با دیدن این چند ویدیو مهاجرتت رو شروع کن!

تنها دو راه مهاجرت وجود دارد :

 1. مهاجرت موقت
 2. مهاجرت دائم

خیلی ها فکر می کنند با این کلمات آشنا هستند. ولی بیش از ۵۰% شکست ها در مهاجرت به دلیل نا آگاهی در این موارد اتفاق می افتد. در ادامه به توضیح این دو نوع مهاجرت و تفاوت های آنها می پردازیم.

به طور کلی مهاجرت را میشه به دو نوع تقسیم کرد، دائم و موقت.

همون طور که از اسمشون مشخصه مهاجرت موقت به شما اجازه می دهد بین چند ماه تا چند سال در یک کشور اقامت داشته باشید. اما مهاجرت دائم به شما اجازه اخذ اقامت دائم، پاسپورت، شهروندی و تابعیت آن کشور را خواهد داد.

نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که ما پنج گروه کشورها را داریم که شرایط اقامتی و مهاجرتی متفاوتی دارندک

گروه کشورهای : B – A  و طلایی به عنوان کشورهای مهاجر پذیر

گروه کشور های قرمز و سفید به عنوان کشورهای غیر مهاجر پذیر

پس اگر می خواهید مهاجرت دائم داشته باشید و یا امکان تغییر مهاجرتون به دائم وجود دارد گزینه شما برای انتخاب گروه کشور های A، B، و طلایی خواهد بود .

ما تصمیم داریم در چند ویدیو آینده شما را با منشور مهاجرتی GO2TR آشنا بکنیم

کشور های مهاجر پذیر کدام ها هستند؟

کشورها به چند دلیل مهاجر می پذیرند؟

چند روش مهاجرتی داریم ؟

هزینه مهاجرت چقدر است؟

در ویدیو های بعدی همراه ما باشید تا به تک تک این سوالات پاسخ بدیم، همراهمون بمونید.

دولت ها برای پیشرفت کشورشون مهاجر می پذیرن، حالا سوالی که پیش میاد اینه که، مهاجر چطور می تونه باعث پیشرفت اون کشور بشه؟

در اصل سه تا دلیل وجود داره:

 • دلیل اول: رونق اقتصادی

که توی این حالت دولت ها تلاش دارن با روش هایی مثل سرمایه گذاری و سرمایه داری، افراد سرمایه دار رو ترغیب کنن به مهاجرت به کشورشون و در کنار اون نقدینگی رو وارد اقتصاد کشورشون بکنن.که توی این حالت می تونیم به اخذ اقامت و پاسپورت کشورهایی مثل پرتغال و فرانسه از طریق خرید ملک اشاره بکنیم.

 • دلیل دوم: سرمایه انسانی

توی این حالت دولت ها تلاش دارن برای ییشرفت کشورشون افراد با رزومۀ تحصیلی، کاری و حرفه ای بالا رو وارد کشورشون بکنند. این افراد نوآوری و تجربه های متفاوت رو هم همراه خودشون میارن. از نمونه های بارز این دسته میتونیم به مهاجرت تحصیلی، کاری، هنرمندان، کادر درمان و ورزشکاران اشاره بکنیم.

 • دلیل سوم: تنوع ژنتیکی

که اطلاعات علمی اون به طور کامل وجود داره ولی به طور خلاصه میتونیم به افزایش هوش و مقاومت جامعه و کاهش احتمال ابتلا به بیماری های ژنتیکی با افزایش تنوع ژنتیکی در اون اجتماع اشاره بکنیم.

اما باید به این نکته توجه کنیم که دولت ها صرفا جهت افزایش تنوع ژنتیکی و بدون در نظر گرفتن دو معیار  دیگه شمارو به عنوان مهاجر قانونی نخواهند پذیرفت. به زبان ساده تر ما میتونیم کشورهارو به دو گروه تقسیم کنیم:

گروه کشورهای سخت گیر که دولت این کشور ها برای پذیرش مهاجر، علاوه بر مزیت تنوع ژنتیکی، به دو معیار دیگه یعنی سرمایه انسانی و سرمایه ارزی هم توجه می کنند و مد نظر قرار می دهند.

در مقابل، کشور های غیر سختگیر رو داریم که این کشور ها به وجود فقط یکی از این معیار ها بسنده خواهند کرد.

حالا سوالی که پیش میاد اینه که شما به کدوم کشور ها و با چه روشی می تونین مهاجرت کنین که توی ویدیوهای بعدی ما تمام روش های مهاجرتی و گروه کشورهارو به طور کامل و دقیق بررسی خواهیم کرد ولی تا اینجای کار فهمیدیم که برای مهاجرت کردن یا باید سرمایه داشته باشیم و یا سابقه کاری و علمی خوب.

همراهمون بمونین

تحصیلی/ کاری /  سرمایه گذاری / پناهندگی /  ازدواج / سرمایه داری / تولد

ما چند روش مهاجرتی داریم؟

آسان ترین روش کدام است؟

احتمال موفقیت شما در کدام روش بیشتره؟

این ها همگی سوالاتی هست که شما قرار است در این بخش به صورت جزئی پاسخ آن ها را دریافت کنید. کافی است بر روی هر یک از روش های مهاجرتی کلیک کنید تا اطلاعات کاملی در مورد آن مشاهده کنید.

همراه مون بمونید.

مهاجرت تحصیلی‌

مهاجرت تحصیلی، آسان ترین و پرطرفدار ترین روش مهاجرتی است که تقاضا برایش خیلی زیاد است و به قدری نکته و داستان دارد که ابدا نمی شود در یک ویدیو تمام نکاتش را به طور کامل توضیح داد.

 در اصل شما می توانید برای هر کدام از این موارد اقدام کنید و ویزای تحصیلی اخذ کنید : مدارس، کالج، لیسانس، فوق لیسانس، دکترا، پست دکترا و همچنین دوره های کوتاه آموزشی مثل طراحی، آرایشگری و همچنین فرصت مطالعاتی.

شما نیاز خواهید داشت که برای گرفتن پذیرش در هر کدام از این موارد، یک روندی را طی کنید. باید بسیار هدفمند باشید، از پیش نیاز های مسیر آگاه باشید و قدم های مطمئنی برای رسیدن به مقصدتون بردارید.

بهتره قبل از هر کاری با سیستم آموزشی حاکم بر دنیا آشنا شوید. سیستم آموزشی اروپایی، آمریکایی و همچنین قوانین و تعاملات بین دانشگاه ها  مثل معاهده بولونیا. باید بدانید چه آزمون هایی جهت راه یابی به مقصد و رشته اتون مورد نیازه و برایش برنامه داشته باشید. حتی زبان تحصیل و مدرک زبانی که باید ارائه دهید. همچنین مقاله و دستاورد های پژوهشی. چرا که همه ی اینها یک پروسه ی خیلی طولانی داند که نباید ازشون غافل باشید.

اول ویدیو از اهمیت مورد تایید وزارت علوم و بهداشت بودن و نبودن دانشگاه ها صحبت کردم که می تواند در روند پذیرش تان و حتی انتخاب هایتان خیلی تاثیرگذار باشد. پس از این که پذیرش تان را اخذ کردید، نوبت می رسد به جمع کردن مدارک و اخذ ویزا. مدارکی مثل تمکن مالی، عدم سوء پیشینه و همچنین برگه ی پذیرش. اینها مدارکی هستند که در سفارت باید همراه خودتان داشته باشید تا بتوانید ویزای تحصیلی را اخذ کنید. ولی در این مرحله متقاضیان پسرمان با یک داستانی به اسم سربازی و معافیت تحصیلی روبرو هستند که از قوانین این قضیه باید کامل آگاه شوند وگرنه به مشکل برمی خورند.

خب پس از این که ویزا را اخذ کردید و به کشور مقصد رسیدید شما اقامت دانشجویی خواهید داشت که باید پرونده دانشجویی باز کنید. شاید بخواهید در کشور مقصدتون بسته به قوانین آنجا برای ویزای همراه اقدام کنید که باز هم نیاز خواهید داشت از شرایط موجود اطلاعات کاملی بدست آورید.

