x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

مهاجرت به کشور لبنان

اگر یک ایرانی هستید، برای ورود به کشور لبنان نیاز به ویزا ندارید و اجازه دارید به مدت 20 روز در این کشور تفریح کنید. از یاد نبرید که شما برای یک تفریح 20 روز نیاز به ویزا ندارید و اگر می‌خواهید مشغول به کار یا سرمایه گذاری شوید نیاز به اخذ ویزا و مجوز خواهید داشت. آمار مهاجرانی که به دنبال سفر کم هزینه به کشور لبنان هستند این روزها بسیار زیاد اعلام شده است. در این مسیر هزینه رزرو تخت خوابگاه در کشور لبنان از 18 الی 28 دلار تخمین می‌خورد و برای استفاده از مینی بوس باید تنها یک دلار پرداخت شود، همینطور هزینه ای که برای غذا در نظر گرفته می شود 1 الی 5 دلار بوده و در صورتی که فرد بخواهد از موزه دیدن کند باید بین 3 الی 5 دلار هزینه در نظر داشته باشد. اگر بودجه کمی دارید، 25 سال دارید و سابقه کاری بالایی ندارید، پذیرش در یکی از دانشگاه های کشور لبنان در دسترس ترین گزینه‌ای است که برای شما فراهم است و می‌توانید در این زمینه به رشد خوبی دست یابید. یک موضوع بسیار مهم در زمینه تحصیل در کشور لبنان دیده می‌شود و آن هم یادگیری زبان رسمی این کشور است. ویزای کارآفرینی کشور لبنان یک مورد جدید است که از سوی اداره مهاجرت کشور لبنان برای سال 2019 اعلام شده است طبق قوانینی که در این ویزا قید شده است کسانی که قصد دارند از این ویزا استفاده کنند به طور کلی ایده کاری بسیار قدرتمند داشته باشند و باید بتوانند از پس ایده کاری خود برآیند. در صورت کمبود بودجه اولیه دولت کشور لبنان از صندوق های پول کمکی استفاده می‌کند. سرمایه گذاری به صورت نمایندگی یک شرکت در کشور لبنان به این معنی است که افراد باید در ابتدا با شرکت مادر وارد صحبت شده و به نتیجه واحدی برسند، در صورتی که وضعیت سود و زیان و شرکت به طور دقیق ارزیابی شد، این شرایط فراهم می‌شود که سرمایه گذاری در یک مسیر دقیق صورت بگیرد.

پیشنهادات

مشاهده همه پیشنهادها برای کشور لبنان
مشاوره مهاجرت به کشور لبنان

مهاجرپذیری لبنان

مهاجرپذیری لبنان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور لبنان آن‌قدر زیباست که هیچ جمله ای نمی‌تواند در توصیف زیبایی این کشور به کار برد. کشور لبنان عروس خاورمیانه نام نهاده شده است و از بهترین کشورهای دیدنی محسوب می‌شود. حقیقت این است که شما بازدید از این کشور راه طول و درازی در پیش ندارید و تنها باید یک سری مدارک لازم را تهیه نمایید. کشور لبنان یک کشور مذهبی اما شاد است، در این کشور مردم همیشه لبخند به لب دارند و بسیار مهمان نواز و خون‌گرم هستند. موسیقی بخش جدانشدنی از زندگی مردم کشور لبنان است. هزینه زندگی در کشور لبنان چندان بالا نیست و این موضوع سبب شده است که رشد مهاجر به کشور لبنان بیشتر از قبل باشد. وضعیت مهاجرپذیری کشور لبنان نسبت به سال های قبل بیشتر شده است. خودتان را از غذاهای لبنانی به هیچ عنوان محروم کنید، فلافل های خوش طعم این کشور در دنیا شهرت دارد. اگر یک ایرانی هستید برای ورود به کشور لبنان نیاز به ویزا ندارید و اجازه دارید به مدت 20 روز در این کشور تفریح کنید از یاد نبرید که شما برای یک تفریح 20 روز نیاز به ویزا ندارید و اگر می‌خواهید مشغول به کار یا سرمایه گذاری شوید نیاز به اخذ ویزا و مجوز خواهید داشت. رتبه مهاجرپذیری کشور لبنان نسبت به سایر سال ها بیشتر شده است، یک دلیل مهم در این مسیر، زندگی ارزان قیمت در لبنان است که سبب شده نسبت به سایر کشورها رتبه بهتری داشته باشد.

