x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

مهاجرت به لائوس

هنگام تأسیس شرکتی در لائوس ، یک سرمایه گذار علاقه مند باید نسبت به فرآیندهای قانونی ، مقررات بین المللی و سرمایه گذاری کافی برای موفقیت ، دقت لازم را انجام دهد. درک عوامل فرهنگی ، اجتماعی و سیاسی که در ایجاد و رشد مشاغل شخص تأثیر می گذارد بسیار مهم است. عدم انجام این کار می‌تواند منجر به عواقب ناخواسته شود. پرتاب های بین المللی فقیر و تحقیق ناشناخته غالباً در معرض فاجعه قرار می‌گیرند ، زیرا زمان ، پول و انرژی به دلیل برنامه ریزی ضعیف از بین می‌رود. نرخ رشد پایدار در لائوس برای چند دهه به آرامی در حال کاهش است و انتظار می رود این روند در سال های آینده ادامه یابد. در حقیقت ، تا سال 2060 ، نرخ رشد نزدیک می‌شود و تا  درصد کاهش می‌یابد تا اینکه در نهایت شروع به کاهش کند. پیش بینی ها بر این باورند که جمعیت در لائوس در سال 2020 7164.822 ، در سال 2030 8.048.698 ، در سال 2040 8،727،905 و تا 2050 9162،892 خواهد بود. همراه با تشکیل شرکت ، افتتاح یک یا چند حساب بانکی در لائوس ضروری است. Confidus Solutions امکان باز کردن حساب بانکی را در بیش از بیست و یک حوزه قضایی فراهم می‌کند ، بنابراین اجتناب از موانع زبانی به چالش کشیدن یا جلوی بوروکراتیک را برای شما آسان می‌کند. طبق اعلام UNCTAD ، ورود مستقیم FDI به لائوس در سال 2018 به 1.3 میلیارد دلار رسید ، از 1.6 میلیون دلار در سال 2017؛ در حالی که سهام FDI در سال 2018 معادل 8.6 میلیارد دلار بود (47٪ از تولید ناخالص داخلی - گزارش سرمایه گذاری جهانی 2019)) در بین کشورهای CLMV (کامبوج ، لائوس ، میانمار ، ویتنام) ، این کشور با وجود تصویب قانونی که طرفدار سرمایه گذاری و شروع پروژه های جدید برق و خدمات است ، تنها کشور با کاهش رو به رو است. پروژه ها در زمینه های تولید انرژی هیدرولیک و بهره برداری از منابع معدن حدود 80٪ سرمایه گذاری خارجی انباشته شده در طی ده سال گذشته را نشان می‌دهد.

 

مشاوره مهاجرت به لائوس

مهاجرپذیری لائوس

مهاجرپذیری لائوس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تاریخ جمعیت Laos

کشور لائوس در بین سالهای 1893 تا 1945 یک پروتستان فرانسه بود ، پس از آن ژاپنی ها به طور خلاصه منطقه پس از جنگ جهانی دوم را اشغال کردند . لائوس در سال 1954 استقلال كامل به دست آورد و جنگ داخلی تقریباً فوراً بین سلطنت طلبان و یك گروه كمونیستی به نام پات لائو شروع شد.

ایالات متحده بمب های بیشتری در لائوس در طول 1960s از در تمام جنگ جهانی دوم در تلاش برای از بین بردن پناهگاه های ویتنام شمالی برپا کرده بودند و برای از بین بردن خطوط تدارکاتی از دنباله هوشی مین حذف شده بود کاهش یافته است. کمونیست ها در سال 1975 این کشور را به دست گرفتند که منجر به کمبود شدید مواد غذایی و پرواز صدها هزار پناهنده به تایلند شد. در زمان پرزیدنت اوباما ، ایالات متحده 90 میلیون دلار برای پاکسازی بمب های منفجر نشده که ایالات متحده دهه ها قبل از آن سقوط کرده بود ، متعهد شد.

رشد جمعیت لائوس

جمعیت در اواخر دهه 1980 و 1990 پس از فروکش شدن کمبود مواد غذایی سالهای قبل افزایش یافته است ، اما در سالهای پس از آن روند رشد نسبتاً در حال کاهش است. سن متوسط ​​در لائوس 23 سال نسبتاً جوان است ، اما میزان تولد بسیار نزدیک به میانگین جهانی در حدود 5/2 در 2.7 زایمان در هر زن متوسط ​​است. در حال حاضر ، جمعیت تقریباً 100000 نفر در سال با نرخ رشد سالانه حدود 1.5٪ در حال افزایش است.

تاریخ جمعیت Laos

نرخ رشد پایدار در لائوس برای چند دهه به آرامی در حال کاهش است و انتظار می رود این روند در سال های آینده ادامه یابد. در حقیقت ، تا سال 2060 ، نرخ رشد نزدیک می شود و تا 0 درصد کاهش می یابد تا اینکه در نهایت شروع به کاهش کند. پیش بینی ها بر این باورند که جمعیت در لائوس در سال 2020 7164.822 ، در سال 2030 8.048.698 ، در سال 2040 8،727،905 و تا 2050 9162،892 خواهد بود.

آمار مهاجران به لائوس

آمار مهاجران به لائوس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تقریباً نیمی از جمعیت لائوس در مناطق شهری یا اطراف آن زندگی می‌کنند و به عنوان یک کشور بسیار خشک ، بیشتر شهرها در کنار رودخانه ها قرار دارند. پایتخت وینتیان بزرگترین کشور در کشور با جمعیت 562.244 نفر در کنار رودخانه مکونگ است. وینتیان تاکنون بزرگترین شهر لائوس است ، زیرا دومین شهر ساواناخت فقط 93 هزار و 277 نفر در آن زندگی می‌کند. سایر شهرهای قابل توجه با جمعیتی بین 50000 تا 100000 جمعیت شامل Pakxe ، Thakhek ، Muang Xai و Luang Prabang هستند.

