x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

مهاجرت به فلسطین

وضعیت تولید ناخالص داخلی در کشور فلسطین به طور کلی بیش از 14.50 میلیارد دلار اعلام شده است. اخذ اقامت کشور فلسطین با اجاره خانه از موضوعاتی است که این روزها بسیار باب شده است؛ شما برای خرید خانه در کشور فلسطین و گرفتن اقامت می‌بایست هزینه اولیه را مدنظر قرار دهید. اقامت کشور فلسطین برای ایرانیان در صورتی که با هدف سرمایه گذاری همراه باشد می‌تواند به رشد اقتصادی برسد. دولت نیز در صدد است که وضعیت مهاجرت به کشور فلسطین را بهتر از سال های گذشته در نظر بگیرد. ارزیابی های اقتصادی مهاجرت به کشور فلسطین از 10 سال گذشته تا به امروز را تنها 0.23 درصد اعلام کرده است و این آمار بسیار کم است. وضعیت تحصیلی نیز در این کشور خوب است و دولت سعی داشته به سیستم دانشگاهی کشور فلسطین کمک شایانی نماید؛ در این راستا آمار مهاجران نیز بیشتر از قبل ارزیابی شده است. رضایت در بخش تحصیلی این کشور بهتر از سایر بخش ها دیده می‌شود، هزینه تحصیلی در کشور فلسطین بسیار ارزان است و این موضوع سبب شده است افرادی که علاقه به تحصیل در رشته های حوزوی دارند کشور فلسطین را انتخاب نمایند. چوب و محصولاتی که به چوب بری نزدیک هستند، می‌توانند به توسعه اقتصادی در این کشور کمک نمایند. مرکبات و توت فرنگی از مهمترین محصولات صادراتی فلسطین محسوب می‌شوند به طوری که اگر افراد بتوانند به پرورش گل در فلسطین تسلط داشته باشند در صادرات این محصول به نتیجه خوبی خواهند رسید. دانشگاه بیرزیت یکی از دانشگاه های خوب دولتی در کشور فلسطین است که در سال 1975 تأسیس شده است. رئیس این دانشگاه فردی به نام خلیل هندی است. این دانشگاه دارای 799 کارمند بوده و هیئت علمی آن نیز 394 نفر هستند. این دانشگاه از پیشگامان موسسه های آموزشی در کشور فلسطین محسوب می‌شود و نقش مهمی در گفتگوهای سیاسی داشته است. مشخص است که این دانشگاه یکی از معتبرترین انتخاب ها در کرانه باختری محسوب می‌شود. شرایط پذیرش در این دانشگاه نسبت به سایر دانشگاه های فلسطین سخت تر است.

مشاوره مهاجرت به فلسطین

مهاجرپذیری فلسطین

مهاجرپذیری فلسطین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور فلسطین یک دولت قدیمی در منطقه خاورمیانه است، این کشور هنوز هم رنجور از اشغال است اما اقتصاد و نهادهای اقتصادی آن تا حد زیادی حفظ شده است. وضعیت تولید ناخالص داخلی در کشور فلسطین به طور کلی بیش از 14.50 میلیارد دلار اعلام شده است. اقامت کشور فلسطین با اجاره خانه از موضوعاتی است که این روزها بسیار باب شده است. شما برای خرید خانه در کشور فلسطین و گرفتن اقامت می بایست هزینه اولیه را مدنظر قرار دهید. اقامت کشور فلسطین برای ایرانیان در صورتی که با هدف سرمایه گذاری همراه باشد می‌تواند به رشد اقتصادی برسد.