آمار مهاجران به لبنان

آمار مهاجران به لبنان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

آمار مهاجرانی که به دنبال سفر کم هزینه به کشور لبنان هستند این روزها بسیار زیاد اعلام شده است، این افراد هزینه تا 100 دلار را مدنظر قرار داده‌اند در این مسیر هزینه رزرو تخت خوابگاه در کشور لبنان از 18 الی 28 دلار تخمین می‌خورد و برای استفاده از مینی بوس باید تنها یک دلار پرداخت شود، همینطور هزینه‌ای که برای غذا در نظر گرفته می‌شود 1 الی 5 دلار بوده و در صورتی که فرد بخواهد از موزه دیدن کند باید بین 3 الی 5 دلار هزینه در نظر داشته باشد. رشد آمار مهاجران در این مسیر بیش از 11 درصد اعلام شده است. اقامت کشور لبنان بر اساس آمارهای روز ارزیابی می‌شود. وضعیت کار در کشور لبنان به طور کلی رویکردهای دقیقی دارد.

آمار مهاجرانی که سفر متوسط 100 الی 300 دلاری به کشور لبنان را انتخاب کرده‌اند نیز با رشد 6 درصدی همراه بوده است این افراد اتاق های دو تخته در هتل های سه ستاره را می‌پذیرند و هزینه در قبال این امکانات 100 الی 140 دلار است، این در حالی است که برای صرف غذا در رستوران ها باید 40 الی 60 دلار هزینه در نظر گرفته شود.

سفر لوکس به کشور لبنان به هزینه بالای 300 دلار نیز با رشد مهاجران به میزان 3 درصد همراه بود. هتل انتخابی این گروه 5 ستاره بوده و هزینه‌ای که برای آن مدنظر قرار می‌گیرد 170 الی 300 دلار است، این افراد در یک رستوران عالی برای صرف یک وعده غذا حدود 60 الی 100 دلار هزینه پرداخت خواهند نمود. تنوع گردشگری در کشور لبنان بسیار زیاد است و می‌تواند با شرایط گروه های مختلفی سازگار باشد.

میزان رضایت مهاجران به لبنان

میزان رضایت مهاجران به لبنان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

میزان رضایت از سبک زندگی در کشور لبنان بالا است. به عنوان مثال در رستوران ها نیازی به پرداخت پول اضافه به عنوان انعام نبوده و عموماً بر روی فاکتوری که برای شما ارسال می‌شود ده درصد مالیات اعلام می‌شود. نیازی به پرداخت انعام به خدمه هتل نبوده و هزینه ها به درستی ارزیابی می‌شود.

میزان رضایت از سیستم حمل و نقل در کشور لبنان بالا است، به طوری که افراد می‌توانند خودرو اجاره نمایند و مدیریت خوبی بر روی برنامه سفر خود داشته باشند. در نظر داشته باشید که برنامه ریزی در این زمینه طبق خواسته خودتان پیش می‌رود اما باید گواهینامه بین‌المللی داشته باشید و هزینه استفاده از خودرو بر اساس نوع خودرویی که انتخاب می‌کنید به طور میانگین روزی 35 دلار است. میزان رضایت در این زمینه بالا اعلام شده است.

میزان رضایت از کیفیت تاکسی های کشور لبنان بیش از 80 درصد است اما از هزینه های موجود تنها 50 درصد رضایت دیده می‌شود، گردشگران معتقد هستند که هزینه تاکسی ها گران است. در کشور لبنان دو نوع اتوبوس به رنگ های سفید و آبی دیده می‌شود که هزینه آنها از 1 الی 4 دلار است و رضایت از آنها بالا اعلام شده است.

وضعیت بهداشت و درمان در کشور لبنان از کیفیت خوبی برخوردار است، این موضوع در بیمارستان های این کشور به خوبی رویت می‌شود.

امنیت در کشور لبنان بسیار بالاست و این مورد نیز از دیگر موارد رضایت بخش لبنان است.