تمامی این مواردی که گفتم به اضافه فاکتورها و موارد دیگر مثل اخذ بورسیه و فاند، انواع اقامتگاه و خوابگاه دانشجویی، نحوه گرفتن بیمه دانشجویی، تحصیل از راه دور، اراست مونز، اکسچنج استیودنت، ورک اند تراول، قضایای ارز دانشجویی، معادلسازی مدارک، زیر و بم چاپ مقالات در ژورنال ها و کنفرانس های بین المللی و معتبر و حتی فرصت هایی که بعضی از کشورها برای دانشجویان ایرانی شناخته اند. مثل دانشگاه های کشور استرالیا برای دانشجویان دانشگاه های تهران و امیرکبیر.

همراهمون بمونید.

مهاجرت کاری

مهاجرت کاری یکی از پرطرفدارترین روش‌های موجود است که میتواند شما را به اقامت دائم و یا پاسپورت کشور مقصدتان نزدیک کند. این روزها تقاضا برای مهاجرت کاری زیاد شده است و عموما افراد فارغ التحصیل  یا نیروی کار ماهر که چندین سال سابقه‌ی کار دارند، علاقه‌مند به مهاجرت و بهره‌مندی از مزایای آن هستند. طبیعتا کشورها نیازمند و صد البته مشتاق به جذب نیروی کار هستند، اما آیا می‌دانید که چه فاکتورهایی نیاز است تا بتوانید به راحتی ویزای کاری خود را بگیرید؟

در مقدمه باید بگوییم که دولت هر کشور با توجه به آینده اقتصادی و نیاز به نیروی کار ماهر در ابتدای امر لیستی از نیازمندی‌هاش را اعلام می‌کند و بر این اساس روش‌های مختلفی را برای جذب نیروی کار در نظر می‌گیرد. یکی از این روش‌ها، «ویزای جست و جوی کار» یا ویزای job seeker است. همانطور که از نام این روش پیداست متقاضی با در دست داشتن این نوع ویزا می‌تواند به مدت معلومی در خاک آن کشور حضور داشته باشد و با کارفرما مصاحبه کند و پیشنهاد کاری متناسب با مدرک تحصیلی‌اش را دریافت کند. کشورهایی نظیر آلمان، اتریش و آفریقای جنوبی از جمله کشورهایی هستند که این نوع ویزا را در اختیار شما قرار می‌دهند، البته ارائه‌ی مدرک زبان یکی از فاکتو‌رهای اصلی برای اخذ این نوع ویزا است.

مهاجرت سرمایه‌ گذاری

آسان‌ترین روش مهاجرت به چه صورت است ؟

به کدام کشورها از طریق سرمایه‌گذاری مالی می‌توان مهاجرت کرد ؟

سرمایه لازم برای مهاجرت به کشورهای اروپایی و کانادا چقدر است؟

به طور کلی سرمایه گذاری آسان ترین و کم ریسک‌ترین روش مهاجرتی است که این‌روزها طرفداران زیادی را دارد. در این میان کسانی که سرمایه قابل توجهی دارند برای مهاجرت از این روش رغبت بیشتری دارند.

در این مطلب قصد داریم شما را با روش‌های مختلف سرمایه‌گذاری برای گرفتن اقامت دائم صحبت کنیم.

انواع روش‌های سرمایه گذاری:

 1. خرید ملک
 2. اوراق دولتی
 3. ثبت شرکت
 4. کار آفرینی
 5. راه اندازی استارت آپ
 6. اهدای کمک های مالی به موسسات خیریه در کشور مقصد

هر کدام از روش‌های نام‌برده، شرایط و قوانین خاص خود را دارند و نیازمند سرمایه مختص به خود هستند. به طور مثال شما با خرید ملک در کشورهایی نظیر ترکیه، اسپانیا، یونان و پرتغال می‌توانید اقامت دائم و پاسپورت آن کشور را دریافت کنید.

 

مهاجرت سرمایه‌ داری

راحت ترین روش مهاجرت کدوم روشه؟ چند روش سرمایه گذاری داریم؟ راحت ترین روش مهاجرت سرمایه گذاری رو میشناسین؟ برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به چه میزان سرمایه نیاز است؟ خرید ملک چیست؟ آیا با خرید ملک می توان اقامت دائم کشورها را بدست آورد؟ بهترین کشور برای سرمایه گذاری کجاست؟ سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت چگونه است؟
 

مهاجرت از طریق ازدواج

آیا ازدواج با فرد خارجی می‌تواند مارا به اقامت آن کشور نزدیک کند؟

مهاجرت از طریق ازدواج چه محاسنی را به همراه دارد؟

چند سال پس از ازدواج می‌توانیم به اقامت دائم و پاسپورت کشور مورد نظرمان برسیم؟

ازدواج یکی از روش‌های جذاب، چالشی و رمانتیک برای مهاجرت است ؛ اما به راستی دلیل اصلی کشورها برای قرار دادن مهاجرت از طریق ازدواج در برنامه‌های مهاجرتیشان چیست؟ راحت‌ترین توجیه این مسئله این است: زمانی که دو فرد با هم ازدواج می‌کنند حق طبیعیشان زندگی در کنار همدیگر است تا بتوانند پس از مدتی از حقوق شهروندی آن کشور برخوردار شوند. یکی از مسائل مهم در این نوع مهاجرت این است که مدت زمان رسیدن به اقامت دائم در کشورهای مختلف متفاوت است و امکان اخذ پاسپورت برای بعضی از کشورها وجود ندارد. اهمیتی ندارد که شما در چه کشوری ازدواج می‌کنید، برای این کار تنها کافی است ازدواج خود را در سفارت کشور مربوطه ثبت کنید و سپس برای گرفتن اقامت دائم خود اقدام کنید. کشورهایی نظیر پرتغال و برزیل پس از مدت شیش تا یک سال اقامت دائم آن کشور را در اختیار شما قرار می‌دهند، برای این کار شما باید زبان پرتقالی را در سطح مبتدی فرا بگیرید. اما مدت زمان گرفتن اقامت دائم در کشورهایی مانند سوئیس، کلمبیا، کانادا، انگلیس و آمریکا حدودا ۵ سال به طول می‌انجامد، در طول این مدت زندگی شما توسط دولت مربوطه برای اطمینان از سوری نبودن ازدواج رصد می‌شود. در برخی از کشورها نظیراسپانیا، آلمان، انگلیس و روسیه پس از گذشت زمان مربوطه باید آزمون شهروندی و زبان آن کشور را بدهید. 

 
 

مهاجرت از طریق تولد

مهاجرت از طریق تولد به چه معناست؟

قانون خاک و خون یعنی چه؟

چه کشورهایی برای مهاجرت قانون خون و چه کشورهایی قانون خاک را مد نظر قرار می‌دهند؟

هنوز هم کشورهایی هستند که تولد در خاک کشورشان به منزله تابعیت و شهروندی محسوب می‌شود. قانون خاک، قانونی است که در این کشورها وضع شده است،  یعنی فرد با تولد در آن کشور، چه در خاک، چه در کشتی، چه در هواپیمای محدوده آن و یا حتی سفارتخانه‌های موجود در کشورهای مختلف، تابعیت آن کشور را بدست می‌آورد و شهروند رسمی آن کشور می‌شود یعنی از حقوق کامل شهروندی آن کشور بهرمند می‌شود. حدودا ۳۰ کشور از این قانون پیروی می‌کنند، بقیه کشورها از قانون خون پیروی می‌کنند،  یعنی  نوزاد تابعیتش رو بر اساس یک یا هر دو والدینش دریافت می‌کنه.

آیا می‌دانید چه چیزی باعث محبوبیت کشو‌های با قانون خاک می‌شود؟ واقعیت این است که اکثر کشورها تابعیت والدین را الویت قرار می‌دهند یعنی بر اساس تابعیت مادر و پدر به نوزاد شهروندی اعطا می‌کنند اما کشورهای آمریکای جنوبی از قانون خاک پیروی می‌کنند. با در دست داشتن پاسپورت این کشورها می‌شود به راحتی و بدون نیاز به ویزا به اکثر کشورهای دنیا از جمله کشورهای حوزه شنگن سفر کرد و این مسئله عامل اصلی و وسوسه انگیز برای گرفتن پاسپورت این کشورهاست. کشورهایی نظیر مکزیک، اکوادور، برزیل و آرژانتین. اما داستان به این سادگی ها هم نیست و تبصره و قوانین بسیاری وجود دارد که در ادامه توضیح خواهیم داد.