جمعیت شناسی لائوس

مردم لائوس معمولاً از نظر موقعیت مکانی خود مورد توجه قرار می‌گیرند زیرا این مربوط به قومیت است. مردم دشت (لائوس لوم) حدود 60٪ از جمعیت این کشور را تشکیل می‌دهند و قومی لائو هستند. این گروه از مهاجرانی است که در هزاره اول به جنوب چین آمده اند. 10٪ متعلق به گروههای دیگر دشت است.

قبایل مون خمر ، معروف به لائو تونگ ، در مناطق کوهستانی مرکزی و جنوبی ساکن هستند. اینها ساکنان بومی شمال لائوس هستند ، اگرچه برخی اقلیت های ویتنامی ، چینی و تایلندی نیز وجود دارند. لائو تونگ 30٪ از جمعیت را تشکیل می‌دهد.

لائون سونگ یا مردم کوهستانی شامل فرهنگ های اقلیت مانند هونگ ، یائو ، دائو ، شان و سایر مردمی است که مدتی در این منطقه جدا شده زندگی کرده‌اند. قبایل کوهستانی از میراث مختلط شامل مردم لووا و خمو که بومی منطقه هستند ، مردم لوآ در معرض خطر هستند. لائون سونگ 10٪ از جمعیت را تشکیل می‌دهد.

 

اقتصاد لائوس یکی از سریعترین رشد در جهان است ، که تا حد زیادی به دولت غیر متمرکز آنها و تشویق بنگاه های اقتصادی خصوصی مربوط می‌شود. اگرچه اقتصاد در کل خوب عمل می‌کند ، لائوس هنوز هم یکی از فقیرترین کشورها در منطقه است ، بیشتر به دلیل نیروی کار نامتناسب و بزرگ و بی سواد. یکی از اولویت های اصلی کشور کاهش فقر از طریق افزایش بودجه آموزش و پرورش برای ایجاد آموزش به هر کودک در کشور است. بخش عمده ای از اقتصاد آنها توسط سرمایه گذاری های خارجی حفظ می‌شود.

دولت لائوس یک جمهوری سوسیالیستی تک حزبی است ، به این معنی که تنها حزب سیاسی قانونی حزب انقلابی خلق لائوس است که توسط رئیس جمهور به رهبری رئیس جمهور اداره می‌شود که از قدرت سیاسی زیادی برخوردار نیست. نخست وزیر که رهبر واقعی دولت است ، توسط رئیس جمهور انتخاب می‌شود و درباره هرگونه قانون با سیاست قدرتمند 9 نفره سیاسی و کمیته مرکزی 49 نفره تصمیم می‌گیرد. همچنین 4 معاون نخست وزیر وجود دارد که تأثیر کمی دارند.

 

لائوس یک ملت بسیار مذهبی است ، اما رویه هایی که در مرزهای آن اتفاق می افتد بسیار متنوع نیست. تقریباً همه افراد بومی یا دشتی بودایی تروادادا را تمرین می کنند. بومیان تقریبا نیمی از جمعیت را تشکیل می دهند. بیشتر 16٪ از افراد غیربومی ، 66٪ از جمعیت لائوس را به بودیسم اختصاص می دهند. دومین مذهب پر کاربرد مذهب قومی لائوتیا است ، دینی که مشخصات آن بسته به اینکه چه کسی این عمل را انجام می دهد و در کدام منطقه از کشور متفاوت است. فقط 3٪ از جمعیت مسیحی هستند یا از دین دیگری پیروی می‌کنند.

میزان رضایت مهاجران به لائوس

میزان رضایت مهاجران به لائوس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اقتصاد لائوس یکی از سریعترین رشد در جهان است به طوری که رضایت در این فضا بسیار ایده آل است. فضای تجاری در لائوس تا حد زیادی به دولت غیر متمرکز آنها و تشویق بنگاه های اقتصادی خصوصی مربوط می‌شود. اگرچه اقتصاد در کل خوب عمل می کند ، لائوس هنوز هم یکی از فقیرترین کشورها در منطقه است ، بیشتر به دلیل نیروی کار نامتناسب و بزرگ و بی‌سواد. یکی از اولویت های اصلی کشور کاهش فقر از طریق افزایش بودجه آموزش و پرورش برای ایجاد آموزش به هر کودک در کشور است. بخش عمده ای از اقتصاد آنها توسط سرمایه گذاری های خارجی حفظ می‌شود.

 

سرمايه گذاري مستقيم خارجي لائوس (FDI) در دسامبر سال 2019 با 170.7 دلار در ماه افزايش يافت ، در حالي كه اين رقم در سه ماهه قبلي 103.3 ميليون دلار افزايش داشته است. سرمایه گذاری مستقیم لائوس: داده های خالص جریان USD به صورت سه ماهه به روز می شود ، از مارس 2001 تا دسامبر 2019 در دسترس است. لائوس همچنین جوانترین جمعیت هر کشور آسیایی را با میانگین سنی 21.6 سال دارد. لائوس یک ملت بسیار مذهبی است ، اما رویه هایی که در مرزهای آن اتفاق می افتد بسیار متنوع نیست. تقریباً همه افراد بومی یا دشتی بودایی تروادادا را تمرین می کنند. بومیان تقریبا نیمی از جمعیت را تشکیل می‌دهند. بیشتر 16٪ از افراد غیربومی ، 66٪ از جمعیت لائوس را به بودیسم اختصاص می دهند. دومین مذهب پر کاربرد مذهب قومی لائوتیا است ، دینی که مشخصات آن بسته به اینکه چه کسی این عمل را انجام می‌دهد.

 

راحت‌ترین روش مهاجرت به لائوس

راحت‌ترین روش مهاجرت به لائوس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ثبت شرکت در لائوس

هنگام تأسیس شرکتی در لائوس ، یک سرمایه گذار علاقه مند باید نسبت به فرآیندهای قانونی ، مقررات بین المللی و سرمایه گذاری کافی برای موفقیت ، دقت لازم را انجام دهد. درک عوامل فرهنگی ، اجتماعی و سیاسی که در ایجاد و رشد مشاغل شخص تأثیر می گذارد بسیار مهم است. عدم انجام این کار می تواند منجر به عواقب ناخواسته شود. پرتاب های بین المللی فقیر و تحقیق ناشناخته غالباً در معرض فاجعه قرار می‌گیرند ، زیرا زمان ، پول و انرژی به دلیل برنامه ریزی ضعیف از بین می‌رود.