وضعیت رشد اقتصادی فلسطین سبب شده است که میزان مهاجرپذیری به کشور فلسطین بیشتر شود. رشد اقتصادی در این کشور به میزان 6 درصد دیده می‌شود. این کشور جنگ زده است اما هنوز هم حجم بالایی از تولید ناخالص را به خود اختصاص داده است. بازده اقتصادی نوار غزه از سال های بین 1992 تا 1996 کاهش داشته است. از تجارت های مهمی که در فلسطین دیده می‌شود در زمینه منسوجات، صابون و همینطور حکاکی و صنعت چوب است، این رویه سبب شده است که رشد مهاجرپذیری این کشور بیشتر شود. کشور فلسطین در واردات انواع غذا و کالاهای مصرفی نیز قدمت زیادی داشته است. مهاجرت به فلسطین تنها در جنبه های اقتصادی دیده می‌شود. اداره مهاجرت کشور فلسطین اعلام کرده است که اگر شرایط مهاجرت به فلسطین برای عموم دشوار است می‌بایست رویکردهای جدیدی پیش گرفته شود.

 

 

آمار مهاجران به فلسطین

آمار مهاجران به فلسطین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

حقیقت این است که آمار مهاجران به کشور فلسطین کم است. جنگ و فضای دنباله روی جنگی در کشور فلسطین سبب شده است که این کشور به نوبه خود مشکلات اقتصادی زیادی داشته باشد و به این ترتیب دولت سعی کرده تا آمار مهاجران اقتصادی به این کشور را افزایش دهد. اینطور که آمارها نشان داده است دولت نیز در صدد است که وضعیت مهاجرت به کشور فلسطین را بهتر از سال های گذشته در نظر بگیرد، ارزیابی های اقتصادی مهاجرت به فلسطین از 10 سال گذشته تا به امروز را تنها 0.23 درصد اعلام کرده است و این آمار بسیار کم است. وضعیت تحصیلی نیز در این کشور خوب است و دولت سعی داشته به سیستم دانشگاهی کشور فلسطین کمک نماید. وضعیت بهداشت و درمان در فلسطین چندان خوب نبوده و کمتر کسی این کشور را برای درمان و سیستم بهداشتی انتخاب می‌کند. مشخص است که آمار مهاجران به فلسطین در سال های اخیر تغییرات چندانی نداشته است.

 

میزان رضایت مهاجران به فلسطین

میزان رضایت مهاجران به فلسطین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

رضایت در بخش تحصیلی این کشور بهتر از سایر بخش ها دیده می‌شود، هزینه تحصیلی در فلسطین بسیار ارزان است و این موضوع سبب شده است افرادی که علاقه به تحصیل در رشته های حوزوی دارند کشور فلسطین را انتخاب نمایند. در این کشور وضعیت زندگی به طور جدی دنبال شده است و امنیت در دانشگاه ها برقرار است. میزان رضایت از فضای تحصیلی در کشور فلسطین حدود 60 درصد است.

وضعیت بهداشت و درمان در فلسطین نسبت به سال های گذشته 10 درصد رشد داشته است اما هنوز رضایت از فضای بیمارستانی در این کشور تنها 30 درصد بوده و وضعیت بهداشت و درمان در فلسطین ضعیف است. مشخص است که وضعیت دانشگاهی در کشور فلسطین می‌تواند رویکردهای دقیق اقتصادی را پیش ببرد و بخشی از گردش مالی این شرکت بر اساس وضعیت دانشگاهی ارزیابی شده است.

رضایت از بخش کاری در کشور فلسطین ضعیف است، ورود به کار در کشور فلسطین مشکل ساز بوده و افراد می‌بایست با یک ارزیابی مشخصی به دنبال شغل مناسب خود بروند؛ حقیقت این است که بسیاری از کارها در طول جنگ در کشور فلسطین دچار مشکل شده‌اند و دولت نیز در این زمینه کوتاهی داشته است.

رضایت در زمینه بیمه و رویکردهای بیمه ای در کشور فلسطین رشد 6 درصدی داشته است و مشخص است که بیمه های شهری در کشور فلسطین در سال های اخیر به طور جدی دنبال شده است. اینطور که ارزیابی ها نشان می‌دهد هر یک از بخش های بیمه ای در فلسطین دارای دموکراسی های مشخصی هستند و وضعیت بیمه های دولتی از خصوصی جداسازی شده است.

