x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!

تحصیل دندانپزشکی مالزی

تقاضا برای تحصیل در مالزی در رشته دندانپزشکی نیز به اندازه رشته پزشکی زیاد است و از آن‌جایی که تعداد دانشگاه‌های مورد تأیید وزارت علوم زیاد نیست؛ لازم است رزومه تحصیلی قدرتمندی داشته باشید و دانشجوی سخت کوشی باشید تا بتوانید به تحصیل در این کشور در این رشته بپردازید. اولین چیزی که اهمیت دارد، مدرک زبان شما و نمره آن است. دوره دندانپزشکی به زبان انگلیسی ارائه می‌شود. با وجودی که شرایط یاد گرفتن زبان پیش از ورود به دانشگاه‌های مالزی وجود دارد؛ توصیه می‌شود قبل از اقدام برای تحصیل در مالزی مدرک زبان خود را دریافت کنید.

دوره رشته دندانپزشکی در مالزی یک دوره پنج ساله است. پس از سپری کردن پنج سال تحصیلی باید یک سال را نیز به عنوان کارآموز خدمت کنید تا بتوانید مدرک خود را دریافت کنید و به صورت رسمی یک دندانپزشک شناخته شوید. دو سال اول این دوره‌ی پنج ساله شما به تحصیل در دروس پیش بالینی خواهید پرداخت و به صورت تئوری با آن چه لازم است بدانید؛ آشنا خواهید شد. دو سال آخر آموزش بالینی شما شروع می‌شود و دانش خود را به مهارت تبدیل می‌کنید و می‌توانید به عنوان یک دندانپزشک کار کنید. 

دانشگاه پردانا بهترین دانشگاه برای تحصیل در مالزی در رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی است. پس از آن دانشگاه‌هایی مانند دانشگاه مالایا، دانشگاه موناش و تعدادی دانشگاه دیگر قرار می‌گیرند.

پیشنهاد می کنیم حتما این مطالب را مطالعه کنید:

مشاوره تحصیل دندانپزشکی مالزی
آخرین ویرایش: ‏2 ماه پیش - 1,642 نمایش

دانشگاه‌ها

مشاهده دانشگاه های برتر در ترکیه

مطالب مرتبط

پیشنهادات مرتبط

مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021