اسناد حقوقی

هر کشور جهان مجموعه‌ای از چالش های پیچیده خود را در رابطه با شکل گیری ، توسعه و پایداری یک کسب و کار ارائه می‌دهد. دارندگان ، سرمایه داران و سرمایه گذاران باید با پشتیبانی یک تیم حقوقی آگاه و با تجربه وارد این تعامل شوند. فقط شخصی که دانش دقیق در مورد قوانین شرکت های محلی و بین المللی دارد می‌تواند ضمن جلوگیری از مشکلات و مشکلات موجود در بسیاری از شرکت های جدید ، بتواند یک تجارت خارجی را راه اندازی کند.

علاوه بر این ، افراد متبحر ممکن است فرصت هایی را برای سرمایه گذاری در مشاغل خارج از کشور در نظر بگیرند بدون اینکه در واقع شرکت های خود را تشکیل دهند. در این شرایط ، سرمایه گذار همچنان به نفع سرمایه گذار است تا با یک مشاور آگاه در اقتصاد جهانی و دادخواهی همکاری کند. سرمایه گذاری های بین المللی یک نمونه کارها واقعاً متنوع را ایجاد می کند و فرصت هایی را برای رشد فراهم می کند که فقط چند دهه پیش غیرقابل تصور بودند.

سرمایه گذاران بالقوه ، سرمایه داران و کارآفرینان باید هنگام برنامه ریزی برای راه اندازی یک تجارت جدید ، زیرساخت های موجود را در لائوس در نظر بگیرند. در حالی که زیرساخت ها و سیستم های قابل توجه می توانند به ایجاد یک فرآیند یکپارچه در تجارت کمک کنند ، اما می تواند نمایانگر اشباع بازار و کاهش پتانسیل رشد باشد. از طرف دیگر ، کمبود زیرساخت ها اغلب به عنوان مانع اصلی رشد محسوب می شود. با این وجود ، عدم وجود زیرساخت ها نشانگر گشودگی بازار برای یک تجارت جدید خلاق و کارآمد است.

افتتاح حساب بانکی در لائوس

همراه با تشکیل شرکت ، افتتاح یک یا چند حساب بانکی در لائوس ضروری است. Confidus Solutions امکان باز کردن حساب بانکی را در بیش از بیست و یک حوزه قضایی فراهم می کند ، بنابراین اجتناب از موانع زبانی به چالش کشیدن یا جلوی بوروکراتیک را برای شما آسان می‌کند.

دفتر مجازی در لائوس

Confidus Solutions با داشتن یک آدرس ثبت شده برای تجارت بین المللی یک ضرورت است ، سرمایه گذاران خارج از کشور را قادر می سازد که یک دفتر مجازی در لائوس مستقر کنند. این آدرس به کارآفرینان بین المللی اجازه می دهد تا نامه پستی ، ترتیب حمل و نقل و راه اندازی حساب بانکی ثبت شده در کشور محل کار خود را بپذیرند.

مقررات مالیاتی

اگر در حال تحقیق در مورد شکل گیری شرکت در لائوس هستید ، با یک وکیل یا مشاور با تجربه گسترده در حوزه مورد نظر خود تماس بگیرید. این مشاور می‌تواند شما را در همه امور ، از قوانین و ساختارهای مالیاتی گرفته تا کارمندان پشتیبانی محلی ، یاری کند. شما باید هر جنبه‌ای را از دفتر محلی گرفته تا بالاترین ساختارهای سازمان خود در نظر بگیرید. وقتی وارد این فرآیند هیجان انگیز و در عین حال چالش برانگیز می‌شوید ، بهترین مربیان ممکن را ثبت کنید.

روش‌ های مهاجرت به لائوس

روش‌ های مهاجرت به لائوس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شهروندان 15 کشور زیر می‌توانند بدون ویزا به لائوس مراجعه کنند (مدت اقامت مجاز در روزها در پرانتز نشان داده شده است.)

 

یادداشت گذرنامه 

"از طرف دولت جمهوری دموکراتیک خلق لائوس ، وزارت امور خارجه از مقامات ذیربط می‌خواهد تا ورود دارندگان گذرنامه و کمکهای اداری لازم موقت را تسهیل کنند."

"از طرف دولت جمهوری دموکراتیک خلق لائوس ، وزارت امور خارجه از مقامات ذیصلاح می خواهد اجازه دهند تا دارنده این گذرنامه بطور آزاد عبور کند و در صورت لزوم کمک و محافظت می‌کند."

"به نام دولت جمهوری دموکراتیک خلق لائوس ، وزارت امور خارجه از کلیه مقامات ذیربط که ممکن است در مورد آنها نگران باشد اجازه می دهد تا صاحب بار بتواند آزادانه از آن عبور کند و هرگونه کمک و محافظت از آن را در صورت لزوم در اختیار متقاضیان قرار دهد. "

صفحه اطلاعات 

عکس تحمل

تایپ کنید

کد صدور دولت (LAO)

شماره پاسپورت

نام و نام خانوادگی

ملیت (لائوس)

تاریخ تولد

ارتباط جنسی

محل تولد

تاریخ صدور

تاریخ انقضا

نام به لائوس

جزئیات تماس اضطراری

امضای حامل

صدور مرجع

مهاجرت سرمایه گذاری به لائوس

مهاجرت سرمایه گذاری به لائوس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