رضایت در زمینه سرمایه گذاری در فلسطین از موضوعاتی است که بحث برانگیز بوده و ورود به صنف مناسب می‌تواند یک تصمیم گیری درست محسوب شود. مشخص است که در این زمینه افراد باید رویکرد اقتصادی خوب و همینطور حداقل سرمایه مشخصی داشته باشند. یک اصل را مدنظر قرار دهید؛ رضایت از تیپ های سرمایه گذاری در کشور فلسطین بیشتر در مسیر فناوری اطلاعات رویت شده و دولت این کشور سعی دارد مسیر تکنولوژی را به کشور فلسطین باز کند. مشخص است که سیستم های سرمایه گذاری در این کشور می‌توانند به طور دقیق و اصولی پیش بروند. اینطور که ارزیابی ها نشان می‌دهد مسیر تکنولوژی در کشور فلسطین می‌تواند یک آغاز بسیار عالی در زمینه های مختلف محسوب شود.

 

راحت‌ترین روش مهاجرت به فلسطین

راحت‌ترین روش مهاجرت به فلسطین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

از نظر ما راحت ترین روشی که می‌تواند برای مهاجرت به کشور فلسطین مناسب باشد تحصیل و سرمایه گذاری است. در روش تحصیل شما تنها با پذیرش در یکی از دانشگاه های این کشور به امتیاز خوبی می‌رسید و این مسیر هزینه زیادی نیز در بر نخواهد داشت. مهمترین بخش تحصیل در فلسطین، داشتن رزومه تحصیلی خوب است. در زمینه سرمایه گذاری در کشور فلسطین می‌بایست بودجه اولیه و شرایط اقتصادی مناسبی داشته باشید. حقیقت این است که وضعیت تحصیلی و اقتصادی دو بخش مهم برای ورود به کشور فلسطین محسوب می‌شود و افراد در این راستا باید دقت بیشتری داشته باشند. روش های کاری نمی‌تواند در لیست روش های آسان قرار بگیرد، ویزای ازدواج و ... نیز همینطور. در مسیر سرمایه گذاری شما امکان ایجاد اشتغال را دارید و می‌توانید از پس هزینه های زندگی بر‌آیید.

مشخص است که وضعیت برای تحصیل در این کشور به خوبی کشورهای اروپایی نخواهد بود اما نسبت به ایران رویکردهای عملی تحصیلی بهتر اعلام شده است. ارزیابی ها نشان می‌دهد که وضعیت کاری در کشور فلسطین به طور کلی در زمینه تحصیلی امتیاز خوبی دارد. اینطور که مشخص است کار و تحصیل همزمان در کشور فلسطین نیاز به اخذ مجوز لازم دارد.

روش‌ های مهاجرت به فلسطین

روش‌ های مهاجرت به فلسطین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از روش های مهاجرت به کشور فلسطین تحصیل است. در روش تحصیلی انتخاب دانشگاه مورد نظر بسیار مهم است اینطور که ارزیابی ها نشان می‌‌دهد مسیر تحصیلی در کشور فلسطین در سال های اخیر تغییرات زیادی داشته است و افراد در زمینه ورود به تحصیل در کشور فلسطین به طور جدی عمل می‌کنند. سیستم تحصیل در کشور فلسطین در سال های اخیر بهبود داشته است.

سرمایه گذاری در کشور فلسطین در زمینه برنامه ریزی و طراحی های شهری و همینطور بخش مدیریت توسعه نیز دیده می‌شود. وضعیت سرمایه گذاری در کشور فلسطین می‌تواند هم بر اساس سیستم حقوق و توسعه پیش برود و هم در راستای رویکردهای پزشکی. مهاجرت به کشور فلسطین بر اساس سیستم های آموزشی دسته بندی های مشخصی دارد و اینطور که ارزیابی ها نشان می‌دهد وضعیت برنامه ریزی در کشور فلسطین بر اساس رشد و حمایت افراد مشخص می‌شود. سیستم بازرگانی و همینطور اقتصاد در کشور فلسطین در سال های اخیر به طور چشمگیری بهبود داشته است. ویزای کاری این کشور بیشتر برای پرستاران و پزشکان استفاده می‌شود زیرا دولت کشور فلسطین با کمبود پرستار و پزشک روبرو است و در این زمینه بسیار مهم است که از جدیدترین سیستم های کاری تبعیت شود. البته فضای کاری در کشور فلسطین در زمینه مهندسی نیز دیده می‌شود اما امتیاز کمتری نسبت به پزشکی دارد. افراد در کشور فلسطین می‌توانند با سابقه کاری مدیریتی نیز ورود به کار داشته باشند.