راحت‌ترین روش مهاجرت به لبنان

راحت‌ترین روش مهاجرت به لبنان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از روش های بسیار راحت برای اینکه وارد خاک کشور لبنان شوید از طریق گردشگری است که به مدت 20 روز اول نیازی به ویزا ندارد، در این روش شما اجازه کار، سرمایه گذاری، خرید خانه و ... ندارید و تنها می‌توانید به بازدید از دیدنی‌های کشور لبنان بپردازید.

شما برای اقامت طولانی مدت در این کشور نیاز به ویزای نوع D دارید، این ویزا برای هدف های سرمایه گذاری، کار و تحصیل صادر می‌شود، هر یک از گزینه های اعلام شده را انتخاب کنید در صورتی که قوانین اقامت را به درستی پشت سر بگذارید به سادگی می‌توانید اقامت دائم این کشور را داشته باشید؛ حال سوال اینجاست چطور متوجه شوم کدام گزینه بهتر است؟

اگر شما 45 حدودا ساله هستید، حدس ما این است که تحصیل از حوصله شما خارج است اما احتمال اینکه سابقه کاری خوبی داشته باشید بسیار زیاد است و یا دارای سرمایه مشخصی باشید، در این شرایط انتخاب ویزای سرمایه و کار می‌تواند راحت ترین روش مهاجرت به کشور لبنان باشد. ثبت شرکت در کشور لبنان یکی از روش های بسیار عالی است.

حال اگر بودجه کمی دارید، 25 سال دارید و سابقه کاری مطرحی ندارید پذیرش در یکی از دانشگاه های کشور لبنان در دسترس ترین گزینه ای است که برای شما فراهم است و می‌توانید در این زمینه به رشد خوبی دست یابید، یک موضوع بسیار مهم در زمینه تحصیل در کشور لبنان دیده می‌شود و آن هم یادگیری زبان رسمی این کشور است.

ویزای کاری کشور لبنان تنها برای افرادی که تجربه کاری بالایی دارند صادر می‌شود، شایان ذکر است که برای اخذ ویزای کاری این کشور باید در یکی از شرکت های کشور لبنان پذیرش شوید.

روش‌ های مهاجرت به لبنان

روش‌ های مهاجرت به لبنان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از روش های مهاجرت به کشور لبنان سرمایه گذاری است. ویزای سرمایه گذاری یک ویزای بلند مدت است که با هدف انتقال سرمایه شما به کشور لبنان صادر می‌شود، مبرهن است که در این روش مدرک تحصیلی و سابقه کاری شما چندان دخالتی ندارد و آنچه اهمیت دارد میزان سرمایه اولیه شما است. در صورتی که سرمایه در نظر گرفته شده مناسب باشد در کمتر از یک ماه می‌توانید ویزای سرمایه گذاری کشور لبنان را اخذ نمایید.

گزینه دوم ویزای کاری کشور لبنان است که برای کسانی که دارای تجربه کاری بالایی هستند صادر می‌شود؛ در این ویزا نیاز به صدور یک نامه کاری از سوی کارفرما است. سمت و میزان حقوق دریافتی و مدت زمان کار از موضوعات بسیار مهم در اخذ ویزای کاری کشور لبنان خواهد بود.

مورد بعدی ویزای تحصیلی کشور لبنان است، ویزای تحصیلی کشور لبنان به ویزایی گفته می‌شود که فرد با اخذ آن تنها اجازه تحصیل در کشور لبنان را دارد؛ او می‌تواند به مدت مشخصی که به وی اجازه داده می‌شود در کشور لبنان مشغول به کار نیز شود، این ویزا به طور کلی دارای شرایط مخصوص به خود بوده و باید دانشگاه مورد نظر طبق نامه ای اعلام نماید که با ورود شما موافقت صورت گرفته است. این ویزا در لیست ویزاهای موقت قرار می‌گیرد.

ازدواج با یک فرد از تبعه کشور لبنان از دیگر روش هایی است که می‌تواند اقامت این کشور را فراهم سازد، از یاد نبرید که این ویزا با شرایط مخصوص به خود همراه است، شرط سنی، شرایط مالی، وضعیت مسکن، نوع آشنایی، شرایط سنی زن و مرد و ... در صدور این ویزا دخالت زیادی دارد.