طبق اعلام UNCTAD ، ورود مستقیم FDI به لائوس در سال 2018 به 1.3 میلیارد دلار رسید ، از 1.6 میلیون دلار در سال 2017؛ در حالی که سهام FDI در سال 2018 معادل 8.6 میلیارد دلار بود (47٪ از تولید ناخالص داخلی - گزارش سرمایه گذاری جهانی 2019) در بین کشورهای CLMV (کامبوج ، لائوس ، میانمار ، ویتنام) ، این کشور با وجود تصویب قانونی که طرفدار سرمایه گذاری و شروع پروژه های جدید برق و خدمات است ، تنها کشور با کاهش رو به رو است. پروژه ها در زمینه های تولید انرژی هیدرولیک و بهره برداری از منابع معدن حدود 80٪ سرمایه گذاری خارجی انباشته شده در طی ده سال گذشته را نشان می‌دهد. زیرساخت های حمل و نقل ، گردشگری و پروژه های بزرگ جنگلداری نیز سرمایه گذاران جدیدی را جذب می‌کنند. علاوه بر این ، دولت در تلاش است تا با توسعه یك صنعت تولید سبك ، لائوس را در زنجیره های تأمین منطقه ای ادغام كند تا كشور را به یك پایه صادراتی كم هزینه تبدیل كند. براساس داده های وزارت ملی توسعه سرمایه گذاری ، کشورهای اصلی سرمایه گذاری در لائوس در سال 2018 همسایگان بزرگی همچون چین بودند.

دولت سیاست ارتقاء مستقیم سرمایه گذاری خارجی را دنبال کرده است و قانون سرمایه گذاری در پایان سال 2016 اصلاح شده است. اتباع خارجی ممکن است در هر بخش یا مشاغل سرمایه گذاری کنند ، مگر اینکه این امر تهدیدی برای امنیت ملی ، سلامتی یا سنت های ملی باشد یا اگر ممکن است روی محیط تأثیر منفی بگذارد .با این وجود ، هنوز موانعی برای جذب سرمایه گذاری مستقیم مستقیم خارجی وجود دارد ، به ویژه رویه طولانی برای به دست آوردن مجوزهای سرمایه گذاری لازم ، همپوشانی صلاحیت ها بین وزارتخانه های مختلف ، نابرابری از نظر مزایای مالیاتی ، هزینه های بالای تعرفه ای و زیرساخت های بی‌کیفیت (اگرچه آنها در حال بهبود هستند) بعلاوه ، فساد گسترده است. لائوس در برنامه 2020 Doing Business رتبه 154 از 190 کشور جهان را به خود اختصاص داده استگزارشی که توسط بانک جهانی منتشر شده است (نسبت به سال گذشته پایدار است). برای آنچه مربوط به رویه های شروع یک تجارت است ، به ویژه ، لائوس رتبه 181 را در بین بدترین کشورهای جهان دارد).

مقایسه کشور برای حمایت از سرمایه گذاران

 

لائوس

آسیای شرقی و اقیانوس آرام

ایالات متحده

آلمان

فهرست شفافیت معاملات *

6.0

5.0

7.4

5.0

فهرست مسئولیت های مدیر **

1.0

5.0

8.6

5.0

فهرست قدرت سهامداران ***

3.0

6.0

9.0

5.0

 

مهاجرت از طریق ازدواج به لائوس

مهاجرت از طریق ازدواج به لائوس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اکنون دولت لائوس برای خارجیانی که دارای گواهی معتبر ازدواج لائوس با یک شهروند لائوس هستند ، ویزاهای همسر خارجی را صادر می کند.

تاکنون ، همسران خارجی شهروندان لائوس پس از اتمام روند طولانی ازدواج ، هیچ امتیاز و حق خاصی دریافت نکردند. کسانی که دارای گواهینامه معتبر ازدواج در لائوس بودند می‌توانند از طریق ویزای کاری ، ویزای سرمایه گذاری یا ویزای توریستی در لائوس بمانند.

وزارت امور خارجه اعلام کرد نوع جدید ویزا ، SP-B3 ، از اول اوت سال 2018 صادر می‌شود. پس از این تغییر سیاست ، دولت بی سر و صدا بنا به درخواست برای کسانی که دارای مجوز و ثبت نام شده‌اند ، بی سر و صدایی اقدام به صدور ویزای جدید کرد. گواهی ازدواج.

 

 

 

فرآیند درخواست

مراحل درخواست این ویزا شامل مراحل مختلفی است اما بسیار پیچیده نیست. این به سه بخش تقسیم می‌شود.

قسمت اول: ویزا همسر

مدارک مورد نیاز:

نسخه ای از گواهی ازدواج (1 نسخه)

نامه پیشنهادی - را می توان در دفتر کنسولگری ، MOFA (1 نسخه دریافت کرد.

نسخه ای از کتاب خانواده یا شناسنامه شهروند لائوس (1 نسخه)

گواهی اقامت توسط مسئولان روستا امضا و پلمپ شده است (1 نسخه)

نسخه ای از گذرنامه همسر خارجی (1 نسخه)

 

 

رویه ها:

اسناد ذکر شده در بالا باید به اداره امور کنسولی وزارت امور خارجه (MOFA) ، که در آن مأمورین اجازه ویزا صادر می کنند ، آورده شود. سند مجوز باید به پاسگاه مرزی مشخص شده در نامه پیشنهادی (ذکر شده در بالا) آورده شود. هزینه این کار 30 دلار است.


قسمت 3: ویزای یک ساله

پس از صدور مجوز اقامت مسئولان ، لازم است ویزا به ویزای 1 ساله تبدیل شود.

مدارک مورد نیاز عبارتند از:

مدارک مورد نیاز:

نسخه ای از گواهی ازدواج (1 نسخه)

نامه پیشنهادی (1 نسخه)

نسخه ای از کتاب خانواده یا شناسنامه شهروند لائوس (1 نسخه.)

گواهی اقامت توسط مسئولان دهکده امضا و مهر و موم شده (1 نسخه.)

نسخه ای از گذرنامه همسر خارجی (1 نسخه.)