مهاجرت سرمایه گذاری به فلسطین

مهاجرت سرمایه گذاری به فلسطین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اگر تصمیم خود را گرفته‌اید و قرار است سرمایه گذاری در فلسطین را انتخاب کنید، به شما ورود به بخش منسوجات را پیشنهاد می‌کنیم؛ در نظر داشته باشید که کارخانه های نساجی زیادی در فلسطین وجود دارد که توانسته‌اند مسیر سرمایه‌گذاری را برای افراد بازتر نمایند. از یاد نبرید که به طور کلی نساجی در این کشور می‌تواند یک عملکرد اقتصادی خوب داشته باشد، حال می‌توانید به ثبت شرکت در زمینه نساجی فکر کنید و یا در مسیر تولید قدم بردارید در هر صورت نساجی در فلسطین می‌تواند رویکردهای مشخصی داشته باشد.

افرادی که وارد فلسطین شده و در مسیر اقتصاد ورود کرده‌اند، می‌توانند ورود به بخش عرضه صابون داشته باشند، تجارت‌های گسترده ای در زمینه صادرات و واردات صابون به فلسطین دیده می‌شود و مشخص است که عملکرد اقتصادی در این راستا بسیار ارزشمند است.

چوب و محصولاتی که به چوب بری نزدیک هستند می‌توانند به توسعه اقتصادی در این کشور کمک شایانی نمایند. مرکبات و توت فرنگی از مهمترین محصولات صادراتی فلسطین محسوب می‌شوند به طوری که اگر افراد بتوانند به پرورش گل در فلسطین تسلط داشته باشند در صادرات این محصول به نتیجه خوبی خواهند رسید. مشخص است که صادرات به فلسطین می‌تواند امتیازهای مشخصی داشته باشد. از دیگر محصولات کشاورزی خوب در این کشور زیتون و مرکبات و سبزیجات و همینطور مواد ساختمانی است.

برخی از افراد به سراغ ثبت شرکت وارداتی در فلسطین می‌روند؛ این افراد می‌توانند ورود به محصولاتی مانند نوار و همینطور کالاهای مصرفی داشته باشند، همینطور واردات مواد ساختمانی به فلسطین نیز رتبه های مشخصی دارد. از یاد نبرید که وضعیت واردات و صادرات در فلسطین به نوبه خود یکی از بخش های اقتصادی مهم هستند.

مراحل ثبت شرکت در فلسطین از این قرار است که در ابتدا مجوز لازم برای ثبت شرکت دریافت می‌شود و سپس نوبت به انتخاب یک نام مشخص برای شرکت است، نامی که انتخاب می‌شود باید نشان دهنده فعالیت شرکت باشد و از همه مهم‌تر اینکه رویکردهای شرکتی در این نام مشخص باشد. برخی از شرکت ها به صورت مسئولیت محدود هستند و برای کسب و کارهای کوچک انتخاب می‌شوند.

در انتخاب کسب و کارها باید چندین موضوع را مدنظر قرار دهید؛ اول اینکه این سری از شرکت ها از نظر سوددهی به نسبت شرکت های مشارکت عمومی ضعیف تر هستند و قطعاً میزان مالیات آن‌ها نیز کمتر خواهد بود، همینطور این سری از شرکت ها دارای رویکردهای سرمایه ای مشخصی هستند و باید برای شرکت مدیر انتخاب شود. در نهایت پس از دو دوره گردش مالی می‌توانید همسر و فرزندان خود را نیز با خودتان همراه کنید. همسر و فرزندان شما می‌بایست سعی کنند به همه قوانین زندگی در فلسطین احترام بگذارند و شرایط تحصیل برای فرزند شما فراهم می‌شود و همسرتان نیز می‌تواند ورود به شغل مورد نظر خود داشته باشد. یک موضوع بسیار مهم را جدی بگیرید که اگر روش سرمایه گذاری شما مناسب با سیستم کاری فلسطین نباشد دچار مشکل خواهید شد.