اگر کشوری از قانون خاک پیروی کند دلیل بر گرفتن سریع تابعیت والدین نمی‌شود. اکثر کشورهای با قانون خاک معمولا بعد از چند سال به پدر و مادر نوزاد تابعیت اعطا می‌کنند.

طبیعتا دانستن همه این موارد قبل از تصمیم گیری برای مهاجرت بسیار مهم و حیاتی است. پیشنهاد می‌کنیم بدون دریافت مشاوره و راهنمایی اقدامی در این راستا انجام ندهید.

پناهندگی

آسان ترین روش پناهندگی چیست پناهندگی از چه روش هایی امکان پذیر است برای پناهندگی چه میزان سرمایه نیاز است؟ آیا از خطرات و مشکلات مهاجرت از طریق پناهندگی آگاه هستید؟ برای دسترسی به اطلاعات بیشتر در این موردبه لینک زیر مراجعه فرمایید https://go2tr.com
 
 
 

مهاجرت با شرایط خاص

رعایت چه پروتکل هایی در موسسات مهاجرتی الزامی و مهمه؟

تحت چه شرایطی با فرد متقاضی قرارداد بسته میشه؟

افراد تیم GO2TR بایستی متعهد به چه اصولی باشند؟

از اصول و فاکتور های عقد و فسخ قرارداد چی  میدونید؟

منشور اخلاقی مهمترین و اساسی ترین بخش منشور GO2TR محسوب میشه و رعایت تمامی بند های اون رو همیشه برای خودمون واجب دونستیم چراکه تخطی از این قواعد باعث ضرر و زیان مالی، روانی و زمانی، هم برای موسسه و هم برای متقاضیان خواهد شد. این منشور شامل ۳۰ بند هستش که هر مورد اون به طور مستقیم به متقاضیان مربوط میشه. این ۷ بند رو باهاتون به اشتراک میذارم.

 1. مشاورین GO2TR موظف به ارائه اطلاعات صحیح و به روز در مورد تمامی کشور ها و روش های مختلف مهاجرتی به متقاضیان هستند.
 2. در صورتی که متقاضی به هر دلیلی از مشاوره ای که دریافت کرده باشه ناراضی باشه، رقم پرداختی متقاضی جهت مشاوره، بدون هیچ قید و بندی و بدون هیچ کسری عودت داده خواهد شد.
 3. مشاورین ما فقط در صورتی که متقاضی شرایط مهاجرت رایگان و یا توان تامین هزینه اولیه مهاجرت و یکسال اول زندگی رو داشته باشند مجاز به عقد قرارداد با متقاضی خواهند بود.
 4. مشاورین باید سختی ها و ریسک های مهاجرت به کشور و روش انتخابی رو به صورت واضح و شفاف به متقاضی شرح بدهند.
 5. تیم GO2TR فقط اجازه قبول پرونده هایی که احتمال موفقیتشون بالای ۷۰ درصد باشند رو داره.
 6. مشاورین موظفند در صورتی که متقاضی شرایط مهاجرت رو نداشته باشند به صورت شفاف و صادقانه اعلام بکنند و متقاضی رو از مهاجرت کردن منصرف نمایند.
 7. در صورت عدم موفقیت موسسه GO2TR در انجام تعهدات در زمان مقرر، کل رقم پرداختی از جانب متقاضی استرداد خواهد شد.

این بخش کوچکی بود از منشور اخلاقی GO2TR که منشوری رو آماده کنیم از دیده ها و شنیده های دوستانی که ما رو محرم اسرارشون دونستن و از تجربه های تلخشون در زمینه مهاجرت به ما گفتند. و خودمون رو موظف بکنیم که پاسخگوی دغدغه های شما باشیم

هلدینگ بین المللی GO2TR به عنوان یک موسسه مهاجرتی معتبر در شش شعبۀ داخلی تهران، شیراز، تبریز و مشهد و همچنین شعبه های خارجی در ایتالیا، ترکیه و فرانسه فعالیت دارد.

سایت GO2TR، به عنوان اولین مرجع تخصصی مهاجرت به زبان فارسی، مجموعه ای از اطلاعات دقیق و به روز زندگی، سفر، کار، تحصیل و مهاجرت به بیش از ۲۰۰ کشور دنیاست. علاوه بر این ها شناخت و بررسی راه های مهاجرت در بیش از ۱۰۰ رشتۀ مختلف، بررسی دانشگاه های تاپ دنیا، معرفی آزمون های بین المللی و انواع برنامه های مهاجرت کاری، سرمایه گذاری و سرمایه داری را در قالب مقالات و همچنین ۱۰۰۰ ویدیوی اختصاصی ارائۀ می دهد.

صفحۀ اینستاگرام GO2TR با جذب بیش از ۶۰۰۰۰۰ فالور طی هجده ماه تحولی بزرگ در زمینۀ تولید محتوای مهاجرتی در فضای مجازی ایجاد کرده است. این صفحه در قالب پست های اینفوگرافیک و ویدیوهای اختصاصی به معرفی برنامه های مهاجرتی در همۀ روش های تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و سرمایه داری و هر روش دیگری بجز پناهندگی می پردازد. ارائۀ آفرهای ویژۀ مهاجرتی، اطلاعات مربوط به منشور مهاجرتی GO2TR، آمار، اخبار و اطلاعیه های مراجع رسمی و برگزاری لایو های تخصصی با کارشناسان ارشد حوزۀ مهاجرت از جملۀ مهمترین عناوین اطلاعاتی این صفحه است.
بهناز، چهرۀ آشنای گوتوتی ار، مجری فضاهای مجازی و همچنین نمایندۀ GO2TR در سفر به کشورهای مختلف به منظور کشف و شناخت شرایط زندگی، تحصیل و کار در آن هاست. آذربایجان، روسیه، ترکیه، قبرس شمالی، چین، ویتنام، لائوس، کامبوج، تایلند، سنگاپور و مالزی تا به امروز از مقاصد سفر GO2TR با حضور بهناز بوده است.

کانال یوتیوب GO2TR مجموعه ای از ۹۰۰ ویدیوی اختصاصی در زمینۀ اطلاعات مربوط به زندگی، سفر، تحصیل و مهاجرت به بیش از ۲۰۰ کشور دنیاست. علاوه بر این ها سری منشور مهاجرتی GO2TR، سری پشت پرده مهاجرت و سری ویدیوهای بهناز در سفر به آذربایجان، روسیه، ترکیه، قبرس شمالی، چین، ویتنام، لائوس، کامبوج، تایلند، سنگاپور و مالزی از دیگر ویدیوهای اختصاصی این مجموعه در کانال یوتیوب هستند.

صفحۀ آپارات GO2TR مجموعه ای از ۹۰۰ ویدیوی اختصاصی در زمینۀ اطلاعات مربوط به زندگی، سفر، تحصیل و مهاجرت به بیش از ۲۰۰ کشور دنیاست. علاوه بر این ها سری منشور مهاجرتی GO2TR، سری پشت پرده مهاجرت از دیگر ویدیوهای اختصاصی این مجموعه در صفحۀ آپارات هستند.

کانال تلگرام GO2TR مجموعه ای از اطلاعات، اخبار و اطلاعیه های مراجع رسمی مربوط به تحصیل، کار و مهاجرت به بیش از ۲۰۰ کشور دنیاست. علاوه بر بر این سری ویدویهای منشور مهاجرتی GO2TR، سری پادکست های رادیومهاجرت، فایل صوتی مصاحبه با کارشناسان مهاجرت و همچنین پاسخ به سوالات متقاضیان به صورت صوتی از برنامه های محتوایی این کانال این است.

کانال توییتر GO2TR صفحه ای برای اطلاع رسانی آخرین اخبار و اطلاعیه های مهاجرتی از سوی مراجع رسمی، آفرهای ویژۀ مهاجرتی، بورسیه ها، فرصت های شغلی و سرمایه گذاری است.

کانال لینکدین GO2TR صفحه ای برای اطلاع رسانی آخرین اخبار و اطلاعیه های مهاجرتی، فرصت های تحصیلی، بورسیه ها، فرصت های شغلی و همچنین سرمایه گذاری در قالب متنی و ویدیوهای اختصاصی است.