 

رویه ها:
اسناد ذکر شده در بالا برای پردازش باید به وزارت امور کنسولی ، وزارت امور خارجه ارائه شود. هزینه این کار 1،320،000 kip است.

 

کار تحت ویزا همسر

افرادی که ویزای همسر دارند ، حق دارند در PDR لائوس کار کنند و مراحل درخواست مشابه ویزای LA-B2 است. یک شرکت باید از فردی که در لائوس تحت ویزای همسر (SP-B3) ساکن است حمایت مالی کند ، در این صورت وزارت کار مجوز کار صادر می‌کند.

 

گواهی های ازدواج خارجی

ویزای همسر همچنین برای همسران شهروندان لائوس که ازدواج خود را در خارج از کشور ثبت کرده‌اند نیز در دسترس است. برای اعمال ، گواهی ازدواج خارجی باید در اداره معاهدات و حقوق وزارت امور خارجه مجاز باشد  .

مهاجرت از طریق تولد به لائوس

مهاجرت از طریق تولد به لائوس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 

 1 تابعیت لائوس

تابعیت لائوس یک رابطه حقوقی و سیاسی است که یک فرد را به جمهوری دموکراتیک خلق لائوس پیوند می‌دهد و وضعیت تابعیت لائوس را به وی نسبت می‌دهد.

یک شهروند لائوی:

1 فرد دارای تابعیت لائوس یا تابعیت لائو را قبل از تصویب این قانون به دست آورد.

2 فرد متولد لائوس یا تابعیت لائوس را مطابق با این قانون به دست آورد.

 2 عدم اجازه شهروندان لائوس برای داشتن چندین ملیت

جمهوری دموکراتیک خلق لائوس به شهروندان لائوس اجازه نمی دهد همزمان چندین ملیت را تحمل کنند.

 3 حفظ تابعیت لائوس در ازدواج یا طلاق

ازدواج شهروندان لائوس با یا طلاق از اشخاصی که تابعیت دیگری دارند یا بدون تابعیت هستند هیچ تغییری در ملیت لائوس آنها ایجاد نخواهد کرد.

تملک یا ضایع شدن همسر از تابعیت لائوس هیچ تغییری در تابعیت همسر دیگر ایجاد نخواهد کرد.

 8 مبانی کسب ملیت لائوس

تابعیت لائوس از این موارد بدست می‌آید:

 1. تولد؛
 2. طبیعی سازی؛
 3. مبنای دیگری که در این قانون ذکر شده است.

 9 تابعیت کودکانی که والدین آنها تابعیت لائوس هستند.

فرزندان متولد والدینی که هر دو دارای تابعیت لائوس هستند بدون در نظر گرفتن اینکه در داخل یا خارج از قلمرو جمهوری دموکراتیک خلق لائو متولد شده‌اند بعنوان شهروندان لائوس در نظر گرفته می‌شوند.

 10 تابعیت کودکانی که یکی از والدین وی تبعه لائوس است

اگر یکی از والدین شهروند لائوس باشد ، فرزندان با تولد به عنوان شهروند لائوس در نظر گرفته می‌شوند:

 1. آنها در قلمرو جمهوری دمکراتیک خلق لائو متولد می‌شوند.
 2. آنها در خارج از قلمرو جمهوری دموکراتیک خلق لائو متولد شده اند ، اما والدین یا یکی از والدین در آن زمان دارای یک آدرس دائمی در قلمرو جمهوری دمکراتیک خلق لائوس هستند.

در صورت تولد فرزندان در خارج از قلمرو جمهوری دموکراتیک خلق لائوس و هر دو والدین در خارج از قلمرو جمهوری دموکراتیک خلق لائوس آدرس دائمی دارند ، تابعیت آنها توسط والدین آنها تعیین می‌شود.

در صورتي كه يكي از والدين يك شهروند لائوس و والدين ديگر متولد آپارات باشند ، فرزندان از زمان تولد بدون در نظر گرفتن محل تولد آنها به عنوان يك شهروند لائوس در نظر گرفته مي‌شوند.

 11 ملیت فرزندان متولد والدین

کودکانی که در قلمرو جمهوری دموکراتیک خلق لائوس متولد شده اند و والدین apatrid هستند که بطور دائم در جمهوری دموکراتیک خلق لائو زندگی می‌کنند و در جامعه و فرهنگ لائو ادغام می‌شوند ، شهروندان لائوس محسوب می‌شوند.

 12 تابعیت کودکانی که هویت والدین آنها ناشناخته است.

کودکانی که در قلمرو جمهوری دمکراتیک خلق لائوس یافت می شوند و هویت والدین آنها ناشناخته است ، شهروندان لائوس محسوب می‌شوند.

به عنوان مثال شواهد نشان می‌دهد ، در حالی که چنین کودکانی هنوز سن کم دارند ، که والدین آنها شهروند بیگانه هستند و شهروندی بیگانه دارند ، از بدو تولد به عنوان شهروندان بیگانه در نظر گرفته می‌شوند.

مهاجرت پناهندگی به لائوس

مهاجرت پناهندگی به لائوس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مهاجرت از طریق un کشور لائوس ممنوع است.

مهاجرت تحصیلی‌ به لائوس

مهاجرت تحصیلی‌ به لائوس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مدرسه در لائوس عمومی، رایگان و اجباری (از سال 1996) تا پایان اولیه مدرسه . تحصیل در سن 6 سالگی شروع می شود. اولیه مدرسه 5 سال طول می کشد، به عنوان در فرانسه است. در پایان سال پنجم دانش آموزان گواهینامه آموزش ابتدایی را دریافت می‌کنند

 