مهاجرت از طریق ازدواج به فلسطین

مهاجرت از طریق ازدواج به فلسطین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شما با ازدواج با یک فرد از کشور فلسطین می‌توانید ویزای ازدواج این کشور را دریافت نمایید، این گزینه در سال های اخیر بسیار کمتر دیده شده است. کسانی که به منظور کار، تحصیل و یا سرمایه گذاری فلسطین را انتخاب کرده‌اند نیز می‌توانند پس از ازدواج با فرد مورد نظر ویزای خود را تبدیل نمایند.

شرایطی که برای اخذ ویزای ازدواج فلسطین نیاز است از قرار زیر است:

1-      افراد باید از نظر اقتصادی وضعیت خوبی داشته باشند، این موضوع برای فرد از تبعه فلسطین بسیار مهم تر خواهد بود.

2-      نیاز به گواهی هویتی هر دو شخص است و همینطور نیاز است که اشخاص بتوانند ثابت نمایند که در زمان ازدواج مجرد هستند.

3-      اثبات واقعی بودن ازدواج نیاز به ارائه مدارک نحوه آشنایی داشته و همینطور مدت زمان آشنایی نیز باید لحاظ شود.

4-      در مسیر اخذ ویزای ازدواج کشور فلسطین باید سعی کنید صادق باشید.

5-      این ویزا یک اقامت یک ساله موقت است که قابل تمدید خواهد بود.

6-      با اقامت یک ساله در فلسطین این امکان به شما داده می‌شود که تجصیل کرده یا به دنبال کسب و کار باشید.

بیشتر قشرهای سیاسی و مذهبی به سراغ ازدواج با یک فرد از کشور فلسطین می‌روند.

 

مهاجرت از طریق تولد به فلسطین

مهاجرت از طریق تولد به فلسطین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 

سیستم خون و خاک هر دو در زمینه تابعیت در فلسطین دیده می‌شود، در صورتی که پدر و مادر فرزند، فلسطینی باشند که به سادگی تابعیت برای فرزند فلسطینی خواهد بود، در صورتی که تابعیت پدر و مادر مشخص نباشد اما بیش از 5 سال در این کشور زندگی کرده باشند دولت سعی می‌کند سیستم خاک را لحاظ کند و تابعیت فلسطین را برای فرزند در نظر می‌گیرد.

مهاجرت پناهندگی به فلسطین

مهاجرت پناهندگی به فلسطین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

پناهندگی به کشور فلسطین از موضوعاتی است که شاید نیاز به تحقیق بیشتر داشته باشد. بیشتر افرادی که در فلسطین زندگی می‌کنند دوست دارند که کشور دیگری را برای پناهندگی انتخاب نمایند و اغلب انگلستان انتخاب خوبی برای این گروه محسوب می‌شود. شایان ذکر است که وضعیت پناهندگی در فلسطین در سال های اخیر تغییرات زیادی داشته است و مشخص است که مهاجرت از طریق UN کشور فلسطین دشوار و غیر منطقی به نظر می‌رسد. پناهندگی در کشور فلسطین می‌تواند در شاخص های سیاسی و مذهبی دنبال می‌شود و اینطور که ارزیابی ها نشان می‌دهد وضعیت پناهندگی در این کشور به نسبت سال های گذشته بهبودی نداشته است. این مسیر بسیار خطرناک است.

مهاجرت تحصیلی‌ به فلسطین

مهاجرت تحصیلی‌ به فلسطین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 با توجه به اینکه رویکرد تحصیلی در کشور فلسطین از موضوعات مهم بوده است، سعی داریم این موضوع را با معرفی یکی از دانشگاه های خوب کشور فلسطین پیش ببریم. دانشگاه بیرزیت یکی از دانشگاه های خوب دولتی در کشور فلسطین است که در سال 1975 تأسیس شده است. رئیس این دانشگاه فردی به نام خلیل هندی است. این دانشگاه دارای 799 کارمند بوده و هیئت علمی آن نیز 394 نفر هستند.