ویزای کارآفرینی کشور لبنان یک مورد جدید است که از سوی اداره مهاجرت کشور لبنان برای سال 2019 اعلام شده است طبق قوانینی که در این ویزا قید شده است، کسانی که قصد دارند از این ویزا استفاده کنند باید دارای ایده کاری بسیار قدرتمندی باشند و باید بتوانند از پس ایده کاری خود برآیند. در صورت کمبود بودجه اولیه دولت کشور لبنان از صندوق های پول کمکی استفاده می‌کند.

خرید خانه در کشور لبنان و گرفتن اقامت در لیست ویزای سرمایه گذاری قرار دارد و نیاز است که میزان سرمایه مشخصی برای خرید خانه لحاظ شود، در این روش نیاز است که تابعیت اولیه خود را واگذار کنید. اقامت کشور لبنان با اجاره خانه از موارد تکمیلی محسوب می‌شود. وضعیت اقامت کشور لبنان برای ایرانیان آسان است.

یک مورد دیگر که می‌تواند منجر به اقامت کشور لبنان شود، ویزای همراه است؛ به این معنی که فرد اصلی که می‌تواند پدر و مادر و یا همسر شما باشد وارد خاک کشور لبنان شده و شما از طریق او بتوانید اقامت کشور لبنان را اخذ نمایید. از یاد نبرید که در این زمینه به طور کلی بسیار مهم است که بتوانید رتبه اقتصادی بالایی داشته باشید و همینطور باید به قوانین مهاجرت کشور لبنان نیز پایبند باشید.

مهاجرت سرمایه گذاری به لبنان

مهاجرت سرمایه گذاری به لبنان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای سرمایه گذاری در کشور لبنان باید چند مورد به طور دقیق ارزیابی شود؛ اول اینکه سرمایه گذاری در این کشور می‌تواند در مسیر ثبت شرکت صورت بگیرد، ثبت شرکت یعنی شما قصد دارید خدمت یا محصولی را در کشور لبنان در وضعیت فعالیت قرار دهید. در این زمینه بسیار مهم است که سرمایه گذاری به صورت درست صورت بگیرد، یعنی باید بدانید که هدف اقتصادی شما چیست و چه آیتم هایی نیاز است تا مسیر سرمایه گذاری برای شما باز شود. همینطور باید یک طرح کلی از مسیر فعالیت اقتصادی داشته باشید. برای ثبت شرکت در کشور لبنان باید در ابتدا نامی برای شرکت خود انتخاب کنید این نام دسته بندی های مشخصی دارد و باید سعی شود با هدف شرکت سازگار باشد. انتخاب نام های تکراری و یا نام هایی که مضمون نامناسبی دارند ممنوع است. از یاد نبرید که برای سرمایه گذاری در کشور لبنان نیاز است که در ابتدا توجیه اقتصادی برای حداقل یک سال اول را لحاظ نمایید بسیار مهم است که روند اقتصادی پیش روی به طور دقیق پیش گرفته شود. برای سرمایه گذاری در این کشور نیازی به سرمایه اولیه بسیار بالا ندارید، شما تنها می‌بایست 30 درصد از هزینه ثبت شرکت را مستقیم مدنظر قرار دهید. شرکت شما نیاز به یک مدیرعامل دارد که می‌تواند خودتان یا شخص دیگری باشد.

خرید ملک از دیگر روش های سرمایه گذاری در کشور لبنان محسوب می شود در این روش ملکی که خریداری می‌شود باید از سوی شهرداری مورد تأیید قرار بگیرد. در مسیر خرید ملک در کشور لبنان نیاز است که فردی به شما کمک نماید

در صورتی که قصد دارید سرمایه خود را وارد بخش اقتصادی این کشور کنید^ شرایط برای شما فراهم شده است و می‌توانید با خرید اوراق قرضه و همینطور ورود به بخش اقتصادی، وضعیت سرمایه گذاری در کشور لبنان را به نفع خودتان پیش ببرید. از یاد نبرید که سرمایه گذاری در کشور لبنان در سال های اخیر به چندین شکل ممکن دنبال می‌شود و رویکردهای اقتصادی در این زمینه بسیار بالاتر از سال های قبل است.