دفتر تهران

دفتر تهران واقع در خیابان جردن، نرسیده به چهارراه جهان کودک، خیابان گاندی شمالی،‌ خیابان برادران شریفی، روبه روی کلانتری ۱۰۳ گاندی، پلاک ۳۲، طبقۀ دوم، واحد چهارم است؛ و از ساعت ۹ الی ۲۱ در روزهای شنبه الی چهارشنبه و ساعت ۹ الی ۲۰ در روزهای پنج شنبه آماده ارائۀ خدمات مهاجرت به متقاضیان است. شایان ذکر است ارائۀ خدمات به صورت غیرحضوری و آنلاین در تمام روزهای هفته حتی در تعطیلات هم فراهم است.

مشاوران شعبه مرکزی تهران
امیرحسین سلطانی ۰۹۲۱۷۳۸۰۴۳۶
کوروش کرمی‌نژاد ۰۹۱۲۰۶۵۹۲۱۰
پردیس راد ۰۹۱۲۹۳۳۴۸۴۰
حسین حادرباشلو ۰۹۱۲۸۹۸۷۱۴۴
محمد خدابخشی ۰۹۱۲۴۲۴۴۷۶۸
رعنا ستوده ۰۹۳۵۵۹۸۴۳۵۷
علی کشاورز ۰۹۳۳۹۵۹۴۰۸۳
نیما جعفری ۰۹۱۰۲۰۱۸۳۷۹
متین والی‌پور ۰۹۳۹۳۳۸۷۸۳۹

دفتر شیراز

دفتر شیراز واقع در بلوار قصرالدشت، بالاتر از چهارراه زرگری به طرف چهارراه قصرالدشت، نبش کوچۀ ۶۲ الف، ساختمان مدیکس، طبقۀ سوم، واحد ششم است؛ و از ساعت ۹ الی ۲۱ در روزهای شنبه الی چهارشنبه و ساعت ۹ الی ۲۰ در روزهای پنج شنبه آماده ارائۀ خدمات مهاجرت به متقاضیان است. شایان ذکر است ارائۀ خدمات به صورت غیرحضوری و آنلاین در تمام روزهای هفته حتی در تعطیلات هم فراهم است.

مشاوران شعبه شیراز

بنفشه سجادی ۰۹۳۰۷۷۴۶۳۶۶
سروش باقری ۰۹۳۵۵۳۹۱۳۲۳
دایان داملائی ۰۹۲۱۵۴۵۳۲۶۹
مژگان دوکوهکی ۰۹۳۳۳۵۳۹۶۱۰
شهاب بهرامی‌نژاد ۰۹۳۵۷۷۱۰۲۸۴
مانیا اکبری ۰۹۱۷۶۰۶۴۱۸۰

دفتر تبریز

دفتر تبریز واقع در ولیعصر، خیابان قانون، جنب پارکینگ فجر، ساختمان کارن، طبقۀ پنجم است؛ و از ساعت ۹ الی ۲۱ در روزهای شنبه الی چهارشنبه و ساعت ۹ الی ۲۰ در روزهای پنج شنبه آماده ارائۀ خدمات مهاجرت به متقاضیان است. شایان ذکر است ارائۀ خدمات به صورت غیرحضوری و آنلاین در تمام روزهای هفته حتی در تعطیلات هم فراهم است.


مشاوران شعبه تبریز
نوشین رفیعی ۰۹۱۴۱۰۶۶۴۸۳
طاها جلیلی ۰۹۳۷۰۷۱۷۷۴۴
ساجده زاهدی ۰۹۳۵۴۴۸۹۱۲۹

دفتر مشهد

دفتر مشهد واقع در خیابان فلسطین، فلسطین ۱/۲۳، روبروی بانک خون، پلاک ۹۳۰، واحد سه است؛ و از ساعت ۹ الی ۲۱ در روزهای شنبه الی چهارشنبه و ساعت ۹ الی ۲۰ در روزهای پنج شنبه آماده ارائۀ خدمات مهاجرت به متقاضیان است. شایان ذکر است ارائۀ خدمات به صورت غیرحضوری و آنلاین در تمام روزهای هفته حتی در تعطیلات هم فراهم است.

مشاوران شعبه مشهد
دانیال خسروی ۰۹۳۵۸۰۳۸۰۸۵
مارال معلایی ۰۹۳۶۱۲۷۱۷۸۶
مهسا مطلبی ۰۹۱۵۴۹۲۰۸۱۳
سجاد کنعانی ۰۹۳۰۴۳۱۴۶۳۹
بنیامین طوسی ۰۹۲۰۱۰۶۹۱۰۳

آژانس مسافرتی‌

آژانس مسافتری تیروژ پرواز واقع در تهران، بلوار میرداماد، مابین میدان شریعتی و میدان مادر، پلاک ۴۶، ساختمان سبز، واحد سوم است. این آژانس مشاوره و خدمات رزرو و خرید بلیت و هتل و همچنین اخذ انواع ویزای توریستی را ارائه می‌دهد.

دفتر پشتیبانی

دفتر پشتیبانیGO2TR حوزۀ فعالیت تیم DCM مجموعه، متشکل از تیم ارتباط با مشتریان، تیم تحقیق و توسعه، تیم مکاتبات بین الملل، تیم روابط بین الملل، تیم تکمیل پرونده و همچنین تیم پیگیری پرونده است که در مسیر پیشبرد پروسۀ مهاجرت متقاضیان طرف قرارداد مجموعه فعالیت دارد. در حال حاضر فعالیت دفتر پشتیبانی گوتوتی ار در شهر تهران متمرکز است.
همراهان طرف قرارداد مجموعه از طریق تماس با مجموعه و شماره گیری داخلی چهار می توانند از طریق تیم ارتباط با مشتریان (CM) پروندۀ مهاجرتی خود را پیگیری کنند.
همچنان متقاضیان از طریق تماس با مجموعه و شماره گیری داخلی پنج، می توانند از طریق تیم تحقیق و توسعه پاسخ سوالات خود در زمینۀ برنامه های خاص مهاجرتی،‌ جزئیات و ددلاین برنامه ها و هر موضوع نیازمند به جستجوی تخصصی را دریافت کنند.

آکادمی پوزا

معرفی کامل آکادمی پوزا و خدمات آن | Puza academy

اینستاگرام GO2TR

بهترین شبکه اجتماعی مرتبط با مهاجرت با بیش از هزاران ساعت آموزش، لایو و محتوای اطلاع رسانی برای علاقمندان به موضوعات تحصیل، کار و سرمایه گذاری در خارج از کشور.

🔺کنکور ردی‌ها را شکنجه می‌کنیم! 🔺کنکور ردی‌ها را از زندگی‌ محروم می‌کنیم! 🔺کنکوری‌ها رو حتی قبل از کنکور سال‌ها زندانی می‌کنیم! . • اما! این بار با کمک والدین دلسوز، «کنکور ردی هارو تبعید می‌کنیم!» . • ‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️ روی حرف من با مسئولان نیست، با فرزندانمون هم نیست، روی حرف من با خانواده هاست! . • 🔻🔻🔻کنکور چیه‌؟🔻🔻🔻 آیا یک امتحان به عنوان تنهااا راه ورود به دانشگاهه که آینده‌ی فرزندانمون رو تعیین ‌میکنه؟ یا آزمونی بی‌ ارزش و منسوخ در کلّ دنیاس که برای شکنجهٔ جگر گوشه‌های ما طراحی شده؟ . • ⭐️ بچه‌هایی که برای ساختن آینده‌ای بهتر براشون با عشق و علاقه زیاد، نهایت تلاشمون رو میکنیم... اما نمیدونیم که گاهی اوقات ممکنه به دلیل آگاهی کم این تلاش نتیجهٔ عکس بده و باعث بشه فرزندانمون افسرده بشن... نا امید بشن... اعتماد به نفسشون رو از دست بدن و کلی‌ مشکلات دیگه.... 😞 . • 🔻گذشته از‌ این‌ها عکس العمل ما در مقابل عدم موفقیت اونها در کنکور چیه؟! بهشون سرکوفت می‌زنیم! نه تنها خودمون! بلکه حتی به فامیل و دوستان هم اجازه میدیم تا با حرف و سوالات نیش دارشون، غرور و اعتماد بنفس فرزندانمون رو بازیچه‌ی خودشون کنن... . • 🔻نهایتا ما هم به عنوان مهر تائیدی بر این رفتار، فرزندانمون رو یک سال دیگه تو خونه زندانی می‌کنیم که یک بار دیگه برای کنکور و شکنجهٔ سال بعد آماده بشن... . • ⚠️ مگه نمیدونیم که نتیجه بیش از ۹۰% متقاضی‌های کنکور، تو سال دوم کنکورشون نسبت به سال اول افت می‌کنه؟! ⚠️ . • ✔️آیا به عمد داریم این بلاهارو سر فرزندانمون میاریم یا از روی ناآگاهیه؟ راه درست اینه که به جای این که فرزندانمون رو زندانی و شکنجه کنیم ازشون حمایت کنیم! و کمکشون کنیم تا در شرایط بهتری به آینده‌ا‌ی برسن که لایقش هستن... . • ✔️از اونجایی که متاسفانه اکثر خانواده‌ها به اشتباه روش‌های تنبیهی رو در این شرایط برای فرزندانشون انتخاب می‌کنن... ما به استعاره در این پست از عبارت «تبعید کردن» استفاده کردیم... اما منظور ما فرستادن فرزندانتون به خارج از کشور برای تحصیله... . • ⭐️الان وقتشه که تصمیم بگیرین، تصمیم بگیرین که یک پدر یا مادر دلسوز هستین یا نه؟⭐️ ⚠️ لطفا این پست رو به اشتراک بذارین تا شاید بتونیم قدم مثبتی برای آینده ی فرزندانمون برداریم... . • #کنکور۹۹ #کنکور #کنکوری #کنکور۱۴۰۰ #کنکور_تجربی #کنکوریها #تحصیل_در_خارج #اعزام_دانشجو #مهاجرت_تحصیلی #کرونا #قرنطینه #تعویق_کنکور_سراسری #سنجش #آزمون_سراسری #کارنامه_کنکور #کارنامه_کنکور۹۹ #انتخاب_رشته #نتایج_کنکور #ریاضی #تجربی

