x
مشاوره:021 43000 021

مهاجرت به مالزی

موسسه اعزام دانشجو- مهاجرت به کشور مالزی - go2tr

اغلب افرادی که مهاجرت به کشور مالزی را انتخاب کرده اند به سراغ شهر کوالالامپور می‌روند. این شهر پایتخت کشور مالزی محسوب می‌شود. دارای فضای دیدنی بسیار زیادی است. این کشور به طور کلی در دامنه های کوهستانی قرار دارد. آب و هوای این شهر برای ایرانیان بسیار عالی است. اقامت مالزی به طور کلی سبب می‌شود که بتوانید پیشرفت خوبی در زندگی خود داشته باشید. آمار مهاجرانی که در زمینه رایانه و نرم افزار تخصص دارند به کشور مالزی روز به روز بیشتر می‌شود و این کشور هنوز هم در این زمینه تقاضای بالایی دارد به طوری‌که مشاغل رایانه ای در کشور مالزی به نسبت سال 2013 در حدود 75 درصد رشد داشته است این رقم بی سابقه است و کمتر چنین چیزی دیده می شود. مالزی هر ساله اطلاعیه ای در زمینه تخصص در زمینه رایانه اعلام می کند که بسیار ارزشمند است. مهاجرپذیری کشور مالزی در سال 2017 در حدود 3 درصد از سال قبل خود بیشتر بود، این آمار در سال 2018 به رشد 5 درصدی رسیده است که نشان می دهد رضایت زندگی در این کشور زیاد است. کشور مالزی یک کشور بسیار مدرن است. در این زمینه می توانید درآمد خوبی داشته باشید و همینطور دارای فضای گردشگری بسیار قدرتمندی است. در ازدواج با یک فرد مالزیایی باید طریق آشنایی خود و مدت نامزدی را توضیح دهید. باید مشخص سازید که چرا قرار است با یک فرد غیر از تبعه خود ازدواج کنید. پس از سه سال درخواست اقامت را اعلام می کنید. درخواست شما بررسی می شود تا مشخص شود که آیا اقامت این کشور برای شما فراهم می شود یا خیر. در نظر داشته باشید که در طول این دوره ارزیابی می شود که از نظر مالی در چه وضعیتی هستید آیا می توانید از پس هزینه های زندگی بر آیید. ویزای کاری کشور مالزی اغلب یک الی دو ساله صادر می شود و پس از این دوره افراد باید ویزای خود را تمدید نمایند. افراد باید سعی کنند مهاجرت کاری خود به کشور مالزی را در وضعیت نرمال شده قرار دهید یعنی انتظار معجزه نداشته باشید. شما پس از 4 الی 5 سال کار در این کشور می توانید درخواست خود را اعلام نمایید.

مهاجرپذیری مالزی

موسسه اعزام دانشجو- مهاجرپذیری مالزی - go2tr

هزینه های زندگی در کشور مالزی نیز در وضعیت نرمال قرار دارد و همه این موارد نشان می دهد که کشور مالزی روز به روز به تعداد مهاجران خود می افزاید.

آمار مهاجران به مالزی

موسسه اعزام دانشجو- آمار مهاجران به مالزی - go2tr

این کشور شرایط زندگی خوبی برای مهاجران فراهم ساخته است به طوریکه در تهیه مسکن و همینطور یافتن شغل کمتر دچار دردسر می‌شوند.

میزان رضایت مهاجران به مالزی

موسسه اعزام دانشجو- میزان رضایت مهاجران به مالزی - go2tr

به جرات می توان گفت محال است کسی با رشته نرم افزار و رایانه وارد این کشور شود و ناراضی باشد.

راحت‌ترین روش مهاجرت به مالزی

موسسه اعزام دانشجو- راحت‌ترین روش مهاجرت به مالزی - go2tr

وقتی قرار است به یک کشور مهاجرت کنیم همیشه روش های مختلفی پیش روی ما قرار دارد، برخی از زمان ها تحصیل می تواند یک روش خوب محسوب شود و گاهی نیز سرمایه گذاری و کار می تواند آینده خوبی برایمان فراهم سازد در هر صورت این ما هستیم که تعیین می‌کنیم بهترین روش برای مهاجرت به کشور مالزی کدام است.

روش‌ های مهاجرت به مالزی

موسسه اعزام دانشجو- روش‌ های مهاجرت به مالزی - go2tr

مهاجرت به کشور مالزی به طور کلی دسته بندی های مختلفی دارد. افراد به طور کلی در کشور مالزی دو نوع کوتاه مدت و بلند مدت را می توانند انتخاب نمایند.

مهاجرت سرمایه گذاری به مالزی

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت سرمایه گذاری به مالزی - go2tr

یکی از روش های بسیار خوب برای مهاجرت به کشور مالزی سرمایه گذاری است. در این روش زیر مجموعه های مختلفی دیده می شود که هر یک دارای شرایط مربوط به خود است.