این دانشگاه از پیشگامان موسسه های آموزشی در کشور فلسطین محسوب شده و نقش مهمی در گفتگوهای سیاسی داشته است. شرایط پذیرش در این دانشگاه نسبت به سایر دانشگاه های کشور فلسطین سخت تر است.  

در این دانشگاه سیستم ترمی شامل دو ترم چهار ماهه در پاییز و همینطور بهار وجود دارد و از نیم ترم دو ماهه در تابستان نیز استفاده می‌کند. زبان رسمی در این دانشگاه انگلیسی است و اغلب دروس در این دانشگاه به زبان انگلیسی و عربی آموزش داده می‌شوند. بسیار از نهادهای عربی حامی مالی این دانشگاه هستند.

وضعیت علمی دانشگاه برزیت خوب است، رشته های جدیدی در زمینه های فناوری اطلاعات و مهندسی و همینطور علوم به این دانشگاه اضافه شده است. اقتصاد، مدیریت و برنامه ریزی های اجتماعی بخش های مهمی از وضعیت علمی این دانشگاه محسوب می‌شود.

مقطع لیسانس در کشور فلسطین 4 سال طول می‌کشد و 7 دانشکده برای این بخش وجود دارد که شامل هنر، بازرگانی، مهندسی، پرستاری، بهداشت، حقوق و فناوری اطلاعات است. ورود به مقطع لیسانس این دانشگاه کار دشواری نبوده و افراد می‌توانند با ارائه مدرک دیپلم و ریزنمرات مسیر علمی مشخصی را طی نمایند.

افرادی که قصد دارند در زمینه مطالعات معاصر عرب و همینطور تاریخ اسلام عرب و آموزش های جامعه شناسی تحصیل کنند به سراغ این رشته های تحصیلات تکمیلی می‌روند. مدیریت صنعتی و همینطور اقتصاد و حقوق از رشته های مهم تحصیلی در کشور فلسطین محسوب می‌شود. برنامه ریزی و طراحی شهری نیز در کشور فلسطین می‌تواند از گزینه های عالی برای بخش دکترا باشد.

دانشگاه برزیت دارای دو مدرک عالی در رشته های پزشکی و حقوق است. این دانشگاه به طور کلی در زمینه برنامه های آموزشی و همینطور مراکز و برنامه ها به رشد خوبی رسیده است. فعالیت های محلی در این دانشگاه ادامه دار است و توسعه اقتصادی پایداری دیده می‌شود.

از دیگر دانشگاه های مشهور در کشور فلسطین دانشگاه اسلامی غزه است، این دانشگاه در شهر غزه قرار دارد و در سال 1978 میلادی تأسیس شده است.

دانشگاه قدس یکی از دانشگاه های دولتی در کشور فلسطین محسوب می‌شود که توسط عماد ابوکشیک تأسیس شده است و در این دانشگاه حدود 13 هزار دانشجو وجود دارد. دو هزار نفر نیز در مقطع تحصیلات تکمیلی در این دانشگاه تحصیل می‌کنند.

برای پذیرش در دانشگاه های کشور فلسطین باید در ابتدا با دانشگاه مکاتبه کنید و شرایط تحصیلی و میزان سواد علمی خود را اعلام نمایید در این صورت شرایطی پیش روی شما قرار می‌گیرد تا مشخص شود که آیا دارای رتبه علمی مناسبی هستید یا خیر؛ مشخص است که هرچه رتبه علمی بالاتری داشته باشید شانس شما در پذیرش بیشتر خواهد بود.

دانشگاه پلی تکنیک فلسطین در هر دوره سه ماه فرم ثبت نام خود را ارائه می‌دهد به این ترتیب افراد می‌توانند با ارزیابی برنامه های آموزشی این دانشگاه به طور دقیق مشخص نمایند که وضعیت کیفی و هزینه ها به چه اساسی است. امکانات آزمایشگاهی در این دانشگاه بسیار زیاد اعلام شده است و به طور کلی مسیر مشاوره ای خوبی در آن دیده می‌شود. تولید دانش اولین و مهمترین هدف برای این دانشگاه ارزیابی شده است. در فرم مربوطه باید اطلاعات هویتی دقیق و همینطور دلیل انتخاب رشته مورد نظر را قید کنید و بسیار مهم است که بتوانید مکاتبه به روز با دانشگاه داشته باشید.