🔺کنکور ردی‌ها را شکنجه می‌کنیم!
🔺کنکور ردی‌ها را از زندگی‌ محروم می‌کنیم!
🔺کنکوری‌ها رو حتی قبل از کنکور سال‌ها زندانی می‌کنیم!
.

اما!
این بار با کمک والدین دلسوز،
«کنکور ردی هارو تبعید می‌کنیم!»
.

‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️
روی حرف من با مسئولان نیست،
با فرزندانمون هم نیست،
روی حرف من با خانواده هاست!
.

🔻🔻🔻کنکور چیه‌؟🔻🔻🔻
آیا یک امتحان به عنوان تنهااا راه ورود به دانشگاهه که آینده‌ی فرزندانمون رو تعیین ‌میکنه؟
یا آزمونی بی‌ ارزش و منسوخ در کلّ دنیاس که برای شکنجهٔ جگر گوشه‌های ما طراحی شده؟
.

⭐️ بچه‌هایی که برای ساختن آینده‌ای بهتر براشون با عشق و علاقه زیاد، نهایت تلاشمون رو میکنیم...
اما نمیدونیم که گاهی اوقات ممکنه به دلیل آگاهی کم این تلاش نتیجهٔ عکس بده و باعث بشه فرزندانمون افسرده بشن... نا امید بشن... اعتماد به نفسشون رو از دست بدن و کلی‌ مشکلات دیگه.... 😞
.

🔻گذشته از‌ این‌ها عکس العمل ما در مقابل عدم موفقیت اونها در کنکور چیه؟!
بهشون سرکوفت می‌زنیم! نه تنها خودمون! بلکه حتی به فامیل و دوستان هم اجازه میدیم تا با حرف و سوالات نیش دارشون، غرور و اعتماد بنفس فرزندانمون رو بازیچه‌ی خودشون کنن...
.

🔻نهایتا ما هم به عنوان مهر تائیدی بر این رفتار، فرزندانمون رو یک سال دیگه تو خونه زندانی می‌کنیم که یک بار دیگه برای کنکور و شکنجهٔ سال بعد آماده بشن...
.

⚠️ مگه نمیدونیم که نتیجه بیش از ۹۰% متقاضی‌های کنکور، تو سال دوم کنکورشون نسبت به سال اول افت می‌کنه؟! ⚠️
.

✔️آیا به عمد داریم این بلاهارو سر فرزندانمون میاریم یا از روی ناآگاهیه؟ راه درست اینه که به جای این که فرزندانمون رو زندانی و شکنجه کنیم ازشون حمایت کنیم! و کمکشون کنیم تا در شرایط بهتری به آینده‌ا‌ی برسن که لایقش هستن...
.

✔️از اونجایی که متاسفانه اکثر خانواده‌ها به اشتباه روش‌های تنبیهی رو در این شرایط برای فرزندانشون انتخاب می‌کنن... ما به استعاره در این پست از عبارت «تبعید کردن» استفاده کردیم... اما منظور ما فرستادن فرزندانتون به خارج از کشور برای تحصیله...
.

⭐️الان وقتشه که تصمیم بگیرین، تصمیم بگیرین که یک پدر یا مادر دلسوز هستین یا نه؟⭐️

⚠️
لطفا این پست رو به اشتراک بذارین تا شاید بتونیم قدم مثبتی برای آینده ی فرزندانمون برداریم...
.

#کنکور۹۹ #کنکور #کنکوری #کنکور۱۴۰۰ #کنکور_تجربی #کنکوریها #تحصیل_در_خارج #اعزام_دانشجو #مهاجرت_تحصیلی #کرونا #قرنطینه #تعویق_کنکور_سراسری #سنجش #آزمون_سراسری #کارنامه_کنکور #کارنامه_کنکور۹۹ #انتخاب_رشته #نتایج_کنکور #ریاضی #تجربی
...

بلاخره خبر مطمین‌تری از پروازهای تهران به استانبول رسید 🇹🇷 . • ✔️میدونید که بارها شروع برقراری پروازها اعلام شد و لغو شد... در این مدت توصیه ما به مسافرین این بود که تا برقراری اولین پرواز در خرید بلیت‌ محتاط باشن... . • ✔️این‌بار هواپیمایی ماهان اعلام کرده امکان پذیرش مسافر در مسیر تهران-استانبول در روز سه شنبه اول مهر ماه برابر با 22 سپتامبر میسر شده... . • 🔺پرواز یک طرفه برای دارندگان اقامت 🔺و پرواز رفت و برگشت برای مسافرین سفرهای توریستی و اقامتی... . • ✔️البته که شرط الزامی برای پذیرش مسافران، همراه داشتن جواب منفی تست کرونا PCR از آزمایشگاه های مورد تایید وزارت بهداشته اونم حداکثر 72 ساعت قبل از پرواز... لیست مراکز مورد تایید رو هم میتونید تماس بگیرید و بپرسید... . • ✔️اطلاعیه‌ی ماهان فعلا برای اول‌ مهر ماه اعلام شده که احتمالا تا الان که این متن رو میخونید ظرفیت‌ها پر شده باشه... اما به زودی روزهای بعدی رو هم اعلام خواهند کرد... به امید برقراری قطعی پرواز اول‌ مهر 🤲🏻 . • و اما ترکیش ایرلاین 🇹🇷 ✈️ . • ✔️ترکیش ایرلاین هم اعلام کرده از دهم مهرماه پروازهای مستقیم از تهران به استانبول رو برقرار میکنه... . • 🔺باز هم پرواز یک طرفه برای دارندگان اقامت 🔺و پرواز رفت و برگشت برای مسافرین سفرهای توریستی و اقامتی... . • ☎️برای اطلاع از تاریخ و هزینه پروازها استوری‌ها رو دنبال کنید و یا با همکاران در آژانس هواپیمایی در تماس باشید... . • ‏‎‏‎📞: 021 43000 021 (داخلی دو) ‏‎‏‎📞: 02142956 (داخلی دو) ‏‎‏‎📞: 021 91008 021 (داخلی دو) ‏‎‏‎📞: 021 91091 021 (داخلی دو) . • #مرز #مرز_سرو #سفر #سفر_به_ترکیه #سفر_ارزان #توریسم #توریستی_گردشگری #توریستی #ماهان_ایر #قطر_ایرلاین #ترکیش_ایرلاین #اخبار_مرز_ترکیه #اخبار_مرز #سفارت #وقت_سفارت #مهاجرت #هواپیمایی_ماهان #هواپیمایی #آژانس_مسافرتی #آژانس_هواپیمایی #go2tr

بلاخره خبر مطمین‌تری از پروازهای تهران به استانبول رسید 🇹🇷
.

