malaysia
کشور مالزی

مهاجرت به مالزی

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو- مهاجرت به کشور مالزی - go2tr

اغلب افرادی که مهاجرت به کشور مالزی را انتخاب کرده اند به سراغ شهر کوالالامپور می‌روند. این شهر پایتخت کشور مالزی محسوب می‌شود. دارای فضای دیدنی بسیار زیادی است. این کشور به طور کلی در دامنه های کوهستانی قرار دارد. آب و هوای این شهر برای ایرانیان بسیار عالی است. اقامت مالزی به طور کلی سبب می‌شود که بتوانید پیشرفت خوبی در زندگی خود داشته باشید. آمار مهاجرانی که در زمینه رایانه و نرم افزار تخصص دارند به کشور مالزی روز به روز بیشتر می‌شود و این کشور هنوز هم در این زمینه تقاضای بالایی دارد به طوری‌که مشاغل رایانه ای در کشور مالزی به نسبت سال 2013 در حدود 75 درصد رشد داشته است این رقم بی سابقه است و کمتر چنین چیزی دیده می شود. مالزی هر ساله اطلاعیه ای در زمینه تخصص در زمینه رایانه اعلام می کند که بسیار ارزشمند است. مهاجرپذیری کشور مالزی در سال 2017 در حدود 3 درصد از سال قبل خود بیشتر بود، این آمار در سال 2018 به رشد 5 درصدی رسیده است که نشان می دهد رضایت زندگی در این کشور زیاد است. کشور مالزی یک کشور بسیار مدرن است. در این زمینه می توانید درآمد خوبی داشته باشید و همینطور دارای فضای گردشگری بسیار قدرتمندی است. در ازدواج با یک فرد مالزیایی باید طریق آشنایی خود و مدت نامزدی را توضیح دهید. باید مشخص سازید که چرا قرار است با یک فرد غیر از تبعه خود ازدواج کنید. پس از سه سال درخواست اقامت را اعلام می کنید. درخواست شما بررسی می شود تا مشخص شود که آیا اقامت این کشور برای شما فراهم می شود یا خیر. در نظر داشته باشید که در طول این دوره ارزیابی می شود که از نظر مالی در چه وضعیتی هستید آیا می توانید از پس هزینه های زندگی بر آیید. ویزای کاری کشور مالزی اغلب یک الی دو ساله صادر می شود و پس از این دوره افراد باید ویزای خود را تمدید نمایند. افراد باید سعی کنند مهاجرت کاری خود به کشور مالزی را در وضعیت نرمال شده قرار دهید یعنی انتظار معجزه نداشته باشید. شما پس از 4 الی 5 سال کار در این کشور می توانید درخواست خود را اعلام نمایید.

هزینه های زندگی در کشور مالزی نیز در وضعیت نرمال قرار دارد و همه این موارد نشان می دهد که کشور مالزی روز به روز به تعداد مهاجران خود می افزاید.

این کشور شرایط زندگی خوبی برای مهاجران فراهم ساخته است به طوریکه در تهیه مسکن و همینطور یافتن شغل کمتر دچار دردسر می‌شوند.

به جرات می توان گفت محال است کسی با رشته نرم افزار و رایانه وارد این کشور شود و ناراضی باشد.

وقتی قرار است به یک کشور مهاجرت کنیم همیشه روش های مختلفی پیش روی ما قرار دارد، برخی از زمان ها تحصیل می تواند یک روش خوب محسوب شود و گاهی نیز سرمایه گذاری و کار می تواند آینده خوبی برایمان فراهم سازد در هر صورت این ما هستیم که تعیین می‌کنیم بهترین روش برای مهاجرت به کشور مالزی کدام است.

مهاجرت به کشور مالزی به طور کلی دسته بندی های مختلفی دارد. افراد به طور کلی در کشور مالزی دو نوع کوتاه مدت و بلند مدت را می توانند انتخاب نمایند.

یکی از روش های بسیار خوب برای مهاجرت به کشور مالزی سرمایه گذاری است. در این روش زیر مجموعه های مختلفی دیده می شود که هر یک دارای شرایط مربوط به خود است.

در ازدواج با یک فرد مالزیایی باید طریق آشنایی خود و مدت نامزدی را توضیح دهید. باید مشخص سازید که چرا قرار است با یک فرد غیر از تبعه خود ازدواج کنید.

تابعیت تولد در کشور مالزی بر اساس سیستم خون است. در این روش پدر یا مادر باید تبعه مالزی باشند. در کشور مالزی چیزی به عنوان تابعیت دوگانه وجود ندارد.

شما به عنوان فردی که قصد دارید مهاجرت به کشور مالزی از طریق پناهندگی را اخذ نمایید نیاز است که در ابتدا ارزیابی کنید می‌توانید از پس شرایط زندگی در این کشور بر آیید یا خیر.

کشور مالزی رتبه 11 را در بین کشورهای جهان در پذیرش و جذب دانشجو دارد. مهاجرت به کشور مالزی برای تمام سنین فراهم شده است و رشته های مختلفی نیز مورد پوشش قرار می گیرد.

مهاجرت به کشور مالزی از طریق ویزای کار نیز با یک سری قوانین جدید همراه است. شما برای مهاجرت به این کشور نیاز به یک job offer دارید او باید بتواند اسپانسر شما باشد و دعوت نامه ای ارسال نماید که نشان دهد سمت و درآمد شما چقدر است و همینطور باید مشخص نماید که وضعیت هزینه های زندگی شما در طول اقامت به چه صورت پوشش دهی می شود.

در صورتی که یکی از اعضای خانواده شما در کشور مالزی زندگی می‌کند می توانید با اخذ ویزای همراه برای خود شرایط اقامت در این کشور را فراهم سازید.

از دیگر روش های کشور مالزی می تواند مهاجرت توریستی باشد. در مهاجرت توریستی به این کشور باید ویزای معتبر و گذرنامه با اعتبار 6 ماهه با دو برگ سفید داشته باشید.

از دیگر روش هایی که می تواند منجر به مهاجرت به کشور مالزی شود کارآفرینی است. در این کشور شما باید در ابتدا اقدام به ثبت شرکت نمایید.

دارای فضای دیدنی بسیار زیادی است. این کشور به طور کلی در دامنه های کوهستانی قرار دارد. آب و هوای این شهر برای ایرانیان بسیار عالی است. اقامت مالزی به طور کلی سبب می شود بتوانید پیشرفت خوبی در زندگی خود داشته باشید.

برای اخذ ویزای کشور مالزی یک سری نکات را به دقت رعایت نمایید. در این مسیر تصمیم راسخ داشته باشید. گرفتن ویزای این کشور و البته اقامت دائم شاید کمی زمانبر باشد بنابراین افراد باید عزم راسخ داشته باشند.

در نظر داشته باشید که اقامت دائم برای کسانی است که ثابت کرده اند از پس خود بر می آیند.

افرادی که قصد دارند پاسپورت کشور مالزی را اخذ نمایند باید به دولت این کشور ثابت کنند که زندگی در کشور مالزی برایشان ارزش بیشتری به نسبت کشور مبدأ دارد.

مطالب مرتبط