 

مهاجرت کاری فلسطین

مهاجرت کاری فلسطین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ویزای کاری فلسطین به طور کلی از گزینه هایی است که بیشتر در زمینه بهداشت و درمان دیده می‌شود؛ تیم‌های پزشکی در فلسطین اغلب برای ورود به کار امتیازهای کمتری دارند و مشخص است که مسیر برای مهاجرت های کاری در زمینه بهداشت و درمان مشخص شده است. درمان و بهداشت و همینطور رویکردهای بهداشتی در فلسطین می‌تواند نه تنها برای پزشکان بلکه برای پرستاران نیز سیستم کاری خوبی ایجاد نماید.

کسانی که به دنبال ورود به بخش مهندسی در فلسطین هستند باید بدانند که مهندسی برق و مکانیک از رشته‌های پرطرفدار در فلسطین محسوب می‌شوند و دولت سعی داشته این مسیر را دقیق تر پیش ببرد. از یاد نبرید که به طور کلی افرادی که در زمینه برنامه نویسی و همینطور تکنولوژی ورود داشته‌اند نیز در فلسطین از نظر کاری امتیاز خوبی دارند.

شما برای اخذ ویزای کاری فلسطین باید از سوی کارفرما نامه دریافت نمایید، این نامه نشان می‌دهد که وضعیت کاری در فلسطین بر چه اساسی پیش رفته است. ویزای کاری برای افرادی که در زمینه‌ی ساخت و ساز فعالیت دارند نیز از موضوعاتی است که این روزها بسیار دیده می‌شود.

 

مهاجرت از طریق همراه به فلسطین

مهاجرت از طریق همراه به فلسطین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 

مهاجرت به فلسطین از طریق همراه از موضوعات بسیار مهم مهاجرتی محسوب می‌شود، زمانی که فرد اصلی سرمایه گذاری و یا خرید ملک در فلسطین را انتخاب می‌کند به مدت مشخصی می‌بایست در خاک این کشور زندگی کند، حال اگر وضعیت اقتصادی خوبی داشت این امکان را خواهد داشت که برای همسر و فرزند خود ویزای همراه فلسطین را اخذ نماید. مشخص است که اخذ ویزای همراه فلسطین از موضوعات بسیار مهمی است که این سال ها ارزیابی شده است.

مهاجرت توریستی به فلسطین

مهاجرت توریستی به فلسطین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای مهاجرت توریستی به کشور فلسطین باید چندین موضوع را در نظر داشته باشید؛ اول اینکه دیدنی های فلسطین زیاد است و هر ساله تعداد زیادی از گردشگران به سراغ ویزای گردشگری فلسطین می‌روند. برای اخذ این ویزا باید در ابتدا هدف از سفر که گردشگری است مشخص شود؛ این ویزا برای یک دوره 30 روزه صادر می‌شود و تا 90 روز اعتبار دارد.

برای اخذ این ویزا نیاز به مدرک پاسپورت با اعتبار 6 ماهه و دو قطعه عکس دارید. نیاز است که فرم ویزا به طور دقیق پر شود. این فرم به چند بخش تقسیم می‌شود و تنها بخش های مجاز می‌بایست تکمیل شود مشخص است که برای تکمیل این فرم نیاز به زمان خواهد بود.

در صورتی که مدارک کاری و یا تحصیلی دارید با ارائه آن به دولت فلسطین ثابت می‌کنید که قصد بازگشت به کشور خود را دارید. گاهاً نیاز به عکس دیجیتالی خواهد بود.