سرمایه گذاری به صورت نمایندگی یک شرکت در کشور لبنان به این معنی است که افراد باید در ابتدا با شرکت مادر وارد صحبت شده و به نتیجه واحدی برسند، در صورتی که وضعیت سود و زیان و شرکت به طور دقیق ارزیابی شد این شرایط فراهم می‌شود که سرمایه گذاری در یک مسیر دقیق صورت بگیرد. از یاد نبرید که برای سرمایه گذاری در این کشور محدودیت کمی پیش روی شما قرار دارد پس نگران نباشید.

مهاجرت از طریق ازدواج به لبنان

مهاجرت از طریق ازدواج به لبنان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

لبنان یک کشور آزاد است، این کشور سال ها مستعمره فرانسه بوده است و آداب و رسوم فرانسوی در جای جای این کشور دیده می‌شود؛ اما در زمینه ازدواج سنت های اسلامی ورود کرده‌اند.

شما برای ازدواج با یک فرد از لبنان می بایست مراحل قانونی را به  طور دقیق طی کنید؛ مورد اول به این صورت است که افراد باید از نظر سن و شرایط با هم سازگار باشند، ازدواج یک فرد 16 ساله با یک فرد 40 ساله مشکوک است و قطعاً این ازدواج با هدف شومی همراه است به این ترتیب مناسب بودن زن و مرد بسیار مهم است. نیاز به ارائه مدارکی است که ثابت نماید هر دو شخص راضی به ازدواج هستند.

باید مدرکی ارائه شود که ثابت نماید فرد از تبعه لبنان از نظر مالی در وضعیت خوبی قرار دارد، این موضوع بسیار مهم است و نیاز است که نامه گردش مالی نیز ارائه شود. از یاد نبرید که در این مسیر بسیار مهم است که فرد مورد نظر از شغل خوبی نیز برخوردار باشد.

پس از اینکه مدارک و شرایط ارزیابی شد می‌بایست فرد تبعه لبنان برای شما دعوت نامه ارسال نماید و شما تنها 2 هفته پس از ورود به کشور لبنان اجازه دارید که ازدواج خود را به ثبت برسانید. مشخص است که برای ثبت ازدواج باید مدارک هویتی از هر دو شخص ارائه شود. شما با اخذ ویزای ازدواج کشور لبنان پس از سه سال اجازه دارد که درخواست اقامت دائم داشته باشید. در این مسیر بسیار مهم است که بتوانید برای خود شغلی پیدا کنید. در نهایت وضعیت تسلط شما به زبان این کشور و همینطور نوع زندگی به طور دقیق ارزیابی می‌شود، در صورتی که صاحب فرزند شده باشید مسیر برای شما آسان‌تر خواهد بود. از یاد نبرید که ازدواج در لبنان باید در یک محل اسلامی صورت بگیرد و نیاز به تأیید دارد.

مهاجرت از طریق تولد به لبنان

مهاجرت از طریق تولد به لبنان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

امکان اخذ تابعیت لبنان از طریق تولد فرزند در این کشور وجود ندارد و تنها در صورتی فرزند می‌تواند تابعیت لبنان را داشته باشد که از پدر و مادری متولد شود که تابعیت این کشور را را دارند، در این صورت سیستم خون برای فرزند لحاظ می‌شود.

مهاجرت پناهندگی به لبنان

مهاجرت پناهندگی به لبنان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای پناهندگی در لبنان به محض ورود به خاک این کشور باید درخواست خود را اعلام نمایید، زمانی که برای ارزیابی درخواست شما اعلام می‌شود متغیر است و در این دوره از نظر اسکان و خوراک در کمپ‌های مخصوص خواهید بود. در نظر داشته باشید که در این زمینه نیاز به دلایل محکمی است، دلایلی که نشان دهد زندگی در کشور مبدأ برای شما بسیار رنج آور و خطرناک است. مهاجرت از طریق Un کشور لبنان بسیار دشوار و پر خطر است و پیشنهاد نمی‌شود.

مهاجرت تحصیلی‌ به لبنان

مهاجرت تحصیلی‌ به لبنان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

به طور کلی آموزش عالی در کشور لبنان توسط وزارت فرهنگ مدیریت شده است. در این کشور 41 دانشگاه برای تحصیل دیده می‌شود که خصوصی هستند. زبان رسمی تحصیل در لبنان عربی اعلام شده است اما زبان انگلیسی و فرانسوی برای دوره های فوق لیسانس و دکترا بیشتر دیده می‌شود.