مهاجرت از طریق ازدواج به مالزی

موسسه اعزام دانشجو- مهاجرت از طریق ازدواج به مالزی - go2tr

در ازدواج با یک فرد مالزیایی باید طریق آشنایی خود و مدت نامزدی را توضیح دهید. باید مشخص سازید که چرا قرار است با یک فرد غیر از تبعه خود ازدواج کنید.

مهاجرت از طریق تولد به مالزی

موسسه اعزام دانشجو- مهاجرت از طریق تولد به مالزی - go2tr

تابعیت تولد در کشور مالزی بر اساس سیستم خون است. در این روش پدر یا مادر باید تبعه مالزی باشند. در کشور مالزی چیزی به عنوان تابعیت دوگانه وجود ندارد.

مهاجرت پناهندگی به مالزی

موسسه اعزام دانشجو- مهاجرت پناهندگی به مالزی - go2tr

شما به عنوان فردی که قصد دارید مهاجرت به کشور مالزی از طریق پناهندگی را اخذ نمایید نیاز است که در ابتدا ارزیابی کنید می‌توانید از پس شرایط زندگی در این کشور بر آیید یا خیر.

مهاجرت تحصیلی‌ به مالزی

موسسه اعزام دانشجو- مهاجرت تحصیلی‌ به مالزی - go2tr

کشور مالزی رتبه 11 را در بین کشورهای جهان در پذیرش و جذب دانشجو دارد. مهاجرت به کشور مالزی برای تمام سنین فراهم شده است و رشته های مختلفی نیز مورد پوشش قرار می گیرد.

مهاجرت کاری مالزی

موسسه اعزام دانشجو- مهاجرت کاری مالزی - go2tr

مهاجرت به کشور مالزی از طریق ویزای کار نیز با یک سری قوانین جدید همراه است. شما برای مهاجرت به این کشور نیاز به یک job offer دارید او باید بتواند اسپانسر شما باشد و دعوت نامه ای ارسال نماید که نشان دهد سمت و درآمد شما چقدر است و همینطور باید مشخص نماید که وضعیت هزینه های زندگی شما در طول اقامت به چه صورت پوشش دهی می شود.

مهاجرت از طریق همراه به مالزی

موسسه اعزام دانشجو- مهاجرت از طریق همراه به مالزی - go2tr

در صورتی که یکی از اعضای خانواده شما در کشور مالزی زندگی می‌کند می توانید با اخذ ویزای همراه برای خود شرایط اقامت در این کشور را فراهم سازید.

مهاجرت توریستی به مالزی

موسسه اعزام دانشجو- مهاجرت توریستی به مالزی - go2tr

از دیگر روش های کشور مالزی می تواند مهاجرت توریستی باشد. در مهاجرت توریستی به این کشور باید ویزای معتبر و گذرنامه با اعتبار 6 ماهه با دو برگ سفید داشته باشید.

مهاجرت شرایط خاص به مالزی

موسسه اعزام دانشجو- مهاجرت شرایط خاص به مالزی - go2tr

از دیگر روش هایی که می تواند منجر به مهاجرت به کشور مالزی شود کارآفرینی است. در این کشور شما باید در ابتدا اقدام به ثبت شرکت نمایید.

شهرهای مهاجر پذیر مالزی

موسسه اعزام دانشجو- شهرهای مهاجر پذیر مالزی - go2tr

دارای فضای دیدنی بسیار زیادی است. این کشور به طور کلی در دامنه های کوهستانی قرار دارد. آب و هوای این شهر برای ایرانیان بسیار عالی است. اقامت مالزی به طور کلی سبب می شود بتوانید پیشرفت خوبی در زندگی خود داشته باشید.

اخذ ویزای مالزی

موسسه اعزام دانشجو- اخذ ویزای مالزی - go2tr

برای اخذ ویزای کشور مالزی یک سری نکات را به دقت رعایت نمایید. در این مسیر تصمیم راسخ داشته باشید. گرفتن ویزای این کشور و البته اقامت دائم شاید کمی زمانبر باشد بنابراین افراد باید عزم راسخ داشته باشند.

اخذ اقامت مالزی

موسسه اعزام دانشجو- اخذ اقامت مالزی - go2tr

در نظر داشته باشید که اقامت دائم برای کسانی است که ثابت کرده اند از پس خود بر می آیند.

اخذ پاسپورت مالزی

موسسه اعزام دانشجو- اخذ پاسپورت مالزی - go2tr

افرادی که قصد دارند پاسپورت کشور مالزی را اخذ نمایند باید به دولت این کشور ثابت کنند که زندگی در کشور مالزی برایشان ارزش بیشتری به نسبت کشور مبدأ دارد.