دولت لائوس هزینه های بسیار کمی را صرف آموزش و پرورش می کند. مخارج آموزش و پرورش: 3.3 درصد از تولید ناخالص داخلی (2019) ، مقایسه کشور با جهان: 135. تولید ناخالص داخلی لائوس بسیار کم است. در یک زمان تخمین زده می شد که فقط پنج کشور به عنوان درصد از بودجه کلی خود ، کمتر برای آموزش هزینه کرده اند. لائوس می خواهد مدارس خود را بهبود ببخشد ، اما فاقد بودجه لازم برای انجام این کار ، تحریک چرخه فقر است که در آن عدم آموزش مانع پیشرفت کشور می‌شود و عدم پیشرفت باعث می‌شود پول برای آموزش نباشد.
سه موسسه وجود دارد که برنامه های سطح دانشگاه را ارائه می دهند: انستیتوی آموزشی دانشگاه انستیتوی ملی پلی تکنیک؛ و دانشگاه علوم بهداشت هر یک از این مؤسسات آموزش تخصصی و حرفه ای حداقل 4 سال را ارائه می دهند که برای فارغ التحصیلان دبیرستان های متوسطه باز است. هیچ دانشگاه ملی در زمینه هنر و علوم برنامه هایی ارائه نمی‌دهد. پذیرش در این موسسات براساس یک سیستم سهمیه استانی تعیین شده توسط وزارت آموزش و پرورش است.

دانشگاه ملی لائوس (NUOL) یک دانشگاه نخبه در وینتیان ، پایتخت لائوس است. این دانشگاه تنها در سال 1996 با تأسیس بخشهایی از دانشکده های دیگر تأسیس شده است. NUOL دانش آموزان برتر از سراسر جهان ، از جمله فارغ التحصیلان لیگ های پیچک را می پذیرد. برنامه دکتری این دانشگاه به طور مداوم با دانشگاه جان هاپکینز رتبه بندی شده است. این دانشگاه شریک شبکه علمی و تحقیقاتی منطقه ای زیر منطقه بزرگ مکونگ (GMSARN) و شبکه دانشگاه ASEAN (AUN) است.

چگونه می توانم برای ویزای دانشجویی اقدام کنم؟

نحوه اخذ ویزای دانشجویی: راهنمای 10 مرحله ای

مرحله 1: در یک دانشگاه لائوس درخواست کنید و پذیرفته شوید. ...

مرحله 2: فرم مخصوص را از مدرسه دریافت کنید. ...

مرحله 3: هزینه را پرداخت کنید. ...

مرحله 4: نزدیکترین سفارت یا کنسولگری لائوس خود را پیدا کنید. ...

مرحله 5: فرم آنلاین مربوط به دانشگاه را کامل کنید. ...

مرحله ششم: مصاحبه ویزا خود را برنامه ریزی کنید.مهاجرت کاری لائوس

مهاجرت کاری لائوس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 

اقدامات مهم برای دریافت مجوز کار در لائوس

اجازه کار توسط وزارت کار و رفاه اجتماعی صادر می شود و SP توسط وزارت مهاجرت ، وزارت امنیت عمومی صادر می‌شود.

درخواست مجوز کار و SP باید توسط یک کارفرما ثبت شود و با حمایت مالی از متقاضی خارجی ، در طی یک ماه از روز دریافت مجوز از وزارت امور خارجه لائو استفاده شود.

 

اگر لازم است که پرسنل مهاجران خود را به طور قانونی برای شما در لائوس کار کنند بدون آنکه بخواهید نهاد تجاری خود را برای آن تنظیم کنید ، به ما اعتماد کنید تا به شما در امر اجازه کار و پشتیبانی مهاجرت کمک کنیم ، و سپس مهاجران خود را به صورت محلی از طرف خود استخدام کنید.

با تیم ما تماس بگیرید تا به ما اجازه امور مهاجرت کارمندان خارجی خود را بپذیریم و با همکاری با شرکای محلی ما برای سازماندهی و اخذ مجوزهای لازم ، مسئولیت دریافت مجوز کار را از شما بگیریم و همچنین به روزرسانی دقیق را در مورد پیشرفت روند.

مهاجرت از طریق همراه به لائوس

مهاجرت از طریق همراه به لائوس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 

 حفظ تابعیت لائوس در ازدواج یا طلاق

ازدواج شهروندان لائوس با یا طلاق از اشخاصی که تابعیت دیگری دارند یا بدون تابعیت هستند هیچ تغییری در ملیت لائوس آنها ایجاد نخواهد کرد.

تملک یا ضایع شدن همسر از تابعیت لائوس هیچ تغییری در تابعیت همسر دیگر ایجاد نخواهد کرد.

 حفظ تابعیت برای شهروندان خارج از کشور لائوس

شهروندان لائوس که در خارج از کشور ساکن هستند ، ممکن است ملیت لائوس را حفظ کنند و از جمهوری دموکراتیک خلق لائو حمایت و مراقبت دریافت کنند.

 عدم مجوز انتقال شهروندان لائوس به کشورهای خارجی

ممکن است شهروندان لائوس به ایالات دیگر منتقل نشوند.


انتساب ، عقب نشینی ، واگذاری مجدد و بازخوانی تابعیت لائوس توسط کمیته دائمی مجمع عالی خلق جمهوری جمهوری دموکراتیک خلق لائو تصمیم گرفته شده است.

 درخواست تابعیت لائوس را دارد

کلیه درخواستهای مربوط به ملیت لائوس باید به وزارت دادگستری ارسال و برای بررسی و تصمیم گیری به کمیته دائمی مجمع عالی خلق جمهوری دموکراتیک خلق لائوس ارسال شود.

افراد مقیم خارج از کشور باید از طریق سفارت یا کنسولگری جمهوری دموکراتیک مردم لائوس در آن کشور درخواستهایی را در مورد ملیت لائو ارائه دهند. در صورت عدم وجود سفارت یا کنسولگری لائوس در آن کشور ، درخواست ها باید به وزارت امور خارجه جمهوری دمکراتیک خلق لائوس ارسال شود.

درخواست های مربوط به تابعیت لائو باید طبق پرداخت آئین نامه ای خاص ، پرداخت عوارض به ایالت را تضمین کند.