یکی از دانشگاه های بسیار مشهور در لبنان دانشگاه بیروت AUB است که رتبه 2 در منطقه عرب را دارد و به طور کلی در دنیا رتبه 268 را دارا است. این دانشگاه خصوصی است و حدود 8400 دانشجو را در خود جای می‌دهد. بسیاری از برنامه های آموزشی در این دانشگاه به زبان انگلیسی است. این دانشگاه در سال 1866 تأسیس شده است و بیشتر در زمینه آموزش های فلسفی و همینطور هنر ادبیات فعالیت دارد.

طول مقطع کارشناسی در لبنان 4 سال است و در نهایت باید همه آزمون های اعلام شده طی شود و همینطور نیاز است که بتوانید مدرک لازم را با معدل بالا اخذ نمایید.

برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس در این کشور باید 2 سال زمان در نظر بگیرید، نیاز است که پایان نامه بگذارنید و بتوانید یک ایده جدید را به مرحله توضیح برسانید، در مقطع دکترا که 5 سال به طول می‌انجامد نیاز است که ایده دوره کارشناسی ارشد را به مرحله پیاده سازی برسانید از یاد نبرید که تحصیل در این کشور به طور کلی رتبه بندی های مشخصی دارد و افراد باید طبق دوره اعلام شده مسیر اخذ مدرک دکترا را به خوبی پشت سر بگذارند. افرادی که قصد دارند ورود به دانشگاه های پزشکی لبنان داشته باشند باید بدانند که دانشگاه های پزشکی این کشور مورد تایید وزارت علوم ایران قرار نگرفته است.

ویزای تحصیلی لبنان یک ویزای موقت طبق زمان تحصیل است و افراد بین 10 الی 30 ساعت در هفته می‌توانند مشغول به کار شوند، این ویزا به طور کلی در صورتی که در یکی از دانشگاه های لبنان پذیرفته شده باشید به شما ارائه می‌شود و باید پس از اتمام درس اقدام به بازگشت کرده و یا ویزای خود را تبدیل به ویزای کاری نمایید.

در صورتی که بخواهید پس از ویزای تحصیلی لبنان، ویزای کاری لبنان را اخذ کنید باید دوره های کارآموزی در این کشور را بگذرانید.

مهاجرت کاری لبنان

مهاجرت کاری لبنان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای مهاجرت کاری به کشور لبنان نیاز به سابقه و تجربه کاری دارید. از یاد نبرید که شما برای مهاجرت کاری به این کشور می‌بایست سعی کنید در ابتدا در یکی از شرکت های لبنان جذب شوید. شغل های پر تقاضا در لبنان در سال 2019 در زمینه مهندسی برق و کشاورزی اعلام شده است. افرادی که در این دو بخش ورود داشته‌اند می‌توانند از طریق مهاجرت کاری وارد لبنان شوند. نامه ای که از سوی کارفرما برای شما ارسال می‌شود در ارزیابی های دقیق به چندین دسته تقسیم می‌شود در این نامه مشخص شده است که سمت کاری شما چیست و چطور قرار است در این سمت ورود داشته باشید. میزان حقوق و همینطور سایر شرایطی که برای کار نیاز است هم به  طور دقیق ارزیابی شده است

ویزای کاری کشور لبنان یک ویزای موقت 6 ماهه است که تا سه مرتبه اجازه تمدید دارد. در صدور ویزای  کاری لبنان یک ماه زمان کفایت می‌کند، در صورتی که مدارک شما ناقص باشد زمان یک هفته ای برای تکمیل مدارک نیز لحاظ می‌شود.

مهاجرت از طریق همراه به لبنان

مهاجرت از طریق همراه به لبنان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ویزای همراه لبنان برای افرادی که قصد دارند همسر و فرزندان خود را وارد لبنان کنند فراهم شده است. این ویزا با در نظر گرفتن پرونده های کیفری و همینطور میزان تمکن مالی افراد لحاظ می‌شود.