✔️میدونید که بارها شروع برقراری پروازها اعلام شد و لغو شد... در این مدت توصیه ما به مسافرین این بود که تا برقراری اولین پرواز در خرید بلیت‌ محتاط باشن...
.

✔️این‌بار هواپیمایی ماهان اعلام کرده امکان پذیرش مسافر در مسیر تهران-استانبول در روز سه شنبه اول مهر ماه برابر با ۲۲ سپتامبر میسر شده...
.

🔺پرواز یک طرفه برای دارندگان اقامت
🔺و پرواز رفت و برگشت برای مسافرین سفرهای توریستی و اقامتی...
.

✔️البته که شرط الزامی برای پذیرش مسافران، همراه داشتن جواب منفی تست کرونا PCR از آزمایشگاه های مورد تایید وزارت بهداشته اونم حداکثر ۷۲ ساعت قبل از پرواز... لیست مراکز مورد تایید رو هم میتونید تماس بگیرید و بپرسید...
.

✔️اطلاعیه‌ی ماهان فعلا برای اول‌ مهر ماه اعلام شده که احتمالا تا الان که این متن رو میخونید ظرفیت‌ها پر شده باشه... اما به زودی روزهای بعدی رو هم اعلام خواهند کرد... به امید برقراری قطعی پرواز اول‌ مهر 🤲🏻
.

و اما ترکیش ایرلاین 🇹🇷 ✈️
.

✔️ترکیش ایرلاین هم اعلام کرده از دهم مهرماه پروازهای مستقیم از تهران به استانبول رو برقرار میکنه...
.

🔺باز هم پرواز یک طرفه برای دارندگان اقامت
🔺و پرواز رفت و برگشت برای مسافرین سفرهای توریستی و اقامتی...
.

☎️برای اطلاع از تاریخ و هزینه پروازها استوری‌ها رو دنبال کنید و یا با همکاران در آژانس هواپیمایی در تماس باشید...
.

‏‎‏‎📞: ۰۲۱ ۴۳۰۰۰ ۰۲۱ (داخلی دو)
‏‎‏‎📞: ۰۲۱۴۲۹۵۶ (داخلی دو)
‏‎‏‎📞: ۰۲۱ ۹۱۰۰۸ ۰۲۱ (داخلی دو)
‏‎‏‎📞: ۰۲۱ ۹۱۰۹۱ ۰۲۱ (داخلی دو)
.

#مرز #مرز_سرو #سفر #سفر_به_ترکیه #سفر_ارزان #توریسم #توریستی_گردشگری #توریستی #ماهان_ایر #قطر_ایرلاین #ترکیش_ایرلاین #اخبار_مرز_ترکیه #اخبار_مرز #سفارت #وقت_سفارت #مهاجرت #هواپیمایی_ماهان #هواپیمایی #آژانس_مسافرتی #آژانس_هواپیمایی #go2tr
...

✔️براساس آمار سازمان ملل، پنج کشور اول اتحادیه اروپا که در سال ۲۰۱۹ بیشترین مهاجر ایرانی رو در خودشون داشتن؛ کشورهای آلمان انگلستان سوئد هلند و فرانسه بودن. . • اگر روش مهاجرت مهاجران رو تحصیلی، کاری، خانوادگی و یا پناهندگی بدونیم، در این جدول میتونید آمار مهاجران در این کشورهارو به تفکیک روش مهاجرتیشون‌ در سال ۲۰۱۸ ببینید... . • 🔺با یک نگاه میشه دلیل سختگیری این کشورها در صدور ویزا برای ایرانی‌ها رو دید... . • 🔺آمار بالای مهاجران ایرانی که متاسفانه پناهندگی رو به عنوان روش مهاجرتشون انتخاب کردند، باعث شده تا این کشورها در صدور‌ ویزا به ایرانی‌ها حساسیت‌های بیشتری رو اعمال کنن... . • 🔺متاسفانه افراد زیادی بدلیل کمبود آگاهی از روش‌های مهاجرتی، هزینه‌های زیادی رو با ریسک فراوان برای پناهندگی متحمل شدن... . • ✔️براساس آخرین آمار، در سال ۲۰۱۹ بیش از ۱۸۰۰ ایرانی در آلمان با داشتن بلوکارت مشغول به کار بودند... و جالبه بدونید ۵۳۰ نفر‌ از افراد دارای بلوکارت در همین سال موفق‌ به دریافت اقامت دائم این کشور شدند... . • ☎️برای بررسی راه‌های مهاجرت قانونی متناسب با شرایط‌ خودتون و خانواده‌تون با ما تماس بگیرید . ‎‏‎📞: 021 43000 021 (۹۰ خط) ‎‏‎📞: 02142956 (۳۰ خط) ‎‏‎📞: 021 91008 021 (خط پشتیبان) ‎‏‎📞: 021 91091 021 (خط پشتیبان) . . #مهاجرت_تحصیلی #مهاجرت_کاری #آمار_مهاجرت #تحصیل_در_خارج #تحصیل_در_اروپا #ویزای_کاری #بلوکارت #تحصیل_در_انگلستان #تحصیل_در_آمریکا #تحصیل_در_هلند #تحصیل_در_فرانسه #پناهندگی #پناهندگی_آلمان #پناهندگی_اروپا #اتحادیه_اروپا #مهاجرت_انگلستان #مهاجرت_آلمان #موسسه_مهاجرتی #تحصیل_فرانسه #تحصیل_آلمان #تحصیل_دکتری #بورسیه_تحصیلی #منافع_اقتصادی #go2tr

✔️براساس آمار سازمان ملل، پنج کشور اول اتحادیه اروپا که در سال ۲۰۱۹ بیشترین مهاجر ایرانی رو در خودشون داشتن؛ کشورهای
آلمان
انگلستان
سوئد
هلند و
فرانسه بودن.
.

اگر روش مهاجرت مهاجران رو تحصیلی، کاری، خانوادگی و یا پناهندگی بدونیم، در این جدول میتونید آمار مهاجران در این کشورهارو به تفکیک روش مهاجرتیشون‌ در سال ۲۰۱۸ ببینید...
.

🔺با یک نگاه میشه دلیل سختگیری این کشورها در صدور ویزا برای ایرانی‌ها رو دید...
.

🔺آمار بالای مهاجران ایرانی که متاسفانه پناهندگی رو به عنوان روش مهاجرتشون انتخاب کردند، باعث شده تا این کشورها در صدور‌ ویزا به ایرانی‌ها حساسیت‌های بیشتری رو اعمال کنن...
.

🔺متاسفانه افراد زیادی بدلیل کمبود آگاهی از روش‌های مهاجرتی، هزینه‌های زیادی رو با ریسک فراوان برای پناهندگی متحمل شدن...
.

✔️براساس آخرین آمار، در سال ۲۰۱۹ بیش از ۱۸۰۰ ایرانی در آلمان با داشتن بلوکارت مشغول به کار بودند... و جالبه بدونید ۵۳۰ نفر‌ از افراد دارای بلوکارت در همین سال موفق‌ به دریافت اقامت دائم این کشور شدند...
.


☎️برای بررسی راه‌های مهاجرت قانونی متناسب با شرایط‌ خودتون و خانواده‌تون با ما تماس بگیرید
.

‎‏‎📞: ۰۲۱ ۴۳۰۰۰ ۰۲۱ (۹۰ خط)
‎‏‎📞: ۰۲۱۴۲۹۵۶ (۳۰ خط)
‎‏‎📞: ۰۲۱ ۹۱۰۰۸ ۰۲۱ (خط پشتیبان)
‎‏‎📞: ۰۲۱ ۹۱۰۹۱ ۰۲۱ (خط پشتیبان)
.
.

#مهاجرت_تحصیلی #مهاجرت_کاری #آمار_مهاجرت #تحصیل_در_خارج #تحصیل_در_اروپا #ویزای_کاری #بلوکارت #تحصیل_در_انگلستان #تحصیل_در_آمریکا #تحصیل_در_هلند #تحصیل_در_فرانسه #پناهندگی #پناهندگی_آلمان #پناهندگی_اروپا #اتحادیه_اروپا #مهاجرت_انگلستان #مهاجرت_آلمان #موسسه_مهاجرتی #تحصیل_فرانسه #تحصیل_آلمان #تحصیل_دکتری #بورسیه_تحصیلی #منافع_اقتصادی #go2tr
...