مهاجرت توریستی به لائوس

مهاجرت توریستی به لائوس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 

اسنادی که باید ارائه دهید

هنگام درخواست ویزا باید این موارد را ارائه دهید:

گذرنامه فعلی یا سایر اسناد مسافرتی معتبر

اثبات اینکه می‌توانید از خود پشتیبانی کنید و هزینه دوره خود را پرداخت کنید - این بسته به شرایط شما متفاوت خواهد بود.

در صورت عدم رضایت والدین یا سایر سرپرستان قانونی اگر کمتر از 18 سال داشته باشید.

در صورت عدم وجود رابطه با والدین یا سرپرست خود ، اگر کمتر از 18 سال داشته باشید.

اگر از کشوری هستید که باید آزمایش را انجام دهید ، نتایج آزمایش سل را نتیجه می‌دهد.

برای ویزا به یک صفحه خالی در گذرنامه خود نیاز دارید.

همچنین ممکن است بسته به شرایط خود نیاز به ارائه اسناد اضافی داشته باشید.

مهاجرت شرایط خاص به لائوس

مهاجرت شرایط خاص به لائوس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

نرخ مالیات

مالیات بر ارزش افزوده (مالیات بر ارزش افزوده)

10٪ (نرخ استاندارد.)
صادرات مالیات نمی شود (به جز منابع طبیعی که کالاهای نهایی نیستند).

مالیات شرکت

24٪

ماليات مالياتي

سود سهام: 10٪ ، علاقه: 10٪ ، حق امتیاز: 5٪.

توافق دوطرفه

لائوس و اسپانیا محدود به توافق نامه مالیات مضاعف نیستند.

کمکهای تأمین اجتماعی که توسط کارفرمایان پرداخت می‌شود.

6٪ تأمین اجتماعی

 

تشکیل شرکت در لائوس

توسعه ارتباطات از راه دور و جهانی سازی اقتصادی این امکان را برای سرمایه گذاران علاقه مند فراهم کرده است که شرکت هایی را در سراسر جهان تشکیل دهند. با تحقیقات مناسب ، سرمایه گذاری های مالی و پشتوانه قانونی ، می توان با اطمینان خاطر سرمایه گذاری های تجاری را تقریباً در همه کشورهای جهان برقرار کرد. در حالی که زمانی یک تلاش پیچیده برای ایجاد یک تجارت بین المللی بود ، اکنون با کمک مشاوران حقوقی و اقتصادی مجرب رواج دارد.

مزایای تشکیل شرکت در یک کشور خارجی به همان اندازه مشهود است. بسیاری از کشورها مزایای خاص مبتنی بر مکان را ارائه می دهند ، از منابع طبیعی و زیرساخت های تأسیس شده گرفته تا قوانین و مقررات مطلوب که باعث ترغیب رشد در یک صنعت خاص می شوند. به همین ترتیب ، ایجاد سرمایه گذاری یا دستیابی به کشور به دلیل موقعیت های نامطلوب ممکن است دشوار باشد: محیط های سیاسی یا نظارتی ، کمبود منابع و موارد دیگر. در این شرایط ، در نظر گرفتن گزینه خارج از کشور مفید است که فرصت های بیشتری را برای رشد ، توسعه و موفقیت فراهم می‌کند.

 

شهرهای مهاجر پذیر لائوس

شهرهای مهاجر پذیر لائوس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

لائوس که رسما جمهوری دموکراتیک خلق لائوس است ، کشوری محاصره شده در جنوب شرقی آسیا است که هم مرز با چین ، برمه ، کامبوج ، ویتنام و تایلند است . در سال 2020 ، جمعیت لائوس 7.28 میلیون نفر تخمین زده شده است که در رتبه 105 جهان قرار دارد.

منطقه لائوس و تراکم جمعیت

لائوس کشوری محاصره شده در جنوب شرقی آسیا نزدیک به دریای چین جنوبی است و با ویتنام ، کامبوج ، تایلند ، میانمار و چین هم مرز است . این سرزمین به طور گسترده کوهستانی است ، اما در بخش توسعه یافته کشور نیست. 40٪ از اراضی باقیمانده از آن حیات وحش یا پارک است و مابقی آن نیز مرتع ، جنگلی ، بوته یا مزارع است. مساحت لائوس را پوشش می دهد 91،429 مایل مربع (236800 کیلومتر مربع)، که رتبه 81 ST از نظر مساحت. تنها. با استفاده از 2017 جمعیت 6858000 نفر، تراکم جمعیت در کشور لائوس 75 نفر در هر مایل مربع (29 نفر در هر کیلومتر مربع) است، که رتبه 151 STدر جهان از نظر تراکم جمعیت. جمعیت در لائوس بسیار ناهموار پخش شده است ، به طوری که بیشتر مردم در دره‌های رودخانه مکونگ و شاخه‌ها زندگی می‌‌کنند.

بزرگترین شهرها در لائوس

 

 

نام

جمعیت 

 

وینتیان

196،731

 

پاک

88،332

 

تاک

85000

 

ساواناکت

66،553

 

لوانگ پربانگ

47،378

 

خام نوا

38،992

 

Muang Phonsavan

37،507

 

وانگویانگ

25000

 

Muang Xay

25000

 

Muang Pakxan

21،967

 

بان هووآوا

15،500

 

Muang Khong

15000

 

Sainyabuli

13،500

 

Phongsali

13،500

 

چمپاساک

12،994

 

بان هوایکسای

12،500

 

موانگ فن-هنگ

10،112

 

سالوان

5،521

 

من لامار

4،463

 

آتاپئ

 

 

اخذ ویزای لائوس

اخذ ویزای لائوس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 تابعیت فرزندان در تغییر تابعیت والدین

هرچند والدین تابعیت لائوس را بدست آورند یا از آن خودداری کنند ، تابعیت فرزندان آنها کمتر از چهارده سال سن با توجه به ملیت والدینشان تغییر خواهد کرد.

 تابعیت کودکانی که یکی از والدین آنها تابعیت لائوس را بدست آورده است.

اگر یکی از والدین تابعیت لائوس را بدست آورد ، در حالی که والدین دیگر تابعیت دیگری دارند ، فرزندان ممکن است طبق درخواست والدین دارای تابعیت لائوس تابعیت لائوس را بدست آورند.