مهاجرت شرایط خاص به فلسطین

مهاجرت شرایط خاص به فلسطین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

راه اندازی کسب و کار در فلسطین از موضوعاتی است که این روزها بیشتر از قبل ارزیابی می‌شود؛ در واقع برای ایجاد کسب و کارهای جدید در فلسطین نیاز است که چندین موضوع به طور دقیق ارزیابی شود. از یاد نبرید که شما برای کارآفرینی در این کشور باید در ابتدا بتوانید طرح کاری خود را اعلام کنید و بسیار مهم است که طرح کاری شما پذیرفته شود. در صورتی که نیاز به بودجه اقتصادی داشته باشید دولت به شما واگذار خواهد نمود و شما را یاری خواهد کرد البته این مشروط بر آن است که طرح پیشنهادی شما توجیه اقتصادی خوبی داشته باشد.

شهرهای مهاجر پذیر فلسطین

شهرهای مهاجر پذیر فلسطین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اغلب کسانی که مهاجرت به کشور فلسطین را انتخاب می‌کنند به سراغ شهرهای کرانه باختری رود اردن می‌روند.

نابلوس:

نابلوس از شهرهایی است که رشد مهاجر در آن زیاد است. این شهر به طور کلی دارای فضای تحصیلی خوبی بوده و برای زندگی نیز کم هزینه است.

الخلیل:

 الخلیل از دسته شهرهای مهم در کشور فلسطین است که دارای فضای گردشگری خوبی بوده اما هزینه زندگی در این شهر بالا اعلام شده است.

اخذ ویزای فلسطین

اخذ ویزای فلسطین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تمدید ویزا از موضوعاتی است که باید به طور دقیق ارزیابی شود. فرض کنید شما قرار است که به قصد کار یا تحصیل وارد خاک فلسطین شوید، به این ترتیب ویزای اولیه ای که به شما داده می‌شود رویکرد موقتی دارد و باید طبق زمان اعلام شده تمدید شود. برای این کار می‌توانید به اداره پلیس مراجعه کنید و اقدام به تمدید نمایید. گاهی تمدید ویزای مورد نظر بسیار دشوار شده و گاهی نیز به سادگی با تمدید ویزای شما موافقت صورت می‌گیرد همه چیز بستگی به شرایط ویزای شما دارد. مشخص است که برای تمدید ویزای کاری نیاز به دقت بیشتری خواهد بود. توجه داشته باشید که در صورتی که بیش از زمان تعیین شده در فلسطین بمانید موقع خروج از کشور باید به تعداد روزهایی که اضافه مانده‌اید جریمه پرداخت نمایید و احتمالاً به شما اجازه ورود مجدد به فلسطین داده نمی‌شود.

اخذ اقامت فلسطین

اخذ اقامت فلسطین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای اقامت کشور فلسطین بهتر است چندین موضوع را ارزیابی کنید؛ اول اینکه مسیر اقامت در این کشور به نسبت سایر کشورها پر خطر تر است و جز موارد مشخص کسی به سراغ فلسطین نمی‌رود.

مورد دوم وضعیت سیاسی شما است، بهتر است در هیچ جناح سیاسی حضور نداشته باشید.

به طور کلی برای اخذ اقامت کشور فلسطین باید در طول اقامت موقت در این کشور، نیاز است ثابت شود که قوانین آن را زیر پا نگذاشته باشید و ثابت کنید که از نظر اقتصادی اوضاع خوبی دارید، همچنین باید تاحدی به زبان این کشور تسلط داشته باشید.

اخذ پاسپورت فلسطین

اخذ پاسپورت فلسطین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای اخذ پاسپورت فلسطین بهتر است چندین موضوع را ارزیابی کنید؛

برای اخذ پاسپورت این کشور باید نامه تمکن مالی با گردش قابل قبول ارائه دهید و نشان دهید که از لحاظ اقتصادی و کاری به درجه بالایی رسیده‌اید.

همچنین نیاز است ثابت کنید که پرونده قضایی نداشته و از قوانین این کشور تبعیت کرده‌اید و نیاز است به زبان این کشور تسلط داشته باشید.

شما با پاسپورت کشور فلسطین می‌توانید به 32 کشور دنیا بدون نیاز به ویزا سفر کنید.

آخرین ویرایش: 2020-05-12 17:44:24 126