‏🧳 🇺🇸 اشتباه نکن؛ هنوز هم میشه به آمریکا مهاجرت کرد... . • ✔️با اینکه آمار مهاجرت ایرانی‌ها به آمریکا سال به سال بیشتر میشد و رو به رشد بود؛ اما جمعیت دانشجویان ایرانی در دولت ترامپ با توجه به سیاست‌های جدید در تراز ۱۲۰۰۰ نفر ثابت موند... حتی در سال ۲۰۱۸ نسبت به سال قبل ۶۰۰ نفر هم کاهش داشت... . • ✔️دانشجویان متقاضی تحصیل تو این کشور، غالبا چهار کشور کانادا، آلمان، ایتالیا و ترکیه رو به عنوان مقصد جایگزین انتخاب کردن... چرا که علاوه بر‌شرایط خوب تحصیل میتونن پلی برای رسیدن به آمریکا در مهاجرت بعدی هم باشن... . • ✔️ ⭐️ اما همچنان راه ورود به دانشگاه‌های آمریکا برای دانشجویان بسته نیست و با داشتن سوابق تحصیلی و سطح زبان خوب میشه در مقاطع ارشد و دکتری وارد این کشور شد... . • ✔️این تصویر که نتیجه پژوهش جدیدی در سال اخیره، تعداد دانشجویان ایرانی در شش دانشگاه تاپ آمریکا رو در سال ۲۰۱۸ نشون میده ✌🏼🎓 . • اگر‌ قصد اقدام به اخذ پذیرش و دریافت فاند و بورسیه‌های آمریکا رو دارید، تا دیرتر نشده دست به کار بشید... ما هم در مراحل کار همراهیتون میکنیم... . ‎‏‎📞: 021 43000 021 (۹۰ خط) ‎‏‎📞: 02142956 (۳۰ خط) ‎‏‎📞: 021 91008 021 (خط پشتیبان) ‎‏‎📞: 021 91091 021 (خط پشتیبان) . • #مهاجرت_به_آمريكا #مهاجرت_آمریکا #تحصیل_در_آمریکا #دانشگاه_استنفورد #دانشگاه_پرینستون #دانشگاه_ام_ای_تی #دانشگاه_هاروارد #هاروارد_آمریکا #کالیفرنیا #کالیفرنیا_آمریکا #دانشگاه_کالیفرنیا #دانشگاه_تهران #دانشگاه_تهرانی_ها #دانشگاه_امیرکبیر #دانشگاه_بهشتی #مهندسی ##کارشناسی_ارشد #مستر #دکتری #تحصیل_دکتری #تحصیل_در_خارج #تحصیل_کانادا #کانادا_مهاجرت #تحصیل_با_بورسیه

‏🧳 🇺🇸 اشتباه نکن؛ هنوز هم میشه به آمریکا مهاجرت کرد...
.

✔️با اینکه آمار مهاجرت ایرانی‌ها به آمریکا سال به سال بیشتر میشد و رو به رشد بود؛ اما جمعیت دانشجویان ایرانی در دولت ترامپ با توجه به سیاست‌های جدید در تراز ۱۲۰۰۰ نفر ثابت موند... حتی در سال ۲۰۱۸ نسبت به سال قبل ۶۰۰ نفر هم کاهش داشت...
.

✔️دانشجویان متقاضی تحصیل تو این کشور، غالبا چهار کشور کانادا، آلمان، ایتالیا و ترکیه رو به عنوان مقصد جایگزین انتخاب کردن... چرا که علاوه بر‌شرایط خوب تحصیل میتونن پلی برای رسیدن به آمریکا در مهاجرت بعدی هم باشن...
.

✔️ ⭐️ اما همچنان راه ورود به دانشگاه‌های آمریکا برای دانشجویان بسته نیست و با داشتن سوابق تحصیلی و سطح زبان خوب میشه در مقاطع ارشد و دکتری وارد این کشور شد...
.

✔️این تصویر که نتیجه پژوهش جدیدی در سال اخیره، تعداد دانشجویان ایرانی در شش دانشگاه تاپ آمریکا رو در سال ۲۰۱۸ نشون میده ✌🏼🎓
.

اگر‌ قصد اقدام به اخذ پذیرش و دریافت فاند و بورسیه‌های آمریکا رو دارید، تا دیرتر نشده دست به کار بشید... ما هم در مراحل کار همراهیتون میکنیم...
.

‎‏‎📞: ۰۲۱ ۴۳۰۰۰ ۰۲۱ (۹۰ خط)
‎‏‎📞: ۰۲۱۴۲۹۵۶ (۳۰ خط)
‎‏‎📞: ۰۲۱ ۹۱۰۰۸ ۰۲۱ (خط پشتیبان)
‎‏‎📞: ۰۲۱ ۹۱۰۹۱ ۰۲۱ (خط پشتیبان)
.

#مهاجرت_به_آمريكا #مهاجرت_آمریکا #تحصیل_در_آمریکا #دانشگاه_استنفورد #دانشگاه_پرینستون #دانشگاه_ام_ای_تی #دانشگاه_هاروارد #هاروارد_آمریکا #کالیفرنیا #کالیفرنیا_آمریکا #دانشگاه_کالیفرنیا #دانشگاه_تهران #دانشگاه_تهرانی_ها #دانشگاه_امیرکبیر #دانشگاه_بهشتی #مهندسی ##کارشناسی_ارشد #مستر #دکتری #تحصیل_دکتری #تحصیل_در_خارج #تحصیل_کانادا #کانادا_مهاجرت #تحصیل_با_بورسیه
...

دانشجویان بین‌المللی در سال ۲۰۱۶، چیزی حدود ۳۰۰ میلیارد دلار به اقتصاد جهانی کمک کردن 😮 💰 . • 💰💰برای درک بهتر خوبه بدونید که این مقدار برابره با مجموع ثروت بیل گیتس (مدیرعامل ماکروسافت) و جف بیزوس (مدیرعامل آمازون) . • 🧑🏻‍🎓👩🏼‍🎓این تاثیر اقتصادیه مستقیم و غیرمستقیم پنج میلیون دانشجوییه که در این سال در کشورهای خارجی در حال تحصیل بودن... . • 💼💼 تاثیر مستقیمو غیرمستقیم یعنی ایجاد شغل، درآمدهای مالیاتی و درآمد خانوار... علاوه بر این‌ها مهاجران دانشجو تاثیرات مثبت زیادی هم تو تقویت زمینه‌های آکادمیک و فرهنگی کشورها دارن... . • 📈📈این نمودار منافع اقتصادی چندتا از تاپ‌ترین کشورهای مهاجرپذیر در دنیا رو نشون میده که آمریکا با تفاوت زیادی در رتبه اول اون قرار داره... . • حالا از بین این هفت کشور مقصد محبوب شما کدومه؟ 🤩 . • ‎☎️ برای دریافت مشاوره مهاجرت اولیه بصورت رایگان از طریق شماره‌های زیر با ما در تماس باشید... . • ‎‏‎📞: 021 43000 021 (۹۰ خط) ‎‏‎📞: 02142956 (۳۰ خط) ‎‏‎📞: 021 91008 021 (۳۰ خط) ‏‎📞: 021 91091 021 (خط پشتیبان) . • #مهاجرت_تحصیلی #آمار_مهاجرت #تحصیل_در_خارج #تحصیل_در_اروپا #تحصیل_در_انگلستان #تحصیل_در_آمریکا #تحصیل_در_هلند #تحصیل_در_فرانسه #مهاجرت_انگلستان #مهاجرت_آلمان #موسسه_مهاجرتی #تحصیل_فرانسه #تحصیل_آلمان #تحصیل_دکتری #بورسیه_تحصیلی #منافع_اقتصادی #go2tr

دانشجویان بین‌المللی در سال ۲۰۱۶، چیزی حدود ۳۰۰ میلیارد دلار به اقتصاد جهانی کمک کردن 😮 💰
.

💰💰برای درک بهتر خوبه بدونید که این مقدار برابره با مجموع ثروت بیل گیتس (مدیرعامل ماکروسافت) و جف بیزوس (مدیرعامل آمازون)
.

🧑🏻‍🎓👩🏼‍🎓این تاثیر اقتصادیه مستقیم و غیرمستقیم پنج میلیون دانشجوییه که در این سال در کشورهای خارجی در حال تحصیل بودن...
.

