دفاتر مهندسی، توسعه دهندگان پروژه ها، و خدمات فنی در حوزه ساختمان آشنا شوید.

تورهای تفریحی یک روزه فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-تورهای تفریحی یک روزه فرانسه- go2tr

بازدید از برج ایفل، بازدید از اپرای گارنیه، بازدید موزه لوور پاریس، تماشای میدان کنکورد و عبور از خیابان شانزه لیزه، بازدید از کلیسای نتردام وکلیسای قلب مقدس از مراکزی هستند که در این تور وجود دارد و بسته به تنوع بازدیدها، هزینه‌های متفاوتی را دارا می­‌باشد.

سفر زمینی، هوایی، دریایی و سفر با قطار و بک پک به فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-سفر زمینی، هوایی، دریایی و سفر با قطار و بک پک به فرانسه- go2tr

در سفر به فرانسه، برای داشتن سفر زمینی به فرانسه از طریق قطار یا اتوبوس باید ابتدا خود را به استانبول برسانید. مدت زمان مسیر قطار از تهران تا استانبول حدود 60 ساعت است.

فصول مناسب سفر به فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-فصول مناسب سفر به فرانسه- go2tr

از لحاظ آب و هوایی مناسب ترین زمان برای سفر به فرانسه، فصل تابستان با روزهای بلند و آفتابی است که از اواسط ژوئن تا اوت می‌باشد.

هتل های فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-هتل های فرانسه- go2tr

هتل‌های متوسط دو ستاره و سه ستاره، هتل‌های لوکس 4 ستاره و هتل‌های گرانقیمت 5 ستاره گزینه‌هایی هستند که مسافران می‌توانند انتخاب کنند.

ویزای توریستی فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-ویزای توریستی فرانسه- go2tr

گردشگرانی که می‌خواهند سفر به فرانسه داشته باشند، باید ویزای توریستی فرانسه را بگیرند. در ایران، پذیرش و بررسی درخواست‌های ویزای فرانسه برای سفر به فرانسه، توسط شرکت vfs global انجام می­‌گردد.

پروازها از ایران به فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-پروازها از ایران به فرانسه- go2tr

برای سفر به فرانسه از شرکت‌های هواپیمایی ایران ایر و ترکیش ایر لاینز می‌توانید بلیط فرانسه تهیه کنید.

پروازهای شرکت هواپیمایی ایران ایر به صورت دوطرفه تهران – پاریس – تهران روزهای شنبه برقرار است.

آب و هوای فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-آب و هوای فرانسه- go2tr

در روزهای اقامت خود در سفر به فرانسه می‌بینید که آب‌وهوا در پاریس متغیر است. احتمال بارندگی در بهار و تابستان وجود دارد.

وسایل ضروری برای سفر به فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-وسایل ضروری برای سفر به فرانسه- go2tr

لباس مناسب
 شما برای هر شرایط آب و هوایی در سفر به فرانسه، نیاز به لباس‌های متنوع خواهید داشت. حتی در تابستان ممکن است چند روز بارانی را تجربه کنید و یا زمانی که در کوه‌ها می‌گذرانید، هوا خیلی سرد می‌شود.

خدمات بانکی و مالی برای گردشگران در فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-خدمات بانکی و مالی برای گردشگران در فرانسه- go2tr

از آنجا که ایران با برخی شرکت‌های بزرگ فرانسوی مبادلات تجاری دارند و  گردشگران ایرانی و توریست‌های فرانسوی بین دو کشور به طور معمول تردد دارند، توسعه روابط بانکی میان ایران و فرانسه خدمات مفیدی را به بازرگانان و گردشگران هر دو کشور ارائه می­دهند.

بیمه و تسهیلات درمانی برای گردشگران در فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-بیمه و تسهیلات درمانی برای گردشگران در فرانسه- go2tr

مسافران می‌توانند به صورت آنلاین یا با مراجعه حضوری به شرکت های بیمه، بیمه درمانی را خرید نمایند. در واقع برای همه سفرهای خارج از کشور لازم است مسافران، بیمه نامه مسافرتی تهیه کنند، به خاطر بالا بودن هزینه‌های بهداشت و درمان و سایر هزینه‌ها در خارج از کشور و سفر به فرانسه، دارا بودن بیمه نامه مسافرتی معتبر، یکی از شرایط گرفتن ویزا است.

اجاره اتومبیل در فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-اجاره اتومبیل در فرانسه- go2tr

اگر در مسافرت فرانسه همراه خانواده هستید، بهترین گزینه اجاره خودرو می‌باشد.

مدارکی که شرکت‌ها برای کرایه دادن خودرو بدون راننده در کشور فرانسه از شخص متقاضی دریافت می کنند:

- حداقل سن قانونی متقاضی خودرو ۲۱ سال

- کارت شناسایی عکس دار معتبر

- داشتن گواهینامه بین‌المللی 

- گواهینامه رانندگی باید حداقل یک سال از زمان اعتبارش باقی مانده باشد.

- کارت اعتباری معتبر دارای موجودی با مبلغی به عنوان وثیقه کرایه خودرو

خطرات احتمالی برای گردشگران در فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-خطرات احتمالی برای گردشگران در فرانسه- go2tr

فرانسه، مانند بسیاری از کشورهای اروپایی، امن است. با توجه به موقعیت جغرافیایی فرانسه، بسیاری از مناطق فرانسه در معرض تروریسم هستند و خطر همچنان قابل توجه است، اما به طور کلی امن است.

بیماری ها و واکسن های مورد نیاز قبل از سفر به فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-بیماری ها و واکسن های مورد نیاز قبل از سفر به فرانسه- go2tr

در حال حاضر سازمان بهداشت جهانی در سفر به فرانسه، تزریق واکسن هپاتیت a توصیه شده است.