مهاجرت توریستی به لبنان

مهاجرت توریستی به لبنان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شما به مدت 20 روز بدون ویزا اجازه گردشگری در لبنان دارید حال اگر بخواهید بیشتر از زمان اعلام شده در این کشور حضور داشته باشید باید ویزای توریستی لبنان را دریافت کنید، از یاد نبرید که ویزای توریستی لبنان به طور کلی شاخص های مشخصی را در بر می‌گیرد و بسیار مهم است که بتوانید از نظر مالی از پس هزینه های موجود برآیید. ویزای توریستی لبنان به مدت 1 ماهه و 3 ماهه صادر می‌شود و در این مسیر بسیار مهم است که افراد بتوانند به نتیجه خوبی دست یابند. ارزیابی ها نشان داده است که ویزای توریستی لبنان در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. برای اخذ ویزای توریستی لبنان باید سعی کنید از نظر هزینه وضعیت خوبی داشته باشید، نیاز است که پاسپورت و سایر مدارک لازم را نیز لحاظ کنید و طبق زمان تعیین شده باید به کشور خود باز گردید.

مهاجرت شرایط خاص به لبنان

مهاجرت شرایط خاص به لبنان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از روش های مهاجرت به لبنان از طریق شرایط خاص است، یعنی شما واجد شرایط هیچ یک از گزینه های تحصیل، سرمایه گذاری و کار نیستید به این ترتیب شرایط پیش روی شما قرار می‌گیرد که به منظور کارآفرینی وارد این کشور شوید، در نظر داشته باشید که کارآفرینی یعنی شما پیشنهاد کاری و اقتصادی دارید که ضمن پیشرفت خودتان به اقتصاد لبنان نیز کمک خواهد نمود. این ویزا در وضعیت موقت صادر می‌شود.

شهرهای مهاجر پذیر لبنان

شهرهای مهاجر پذیر لبنان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شهر بیروت یکی از شهرهای بسیار مهم در لبنان است که پایتخت این کشور نیز به شمار می‌آید، این شهر دارای فضای قدیمی و مدرن بسیار زیبا بوده و به طور کلی قدمت زیادی دارد. دولت کشور لبنان برای پیشرفت بیروت سرمایه‌گذاری‌های زیادی در نظر گرفته است. مردم بیروت فرهنگی بسیار غنی دارند، شب زنده داری بخشی از فرهنگ مردم این شهر است به طور کلی فضای گردشگری این شهر توانسته در طول تاریخ بسیار شهرت داشته باشد. دانشگاه آمریکایی بیروت در این شهر زیبا قرار دارد. این شهر مهاجران زیادی را در خود جای داده است.

شهر طرابلس دومین شهر قدیمی در لبنان است که بیش از یک میلیون جمعیت در آن زندگی می‌کنند. این شهر دارای جنگل های وسیعی است، به طور کلی فرهنگ بسیار غنی دارد. دانشگاه سنت جوزف در این شهر قرار دارد. این شهر به طور حتم برای کسانی که به قصد تحصیل وارد لبنان شده‌اند عالی خواهد بود.

 شهر صیدون در لبنان بسیار مشهور است اما به دلیل هزینه بالای زندگی کمتر کسی این شهر را برای زندگی انتخاب می‌کند، شهر صیدون دارای مناظر تاریخی زیادی است و مراکز خرید و تفرجگاه های زیادی دارد. این شهر دارای فروشگاه‌های زنجیره ای بسیار دیدنی است و دانشگاه های زیادی نیز در این شهر وجود دارد.

اخذ ویزای لبنان

اخذ ویزای لبنان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اخذ ویزای کشور لبنان در سال های اخیر بهتر از قبل شده است به طوری که دولت این کشور ویزای سرمایه گذاری و  کاری را گزینه بسیار خوبی می‌داند.

اخذ اقامت لبنان

اخذ اقامت لبنان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اقامت کشور لبنان پس از یک دوره 3 الی 5 ساله فراهم می‌شود. در این مسیر ارائه مدارک و همینطور نامه تمکن مالی بسیار مهم است.

اخذ پاسپورت لبنان

اخذ پاسپورت لبنان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

پاسپورت لبنان پس از 10 سال زندگی در این کشور صادر می‌شود. پاسپورت لبنان در مسیر سرمایه گذاری آسان‌تر صادر می‌شود.