💼💼 تاثیر مستقیمو غیرمستقیم یعنی ایجاد شغل، درآمدهای مالیاتی و درآمد خانوار... علاوه بر این‌ها مهاجران دانشجو تاثیرات مثبت زیادی هم تو تقویت زمینه‌های آکادمیک و فرهنگی کشورها دارن...
.

📈📈این نمودار منافع اقتصادی چندتا از تاپ‌ترین کشورهای مهاجرپذیر در دنیا رو نشون میده که آمریکا با تفاوت زیادی در رتبه اول اون قرار داره...
.

حالا از بین این هفت کشور مقصد محبوب شما کدومه؟ 🤩
.

‎☎️ برای دریافت مشاوره مهاجرت اولیه بصورت رایگان از طریق شماره‌های زیر با ما در تماس باشید...
.

‎‏‎📞: ۰۲۱ ۴۳۰۰۰ ۰۲۱ (۹۰ خط)
‎‏‎📞: ۰۲۱۴۲۹۵۶ (۳۰ خط)
‎‏‎📞: ۰۲۱ ۹۱۰۰۸ ۰۲۱ (۳۰ خط)
‏‎📞: ۰۲۱ ۹۱۰۹۱ ۰۲۱ (خط پشتیبان)
.

#مهاجرت_تحصیلی #آمار_مهاجرت #تحصیل_در_خارج #تحصیل_در_اروپا #تحصیل_در_انگلستان #تحصیل_در_آمریکا #تحصیل_در_هلند #تحصیل_در_فرانسه #مهاجرت_انگلستان #مهاجرت_آلمان #موسسه_مهاجرتی #تحصیل_فرانسه #تحصیل_آلمان #تحصیل_دکتری #بورسیه_تحصیلی #منافع_اقتصادی #go2tr
...

‏🇹🇷 میدونستید از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۵ آمار ایرانیان مقیم ترکیه افزایش ۱۶۷ درصدی داشته و ۲.۷ برابر رشد کرده... و این روند تا سالهای اخیر هم ادامه پیدا کرده... . • ✔️جالبه بدونین در سال ۲۰۱۶ شهروندان ایران پس از شهروندان عراق، افغانستان و سوریه چهارمین کشوری بودن که بیشترین آمار مهاجرت به ترکیه رو داشتن... پس از این ایران در سال ۲۰۱۷ در جایگاه هفتم و در سال ۲۰۱۸ در جایگاه پنجم قرار گرفت... . • و اما جالبه بدونید چه روشی رو برای مهاجرت انتخاب کردن... . • ✔️ ایرانیان در اخذ اقامت دانشجویی ترکیه رتبه سوم و در اخذ اقامت خانوادگی و کاری رتبه دهم رو به خودشون اختصاص دادن... . • ✔️آمارهای مربوط به خرید ملک ایرانیان در ترکیه رو هم حتما دیدین و شنیدین.... آمار خریداران ملک هم در سال ۲۰۱۸ افزایش زیاده داشته بطوریکه در سال جاری ایرانیان در خرید ملک ترکیه به رتبه اول رسیدن... . • ✔️ایرانی‌ها همچنین در سال‌های اخیر جز کشورهای اول در ثبت شرکت ترکیه هم بودن... . • ✔️یکی از دلایل مهمی که برای این افزایش آمار وجود داره، افزایش نرخ دلاره... چرا که هزینه زندگی بجز در بخش انرژی تا حد زیادی با هزینه زندگی در تهران مشابهه... . • ✔️از طرف دیگه این کشور با داشتن دانشگاه‌ها وموسسات آموزشی معتبر، مقصد خوبی برا تحصیل و همچنین پلی برای رسیدن به کشورهای دیگه محسوب میشه... چرا که با داشتن اقامت ترکیه شانس اخذ ویزا به نسبت اقدام از طریق ایران بیشتر خواهد بود... . • ☎️برای ارتباط با مشاورین و دریافت مشاوره مهاجرت تحصیلی، کاری و سرمایه‌گذاری متناسب با شرایط خودتون از طریق شماره‌های زیر با ما در تماس باشین ‏‎📞: 021 43000 021 (۹۰ خط) ‏‎📞: 02142956 (۳۰ خط) ‏‎📞: 021 91008 021 (۳۰ خط) ‏‎📞: 021 91091 021 (خط پشتیبان) . • #مهاجرت_ترکیه #مهاجرت_به_ترکیه #تحصیل_در_ترکیه #ترکیه #ترکیه_کار #ترکیه_نشینان #خرید_ملک_ترکیه #خرید_ملک_در_ترکیه #خرید_بیزینس #خرید_بیزنس #ویزای_تحصیلی #ویزای_تحصیلی_ترکیه #کار_در_ترکیه #آمار_مهاجرت #مهاجران_ایرانی #اقامت_ترکیه #go2tr

‏🇹🇷 میدونستید از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۵ آمار ایرانیان مقیم ترکیه افزایش ۱۶۷ درصدی داشته و ۲.۷ برابر رشد کرده... و این روند تا سالهای اخیر هم ادامه پیدا کرده...
.

✔️جالبه بدونین در سال ۲۰۱۶ شهروندان ایران پس از شهروندان عراق، افغانستان و سوریه چهارمین کشوری بودن که بیشترین آمار مهاجرت به ترکیه رو داشتن... پس از این ایران در سال ۲۰۱۷ در جایگاه هفتم و در سال ۲۰۱۸ در جایگاه پنجم قرار گرفت...
.

و اما جالبه بدونید چه روشی رو برای مهاجرت انتخاب کردن...
.

✔️ ایرانیان در اخذ اقامت دانشجویی ترکیه رتبه سوم و در اخذ اقامت خانوادگی و کاری رتبه دهم رو به خودشون اختصاص دادن...
.

✔️آمارهای مربوط به خرید ملک ایرانیان در ترکیه رو هم حتما دیدین و شنیدین.... آمار خریداران ملک هم در سال ۲۰۱۸ افزایش زیاده داشته بطوریکه در سال جاری ایرانیان در خرید ملک ترکیه به رتبه اول رسیدن...
.

✔️ایرانی‌ها همچنین در سال‌های اخیر جز کشورهای اول در ثبت شرکت ترکیه هم بودن...
.

✔️یکی از دلایل مهمی که برای این افزایش آمار وجود داره، افزایش نرخ دلاره... چرا که هزینه زندگی بجز در بخش انرژی تا حد زیادی با هزینه زندگی در تهران مشابهه...
.

✔️از طرف دیگه این کشور با داشتن دانشگاه‌ها وموسسات آموزشی معتبر، مقصد خوبی برا تحصیل و همچنین پلی برای رسیدن به کشورهای دیگه محسوب میشه... چرا که با داشتن اقامت ترکیه شانس اخذ ویزا به نسبت اقدام از طریق ایران بیشتر خواهد بود...
.


☎️برای ارتباط با مشاورین و دریافت مشاوره مهاجرت تحصیلی، کاری و سرمایه‌گذاری متناسب با شرایط خودتون از طریق شماره‌های زیر با ما در تماس باشین

‏‎📞: ۰۲۱ ۴۳۰۰۰ ۰۲۱ (۹۰ خط)
‏‎📞: ۰۲۱۴۲۹۵۶ (۳۰ خط)
‏‎📞: ۰۲۱ ۹۱۰۰۸ ۰۲۱ (۳۰ خط)
‏‎📞: ۰۲۱ ۹۱۰۹۱ ۰۲۱ (خط پشتیبان)
.

#مهاجرت_ترکیه #مهاجرت_به_ترکیه #تحصیل_در_ترکیه #ترکیه #ترکیه_کار #ترکیه_نشینان #خرید_ملک_ترکیه #خرید_ملک_در_ترکیه #خرید_بیزینس #خرید_بیزنس #ویزای_تحصیلی #ویزای_تحصیلی_ترکیه #کار_در_ترکیه #آمار_مهاجرت #مهاجران_ایرانی #اقامت_ترکیه #go2tr
...

با مشاوران ما ۲۴ ساعته در ارتباط باشید

بهترین راه برای مطمئن شدن از روش مهاجرتی مناسب شما ارتباط با مشاورین است.

دریافت مشاوره تخصصی و باز کردن پرونده مهاجرتی هوشمند.

ما بیش از ۱۰۰ مشاور آنلاین و آفلاین در ۶ شعبه در ایران و خارج از کشور به صورت فعال برای سرویس دهی به مشتریان خود داریم.

مشاوره مهاجرت: 02143000021