اگر یکی از والدین تابعیت لائوس را به دست آورد در حالی که والدین دیگر متولد آپارات است ، فرزندان ساکن در قلمرو جمهوری دموکراتیک خلق لائو به عنوان شهروندان لائوس در نظر گرفته می‌شوند.

اگر یکی از والدین تابعیت لائوس را به دست آورد در حالی که والدین دیگر متولد آپارات است ، کودکانی که در خارج از قلمرو جمهوری دموکراتیک خلق لائو ساکن هستند ، ممکن است بنا به درخواست والدینی که تابعیت لائوس را دارند ، تابعیت لائوس را بدست آورند.

 تابعیت کودکانی که یکی از والدین آنها تابعیت لائوس را از دست داده است.

اگر یکی از والدین تابعیت لائوس را ترک کند در حالی که والدین دیگر تابعیت لائوس را حفظ کرده‌اند ، فرزندان تابعیت لائوس را حفظ می‌کنند.

 ملیت فرزندان بیگانه متولد شده

فرزندان بیگانه یا آپارات که توسط شهروندان لائوس پذیرفته شده‌اند ، شهروندان لائوس محسوب می‌شوند.

فرزندان بیگانه که توسط یک زوج متاهل به تصویب رسیده اند که یکی از آنها همسر تبعه لائوس و همسر دیگر یک تبعه خارجی است ، مطابق توافق والدین فرزندخواند ، تابعیت لائوس را در نظر می‌گیرند.

 ملیت فرزندان لوائي فرزندخوانده

کودکانی که تابعیت لائو را دارند و توسط بیگانگان یا یک زوج متاهل به فرزندی پذیرفته شده اند که به موجب آن یکی شهروند لائوس و دیگری یک شهروند خارجی تابعیت لائوس را حفظ خواهد کرد. کمیته دائمی مجمع عالی خلق جمهوری جمهوری دموکراتیک خلق لائوس ممکن است به چنین فرزندان اجازه دهد طبق تقاضای والدین فرزندخواند ، تابعیت لائوس را ترک کنند. در صورتي كه چنين كودكاني بيش از چهارده سال و كمتر از هجده سال سن داشته باشند ، موافقت نامه هاي كتبي آنها از قبل ارائه مي‌شود.

کودکانی که تابعیت لائوس دارند و توسط افراد آپارات یا یک زوج متاهل پذیرفته شده اند که به موجب آن یکی از شهروندان لائوس و دیگری دیگری apatrid تابعیت لائوس را حفظ می‌کند.

 24 - توافق كودك برای تغییر تابعیت

در صورت تغییر تابعیت والدین ، ​​تابعیت کودکانی که بیش از چهارده سال سن دارند اما کمتر از هجده سال سن دارند ممکن است با توجه به ملیت والدین خود تنها با توافق خود تغییر کنند.

اخذ اقامت لائوس

اخذ اقامت لائوس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 

 15 علل منجر به توقیف تابعیت لائوس

تابعیت لائوس در صورت حذف:

 1. تابعیت لائوس از بین می‌رود.
 2. تابعیت لائوس پس گرفته می‌شود.
 3. همانطور که در این قانون مقرر شده است.

 امتناع از تابعیت لائوس

شهروندان لائوس ممکن است ملیت لائوس را با مجوز کمیته دائمی مجمع عالی خلق جمهوری جمهوری دموکراتیک خلق لائو کنار بگذارند.

درصورتی که وکالت وظایف خود را در قبال شهروندان در قبال سازمان های ایالتی یا اجتماعی انجام نداده باشند ، از اتخاذ تابعیت لائو مجاز نخواهد بود.

اشخاصی که خواستار انصراف از تابعیت لائوس هستند که متهم ، متهم شوند یا تحت پیگرد دادگاه قرار بگیرند که چه تصمیمی باید اجرا شود ، یا در صورت عدم رعایت تابعیت لائوس خلاف منافع یا امنیت جمهوری دموکراتیک خلق لائو است ، به همین ترتیب از مجوز رد شود.

 عقب نشینی تابعیت لائوس

تابعیت اکتسابی لائوس ممکن است ظرف مدت ده سال از روزی که بدست می آید پس گرفته شود ، اگر مشاهده شود افرادی که تابعیت لائو را بدست آورده اند:

 1. هنگام درخواست تابعیت لائوس ، اطلاعات نادرست ارائه داده باشید.
 2. تابعیت لائوس را تحقیر کرده‌اید.

انصراف از تابعیت لائوس هیچ تغییری در ملیت همسر یا فرزندان افراد ذینفع ایجاد نمی‌کند.

 کسب دوباره تابعیت لائوس

افرادی که تابعیت لائوس را از بین برده اند می توانند طبق درخواست های خود با مجوز کمیته دائمی مجمع عالی خلق جمهوری جمهوری دموکراتیک خلق لائو مجدداً آن را وارد کنند.

اخذ پاسپورت لائوس

اخذ پاسپورت لائوس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 - شرایط کسب تابعیت لائوس

افراد متقاضی تابعیت لائوس باید تمام شرایط زیر را رعایت کنند:

 1. هنگام درخواست تابعیت لائو ، هجده سال یا بیشتر داشته باشید.
 2. قادر به صحبت ، خواندن و نوشتن به زبان لائوس؛
 3. در دست داشتن شواهدی در مورد ادغام اجتماعی و فرهنگی آنها ، دانش و احترام به سنت های لائوس.
 4. از سلامتی برخوردار باشید؛

5- دادگاه تحت بازداشت قرار نگرفت.

 1. موافقت كنيد كه از تابعيت اصلي خودداري كنيد.
 2. قبل از درخواست تابعیت لائوس ، به مدت ده سال به طور مداوم در جمهوری دموکراتیک خلق لائو اقامت دائم داشته باشید.
آخرین ویرایش: 2020-04-13 16:11:41 238